ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Είμαστε μπροστά σε μια νέα επιδημία? (η νόσος των χοίρων ξαναχτυπά)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 17
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 19:35:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΜΕΤΆ ΞΥΠΝΗΣΕΣ!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 19:38:33  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ψυχραιμια.... πρωπαντων ψυχραιμια!


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:10:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΚΑΙ ΜΕΤΆ ΞΥΠΝΗΣΕΣ!!!!!

Aυτο θα το δουμε συκοφαντη και αμαθη.

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:12:26  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Aυτο θα το δουμε συκοφαντη και αμαθη.

δεν χρειαζεται να το συνεχιζεις... αστο να παει στο καλο


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:23:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
δεν χρειαζεται να το συνεχιζεις... αστο να παει στο καλο

Χρειαζεται και παραχρειαζεται για να μαθουν μερικοι και ιδιως ο κατεξην θρασυτατος υβριστης και συκοφαντης trexagireve οτι δεν μπορει να ανοιγουν το στομα τους και να λερωνουν την τιμη και την υποληψη των συνανθρωπων τους.

Περιμενω για την τελικη επεμβαση των διαχειριστων.

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:29:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
δεν χρειαζεται να το συνεχιζεις... αστο να παει στο καλο

Χρειαζεται και παραχρειαζεται για να μαθουν μερικοι και ιδιως ο κατεξην θρασυτατος υβριστης και συκοφαντης trexagireve οτι δεν μπορει να ανοιγουν το στομα τους και να λερωνουν την τιμη και την υποληψη των συνανθρωπων τους.

Περιμενω για την τελικη επεμβαση των διαχειριστων.

The plural of anecdote is not data.


το μόνο που θα πετύχεις θα είναι να τον κάνεις μάρτυρα,αδικοχαμένο για τα πιστεύω του από το κακό κατεστημένο
αυτόν θα φέρνουν σε κάθε συζήτηση οι λοιποί χαζοχαρούμενοι ανεγκέφαλοι


«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:33:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
το μόνο που θα πετύχεις θα είναι να τον κάνεις μάρτυρα,αδικοχαμένο για τα πιστεύω του από το κακό κατεστημένο
αυτόν θα φέρνουν σε κάθε συζήτηση οι λοιποί χαζοχαρούμενοι ανεγκέφαλοι

Δεν με ενδιαφερει αν τον κανω μαρτυρα ή οχι στα ματια των ανεγκεφαλων οπως λες.

Με ενδιαφερει να μαθει οτι δεν μπορει να ανοιγει την στοματαρα του και να συκοφαντει συνανθρωπους του.

Κακως κατα την γνωμη μου δωθηκε παραταση στο θεμα για να καταθεσουν και αλλοι τις αποψεις τους.

Ο trexagireve εφερε το μηνυμα που υποτιθεται οτι υποστηριζει τις κατηγοριες που εκτοξευσε προς το προσωπο μου και τα περιεχομενα του μηνυματος τον διαψευδουν πανηγυρικα.Ειναι φανερο επισης οτι δεν εχει στην διαθεση του αλλα στοιχεια που να τποστηριζουν τα οσα μου προσαπτει περι δηλωσης μου οτι ανηκω σε συλλογο εργαστηριακων γιατρων κτλ κτλ.

Παρολο που φανηκε οτι ελεγε ψεματα,ουτε εκδηλωσε μετανοια,ουτε ανακαλεσε αλλα συνεχιζει θρασυτατα να βριζει και να προκαλει.

Ειναι καιρος να μπει στη θεση που του αξιζει.

The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 19/09/2010 20:35:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:33:53  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σε καθε περιπτωση θα επεμβουν ουτως ή αλλως οι διαχειριστες... δεν ειναι αναγκη εσυ να ''χαλιεσαι''


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:35:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
σε καθε περιπτωση θα επεμβουν ουτως ή αλλως οι διαχειριστες... δεν ειναι αναγκη εσυ να ''χαλιεσαι''

Αργουν ομως,αργουν!

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:41:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Με ενδιαφερει να μαθει οτι δεν μπορει να ανοιγει την στοματαρα του και να συκοφαντει συνανθρωπους του.

δεν πρόκειται να μάθει,δεν έχει αρκετά εγκεφαλικά κύτταρα ώστε να τα θέσει σε τόσο πολύπλοκες εργασίες όπως είναι η ανάλυση δεδομένων

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:50:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωρε σφάζονται παληκάρια,στην ποδιά της Μέδενας!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:52:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για συνέλθετε, ωρέ, που θα με βγάλετε και κατηγορούμενο ,για το ότι
η κοπελιά, δεν έχει πτυχίο γιατρού...

Άντε ξεκολλάτε,καμιά φορά....


___________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΩΝ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΩΝ

25/9/2010
___________________________________________________

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:56:35  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μηπως να ηρεμησουμε λιγακι?


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 20:58:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν τα βλέπεις medtech καρπαζόεισπράκτορας δούλευε τα καλοκαιριά όταν ήταν μικρός για να συμπληρώσει το χαρτζιλίκι του,εε πολύ θέλει ο εγκέφαλος να πάθει μόνιμη βλάβη;

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 21:00:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Για συνέλθετε, ωρέ, που θα με βγάλετε και κατηγορούμενο ,για το ότι
η κοπελιά, δεν έχει πτυχίο γιατρού...
Άντε ξεκολλάτε,καμιά φορά....

Κατηγορεισαι οτι δηλωσες ψευδως οτι εγω παρουσιαστικα ως αντιπροσωπος του συλλογου των εργαστηριακων γιατρων (κατι που ποτε δεν εκανα) και οτι ειδες καποιον Προεδρο του συλλογου εργαστηριακων γιατρων να βγαινει μετα και να με διαψευδει.(κατι που ποτε δεν εγινε).

Ολα αυτα που δηλωσες αποδειχτηκαν ψεματα.

Ασε λοιπον τις θλιβερες προσπαθειες αντιπερισπασμου συκοφαντη.

Εγω ουτε δηλωσα ποτε γιατρος,ουτε εκπροσωπος του συλλογου εργαστηριακων γιατρων ή οποιουδηποτε αλλου συλλογου,ουτε ποτε φυσικα βγηκε καποιος προεδρος να με διαψευσει οπως περιτρανα αποδειχτηκε.

Εισαι λοιπον οπως αποδεικνυουν τα στοιχεια ενας κοινος και αμετανοητος συκοφαντης.

quote:
δεν πρόκειται να μάθει,δεν έχει αρκετά εγκεφαλικά κύτταρα ώστε να τα θέσει σε τόσο πολύπλοκες εργασίες όπως είναι η ανάλυση δεδομένων

Η ισχυει αυτο,δηλ ειναι ανικανος να καταλαβει οτι εκανε μεγιστη πατατα,η εχει τεραστιο εγωισμο που δεν τον αφηνει να παραδεχτει οτι εκανε λαθος και δεν το παραδεχεται.

The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 19/09/2010 21:00:49


Edited by - medtech on 19/09/2010 21:09:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 21:03:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στην απάντηση σου, καλή μου, εκπίπτω της κατηγορίας σου, καθώς, αν έλεγα, ότι δεν εισαι γιατρός, τότε,εφόσον δεν είσαι, καλά έλεγα και δεν σε συκοφαντώ, αν πάλι σε συκοφαντώ, πάνω σε τι σε συκοφαντώ,ώστε να μην υπερβάλεις;,Εκτός, απο το ότι δεν μπορείς να απαντήσεις, ποτέ επι της ουσίας,τι ζόρι τραβάς, για ...δικαστήρια, που έλεγες;...
Κανε τα...Να ακούσεις μια φορά τη...λογική κι εσύ....
Απο μένα, έχεις πρόβλημα...Απο κει θα ακούσεις, ότι είσαι ...παραποιούσα ....ιδιότητα....


___________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ

25/9/2010
___________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 21:11:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η ισχυει αυτο,δηλ ειναι ανικανος να καταλαβει οτι εκανε μεγιστη πατατα,η εχει τεραστιο εγωισμο που δεν τον αφηνει να παραδεχτει οτι εκανε λαθος και δεν το παραδεχεται.


αν είναι τόσο μεγάλος ο εγωισμός του που να κάνει τον βλακοηλίθιο για να μην παραδεχτεί το λάθος του τότε είναι δυο φορές βλακοηλίθιος

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

libero diegrammenos logariasmos
Διεγραμμένος Λογαριασμός


132 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 21:13:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους libero diegrammenos logariasmos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
medtech:
Χρειαζεται και παραχρειαζεται για να μαθουν μερικοι και ιδιως ο κατεξην θρασυτατος υβριστης και συκοφαντης trexagireve οτι δεν μπορει να ανοιγουν το στομα τους και να λερωνουν την τιμη και την υποληψη των συνανθρωπων τους.

Λερώθηκε δηλαδή η τιμή και η υπόληψη σου Medtech? Υπάρχει έστω ένας που σε βλέπει λερωμένη??? Αν ναι, ας δηλώσει παρών!
Μόνος του είναι και στα 12 χιλιάδες ποστ που δημοσίευσε, σε κανένα δεν έκανε λάθος. Ο εγωισμός του δεν επιτρέπει ούτε 1% ποσοστό λάθους σε αυτά που λέει(στην περίπτωσή του 124 μηνύματα περίπου) σαν τον Πάπα ένα πράμα.

Πάντως λίγο-πολύ όλοι οι άνθρωποι είναι εγωιστές.


Ubi Dubium, Ibi Libertas

Edited by - libero diegrammenos logariasmos on 19/09/2010 21:15:39

Edited by - libero diegrammenos logariasmos on 19/09/2010 21:22:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 21:14:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Στην απάντηση σου, καλή μου, εκπίπτω της κατηγορίας σου, καθώς, αν έλεγα, ότι δεν εισαι γιατρός, τότε,εφόσον δεν είσαι, καλά έλεγα και δεν σε συκοφαντώ, αν πάλι σε συκοφαντώ, πάνω σε τι σε συκοφαντώ,ώστε να μην υπερβάλεις;,Εκτός, απο το ότι δεν μπορείς να απαντήσεις, ποτέ επι της ουσίας,τι ζόρι τραβάς, για ...δικαστήρια, που έλεγες;...
Κανε τα...Να ακούσεις μια φορά τη...λογική κι εσύ....
Απο μένα, έχεις πρόβλημα...Απο κει θα ακούσεις, ότι είσαι ...παραποιούσα ....ιδιότητα....

Πρωτον δηλωσες οτι διαβασες σε ενα μηνυμα οτι εγω ισχυριστηκα οτι ειμαι εκπροσωπος του συλλογου εργαστηριακων γιατρων και οτι σε εκεινο μηνυμα βγηκε ο προεδρος του συλλογου εργαστηριακων γιατρων και με διαψευσε.

Οταν εφερες το μηνυμα αθλιε συκοφαντη,απο τα περιεχομενα του φανηκε οτι δεν δικαιωνε τα οσα ισχυριστηκες για το προσωπο μου.

Ο μονος που δεν μπορει να απαντησει ποτε επι της ουσιας και γενικα και ειδικα εισαι ΕΣΥ.

Δεν εχεις προφανως τσιπα φιλοτιμο και ευσυνειδησια.

Σου υπενθυμιζω οτι σου ζητηθηκαν αποδειξεις για οσα ισχυριστικες και δεν τα εχεις προσκομισει ακομα.

Τα δικαστηρια ειναι παντα μια πιθανοτητα την οποια δεν πρεπει να ξεχνας αν και εγω θα ειμαι ικανοποιημενη με μερικη ή μονιμη απενεργοποιηση του λογαριασμου σου και μεταφορα των συκοφαντικων και υβριστικων μηνυματων σου στην σαλατα μηνυματων.

Δεν εχω παραποιησει καμια ιδιοτητα.Συνεχως συνεχιζεις να συκοφαντεις,αμετανοητε.

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 21:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξέρω, ότι δεν τα πας καλά με τα μαθηματικά,καλή μου, αλλά,
ξέρεις, ο νόμος, μετράει πόσες φορές με συκοφάντησες και πόσες εγώ, αν το θέτεις νομικά...Εγώ, ισχυρίζεσαι εσύ,ότι σε συκοφάντησα μια και συ κάτι χιλιάδες, που συνεχίζεις..Εσύ μια μήνυση κι εγω χιλιάδες....Κάνε με πλούσιο......
Για ξανακάνε σούμα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 21:20:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ξέρω, ότι δεν τα πας καλά με τα μαθηματικά,καλή μου, αλλά,
ξέρεις, ο νόμος, μετράει πόσες φορές με συκοφάντησες και πόσες εγώ, αν το θέτεις νομικά...Εγώ, ισχυρίζεσαι εσύ,ότι σε συκοφάντησα μια και συ κάτι χιλιάδες, που συνεχίζεις..Εσύ μια μήνυση κι εγω χιλιάδες....Κάνε με πλούσιο......
Για ξανακάνε σούμα...

Κανε λοιπον χιλιαδες μηνυσεις και φαε επισης χιλιαδες μηνυσεις για ψευδη καταμηνυση για να σου παρω και τα σωβρακα που φορας

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 21:25:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εισαι φοβερή!!! Που το ξέρεις, ότι ...φοράω σόβρακα;
Μάγος είσαι;.... Χάθηκαν τα ..σλίπ,όμως, καλή μου;....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2010, 19:02:20  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τα πραγματα εχουν παρεκτρεπει υπερβολικα, δυστυχως...


NOVUS ORDO SECLORUM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2010, 00:22:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
medtech αυτή η στάση σου έχει καταντήσει υπερβολικά κουραστική:

Επικοινώνησες μαζί μας για τη δήλωση του trexagireve. Αναγνωρίσαμε το πρόβλημα και ζητήσαμε από τον trexagireve να στοιχειοθετήσει τα όσα έγραψε για σένα. Όπως γνωρίζεις, o διάλογος στη συζήτηση συνεχίστηκε όταν ο trexagireve συμμετείχε ξανά στα forums (αφού για κάποιο διάστημα δε συμμετείχε σε καμία συζήτηση) και επίσης κάναμε την απαιτούμενη έρευνα των στοιχείων όταν ο trexagireve παρέθεσε το μήνυμα του a.zoras. Στο διάστημα αυτό έχεις στείλει πολλά μηνύματα και στη συγκεκριμένη συζήτηση αλλά και σε εμάς (email) επαναλαμβάνοντας συνεχώς ότι παρακαλείς για την επέμβασή μας και να ληφθούν τα απαιτούμενα μέτρα. Έφτασες μάλιστα στο σημείο να γράφεις ότι περιμένεις την επέμβασή μας για το ζήτημα με τον trexagireve σε άλλο, άσχετο θέμα (ΟΙ ΤΣΙΓΓΑΝΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΗΔΕΙΕΣ ??? ). Αυτό είναι απαράδεκτο!!

Medtech μια φορά φτάνει. Ούτε "κουφοί" είμαστε για να μην "ακούσουμε" την έκκλησή σου ούτε και ηλίθιοι. Δεν καταλαβαίνεις ότι με την επιμονή σου αυτή εκτός από το ότι μας προσβάλλεις, είναι σα να προσπαθείς να μας εξαναγκάσεις να κάνουμε κάτι που ούτως ή άλλως θα κάναμε; Δηλαδή, να δράσουμε όπως πιστεύουμε ότι είναι δικαιότερο και καταλληλότερο για τις συζητήσεις. Και με τη στάση σου αυτή, θα δημιουργήσεις πρόβλημα και σε άλλες συζητήσεις.

Δεν είναι τρόπος αυτός να διεκδικεί κάποιος. Δεν ξέρω τι πρόβλημα έχεις και εμφανίζεις τέτοια αμετροέπεια, αλλά η συμπεριφορά σου αυτή είναι απίστευτη, στην ουσία είναι σα να προκαλείς τους άλλους να δράσουν θίγοντάς σε, όπως έκανε ο trexagireve!

Επειδή λοιπόν θέλεις να υποκαταστήσεις τον ρόλο των άλλων, θα περιμένεις.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2010, 00:56:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν είναι τρόπος αυτός να διεκδικεί κάποιος. Δεν ξέρω τι πρόβλημα έχεις και εμφανίζεις τέτοια αμετροέπεια, αλλά η συμπεριφορά σου αυτή είναι απίστευτη, στην ουσία είναι σα να προκαλείς τους άλλους να δράσουν θίγοντάς σε, όπως έκανε ο trexagireve!

Επειδή λοιπόν θέλεις να υποκαταστήσεις τον ρόλο των άλλων, θα περιμένεις.


To προβλημα ειναι η διαρκης προκληση και προσβολη απο τον trexagireve που οσο τον αφηνεις τοσο ποιο προβλητικος γινεται επαναλαμβανοντας τις ιδιες συκοφαντιες.

Πως θα σου φαινοταν Amalia αν εγω ισχυριζομουν οτι διαβασα μηνυμα που ελεγε οτι εσυ πχ παρουσιαστηκες σαν εκπροσωπος του συλλογου πυρηνικων φυσικων και οτι βγηκε ο προεδρος του και σε διεψευσε;;;

Θα δρουσες αστραπιαιως!

Αυτη ειναι η πικρη αληθεια,εαν θιγοσου εσυ η καποιο προσφιλες σου προσωπο το μηνυμα του trexa αλλα και ο ιδιος ο λογαριασμος του θα εξαφανιζοταν απο το esoterica.

Ποιον ρολο πηγα να υποκαταστησω Amalia;Χακεψα μηπως κανα λογαριασμο και το επαιξα διαχειριστης ή συντονιστης;

Εδω και αρκετο καιρο παρακαλω να επεμβετε.

Ο trexagireve με σκυλοβριζει,συνεχιζει το ανθρωπαριο να επαναλαμβανει την συκοφαντια και εγω δεν απανταω με υβρεις,αλλα καλω να επεμβετε ελεος πια!

Ακολουθησα εναν δρομο που εγω νομιζα πολιτισμενο!

Και τωρα με "τιμωρεις" εσυ με τις μεγιστες δυναμεις,του να περιμενω;

Ξερεις την ιστορια ενος τυπου που κατεληξε να του κατασχεσουν ολο τον εξοπλισμο και τραβιεται ακομα στα δικαστηρια,μονο και μονο επειδη ειχε μια συνδεση το site του στο blog ενος τυπου που ξεφτιλιζε τον Λιακοπουλο;

Την ξερεις;;;


quote:
Επικοινώνησες μαζί μας για τη δήλωση του trexagireve. Αναγνωρίσαμε το πρόβλημα και ζητήσαμε από τον trexagireve να στοιχειοθετήσει τα όσα έγραψε για σένα. Όπως γνωρίζεις, o διάλογος στη συζήτηση συνεχίστηκε όταν ο trexagireve συμμετείχε ξανά στα forums (αφού για κάποιο διάστημα δε συμμετείχε σε καμία συζήτηση) και επίσης κάναμε την απαιτούμενη έρευνα των στοιχείων όταν ο trexagireve παρέθεσε το μήνυμα του a.zoras.

Ποια ερευνα Amalia;;;Το μονο που χρειαζεται ειναι να ξερεις αναγνωση.

Ο trexa δηλωσε κατι,εφερε το μηνυμα που δηθεν τον δικαιωνει,το μηνυμα ΔΕΝ τον δικαιωνει.

ΠΟΥΘΕΝΑ το μηνυμα δεν στοιχειοθετει οτι εγω δηλωσα οτι ειμαι εκπροσωπος οποιουδηποτε συλλογου ή οτι στο μηνυμα μιλαει ο προεδρος οποιουδηποτε συλλογου ουτε ο a.zoras λεει οτι εγω ψευδως δηλωσα οτι ανηκω σε οποιαδηποτε συλλογο.Ο A.zoras ρωταει αν ειμαι μελος της ΠΕΤΙΕ.ΡΩΤΑΕΙ,ελληνικα ξερετε;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ερευνα πια χρειαζεται;;;;;;;;;;;;;

The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 21/09/2010 01:08:17

Edited by - medtech on 21/09/2010 01:11:59Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2010, 01:13:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
medtech:

Ξερεις την ιστορια ενος τυπου που κατεληξε να του κατασχεσουν ολο τον εξοπλισμο και τραβιεται ακομα στα δικαστηρια,μονο και μονο επειδη ειχε μια συνδεση το site του στο blog ενος τυπου που ξεφτιλιζε τον Λιακοπουλο;

Την ξερεις;;;


Δηλαδή;

Πες κι άλλα, πες κι άλλα medtech για να εκφράσεις τον πολιτισμό σου...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2010, 01:15:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

βλεπω μια προσβολη πεταξε πριν 2 σελιδες ενας χρηστης,αμεσως κοκκινιστηκε,οι διαρκεις βρισιες του trexagireve προς το προσωπο μου παραμενουν αθικτες ΕΚΕΙ.

ΓΙΑΤΙ;;;;;;;;;;

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2010, 01:17:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δηλαδή;

Πες κι άλλα, πες κι άλλα medtech για να εκφράσεις τον πολιτισμό σου...


Τον πολιτισμο της Ελλαδας εννοεις που περιεχει και ενα πραγμα που το λενε ΝΟΜΟ.

Διοτι αν εξεφραζα τον πολιτισμο του trexa θα ασκουσα την ευγενη τεχνη της εξυβρισης και της συκοφαντιας και εαν ασκουσα τον δικο σου,την αποπειρα της τιμωριας/εκφοβισμου/κατσε καλα υπακουο προβατακι με το "θα περιμενεις".

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2010, 01:22:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
medtech:

Ποια ερευνα Amalia;;;Το μονο που χρειαζεται ειναι να ξερεις αναγνωση.



Τελικά, ποια νομίζεις ότι είσαι medtech και προσβάλλεις έτσι τους άλλους;

Διάβασε παραπάνω αυτά που σου γράφω για την αμετροέπεια και σκέψου ότι όταν παραθέτει κάποιος links τα οποία παραπέμπουν σε συζητήσεις, σε αρκετές σελίδες μάλιστα, θα πρέπει να διαθέσει τον απαιτούμενο χρόνο και προσοχή ώστε να τα διαβάσει.

Πάψε λοιπόν επιτέλους να είσαι τόσο προκλητική και προσβλητική. Τι άλλο χρειάζεται να πει κανείς για να το καταλάβεις;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2010, 01:40:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τελικά, ποια νομίζεις ότι είσαι medtech και προσβάλλεις έτσι τους άλλους;

Διάβασε παραπάνω αυτά που σου γράφω για την αμετροέπεια και σκέψου ότι όταν παραθέτει κάποιος links τα οποία παραπέμπουν σε συζητήσεις, σε αρκετές σελίδες μάλιστα, θα πρέπει να διαθέσει τον απαιτούμενο χρόνο και προσοχή ώστε να τα διαβάσει.



Παραξενο Amalia ΔΙΟΤΙ

Α)τα links δεν ειναι απαραιτητα διοτι το μηνυμα ξεκαθαρα δεν στοιχειοθετει τιποτα απο αυτα που λεει οτι διαβασε ο trexagireve.

Ο a.zoras ΡΩΤΑΕΙ ΔΕΝ ΔΙΑΨΕΥΔΕΙ.Επισης δεν δηλωνει προεδρος.Επισης ο συλλογος ειναι η ΠΕΤΙΕ δεν ειναι ο συλλογος των εργαστηριακων γιατρων.

Για να σου δωσω να καταλαβεις ποσο σοβαρη συκοφαντια ειναι αυτη του trexagireve που ισχυριστικε οτι εγω δηλωσα μελος του συλλογου εργαστηριακων γιατρων,θα σου θυμισω ενα νομο περι αντιποιησης επαγγελματικης ιδιοτητας.Ξερεις τι ειπε ο trexagireve με αλλα λογια;Ειπε οτι εγω ΕΓΩ παρουσιαστηκα ως γιατρος!(αφου μελη του συλλογου εργαστηριακων γιατρων μπορουν να ειναι φυσικα ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΡΟΙ).

Καταλαβαινεις τωρα ποσο σοβαρη ειναι η συκοφαντια;;;;;;;;;

Β) σε προηγουμενο μηνυμα σου στο παρον νημα δηλωσες οτι τοτε ειχατε ακολουθησει και ερευνησει τα links (α και ευχαριστω πολυ που δεν με ειδοποιησε κανεις για την εμφανιση του a.zoras ωστε να μπορεσω να υπερασπιστω τον εαυτο μου αλλα εξαφανισε σιωπηλα το μηνυμα,αφηνωντας ηθελημενα ή αθελητα,λανθασμενες εντυπωσεις οπως φαινεται απο 3 διαφορετικα μηνυματα χρηστων σε αυτο το νημα "και εγω κατι θυμαμαι" λεει ο Ψηλος).

Αφου τα ειχατε ερευνησει,γιατι τα ξαναερευνατε;Θα βρητε τιποτα καινουργιο λετε πχ. αδιασειστες αποδειξεις οτι ειμαι εξωγηινος πρακτορας;;;;;;;


quote:
πάψε λοιπόν επιτέλους να είσαι τόσο προκλητική και προσβλητική. Τι άλλο χρειάζεται να πει κανείς για να το καταλάβεις


Προσβλητικη και τριχες κατσαρες!

Για καποια που την σκυλοβριζει καποιος συνεχεια (και δεν βλεπουμε ΚΑΜΙΑ επεμβαση στα μηνυματα του ενω του αθεου στο ιδιο νημα,μια προσβολη παρατηρηθηκε σε μια δημοσιευση του και κοκκινιστηκε την ΙΔΙΑ μερα,ειμαι πολυ πολιτισμενη.

Τι αλλο πρεπει να πει κανεις για να δει οτι δεν χρειαζεται καμια περαιτερω ερευνα,το ζητημα τελειωσε,ο trexa διαβασε ενα μηνυμα και το παρερμηνευσε;;;

ΥΓ.Εκτος αν τα links που αναφερεις ειναι αυτες οι 3 σελιδες οι οποιες δεν θελουν χρονο 3 ημερων για να αναγνωστουν!

ΥΓ2 Για τις υβρεις του trexa ειδοποιηθηκαν επισης διαχειριστρια και συντονιστες και παλι τιποτα δεν εγινε!Εκει δεν χρειαζεται ενδελεχη ερευνα,η βρισια ειναι βρισια.Του αθεου διαγραμμιστηκε την ιδια μερα,οι υβρεις του trexa ειναι αφημενες να στολιζουν το forum...

The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 21/09/2010 01:41:47

Edited by - medtech on 21/09/2010 01:46:48

Edited by - medtech on 21/09/2010 01:49:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 17 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy