ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Mora - Mola απλά παραίσθηση ή πραγματικότητα...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 14
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 17:32:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Σταύρο, tο θέμα είναι πως όταν μου συνέβαινε "αυτό" δεν μπορούσα να κουνηθώ / μιλήσω. Ότι έκανα το έκανα με την δύναμη της σκέψης μου (προσευχές κλπ.). Οπότε πως ο διπλανός μου να δει αυτό που εγώ νιώθω φίλε μου?

Το τελευταίο που λες, δεν ισχύει στην δική μου περίπτωση αναφέρω ποιο πάνω γιατί. Για άλλους φίλους δεν ξέρω, μπορούν να γράψουν εδώ.

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Crystal_tear
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 21:10:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Crystal_tear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειχα διαβασει για καποιους που ειδαν τη μορα αλλα νομιζα οτι οι επθιθέσεις δεν ειναι δινατών να σινβουν σε ατομα που δεν κοιμουντε. Χμ... Εδω που τα λέμε εντοπισα και εγω μια κακια παρουσια στο σπιτι την προγουμενη εβδομαδα οταν ειμουνα στο πατρικο μου ηταν αρκετα δινατη μπορω να πω... Ειχε σκοπο να μου επιτεθει αλλα σφραγισα την Αυρα μου με τον τρόπο που αναφέρω και δεν αφυσα "τρυπες" στην αυρα μου, δεν την φοβόμουν δλδ και ετσι δεν ηρθε. Μου το επιβεβαιοσαι η μητςερα μου δυο μερες μετα οταν μου ειπε οτι ειχες μια "επισκεψη..." Εχω γραψει οτι μου εχει συνβει αρκετε φορες αλλα ποτε οταν ειμουνα ξυπνιος. Ειρηνη μπορεις να μου πεις σε παρακαλώ αν σου εχει συνβει ημέρα.
Ποιος εκανε εξορκισμο?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 21:14:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας.
Ίσως να μπορεί να σε βοηθήσει κάποιος που είναι δίπλα,αν αντιληφθεί ότι έχεις δυσκολία στην αναπνοή.Βαριανασαίνεις ή έχεις δύσπνοια,από τη σκιά αυτή που στην κυριολεξία σε πλακώνει.
Υπάρχουν και τέτοια περιστατικά.Συζύγων που ανησύχησαν και βοήθησαν καταφέρνοντας να τους ξυπνήσουν.
Και το τελευταίο πρόσφατο περιστατικό δικό μου-φίλη oneiric νομίζω στο ξαναείπα στο άλλο θέμα-μιας μητέρας που ξύπνησε και βοήθησε την κόρη της.Ξύπνησε γιατί έβλεπε στον ύπνο της πως η κόρη της την χρειαζόταν.Και πράγματι η μικρή προσπαθούσε να την φωνάξει.
Μητρικό ένστικτο?
Βέβαια στην περίπτωση που αναφέρει η Oneiric,που βίωνε όλο αυτό,χωρίς εξωτερικά σημάδια,πώς να γίνει αντιληπτό?

<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2004, 12:36:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι μου έχει συμβεί μέρα και μάλιστα στις 08.45 το πρωί (τέτοιο ήταν το σοκ που δεν έχω ξεχάσει ούτε την ώρα!)...

Η γιαγιά μου (που τελικά της εκμυστηρεύτηκα το τι γινόταν) έφερε έναν παπά και έκανε αγιασμό στο σπίτι.

Ο παπάς λοιπόν (που του είπε η γιαγιά μου τι μου συνέβαινε) απέδωσε όλα αυτά που περνούσα στο γεγονός ότι ήξερα να λέω τα χαρτιά, πράγμα που έκανα πολύ συχνά... Τώρα για να πω την αλήθεια μου φαίνεται κομματάκι άτοπο αυτό που είπε ο παπάς όμως έχω ξεκάθαρη άποψη.

Φίλε crystal πως εντοπίζεις αυτές τις κακές παρουσίες στο σπίτι?

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Crystal_tear
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2004, 19:30:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Crystal_tear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλη μου Ειρήνη εδω συνβενει κάτι πολυ παροξενω εγω δεν εχω ξανα ακουσει για επηθεσει οχι μονο απο μορα αλλα απο καμια κακια οντοτιτα ημερα. Δεν ξερω τι να πω. Την φοβόσουν τοσο πολυ τι μορα που αφινεσ τρυπες στην αυρα σου ακομγη και την ημερα? Σε ρωταω γιατι το φως της μερασ απο μονο του μας προκαλει ενα αισθιμα ασφαλιας αν τωρα εσυ φοβοσουν τοσο και θεωρουσες πιθανη την επιθεση ακομη και ημερα ναι νομιζω οτι θα μπορουσε να σε κανει εβάλοτη. Φοβάμαι και εγω αλλα μονο την νυχτα.
Οταν ειπα οτι εντοπισα μια οντοτιτα ενοω οτι αισθανθικα ενα αισθιμα φόβου. Μια "κακια" να πλανατε στο χορο.

Edited by - Crystal_tear on 27/02/2004 15:53:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Crystal_tear
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2004, 16:08:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Crystal_tear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χθες δεν σχολιασα την αποψη του Ιερεα, οχι δεν ειναι δυνατον αυτο που ειπε ο Ιερεας, δυστιχος η αγνια τησ συντριπτικης πλιοψιφιας τον ιερεων την Θρησκιας μας ειναι τετια που τελικα οι χιροτεροι χριστιανοι ειναι οι ιερεις...
Πολυ σκλιροαυτο που λεω αλλα το πιστευω.
Αυτο δε συμενει οτι εχουμε και Αγιους ανθρωπους στο χορο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2004, 12:53:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έτσι ακριβώς φίλε μου και ‘γω με το φως της ημέρας δεν φοβάμαι τίποτα! Γι’ αυτό και θεωρώ ότι ήταν η χειρότερη «επίθεση» που μου έγινε απ’ «αυτό» το πράγμα, ότι και αν ήταν.

Οι απόψεις σου για τους Ιερείς, με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνη καλέ μου.

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Persa
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2004, 15:22:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Persa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα.
Τι καλημέρα δηλαδή.......
Επιτέθηκε χτές το βράδι στον αδερφό μου. Την είδε σαν σκιά.
Αγαπητέ Crystal Tear, πως μπορεί κανείς να σφραγίσει την αύρα του?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VANDAMME
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
222 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2004, 16:29:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
PERSA H MORA ΠΑΓΩΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΘΥΜΑΤΟΣ Κ ΝΟΜΙΖΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ! ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΠ'ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΣΟΥ ΕΝΑ ΜΑΧΑΙΡΙ ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΛΑΒΗ!!ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΕΙ!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Crystal_tear
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 14:18:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Crystal_tear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια χαρά,
Αγαπητέ Persa αν διαβάσεις τις απαντήσεις μου στο θέμα θα το βρεις νομιζω οτι στη σελιδα 5 η 6 γραφω τον τροπο. Ειδες μορα? χμ... τελικα ποσο ευκολο ειναι?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 16:12:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έλα ντε! Εγώ πάντως δεν την/τον/το έχω δει πότε με μορφή!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

moebius 1
Μέλος 1ης Βαθμίδας


135 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 16:29:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους moebius 1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φοβάμαι γλυκειά μου πως δεν θυμάσαι καλά...

Αφού σου έχω στείλει φωτογραφία μου...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 16:43:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
... αυτή η τραυματική εμπειρία είχε απωθηθεί από τον εγκέφαλό μου!

ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ!

(γλυκέ μου κούκλε!)

~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~


Edited by - oneiric1 on 19/03/2004 16:45:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Persa
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2004, 19:55:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Persa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Νίκο,

Ευχαριστώ. Κοίταξα την απάντηση.
Δεν έγραψα ότι το είδα εγώ... Ο αδερφός μου είπε ότι είδε μια μαύρη σκιά-μορφή και τον πιστεύω. Εγώ προσωπικά έχω δεί άλλα πραγματα, και το μόνο που έχω νιώσει είναι μια παρουσία για το συγκεκριμένο.
Αυτά... Καλό απόγευμα σε όλους.

Πέρσα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

giagiaka
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
61 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2004, 16:15:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους giagiaka  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το παραπανω φαινομενο το εχω παθει και εγω και ολα τα μελη της οικογενειας μου σε μικροτερη ηλικια !

ο θειος μου που ειναι γιατρος αιτιολογησε το παραπανω ως την απολυτη αναγκη ολοκληρου του σωματος να " ξεκουραστει " γι'αυτο και στις πιο πολλες περιπτωσεις που συμβαινει ή ειμαστε κουρασμενοι ή κοιμομαστε αβολα !
για να ξεφυγεις απο αυτη την παραλυσια που το μονο που μπορεις να κανεις κατα την διαρκεια της ειναι παρα μονο ενα βουγκητο , ενα να προσπαθησεις να κινηθεις εστω και λιγο !
η συμβουλη της γιαγιακας ειναι την ωρα που σε πιανει να πεις μια οποιαδηποτε ευχη ή προσευχουλα !

το εχω κανει και αποδιδει !


περιεργα τα θαυματα του ανθρωπινου σωματος και του μυαλου

I went to the woods because I wished to live deliberately, to front only the essential facts of life, and see if I could not learn what it had to teach, and not, when I came to die, to discover that I had not lived !!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

actionmail
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 15:27:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους actionmail  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ να δείτε τι είδαν τα ματάκια μου !!!!!!
Ποτέ δεν έχω ξαναδεί πρόσωπο από τότε
Ηταν ένα μαύρο με κάτι κόκκινα μάτια , τέρας κανονικό τόσο κοντά μου
στο πρόσωπό μου που απορώ πως δεν έπαθα καρδιακή προσβολή
Να μην πω και εγώ από την αρχή τι πάθαινα.
Μια από τα ίδια , πλάκωμα , βουητό ,παράλυση κτλπ
Το θέμα είναι πως κάποια στιγμή από το σφύξιμο και το πλάκωμα
ένιωσα ότι αυτό ήταν πεθαίνω και εκείνη τη στιγμή είπα όπως μπορούσα
δεν θυμάμαι αν το είπα μόνο με το μυαλό μου "Κύριε Ιησου΄Χριστέ σου παραδίδω το πνεύμα μου"
Ημουν βέβαιος ότι πέθαινα και βίωνα τον θάνατο.
Τότε μια μεγάλη λάμψη φάνηκε στα μάτια μου και έφυγε το "ίσκιωμα" όπως το λέμε στην Κέρκυρα.
Από τότε παθαίνω κάποιες φορές ίσκιωμα αλλά το ελέγχω.
Δεν είναι να φοβόμαστε όταν έχουμε στην καρδιά μας Τον Χριστό.
Εκεί έξω είναι γεμάτο πνεύματα που σε συνδυασμό με τις φυσικές λειτουργείες του οργανισμού (όπως το φαινόμενο υπνοπαράλυση) μπορούν να μας μπερδέψουν.
Η λύση είναι μία όσο κιαν φανεί περίεργη σε κάποιους.
Προσευχή πριν τον ύπνο.
Ο ύπνος είναι μια διαδικασία του οργανισμού περίεργη και χρειαζόμαστε πνευματική θωράκιση.
Ξέρω ότι πολλοί στο συγκεκριμένο φόρουμ δεν πιστεύουν στον Χριστό που σε λίγες μέρες θα αναστηθεί και το πανάγιο φως θα ανάψει αλλά παιδιά
ένα είναι βέβαιο ΤΙΠΟΤΑ μα ΤΙΠΟΤΑ δεν μπορεί να μας χωρίσει από τον Θεό και την προστασία του αν εμείς δεν το θέλουμε.
Οχι ψαλίδια και βλακείες κάτω από το μαξιλάρι γιατί θα γλυτώσεις από μώρα και θα ξυπνήσεις χωρίς αυτιά και μύτη
Ενα σταυρό πάνω από το κρεβάτι ή κάτω από το μαξιλάρι , μια προσευχή για προστασία από κάθε κακό και δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα
Καλό Πάσχα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2004, 16:57:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μωρέ και ψαλίδια και ψωμί και εικόνες & τίμιο ξύλο & προσευχές δοκίμασα…. «Aυτό» έφυγε μόνο με τον εξορκισμό!

~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 11:17:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΙΝ 3-4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΩΣΤΟΣΟ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΥΣΠΝΟΙΑ Ή ΔΥΣΦΟΡΙΑ Ή ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΤΡΑΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ, ΑΝΟΙΞΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΣΑ ΝΑ ΕΝΙΩΘΑ ΜΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ. ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ, ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΔΗΛ. ΕΝΑ ΟΝ ΣΑΝ ΑΤΜΟ ΣΑΝ ΝΑ ΦΟΡΟΥΣΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΕΠΛΑ ΦΩΤΕΙΝΑ ΠΟΥ ΑΝΕΜΙΖΑΝΕ, ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΓΩΝΙΩΔΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΙΑΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΚΚΙΝΟΠΑ ΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΑΝ ΚΑΤΑΜΑΤΑ. ΤΡΟΜΑΞΑ, ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΟΥΝΑΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ "ΔΙΑΛΥΣΩ" ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΚΑΤΑΜΑΤΑ. ΑΝΑΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΑΝΑΨΑ ΤΟ ΦΩΣ -Ο ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ- ΚΑΙ ΤΟΤΕ "ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ" ΔΕΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΜΕ ΜΙΑΣ. ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟ ΕΧΩ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΛΑΦΡΟΪΣΚΙΩΤΗ ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΤΕΤΟΙΑ. ΗΤΑΝ ΣΠΑΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ, ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΚΟΣΜΟ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΡΟΜΑΞΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑΣΤΗΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Crystal_tear
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 16:50:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Crystal_tear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το είπα και θα το ξανα πω , το L.B.R.P νομιζω οτι βοηθαει αφάνανταστα , οχι μονο στο να καθαρίζεο το χόρο αλλα και στο να δυναμώνη την αυρα με αποτέσεμα να μη σε ενοχλούν τετιες οντότιτες , θα το πρότινα και στην καλη μου oniric που με ξέχασε και δε απαντισε στο mail μου.

Καλό Πάσχα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2004, 16:58:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι αλλα δεν μιλαμε για απλο πλακωμα στο στηθος. εγω ενιωσα βηματα σαν γατας πανω μου.

και να προσπαθει να μπει απο το στομα μου.

η γιαγια μου, μου ειχε πει ενα ποιηματακι που το λες για να εξορκιζεις την μωρα, αλλα δυστυχως δεν το θυμαμαι...


------------------------
Αγρύπνια, αψηλάφητο ζώο!
Δίχως μια στάλα στοργή,
σ’όσους διψάν για χίμαιρες, γέρνεις
την κούπα σου που’ναι πάντα αδειανή.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

actionmail
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2004, 12:15:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους actionmail  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η λύση είναι ΜΙΑ
Να πας εκκλησία να κοινωνήσεις. Και ΤΙΠΟΤΑ δεν θα τολμά να σε πλησιάσει !!!!!!
Πήγα και πήρα το Αγιο Φως από την πλάκα από την εξαρχεία του Παναγίου Τάφου !!!!!!! Θαύμα παιδιά , ένα θαύμα που το βλέπω συνέχεια.
Τέτοια λάμψη δεν έχω δει σε άλλη φλόγα
Είναι πεντακάθαρη και τόσο φωτεινή λες και κοιτάς ένα κομμάτι ήλιου.
Χώρια του ότι το φαναράκι δεν καίει έτσι όπως καίει με φλόγα κανονική απλά είναι ζεστό. Είναι απίστευτο
ΤΙΠΟΤΑ δεν φοβόμαστε όταν έχουμε στη καρδιά μας τον Θεό κιας κοροιδέψουν όσοι δεν πιστεύουν .Δεν πειράζει , εγώ το λέω
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2004, 15:14:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Astral απίστευτο..! Και ‘γω, την τελευταία και πιο τρομακτική ίσως φορά, ένιωσα βήματα επάνω μου αλλά δεν έχω ξεκαθαρίσω τι ήταν ακριβώς! Νόμιζα ότι αυτό είχε συμβεί μόνο σε μένα!

Crystalaki μου, δεν έχω λάβει e-mail σου!!!!!! Χριστός Ανέστη!

Γιατί να σε κοροϊδέψει κάποιος action? Ο καθένας λέει την γνώμη του! Να ‘σαι καλά!


~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Crystal_tear
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/04/2004, 21:21:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Crystal_tear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εστειλα περισότερα απο ενα καλη μου Ειρήνη, αλλα δε θέλω να υποψιαστώ οτι παρακολουθουν το μαιλ μου, ουτε ποιοι το κανουν, ζητώ συγνωμη απο το τον Admin γιατι χρησημοποιω το forum για προσοπικο οφελος αλλα νομιζω οτι ειναι ποιο ασφαλές απο το μαιλ μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Infected Mushrooms
Νέο Μέλος

Greece
40 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/04/2004, 15:18:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Infected Mushrooms  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ (ΑΙΓΙΝΑ) Η ΟΠΟΙΑ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΕΙΔΕ ΟΡΑΜΑ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΘΥΡΑ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΤΗΣ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟΦΟΡΕΜΕΝΟ ΣΑΝ ΧΑΡΟ ΕΡΧΟΤΑΝΕ ΚΑΤΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ. ΤΟΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚ-ΠΝΟΗ ΤΗΣ ΝΑ ΦΥΣΑΕΙ ΣΧΗΜΑΤΙΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑΝ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΞΑΦΝΟΥ "ΑΥΤΟ" ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ.
ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΤΙΠΟΤΑ...
ΟΜΩΣ...ΠΡΟΣ ΤΑ ΤΕΛΗ ΤΗΣ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΝΑ...ΓΚΡΙΖΑΙΝΕΙ ΚΑΠΩΣ...ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥΔΙΑΖΕΙ...ΚΑΙ "ΝΟΜΙΖΑ" ΟΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑ...ΑΝΟΙΞΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΟΥΔΙΑΣΜΕΝΟ ΚΕΦΑΛΙ..ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΩΝ ΓΑΛΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΓΡΙΑ...ΚΟΙΤΑΖΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ...Η ΦΩΝΗ ΕΒΓΑΙΝΕ,ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ Κ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΜΕΡΕΣ,ΠΕΦΤΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ,ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ,"ΞΥΠΝΗΣΑ" (ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΗΜΟΥΝ ΞΥΠΝΙΑ,ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ,ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ κ.τ.λ. ΌΜΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΠΟΡΟΥΣΑ.ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ-ΒΟΥΗΤΟ,ΚΑΙ ΑΚΙΝΗΣΙΑ...
ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ,ΠΑΡΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΑΝΑΣΚΕΛΑ,ΑΝΗΜΠΟΡΗ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΚΟΙΤΏΝΤΑΣ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ,ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΔΥΝΑΤΑ...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΑΠΟΤΟΜΑ...
ΤΕΛΙΚΑ...ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ 5-7 ΜΕΡΕΣ,ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ-ΦΥΛΑΚΤΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ(ΔΙΟΤΙ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΚΟ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΟ ΝΑ ΕΧΩ ΕΠΗΡΡΕΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΑΛΑΚ... ΟΝΕΙΡΑ-ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΑΝΘΥΠΟΒΟΛΗ, ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΕΙΧΑ ΠΕΣΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ,ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΜΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΕΝΑ ΒΑΜΒΑΚΙ,ΠΟΤΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΠΗΓΗ ΕΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ κ.τ.λ....ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ,ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΠΛΑΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΟΠΤΙΚΗ ΟΡΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΑΠΟΚΟΙΜΙΕΜΑΙ...ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ (ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΠΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ: "ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ, ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ?" ). ΑΝΟΙΓΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ,ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ=ΟΡΑΤΟΤΗΤΑ ΔΩΜΑΤΙΟΥ=0,ΕΙΧΑ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ,ΠΑΡΑΛΥΣΙΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΦΩΝΗ...ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΝΙΩΣΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ ΤΩΡΑ,ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΩ,ΕΝΙΩΘΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ "ΚΑΤΙ" ΜΕ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ ΚΑΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΝΑ ΔΩ(ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ)...ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ 3 ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΑΠΑΝΩΤΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΟΜΩΣ ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΚΑΤΙ" ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ=ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΠΟ ΤΙ ΥΛΗ ή ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ,ΜΕ ΑΠΑΛΗ ΑΦΗ...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ "ΞΥΠΝΗΣΑ" ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ "ΤΙΣ ΕΦΑΓΑ" ΕΚΑΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ..ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΞΩ ΕΚΠΝΟΗ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΠΝΟ ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΣΤΑΥΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΠΝΟ!
ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ 3 ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ,ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΑΝΟΙΞΕ-ΚΛΕΙΣΕ ΤΩΝ ΜΑΤΙΩΝ ΜΟΥ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ 1) ή ΟΤΙ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ.. ή 2) ΟΤΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ,ΗΤΑΝ ΞΥΠΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕ.
ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΔΙΟΤΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ, ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΟΚΛΕΙΣΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΤΥΠΙΕΣ,ΒΡΕΘΗΚΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ,ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΠΡΟΤΟΥ ΚΟΙΜΗΘΩ!
ΦΡΙΚΑΡΑ ΔΙΟΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΞΥΠΝΙΑ...

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΑΘΕΙ...ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΛΕΜΑΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ: ΤΙ ΚΑΝΩ? ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥΔΙΑΖΩ Κ ΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ Κ ΒΟΥΙΖΕΙ..ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΑΝΤΑ ΚΟΙΤΑΩ ΨΗΛΑ...ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΛΟΥΜΑΙ ΤΟΝ "ΘΕΟ"...ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΦΕΥΓΕΙ...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...(ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΠΛΕΟΝ 1 ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΑΝ...)

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ...ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΑΘΑ,ΕΚΑΤΣΑ ΟΚΛΑΔΟΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΑΝ ΘΑ ΔΩ ΚΑΤΙ,ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΝΑΝΟ ΣΤΟ ΑΕΡΑ,ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΕΝΑΝ "ΝΑΝΟ" ΝΑΝΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΤΡΕΞΕ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ (ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΠΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΟΥ)...ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟΤΑΤΑ...ΔΕΝ ΕΠΙΝΑ ΤΟΤΕ...ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΧΡΗΣΗ ΧΗΜΕΙΑΣ...ΜΟΝΟ ΚΑΠΝΙΖΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΤΣΙΓΑΡΑ!

ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ 3 ΣΥΜΒΑΝ...ΕΚΑΝΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΞΑΝΑ...ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΕ TV ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΕΜΠΑΙΝΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ.
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΧΩΡΙΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ...ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ...

ΖΩ ΣΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ...ΧΩΡΙΣ ΓΟΝΕΙΣ ΠΛΕΟΝ...ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ, ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ "ΜΑΧΕΣ"....ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΟ "ΟΠΛΟ"...Η ΜΟΝΗ ΜΑΧΗ ΠΛΕΟΝ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ!

ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΡΑ ΠΗΡΑ 2 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ: ΜΙΑ ΑΥΤΗΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ "ΚΑΤΙ" ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ Η ΨΥΧΗ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ.
ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΒΙΒΛΙΑ...ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ ΓΕΦΥΡΑ...ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΝ ΓΥΡΝΑΝ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΠΡΟΤΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ...ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΕΓΩ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΙΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ...ΟΤΙ ΤΙΣ ΕΦΑΓΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝΕ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΟΡΑΤΟΤΗΤΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ...

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!

Υ.Γ.: ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΑΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΑΥΡΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΠΝΟΗ ΤΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΞΕΙ...Η ΝΑ ΚΟΥΝΗΣΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ!

ΤΕΛΟΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΝ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΑΖΙ...ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΜΑΧΗ...ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΕΠΑΘΑ...ΦΩΝΑΖΑ...ΑΛΛΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΩ....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nicolastheo
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2004, 01:09:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nicolastheo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είμαι νέος στο forum και έψαχνα απαντήσεις στα πολλά ερωτηματικά που με βασανίζουν σχετικά με τη mora όπως την αποκαλούν και στην γειτονική yugoslavia .
Παλιά όταν ζούσε η συχωρεμένη η γιαγιά μου το πάθαινε συχνά και ήμουνα εκείνος που πάντα τη σκουντούσε για να ξυπνήσει και να λυτρωθεί από αυτή τη γυναίκα που για κάποιο άγνωστο λόγο προσπαθούσε να την πνίξει χωρίς όπως η γιαγιά μου είχε πει να μιλάω εκείνη την ώρα .Μετά από πολλά χρόνια και ενώ η γιαγιά μου έχει φύγει από τη ζωή αυτό το φαινόμενο παρουσιάσθηκε και σε μένα. Μόνο που αυτή τη φορά όχι μόνο σαν γυναίκα αλλά ούτε καν να έρχεται σε επαφή μαζί μου. Κάθε βράδυ γινότανε μάχες . σιγά – σιγά κατάφερα να ξυπνάω μόνος μου και να την αποφεύγω .πριν τρία χρόνια καθώς εξομολογούμουνα σε έναν μοναχό ιερέα του το είπα . η αντίδραση του ήτανε να μου δόση ένα βιβλίο «οι χαιρετισμοί τις Θεοτόκου» και να μου πει κάθε βράδυ προτού πάω για ύπνο να διαβάζω το συγκεκριμένο κομμάτι (Άγγελος προστάτης ουρανοθεν…….)’Το πιστεύεται η όχι δεν μου ξαναπαρουσιάστηκε …
Πριν λίγο καιρό σαν καλός ‘’χριστιανός’’ που είμαι το άφησα στην άκρη –το ξέχασα να πω ? δεν ξέρω…
Αυτή τη φορά καταλαβαίνω και πότε έρχεται για να μην σας πω και σας κουφάνω τελείως ότι τις περισσότερες φορές είμαι σε κατάσταση πριν από τον ύπνο …
Έχω τέλεια αίσθηση του χώρου ακόμα και να ρυθμίζω τη φωνή μου η τις κινήσεις μου τόσο που ίσα ίσα να καταλαβαίνει η αρραβωνιαστικιά μου και με ξυπνά….
Η μορφή τις γυναίκας πάντα είναι η ίδια ( ΟΧΙ ΜΑΥΡΗ ΦΙΓΟΥΡΑ) πρόσωπα οικεία σε μένα που ξαφνικά αλλάζουν μορφή σε άγνωστα πρόσωπα όχι τρομακτικά και που μόλις καταλαβαίνουν ότι κάτι δεν μου αρέσει και από απόσταση με τα μάτια προσπαθεί να μου κάνει αυτό που και οι παραπάνω προανέφεραν ….
Το βιβλιαράκι το ξαναβρήκα πιστεύω πως θα ησυχάσω …μα η απορία μου είναι γιατί να συμβαίνει αυτό σε τι καθαρά οφείλετε και πως εγώ το έχω συνηθίσει και καταλαβαίνω αλλά και το παθαίνω πλέων καν πριν με πάρει ο ύπνος?

nicLasnkΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

vogias
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2004, 02:09:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους vogias  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ. ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΙΧΑ ΚΙ ΑΛΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΥΝΗ ΣΑΝ ΚΑΚΟ ΟΝΕΙΡΟ ΟΜΩΣ ΞΕΡΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΛΙΘΕΙΑ....

ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ.

ΠΟΣΟΙ/ΠΟΣΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΘΑΤΕ ΑΥΤΟ ΕΧΕΤΕ ΓΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ???
ΚΑΤΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΣΧΕΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ. Η ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΑΙΓΥΠΤΙΑΚΗ ΘΡΗΣΚΕΙΑ/ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΕΑΣ ΨΥΧΩΝ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

ΦΙΛΙΚΑ... VOGIAS


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2004, 12:34:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάντως δεν έχω ούτε και είχα ποτέ γάτα.


~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Athina
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2004, 12:45:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Athina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι να πω...Προσωπικα εχω γατα και μαλιστα μαυρη....Δεν ξερω αν σημαινει κατι αυτο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Crystal_tear
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
250 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2004, 14:19:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Crystal_tear  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω γάτα, ειχα και πάνω απο μια αλλα δεν ξέρω αν εχει σχεση.

Ειρήνη παλι εγραψες. Μου αρέσουν πολύ η pics κατω!

Edited by - Crystal_tear on 28/04/2004 14:20:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/04/2004, 15:15:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλέ μου Νίκο σ’ ευχαριστώ πολύ-πολύ!


~ Ειρήνη ~
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 14 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1411133
Maintained by Digital Alchemy