ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΟΙ ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 16:35:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
+του Μελλοντος!...


Ο υλικος κοσμος εχει τα παντα για την ανεση του οντος/
ετσι εχει και τις θεοτητες του...στον πλανητη της μουσικης!


χμ...σκεφτειτε το μεχρι να επανελθω...

μη βιαστειτε ν'απαντησετε ...

...made of stardust


Edited by - ΑΤΜΑ on 19/10/2003 17:30:17

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 16:53:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ-ΣΥΜΒΟΛΟ ΔΥΝΑΜΗΣ
Η ΧΑΡΟΥΛΑ
ΚΑΤΙ ΑΓΓΙΖΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ...

Ο ΠΑΡΙΟΣ (ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΟΥ) ΜΕ ΠΟΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ...

ΓΙΑ ΘΛΙΨΗ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΛΚΙΝΟΟ

ΜΕ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ Ο ΤΑΤΕ (QUEENSRYCHE)μεταλ

Bjork απιστευτη...και παντα ερασιτεχνικη-πειραματικη

Secret Garden βρηκα μ'αυτους τον κηπο μου...

ολοι αυτοι με χτισαν μουσικα...και συνεχιζουν να μου δινουν
οραματα...
ειναι και αλλοι πολλοι μα...

για μενα ειναι οι θεοι στην χωρα της μουσικης

αν ειμαι εκτος θεματος
το σβηνω ατμουλα...

ειμαι το πτωμα του χθεσινου μου εαυτου...
ειμαι η νεκρη γνωμη που ειχα χθες και αλλαξεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 22:42:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜ...ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ...ΕΝΤΕΛΩΣ ,ΚΑΛΕ ΜΟΥ RYCHE!
ΑΦΟΥ ΟΜΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ + Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑ ΝΟΥ...

ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ(Η ΤΥΠΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝ/ΦΟ) ΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΩΡΙΜΟΙ + ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΟΥΝ +Ν' ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΟΣΑ..-ΜΟΝΑΧΑ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΚΕΛΣΟΣ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ..-ΙΣΩΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...-

ΕΔΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΙΣ ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΤΟ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑ ΣΑΣ(ΤΙ ΕΙΔΟΣ ΑΚΟΥΤΕ ΔΗΛΑΔΗ!) ΟΥΤΕ ΠΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ Η "ΘΡΗΣΚΕΙΑ" ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗ "ΘΡΗΣΚΕΙΑ" ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.

Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΧΑ ΜΙΑ ΛΕΞΟΥΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΦΑΝΣΕΙΣ...

ΟΠΩΣ Ο 1 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ....+ΟΙ 7 ΜΟΥΣΕΣ ΤΟΥ...


ΕΔΩ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΘΕΣΩ + ΤΗ ΒΑΣΗ.

ΣΤΗΝ ΥΛΙΣΤΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΑΠΟΦΕΡΕΙ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΛΜΠΟΥΜΣ ΤΩΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΩΝ...
ΚΑΤΗΓΟΡΙΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΕΥΘΥΣ ΑΜΕΣΩΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΑ.

ΣΤΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΤΟΥΣ ...
ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΜΕ Τ'ΟΝΟΜΑ "ΕΛΒΙΣ" ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ + ΤΟΟΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΤΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΣΤΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ...+ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ
ΣΤΟ ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΑΤΕΡ ΕΛΒΙΣ...ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥ...(ΧΜ..ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΕΛΒΙΣ ΜΗΝ ΣΥΜΠΕΡΑΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ..)

ΣΤΟ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ!
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Η ΜΑΝΤΟΝΝΑ ΕΙΝΑΙ "Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΗΤΕΡΑ ΘΕΑ"...(ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑΚΙ!..)
ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ Ο,ΤΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΥΛΙΣΤΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ...ΤΟ "ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟ"...ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ.
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΧΑ ΑΥΤΟ....Η ΜΑΤΟΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΥΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΠΑΝΤΑ ΚΩΔΙΚΑ.
ΟΣΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ(ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΗΝ "ΓΝΩΡΙΖΩ" ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΑΡΧΗ ΤΗΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΤΗΣ -ΤΟ ....1982(!) ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ-..)ΘΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΟΥΝ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΝΟΩ.
ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ IN A WAY...THAT ...."GOD IS A DJ"
....ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ "ΕΑΥΤΟ" ΜΟΥ....
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΩ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ...ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ.-
ΚΑΠΟΤΕ (ΠΡΙΝ ΜΑΘΩ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ...DJ....ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΩ DJ...ΧΜ..)


ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΟΡΙΟΘΕΤΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΝΤΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΨΟΥΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ "ΤΟΠΣ"...

ΟΛΟΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΘΑ "ΕΙΝΑΙ" ΑΘΑΝΑΤΟΙ....ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ "ΜΑΤΡΙΞ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ" ΜΑΣ....ΑΛΛΑ + ΜΙΑΣ "ANIMATED REALITY"....

ΧΜ..ΙΣΩΣ ΕΙΧΑ ΟΛΙΣΘΗΣΗ ΠΑΛΙ!....ΣΤΟ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΝΟ ΜΕΛΛΟΝ....ΜΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΗΔΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΕΔΩ.

ΧΜ...ΠΑΜΕ ΠΑΡΕΑ; ΤΙ ΛΕΤΕ;


Edited by - ΑΤΜΑ on 17/10/2003 22:53:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2003, 01:05:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΤΜΟΥΛΑ...
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΤΗΝ ΙΕΡΙΑ ΑΥΤΗΝ...

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΝΤΑ Η ΜΑΝΤΟΝΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕ ΤΟ ΑΡΧΕΤΥΠΟ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ!!!
ΜΗΝ ΤΡΑΒΑΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ...
ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...ΤΗΝ ΗΡΑ ΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ...
ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕ ΜΕΣΑ ΜΟΥ
ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΡΤΑ EMPRESS ΤΩΝ ΤΑΡΩ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟΝ ΔΙΣΚΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΜΗΤΕΡΑ?
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΩΝ ΣΚΕΨΕΩΝ ΜΟΥ...
ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΩΣΗ...

Η ΟΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ...
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΑΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΤΟΤΕ ΕΨΑΧΝΕ ΤΟ ΕΡΜΑΦΡΟΔΙΤΟ ΝΟΥ ΤΗΣ ΝΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ...
ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΩΣ ΔΗΜΗΤΡΑ,Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΜΜΟΝΕΣ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ (EMPEROR?)...
ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΗΡΑ ΠΙΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΑΤΡΑΠΟ ΙΣΩΣ ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΗ ΙΕΡΙΑ ΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΙΟ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟ...
ΠΧ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΕΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΒΑΘΙΑ ΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΤΗΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ:

Ο καθένας μας πρέπει να κοιτάξει μέσα του και να βρει τις δικές του πράξεις τρομοκρατίας, μίσους, αδιαφορίας, αρνητισμού και ούτω καθ' εξής. Είμαστε όλοι υπεύθυνοι. Οχι μόνο ο Bin Laden, όλοι μας έχουμε ευθύνη για το μίσος που επικρατεί στον κόσμο".

ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΟΜΟΥΝ ΑΠ΄ΕΞΩ...

ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΟΥ...ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΗΔΗ
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΒΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΥΤΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΩΣ ΦΩΤΕΙΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΡΧΕΤΥΠΩΝ...
ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΤΡΑΠΟ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΦΩΤΙΣΑΝ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΣ...
ΚΑΙ ΦΩΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙ...


ΕΛΠΙΖΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΑ ΛΙΓΑΚΙ
ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΣΟΥ...
ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΣΒΗΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΩ...
ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ...

ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ

ΤΗΕ EMPRESS MANTONA!!!

ειμαι το πτωμα του χθεσινου μου εαυτου...
ειμαι η νεκρη γνωμη που ειχα χθες και αλλαξεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2003, 04:20:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμ!ναι! καταλαβες

οσο για το αλμπουμ.λες το ray of light..

κοιτα τι εχω αφησει εδω...
http://esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1206&whichpage=2&ARCHIVE=


χαιρομαι για την "αληθινη αληθεια"...


(*γιατι μου λες αν πρεπει να σβησεις κατι αυτο μαλλον εσυ θα το κρινεις-πριν γραψεις ετσι δεν ειναι;)


επισης πιστευω σε μια ιδεα απο σεναριο ταινιας που δε θυμαμαι καν τον τιτλο..
μα εχει ενδιαφερον....

ενας τυπος ειχε την εντυπωση και μετα του εγινε μανια...πως οι στιχοι του τζων λεννον εχριζαν αποκωδικοποιησης και ειχε βαλθει σ'ολη την διαρκεια του εργου ν' ανακαλυψει τι εννοουσε το γνωστο εξ-σκαθαρι...
μεχρι και ομοφυλοφυλικο σεξ ειχε κανει για να καταλαβει

χμ....και μου'ρχεται κατευθειαν κατα νου απο την "Υπο-κουλτουρα" και την ανεξαρτητη ελληνικη σκηνη...μια σειρα απο πλασματα που περασαν απο τα ματια μου μπροστα σε παρελθοντα ελευθερα + νεανικα...
ΝΑΙ,τωρα θα πω....κατι που η κυρια Λουκα δεν θα ηθελε να δει ουτε ζωγραφιστο...(ενταξει και ο Νταλαρας ισως...)
ο Τζιμακος ο Πανουσης ειναι κατι σαν την αποκαλυψη του Ιωαννη στην κοινωνια της "κερκιδας +της πρεζας".
χμ....θυμαμαι ατομα απο τετοια περιβαλλοντα να μιλουν και η δονιτιτκη με πηγε σε τουτο το συμπερασμα..δεν μπορω παρ'αυτα να το αναλυσω περαιτερω..ηταν της στιγμης + εμεινε στην ιστορια...


Αιοννννννννν! ελα στην κουβεντα επιτελους
μιλαμε για τη μουσικη!
+εσυ ερπετοσαλονικιε ....Γρηγορηηηηη!
τι κριμα που λειπει ο Εχεμβροτος...
..λετε ν'ακουσει;...


φως εν σκοτει!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ehetlaios
Μέλος 1ης Βαθμίδας


50 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2003, 05:44:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ehetlaios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αγαπητοί φίλοι,θα ήθελα να καταθέσω εδώ μια δήλωση,που εμένα σαν μουσικό,με συγκλόνησε και μου είπε "πολλα"...

Ένας γέρος λυράρης ερωτόμενος από δημοσιογράφο "Τι είναι τελικά η μουσική; Γιατί άνθρωπος και μουσική είναι αναπόσπαστα;" απάντησε

Το μωρό για να κοιμηθεί,για να ηρεμήσει,ακούει το νανούρισμα της μάνας.Αυτό είναι η μουσική...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2003, 06:20:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΩΣ!....ΜΟΥ ΕΦΕΡΕΣ ΣΤΟ ΝΟΥ ΤΟ ΝΕΡΟ!
+ΤΟΝ ΗΧΟ ΤΗΣ ΡΟΗΣ ΤΟΥ....
ΜΟΥΣΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΤΟ ΠΕΤΡΑΔΙ ΣΤΟ ΛΩΤΟ


*MOYΣΙΚΗ +ΨΥΧΗ:
http://esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=181

*ΜΟΥΣΙΚΗ - ΡΥΘΜΟΣ: Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ:
http://esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1206

*"ΟΙ ΜΕΛΩΔΙΕΣ ΤΩΝ ΨΥΧΩΝ...'Η....God is a((D_j*)) "
http://esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=1264

Edited by - ΑΤΜΑ on 18/10/2003 06:28:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2003, 11:57:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ(Η ΤΥΠΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝ/ΦΟ) ΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΩΡΙΜΟΙ + ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΟΥΝ +Ν' ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΟΣΑ

Eχεις σκεφθεί καλή μου ότι μάλλον δεν είναι η έλλειψη ωριμότητας που μας κάνει να μην συμμετέχουμε σε κάποιο σου θέμα?
Σου έχει περάσει από το μυαλό ότι υπάρχει περίπτωση να μην γίνεσαι κατανοητή? (just a thought!...)
Kαι γω εδώ πάλι σε μια προσπάθεια κατανόησης της ΑΤΜικής γλώσσας, σε ένα δικό σου τόπικ...



"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2003, 20:01:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμ η αβαλλον ξαναχτυπα!

τωρα φιλη μου αυτο πως να το δω;
να το παρω επανω μου οπως μαλλον καποιοι πιστευουν; η να αρχισω παλι να ψαχνω λεξεις για να με καταλαβουν οσοι ερχονται ξωπισω μεν αλλα πολυ αργα....

τι να πω η ψυχη εδω σε τουτη τη χωρα ενα ειναι το κοινο προνομιο..
οτι δεν καταλαβαινει κανεις να το χλευαζει...

τι δεν καταλαβες ρε συ Αβαλον;(αυτον το τροπο το καταλαβαινεις;;;;;)

δηλαδη υπηρχε λογος να το γραψεις +ΑΥΤΟ το ποστ;;;;;(σε παρακολουθω καιρο τωρα εχω καταλαβει τι κανεις)
αν θελεις οντως να με καταλαβεις "το βουλωνεις" + προσπαθεις 'η τουλαχιστον μου γραφεις ενα μειλ + το συζηταμε....τοσο απλο ειναι!
γιατι δηλαδη τοοοσα αλλα μελη που δεν εχω προβληαμ μαζι τους το κανουν κι εσυ λειτουργεις σαν την τατιανα..(u know who)

γμ τους "εντυπωσιασμους" μου εδω μεσα...

τελικα ξερεις τι εχω καταλαβει;

οτι δεν ξερετε με τι ν'ασχoλειθειτε καποιοι + γραφετε ασκοπως/+ οχι τιποτα αλλο αλλα
τοσο ασκοπα επισης θα πρεπει με τη σειρα μου να δικαιολογηθω!!!!!!
ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ !
-ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΝΑΩ Η ΙΔΙΑ ΓΙΑ ΓΡΑΦΙΚΗ!-

[Προσωπικα βρισκομαι εδω ως φυσικο επακολουθο των ενασχολησεων μου/ειμαι απο παντα σε τουτο το παιχνιδι της ψυχης +δεν περναω απλα μια φαση/επισης δεν εχω "σεξουαλικο προβλημα" οπως καποιος θεωρησε -μα πηγε στον "αγυριστο"-επισης δε το κανω "χαριν της μοδος".
ΕΙΜΑΙ Η ΑΤΜΑ.](ΤΙ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕ;)

Γνωριζω οτι υπαρχουν ατομα που με κατανοουν αλλα γνωριζω οτι γενικα εχουν την ταση να ειναι καλοπροαιρετα ΑΡΑ +να κατανοουν ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΕΣΩ.

Δεν με νοιαζει ειλικρινα αν με κατανοεις.
Οταν ερθει ο καιρος(κι αν ερθει) θα το κανεις.

(ΜΑ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ
+ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ;
ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ
ΑΛΛΑ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΤΙΟΥΤΡΟΠΩΣ ...
ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΝΩ....
ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ
ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΠΕΡΑΣΩ ΩΣ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΟΥ....
ΕΣΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ;
+ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΡΥΦΤΕΙΣ...;)

Προς το παρον θα παρακαλουσα ..να σταματησεις να λειτουργεις σαν blanco στο κατοπι μου + να δημιουργεις εντυπωσεις για το ατομο μου... (+οχι μονο)
γιατι ειλικρινα με κουρασες...

*ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΕΤΟΥΤΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΑΙΟ!
ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ....ΟΛΑ ΧΑΡΙΝ ΤΩΝ ΕΝΤΥΠΩΣΕΩΝ,ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΒΑΛΛΟΝ;
ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΥΝ (ΧΜ..ΝΑΙ! ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ!ΧΑ!)
"Η ΑΤΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΙΑ!"
ΠΟΣΩΣ Μ'ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙ ΑΓΝΩΣΤΟΙ.../
ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΕΣ ΜΑ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΔΙΚΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ...
ΑΣΚΟΠΕΣ ΚΡΙΑΡΙΣΙΕΣ...
ΒΡΕΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ Ν'ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ.....
'Η ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ..
ΜΠΑΣ +ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....

ΑΝ ΘΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΧΩ + MAIL BOX..


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...EIΡHNH!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2003, 20:03:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ω,θεε μου...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2003, 13:16:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Προς τι όλο αυτό

Γιατί θες να βλέπεις εχθρούς εκεί που δεν υπάρχουν?(ίσως πάλι να κοιτάς σε λάθος κατεύθυνση!...)

Η Αvallon ξαναχτυπά? Προς τι το μίσος καλή μου? Που και πως σε προσέβαλλα με αυτά που είπα?

Μα εγώ δεν περίμενα μια τέτοια αντίδραση...και ...παρόλο που είσαι έξυπνη έβαλα και τα εικονίδια () για να καταλάβεις ότι δεν μιλώ κακοπροαίρετα... αλλά μάλλον και εσύ έχεις το πρόβλημα να μην κατανοείς τους άλλους... Μάλιστα για τον ίδιο λόγο δε θεώρησα απαραίτητο να σου στείλω προσωπικό μέϊλ...

quote:
τι να πω η ψυχη εδω σε τουτη τη χωρα ενα ειναι το κοινο προνομιο..οτι δεν καταλαβαινει κανεις να το χλευαζει...
Το ότι βρίσκω τα θέματά σου ενδιαφέροντα και τα παρακολουθώ (και όπου μπορώ συμμετέχω είναι κάτι που σε προσβάλλει? Αν ναι με ποιόν τρόπο?) Kαι ξαναδιάβασε σε παρακαλώ το μήνυμά μου (ΝΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕΙΣ) που στο καλό σε χλεύασα?

Δυστυχώς ούτε και αυτό το κατανόησες...

quote:
η να αρχισω παλι να ψαχνω λεξεις για να με καταλαβουν οσοι ερχονται ξωπισω μεν αλλα πολυ αργα....
Ωστε έρχονται ξωπίσω σου? Αυτό έχεις να πεις στους φίλους που μπαίνουν και διαβάζουν τα θέματα που ανοίγεις γιατί νομίζουν ότι έχεις να πεις κάτι σημαντικό?
Με αυτά τα λόγια τιμάς το κοινό σου? (Μάλλον άλλη είναι η Στεφανίδου εδώ)

quote:
τι δεν καταλαβες ρε συ Αβαλον;(αυτον το τροπο το καταλαβαινεις;;;;;)

Tι σε κάνει να πιστεύεις ότι αυτό τον τρόπο τον καταλαβαίνω?
Α! ναι! ξέχασα! Το επίπεδό μου...

quote:
οτι δεν ξερετε με τι ν'ασχoλειθειτε καποιοι + γραφετε ασκοπως

Tι να κάνουμε έτσι είμαστε εμείς οι αργόσχολες
Αν θεωρείς το ότι σου έδωσα και μια άλλη εκδοχή για αυτούς που θεωρείς ανώριμους...τι να πω...

quote:
Γνωριζω οτι υπαρχουν ατομα που με κατανοουν αλλα γνωριζω οτι γενικα εχουν την ταση να ειναι καλοπροαιρετα ΑΡΑ +να κατανοουν ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΕΣΩ

To ποιός είναι καχύποπτος μήπως να το ξαναδούμε από την αρχή? ξεκινώντας με το διάβασμα του μηνύματός μου ΞΑΝΑ?
Οχι! Στο δικό μου μήνυμα δε χρειάζεται να διαβάζεις πίσω από τις λέξεις (ίσως εκεί είναι το λάθος σου) Αρκεί να δεις τα προσωπάκια που χρησιμοποίησα για να καταλάβεις με τη διάθεση το έχω γράψει...

quote:
ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΕΣ ΜΑ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΙΣ ΑΔΙΚΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ...ΑΣΚΟΠΕΣ ΚΡΙΑΡΙΣΙΕΣ...


E! Τώρα δεν κρατιέμαι θα το πω... Μπας και έχει μανία καταδίωξης?
Εκτός και αν πλέον με αυτό το δεύτερό μου μήνυμα κατάλαβες αυτά που δεν κατάλαβες με την πρώτη...

Η συνέχεια επί του mail-box...αν υπάρξει!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ ΣΕ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟΠΙΚ (ελπίζω αυτό να σε ικανοποιήσει επιτέλους)ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΡΙΞΩ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΑΠ'ΌΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΑΥΤΟ...

Λυπάμαι...


"Τάδε έφη Avallon"

Edited by - Avallon on 19/10/2003 13:20:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2003, 17:26:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Ωραια!.. τωρα που καταλαβα(!)
παμε παλι απο την αρχη...
περιττο να σου πω οτι ενα καθρεφτισμα-σου εκανα για να δεις οτι τα εμοτικονς δεν κανουν παντα την ιδια .."δουλεια"/
αυτο που μετραει ειναι η δονιτικη των λεξεων(βαρεθηκα να το λεω αυτο γμτ:)
ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΑΘΗΤΙΚΗ ΣΑΝ ΟΝΤΟΤΗΤΑ ΠΟΥ
ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΕ ΔΙΑΠΕΡΝΑΝΕ + ΜΕ ΔΟΝΟΥΝ.
ΑΠΛΑ ΣΥΝΗΘΙΣΑ ΠΙΑ Σ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ
ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΩ -ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΜΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ-

Οχι τιποτε αλλο δηλαδη αλλα μετα απο τετοια αναλυση "αρνητικε πολε" αβαλον ,μαλλον θα πρεπει να δεις οτι υπαρχει κι η αλλη πλευρα/τοσο η δικη μου (που ΙΣΩΣ δεν ανα-γνωριζεις) οσο και η δικη σου (που ΙΣΩΣ δεν ανα-γνωριζεις)

ΜΑΝΙΑ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗΣ;(ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΜΟΥ)
ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ Μ'ΕΘΙΞΕΣ/ ΝΑΙ, ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ!ΕΥΓΕ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΣΤΙΚΟ ΤΩΝ "ΚΡΙΩΝ-ΙΣΜΩΝ"
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΤΙΣ ΑΔΕΣΠΟΤΕΣ ΣΦΑΙΡΕΣ...


ΤΙ ΛΕΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ "ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ" ΤΕΛΙΚΑ;

..(ΟΠΩΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ)
'Η ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΛΛΑ, ΠΑΡΕΑ;


ΤΙ ΠΟΜΠΩΔΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΩ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΕΜΑ ΣΟΥ...

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ...ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΑΠΑΝΤΟΥΝ;ΑΠΛΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ "ΡΙΤΙΚΗ"ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ Η ΜΗ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΜΠΑΤΣΟ ΣΤΗΝ ΕΜΠΝΕΥΣΗ/ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ.

ΑΝ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΨΥΧΕΣ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝΟΙΩΘΩ ΕΥΤΥΧΗΣ; Η ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΤΙΜΑ;
ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ/ΔΕΝ ΕΧΩ ΩΣ ΣΚΟΠΟ ΑΑΥΤΟ.
ΤΟΝ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΜΟ ΔΗΛΑΔΗ.
ΑΠΛΑ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΨΥΧΗΣ.

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ "ΜΑΘΗΜΑ" "Σ' ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ!"
ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΩ
+ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ.


ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ-ΑΤΜΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΠΙΣΗΣ..
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΕΜΕΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ;...
ΟΤΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΜΑ..


ΑΥΤΑ
ΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ, ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
ΤΟΣΟ ΑΛΛΟΚΟΤΗ ΕΙΜΑΣΤΕ...
+ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔ ΑΒΑΛΟΝ .."ΣΥ ΕΙΠΑΣ"
ΕΧΩ ΞΑΝΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΩΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΒΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ
ΧΑΜΗΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ..
ΝΑ ΕΠΙΤΕΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΠΙΟ ΠΑΝΩ...
*ΑΣΤΟ /ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ!

ΕΙΡΗΝΗ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2003, 21:45:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...
χμ!...
Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them you're a mile away and you have their shoes.
'
Υ.Γ.1 Δεν απευθύνεται σε κάποια απο τις δύο, απλά μου ήρθε στο μυαλό.
Υ.Γ.2 Κατανόηση...προς όλες τις πλευρές...

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you

Edited by - reptilesalonica on 19/10/2003 21:46:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2003, 21:55:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
reptilefireman

...παμε παλι απο την αρχη!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Γιώργος
Πλήρες Μέλος


970 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 00:08:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Γιώργος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ο υλικος κοσμος εχει τα παντα για την ανεση του οντος/
ετσι εχει και τις θεοτητες του...στον πλανητη της μουσικης!

...δεν εχει μόνο θεότητες αλλά και πανίσχυρους Μάγους…

David Bowie.. & Peter Gabriel..

Simple the best…


Γιώργος
… reality always presence opportunity……

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 00:48:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
avallon και ατμα ,ατμα και avallon ,

θα σας αναφερω κατι τελειως ασχετο και ας με συγχωρεσετε(αν και εφοσον το θελετε)

θα αναφερω ενα αποσπασμα απο μια ταινια,δυστηχως πανε χρονια και δεν θυμαμαι τιτλο.

βασικα ειναι απαντηση σε εναν διαλογο...

αν χτυπησεις καποιον ,εχεις τον χρονο να του ζητησεις καποια στιγμη συγνωμη..

αν ληστεψεις καποιον ,εχεις τον χρονο να πας πισω οτι πηρες και να του ζητησεις συγνωμη..

αν βρισεις καποιον ,εχεις τον χρονο να το σκεφτεις και να πας να του πεις οτι λυπασαι..

αν σκοτωσεις καποιον ,τοτες δεν εχεις χρονο να κανεις τιποτα ...

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 13:19:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Saint Croix
2958 Μηνύματα Posted - 04/10/2003 : 15:19:39
--------------------------------------------------------------------------------

"ΟΙ ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ"
ΜΙΑ....ΘΕΩΡΕΙΑΤΜΑ...

ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...
ΤΗ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΠΟΠ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΣ Α.Μ.ΜΑΝΤΟΝΝΑ...
+ΑΛΛΕΣ "ΘΕΟΤΗΤΕΣ"...
ΟΜΑΔΙΚΕΣ+ΜΗ...
ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΒΙΑΣΤΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΒΛΑΚΕΙΕΣ /
ΜΑ ΣΑΝ ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΗ ΨΥΧΗ ΠΟΥ ΔΟΝΕΙΤΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΚΗ + ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ(ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΗΝ ΤΡΑΝΣ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ:)
ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΩΘΗΣΗ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΙ'ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΞΦΕΝΔΟΝΙΖΕΙ ΣΤΟ ΜΑΚΡΥΝΟ ΜΕΛΛΟΝ...
ΕΝ ΟΙΔΑ...
ΑΝΘΡΩΠΩΝ...."ΕΡΓΑ + ΗΜΕΡΑΙ"...

ΑΙΟΝ, ΚΑΛΕ ΜΟΥ....
ΑΝ +ΛΑΜΒΑΝΩ ΥΠΟΨΗΝ ΤΟ "ΟΞΥΘΥΜΟ" ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΟΥ,
Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ
...ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ;


AION
Μέλος 3ης Βαθμίδας


492 Μηνύματα Posted - 04/10/2003 : 15:41:34
--------------------------------------------------------------------------------
τι να πώ ?

Για την Μαντόνα ?


ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Saint Croix
2958 Μηνύματα Posted - 04/10/2003 : 16:14:50
--------------------------------------------------------------------------------

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
"ΟΙ ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ"
--------------------------------------------------------------------------------


....


AION
Μέλος 3ης Βαθμίδας


492 Μηνύματα Posted - 04/10/2003 : 17:06:34
--------------------------------------------------------------------------------
Ατμα όταν λέω οτι δεν καταλαβαίνω αυτά που λές, νομίζεις οτι σου λέω ψέμματα?
Ή με έχεις περάσει για έξυπνο ?
Αν ναί τότε έχεις κάνει λάθος...

Εξηγησε μου όσο μπορείς καλύτερα τι ακριβώς θες να σου πώ...


microkosmos_antithesis
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα Posted - 17/10/2003 : 14:57:43
--------------------------------------------------------------------------------
Αυτές είναι απόψεις της οργανωμένης θρησκείας!Διαφωνεί κανένας με την άποψη ότι η εκκλησία αντιπροσωπεύει το μεσαιωνικό σκοταδισμό στην Ελλάδα?
Απλές απορίες πού προκύπτουν απ'το κείμενο:To sex και η σεξουαλική επιθυμία είναι κάτι κακό?
Punk σημαίνει σαπίλα?Rock σημαίνει πορνεία???
Αν ρίξω αγιασμό στους δισκους μου(οι οποίοι έχουν υποστεί μαγεία...)
θα είναι πλέον "ευλογημένοι" και θα τους ακούω χωρίς φόβο?
Είμαι φίλος της rock μουσικής(δηλαδή της πορνείας???)και ολίγον μουσικός και καμία φορά φοράω και μαύρα.Κι όμως δεν είμαι υπο τις διαταγές του σατανά!Τί πρέπει να κάνω?

Υ.Γ. Η Μαρινέλλα είναι Black Metal!
Υ.Γ.2 Που να άκουγε Dodheimsgard και Maschinenzimmer 412



ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Saint Croix
2958 Μηνύματα Posted - 17/10/2003 : 16:30:50
--------------------------------------------------------------------------------
χμ...τι να κανεις "τεκνον" μου;
μεσα στα μαυρα ρουχα κλεισμενος μαλλον εχεις οριοθετησει την εμπνευση σου...το θεμα ειναι αν την εξωτερικευεις καπως η απλα κρυβεσαι πισω απο τα μαυρα πεπλα.
σε καταλαβαινω αν και δεν φορω πια μοναχα μαυρα ρουχα
...παιζω με το ουρανο τοξο και εκτος μου αφοβα!


η μαρινελλα ειναι μια "φωναρα" απο τις λιγες /
αυτο που την χαρακτηριζει οπως συνηθιζω να λεω....
"μια φωνη που ερχεται απο τον αδη..."

τετοιοι κατ'εμε ειναι ...
ο καζαντζιδης
ο μητροπανος
ο τερζης
η μαρινελλα
....
χμ..
ας σταματησω εδω.

μαλλον θα φτιαξω δικο μου θεματακι.

φως!




ΟΠΟΙΟΣ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΣΚΟΝΤΑΦΤΕΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ...

ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΡΟΚ-ΨΕΜΜΑΤΑ-ΜΕΣΑΙΩΝΑΣ... /ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.
ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ Ν' ΑΝΟΙΞΩ ΝΕΟ ΤΟΠΙΚ....
ΑΝ ΕΘΕΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ.
ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕ(ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ...)
ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Ν'ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΓΜΝ ΤΟ ΘΕΜΑ(Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ;;;;)
ΕΘΕΣΕ ΕΤΟΥΤΟ.
ΕΝΩΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΙ ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ.(ΑΚΟΥ "ΠΕΛΑΤΕΙΑ"!-
ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΡΕ ΣΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΜΟΥ...
ΑΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ/
ΕΤΣΙ ΑΒΑΛΟΝ..;-ΣΩΣΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΑΡΑΥΤΑ ΕΝΩΣΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ
-ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΣΥΝΟΥΣΙΑΚΗ ΕΣΩ-ΤΑΣΗ ..)
RYCHE ,ΠΟΙΗΤΗ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΡΙΖΕΙ ΤΑ ΠΡΓΜΤ....ΓΙΑΤΙ ΚΑΤ'ΕΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΧΡΟΝΑ...


ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΤΜΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ..ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ...


ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΑΡΕΘΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ.


Edited by - ΑΤΜΑ on 20/10/2003 13:45:48

--------------------------------------------------------
Τροποποίηση του μηνύματος από τον Admin
λόγω απρεπών εκφράσεων. Παρακαλώ για τη μέγιστη
προσοχή σας. Οι απρεπείς εκφράσεις δεν είναι
μόνον αυτές που δηλώνονται ξεκάθαρα αλλά και αυτές
που εκφράζονται με υπονοούμενα, συντομογραφίες κ.λπ.
--------------------------------------------------------
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AION
Μέλος 3ης Βαθμίδας


753 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 14:08:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AION  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Edited by - AION on 20/10/2003 15:14:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

microkosmos_antithesis
Νέο Μέλος


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 14:12:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους microkosmos_antithesis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ατμα ειλικρινά δεν γνώριζα τίποτα για αυτην σου την πρόθεση.Ήταν μια τρομερή συμπτωση που έχει να κάνει με το πάθος μου για την μουσική!Πιστεύεις ακόμα οτι το έκανα για να σου κλέψω το θέμα?Επειδή είμαι νέο μέλος του forum,παραδέχομαι οτι δεν έψαξα πριν θέσω το ζήτημα,κυρίως λόγω έλλειψης χρόνου.Σκοπός μου ήταν να αρχίσω μια γόνιμη ανταλλαγή γνώσεων και απόψεων.Σίγουρα πάντως δεν διεκδικώ καμία "πρωτιά" και δεν αμφισβητώ την πρόθεσή σου σχετικά με το θέμα.Ήταν για μένα κάτι που υπήρχε σαν ιδέα καιρό πρίν,ενώ δεν γνώριζα κάν την ύπαρξη του esoterica.Κατόπιν τούτου δεν έχω κανένα πρόβλημα να συμμετέχω στο δικό σου θέμα.Πιστεύω πάντως ότι υπάρχει διαφορετική "φιλοσοφία" ανάμεσα στα δύο θέματα.Εσύ τι λές?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 14:24:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΛΕΩ ΑΠΛΑ ..."ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ"!
-...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΧΑ Η ΑΡΧΗ ΚΑΛΕ ΜΟΥ...-
ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ/ ΝΑΙ /ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ...
ΠΙΟ ALTERNATIVE ΙΣΩΣ ΟΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΜΟΥ.

ΛΕΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ-ΩΣΤΟΣΟ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΕ ΣΕ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΩΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ,ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ.
ΑΝ ΘΕΣ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!)ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΥ ΕΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ....ΟΙ ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ ΔΗΛΑΔΗ...ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΠΙΟ ΠΕΡΑ...


ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ...
ΣΤΟ ΘΕΜΑ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ...
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΒΛΑΚΩΔΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΝΕ ΜΑΚΡΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΙ ΘΑΘΕΛΑ...

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΝΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΒΑΙΝΕΙΣ.-
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.

(AION, KAΛΟ ΜΟΥ..."DEVIANT" TOO?...)


ΦΩΣ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AION
Μέλος 3ης Βαθμίδας


753 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 14:34:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AION  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Edited by - AION on 20/10/2003 15:12:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

microkosmos_antithesis
Νέο Μέλος


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 14:56:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους microkosmos_antithesis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

χμ...τι να κανεις "τεκνον" μου;
μεσα στα μαυρα ρουχα κλεισμενος μαλλον εχεις οριοθετησει την εμπνευση σου...το θεμα ειναι αν την εξωτερικευεις καπως η απλα κρυβεσαι πισω απο τα μαυρα πεπλα.
σε καταλαβαινω αν και δεν φορω πια μοναχα μαυρα ρουχα
...παιζω με το ουρανο τοξο και εκτος μου αφοβα!

η μαρινελλα ειναι μια "φωναρα" απο τις λιγες /
αυτο που την χαρακτηριζει οπως συνηθιζω να λεω....
"μια φωνη που ερχεται απο τον αδη..."

τετοιοι κατ'εμε ειναι ...
ο καζαντζιδης
ο μητροπανος
ο τερζης
η μαρινελλα
....
χμ..
ας σταματησω εδω.

μαλλον θα φτιαξω δικο μου θεματακι.

φως!



Όπως ίσως είδες Ατμα η απάντηση είχε τόνο σατυρικό.ΔΕΝ φοράω μόνο μαύρα,καμιά φορά φοράω και άσπρα...Μαύρα πέπλα?Ενδιαφέρουσα άποψη!Προσφέρουν καλή κάλυψη?Το σχόλιο για την Μαριννέλα είχε σκοπό να δείξει την άγνοια του συντάκτη του κειμένου για το rock.Εκτός κι αν είναι όντως "ρόκ" η Μαριννέλα...Η οποία είναι πράγματι μια σπουδαία φωνή.Πιστεψε με καλή μου δεν είμαι "κλεισμένος σε μαύρα ρούχα ούτε οριοθετώ εκεί την έμπνευσή μου"Πώς το συμπέρανες αυτό???Θα σου πρότεινα να συνεχίσεις,δύο είναι καλύτερα απο ένα δεν νομίζεις? Durden_alie είδες οτι μιλάω για την οργανωμένη θρησκεία και ΌΧΙ για το Χριστό!Υπάρχει τεράστια διαφορά φίλε μου...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 16:38:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ(Η ΤΥΠΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝ/ΦΟ) ΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΩΡΙΜΟΙ + ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΟΥΝ +Ν' ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΟΣΑ..-ΜΟΝΑΧΑ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΚΕΛΣΟΣ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ..-ΙΣΩΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...-

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΤΜΑ ΑΚΟΜΗ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΟΥ? ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΓΛΥΚΙΑ...THINK.....

ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΧΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΔΙΩΞΕΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ....ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΝ-ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ-ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ, ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ, ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ, ΠΙΟ ΜΕΤΡΙΟΦΡΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΠΙΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΤΕΘΕΙΣ(ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ ΣΕ ΑΥΤΟ),ΜΙΛΑΩ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΠΡΟΚΑΤΕΛΗΜΕΝΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΟΥΜΕ...
ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ-ΑΝ ΔΕΧΕΣΑΙ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥΣ ΘΝΗΤΟΥΣ-ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ!!! ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΠΛΗΓΩΝΟΜΑΣΤΕ-ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΓΥΡΩ ΣΟΥ...
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΑΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΣΤΕ-ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ-ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΗΣ Η ΟΤΙ ΜΙΛΑΕΙ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΜΕ ΑΓΕΝΕΙΑ..ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΒΡΕ ΑΤΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΔΙΩΧΝΕΙΣ???


ΦΙΛΙΚΑ

The Truth Is Out There..

Edited by - lencolas on 20/10/2003 16:50:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 22:43:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ(Η ΤΥΠΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝ/ΦΟ) ΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΩΡΙΜΟΙ + ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΟΥΝ +Ν' ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΟΣΑ..-ΜΟΝΑΧΑ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΚΕΛΣΟΣ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ..-ΙΣΩΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...-

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΤΜΑ ΑΚΟΜΗ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΟΥ? ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΓΛΥΚΙΑ...THINK.....

ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΧΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΔΙΩΞΕΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ....ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΝ-ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ-ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ, ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ, ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ, ΠΙΟ ΜΕΤΡΙΟΦΡΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΠΙΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΤΕΘΕΙΣ(ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ ΣΕ ΑΥΤΟ),ΜΙΛΑΩ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΠΡΟΚΑΤΕΛΗΜΕΝΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΟΥΜΕ...
ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ-ΑΝ ΔΕΧΕΣΑΙ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥΣ ΘΝΗΤΟΥΣ-ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ!!! ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΠΛΗΓΩΝΟΜΑΣΤΕ-ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΓΓΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΓΥΡΩ ΣΟΥ...
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΑΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΣΤΕ-ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ-ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΗΣ Η ΟΤΙ ΜΙΛΑΕΙ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΜΕ ΑΓΕΝΕΙΑ..ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΒΡΕ ΑΤΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΔΙΩΧΝΕΙΣ???


ΦΙΛΙΚΑ

The Truth Is Out There..

Edited by - lencolas on 20/10/2003 16:50:01


[The Truth Is Out There..]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 22:55:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

χμ...τι να κανεις "τεκνον" μου;
μεσα στα μαυρα ρουχα κλεισμενος μαλλον εχεις οριοθετησει την εμπνευση σου...το θεμα ειναι αν την εξωτερικευεις καπως η απλα κρυβεσαι πισω απο τα μαυρα πεπλα.
σε καταλαβαινω αν και δεν φορω πια μοναχα μαυρα ρουχα
...παιζω με το ουρανο τοξο και εκτος μου αφοβα!

η μαρινελλα ειναι μια "φωναρα" απο τις λιγες /
αυτο που την χαρακτηριζει οπως συνηθιζω να λεω....
"μια φωνη που ερχεται απο τον αδη..."

τετοιοι κατ'εμε ειναι ...
ο καζαντζιδης
ο μητροπανος
ο τερζης
η μαρινελλα
....
χμ..
ας σταματησω εδω.

μαλλον θα φτιαξω δικο μου θεματακι.

φως!



Όπως ίσως είδες Ατμα η απάντηση είχε τόνο σατυρικό.ΔΕΝ φοράω μόνο μαύρα,καμιά φορά φοράω και άσπρα...Μαύρα πέπλα?Ενδιαφέρουσα άποψη!Προσφέρουν καλή κάλυψη?Το σχόλιο για την Μαριννέλα είχε σκοπό να δείξει την άγνοια του συντάκτη του κειμένου για το rock.Εκτός κι αν είναι όντως "ρόκ" η Μαριννέλα...Η οποία είναι πράγματι μια σπουδαία φωνή.Πιστεψε με καλή μου δεν είμαι "κλεισμένος σε μαύρα ρούχα ούτε οριοθετώ εκεί την έμπνευσή μου"Πώς το συμπέρανες αυτό???Θα σου πρότεινα να συνεχίσεις,δύο είναι καλύτερα απο ένα δεν νομίζεις? Durden_alie είδες οτι μιλάω για την οργανωμένη θρησκεία και ΌΧΙ για το Χριστό!Υπάρχει τεράστια διαφορά φίλε μου...


Ακουσε φιλε μου ,το θεμα δεν ειναι να ερθουμε σε αντιθεση.
εξαλλου ο λογος που αφησα το θεμα αυτο στο διπλανο ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΥΧΟΝ ΟΜΟΙΟΤΗΤΕΣ .Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΘΕΣΕ ΚΑΤΟΠΙΝ Ο ΦΙΛΟΣ ΑΒΑΤΑΡ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΜΟΥ/ΑΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ.-

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΑΤΥΡΙΚΗ/ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΦΙΛΙΚΑ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ

ΕΙΡΗΝΗ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2003, 04:55:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Ατμούλα σκέφτηκες ποτέ οτι κάποιος θα σου απαντούσε όπως η απάντησε η φίλη lencolas?......
Έχει άδικο ή δε το προέβλεψες?!...
'
'
Περισσότερη ταπεινότητα περιμένω και απαιτώ απο ανώτερα άτομα.
Αλλιώς προσπερνώ...

~Γρηγόρης~
Once you were wild, don't let them tame you

Edited by - reptilesalonica on 22/10/2003 05:33:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2003, 14:59:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Ατμούλα σκέφτηκες ποτέ οτι κάποιος θα σου απαντούσε όπως η απάντησε η φίλη lencolas?......
Έχει άδικο ή δε το προέβλεψες?!...
'
'
Περισσότερη ταπεινότητα περιμένω και απαιτώ απο ανώτερα άτομα.
Αλλιώς προσπερνώ...




ταπεινοτητα;;;;;;;;
μεσα στη χαβρα;;;;;
θες να σου πω τωρα αν το προεβλεψα;;;;
μα ολα προβλεψιμα ειναι εδω μεσα /βιαζεσαι/ u better don't/
ολοι εδω ειμαστε και ξερουμε τι κανειο ο καθενας εδω μεσα/
ξερω πως κινεισαι εσυ
πως κινειται η αβαλον/πως κινειται η λενκολας!
σπουδαια πραγματα!
τι δεν προεβλεψα νομιζεις;;;;
ασε βρε γρηγορη/
τα κορακια πανω στα πτωματα πανε παντα μετα απο την μαχη...

- +ΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ "ΠΕΘΑΝΕ " ΤΟ ΘΕΜΑ...
ευχαριστω σας !!!!!
αβαλλον -γρηγορη - λενκολας...-

"προσ-περνα" !!!!!ΝΑΙ!
φταιω κι ολας !


ΜΑ ΝΑΙ ΤΗ ΑΓΑΘΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ!!!
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΦΤΑΙΩ!
επειδη ασχολουμαι /απαντω δηλαδη/
αντι να σας αφηνω στην αμφιβολια + στη βλακεια σας.

ΑΙΟΝΝΝΝ.....φερε τα συνεργα για το μνημοσυνο καλο μου...


η Ατμα πεθανε...

c-xtir@yahoo.gr


--------------------------------------------------------
Τροποποίηση του μηνύματος από τον Admin
λόγω απρεπών και υποτιμητικών εκφράσεων.

ΠΡΟΣΟΧΗ !
--------------------------------------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2003, 15:07:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ου γαρ οιδασι τι ποιουσι... πατερα...


Edited by - ΑΤΜΑ on 22/10/2003 15:27:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2003, 16:30:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ!!!!
ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΜΕ ΣΟΚΑΡΕ! ΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ? ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΙΣ ΠΟΤΕ ΒΡΕ ΑΤΜΑ?
ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΓΙΞΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΣΟΥ ΤΡΟΠΟ:

quote:
ολοι εδω ειμαστε και ξερουμε τι κανειο ο καθενας εδω μεσα/
ξερω πως κινεισαι εσυ πως κινειται η αβαλον/πως κινειται η λενκολας!

ΝΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟΣΟ ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΗ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ...
ΚΡΙΜΑ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΡΦΗ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΤΕ ΜΙΛΑ ΣΚΛΗΡΑ, ΠΟΤΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙ, ΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΣ ΜΙΛΑ ΑΠΟ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΧΙ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΤΜΑ, ΕΓΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ...ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΤΙ..ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΕΙΣΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΞΥΠΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ,ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ...

quote:
- +ΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ "ΠΕΘΑΝΕ " ΤΟ ΘΕΜΑ...
ευχαριστω σας !!!!!
αβαλλον -γρηγορη - λενκολας...-

ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΜΟΝΗ ΤΗΣ....
LENCOLAS

The Truth Is Out There..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AION
Μέλος 3ης Βαθμίδας


753 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2003, 18:20:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AION  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΙΟΝΝΝΝ.....φερε τα συνεργα για το μνημοσυνο καλο μου...


η Ατμα πεθανε...


εφτασσσσεεεεεεεεεεε....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/10/2003, 20:42:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευχαριστω Αιον!
αν ηξερα οτι επρεπε να "πεθανω" για να ερθεις να μου απαντησεις
θα το εκανα νωριτερα.

Λενκολας!...δεν παιζεσαι
...οπου χαβρα και συ εκει/ΓΙΑΤΙ;...
Προσπερασε και ασε τις εντυπωσεις για τους αλλους/ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΑΠΟΗΧΟ.

Προσωπικα βαρεθηκα να μου λετε τι Ειμαι και τι Κανω.
αναρρωτιεμαι :
τι νομιζετε;;;;
οτι δεν ΣΑΣ καταλαβαινω;
γιατι γινεται αυτος ο "πολεμος";
ουτε σαν κοροιδεψα(μονοι σας υποτιματε τον εαυτο σας και τον υποβιβαζετε )ουτε σας μειωσα(αυτο το κανει ο καθενας για τον εαυτο του).
ειμαι εδω ενα ολακερο χρονο και σας αφιερωνω την ψυχη μου
ειμαι εσεις αλλα δεν το βλεπετε
μιλω οπως με δονειτε
και ανταποκρινομαι παντα σε οσα γινατε...

Ολα ΟΣΑ ΛΕΤΕ ειναι ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ σας...
-ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΑ-


η ψυχη

Edited by - ΑΤΜΑ on 22/10/2003 20:56:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy