ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ...ΟΛΩΝ...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/04/2004, 23:31:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
'Η ΑΛΛΙΩΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΗΣ ΑΤΜΑ!
ΜΑ ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΩ ΕΝΑ ΖΗΤΗΜΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΤΡΩΓΕΙ ΣΑΝ ΚΤΗΝΟΣ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΟΥ...
ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΛΙΑ ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΑΝΤΡΕΣ!

ΝΑΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΟΥΣ ΡΟΛΟΥΣ ...
ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΟΙ ΚΙΜ ΣΤΙΣ ΤΟΤΕ 9,5..ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΑΡΑΒΓΩ ΣΕ ΑΓΩΝΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
ΜΕ ΜΙΑ ΑΓΕΛΗ ΠΟΥ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ Ν'ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟ "ΨΩΝΙΟ" ΜΟΥ!..
ΑΝΑΡΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ;;;;;

"ΜΑΛΒΙΝΑΤΜΑ" ΕΔΩ ΚΑΛΕΙ ΑΠΑΣΕΣ ΕΤΟΛΜΗΣΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΩΣΑΝ ΑΠΟΘΕΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΟΥ ΤΗΣ ΚΑΤΙΝΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΜΑ...ΕΓΙΝΕ ΓΝΩΣΤΟ..ΟΠΩΣ ΟΛΑ Τ'ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ.. ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΟΥΡΙΑΣΜΕΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΜΑ ΕΜΕΝΑ ΕΥΘΕΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΡΩΤΗΣΑΝ!

ΟΙ ΔΕΙΛΟΙ ΛΟΙΠΟΝ ....ΑΣ ΤΟΛΜΗΣΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΗΡΘΑ ΜΑ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ------>εσωτεριστριες(!;)ΘΕΛΗΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΘΟΡΙΣΟΥΝ ΕΝΑ ΡΟΛΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!...
ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΟΥΝ!... ΓΙΑΤΙ;;;;;


ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

ΚΟΙΤΑ ΘΕΕ ΜΟΥ... ΠΩΣ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣΑΝ ΑΘΩΕΣ....ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ...Η ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ....ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΤΕΡΕΣ..(ΠΟΥ;) ..
ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΝΑΧΕΣ ΤΟΥΣ ΥΠΕΘΕΣΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΑΔΥΝΑΤΟΥΝ ΟΙ "ΜΙΚΡΕΣ" ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ!...

ΣΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ "ΤΑ ΒΡΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ"
ΑΦΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΥΣΙΚΟΣ ΜΟΥ ΧΩΡΟΣ
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΘΕΛΗΣΑΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...
ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΓΙΑ ΤΑ ΟΣΑ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!
ΕΙΜΑΙ "ΜΑΝΙΟΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΗ" ΚΑΙ "ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ"...
ΩΡΑΙΑ ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ /
ΜΕ ΠΡΟΣΕΒΑΛΛΕ ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ/ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΣΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ/ΨΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΘΙΞΕ.
ΜΕ ΕΘΙΞΕΣ!
ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ .ΜΑ ΑΥΤΟ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.
ΤΟ ΕΙΠΕΣ.ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΚΑΠΟΙΩΝ...ΠΟΥ ΣΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΝ ΛΟΙΠΟΝ.
ΜΑΘΕ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΑΧΑ Ο ΘΕΟΣ.
ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΛΜΑΣ ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΗ...
ΑΘΕΟΦΟΒΗ ΕΙΣΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΝΟΕΙΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΟΥ ΔΙΔΕΤΑΙ.
ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ /ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΥΤΟ ΚΑΛΑ.
ΚΡΙΟΣ ΕΙΣΑΙ .ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΚΙ "ΕΓΩ".
ΜΑ ΤΟ ΘΡΑΣΣΟΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΑΙ ΟΣΗ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ "Η ΗΛΙΚΙΑ" ΣΟΥ.
ΑΝ ΗΣΟΥΝ "ΣΩΣΤΗ" ΘΑ ΣΕ ΣΕΒΟΜΟΥΝ ΩΣ ΑΡΜΟΖΕΙ ΣΤΗΝ "ΗΛΙΚΙΑ" ΣΟΥ/ΜΑ ΕΔΩ ΜΙΛΗΣΕΣ ΣΑΝ ΑΓΝΩΣΤΗ ΠΡΟΣ ΑΓΝΩΣΤΗ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ "ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ".-
ΔΕΝ ΕΚΡΙΝΑ ΤΟ "ΠΟΙΟΝ" ΣΟΥ/ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ/ΜΑ ΕΣΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ.
ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΟΡΙΣΕ ΚΡΙΤΗ /ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ,ΚΑΗΜΕΝΗ;
ΔΕΝ ΕΝΤΡΕΠΕΣΑΙ; ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΣΑ ΛΕΣ ΜΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ/ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.
ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ "ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΣΕΝΑ/ΜΑ ΤΩΡΑ ΝΑΙ ΕΧΩ ..//ΑΦΟΥ ΜΕΘΙΞΕΣ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ;;;; ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ 'ΦΙΛΤΑΤΗ'!"
ΕΞΗΓΗΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΤΙΣ ΠΟΝΗΡΙΕΣ ΤΙΣ ΣΙΧΑΘΗΚΑ...

Ω ΘΕΕ ΜΟΥ...ΤΙ ΒΑΡΕΤΟ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΠΑΡΑΔΟΞΟ"* ΤΗΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ...


*ΤΟ "ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ"


ΦΩΣ!
-Ο ΤΡΟΧΟΣ ΓΥΡΙΣE ΠΑΛΙ//...ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ +Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ...
ΕΓΩ ΑΠΛΑ:I DO -
ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΘΑΡΕΥΟΥΣΑ ΔΕΚΤΕΣ/..ΣΕ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΠΙΣΗΣ




Technoshamanism

Edited by - ΑΤΜΑ on 12/04/2004 23:33:44

savel
Μέλος 1ης Βαθμίδας


76 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2004, 01:28:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους savel
KALISPERA .
EGW EIMAI MAZI SOU ATMA.
GERA,GERA ME TSAMPOUKA.

VGALTOUS T'APLUTA STI FORA.
KI AMA EXOUN OI KYRIES KAI @@
AS GRAPSOUN NA DOUME,
OXI ALLA EIMAI PERIERGOS TI THA POUN?

PAME

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2004, 02:05:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
savel, κάποιος αγνός άνθρωπος του λαού μας θα μπορούσε να σου πει: "μην φυτρώνεις εκεί που δεν σε σπέρνουν!" Γενικά πρόσεξε γιατί η συμμετοχή σου στις Συζητήσεις μας δεν είναι και η εποικοδομητικότερη και αυτή η καινούργια σου "συμβολή" το αποδεικνύει αυτό.

ATMA, θα με συγχωρέσεις(ή και δεν θα με συγχωρέσεις...) αλλά κρίνω το Θέμα αυτό που άνοιξες ασύμβατο με τις σκοπιμότητες του Χώρου αλλά και με τους κανόνες ηθικής που θα έπρεπε να διέπουν τις διαπροσωπικές συνδιαλλαγές μεταξύ ανθρώπων, ειδικά όταν αυτές αφορούν προσωπικές τους αντιμαχίες. Δεν είναι σωστό να εμφανίζονται τα πάντα(και ειδικά τα προσωπικά μας) στον Δήμο και δεν είναι σωστό να απασχολούμε τον χρόνο, την ενέργεια αλλά και να απομυζούμε(ή και να κατευθύνουμε) το συναίσθημα πολλών ανθρώπων εντελώς άσχετων και αμέτοχων με αυτό που απασχολεί κάποιους πολύ λιγότερους για το "συμφέρον" μόνον των δεύτερων. Δεν νομίζω πως τους αφορά και γενικά δεν είναι ευγενικό να το κάνουμε.

Οι οποιεσδήποτε απαντήσεις λοιπόν δεν είναι "δεκτές". Το παρόν θέμα απενεργοποιείται...

Εάν θέλεις συνέχισε με τους τρόπους της προσωπικής επικοινωνίας που διαθέτεις όπως και όλοι μας(e-mails, IRC, τηλέφωνο κ.ο.κ.) ή και στο θέμα "το Παράδοξο της Πεταλούδας" όπου ξεκίνησε(ή ξέσπασε) και αυτή η αντιμαχία.

Ζητώ συγνώμη προσωπικά για την πιθανή περαιτέρω εκτροπή της Συζήτησης από τον Tommy που ξεκίνησε εκείνο το πολύ ενδιαφέρον Θέμα... παρολαυτά κατά κάποιον τρόπο στην εξέλιξή του βλέπουμε με γλαφυρό και "άψογα" εκφρασμένο τρόπο το ίδιο το φαινόμενο αυτό. Υπόσχομαι επίσης ότι μόλις βρεθεί ξανά ο "παράξενος ελκυστής" ή αποβούν άκαρπες όλες οι προσπάθειες να τον "ανακαλύψουμε" στην συγκεκριμένη περιοχή που ψάχνουμε με τις δυνατότητες Μεγέθυνσης/Ανάλυσης που διαθέτουμε θα επαναφέρω ο ίδιος το Θέμα σε πιο δημιουργικά για όλους πλαίσια καθώς έχω αρκετά να πω, σε Φιλοσοφική και Επιστημονική βάση, γι'αυτό.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy