ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Εκλογές 2012 (ενα σατιρικό βιντεακι για τις επερχόμενες εκλογές)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
giannis_9
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2012, 14:36:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.youtube.com/watch?v=xpY5a7b7Yl8

giannis_9

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2012, 17:52:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου giannis_9, καλώς ήρθες στα forums

Το είδα το σατιρικό βίντεο που παρέθεσες. Είναι μέσα στο πνεύμα της εποχής που διανύουμε και εκθέτει με αυτοσαρκαστικό τρόπο την παραδοσιακή πλέον εμμονή μας να ψηφίζουν συνέχεια τους ίδιους και τους ίδιους πολιτικούς την ίδια στιγμή που τους κατηγορούμε για τα χάλια που έχουμε φτάσει...

Το συγκεκριμένο βίντεο, όπως και το άλλο βίντεο με τον αμίμητο Τζίμη Πανούση, που επίσης χρησιμοποίησες ως εναρκτήριο μήνυμα για να ξεκινήσεις θέμα (αναφέρομαι στο: O Τζίμης Πανούσης μιλάει για την Άγκελα Μέρκελ), θα μπορούσε να κατατεθεί σε κάποιο από τα ήδη υπάρχοντα σχετικά θέματα, όπως τα παρακάτω που παραθέτω:

ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ?

Δημοψήφισμα/Εκλογές 2011-2012

Γιατι δεν νιωθω πια περηφανος που ειμαι Ελληνας?

Γενικώς, καλό θα ήταν να περιηγηθείς λίγο στα forums και να δεις τον τρόπο που λειτουργούν, ποια θέματα υπάρχουν, πώς ξεκινάνε νέα θέματα, κ.λπ. Να συμπληρώσω ακόμα ότι μονάχα η παράθεση ενός link δεν μπορεί να αποτελέσει μήνυμα σε μια συζήτηση, ακόμα περισσότερο, εισαγωγικό μήνυμα για μια νέα συζήτηση. Τα link, εικόνες, βίντεο, κ.λπ. θα πρέπει να χρησιμοποιούνται ως συνοδευτικές πηγές που υποστηρίζουν μια κατατεθείσα άποψη και δεν θα έπρεπε να υποκαθιστούν τις απόψεις. Αλλιώς δεν πρόκειται για συζήτηση.

Οπότε, στην περίπτωση που θα διαβάσεις τα θέματα που σου πρότεινα και θελήσεις να παραθέσεις κάποιο από τα link για βίντεο που χρησιμοποίησες για τα 2 θέματα που άνοιξες, μην παραθέσεις μόνο το link - γράψε μας και την άποψή σου!

Το παρόν θέμα, όπως και το O Τζίμης Πανούσης μιλάει για την Άγκελα Μέρκελ θα απενεργοποιηθούν, διότι δεν μπορεί να ξεκινήσει συζήτηση με μόνη την παράθεση ενός link για κάποιο βίντεο και επίσης επειδή υπάρχουν ήδη αρκετά σχετικά ενεργά θέματα/συζητήσεις στα οποία θα μπορούσαν να κατατεθούν τα παραπάνω βίντεο.

Σημ:
Το παρόν θέμα θα μείνει για μικρό διάστημα ακόμα ενεργό, στην περίπτωση που θα ήθελες να ρωτήσεις ή να γράψεις κάτι σχετικά με όσα έγραψα. Το άλλο θέμα απενεργοποιείται άμεσα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

giannis_9
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2012, 18:46:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καταλαβαινω ετσι οπως το λες amalia και σ'ευχαριστω που μου το ειπες, αλλά εγω νομιζα πως και ετσι θα μπορουσα να ξεκινησω καποιο θεμα με αυτα τα 2 link. ειμαι χρηστης και σε άλλα forum και δεν μου ξαναετυχε κατι παρομοιο.

giannis_9Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
9.277344E-02
Maintained by Digital Alchemy