ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 "" ΗΛΙΑΚΕΣ"" ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ-ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 02:26:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
zip
quote:

Ακριβώς το ίδιο κάνεις DSM. Ακριβώς. Διάβασε το υπόλοιπό σου μήνυμα, γιατί εγώ ... χέστηκα!

Καταλάβαμε πως χέστηκες. Όλο το esoterica βρώμισε. Σκουπίσου και ξαναέλα. Με άλλο nick.

Τους χαιρετισμούς μου.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 02:26:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οπως βλέπεις Zip, είναι επαγγελματίας σκατατζής ο τύπος

Καληνυχτίζω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 02:29:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εκ των πραγμάτων Dr. Από την πρώτη φορά που σου μίλησα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 02:33:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επίσης φίλε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 02:43:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
DSM

Dr, εσύ που είσαι πολύ γρήγορος σε κάτι τέτοια, βρες μας εκείνη τη φθινοπωρινή κουβέντα του 2015, που μαζί με τον osmosis και τον zip συζητάγατε για το πόσες φορές πηδάγατε τις γυναίκες σας καθημερινώς.


Πάλι με τις γυναίκες που πηδούσαμε, έτσι ;

Heretic, καταλαβαίνεις τώρα τι εννοώ ; Του 'χει μείνει ρε παιδί μου του ανθρώπου τώρα αυτή η εικόνα, του σφινώθηκε. Σου λέει γιατί αυτός και όχι εγώ ; Άντε τώρα εσύ να τον ξεκολλήσεις τον άνθρωπα. Τώρα πρόσεξε, αν επιχειρήσω εγώ να κάνω διάλογο με αυτόν, έτσι και τον στριμώξω κάπου, όλο για τις γυναίκες που πηδούσα θα μου απαντάει. Άντε πες μου εσύ τώρα ... μπορείς να μιλήσεις ; Άσε δηλ. που μόλις τα δει αυτά η Δ.Ο, αυτός που θα διαγραφεί ποιος θα είναι ; Γι' αυτό σου λέω, ελαττωματικός μπορεί να είμαι, μαλάκας δεν είμαι.

Πέραν αυτού, ο Osmosis είναι και γαμώ τα παιδιά. Μια χαρά είναι το παλικάρι, έχει ένα προσωπικό πρόβλημα αυτό το διάστημα και του εύχομαι να πάνε όλα καλά. Θα 'ρθει κι αυτός κάποια στιγμή, μην αγχώνεσαι DSM, απλά τώρα είναι σε δύσκολη φάση ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 02:47:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το αν σε ξέρω ή όχι, (δικτυακά τουλάχιστον)
δεν θα πρεπε να διερωτάσαι, είμαι εδω απο το 2002 και παρακολουθώ τα πάντα.
χωρίς να γίνομαι γραφικός...
Ειδικά το "παλιό" esoterica.

Οι διαφωνίες μας δεν ήταν σε προσωπικό επίπεδο,
στο εχω πει και στο παρελθόν, είχες (δεν ξέρω,ίσως έχεις ακόμα) να δώσεις πράγματα σε έναν αναγνώστη.
Με τα "άλλα" τα "μπερδέματα"... δε συμφωνούσα καθόλου.

Με εξοργίζουν τα πάθη και τα κολλήματα, όποια φύσεως και να είναι.

Οσο πρόβλημα κι αν είχες ή έχεις, με τον όποιον Αitherovamon
το esoterica δεν είναι ούτε ο Aitherovamon ούτε o Zip ούτε ο DSM
ουτε καν ο admin!

Οσο για την εντιμότητα.... κάποτε την επικαλούσουν,
και ειμαι σίγουρος οτι θα καταλάβεις, τι εννοούσα, όπως και με τα παραπάνω... χωρίς να αποζητώ επιβεβαίωση.

Έτσι για την ιστορία.
ΑitheroVamon

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 02:54:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DSM, φίλε, σου υπόσχομαι ότι θα έρχομαι μόνο για σένα στο esoterica. Μόνο για σένα όμως ...

Δεν είχα σκοπό να γράψω, ειλικρινά, ο AitheroVamon κάτι μου είπε και γι' αυτό έγραψα, ε, μπήκε και στην κουβέντα ο Heretic και κάτι έγινε. Αλλά, DSM, να σου πω τι κατάφερες ;

[ τα λόγια σου είναι μια κρυφή πρόσκληση ... με θες κουφαλίτσα ... και θα μ' έχεις, με αυτό ή με άλλο nick ]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:00:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
zip

Ναι μωρέ. Ό,τι πεις. Κάνε και κάτι με το επόμενο nick όμως. Αυτό το ADA ήταν ψιλοgay.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:00:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ δεν είπα ότι δεν με ξέρεις, είπα πως δεν σε έχω γνωρίσει προσωπικά. Τουλάχιστον, δεν σε έχω γνωρίσει με το nick AitheroVamon. Τώρα, 'ντάξει, αν είσαι κάποιος άλλος από τα παιδιά (απ' αυτά που έχω γνωρίσει δηλ.), εντάξει, δεν το ξέρω. Πάντως, ότι είπα για σένα, ισχύει.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:02:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DSM

Εμ, γι' αυτό τσίμπησες ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:07:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αλήθεια, αυτό το συνταξιούχος τελώνης, ποιος στο είπε και το λες ;

[ Βασικά, το ξέρεις ότι το ξέσκισες το θέμα του ΝΙΚΟΜΑΧΟΥ ε ; Και καλά εγώ, troll θα πεις, αλλά κι εσύ ;;; Καλό κουμάσι και του λόγου σου είσαι ... ]

Edited by - ADA on 16/05/2016 03:08:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:10:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μην ασχολείσαι με εμένα βρε zip. Δεν είμαι το πρόβλημά σου στα αλήθεια. Όταν σε ξηλώσαν για πρώτη φορά άλλωστε, δεν συμμετείχα καν στο forum. Ξεπέρασε το σύμπλεγμα, και συνέχισε να γλύφεις. Πού ξέρεις? Μπορεί και να σου κάνουν τη χάρη...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:13:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AitheroVamon

Με σώας τας "φρένας" ισχυρίζεσαι ότι ο ζιπ έχει κάτι να προσφέρει?
Εστω είχε?

Ποτέ δεν έγραψε κάτι δικό του, κάτι από μέσα του.Μόνο να λοιδωρεί άλλων σκέψεις και να παρουσιάζει έργα άλλων ως δικά του.

Αμ' αυτές οι επικές αναλύσεις του?
Πλήρεις ασυναρτησιών, όμορφα περασμένες με γαζί.Συρραπτική τέχνη, που απευθύνεται σε αναγνωστικό κοινό, όχι και τόσο υψηλής νοημοσύνης.Ακόμη και ο Πλάτωνας αν θυμάσαι, του την είπε κάποια στιγμή με όμορφο τρόπο.Λίγοι κατάλαβαν τον Πλάτωνα τότε.

Ο ζιπ είναι μια ειδική κατηγορία μποζονίων, των οποίων την διάρκεια ημιζωής, μόνο αυτός γνωρίζει.Βραχύβια πάντως!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:15:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ δεν ασχολήθηκα ρε τρίχα ... Εσυυυύ δηλ. ήθελες να λερωθείς. Εγώ σου φταίω ; 'Ντάξει, δεν ασχολούμαι.

[ α, σε παρακαλώ, μη μου ξυπνάς το παρελθόν. Αγριεύομαι ... ]

quote:
Μπορεί και να σου κάνουν τη χάρη...

Πάρ'τους τηλέφωνο εσύ και παρακάλεσέ τους για μένα. Plz δηλ...

Πύρινε,

quote:
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ

Με μαλακισμένα folowers τύπου Πύρινου?


Εδώ ο επιστήμονας σε βρίζει αν κατάλαβες. Σε λέει "μαλακισμένο".

Edited by - ADA on 16/05/2016 03:18:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:22:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

τα λόγια σου είναι μια κρυφή πρόσκληση ... με θες κουφαλίτσα ... και θα μ' έχεις, με αυτό ή με άλλο nick

Μάνο, ο επιπλέον φελλός, πάλι στο φαλλό τα γύρισε.
Προφανώς είναι η "προσφορά" του στο esoterica.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:24:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ

AitheroVamon

Με σώας τας "φρένας" ισχυρίζεσαι ότι ο ζιπ έχει κάτι να προσφέρει?
Εστω είχε?


Κι όμως ... είδες τι θαύματα έχω κάνει ;;; Κοτζάμ συντονιστής και λέει ο άνθρωπος πως είχα και έχω να προσφέρω κάτι. Τρέλος θα είναι. Μην τον διαβάζεις ... Σου είπα, ορισμένα πράγματα δεν είναι για σένα. Και δεν πρέπει να είναι για σένα ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:26:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εδώ ο επιστήμονας σε βρίζει αν κατάλαβες. Σε λέει "μαλακισμένο".

Δεν το κατάλαβε.Αυτός έχει IQ βλίτου, όχι ραδικιού όπως εσύ.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:26:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποιος είναι ο Μάνος ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:27:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κι όμως ... είδες τι θαύματα έχω κάνει ;;; Κοτζάμ συντονιστής και λέει ο άνθρωπος πως είχα και έχω να προσφέρω κάτι.

Και οι συντονιστές κάνουν λάθη.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:28:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι σε πείραξε ρε χαμένε ο Πύρινος ; Τι σου 'κανε ; Για πες ... Τι μανία έχεις με τον άνθρωπο δηλ. ;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:30:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ποιος είναι ο Μάνος ;



Επώνυμος συζητητής και όχι κρυψίνους λογοφυγάς!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:32:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμένα δηλ. δεν ξε'ς πως με λένε ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:32:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
zip
quote:

Εγώ δεν ασχολήθηκα ρε τρίχα ... Εσυυυύ δηλ. ήθελες να λερωθείς. Εγώ σου φταίω ; 'Ντάξει, δεν ασχολούμαι.

[ α, σε παρακαλώ, μη μου ξυπνάς το παρελθόν. Αγριεύομαι ... ]

quote:
Μπορεί και να σου κάνουν τη χάρη...

Πάρ'τους τηλέφωνο εσύ και παρακάλεσέ τους για μένα. Plz δηλ...



Τρίχας λοιπόν. Καλώς. Λερώνομαι που ασχολούμαι μαζί σου. Προφανώς. Αγριεύεσαι με το παρελθόν σου. Λογικό.
Θα πάρω τηλέφωνο ρε zip. Μπέσα. Αλλά το "Εσυυυύ" πρέπει να το γράφεις "Εσύυυυ". Στο ζήτησα και χάρη. Να πάρω εγώ τηλέφωνο για μεσολάβηση, να μάθεις κι εσύ ελληνικά. Και οι δυο κερδισμένοι θα είμαστε...
quote:

Αλήθεια, αυτό το συνταξιούχος τελώνης, ποιος στο είπε και το λες ;

Η NSA.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:35:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εμένα δηλ. δεν ξε'ς πως με λένε ;



ADA νομίζω!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:37:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για το πέος πληροφορία σου 'δωκε η NSA. Άλλη φορά να ρωτάς εμένα. Και μην τρελαίνεσαι για έναν τονισμό ... 'ντάξει. Αλήθεια, θα πάρεις τηλέφωνο ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:39:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα τι παίχτης αυτός ο ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ, θεέ μου ....

Όχι, zip με λένε.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ADA
Troll


54 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:44:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε μαλάκες, πήγε 4 η ώρα! DSM, ο καλύτερός σου φίλος θα γίνω ... αν μ' αφήσουνε δηλ. θα το δεις. Ο άλλος ο βλάκας μόλις πάω να τον συμπαθήσω, πετάει ένα "ανακαλύφθηκε ο Σείριος Γ" και μου 'ρχεται να του σπάσω το κεφάλι δηλ. Άντε καληνύχτα. Το παραγαμήσαμε ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:46:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αιθηρ

Μην διαγράψεις το ADA.
Του ταιριάζει...γάντι.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:47:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
zip

Έχουμε την ίδια άποψη για τις πληροφορίες που διαδίδει η NSA. Κι εσύ είσαι λίγο αφελής όμως. Όχι?

quote:
[ α, σε παρακαλώ, μη μου ξυπνάς το παρελθόν. Αγριεύομαι ... ]

Επειδής όμως κάνεις στατιστικές αναλύσεις στη συμμετοχή των μελών, μήπως να μας πεις και τον λόγο που σε διέγραψαν από το esoterica? Οι στατιστικές αναλύσεις αφορούν στο παρελθόν, άλλωστε. Όπως και οι διαγραφές.

Έλα λοιπόν, be brave my boy, και κάνε ένα σύντομο βιογραφικό της συμμετοχής σου στο esoterica, που αν δεν κάνω λάθος, σε οδήγησε σχεδόν στα δικαστήρια...

Ενημέρωσέ μας.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/05/2016, 03:49:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και για την ιστορία.
Ο Σείριος είναι τριπλό άστρο σε ποσοστό 95%.Το JWST ίσως το επιβεβαιώσει.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy