ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Είμαστε μπροστά σε μια νέα επιδημία? (η νόσος των χοίρων ξαναχτυπά)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 17
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 20:30:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τι έγινε; και εδώ άρχισαν οι γνωστοί να συκοφαντούν άτομα;
medtech μην τους παίρνεις στα σοβαρά εδώ κατηγορούν έμενα (ο ψηλός και ο αριστοτέλης ων3) ότι είμαι κλώνος και ότι έχω κλώνους
γενικά είναι ένα σύστημα που έχουν να κατασκευάζουν κατηγορίες όταν δεν έχουν επιχειρήματα
ποιο πολύ ζημιά προκαλείς στον εαυτό σου με το να δίνεις σημασία στα γλοιώδη άτομα και στις ανυπόστατες λασπολογίες τους παρά θα κάνεις σε αυτούς, αν πετύχεις την διαγραφή τους στο τέλος θα το παίζουν και ήρωες-μάρτυρες του κατεστημένου δεν βλέπεις που ο τρέχα άρχισε το στιλάκι του κακόμοιρου διωγμένου χριστιανού;

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 20:33:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"a.zoras - Απεστάλη: 11/07/2008, 17:13:14

_________________________________________________________________________

Καλησπέρα σας.

Θα ήθελα παρακαλώ να απευθυνθώ στο μέλος medtech και να ρωτήσω το εξής:

Δηλώνεις ότι εργάζεσαι ως ``τεχνολόγος ιατρικών εργαστηρίων``.
Θα ήθελα να γνωρίζω αν είσαι μέλος της επαγγελματικής οργάνωσης
``Πανελλήνια Ενωση Τεχνολόγων Ιατρικών Εργαστηρίων (ΠΕΤΙΕ) που εδρεύει στην Αθήνα οδό Σωκράτους 73.

Επειδή χρήστης του internet με το ονομα ``medtech`` η οποία δηλώνει ``τεχνολόγος ιατρικών εργαστηρίων`` δημιουργεί προβλήματα που θίγουν δεοντολογικά την οργάνωση ,θα σε παρακαλούσα εάν είσαι μέλος να μην διασύρεις τον ΠΕΤΙΕ δηλώνοντας Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων.
Εάν δεν είσαι μέλος θα σε παρακαλούσα να μην αναφέρεις καθόλου το ότι εργάζεσαι ως Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων προς αποφυγήν παρεξηγήσεων.
Παραθέτω σχετικά links με συμμετοχή του χρήστη με το όνομα medtech.

http://theamapati.wordpress.com/2006/12/18/181206/

http://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=43&t=45500&st=0&sk=t&sd=a&start=135

http://arkoudos.com/blog/?p=876

http://tilltheblog.blogspot.com/2007/02/blog-post.html

http://changegreecenow.blogspot.com/2007/04/forum.html"
Αν διάβαζες, αυτό που σε κατηγόρησα και το κατανοουσες, θα καταλάβαινες, ότι εννοώ αυτό το μήνυμα κι εσύ και η φιλή μας η Αμαλία, αγαπητή μου medtech, το γνωρίζετε, επίσης...
Να μιλήσουμε για ...διαδικτυακές σχέσεις;...
Και σύνελθε, ακόμη στο πτυχίο είσαι κι ας δουλεύεις σε νοσοκομείο...
Αυτό, όμως, μέχρι του να μιλάς με ύφος εκπροσώπου της επιστήμης
αντί να συμμετέχεις σε διάλογο που προβληματίζεται για το ότι συμβαίνει, απέχει πολύ...
Εισαι, για μένα, εκτός κλίματος διαλόγου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

libero diegrammenos logariasmos
Διεγραμμένος Λογαριασμός


132 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 20:37:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους libero diegrammenos logariasmos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
quote:
trexagireve:Αγαπητέ μου φίλεAitheroVamon, αναμετάδωσα, είδηση, του διαδικτύου, που γνωρίζουν κι άλλοι στο παρόν φόρουμ..
Έχει σχέση με το συγκεκριμένο,υπερφίαλο,άτομο και δηλώσεις του σε άλλο φόρουμ, όπου την εγκάλεσε ο πρόεδρος του συλλόγου εργαστηριακών υπαλλήλων, να δηλώσει, ότι δεν εκφράζει τον σύλλογο ,γιατί δεν ανήκει καν σε αυτόν.

medtech:
Ε ΓΙΑ ΦΕΡΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗ



Μάλλον θα αναφέρεται στο παρακάτω μήνυμα του a.zoras το οποίο βρίσκεται στην ΣΑΛΑΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ....

edit:
Ο.Κ.
το παρέθεσε ο ίδιος

quote:
άθεος: medtech μην τους παίρνεις στα σοβαρά εδώ κατηγορούν έμενα (ο ψηλός και ο αριστοτέλης ων3) ότι είμαι κλώνος και ότι έχω κλώνους
γενικά είναι ένα σύστημα που έχουν να κατασκευάζουν κατηγορίες όταν δεν έχουν επιχειρήματα
ποιο πολύ ζημιά προκαλείς στον εαυτό σου με το να δίνεις σημασία στα γλοιώδη άτομα και στις ανυπόστατες λασπολογίες τους παρά θα κάνεις σε αυτούς, αν πετύχεις την διαγραφή τους στο τέλος θα το παίζουν και ήρωες-μάρτυρες του κατεστημένου δεν βλέπεις που ο τρέχα άρχισε το στιλάκι του κακόμοιρου διωγμένου χριστιανού;

Συμφωνώ,
κι εγώ αποκρύπτω την ip μου και είμαι κλώνος κάποιου ngw, σύμφωνα με το σύστημα αυτό. Μη δίνεις σημασία...
Edited by - libero diegrammenos logariasmos on 18/09/2010 20:41:42

Edited by - libero diegrammenos logariasmos on 18/09/2010 20:50:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 20:49:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τέλος πάντων, θα κοιτάξω στο αρχείο των θεμάτων του Εσωτέρικα μήπως και το βρω γιατί με ενδιαφέρει και εμένα να θυμηθώ ακριβώς ποιο ήταν το ζήτημα τότε.

Ωραια ψαξε.

Εγω εν το μεταξυ εκανα αναζητηση με την μηχανη αναζητησης του esoterica στη λεξη συλλογος και δεν βρηκα πουθενα την λεξη συλλογος συσχετισμενη με τις λεξεις εργαστηριακων ιατρων,εργαστηριακων υπαλληλων ή εργαζομενων σε μικροβιoλογικα εργαστηρια στις συζητησεις του esoterica.gr.

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5138 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 20:49:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αθεος
τι έγινε; και εδώ άρχισαν οι γνωστοί να συκοφαντούν άτομα;
medtech μην τους παίρνεις στα σοβαρά εδώ κατηγορούν έμενα (ο ψηλός και ο αριστοτέλης ων3) ότι είμαι κλώνος και ότι έχω κλώνους
γενικά είναι ένα σύστημα που έχουν να κατασκευάζουν κατηγορίες όταν δεν έχουν επιχειρήματα
ποιο πολύ ζημιά προκαλείς στον εαυτό σου με το να δίνεις σημασία στα γλοιώδη άτομα και στις ανυπόστατες λασπολογίες τους παρά θα κάνεις σε αυτούς, αν πετύχεις την διαγραφή τους στο τέλος θα το παίζουν και ήρωες-μάρτυρες του κατεστημένου δεν βλέπεις που ο τρέχα άρχισε το στιλάκι του κακόμοιρου διωγμένου χριστιανού;

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen




βρε βρε, κατέφτασαν και τα κοράκια, είδαν αναταραχή και είπαν να επωφεληθούν και αυτά και να ρίξουν και καμιά λάσπη παραπάνω.

Όπως και να έχει, εγώ θυμόμουνα κάτι από το μήνυμα που παράθεσε ο Τρέχα και ο Libero.

Δεν ξέρω καν τι διαφορές έχει ο Τρέχα και η medtech.

Τις μαμουνιές σου "άθεε", κράτησέ τες για τους ομοίους σου.

****Πάντως medtech, μην ανησυχείς καθόλου, κατέφτασε ο υπερασπιστής σου και δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

libero diegrammenos logariasmos
Διεγραμμένος Λογαριασμός


132 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 20:53:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους libero diegrammenos logariasmos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Όπως και να έχει, εγώ θυμόμουνα κάτι από το μήνυμα που παράθεσε ο Τρέχα και ο Libero.
Σε ποιό μήνυμά μου αναφέρεσαι??

Ubi Dubium, Ibi Libertas
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 20:57:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά, ρε παιδιά, ακόμη, με το μήνυμα του Α. Ζόρρας, θα ασχολούμαστε;..Το βαλα επίτηδες,για να κλονίσω την συμφορουμίτισσα, στο πόσο πομπώδες έδειχνε με τις θέσεις της, ως εκπρόσωπος της επιστήμης...
Να καταλάβει ποιός προσηλυτίζει,ποιός είναι ο φανατικός...
Εγώ, πιστεύω πράγματα, αιώνων, δεν μπορώ να φανατιστώ....
Φανατίζεται κάποιος με το νέο, όχι με το παλιο...
Κι επιτέλους, να κάνουμε διάλογο, άσχετα πόσο μας ξενίζει ο άλλος,
η οι θέσεις του..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:02:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
άλλον θα αναφέρεται στο παρακάτω μήνυμα του a.zoras το οποίο βρίσκεται στην ΣΑΛΑΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ....

Α μαλιστα.


Ωστε το μηνυμα που εστειλε ο azoras ειναι αυτο

quote:
Καλησπέρα σας.

Θα ήθελα παρακαλώ να απευθυνθώ στο μέλος medtech και να ρωτήσω το εξής:

Δηλώνεις ότι εργάζεσαι ως ``τεχνολόγος ιατρικών εργαστηρίων``.
Θα ήθελα να γνωρίζω αν είσαι μέλος της επαγγελματικής οργάνωσης
``Πανελλήνια Ενωση Τεχνολόγων Ιατρικών Εργαστηρίων (ΠΕΤΙΕ) που εδρεύει στην Αθήνα οδό Σωκράτους 73.

Επειδή χρήστης του internet με το ονομα ``medtech`` η οποία δηλώνει ``τεχνολόγος ιατρικών εργαστηρίων`` δημιουργεί προβλήματα που θίγουν δεοντολογικά την οργάνωση ,θα σε παρακαλούσα εάν είσαι μέλος να μην διασύρεις τον ΠΕΤΙΕ δηλώνοντας Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων.
Εάν δεν είσαι μέλος θα σε παρακαλούσα να μην αναφέρεις καθόλου το ότι εργάζεσαι ως Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων προς αποφυγήν παρεξηγήσεων.



Δεν ειμαι μελος της ΠΕΤΙΕ.

Ουτε ΠΟΤΕ ΔΗΛΩΣΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΕΤΙΕ.

Η ΠΕΤΙΕ επισης ειναι συλλογος των τεχνολογων ιατρικων εργαστηριων,οχι των εργαστηριακων γιατρων.

Επισης το μελος AZORA δεν δηλωνει οτι ειναι προεδρος της οργανωσης.

Το μελος AZORA εκφραζει προσωπικη αποψη και οχι επισημη αποψη της ΠΕΤΙΕ.

Η ΠΕΤΙΕ ως επισημο οργανο δεν εχει επικοινωνησει ποτε με εμενα προσωπικα.


Αρα ο trexagireve λεει βλακειες και ΝΑ ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΕΙ ΑΜΕΣΩΣ.

Ειπε οτι δηλωσα οτι ειμαι μελος του συλλογου εργαστηριακων ιατρων.

Δηλωση μου που να λεει οτι ειμαι μελος οποιοδηποτε συλλογου δεν υπαρχει.

Ο χρηστης Azora ρωταει αν ειμαι μελος του συλλογου της ΠΕΤΙΕ (Πανελληνια Ενωση Τεχνολογων Ιατρικων Εργαστηριων),δεν δηλωνει πουθενα οτι δηλωσα ψευδως οτι ανηκω στο συλλογο αυτο.

Ολα αυτα τα συμπερασματα οτι εγω δηλωσα οτι ανηκω στο συλλογο εραστηριακων γιατρων και οτι ο προεδρος του συλλογου ειπε να μην δηλωνω ψευδως οτι ειμαι μελος,ειναι προιοντα της φαντασιας του trexagireve.

Αιτουμαι να ληφθουν τα προβλεπομενα μετρα.

quote:
Καλά, ρε παιδιά, ακόμη, με το μήνυμα του Α. Ζόρρας, θα ασχολούμαστε;..Το βαλα επίτηδες,για να κλονίσω την συμφορουμίτισσα, στο πόσο πομπώδες έδειχνε με τις θέσεις της, ως εκπρόσωπος της επιστήμης...
Να καταλάβει ποιός προσηλυτίζει,ποιός είναι ο φανατικός...
Εγώ, πιστεύω πράγματα, αιώνων, δεν μπορώ να φανατιστώ....
Φανατίζεται κάποιος με το νέο, όχι με το παλιο...
Κι επιτέλους, να κάνουμε διάλογο, άσχετα πόσο μας ξενίζει ο άλλος,
η οι θέσεις του..

Ω θα ασχοληθουμε πολυ με το μηνυμα του AZORAS γιατι αποδεικνυει ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ οτι εσυ ελεγες ψεματα οτι διαβασες μηνυμα που λεει

α)οτι εγω δηλωσα μελος του συλλογου εργαστηριακων ιατρων ή οποιουδηποτε συλλογου

β)οτι ο προεδρος του συλλογου μου ειπε να μην λεω ψεματα δηλωνοντας μελος του συλλογου.

Με αλλα λογια trexagireves μολις αποδειχτηκες ψευτης και συκοφαντης.

αφου απο τα γραφομενα του Azoras δεν προκυπτει τιποτα απο οσα ισχυριστηκες εσυ για το προσωπο μου.

quote:
αλά, ρε παιδιά, ακόμη, με το μήνυμα του Α. Ζόρρας, θα ασχολούμαστε;..Το βαλα επίτηδες,για να κλονίσω την συμφορουμίτισσα, στο πόσο πομπώδες έδειχνε με τις θέσεις της, ως εκπρόσωπος της επιστήμης...


Και καταφερες να κλονισεις τις δικες σου θεσεις,αφου το μηνυμα του a.zoras αποδεικνυει περιτρανα οτι ειπες ψεματα για το προσωπο μου.


The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 18/09/2010 21:05:50

Edited by - medtech on 18/09/2010 21:13:23

Edited by - medtech on 18/09/2010 21:16:26Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5138 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:03:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Όπως και να έχει, εγώ θυμόμουνα κάτι από το μήνυμα που παράθεσε ο Τρέχα και ο Libero.
Σε ποιό μήνυμά μου αναφέρεσαι??

Ubi Dubium, Ibi Libertas



Σε εκείνο που έβαλες την παραπομπή με το μήνυμα του azoras.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:09:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως, αγαπητή μου medtech, στην επιστήμη, της ...συκοφαντίας και του ντελίριου, παίρνεις ντοκτορά...Απο μένα...
Γιατί, αλήθεια, δεν διαβάζεις τι γράφεις, πόσο γέλιο έχεις ψάχνοντας, λέξεις για να κατηγορήσεις τον άλλο;
Ή,χειρότερα μην μου πείς, ότι τα διαβάζεις κι όλας;...


___________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ

25/9/2010
___________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:10:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Απεστάλη: 18/09/2010, 20:33:56 "a.zoras - Απεστάλη: 11/07/2008, 17:13:14

_________________________________________________________________________

Καλησπέρα σας.

Θα ήθελα παρακαλώ να απευθυνθώ στο μέλος medtech και να ρωτήσω το εξής:

Δηλώνεις ότι εργάζεσαι ως ``τεχνολόγος ιατρικών εργαστηρίων``.
Θα ήθελα να γνωρίζω αν είσαι μέλος της επαγγελματικής οργάνωσης
``Πανελλήνια Ενωση Τεχνολόγων Ιατρικών Εργαστηρίων (ΠΕΤΙΕ) που εδρεύει στην Αθήνα οδό Σωκράτους 73.

Επειδή χρήστης του internet με το ονομα ``medtech`` η οποία δηλώνει ``τεχνολόγος ιατρικών εργαστηρίων`` δημιουργεί προβλήματα που θίγουν δεοντολογικά την οργάνωση ,θα σε παρακαλούσα εάν είσαι μέλος να μην διασύρεις τον ΠΕΤΙΕ δηλώνοντας Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων.
Εάν δεν είσαι μέλος θα σε παρακαλούσα να μην αναφέρεις καθόλου το ότι εργάζεσαι ως Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων προς αποφυγήν παρεξηγήσεων.
Παραθέτω σχετικά links με συμμετοχή του χρήστη με το όνομα medtech.

http://theamapati.wordpress.com/2006/12/18/181206/

http://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=43&t=45500&st=0&sk=t&sd=a&start=135

http://arkoudos.com/blog/?p=876

http://tilltheblog.blogspot.com/2007/02/blog-post.html

http://changegreecenow.blogspot.com/2007/04/forum.html"
Αν διάβαζες, αυτό που σε κατηγόρησα και το κατανοουσες, θα καταλάβαινες, ότι εννοώ αυτό το μήνυμα κι εσύ και η φιλή μας η Αμαλία, αγαπητή μου medtech, το γνωρίζετε, επίσης...
Να μιλήσουμε για ...διαδικτυακές σχέσεις;...
Και σύνελθε, ακόμη στο πτυχίο είσαι κι ας δουλεύεις σε νοσοκομείο...
Αυτό, όμως, μέχρι του να μιλάς με ύφος εκπροσώπου της επιστήμης
αντί να συμμετέχεις σε διάλογο που προβληματίζεται για το ότι συμβαίνει, απέχει πολύ...
Εισαι, για μένα, εκτός κλίματος διαλόγου...



από αυτό το μήνυμα(ένα που μπορεί να γράψει ο κάθε ένας και να το στείλει στο φόρουμ)

εσύ δέχτηκες ότι η medtech δεν είναι αυτό που δηλώνει;

1)το μήνυμα είναι ανυπόγραφο
2)το μήνυμα δεν λέει ότι η medtech δεν είναι αυτό που ισχυρίζεται (τεχνολόγος ιατρικών εργαστηρίων)
αλλά ότι δεν γνωρίζει αν το άτομο με το ψευδώνυμο medtech είναι εγγεγραμμένο στην ΠΕΤΙΕ κάτι απόλυτα φυσικό γιατί κανείς δεν γράφεται σε έναν σύλλογο με ψευδώνυμο

και μια ερώτηση στην medtech όλοι οι τεχνολόγοι ιατρικών εργαστηρίων είναι υποχρεωμένοι να είναι γραμμένοι σε αυτόν τον σύλλογο ή είναι προαιρετικό;

quote:
βρε βρε, κατέφτασαν και τα κοράκια, είδαν αναταραχή και είπαν να επωφεληθούν και αυτά και να ρίξουν και καμιά λάσπη παραπάνω.

Όπως και να έχει, εγώ θυμόμουνα κάτι από το μήνυμα που παράθεσε ο Τρέχα και ο Libero.

Δεν ξέρω καν τι διαφορές έχει ο Τρέχα και η medtech.

Τις μαμουνιές σου "άθεε", κράτησέ τες για τους ομοίους σου.

****Πάντως medtech, μην ανησυχείς καθόλου, κατέφτασε ο υπερασπιστής σου και δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα


1)δεν νομίζω ότι η medtech έχει ανάγκη από υπερασπιστές
2)σου ζήτησα αποδείξεις για το ότι είμαι κλώνος(όχι ότι με καίει απλά έτσι για να σπάσω πλάκα με την μαλάκυνση εγκέφαλου που έχεις σκατόμυαλε) ακόμη να φέρεις, τι έγινε βρε τραχανοπλαγιά θα τις φέρεις ποτέ;

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

______________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΥΒΡΙΣΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΩΝ

18/9/2010
______________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:16:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άθεε, ...για τρέχα μεχρι τη γωνία να δεις αν έρχομαι ....ακόμη....
Καλά ρε μεγάλε, τι έγινε, το καλάμι το καβάλησες καλά, ή μου φαίνεται;
Λέμε,για το ότι την φίλη μας, την εγκαλουσαν για υποβόσκουσα εκπροσώπηση,φορέα, στον οποίο δεν ανήκει..Το ποιός είναι ,είναι το πρόβλημα, όχι ότι παραποιούσε ιδιότητα δική της;...
Μαθαίνω,επίσης, δε δεν έχει πτυχίο( ακόμη) και το παίζει και επιστήμονας;..Η ψεύτρα, είναι αυτή,
που μιλά, σαν ειδήμων,όταν, όλοι μας, σαν άνθρωποι,επειδή, έχουμε ακόμη δημοκρατία και λογική,μπορούμε να έχουμε όλοι ίδιο δικαίωμα άποψης...Μέχρι τώρα, πάντα....
....Ρε σεις, σας ποτίζουν τιποτε και τρελένεστε και δεν μας το λέτε;....
Και χαλιέμαστε εμείς εδώ με τα τσίπουρα;...


___________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ

25/9/2010
___________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:18:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πάντως, αγαπητή μου medtech, στην επιστήμη, της ...συκοφαντίας και του ντελίριου, παίρνεις ντοκτορά...Απο μένα...
Γιατί, αλήθεια, δεν διαβάζεις τι γράφεις, πόσο γέλιο έχεις ψάχνοντας, λέξεις για να κατηγορήσεις τον άλλο;
Ή,χειρότερα μην μου πείς, ότι τα διαβάζεις κι όλας;...

Ειδαμε πολυ καλα ΠΟΙΟΣ εχει διδακτορικο συκοφαντιας εδω μεσα.

ΕΣΥ.

Και μην νομιζεις οτι θα την γλυτωσεις.

Με το μηνυμα που εστειλες,αποδεικνυεται περιτρανα οτι ειπες ψεματα.

Συγχαρητηρια.

quote:
θεε, ...για τρέχα μεχρι τη γωνία να δεις αν έρχομαι ....ακόμη....
Καλά ρε μεγάλε, τι έγινε, το καλάμι το καβάλησες καλά, ή μου φαίνεται;
Λέμε,για το ότι την φίλη μας, την εγκαλουσαν για υποβόσκουσα εκπροσώπηση,φορέα, στον οποίο δεν ανήκει..Το ποιός είναι ,είναι το πρόβλημα, όχι ότι παραποιούσε ιδιότητα δική της;...
Μαθαίνω,επίσης, δε δεν έχει πτυχίο( ακόμη) και το παίζει και επιστήμονας;..Η ψεύτρα, είναι αυτή, που μιλά, σαν ειδήμων,όταν, όλοι μας, σαν άνθρωποι,επειδή, έχουμε ακόμη δημοκρατία και λογική,μπορούμε να έχουμε όλοι ίδιο δικαίωμα άποψης...Μέχρι τώρα, πάντα....

Δεν με εγκαλεσαν για ουτε για φανερη,ουτε για υποβοσκουσα εκπροσωπηση ανοητε.

Πτυχιο εχω ηδη ενα και παω και για το δευτερο.


Ο ψευτης αποδεικνυεται για αλλη μια φορα εσυ.


The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 18/09/2010 21:21:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:21:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...Τι λέει, καλή μου;...Στα 6 μέτρα, στα 9, με γκιλοτίνα, με
βρόγχο, με τι δεν θα τη γλυτώσω;....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:22:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...Αλήθεια, πανδημία ο ιός της γριπης των χοίρων και φέτος;
Όχι; Γιατί καλέ;...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:23:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
...Τι λέει, καλή μου;...Στα 6 μέτρα, στα 9, με γκιλοτίνα, με
βρόγχο, με τι δεν θα τη γλυτώσω;.

Την προσωρινη σου αναστολη απο το esoterica ή την διαγραφη του λογαριασμου σου οπως ο a.zaro,την βλεπω.

Και εαν αποφασισω οτι αξιζει τον κοπο,ισως αντιμετωπισεις και την ελληνικη δικαιοσυνη.

The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 18/09/2010 21:26:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:25:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα, μου κάνεις πλάκα;...Πλήζ, κάντο καλή μου,θα ήθελα να
βρεθούμε σε τέτοιο χώρο, που δεν υπάρχουν θείοι και θείες να σε υπερασπίζονται!!!!!!!!!
Γιατί, είμαι σίγουρος, ότι ...ξεφουσκώνεις....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:26:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τώρα, μου κάνεις πλάκα;...Πλήζ, κάντο καλή μου,θα ήθελα να
βρεθούμε σε τέτοιο χώρο, που δεν υπάρχουν θείοι και θείες να σε υπερασπίζονται!!!!!!!!!
Γιατί, είμαι σίγουρος, ότι ...ξεφουσκώνεις....

Οχι εκει θα βρισκονται οι ελληνες δικαστες.

Εκει θα δεις πως θα ξεφουσκωσεις συκοφαντη.

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:28:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι καλή μου, "φτιάξε" με κι άλλο..
Πάντα έλεγα, ότι δεν είσαι κακό άτομο..Αλλά, κάποια στιγμή,
πρέπει να σου μιλήσει κάποιος για το ..Ρεξόνα....
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:31:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ναι καλή μου, "φτιάξε" με κι άλλο..
Πάντα έλεγα, ότι δεν είσαι κακό άτομο..Αλλά, κάποια στιγμή,
πρέπει να σου μιλήσει κάποιος για το ..Ρεξόνα....


Eγω παλι θα σου μιλησω για την υπηρεσια διωξης ηλεκτρονικου εγκληματος και την σχετικη νομοθεσια που αναφερεται σε διαδικτυακες παραβασεις οπως εξυβριση,συκοφαντια,παρενοχληση κτλ

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:35:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βιτσιόζα!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:37:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
και μια ερώτηση στην medtech όλοι οι τεχνολόγοι ιατρικών εργαστηρίων είναι υποχρεωμένοι να είναι γραμμένοι σε αυτόν τον σύλλογο ή είναι προαιρετικό

Ειναι προαιρετικη η εγγραφη.

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:38:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορείς, όμως, ή όχι να τους εκπροσωπήσεις καλή μου;..
Και πρόσεξε τι θα γράψεις...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:44:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μπορείς, όμως, ή όχι να τους εκπροσωπήσεις καλή μου;..
Και πρόσεξε τι θα γράψεις...


Οχι βεβαια δεν μπορω να εκπροσωπησω την ΠΕΤΙΕ αφου ουτε μελος ειμαι ουτε κυριως επισημος εκπροσωπος της.

Η ΠΕΤΙΕ διεκδικει τα επαγγελματικα δικαιωματα των τεχνολογων ιατρικων εργαστηριων και προσπαθει να τους αναβαθμισει.

Δεν ειναι ακαδημαικο ή ερευνητικο ιδρυμα.

Οποτε μην νομιζεις οτι το γεγονος οτι δεν μπορω να εκπροσωπησω την ΠΕΤΙΕ εχει οποιοδηποτε βαρος οσο αφορα εκφραση αποψεων σε επιστημονικα ζητηματα.

Επισης μην νομιζεις οτι θα την γλυτωσεις για τις συκοφαντιες που εκτοξευσες προς το προσωπο μου.

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:49:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ρε τρέχα δεν έχεις καταλάβει ότι για μια φορά ακόμη αποδείχτηκε ότι είσαι τραγέλαφος συνομιλητή;
δεν λέω συκοφάντης γιατί για να συκοφαντήσεις κάποιον πρέπει να έχεις και iq λίγο περισσότερο από του ραδικιού, αλλά εσύ είσαι πολύ ποιο κάτω από αυτό
τραχανοπλαγιάς είσαι και αν η medtech σε πάει στα δικαστήρια θα απαλλαγείς λόγο βλακείας


quote:
Ειναι προαιρετικη η εγγραφη.

μάλιστα και τότε αυτός πως σε "εγκαλούσε"στην τάξη; τι στην ευχή έχουμε γεμίσει τραχανοπλαγιάδες μου φαίνεται

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:53:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ άθεε, μέχρι σήμερα,δεν εξέφραζα γνώμη για το άτομο σου, γιατί
ο αναίσθητος, δεν είναι κατηγορία, αλλά, κατάσταση...
Εσύ, πάλι, το νομίζεις ιδιότητα...
Οι γνώμες, επέτρεψε με, να διίστανται...
Τραχανοπλαγιάς, εγώ;...Πως σου ήρθε;...Αλλά,θα το κρατήσω!!!!!
Σε σχέση με τυφλούς των πόλεων, είναι σαφώς καλύτερα.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 21:57:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
μάλιστα και τότε αυτός πως σε "εγκαλούσε"στην τάξη; τι στην ευχή έχουμε γεμίσει τραχανοπλαγιάδες μου φαίνεται

Δεν εχω ιδεα.

Απο οτι καταλαβα κατα την γνωμη του a.zaro (που ειναι ψευδωνυμο οποτε δεν μπορω να διαπιστωσω αν ειναι τεχνολογος ιατρικων εργαστηριων μελος της ΠΕΤΙΕ ή οχι),οσα εγραψα στα link που παραθετει θιγουν τους τεχνολογους Ι.Ε. δεοντολογικα (δεν ξερω γιατι τους θιγουν κατα την γνωμη του a.zaro γιατι δεν μας λεει γιατι).

Τι να σου πω σκεφτομαι να επικοινωνησω με την ΠΕΤΙΕ και να τους ζητησω το λογο για οσα γραφει ο a.zaro.

Παντως ποτε η ΠΕΤΙΕ δεν εχει επικοινωνησει με μενα για να μου ζητησει τον οποιοδηποτε λογο.

Βασικα δεν μπορει να κανει και τιποτα,τουλαχιστον σε ενα μη μελος,πχ να μου επιβαλει κυρωσεις κτλ δεν ειναι σαν τον ιατρικο συλλογο που μπορει πχ. να αφαιρεσει την αδεια απο ενα γιατρο.

Βλεπεις οτι ο a.zaro παρακαλει.

Το συμπερασμα μου ειναι οτι εκφραζει προσωπικη αποψη αν οντως ειναι τεχνολογος η μελος της ΠΕΤΙΕ,για να μην παω σε αλλα πονηρα και συμπερανω οτι δεν ειναι τεχνολογος ή μελος της ΠΕΤΙΕ αλλα βαλτος απο τους τσαρλατανους για να με εκφοβησει.

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 22:02:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
μάλιστα και τότε αυτός πως σε "εγκαλούσε"στην τάξη; τι στην ευχή έχουμε γεμίσει τραχανοπλαγιάδες μου φαίνεται

Δεν εχω ιδεα.

Απο οτι καταλαβα κατα την γνωμη του a.zaro (που ειναι ψευδωνυμο οποτε δεν μπορω να διαπιστωσω αν ειναι τεχνολογος ιατρικων εργαστηριων μελος της ΠΕΤΙΕ ή οχι),οσα εγραψα στα link που παραθετει θιγουν τους τεχνολογους Ι.Ε. δεοντολογικα (δεν ξερω γιατι τους θιγουν κατα την γνωμη του a.zaro γιατι δεν μας λεει γιατι).

Τι να σου πω σκεφτομαι να επικοινωνησω με την ΠΕΤΙΕ και να τους ζητησω το λογο για οσα γραφει ο a.zaro.

Παντως ποτε η ΠΕΤΙΕ δεν εχει επικοινωνησει με μενα για να μου ζητησει τον οποιοδηποτε λογο.

Βασικα δεν μπορει να κανει και τιποτα,τουλαχιστον σε ενα μη μελος,πχ να μου επιβαλει κυρωσεις κτλ δεν ειναι σαν τον ιατρικο συλλογο που μπορει πχ. να αφαιρεσει την αδεια απο ενα γιατρο.

Βλεπεις οτι ο a.zaro παρακαλει.

Το συμπερασμα μου ειναι οτι εκφραζει προσωπικη αποψη αν οντως ειναι τεχνολογος η μελος της ΠΕΤΙΕ,για να μην παω σε αλλα πονηρα και συμπερανω οτι δεν ειναι τεχνολογος ή μελος της ΠΕΤΙΕ αλλα βαλτος απο τους τσαρλατανους για να με εκφοβησει.

The plural of anecdote is not data.


και εγώ κάτι τέτοιο σκέφτηκα από την στιγμή που αυτά που λες στα λινκ που παραθέτει δεν θίγουν την ΠΕΤΙΕ
αφού ούτε αναφέρεται η ΠΕΤΙΕ ούτε μπορεί να γίνει κάποια σύνδεση των όσων λες με κανέναν τρόπο με την ΠΕΤΙΕ

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 22:26:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
και εγώ κάτι τέτοιο σκέφτηκα από την στιγμή που αυτά που λες στα λινκ που παραθέτει δεν θίγουν την ΠΕΤΙΕ
αφού ούτε αναφέρεται η ΠΕΤΙΕ ούτε μπορεί να γίνει κάποια σύνδεση των όσων λες με κανέναν τρόπο με την ΠΕΤΙΕ

1.Το γεγονος οτι το ατομο που εκφραζει αυτες τις ανησυχιες,γραφει με ψευδωνυμο,οτι η ΠΕΤΙΕ δεν εκανε καποια εκδηλωση διαμαρτυριας επωνυμα

2.Οτι οσα γραφω δεν θιγουν την ΠΕΤΙΕ μια και ειναι βασισμενα στις γνωσεις που πρεπει να κατεχει καθε τεχνολογος ιατρικων εργαστηριων (οκ και σε γνωσεις πανω απο οσες κατεχει ενας τεχνολογος μιας και εγω ειμαι και φοιτητρια σε ΑΕΙ)

3.Το ιδιο το nicname a.zaro που μοιαζει με το Allzaro (χωρις να υπονοω οτι ο Allzaro το εγραψε μια και μπορει απλα ο a.zaro να μην ειχε τοση φαντασια με τα ψευδωνυμα)

με βαζουν σε υποψιες.

Το ζουμι ομως των γραφομενων του a.zaro ειναι οτι δεν στοιχειωθετει τους ψευδεις ισχυρισμους του trexagireve.

Οποτε ή ο trexagireve θα ζητησει συγνωμη,θα αναγνωρισει το λαθος του και θα διαγραψει τις συκοφαντικες του δηλωσεις (που δεν το βλεπω) ή θα υποστει τις αναλογες κυρωσεις.


The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 22:28:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αλήθεια, καλή μου, τραχανοπλαγολόόγος ιατρός, ή υπάλληλος, είσαι;..
Γιατί,έχεις κάνει σπουδές....ανώτερες, όχι ανώτατες, που λές ότι έχεις κάνει..Ότι ακόμη σπουδάζεις....
Εκείνο τον..εισαγγελέα, πότε θα τον καλέσεις;...
Άθεε, κουβαδάκι κρατάς ή μου φαίνεται;...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 17 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy