ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 "1η Ανοιxτή Δραστηριότητα του ESOTERICA" ! 3/7/04
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 04:49:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
--------------------------------------------------------------------------

- 2 Ιουλίου 1004

Πρόσφατες σημαντικές πληροφορίες για την Συνάντηση στο μήνυμα: 02/07/2004 : 06:24:16


--------------------------------------------------------------------------

Αγαπητοί φίλοι και φίλες,

με μεγάλη μας χαρά ανακοινώνουμε την Εκδήλωση αυτή που θα λάβει χώρα το Σάββατο 3 Ιουλίου.

Αναμφίβολα, πρόκειται για ένα από τα πράγματα που έχουν ζητηθεί και έχουν συζητηθεί περισσότερο στα Forums του ESOTERICA!

Ο καιρός λοιπόν έφτασε, και "οι καταστάσεις έχουν ωριμάσει" για να υπάρξει αυτή η πρώτη επίσημη Συνάντηση των Φίλων του ESOTERICA!

Προσκεκλημένοι φυσικά οι Συνεργάτες, τα Μέλη των Forums, οι Φίλοι επισκέπτες των σελίδων μας και πολλοί άνθρωποι από τον Χώρο της Εσωτερικής Αναζήτησης στην Ελλάδα!

Η Συνάντηση αυτή θα φιλοξενηθεί σε χώρο κεντρικού σημείου της Αθήνας και ελπίζουμε ότι θα εγκαινιάσει μία ολόκληρη σειρά ανάλογων Δραστηριοτήτων, ευκαιριών να γνωριστούν και "ζωντανά" οι Φίλοι του ESOTERICA, να ανταλλάξουν απόψεις και κυρίως να λάβουν και να προσφέρουν πράγματα χρήσιμα για όλους!

Περισσότερες λεπτομέρειες για την διεύθυνση του Χώρου που θα τη στεγάσει, για την ακριβή ώρα και άλλα στοιχεία, θα ανακοινωθούν σε αυτήν εδώ τη Συζήτηση μέσα στις επόμενες ημέρες.

Η Συνάντηση αυτή θα περιλαμβάνει, εκτός των άλλων που έχουμε προγραμματίσει και προετοιμάζουμε εδώ και αρκετό καιρό, εισηγήσεις από σημαντικούς ανθρώπους(τους οποίους και θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε από βάθους καρδιάς για την συμμετοχή και την προσφορά τους) του ευρύτερου πεδίου της Αναζήτησης και εκπροσώπους έγκριτων φορέων, καθώς και από Υπεύθυνους του ίδιου του ESOTERICA. Θα υπάρξει ανοικτή συζήτηση με αφορμή Ερωτήσεις προς τους Εισηγητές και φυσικά θα δωθούν πολλές ευκαιρίες για μία όσο το δυνατόν βαθύτερη και προπαντώς δημιουργική γνωριμία μεταξύ των παρευρισκομένων. Από την πλευρά μας θα προσπαθήσουμε να δημιουργηθούν όλες οι απαραίτητες συνθήκες για μία εγκάρδια και γόνιμη Συνεύρεση! Ευχόμαστε φυσικά και στην συμβολή όσων Μελών των Forums παρευρεθούν.

Θα υπάρξει επίσης ανακοίνωση στο προσεχές διάστημα για τα ονόματα των Εισηγητών, για τα θέματα τα οποία θα πραγματευτούν και για το γενικότερο Θέμα/Σύνθημα της 1ης αυτής Δραστηριότητάς μας.

Για την ώρα... και καθώς υπάρχει ένας σχετικός περιορισμός χώρου(ευελπιστούμε βέβαια για τη συνέχεια του Κύκλου των "Συναντήσεων" αυτών να υπάρχει μία μεγαλύτερη επάρκεια και σε αυτό το σημείο), θα θέλαμε μία απλή δήλωση "Πρόθεσης Συμμετοχής" στην εκδήλωση αυτή από όσους και όσες φίλους/ες ενδιαφέρονται.

Η λήξη αυτής της φάσης δηλώσεων Συμμετοχής θα είναι την επόμενη Τετάρτη, 23 Ιουνίου.

Παρακαλώ όπως οι δηλώσεις αυτές να αποστέλλονται χρησιμοποιώντας την σχετική λειτουργία των Forums, δηλαδή χρησιμοποιώντας το εικονίδιο στην κορυφή αυτού του μηνύματος. Η συμπερίληψη Ονοματεπώνυμου δεν είναι απαραίτητη, όμως είναι καλό να γνωρίζουμε ποια Μέλη ενδιαφέρονται(η χρήση της προαναφερόμενης λειτουργίας εξασφαλίζει την αποστολή του Ονόματος Μέλους).

Επιπλέον στοιχεία για την τελική κατάρτιση της λίστας συμμετεχόντων θα δοθούν στη συνέχεια.

Θα πρέπει εδώ να σημειώσουμε ότι οι "εργασίες" αυτής της Συνάντησής μας θα γίνει προσπάθεια να "καταγραφούν" με ποικίλους τρόπους, έτσι ώστε ακόμη και αυτοί/ες από τους Φίλους/ες που δεν θα μπορέσουν να παρευρεθούν να έχουν πρόσβαση τουλάχιστον σε μεγάλο μέρος των στοιχείων από τα γεγονότα που θα λάβουν χώρα(π.χ. εισηγήσεις, ανοικτή Συζήτηση).

Περιμένουμε λοιπόν, όπως πάντα, τη Συμμετοχή και τη Συνεργασία σας!

Ευχόμαστε, για μία πραγματικά "Εσωτερική" Γνωριμία!

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------

zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 06:27:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας χαιρετώ.
Σε χαιρετώ καλέ μου Admin.
Τώρα τι να πω;
Ένα συγχαρητήρια να φθάνει;
Εύχομαι να στεφθούν με επιτυχία όλες οι συναντήσεις ΣΑΣ/ΜΑΣ.
Ναι θα είμαι και εγώ εκεί.
Σας χαιρετώ με εκτίμηση.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 20:53:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Ναι θα είμαι και εγώ εκεί."

Τώρα μαλιστα. Εδεσε το γλυκισμα. Ελα ομως πού θα είμαι κι εγώ και να δεις τι έχει να γινει. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 21:12:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας χαιρετώ.
quote:

"Ναι θα είμαι και εγώ εκεί."

Τώρα μαλιστα. Εδεσε το γλυκισμα. Ελα ομως πού θα είμαι κι εγώ και να δεις τι έχει να γινει. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPG



Σε περιμένω, 400 χρόνια κρυμένης γνώσης να σου δώσω μια και οι μυήσεις ήταν για τους καφέδες της άγνοια σκιά του εαυτού σου.
Ας είναι ευλογημένη η ψυχή σου.
Κιας βρεις κάποτε, την Ειρήνη, μέσα σου.

Συγνώμη καλέ μου Admin εάν έγινα άθελά μου η αιτία για ετούτα!
Σας χαιρετώ με εκτίμηση

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 21:26:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ακομα 1 μυνημα δίχως σκοπό μονο για εντυπωσιασμό των αφελων ψυχών. Ωστε λοιπον κουβαλας 400 χρονια γνωσης? Τι λέτε ωρέ? Να αρχιζω να σου ψαλω "αληλουια" τώρα ή να το κρατησω για την εκδηλωση?
Ακου 400 χρονια. Ψαρωσα απο τις πολαπλες σου ενσαρκωσεις. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 21:28:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τώρα μαλιστα. Εδεσε το γλυκισμα. Ελα ομως πού θα είμαι κι εγώ και να δεις τι έχει να γινει. *



κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 21:30:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
"Ναι θα είμαι και εγώ εκεί."

Ε ρε γέλιο που θα πέσει...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 21:34:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας χαιρετώ.
Χαίρε Αμαλία μου... Τα είπες όλα με τις 2 φωτογραφιές...
Κιας μας λες fotograf yok....
Σασ χαιρετώ με εκτίμηση.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 21:41:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρομαι που κατάλαβες τι πρόκειτε να σου συμβει. Πες μου μόνο τί προτιμάς πλήρες ή με 0% λιπαρά. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 22:05:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οι γυναίκες του esoterica τώρα τελευταία(;;;)
είναι στα πρόθυρα νευρικής κρίσης...

Θα είναι άραγε η

1η Ανοιxτή Δραστηριότητα του ESOTERICA" στις 3/7/04;;;

ή The final countdown???

Είναι και αυτά τα γιαουρτάκια που δείχνει η Αμαλία
και ξέρετε ότι μεταξύ σοβαρού και αστείου λέγονται οι μεγαλύτερες αλήθειες...

Πω πω πω πω....


ουυυυ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 22:14:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ανουνακι? Κοιτα να δεις που μαθαν και το Σιτσιν εδω μεσα. Μπραβο παιδακια. Αρχιζετε και μαθενετε σιγα σιγα. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 22:15:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Κωμωδία ή δράμα, η σκηνή αυτη έχει ψωμί!"
Δ.Σαββόπουλος - Αχαρνης Πάντα επίκαιρος ο Αριστοφάνης


Tον ψίθυρο των άστρων
έπιασε η γκλάβα μου...
Αρμονία και χάος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2004, 22:18:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Χαιρομαι που κατάλαβες τι πρόκειτε να σου συμβει. Πες μου μόνο τί προτιμάς πλήρες ή με 0% λιπαρά. *

Συγνώμη που επεμβαίνω,
αλλά δεν είναι γιαούρτια, τούρτες είναι!

(ε όχι να τρώω 1 ώρα στο google να βρω φωτό από τουρτοπόλεμο και να το βλέπει ο άλλος σαν γιαουρτοπόλεμο...
Ημαρτον.
Admin! κλείδωσέ τον!)

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2004, 05:06:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστούμε από καρδιάς όλους τους Φίλους/ες που έχουν μέχρι τώρα καταθέσει(είτε μέσω e-mail ή στην παρούσα συζήτηση) την πρόθεσή τους να συμμετάσχουν σε αυτήν την 1η Συνάντησή μας που διοργανώνει το ESOTERICA!

Θα διακινδυνεύσω να προβλέψω μία πραγματικά... "εκρηκτική" βραδυά!

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/06/2004, 20:27:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
(ε όχι να τρώω 1 ώρα στο google να βρω φωτό από τουρτοπόλεμο και να το βλέπει ο άλλος σαν γιαουρτοπόλεμο...
Ημαρτον.
Admin! κλείδωσέ τον!)

http://www.whitestonerestoration.com/Test/index.html

Edited by - Anounakis on 18/06/2004 20:45:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2004, 04:01:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Anounakis:
http://www.whitestonerestoration.com/Test/index.html

Σιγά βρε "παιδιά" με το σακάκι!! Είναι το πρώτο(και ίσως το τελευταίο) που προμηθεύομαι!

Ευχαριστώ αγαπητέ Anounakis για την "προστασία"!! Αφού συνεργάζεσαι και με τον "Πλωτίνο", νιώθω πολυ σίγουρος πλέον!

Ελπίζω βέβαια να μην απωθείς τους άλλους για να προλάβεις να "ρίξεις" κι εσύ "καμιά" στα κρυφά!

Πέρα από τ'αστεία πάντως, πραγματικά ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σου!


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2004, 12:33:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ και καλέ φίλε Admin τα πιο θερμά μου συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία. Παρά το γεγονός ότι επαγγελματικοί λόγοι με αναγκάζουν τελευταία να ταξιδεύω συχνά πυκνά ανά την Ελλάδα, θα προσπαθήσω εκείνες τις ημέρες να βρίσκομαι εντός νομού Αττικής και να βρεθώ κοντά σας.

Σε ό,τι δε αφορά όσα γράφηκαν περί ...γιαουρτιού, παρακαλώ το μέλος(?), αν και εφόσων έλθει κατά δήλωσή του, να προτιμήσει το παγωτό καϊμάκι που είναι και πιο δροσιστικό ιδιαίτερα τώρα το καλοκαίρι.

Υ.Γ. : Καλά βρε Anounakis πώς τολμάς να χρησιμοποιείς τέτοιο nickname? Δεν το ήξερες ότι μόνο ένα 5% γνωρίζει τον Sitchin? Ποιός νομίζεις πως είσαι?


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2004, 14:41:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ (ΙΣΩΣ)ΚΑΘΗΛΩΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΗ.ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ.ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΕΝΑΝ ΤΥΠΟ ΜΕ ΤΡΙΟΡΟΦΗ ΤΟΥΡΤΑ (ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ,ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ) ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ....
ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΠΟΙΚΟΔΟΜΗΤΙΚΗ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.
ΑΝΤΕ ΤΥΧΕΡΕΣ/ΤΥΧΕΡΟΙ.ΘΑ...ΦΑΤΕ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑΚΙΑ !!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2004, 15:53:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλά βρε Anounakis πώς τολμάς να χρησιμοποιείς τέτοιο nickname? Δεν το ήξερες ότι μόνο ένα 5% γνωρίζει τον Sitchin?

Μα ποιός είναι αυτός ο Sitchin;;;;
ας μου πει και εμένα κάποιος για να μάθω επιτέλους...


ουυυυ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2004, 19:13:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΘΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΒΑΘΙΑ ΝΥΧΤΑ …
ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΜΟΥ Μ’ ΟΔΗΓΟΥΝ, ΜΑΚΡΙΑ ΑΠ’ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ, ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΜΟΡΦΕΑ…

ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ Μ’ ΑΓΚΑΛΙΑΣΟΥΝ ΖΕΣΤΑ, ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ…
ΚΑΙ ΤΟΤΕ Η ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΙ ΑΓΑΛΛΙΑΣΗ!!!

ΑΦΗΝΩ ΤΗΝ ΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ , ΝΑ ΜΕ ΛΟΥΣΕΙ ΤΟ «ΘΕΙΟ» ΦΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΙΝΟΜΑΙ Σ’ ΕΚΕΙΝΟΝ…

Η ΑΥΓΗ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΜΙΑΣ ΝΕΑΣ ΜΕΡΑΣ…


ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΤΟ «ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ» ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΡΑΓΕ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ Ή ΤΑΧΑ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΩΝ ΠΑΘΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΣΟΥΣ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΨΥΧΗΣ…
ΑΒΥΣΣΟΣ… ΝΑΙ, ΑΒΥΣΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ…

ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΓΙΑ …ΠΟΛΕΜΟ… ΜΙΑ ΓΙΟΡΤΗ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΑΡΧΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΑΔΥΝΑΜΙΩΝ ΤΟΥ ΑΜΕΤΡΟΥ ΕΣΩΤΕΡΟΥ «ΕΓΩ» ΜΑΣ…


ΝΑΙ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΕΠΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗΣ ΜΟΥ, ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ… ΑΛΛΙΩΣ…


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΜΟΡΓΚΑΝΑ-ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.

Edited by - kapodistria on 19/06/2004 19:26:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2004, 20:32:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Admin Θα φορέσεις σακάκι ????????????

Ε ! Αμα δω και αυτό τότε σίγουρα θα μου ταιριάζει ο τίτλος του «Πλήρες Μέλος» !

Όμως αν γίνει πραγματικότητα ο τούρτο-γιαουρτο πόλεμος θα πρότεινα αμφίεση με μαγιό γιατί μετά θα πρέπει να ακολουθήσει η πυροσβεστική μάνικα.


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2004, 21:54:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ε ! Αμα δω και αυτό τότε σίγουρα θα μου ταιριάζει ο τίτλος του «Πλήρες Μέλος» !

Πλήρες γιαούρτι ή με λίγα λιπαρά τελικά?
Ρε τι τραβάμε κι εμείς οι χορεύτριες!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GEORGE D
Μέλος 2ης Βαθμίδας


199 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/06/2004, 23:44:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEORGE D  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NAI ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.....

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΥΠΩΣΟΥΜΕ ΜΠΛΟΥΖΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΑΣ

Η' ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΙ ΑΔΙΑΒΡΩΧΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΗ ΙΔΕΑ

ΒΡΟΤΩ ΔΕ ΠΙΣΤΟΝ ΟΥΔΕΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2004, 17:47:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όμως αν γίνει πραγματικότητα ο τούρτο-γιαουρτο πόλεμος θα πρότεινα αμφίεση με μαγιό γιατί μετά θα πρέπει να ακολουθήσει η πυροσβεστική μάνικα.

Αφού θα γίνει (τούρτο-γιαουρτο) πόλεμος και η εμφάνιση θα είναι με μαγιό προτείνω κάτι πιο σπορ....


ουυυυ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2004, 18:03:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

GEORGE_D:
NAI ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.....

Αυτό είναι το πιο εύκολο...

Τυπική εμφάνιση μέλους esoterica ----->


ουυυυ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2004, 18:20:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όσοι άνδρες έρθετε για "καμάκι" μάλλον ατυχήσατε...

ΤΥΠΙΚΟ ΔΕΙΓΜΑ - ΓΥΝΑΙΚΑΣ ESOTERICA

εκτός και αν ερθουν και οι:

ΔΕΙΓΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ESOTERICA / ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ


ουυυυ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2004, 18:37:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΒΕΒΑΙΩΣ ΟΣΟΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΤΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΣΤΟ

"Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ...

ΚΑΘΩΤΙ ΤΟ ΤΥΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΛΥΠΑΡΑ....


ουυυυ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/06/2004, 23:00:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε όχι ρε γ-μ΄-τ- να γίνει τέτοια συνάντηση και εγώ να την χάσω.

Από τότε που είμαι μέλος του esoterica.gr αναρωτιόμουν για το πως είναι πολλά μέλη αυτής της κοινότητας από κοντά.

Και είναι πολλά τα μέλη που θα ήθελα να γνωρίσω ΑΤΜΑ, Αvallon, Amalia, Πλωτίνος, Κέλσος, Thoth, Zezmperg, Steelspring και πολλοί πολλοί άλλοι!

Να όμως που δεν θα μπορέσω να παραβρεθώ διότι πρέπει να φύγω στην Κατερίνη για δουλειά.

Ελπίζω να προλάβω την επόμενη! (Ας είναι τον Χειμώνα.)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2004, 11:27:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας χαιρετώ.
quote:

Ε όχι ρε γ-μ΄-τ- να γίνει τέτοια συνάντηση και εγώ να την χάσω.

Από τότε που είμαι μέλος του esoterica.gr αναρωτιόμουν για το πως είναι πολλά μέλη αυτής της κοινότητας από κοντά.

Και είναι πολλά τα μέλη που θα ήθελα να γνωρίσω Zezmperg, και πολλοί πολλοί άλλοι!

Να όμως που δεν θα μπορέσω να παραβρεθώ διότι πρέπει να φύγω στην Κατερίνη για δουλειά.

Ελπίζω να προλάβω την επόμενη! (Ας είναι τον Χειμώνα.)



Σε χαιρετώ γλυκέ μου ΤΣΑΝΑΚΑΛΕ.
Χαίρε Admin.
Καλοί μου φίλοι θα ήθελα πολύ να έρθω -όπως και απ'την εξ'αρχή το δήλωσα για να σας γνωρίσω όλους, διότι όλους σας εκτιμώ- μα κάτι εισιτήρια-προσκλήσεις απ'το Ωδείο Ηρώδου Αττικού και απ'την παράσταση Οιδίπους Τύραννος {Σοφοκλη} και ιδικά σκηνοθετημένη απ'τον Ασιάτη Γιούκιο Νιναγκάουα θα με κρατήσουν πιθανών μακριά σας.
Σας χαιρετώ με εκτίμηση.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2004, 12:03:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


... θα με κρατήσουν πιθανών μακριά σας.




Ελπίζω αυτή η προσπάθεια να μην σταματήσει εδώ, αφού είναι αρκετοί αυτοί που δεν θα μπορέσουν να παραβρεθούν.

Την καλημέρα μου στην Zezmperg!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/06/2004, 13:05:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
NAI ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ

Μα αυτό είναι και το ωραίο...
Να μιλάμε μεταξύ μας και να προσπαθούμε να ανακαλύψουμε who is who...
Είμαι σίγουρη ότι έτσι θα επικοινωνήσουμε πιο αμερόληπτα μια και η γνώση του nickname "χρωματίζεται" από προκατάληψη!

Εγώ λέω να βιντεοσκοπήσουμε όχι μόνο την ομιλία/διάλεξη που θα δοθεί αλλά και μέρος της "συνάθροισης" έτσι για ενθύμιο και για να ξέρουν πως ήταν αυτοί που λείψανε...

Ανταποκριτές από τα Βόρεια θα έχουμε ή πάλι θα σνομπάρουν?


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy