ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 ΖΟΥΜΕ ΝΕΟ ΜΕΣΑΙΩΝΑ ????
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΕΛμπασαν
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2021, 13:41:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΛμπασαν  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Διαγραφή μηνύματος
27/04/2021
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛμπασαν
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2021, 13:45:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΛμπασαν  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Διαγραφή μηνύματος
27/04/2021
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2021, 14:54:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
... ή πάλι αν το φόρουμ αυτό συνεχίζει να λειτουργεί σαν ένα διαρκές, ανοικτό project καλλιέργειας αποστροφής στo ευρύτερο κοινό, για οτιδήποτε έχει να κάνει με τον εσωτερισμό, σαφώς εχει επιτύχει τους στόχους του. Οπότε το γνωστό τρολ με τα 100 ψευδώνυμα και τις 20.000 δημοσιεύσεις, έχει γίνει άτυπα μέρος του project.

Καλα εσυ το έχεις καταλάβει εδω και καιρό οτι αυτος είναι ο στόχος μας ...
Απο την αλλη, δεν εχει περάσει ποτε απο το μυαλο σου οτι ισως και να το δημιουργήσαμε (κι επιμένουμε να το κρατάμε ανοιχτό) μήπως και περάσεις κάποτε κι εσυ ... την πίστα?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2021, 16:32:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ κ. διαχειριστά, εγώ "πίστες" τελείωνα όταν ήμουν σχολείο, τότε που παίζαμε στα υπόγεια "φοίνικα" και "βατραχάκι". Από τότε έχουν περάσει αιώνες. Αν πάλι το κρατάς για μένα ανοικτό, τιμή μου αλίμονο, μόνο που η πίστα που εννοείς βρισκεται στο "ξεκόλα", κάτι για το οποίο για μένα δεν υπάρχει θέμα, δεν υπήρξε ποτέ. Προσωπικά μάλιστα, βοήθησα στο να "τελειώσουν την πίστα" ένα σωρό Ρωμαίοι εδώ μέσα, δυο πολύ χαρακτηριστικές περιπτώσεις να σου θυμίσω μόνο, που ήταν πρόσφατες. Με τον συγκεκριμένο trol τώρα, ομολογώ πως δεν δύναμαι να συνδράμω, είναι στρατοσφαιρικό αερόστατο, νομίζω ότι ειναι δική σου δουλειά να τον βοηθήσεις. Αν πάλι συνεχίζεις να διαμαρτύρεσαι για αυτά που γράφω/ουμε, εμείς οι 2-3 εναπομείναντες φυσικά, λίγο feedback για την τρέχουσα εικόνα του esoterica, πότε δεν έβλαψε κανέναν.

Πάμε λοιπόν:

The Worst Toilet in Scotland

Θα γνωρίσει το μυστικό του Αόρατου μόνο εκείνος που είναι ικανός να κλείσει τα χείλη του και να μείνει σιωπηλός (Τζελαλαντίν Αλ Ρουμί)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

orferintochaοs
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2021, 11:28:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους orferintochaοs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Διαγραφή μηνύματος
28/04/21

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2021, 14:09:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αιθεροβάμμων δεν έχεις δίκιο.
Αν κατάφερες να κάνεις εμένα να σταματήσω να γράφω στο φόρουμ, επειδή γνωρίζω πλέον ότι θα δεχθώ ειρωνία και όχι απάντηση, σε οτιδήποτε βγαίνει από την πεπατημένη και κατατάσσεται στο μεταφυσικό ή το εσωτερικό, με τη δεδομένη αγάπη μου για το φόρουμ, με τη ρομαντική μου σκοπιά για τα θέματα που αυτό "καταπιάνεται", τότε μάλλον το φόρουμ δεν θέλετε να να παραμείνει στο χώρο το οποίο το βάζει η διαχείριση.
Γιατί είναι πολύ κουραστικό να αποδεικνύεις σε κάθε σου μήνυμα ότι δεν είσαι ελέφαντας.

Υ.Γ. Τυχαία μπήκα μετά από καιρό, επειδή είμαι σε καραντίνα.
Υ.Γ.2 Δεν γίνεται να συμφωνούμε όλοι με όλα. Και προσωπικά μου αρέσει να συζητώ με ανθρώπους που διαφωνώ και έχουν κάτι να πουν. Η ειρωνία όμως πλέον μου δημιουργεί αποστροφή και κούραση. Μεγαλώνουμε υποθέτω.
Την ποιότητα ενός φόρουμ άλλωστε, την χαρακτηρίζει η ποιότητα των συζητήσεων.

Νιάου νιάου νιάου φρρρρρρρ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2021, 23:18:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποτε σε εχω ειρωνευτεί Italos ?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2021, 09:34:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θεωρώ ότι μάλλον κάτι δεν έχουμε καταλάβει καλά (εμείς οι χρήστες), όσον αφορά τον κανονισμό λειτουργίας αυτού του φόρουμ. Το σκέφτηκα επιταμένα στα χρόνια που πέρασαν και όλα εκεί καταλήγουν, γι' αυτό γεννιούνται και οι παρεξηγήσεις.

Θα γνωρίσει το μυστικό του Αόρατου μόνο εκείνος που είναι ικανός να κλείσει τα χείλη του και να μείνει σιωπηλός (Τζελαλαντίν Αλ Ρουμί)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2021, 15:47:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν διαβάσεις προσεκτικά αυτό που γράφω Αιθεριβάμμωνα, θα παρατηρήσεις ότι δεν σε φωτογραφίζω ως αυτόν που ειρωνεύεται, αλλά θίγω το ρόλο της διαχειριστικής ομάδας και την πολιτική της.
Το αν εσύ με έχεις βάλει σε θέση να απολογούμαι για αχρείαστα πράγματα με τον τρόπο σου, το ξέρεις εσύ, και δεν θέλω να ανοίξουμε τέτοια συζήτηση.
Εγώ σέβομαι και σένα και όλα τα μέλη που έχουν να πουν ή έχουν πει κάτι και συνεισφέρανε σε αυτό το φόρουμ.
Η γνώμη μου για το Esoterica,ως μια από τις σημαντικότερες γωνιές και αρχειοθήκες του internet στα θέματα που πραγματεύεται, δεν αλλάζει.
Δεν είναι χθεσινό το Esoterica.
Ο κόσμος μας αλλάζει, και μεις αργά ή γρήγορα ακολουθούμε.

Νιάου νιάου νιάου φρρρρρρρ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2021, 21:01:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Υ.Γ. Τυχαία μπήκα μετά από καιρό, επειδή είμαι σε καραντίνα.


Italos είσαι καλά; Δεν πιστεύω να την την άρπαξες;

Θα γνωρίσει το μυστικό του Αόρατου μόνο εκείνος που είναι ικανός να κλείσει τα χείλη του και να μείνει σιωπηλός (Τζελαλαντίν Αλ Ρουμί)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2021, 00:01:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Υ.Γ. Τυχαία μπήκα μετά από καιρό, επειδή είμαι σε καραντίνα.
Υ.Γ.2 Δεν γίνεται να συμφωνούμε όλοι με όλα. Και προσωπικά μου αρέσει να συζητώ με ανθρώπους που διαφωνώ και έχουν κάτι να πουν. Η ειρωνία όμως πλέον μου δημιουργεί αποστροφή και κούραση. Μεγαλώνουμε υποθέτω.
Την ποιότητα ενός φόρουμ άλλωστε, την χαρακτηρίζει η ποιότητα των συζητήσεων.

Γειά σου Ιταλέ,
ελπίζω να είσαι καλά, και η καραντίνα να είναι μόνο 'προληπτική' -και κατ'ουσίαν αχρείαστη-

Να περνάς πιο συχνά από δω,
έλειψε η παρουσία σου γενικότερα


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2021, 16:47:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σας!

Όχι κύριοι, δεν την άρπαξα, αλλά έχω αρχίσει και την αρπάζω στην γκλάβα με αυτά που ζω/ζούμε αυτήν την περίοδο.
Η υπομονή δεν ήταν ποτέ μια από τις αρετές μου και δοκιμάζεται πάρα πολύ τελευταία.

Απαντώντας στον θεματοθέτη που είναι απών, ο μεσαίωνας ήταν μια χαρά εποχή συγκριτικά με την ελευθερία στην οποία έχουμε πήξει σήμερα.

Αλλά να μην πιάσω σε αυτό το ποστ το κοινωνικό του ζητήματος, να σας πω μόνο γιατί ήμουν καραντίνα.

Ο μικρός μου γιος βγήκε θετικός στο self test.
Πήραμε τηλέφωνα σε όλο το σόι, δουλειές, ακυρώθηκαν συμβούλια σε εταιρείες, χαμός.
Τον πήγα για το μοριακό μετά από ένα διήμερο σπίτι σε ένα ιατρικό κέντρο να μην μπλέξω με τις ουρές, βγήκε αρνητικός.
Του παίρνω μόνος και άλλο σελφ τεστ, θετικός.
Του παίρνω κι άλλο, θετικός.
Τον ξαναπάω για μοριακό, (120 ευρώ η ταρίφα μέχρι τώρα μόνο για τα μοριακά), αρνητικός.
Του παίρνω και ένα σάλιου, αρνητικός.

Καλά κρασά.
Είχε βγει αν θυμάστε και αυτή η κ'ράδα ου και είχε πει ότι δεν πειράζει να βγαίνουν ψευδώς θετικά τα τεστ, ψευδώς αρνητικά να μη βγαίνουν.

Η πλάκα είναι, είμαι ο μόνος στη δουλειά που έκανα τεστ στο παιδί. Τι το θελα; Αφού υπόθετο είναι.

Αυτό ήταν ένα μικρό τίποτα σε αυτά που βίωσα τον τελευταίο καιρό όσον αφορά το κράτος.

Γιατί αυτό που με απασχολεί περισσότερο είναι το μέλλον των παιδιών μας, και όχι μόνο των δικών μου.
Γιατί έρχεται τσουνάμι και κρατάμε ομπρέλα.

Θα ξαναμπω να πω και τη γνώμη μου για την εποχή μας, τον covid, τώρα που πέρασε και κάποιος καιρός και την κοινωνίχαχα μας.

Να στε καλά όπου και να στε να χαμογελάτε.

Νιάου νιάου νιάου φρρρρρρρ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2021, 10:59:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Italos, χαιρόμαστε που είσαι καλά, που είστε όλοι καλά μάλλον, στο σπίτι. Πέραν της covid που όντως θα γίνει κάποιο σύντομα update γιατι διαπιστώνω μια γενικευμένη επίθεση του παπαροκεντρικού χώρου απέναντι στα αυτονόητα της κοινωνίας και της επιστήμης, έμενα με ανησυχεί ο λογαριασμός της covid. Ο οποίος θα μας σκάσει στο κεφάλι λίαν συντόμως. Στην Αμερική οι "βλάκες", δημοκρατικοί και ρεπουμπικάνοι, τυπώνουν δωρεάν χρήμα για να αντεπεξέλθουν. Έχουν πείσει προφανώς την "ιδιωτική" FED που ανήκει στους Ιλλουμινάτι να συνδράμει. Εδώ πέρα τυπώνουν δανεικό χρήμα, οι δικοί μας ειναι άκαμπτοι φαίνεται. Να μην τα πολυλογώ, έρχεται μνημονιάρα και ο μεσαιωνικός φόρος της δεκάτης, θα μοιάζει παραμύθι, με δράκους και αρχόντισσες.

Θα γνωρίσει το μυστικό του Αόρατου μόνο εκείνος που είναι ικανός να κλείσει τα χείλη του και να μείνει σιωπηλός (Τζελαλαντίν Αλ Ρουμί)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2021, 23:54:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Απαντώντας στον θεματοθέτη που είναι απών, ο μεσαίωνας ήταν μια χαρά εποχή συγκριτικά με την ελευθερία στην οποία έχουμε πήξει σήμερα.

Όσον αφορά την ελευθερία λόγου και έκφρασης μάλλον τα τελευταία χρόνια σταδιακά μεσαιωνίζουμε.

Πολλά βήματα πίσω! Αρχίζει και ποινικοποιείται η αντίθετη άποψη. Περιορίζεται και πολεμάται η ελεύθερη σκέψη.

Το χειρότερο? Δεν φαίνεται ορατή έξοδος διαφυγής
και δεν επιτρέπουν πλέον οι καιροί ούτε καν το ...να πάρεις τα βουνά!


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2021, 15:01:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
«Θεματοφύλακες του Συντάγματος»

Νομίζω ότι οι εν λόγω "μπατριώτες", που καταδιώκονται "σαν το σκυλί στ' αμπέλι" από το σύστημα, θα μπορούσαν κάλλιστα να αποτελούν θαμώνες των σχετικών τόπων του χώρου (όπως ο παρών) και μάλιστα ο πυρήνας της wannabe παρακρατικής οργάνωσης να σχηματιστεί σε κάποιο "κανάλι" του.

Θα γνωρίσει το μυστικό του Αόρατου μόνο εκείνος που είναι ικανός να κλείσει τα χείλη του και να μείνει σιωπηλός (Τζελαλαντίν Αλ Ρουμί)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/12/2021, 21:35:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
«Θεματοφύλακες του Συντάγματος»

Νομίζω ότι οι εν λόγω "μπατριώτες", που καταδιώκονται "σαν το σκυλί στ' αμπέλι" από το σύστημα, θα μπορούσαν κάλλιστα να αποτελούν θαμώνες των σχετικών τόπων του χώρου (όπως ο παρών) και μάλιστα ο πυρήνας της wannabe παρακρατικής οργάνωσης να σχηματιστεί σε κάποιο "κανάλι" του.


Καλά, άλλο κι αυτό το ανέκδοτο.
Είναι κι αυτοί οι τύποι οι επόμενοι στη σειρά μετά από Λιακόπουλους, Καρατζαφέρηδες, Βελόπουλους, Σώρρες,κλπ,κλπ που ποτέ δεν θα εκλείψουν.

Τα προβλήματα εδώ είναι διάφορα, αλλά συμπυκνώνονται κυρίως στα εξής:

1) Όλοι αυτοί ενώ έχουν αρχικά ή κάπου μέσα στο σωρό, κάποια ψήγματα δικαίου ή αλήθειας, μετά χάνονται στη ...μετάφραση και φορτώνουν κι ένα κάρο μαλακίες και τα κάνουν τουρλουμπούκι. Έτσι χάνουν και το όποιο δίκιο τους, όπου τυχόν είχαν.

2) Αν ήταν τελείως ανεξάρτητοι και 'genuine' που λέμε, θα τους έλεγες γραφικούς, πλην τίμιους δελαπατρίδηδες, κλπ. Όμως το πιθανότερο είναι ότι είναι όχι μόνον μέρος του συστήματος και πέμπτη φάλαγγα, αλλά λειτουργούν ως λαγοί της εκάστοτε εξουσίας - κυρίως δεξιάς /κεντροδεξιάς απόχρωσης- δηλαδή κανονική παρακρατική οργάνωση που δουλεύει σκοπίμως υπό τις οδηγίες της mainstream κυβέρνησης/εξουσίας και μπολιάζει με μαλακίες κάποιους σπόρους καλών ιδεών ή κριτικής ώστε να τους θολώσει, να τους γραφικοποιήσει και στο τέλος να τους αποδομήσει και να τους πετάξει στο απέναντι μπλοκ.

Το βλέπουμε αυτό συνεχώς, με τον διπολισμό που τείνει να επιβληθεί σε όλα τα ζητήματα.
Έτσι εύκολα παίζεται το παιχνίδι.
Παρουσιάζεις πχ τον ανίκανο και χαζό Κούλη σαν σούπερμαν, και μόλις κάποιος πάει να εκφράσει αντίλογο στις μαλακίες που πετάει αυτός και η κυβέρνησή του, σου τη λένε ότι 'είσαι με τους "άλλους" τους ψεκασμένους, τους τρελούς, τους αρνητές, τους θεματοφύλακες, και όλους αυτούς τους γραφικούς'.

Και δεν γίνεται μόνο στο θέμα των εμβολίων αυτό, αλλά και στην οικονομία, στα εθνικά θέματα, στην κοινωνική πολιτική, παντού.
Πάσα κριτική και ορθολογική σκέψη και άποψη σε στέλνει αμέσως στους 'απέναντι' εάν δεν είσαι ένας από τους αυλοκόλακες και τα παπαγαλάκια. Και αυτό ακριβώς είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα.

ΥΓ. Δεν ξέρω γι'αυτούς τους 'Θεματοφύλακες' τί είναι και πώς ξεκίνησαν, αλλά κάλλιστα εσύ Heretic θα μπορούσες να είσαι ο
Θεματοφύλακας του Esoterica πλέον


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2021, 09:02:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν ξέρω γι'αυτούς τους 'Θεματοφύλακες' τί είναι και πώς ξεκίνησαν, αλλά κάλλιστα εσύ Heretic θα μπορούσες να είσαι ο Θεματοφύλακας του Esoterica πλέον

Μπα... εγώ είμαι ένα απλό troll, όπως οι περισσότεροι εδώ μέσα άλλωστε. Αυτοί που ξεχνιούνται και να νομίζουν ότι δεν είναι, ας αναλάβουν...


Edited by - Heretic on 20/12/2021 09:24:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2021, 23:45:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μπα... εγώ είμαι ένα απλό troll, όπως οι περισσότεροι εδώ μέσα άλλωστε.

Δεν είναι κακό να υπάρχουν και τρολιές πού και πού. Είναι το αλατοπίπερο και ο χαβαλές στη ζωή, στο φόρουμ, παντού. Εξάλλου καμιά φορά από μικρό κι από troll-ό μαθαίνεις την αλήθεια (ή κάποιες αλήθειες)

Αρκεί να μην υπάρχει κακεντρέχεια, κακογουστιά και φυσικά επαναληψιμότητα, γιατί το πολύ το Κύριε Ελέησον το βαριέται και ο παπάς.


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/05/2022, 00:20:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:
Δεν ξέρω γι'αυτούς τους 'Θεματοφύλακες' τί είναι και πώς ξεκίνησαν, αλλά κάλλιστα εσύ Heretic θα μπορούσες να είσαι ο Θεματοφύλακας του Esoterica πλέον


Μπα... εγώ είμαι ένα απλό troll, όπως οι περισσότεροι εδώ μέσα άλλωστε. Αυτοί που ξεχνιούνται και να νομίζουν ότι δεν είναι, ας αναλάβουν...


Edited by - Heretic on 20/12/2021 09:24:02


Eίχαμε και ομολογία κάποτε,
αλλά δεν δώσαμε την πρέπουσα σημασία τότε!

Το καταλαβαίνουμε τώρα όμως σε πλήρη ανάπτυξη


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy