ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Σαν όνειρο σαν παραμύθι, που κατέληξε εφιάλτης...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
midnightmelody
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2010, 17:56:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους midnightmelody
καλισπερα μεταφυσικοι φιλοι μου του ανεξηγητου....
ξεκινησα ενα νεο ποστ με θεμα τα ονειρα...να....ειχα μια σχετικα ασχημη εμπειρια και απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας μηπως βγαλουμε καμια ακρη.....λοιπον...
μια νυχτα λοιπον ενω επεσα για υπνο ενα σπεριεργο ονειρο πηρε θεση και με κατελαβε....ημουν εγω λεει.....και εψαχνα απεγνωσμενα να βρω τον κολλητο μου.....εψαχνα απο δω απο κει μα πουθενα ο Αλεξανδρος....στην γειτονια μου στην περιοχη μου στα σπιτια....πουθενα καποια στιγμη λοιπον σαν να μεταφερθηκα ξαφνικα σε αλλο χωρο ειδα την μητερα του να τον ψαχνει και εκεινη με προφανη ανησυχια....προχωρησα λοιπον μπροστα και αν θυμαμαι καλα ημασταν σε μια περιοχη σχεδον αγονη σαν πεδιαδα ξερη....περιτριγυρισμενη απο βουνα....και ενω προχωρουσα μαζι με την μαμα του ξαφνικα προσπερνοντας ενα συρματοπλεγμα σαν μισος τοιχος βλεπουμε τον Αλεξανδρο εκει....καταχαμα....μονο που ηταν σε μια φαση που πηγε η μικρη Αννοθλα μετα την εκρηξη.....καλα αφηνω την πλακα....ηταν λοιπον εκει ο Αλεξανδρος στο χωμα σε κομματια....απο την μια το χερι του το ποδι του το κεφαλι του μαζεμενα ολα σε σωρο σχηματιζοντας ενα βουναλακι.....η μαμα του απαρηγορητη και εγω εκλεγα......μετα ξυπνησα με ενα απιστευτο πλακωμα στην καρδια και με την εντονη αισθηση να τον δω αν ειναι καλα....τηλεφωνηθηκαμε λοιπον του τα ειπα ολα....και του ειπα σε οαρακαλω οτι κι αν κανεις προσεχε και ειδικα στον δρομο....περασαν καποιες μερες μεχρι που το Σαββατο εκεινης της βδομαδας εμαθα πως ο αλεξανδρος ειχε αυτοκινητιστικο δυστυχημα....αλλα ευτυχως ενω ηταν σοβαρο βγηκε σωος παραλιγο βεβαια....γιατι η πορτα του οδηγου ειχε μπει ολη μεσα και αναγκαστηκε να ωγει απο το παραθυρο.....εμεινα αφωνη στο ακουσμα....
και ερχομαι τωρα και ρωταω...τι στο καλο μου συμβαινει??? μηπως ειμαι φρικιο?? γιατι μου εχει ξανα τυχει παρομοιο σκηνικο.....
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2010, 22:28:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
Αγαπητή midnightmelody χαιρετώ και πάλι
Ενημερωτικά να σου αναφέρω ότι μπορείς να χρησιμοποιείς την επιλογή Αναζήτηση, πάνω και δεξιά ή την επιλογή Αναζήτησε! πάνω και αριστερά γράφοντας τις κατάλληλες λέξεις "κλειδιά" (π.χ. όνειρα, στοιχειωμένα σπίτια κλπ..) για να διαπιστώσεις αν υπάρχουν ήδη ανοιγμένα τόπικς που πραγματεύονται θέματα σχετικά με αυτό που σε ενδιαφέρει κάθε φορά. Αυτό προτείνεται κυρίως για να βρίσκονται οι πληροφορίες συγκεντρωμένες σε όσο το δυνατόν λιγότερα τόπικς διευκολύνοντας ετσι τους αναγνωστες στην έρευνά τους.

Σχετικά με το θέμα που άνοιξες μπορείς να ρίξεις μια ματιά στα παρακάτω τόπικς, προσθέτοντας και τις δικές σου εμπειρίες και απόψεις.

βλεπετε "προφητικα" ονειρα?

ΟΝΕΙΡΑ

ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ

Ευχαριστώ

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2010, 00:23:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Γεια σου midnightmelody

Να προσθέσω κι εγώ στα όσα πολύ σωστά σου έγραψε ο Agnostic, πως το θέμα θα παραμείνει ενεργό για λίγο διάστημα ακόμα και μετά θα απενεργοποιηθεί εφόσον μπορεί να συνεχιστεί η συζήτηση σε κάποιο από αυτά που σου παρέθεσε ο Agnostic.

Επίσης, όσον αφορά στην Αναζήτηση, θα πρότεινα να χρησιμοποιείται η εφαρμογή που υπάρχει επάνω αριστερά, για πιο σύντομα αποτελέσματα. Στην περίπτωση που χρησιμοποιηθεί η Αναζήτηση επάνω δεξιά, η καλύτερη μέθοδος είναι να χρησιμοποιηθεί λέξη-κλειδί που βρίσκεται στον τίτλο θέματος και όχι σε μηνύματα. Τα θέματα των forums έχουν ξεπεράσει εδώ και πολύ καιρό τα 10.000, πράγμα που κάνει την Αναζήτηση σε αυτά πολύ χρονοβόρα - αυτό αφορά στην περίπτωση που χρησιμοποιηθεί το εργαλείο Αναζήτησης που βρίσκεται επάνω δεξιά και ιδιαίτερα εάν δεν επιλεχθεί η "αναζήτηση σε: μόνο θέμα".

Να συμπληρώσω εδώ, πως είναι αρκετά σημαντικό να προσέχουμε τον τρόπο με τον οποίο γράφουμε τον τίτλο ενός θέματος, ώστε να μπορεί να βρεθεί όταν κάνει κάποιος αναζήτηση. Για παράδειγμα, στο παρόν θέμα που άνοιξες midnightmelody είχες γράψει κατά λάθος της λέξη "όνειρο" ως "οειρο". Ο τίτλος διορθώθηκε από εμάς.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

midnightmelody
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2010, 01:30:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους midnightmelody
αχ συγνωμη παιδια απλα ειμαι και καινουρια και με αυτα που εχω διαβασει εχω φρικαρει λιγο....εχετε δικιο και ευχαριστω πολυ για την πλοηγηση και λειτουργια του site ευχαριστω αληθεια...θα παραπεμφθω σε ενα απο τα παραπανω τοπικς...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2010, 19:44:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Ωραία midnightmelody

Το θέμα αυτό απενεργοποιείται.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy