ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 "Μουσείο" Απολιθωμένων Θεμάτων/Συζητήσεων...
 Εμπρηστικά χιομοριστικό θέμα
 Forum Locked  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Lock_Smith
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
459 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2014, 19:35:30  Εμφάνιση Προφίλ
Εδώ γενιέται ένας έρωτας μεγάλος, γι' αυτό χρειάζεται και η σωστή μουσική παράκρουση, ε, συγνώμη, υπόκρουση θέλω να πω.

http://www.youtube.com/watch?v=gLbtxTU4YKY

Άντε και καλούς απογόνους.....

Ό,τι κλείνει, ανοίγει!

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2014, 19:45:32  Εμφάνιση Προφίλ
Καλά ρε κλειδαρά, έπρεπε να ανοίξεις ολόκληρο θέμα για πάρτη τους?

λες να γράφουν μόνο εδώ και να γλυτώσουμε?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.

Edited by - ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ on 02/05/2014 19:46:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panosfromlydian2
Μέλος 1ης Βαθμίδας


63 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2014, 20:06:00  Εμφάνιση Προφίλ
Η αληθεια ειναι η εξηs

Μυθηρα+Νικομαχοs= ....

Δεν μπορω να το περιγραψω για να ειμαι ειλικρινης.
Ας πουμε ομως οτι περιλαμβανει πολλα φετιχ και ειμαστε μεσα :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lock_Smith
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
459 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2014, 20:39:39  Εμφάνιση Προφίλ

Ό,τι κλείνει, ανοίγει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2014, 21:32:33  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Η αληθεια ειναι η εξηs

Μυθηρα+Νικομαχοs= ....

Δεν μπορω να το περιγραψω για να ειμαι ειλικρινης.
Ας πουμε ομως οτι περιλαμβανει πολλα φετιχ και ειμαστε μεσα :)




Ερωτα βλέπεις πάλι βρε?
Με γαλαξιακούς δονητές και προηγμένη τεχνολογία σεξ?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2014, 00:43:56  Εμφάνιση Προφίλ
Lock_Smith

Βλέπεις τίποτα στο...δίδυμο ΑΜΕΙΝΙΑΣ-DSM?


ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.

Edited by - ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ on 03/05/2014 01:56:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2014, 01:34:01  Εμφάνιση Προφίλ
Το θέμα θα κλειδωθεί, θα μετονομαστεί ο τίτλος
και θα μεταφερθεί στην ενότητα: "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"

Ο θεματοθέτης την επόμενη φορά να είναι πιο προσεκτικός σε ποια ενότητα ανοίγει ενα θέμα,
και μην ξεχνά την θεματολογία που πραγματευτείτε το esoterica.gr
η όποια είναι συγκεκριμένη! για ολα τα άλλα θέματα, υπάρχει, η σεβαστή... Τατιάνα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
xristosxatz
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
1680 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2014, 07:35:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xristosxatz
ΜΕ ΤΟΥΤΕΣ ΕΔΩ ΤΙΣ ΚΑΚΚΟΗΘΕΙΕΣ ,ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΕΙΚΕΣΤΕΡΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ΜΑΛΙΣΤΑ ,...............ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΓΑΝΑΚΤΕΙ !!!!


ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ,..... ΑΥΤΟ .....ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ, ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΜΕ

Υ.Γ


ΑΣ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΗΣΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ AitheroVamon ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ


Edited by - xristosxatz on 03/05/2014 07:48:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xristosxatz
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
1680 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2014, 08:28:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xristosxatz
Αισθανομαι μαλιστα την αναγκη να δωσω εξηγησεις για τους λογους που ονομαζω μια πραξη παρομοια κακκοηθεια


Κατι παρομοιο , θα μπορουσε ισως και να εκληφθει σαν κακκογουστο αστειο αν θα γινοταν μεταξυ φιλων

Εγω προσωπικα δεν θα το δεχομουν


Δεν ανοιγεις ενα ολοκληρο τοπικ , για να πειραξεις εναν φιλο , οσο στενη και εγκαρδια και να ηταν η προσωπικη σχεση , και μαλιστα με αυτον τον τροπο !!

Οταν βεβαια κατι παρομοιο γινεται ,μεταξυ ανθρωπων που εχουν αντιπαραθεση ,και μαλιστα καποιες φορες ,εντονη , .......αυτο τουλαχιστον εγω ,το μεταφραζω , σε αγενη προσβολη ,οσο αφορα αυτους που απευθυνεται , και επισης υποβαθμιση του φορουμ , και της θεματολογιας του


Μπορει ομως και να βλεπω τα πραγματα, μονο μεσα απο την δικη μου , σκοπια


Και σιγουρα αυτη ειναι η δικη μου σκοπια ,με τα δικα της χαρακτηριστικα ,που μπορει καποιοι να συμφωνουν και αλλοι να διαφωνουν , και ολες να ειναι τελειως υποκειμενικες


Και κατι τελευταιο

Εδω κανεις δεν παρατηρει προσβλητικα υπονοουμενα

Edited by - xristosxatz on 03/05/2014 10:04:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xristosxatz
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
1680 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2014, 09:21:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xristosxatz
Και οσο βεβαια για την εικονα που παραθετει ο συγγραφεας ,....προσωπικα θα ηθελα να πω οτι προσβαλει ακομα και αυτην την κοπελια θεωρωντας την ''αξια χλευασμου ''

Κανενας δεν ειναι αξιος χλευασμου !!!!


Τετοια κοινωνια θελουμε ολοι ;;;;;;;;


ΜΑΛΛΟΝ

Τετοια θελουμε , και βεβαια την εχουμε ...την εχουμε κερδισει με το σπαθι μας


Μηπως ο καθενας απο εμας, δεν θα μπορουσε ,να εχει αυτα τα χαρακτηριστικα !!!!

Για δες τα χαρακτηριστικα ,και προσπαθησε ισως να πας λιγακι βαθυτερα ,και οχι μονο σε αυτο που εχεις μαθει

Το επιφανειακο !!!!

Μηπως το θελει να εχει την εμφανιση που εχει !!!

Μπορει να ειναι διαφορετικη ;;;


Και θελω να πω ....εχουμε πολλες επιλογες να προβουμε σε κατι διαφορετικο απο αυτο που προβαινουμε [ακομα και αν υπηρχε , διαθεση επιριψεως ευθυνων σε αυτην ]

Δεν θα ηταν καλυτερα αν ,λιγακι αναρωτιομαστε ,για ολα αυτα , και να μην προσθεταμε ,επιπροσθετα βαρη ,σε ανθρωπους, ηδη προβληματισμενους

Ο δρομος ξεκιναει στο σωμα με τις 5 αισθησεις δρομος
Να ξυπνας σημαινει να τις χρησιμοποιεις χωρις να τις μπερδευεις με εσεναΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lock_Smith
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
459 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2014, 12:53:17  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Το θέμα θα κλειδωθεί, θα μετονομαστεί ο τίτλος
και θα μεταφερθεί στην ενότητα: "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"

Και καλά θα κάνει, έτσι κι' αλλιώς το θέμα δημιουργήθηκε με χιουμοριστικό σκοπό, έτσι για να αντισταθμίσει λίγο τα βρισίδια που φάγαμε με λίγο χαβαλέ.

Τώρα τα περι κακοήθειας του xristosxatz είναι και ανάξια σχολιασμού, αφού ο ίδιος συμπαθούσε τα βρισίδια του killuminati, θα πρέπει να θυμάται οτι στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί.

Ό,τι κλείνει, ανοίγει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

killuminati
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


661 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2014, 13:08:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους killuminati
quote:

quote:
Το θέμα θα κλειδωθεί, θα μετονομαστεί ο τίτλος
και θα μεταφερθεί στην ενότητα: "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"

Και καλά θα κάνει, έτσι κι' αλλιώς το θέμα δημιουργήθηκε με χιουμοριστικό σκοπό, έτσι για να αντισταθμίσει λίγο τα βρισίδια που φάγαμε με λίγο χαβαλέ.

Τώρα τα περι κακοήθειας του xristosxatz είναι και ανάξια σχολιασμού, αφού ο ίδιος συμπαθούσε τα βρισίδια του killuminati, θα πρέπει να θυμάται οτι στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί.

Ό,τι κλείνει, ανοίγει!


σπίτι...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lock_Smith
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
459 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2014, 13:28:53  Εμφάνιση Προφίλ
Και πριν κλειδώσει το θέμα να στα πω ένα χεράκι.

Όταν ο killuminati μας αράδιαζε τα ποιό χυδαία μπινελίκια εσύ τον προσέγγιζες και του χαίδευες τα αυτάκια, δεν είπες ΟΥΤΕ ΜΙΑ κουβέντα εναντίον του.

quote:
Μπορει ομως και να βλεπω τα πραγματα, μονο μεσα απο την δικη μου , σκοπια

ΌΧΙ φίλε μου, αυτά τα δημοσιογραφίστικα κολπάκια όχι σ' εμένα, τα πράγμματα τα βλέπεις όπως σε συμφέρει και όποτε σε συμφέρει.

quote:
Αισθανομαι μαλιστα την αναγκη να δωσω εξηγησεις για τους λογους που ονομαζω μια πραξη παρομοια κακκοηθεια

Οι εξηγήσεις που θέλεις να δώσεις, σε πρόδωσαν κακομοίρη μου, γιατί απ' ότι φαίνεται επιχειρηματολογείς γύρω απο κάτι, προσπαθώντας να κάνεις την τρίχα - τριχιά για ιδίους σκοπούς και μάλιστα με πλάγιο και ύπουλο τρόπο.

Για πες μας τώρα ποιός είναι ο κακοηθέστατος, ΕΓΩ ή ΕΣΥ?

quote:
.αυτο τουλαχιστον εγω ,το μεταφραζω , σε αγενη προσβολη ,οσο αφορα αυτους που απευθυνεται , και επισης υποβαθμιση του φορουμ , και της θεματολογιας του

Ενώ τα μπινελίκια και οι αηδίες του τύπου "ο Αβραάμ είναι ο πρόγονος των Σπαρτιατών", δεν είναι προσβολές και αναβαθμίζουν το φόρουμ ε?
Ά ρε κακομοίρογλου.....

Ό,τι κλείνει, ανοίγει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

panpam
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2487 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2014, 14:28:19  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

....

Ενώ τα μπινελίκια και οι αηδίες του τύπου "ο Αβραάμ είναι ο πρόγονος των Σπαρτιατών", δεν είναι προσβολές και αναβαθμίζουν το φόρουμ ε?
Ά ρε κακομοίρογλου.....
...


Που βλέπεις "πινελίκια και οι αηδίες" στο πιο κάτω;
quote:
...
«Ἄρειος βασιλεὺς Σπαρτιατῶν Ὀνίᾳ ἱερεῖ μεγάλῳ χαίρειν. εὑρέθη ἐν γραφῇ περί τε τῶν Σπαρτιατῶν καὶ Ἰουδαίων, ὅτι εἰσὶν ἀδελφοὶ καὶ ὅτι εἰσὶν ἐκ γένους Ἁβραάμ...»
Α Μακ. 12,20 “Ο Αρειος ο βασιλεύς των Σπαρτιατών χαιρετίζει τον Ονίαν, τον μέγαν αρχιερέα.
Α Μακ. 12,21 Ευρέθη εις κάποιο αρχαίον έγγραφον, ότι οι Σπαρτιάται και οι Ιουδαίοι είναι αδελφοί και ότι αμφότεροι κατάγονται από την γενεάν του Αβραάμ.
[1]
Όσο παράξενο κι αν ακούγεται οι αναφορές αυτές (που δεν είναι υπο αμφισβήτηση ότι όντως κυκλοφορούσαν) δείχνουν ότι μεταξύ του 3ου πΧ αιώνα και του 1ου μΧ αυτές οι φημολογίες κυκλοφορούσαν και αναπαράγονταν χωρίς να αντικρούονται από κανέναν (σίγουρα οι Σπαρτιάτες δεν τις αρνούνταν και ήταν βεβαιωμένα σύμμαχοι των Ιουδαίων στις συγκρούσεις τους με τους διαδόχους του Αλέξανδρου (που κι αυτόν δεν συμπαθούσαν.)
Μερικοί λένε ότι τις φήμες της κυκλοφορούσαν οι Ιουδαίοι για να εντυπωσιάσουν τους Ρωμαίους (που είχαν τους Σπαρτιάτες σε μεγάλη εκτίμηση.) Μπορεί. Αλλά και οι Σπαρτιάτες θα μπορούσαν να το αρνηθούν. Αντίθετα δείχνονται από τους Ιουδαίους να το επιβεβαιώνουν!
Σήμερα η υπόθεση αυτή προβληματίζει από τη μια όσους ασχολούνται με την εποχή εκείνη – ενώ είναι «κόκκινο πανί» για κάποιους έλληνες νεο-παγανιστές αντισημίτικών τάσεων.

Η βιβλική αναφορά δεν είναι η μόνη αναφορά. Κάποιος Ελληνο-Αραμαίος (Ελληνο-Σύρος ή Ελληνο-Ιουδαίος) ελληνόφωνος συγγραφέας επίσης του 2ου π.Χ αιώνα (ο Κλεόδημος Μάλχος [2]) μιλά δίνοντας λεπτομέρειες και είναι ο μόνος που περιγράφει το μυστηριώδες έγραφο που φαίρεται να βρήκε στα αρχαία της Σπάρτης ο Άρειος.
Γράφει ο Κλεόδημος Μάλχος – ότι το έγγραφο στα αρχαία της Σπάρτης που επιβεβαίωνε τη συγγένεια ήταν τετράγωνο (δηλαδή δεν ήταν κύλινδρος όπως τα βιβλία τότε, ίσως ήταν πινακίδα) και εξηγεί λίγα για το πως προέκυψε η σχέση. Η εξήγηση που δίνει είναι μυθολογική και ‘πατάει’ σε μυθολογίες ευρύτερα γνωστές (των Σπαρτιατών) και σε λιγότερο γνωστές (των Ιουδαίων της Αιγύπτου).
Από τη Σπαρτιάτικη πλευρά που ήταν Δωριείς – είναι γνωστή η αρχαία διήγηση το πως οι Δωριείς ήταν οι «διωγμένοι» Ηρακλείδες (οι γιοί του Ηρακλή και οι απόγονοί τους, δείτε κατάλογο εδώ [3]) οι οποίοι επιστρέφοντας (η κάθοδος των Δωριέων) κατέλυσαν τα βασίλεια των Αχαιών.
Όπως φαίνεται και από τον «κατάλογο» των απογονων του Ηρακλή άφηνε παιδιά στο πέρασμά του!
Κι ένα από τα μέρη που πέρασε ήταν η Αίγυπτος – εκεί (σύμφωνα με τους μύθους των Ιουδαίων της Αιγύπτου) συνάντησε κάποιον εγγονό του Αβραάμ (από τη Χεττούρα [4] με την οποία έκανε ο Αβραάμ παιδιά μετά το θάνατο της Σάρρας) και ο οποίος τον ακολούθησε στις περιπλανήσεις του - και με μια κόρη του οποίου είχε ένα γιο, τον Διόδωρο και εκείνος είχε γιο τον Σόφωνα απόγονοι των οποίων επέστρεψαν με τους Ηρακλείδες στην Ελλάδα και κατοίκησαν στη Λακεδαιμονία (Ιώσηπος [5]).
Με τα ονόματα αυτά που ίσως κατέγραφε το ντοκουμέντο της Σπάρτης θεμελιώνονταν «συγγένεια» μέσω του Αβραάμ (αλλά όχι μέσω της Σάρρας, του Ιωσήφ και του Ιακώβ.) [6]
...


Άλλωστε και μελετητές (ρώτα τον kost) έχουν ασχοληθεί με το θέμα...

...ἐκ γὰρ τοῦ περισσεύματος τῆς καρδίας τὸ στόμα λαλεῖ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xristosxatz
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
1680 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2014, 17:20:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xristosxatz
quote:
Οι εξηγήσεις που θέλεις να δώσεις, σε πρόδωσαν κακομοίρη μου, γιατί απ' ότι φαίνεται επιχειρηματολογείς γύρω απο κάτι, προσπαθώντας να κάνεις την τρίχα - τριχιά για ιδίους σκοπούς και μάλιστα με πλάγιο και ύπουλο τρόπο.

Για πες μας τώρα ποιός είναι ο κακοηθέστατος, ΕΓΩ ή ΕΣΥ?


Αυτα τα συμπερασματα ειναι δικα σου


Δεν εχω προσεξει η μαλλον δεν εχω δει βρισιες του κιλουμινατι

Να εισαι σιγουρος οτι αν ειχα δει, και προσεβαλαν την αισθηση μου , θα το ειχες διαπιστωσει


Αλλωστε ποτε δεν εχω ανταλαξει με τον προαναφερθεν ατομο ουτε ενα συμφωνο , αλλα ουτε και με το προηγουμενο του nick

Και ολα αυτα βεβαια , ακομα και αν εβρισε ο κιλουμινατι ,δεν ακυρωνουν την δικη σου πραξη και συμπεριφορα


Αν ξαναδιαβασεις το κειμενο μου θα δεις τους ακριβεις λογους για τους οποιους εθιξα το ζητημα

Ο δρομος ξεκιναει στο σωμα με τις 5 αισθησεις δρομος
Να ξυπνας σημαινει να τις χρησιμοποιεις χωρις να τις μπερδευεις με εσεναΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lock_Smith
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
459 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2014, 21:44:49  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Δεν εχω προσεξει η μαλλον δεν εχω δει βρισιες του κιλουμινατι

Κοίτα φίλε, στο είπα και πριν, αυτά τα πλαγιο δημοσιογραφίστικα κολπάκια όχι σ' εμένα.

Άντε και σε πίστεψα, τι θα πει "δεν έχω προσέξει"?
Να προσέξεις!

Και πριν βγάλεις συμπεράσματα, κάνε έναν παραπάνω κόπο και κοίτα τα θέματα ή έστω ρώτα πρωτίστως για ποιό λόγο υπάρχει μια αντίδραση "τάδε" και μετά να αραδιάζεις την μονόπλευρη και εμπαθή αγόρευσή σου.

quote:
Και ολα αυτα βεβαια , ακομα και αν εβρισε ο κιλουμινατι ,δεν ακυρωνουν την δικη σου πραξη και συμπεριφορα

Μπράβο σου, ωραία τα λες, δηλαδή να μας βρίζει ο κιλουμινάτι και ο κάθε ένας ταλιμπανάς και να μη μιλάμε καθόλου ε?
Έτσι σε βολεύει?
Άντε αγοράκι μου κάνε καμιά γαργάρα με αγιασμό, που θα μας κάνεις και μάθημα καλής συμπεριφοράς, σίχαμα!

Ό,τι κλείνει, ανοίγει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xristosxatz
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
1680 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2014, 23:07:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xristosxatz

quote:
Άντε αγοράκι μου κάνε καμιά γαργάρα με αγιασμό, που θα μας κάνεις και μάθημα καλής συμπεριφοράς, σίχαμα!


Η συμπεριφορα σου εχει επανειλημενα δειξει την ποιοτητα σου

Του ψευτομαγκα με ολη την σημασια της λεξης

Και βεβαια δεν ειναι η πρωτη φορα που την επιδεικνυεις


Απλα σχολιασα επειδη θεωρω οτι ξεπερασες τα ορια


Πραγματικα δεν αξιζεις να ασχοληθω αλλο μαζι σου

Ο δρομος ξεκιναει στο σωμα με τις 5 αισθησεις δρομος
Να ξυπνας σημαινει να τις χρησιμοποιεις χωρις να τις μπερδευεις με εσεναΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lock_Smith
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
459 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2014, 23:50:12  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Απλα σχολιασα επειδη θεωρω οτι ξεπερασες τα ορια

Θεωρείς ε? Και τι με νοιάζει εμένα τι θεωρείς εσύ?
Εσύ μπορεί να θεωρείς ό,τι σε βολεύει, όχι μπορεί, σίγουρα θεωρείς ό,τι σε βολεύει.

Δεν σχολίασες, επέκρινες μονόπλευρα με απότερο σκοπό.....

quote:
Πραγματικα δεν αξιζεις να ασχοληθω αλλο μαζι σου

Έτσι, σε παρακαλώ κι εγώ δηλαδή να μην ασχοληθείς άλλο μαζί μου γιατί ό,τι και να κάνεις πέφτει στο κενό και μετά στεναχωριέσαι κι εσύ, που οι φιλότιμες και πλαγιομετωπικές κοτσάνες σου δεν αποδίδουν καρπούς με τίποτα.

Εγώ όμως, αν δω οτι πας να κάνεις τα κόλπα σου σε κανένα άλλο μέλος επειδή δεν υοθετεί τα προσωπικά σου ήθη, θα ασχοληθώ πολύ μαζί σου, για την ακρίβεια θα ασχοληθώ πολύ παραπάνω απ' όσο θα ήθελες, γι' αυτό να σέβεσαι την άλλη άποψη και να προσέχεις τη συμπεριφορά σου και την "αντίληψή σου" η οποία είναι "ευρυγωνική" ή "μονογωνική" αναλόγως του τι σε συμφέρει και τι θέλεις να αποδείξεις.

quote:
ψευτομαγκα με ολη την σημασια της λεξης

Ψευτόμαγκας είσαι εσύ, να σου πω και που το στηρίζω αυτό που λέω, μιας κι' εσύ απ' ότι φαίνεται στέρεψες απο επιχειρήματα και έπεσες ο ίδιος μέσα στο λάκο που έσκαψες ύπουλα.

Ο ΚΙΛΟΥΜΙΝΑΤΙ έχει κάτι που εσύ ζηλεύεις, έχει τα κότσια να τσαμπουκαλευτεί στα ίσσια χωρίς να υπολογίζει αυτά που υπολογίζεις ΕΣΥ!
Σου αρέσει που μας έβρισε, αλλά κρύβεσαι πίσω του γιατί εσύ είσαι μια κοτούλα με λυρί και γουστάρεις οι άλλοι ομοιδεάτες σου να κάνουν τη "βρώμικη δουλειά" κι εσύ να βαράς παλαμάκια στα κρυφά.

Κατα τα άλλα, δεν πρόσεξες τίποτα και δεν ξέρεις τίποτα για το "φόνο".

Τέτοιος σκατάς υποκριτής είσαι και τέτοιος θα μείνεις για πάντα εσύ και το συνάφι σου, με ΜΗΔΕΝ αξιοπρέπεια και ΜΗΔΕΝ αρενωπότητα.

Ό,τι κλείνει, ανοίγει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2014, 00:13:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Το θέμα
-απενεργοποιείται
-μεταφέρεται στο "Μουσείο"

-μετονομάζεται από:
"Panpam + Killuminati = Love" σε "Εμπρηστικά χιομοριστικό θέμα"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Forum Locked  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy