ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Είμαστε μπροστά σε μια νέα επιδημία? (η νόσος των χοίρων ξαναχτυπά)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 17
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 22:35:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αλήθεια, καλή μου, τραχανοπλαγολόόγος ιατρός, ή υπάλληλος, είσαι;..
Γιατί,έχεις κάνει σπουδές....ανώτερες, όχι ανώτατες, που λές ότι έχεις κάνει..Ότι ακόμη σπουδάζεις....
Εκείνο τον..εισαγγελέα, πότε θα τον καλέσεις;...
Άθεε, κουβαδάκι κρατάς ή μου φαίνεται;...

Αν δεν σε διαγραψουν απο εδω και συνεχισεις τις υβρεις,δεν σε βλεπω να την γλυτωνεις την ποινικη διωξη.

Και εργαζομαι με το πρωτο μου πτυχιο και σπουδαζω για να παρω το δευτερο.

Οπως αποδεικνυεται απο το μηνυμα που εφερες,οσα δηλωσες για το προσωπο μου περι πλαστης ιδιοτητας ειναι ψεματα.

Αντι να μετανοιωσεις και να αναγνωρισεις το λαθος σου,συνεχιζεις τις υβριστικες δηλωσεις.

Σε εχω αναφερει ηδη σε αρκετους συντονιστες.Μην νομιζεις οτι μπορεις να βριζεις και να συκοφαντεις ατιμωρητα.

Δικη μου απορια ειναι γιατι δεν εχουν απενεργοποιησει τον λογαριασμο σου ακομα.

Ειναι ολοκαθαρο οτι εισαι κατεξην υβριστης,(σε καθε νημα που συμμετειχες) και ανικανος για ενα πολιτισμενο διαλογο,αν καποιος διαφωνει μαζι σου.

The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 18/09/2010 22:44:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 22:57:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δικαστή και κριτή μου, ποιός ...σύλλογος σε όρισε καλή μου;....


___________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΩΝ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΩΝ

25/9/2010
___________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 23:11:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δικαστή και κριτή μου, ποιός ...σύλλογος σε όρισε καλή μου;....

Καμαρωστε τον trexagireve που αποδειχτηκε συκοφαντης και που δεν εχει το ελαχιστο φιλοτιμο να το αναγνωρισει.

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 23:14:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ μετέφερα ένα σχόλιο, περιμένοντας,εντάξει σκωπτικά, την
απάντηση σου..Έτσι,για να μην μιλάς, ως εκπρόσωπος τύπου της επιστήμης...

Και συνεχίζεις, με το να πιάνεσαι απο λέξεις...
Γιατί κακιώνεις έτσι;...


___________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ

25/9/2010
___________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 23:22:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εγώ μετέφερα ένα σχόλιο, περιμένοντας,εντάξει σκωπτικά, την
απάντηση σου..Έτσι,για να μην μιλάς, ως εκπρόσωπος τύπου της επιστήμης...
Και συνεχίζεις, με το να πιάνεσαι απο λέξεις...
Γιατί κακιώνεις έτσι;...

Γιατι "κακιωνω" ετσι;

Γιατι εκτοξευσες συκοφαντικες κατηγοριες προς το προσωπο μου.

Ειπες οτι δηλωσα οτι ειμαι μελος του συλλογου εργαστηριακων γιατρων (που μετα το αλλαξες σε εργαστηριακων υπαλληλων και μετα το αλλαξες σε υπαλληλων μικροβιολογικων εργαστηριων) και οτι μετα βγηκε ο Προεδρος του συλλογου και με κατεγγειλε ως ψευτρα.

Οταν μαλιστα σου ζητηθηκαν εξηγησεις τοσο απο μενα οσο και απο την διαχειριστρια Amalia,αντι να τις δωσεις,απαντησες με υβρεις και συνεχισες τις προκλησεις εκτοξευοντας υβρεις προς το προσωπο μου σε ΚΑΘΕ σου μηνυμα.

Οταν εφερες το μηνυμα που υποτιθεται υποστηριζε τις κατηγοριες που εκτοξευσες δηλ. το διαγραμμενο μηνυμα του a.zaro και αποδειχτηκε περιτρανα σε οποιον ειχε ενα δραμι εγκεφαλο οτι το μηνυμα τιποτα τετοιο απο οσα ισχυριστηκες δεν ελεγε,αντι να παραδεχτεις το λαθος σου ποταπε ανθρωπε,αντι να ζητησεις συγνωμη,αντι να ανακαλεσεις, συνεχιζες να βριζεις,να μιλας απαξιωτικα για τις επαγγελματικες και ακαδημαικες μου ιδιοτητες,να τις αμφισβητεις (προσβαλοντας ακομα περισσοτερο την τιμη μου και την υποληψη μου αλλα προσβαλλοντας και εσενα αφου εδειξες σε ολους το ηθος σου).

Οι υβρεις σου αναφερθηκαν στους συντονιστες.

Το ιδιο και το γεγονος οτι δεν ανακαλεις.

Αναμενομεν τις κυρωσεις που θα σου επιβληθουν.

Ελπιζω να σε διαγραψουν γιατι οπως φαινεται μυαλο δεν βαζεις.


The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 18/09/2010 23:24:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2010, 23:24:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αναμένεις καλή μου, όχι αναμένουμε....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 00:20:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας

Καταρχάς, να επισημάνω ότι το επίμαχο μήνυμα του a.zoras είχε μεταφερθεί στη ΣΑΛΑΤΑ αλλά επίσης είχαμε αναφέρει σχετικά:

quote:
amalia - Απεστάλη: 13/07/2008, 19:27:48

Ο λογαριασμός a.zoras που όπως φαίνεται εμφανίστηκε στην παρούσα συζήτηση για να επιτεθεί προσωπικά και να δημιουργήσει πρόβλημα σε κάποιο άλλο άτομο που συμμετέχει στη συζήτηση αυτή, απενεργοποιήθηκε.



Επρόκειτο συνεπώς για παραπλανητικό λογαριασμό με σκοπιμότητα να δημιουργήσει πρόβλημα και για τον λόγο αυτό είχε απενεργοποιηθεί. Πέρα από το γεγονός ότι από τότε είχαμε ελέγξει τις συζητήσεις στις οποίες παρέπεμπε με τα link του, μετά την απενεργοποίησή του κανείς δεν μπήκε ξανά στο θέμα για να αμφισβητήσει το παραπάνω (όπως πιθανότατα θα μπορούσε να κάνει κάποιος ο οποίος με σοβαρότητα θα ήθελε να αναφέρει ένα σημαντικό πρόβλημα).

Όσον αφορά στη διορία που είχαμε δώσει μέχρι απόψε το βράδυ. Εφόσον υπάρχουν νέα στοιχεία το θέμα μπορεί να παραταθεί για λίγο ώστε να
καταθέσουν και άλλοι τις απόψεις τους επί του ζητήματος, αν τυχόν θέλουν, για να βοηθήσουν λίγο την κατάσταση.

Medtech σε αρκετά μηνύματά σου μεταφέρεις λανθασμένα το όνομα του λογαριασμού a.zoras γράφοντάς το a.zaro. Για να μη δημιουργηθεί κάποια παρανόηση, επαναλαμβάνουμε ότι το σωστό είναι a.zoras.

Κάτι άλλο σημαντικό:
Εδώ δεν τιμωρούμε εμείς κανέναν.
Ούτε μπορούμε να το κάνουμε, ούτε και θέλουμε.
Κάνουμε ότι θεωρούμε το καταλληλότερο, μαζί και το δικαιότερο για τη διατήρηση του περιβάλλοντος των συζητήσεων. Στο πλαίσιο αυτό, δεν μπορούμε να καταλάβουμε τι σημαίνει "τιμωρία".


Τέλος, να επισημάνω και υπενθυμίσω ότι δεν έχουμε λάβει ακόμα κάποια συγκεκριμένη απάντηση από τον trexagireve.

Σου ζητήσαμε trexagireve στοιχεία γι' αυτά που έχεις γράψει ακριβώς και δεν τα έχεις στοχειοθετήσει.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 00:24:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δηλώνεις ότι εργάζεσαι ως ``τεχνολόγος ιατρικών εργαστηρίων``.
Θα ήθελα να γνωρίζω αν είσαι μέλος της επαγγελματικής οργάνωσης
``Πανελλήνια Ενωση Τεχνολόγων Ιατρικών Εργαστηρίων (ΠΕΤΙΕ) που εδρεύει στην Αθήνα οδό Σωκράτους 73.

Επειδή χρήστης του internet με το ονομα ``medtech`` η οποία δηλώνει ``τεχνολόγος ιατρικών εργαστηρίων`` δημιουργεί προβλήματα που θίγουν δεοντολογικά την οργάνωση ,θα σε παρακαλούσα εάν είσαι μέλος να μην διασύρεις τον ΠΕΤΙΕ δηλώνοντας Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων.
Εάν δεν είσαι μέλος θα σε παρακαλούσα να μην αναφέρεις καθόλου το ότι εργάζεσαι ως Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων προς αποφυγήν παρεξηγήσεων.



[/quote]

Καλησπέρα σε όλους και ελπίζω να επικρατήσει καλή διάθεση απ'ολους προκειμένου να αρθούν όλα όσα δημιουργήθηκαν !

Εξ'οσων βλέπω στο ανωτέρω μήνυμα "κάποιος" δεν τον γνωρίζω , όπως δεν γνωρίζω τον φίλο Βαγγέλη -τον τόσο παρορμητικό και πολλές φορές αφελή...συγγνώμη Βαγγέλη αλλα έτσι είναι..και ενίοτε προσβλητικός "λιγάκι" σε βαθμό κακουργήματος- ...όσο και την συνδίκτυα med-tech....αναφέρει λοιπόν όσα αναφέρει ο εν λόγω κύριος του οποίου αγνοώ την ταυτότητα και ύπαρξη και σημασία έχει ΤΟΤΕ τι απάντησε η συνδίκτυα Med-Tech , μη αφήνοντας περιθώρια σε κανέναν για ερμηνείες προσωπικές...!!!

Η αναπαραγωγή θέσεων επι ενός προσώπου που στην συγκεκριμμένη χρονική στιγμή -που έγινε η τοποθέτηση απο τον A-ZARO(?)- δεν αποσαφήνισε την θέση του -κατ'εμέ- δεν αποτελεί ύβρη και συκοφαντία αλλα όπως είπα αφήνει περιθώρια για αναπαραγωγή μη διαψεσθέντων απόψεων , οπότε "μπορούν" να εκληφθούν ως έγκυρες...!!!

ΑΝ ΩΣΤΌΣΟ -ΤΟΤΕ- η αξιότιμος φίλη και συνδίκτυα Med-tech αποσαφήνισε την θέση της με τρόπο απόλυτο και ξεκάθαρο..παρακαλώ να μην ληφθεί υπ'οψιν η ανωτέρω τοποθέτησή μου !!!

Ασφαλώς δεν συμφωνώ καθόλου και δεν με εκφράζουν τέτοιες μέθοδοι...ωστόσο επισημαίνω την όποια ενστάσή μου...!!!

Απευθυνόμενος στον φίλο Βαγγέλη δε , θα έλεγα ότι κάποιες στιγμές ξεφεύγει και θα τον παρακαλούσα να είναι εντός των ορίων της ευπρέπειας...ως επιβάλλεται σε έναν άνθρωπο αντιστοίχου ηλικίας και καθώς το "υπαγορεύουν" οι όροι της φιλοξενίας του εδώ...κάτι που ισχύει για όλους μας..!!!

Και θα πώ ευθέως , ότι δεν είναι αυτός τρόπος επικοινωνίας ... και δεν είναι τρόπος ενήλικου ατόμου που σέβεται τον εαυτό του και τους ανθρώπους γύρω του!!!

Πιστεύω δε ότι κανένα πτυχίο σε τούτο τον κόσμο δεν διαμόρφωσε ήθος και χαρακτήρα και ότι αυτό εναπόκειται σε προσωπική διάθεση και θέληση του κάθε ατόμου ξεχωριστά .... που με υπομονη και επιμονή εστιάζει πρωτίστως στην καλή επικοινωνία με τον εαυτό του και στην συνέχεια με τους υπολοίπους συνανθρώπους του!!!

Ελπίζω να επικρατήσει ηρεμία και να επιλυθούν οι διαφορές που έχουν προκύψει με αμοιβαίο σεβασμό και κατανόηση απ'ολες τις πλευρές...!!!

Προσβλέπω σε προσωπικές κινήσεις για την εκτόνωση της διαμορφωθείσας καταστάσεως και ασφαλώς περαιτέρω αποφυγή τέτοιων πολύ άσχημων καταστάσεων!!!

Ας μην δημιουργήσουμε και άλλους μάρτυρες...


Y.Γ:"Βαγγέλη , ο τρόπος σου πολλες φορές είναι ανάρμοστος και εχω την αίσθηση ότι "περιθωριοποιείς" μόνος σου τον ίδιο σου τον εαυτό και ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ πιστεύω ότι τον αδικείς..."!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 00:28:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Aγαπητη Αμαλια

δεκτη η διορθωση για το nickname.

Κατα δευτερον να επισημανω οτι ο trexagireve εφερε το μηνυμα του a.zoras ως αποδειξη των ισχυρισμων του (οι οποιοι ομως καταρριπτονται απο τα γραφομενα του μηνυματος του a.zoras).

Eπισης ο trexagireve συνεχισε να με βριζει σε καθε μηνυμα και να αμφισβητει και να απαξιει τις ακαδημαικες μου και επαγγελματικες ιδιοτητες.

Παρακαλω για αμεση επεμβαση στις υβριστικες του δημοσιευεις.

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 00:44:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλησπέρα σε όλους και ελπίζω να επικρατήσει καλή διάθεση απ'ολους προκειμένου να αρθούν όλα όσα δημιουργήθηκαν !

Εξ'οσων βλέπω στο ανωτέρω μήνυμα "κάποιος" δεν τον γνωρίζω , όπως δεν γνωρίζω τον φίλο Βαγγέλη -τον τόσο παρορμητικό και πολλές φορές αφελή...συγγνώμη Βαγγέλη αλλα έτσι είναι..και ενίοτε προσβλητικός "λιγάκι" σε βαθμό κακουργήματος- ...όσο και την συνδίκτυα med-tech....αναφέρει λοιπόν όσα αναφέρει ο εν λόγω κύριος του οποίου αγνοώ την ταυτότητα και ύπαρξη και σημασία έχει ΤΟΤΕ τι απάντησε η συνδίκτυα Med-Tech , μη αφήνοντας περιθώρια σε κανέναν για ερμηνείες προσωπικές...!!!


Η medtech δεν προλαβε να απαντησει τιποτα μεχρι σημερα,γιατι δεν ειχε δει το μηνυμα μεχρι σημερα (το οποιο ειχε διαγραφει απο τους συντονιστες πριν απο πολυ καιρο,και μεταφερθει στην γενικη σαλατα μηνυματων)

Αν θες να δεις τις απαντησεις που εδωσα για το συγκριμενο μηνυμα του a.zoras οταν το ελαβα υποψη (δηλ σημερα,γυρνα πισω 1 σελιδα και διαβασε απο την δημοσιευση του μηνυματος απο τον trexa και κατω).

quote:

Η αναπαραγωγή θέσεων επι ενός προσώπου που στην συγκεκριμμένη χρονική στιγμή -που έγινε η τοποθέτηση απο τον A-ZARO(?)- δεν αποσαφήνισε την θέση του -κατ'εμέ- δεν αποτελεί ύβρη και συκοφαντία αλλα όπως είπα αφήνει περιθώρια για αναπαραγωγή μη διαψεσθέντων απόψεων , οπότε "μπορούν" να εκληφθούν ως έγκυρες...!!!

Καταρχας δεν προκειται για αναπαραγωγη θεσεων αλλα για κακοβουλη παρερμηνεια και διαστροφη νοηματος!

Θα προσπαθησω να σου εξηγησω τι ακριβως συνεβει.

Ο trexagireve με κατηγορησε οτι:

α)δηλωσα οτι ειμαι μελος του συλλογου εργαστηριακων γιατρων (μετα το αλλαξε σε συλλογο εργαστηριακων υπαλληλων και μετα σε συλλογο υπαλληλων μικροβιολογικων εργαστηριων-συλλογοι ανυπαρκτοι)

β)βγηκε ο Προεδρος του συλλογου των εργαστηριακων γιατρων και ειπε οτι δηλωσα ψευδως οτι ειμαι μελος του συλλογου.

Ως αποδειξη εφερε το διαγραμμενο μηνυμα του a.zoras απο το οποιο τιποτα τετοιο δεν προκυπτει.

Διαβασε το μηνυμα του a.zoras.Με ρωταει αν ειμαι μελος της ΠΕΤΙΕ (πανελληνια ενωση τεχνολογων ιατρικων εργαστηριων).Θεωρει οτι υπαρχει δεοντολογικο προβλημα στα οσα γραφω sta link που παραθετει.Επισης δεν δηλωνει οτι ειναι προεδρος της ΠΕΤΙΕ.

ΒΕΒΑΙΑ οπως τονισε και η Αμαλια ειναι ενα γραπτο με ψευδωνυμο και μπορει να το εχει γραψει ο οποιοσδηποτε.

Με εμενα η ΠΕΤΙΕ επωνυμα δεν εχει επικοινωνησει ποτε.Ουτε ειμαι μελος της,ουτε δηλωσα ποτε οτι ειμαι μελος αυτης της ενωσης ή οποιουδηποτε αλλου συλλογου!

Επισης απο τους υπερσυνδεσμους που παραπεμπει δεν προκυπτει τιποτα το αντιδεοντολογικο (τουλαχιστον κατα την κριση μου).

quote:

ΑΝ ΩΣΤΌΣΟ -ΤΟΤΕ- η αξιότιμος φίλη και συνδίκτυα Med-tech αποσαφήνισε την θέση της με τρόπο απόλυτο και ξεκάθαρο..παρακαλώ να μην ληφθεί υπ'οψιν η ανωτέρω τοποθέτησή μου !!!

Εχει αποσαφηνισθει,εαν εκανες τον κοπο να διαβασεις 1 σελιδα πιο πριν...

quote:

Ασφαλώς δεν συμφωνώ καθόλου και δεν με εκφράζουν τέτοιες μέθοδοι...ωστόσο επισημαίνω την όποια ενστάσή μου...!!!

Η οποια αν αναφερεται σε μενα ειναι εντελως ακυρη.

quote:

Απευθυνόμενος στον φίλο Βαγγέλη δε , θα έλεγα ότι κάποιες στιγμές ξεφεύγει

μονο καποιες φορες;;;;;

quote:

και θα τον παρακαλούσα να είναι εντός των ορίων της ευπρέπειας...ως επιβάλλεται σε έναν άνθρωπο αντιστοίχου ηλικίας και καθώς το "υπαγορεύουν" οι όροι της φιλοξενίας του εδώ...κάτι που ισχύει για όλους μας..!!!

στου κουφου την πορτα κτλ

quote:

Και θα πώ ευθέως , ότι δεν είναι αυτός τρόπος επικοινωνίας ... και δεν είναι τρόπος ενήλικου ατόμου που σέβεται τον εαυτό του και τους ανθρώπους γύρω του!!!

Εμ δεν ειναι.

quote:

Πιστεύω δε ότι κανένα πτυχίο σε τούτο τον κόσμο δεν διαμόρφωσε ήθος και χαρακτήρα και ότι αυτό εναπόκειται σε προσωπική διάθεση και θέληση του κάθε ατόμου ξεχωριστά .... που με υπομονη και επιμονή εστιάζει πρωτίστως στην καλή επικοινωνία με τον εαυτό του και στην συνέχεια με τους υπολοίπους συνανθρώπους του!!!

Συμφωνουμε.Τα πτυχια ομως (απο αναγνωρισμενα ακαδημαικα ιδρυματα)πιστοποιουν γνωσεις και αυτο καλο ειναι να μαθουμε να το αναγνωριζουμε.


The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 19/09/2010 00:45:07

Edited by - medtech on 19/09/2010 00:46:33

Edited by - medtech on 19/09/2010 00:49:28

Edited by - medtech on 19/09/2010 01:24:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 00:53:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Αιτουμαι να ληφθουν τα προβλεπομενα μετρα.

The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 18/09/2010 21:05:50

Edited by - medtech on 18/09/2010 21:13:23

Edited by - medtech on 18/09/2010 21:16:26



Καλησπέρα συνδίκτυα...τι σημαίνει "αιτούμαι" να ληφθούν τα προβλεπόμενα μέτρα???

Εδώ δεν είναι δικαστήριο προκειμενου να ληφθούν προβλεπόμενα μέτρα...και οι συντονιστές δεν είναι δικαστές και μην τους αναγορεύουμε ως τέτοιους..παρακαλώ!!!

Να βγάλετε το "φίδι" απο την τρύπα οι δυό σας και προσωπική μου άποψη , η όλη κατάσταση διαμορφώθηκε απο τους δυό σας , θα μπορούσατε να το ειχατε αποφύγει και να μην καλούσατε προς βοήθεια..!!

Κανείς εδώ μέσα δεν γνωρίζει τι είναι ο άλλος , κατα δήλωσιν -όσων το θελουν- όλοι κάτι είναι...αν τώρα εσύ θέλεις σώνει και καλά να αποδείξεις ότι είσαι αυτή που δηλώνεις , να καταθέσεις επίσημα τα πτυχία σου !!!

Ως τότε θα εισαι η Med-Tech και γώ ο Εαρινός και οι υπόλοιποι ως αναφέρονται με το ψευδώνυμο που ο καθενας έχει καταθέσει...δεν είναι επίσημο φόρουμ ιατρικό εδώ μεσα που θα έχεις καταθέσει την ταυτότητά σου , με τον τίτλο σπουδων σου και το ονοματεπώνυμό σου!!!

Απόψεις καταθέτουμε και όχι τίτλους σπουδών..!!!

Μας ενδιαφέρει έχεις την αίσθηση , το τι έχεις σπουδάσει και πόσα πτυχία έχεις που τολές και το ξαναλές σαν να έχεις καταφερει κάτι το πρωτόγνωρο...όχι ασφαλώς , αυτό αφορά εσένα και κανέναν άλλο..!!!

Ως τότε , ο καθένας μπορεί να θεωρεί ότι θέλει..ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ!!!

Σε "καλό" σας και των δυό...!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 01:02:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και αυτή η "Πτυχιολογία" προσωπικά παρακαλώ να σταματήσει!!!

Med-TECH...όσοι μπορούν να αντιληφθούν την εγκυρότητα των όσων -επιστηνικών θέσεων καταθέτεις- θα την αντιληφθούν...οπότε εντάξει!!!

Όσοι δεν την καταλαβαίνουν , απλά δεν την καταλαβαίνουν...ότι και να κανεις και απορώ που δεν το αντιλαμβανεσαι αυτό..!!!

Συγγνώμη για την παρέμβαση αλλα έχω την αίσθηση ότι έπρεπε να ειπωθούν κάποια πράματα και δεν είναι επι προσωπικού διότι δεν γνωριζόμαστε...

Παράκλησή μου και ειδικά σε σένα να αποφορτισθεί η κατάσταση απο μας τους ιδίους και να προχωρήσουμε παρακάτω...!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 01:06:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Συμφωνουμε.Τα πτυχια ομως (απο αναγνωρισμενα ακαδημαικα ιδρυματα)πιστοποιουν γνωσεις και αυτο καλο ειναι να μαθουμε να το αναγνωριζουμε.


The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 19/09/2010 00:45:07

Edited by - medtech on 19/09/2010 00:46:33

Edited by - medtech on 19/09/2010 00:49:28


Ποιός "ζητάει" αναγνώριση φίλη Med-Tech..???

Τα πτυχία και οι γνώσεις που απορρέουν απο αυτά ή ο "κατοχός" τους???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 01:09:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλησπέρα συνδίκτυα...τι σημαίνει "αιτούμαι" να ληφθούν τα προβλεπόμενα μέτρα???

Εδώ δεν είναι δικαστήριο προκειμενου να ληφθούν προβλεπόμενα μέτρα...και οι συντονιστές δεν είναι δικαστές και μην τους αναγορεύουμε ως τέτοιους..παρακαλώ!!!


Προβλεπομενα μετρα ειναι η διαγραμιση προσβλητικων εκφρασεων,η μεταφορα μηνυματων στη "γενικη σαλατα μηνυματων",προσωρινη απενεργοποιηση του λογαριασμου ή μονιμη απενεργοποιηση λογαριασμου.

Γιαυτα τα μετρα μιλαω και ξερεις πολυ καλα οτι υπαρχουν.

quote:

Να βγάλετε το "φίδι" απο την τρύπα οι δυό σας και προσωπική μου άποψη , η όλη κατάσταση διαμορφώθηκε απο τους δυό σας , θα μπορούσατε να το ειχατε αποφύγει και να μην καλούσατε προς βοήθεια..!!

Η κατασταση διαμορφωθηκε απο το φιλαρακι σου τον trexagireve που πρωτος εκτοξευσε τις συκοφαντιες,οταν του ζητηθηκε να στοιχειοθετησει τις κατηγοριες φερθηκε αγενεστατα και προκλητικα,συνεχισε να με βριζει,οταν εφερε το μηνυμα που ηταν υποτιθεται το πειστηριο αποδειχτηκε περιτρανα οτι το ειχε παρερμηνευσει και που τελικα δεν μετανοιωσε,δεν αναγνωρισε το λαθος του αλλα συνεχισε να με βριζει.

Eπισης εγω ΚΑΛΕΣΑ σε βοηθεια των συντονιστων μολις αντιληφθηκα τι ειπε το φιλαρακι σου ο trexagireve.Οι οποιοι και επενεβησαν.

Καλο ειναι να μην αφηνεις τις φιλιες να θολωνουν την κριση σου.


quote:

Κανείς εδώ μέσα δεν γνωρίζει τι είναι ο άλλος , κατα δήλωσιν -όσων το θελουν- όλοι κάτι είναι...αν τώρα εσύ θέλεις σώνει και καλά να αποδείξεις ότι είσαι αυτή που δηλώνεις , να καταθέσεις επίσημα τα πτυχία σου !!!

Κοιτα να δεις φιλε

ο trexagireve ειπε οτι ειδε σε ενα μηνυμα καποιον να με κατηγορει για συγκεκριμενα πραγματα

οταν εφερε το μηνυμα,αποδειχτηκε οτι αυτος που εγραψε το μηνυμα δεν με κατηγορουσε για οσα ισχυριζονταν ο trexagireve.

Δεν χρειαζεται καμια καταθεση πτυχιου,μονο να να εχεις διδαχτει ΑΝΑΓΝΩΣΗ.


quote:

Ως τότε θα εισαι η Med-Tech και γώ ο Εαρινός και οι υπόλοιποι ως αναφέρονται με το ψευδώνυμο που ο καθενας έχει καταθέσει...δεν είναι επίσημο φόρουμ ιατρικό εδώ μεσα που θα έχεις καταθέσει την ταυτότητά σου , με τον τίτλο σπουδων σου και το ονοματεπώνυμό σου!!!

Επισης ασχετο με την υποθεση.Το ζητημα δεν αφορουσε κατοχη ή μη πτυχιου αλλα δηλωση δικη μου και δηλωση καποιου αλλου.

Οταν βρηκαμε το μηνυμα,φανηκε περιτρανα οτι το φιλαρακι σου ο trexagireve το παρερμηνευσε.

quote:

Απόψεις καταθέτουμε και όχι τίτλους σπουδών..!!!


Δεν ειπα το αντιθετο ΑΛΛΑ εδω το ζητημα δεν εχει να κανει με καταθεση τιτλου σπουδων,ουτε θα λυνοταν αν ολοι βαζαμε τα πτυχια μας κατω.

quote:

Μας ενδιαφέρει έχεις την αίσθηση , το τι έχεις σπουδάσει και πόσα πτυχία έχεις που τολές και το ξαναλές σαν να έχεις καταφερει κάτι το πρωτόγνωρο...όχι ασφαλώς , αυτό αφορά εσένα και κανέναν άλλο..!!!

Ως τότε , ο καθένας μπορεί να θεωρεί ότι θέλει..ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ!!!


Απο οσο βλεπω μερικους οχι μονο τους ενδιαφερει αλλα τους ΤΣΟΥΖΕΙ και του ΚΑΙΕΙ.

Σε σημειο μαλιστα να φτανουν σε ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ.

The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 19/09/2010 01:10:34Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 01:14:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και αυτή η "Πτυχιολογία" προσωπικά παρακαλώ να σταματήσει!!!

Ουτε θα σταματησει,ουτε μπορεις να κανεις οποιοδηποτε να σταματησει.Και εαν σε ενοχλει,μπορεις να παρακαμπτεις τα μηνυματα που αναφερουν την ενοχλητικη λεξη "πτυχιο".

quote:

Συγγνώμη για την παρέμβαση αλλα έχω την αίσθηση ότι έπρεπε να ειπωθούν κάποια πράματα και δεν είναι επι προσωπικού διότι δεν γνωριζόμαστε...

Παράκλησή μου και ειδικά σε σένα να αποφορτισθεί η κατάσταση απο μας τους ιδίους και να προχωρήσουμε παρακάτω...!!!


Μια τρυπα στο νερο εκανες.

Ο φιλος σου ειναι κεφαλι αγυριστο,καθεξην υβριστης,ατελειωτα εγωιστης για να μετανοιωσει και να ανακαλεσει.

Και εγω,δεν ανεχομαι να θιγουν την τιμη και την υποληψη μου με συκοφαντικες δηλωσεις.

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 01:27:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Και αυτή η "Πτυχιολογία" προσωπικά παρακαλώ να σταματήσει!!!

Ουτε θα σταματησει,ουτε μπορεις να κανεις οποιοδηποτε να σταματησει.Και εαν σε ενοχλει,μπορεις να παρακαμπτεις τα μηνυματα που αναφερουν την ενοχλητικη λεξη "πτυχιο".

quote:

Συγγνώμη για την παρέμβαση αλλα έχω την αίσθηση ότι έπρεπε να ειπωθούν κάποια πράματα και δεν είναι επι προσωπικού διότι δεν γνωριζόμαστε...

Παράκλησή μου και ειδικά σε σένα να αποφορτισθεί η κατάσταση απο μας τους ιδίους και να προχωρήσουμε παρακάτω...!!!


Μια τρυπα στο νερο εκανες.

Ο φιλος σου ειναι κεφαλι αγυριστο,καθεξην υβριστης,ατελειωτα εγωιστης για να μετανοιωσει και να ανακαλεσει.

Και εγω,δεν ανεχομαι να θιγουν την τιμη και την υποληψη μου με συκοφαντικες δηλωσεις.

The plural of anecdote is not data.


Για ποιά τιμή και υπόληψη μιλάς φίλη μου??
Σε γνωρίζει κανείς εδώ μέσα προσωπικά για να γνωρίζει ποιά είναι η "τιμή" και η "υπόληψή" σου???

Δηλαδή με το να επικαλείσαι συνεχώς τον τίτλο σπουδών σου , νομίζεις ότι κάποιος θα συγκινηθεί φίλη μου..ε???

Στο ξανα-λέω , εδώ το θες δεν το θές...σ'αρέσει δεν σ'αρέσει , είσαι η Med-Tech...προσωπικά θα μ'ενδιέφερε αν είσαι ωραία γυναίκα και όχι ο τίτλος σπουδών σου!!!

Γυναικες με πτυχίο έχει χιλιάδες σε τούτο τον τόπο...ωραίες γυναίκες όμως λίγες..!!!

Μπάς και πρέπει να διαγραφώ για τις απόψεις μου..???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 01:34:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Για ποιά τιμή και υπόληψη μιλάς φίλη μου??
Σε γνωρίζει κανείς εδώ μέσα προσωπικά για να γνωρίζει ποιά είναι η "τιμή" και η "υπόληψή" σου???

Την δικη μου τιμη και υποληψη την οποια δεν εχει δικαιωμα να λερωνει κανενας.

quote:

Δηλαδή με το να επικαλείσαι συνεχώς τον τίτλο σπουδών σου , νομίζεις ότι κάποιος θα συγκινηθεί φίλη μου..ε???

ΞΕΚΟΛΑ.Το ζητημα δεν εχει να κανει με τον τιτλο σπουδων μου.Το ζητημα εχει να κανει με το γεγονος οτι το φιλαρακι σου ο trexagireve ειπε οτι εχω δηλωσει εγω οτι ειμαι μελος συλλογου των εργαστηριακων γιατρων και οτι βγηκε ο προεδρος του συλλογου και ειπε οτι λεω ψεματα.

Πραγμα που αποδειχτηκε ψευδες.

quote:

Στο ξανα-λέω , εδώ το θες δεν το θές...σ'αρέσει δεν σ'αρέσει , είσαι η Med-Tech...προσωπικά θα μ'ενδιέφερε αν είσαι ωραία γυναίκα και όχι ο τίτλος σπουδών σου!!!

Δεν με απασχολει τι σε ενδιαφερει εσενα,δεν εισαι εσυ αυτος που θα κρινει την επαγγελματικη και ακαδημαικη μου εξελιξη.

Ουτε φυσικα εισαι υποψηφιος μελλοντικος μου συντροφος για να με επηρεασει στην αξιολογηση σου ως συντροφου.

quote:

Γυναικες με πτυχίο έχει χιλιάδες σε τούτο τον τόπο...ωραίες γυναίκες όμως λίγες..!!!

Μπάς και πρέπει να διαγραφώ για τις απόψεις μου..???


Οι αποψεις σου δεν ειναι υβριστικες ή συκοφαντικες οποτε γιατι να διαγραφεις;


To φιλαρακι σου ο trexa ομως το παραξυλωσε.

The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 19/09/2010 01:35:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 01:44:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Για ποιά τιμή και υπόληψη μιλάς φίλη μου??
Σε γνωρίζει κανείς εδώ μέσα προσωπικά για να γνωρίζει ποιά είναι η "τιμή" και η "υπόληψή" σου???

Την δικη μου τιμη και υποληψη την οποια δεν εχει δικαιωμα να λερωνει κανενας.

quote:

Δηλαδή με το να επικαλείσαι συνεχώς τον τίτλο σπουδών σου , νομίζεις ότι κάποιος θα συγκινηθεί φίλη μου..ε???

ΞΕΚΟΛΑ.Το ζητημα δεν εχει να κανει με τον τιτλο σπουδων μου.Το ζητημα εχει να κανει με το γεγονος οτι το φιλαρακι σου ο trexagireve ειπε οτι εχω δηλωσει εγω οτι ειμαι μελος συλλογου των εργαστηριακων γιατρων και οτι βγηκε ο προεδρος του συλλογου και ειπε οτι λεω ψεματα.

Πραγμα που αποδειχτηκε ψευδες.

quote:

Στο ξανα-λέω , εδώ το θες δεν το θές...σ'αρέσει δεν σ'αρέσει , είσαι η Med-Tech...προσωπικά θα μ'ενδιέφερε αν είσαι ωραία γυναίκα και όχι ο τίτλος σπουδών σου!!!

Δεν με απασχολει τι σε ενδιαφερει εσενα,δεν εισαι εσυ αυτος που θα κρινει την επαγγελματικη και ακαδημαικη μου εξελιξη.

Ουτε φυσικα εισαι υποψηφιος μελλοντικος μου συντροφος για να με επηρεασει στην αξιολογηση σου ως συντροφου.

quote:

Γυναικες με πτυχίο έχει χιλιάδες σε τούτο τον τόπο...ωραίες γυναίκες όμως λίγες..!!!

Μπάς και πρέπει να διαγραφώ για τις απόψεις μου..???


Οι αποψεις σου δεν ειναι υβριστικες ή συκοφαντικες οποτε γιατι να διαγραφεις;


To φιλαρακι σου ο trexa ομως το παραξυλωσε.

The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 19/09/2010 01:35:49


Προσωπικά ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω .. αδυνατώ για την ακρίβεια...για ποιό λόγο σε ενδιαφέρουν οι απόψεις του οποιουδήποτε για το πρόσωπό σου...εσύ ξέρεις ποιά είσαι Med-Tech..???

AYTO EXEI ΣΗΜΑΣΙΑ...και τίπο'αλλο!!!

Τώρα για την καρριέρα σου , θα στο πώ...

Και πάλι αυτό είναι δικό σου θέμα και που δεν αφορά κανέναν εδω μέσα...απευθύνσου στους προϊσταμενούς σου και στον Ιατρικό σύλλογο!!!

-Δεν με απασχολει τι σε ενδιαφερει εσενα,δεν εισαι εσυ αυτος που θα κρινει την επαγγελματικη και ακαδημαικη μου εξελιξη.

Ουτε φυσικα εισαι υποψηφιος μελλοντικος μου συντροφος για να με επηρεασει στην αξιολογηση σου ως συντροφου.

Γιατί μιλάς έτσι ρε σύ Med-TECH???
Που ξέρεις καμμιά φορά τι γίνεται...???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 01:48:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Προσωπικά ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω .. αδυνατώ για την ακρίβεια...για ποιό λόγο σε ενδιαφέρουν οι απόψεις του οποιουδήποτε για το πρόσωπό σου...εσύ ξέρεις ποιά είσαι Med-Tech..???

AYTO EXEI ΣΗΜΑΣΙΑ...και τίπο'αλλο!!!


Την ξερεις την φραση "καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα"΄;;;

quote:

Τώρα για την καρριέρα σου , θα στο πώ...

Και πάλι αυτό είναι δικό σου θέμα και που δεν αφορά κανέναν εδω μέσα...απευθύνσου στους προϊσταμενούς σου και στον Ιατρικό σύλλογο!!!


O ιατρικος συλλογος δεν εχει να κανει τιποτα με μενα.


quote:

-"Δεν με απασχολει τι σε ενδιαφερει εσενα,δεν εισαι εσυ αυτος που θα κρινει την επαγγελματικη και ακαδημαικη μου εξελιξη.

Ουτε φυσικα εισαι υποψηφιος μελλοντικος μου συντροφος για να με επηρεασει στην αξιολογηση σου ως συντροφου."

Γιατί μιλάς έτσι ρε σύ Med-TECH???
Που ξέρεις καμμιά φορά τι γίνεται...???


Α πιστεψε με για το θεμα του συντροφου στο πιστοποιω.

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 01:53:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Προσωπικά ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω .. αδυνατώ για την ακρίβεια...για ποιό λόγο σε ενδιαφέρουν οι απόψεις του οποιουδήποτε για το πρόσωπό σου...εσύ ξέρεις ποιά είσαι Med-Tech..???

AYTO EXEI ΣΗΜΑΣΙΑ...και τίπο'αλλο!!!


Την ξερεις την φραση "καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα"΄;;;

quote:

Τώρα για την καρριέρα σου , θα στο πώ...

Και πάλι αυτό είναι δικό σου θέμα και που δεν αφορά κανέναν εδω μέσα...απευθύνσου στους προϊσταμενούς σου και στον Ιατρικό σύλλογο!!!


O ιατρικος συλλογος δεν εχει να κανει τιποτα με μενα.


quote:

-"Δεν με απασχολει τι σε ενδιαφερει εσενα,δεν εισαι εσυ αυτος που θα κρινει την επαγγελματικη και ακαδημαικη μου εξελιξη.

Ουτε φυσικα εισαι υποψηφιος μελλοντικος μου συντροφος για να με επηρεασει στην αξιολογηση σου ως συντροφου."

Γιατί μιλάς έτσι ρε σύ Med-TECH???
Που ξέρεις καμμιά φορά τι γίνεται...???


Α πιστεψε με για το θεμα του συντροφου στο πιστοποιω.

The plural of anecdote is not data.


Καλώς , άντε λοιπόν να φάμε και κανα κουφέτο κι απο κανέναν φίλο. και να σου ευχηθω και καλή σταδιοδρομία βεβαίως-βεβαίως...!

Πιστοποιήσεις πάντως εδώ στην Ελλάδα , δεν με πολυ-πείθουν αλλα θα το δεχθώ ΑΠΟ ΣΕΝΑ , έστω για πρώτη φορά...επειδή σε πάω...μ'αρέσουν οι ευαίσθητες και γκρινιάρες γυναίκες...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 01:56:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλώς , άντε λοιπόν να φάμε και κανα κουφέτο κι απο κανέναν φίλο.

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΚ!Δεν εννοουσα οτι παω για γαμο (φτου φτου φτου σκορδα,μακρυα απο μας,χτυπα ξυλο κτλ).

Αλλο εννουσα.

Η αλλιως.

Its not you,its me

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 02:01:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Καλώς , άντε λοιπόν να φάμε και κανα κουφέτο κι απο κανέναν φίλο.

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΚ!Δεν εννοουσα οτι παω για γαμο (φτου φτου φτου σκορδα,μακρυα απο μας,χτυπα ξυλο κτλ).

Αλλο εννουσα.

Η αλλιως.

Its not you,its me

The plural of anecdote is not data.


Όπως και να είναι , όλα καλά θα είναι...και αυτό διότι -για μένα- αυτό είναι μονόδρομος και πεποιθησή μου...

Όλα απο μας εξαρτώνται φιλαράκι...ΟΛΑ..


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 02:06:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Xάρηκα που τα είπαμε , τελικά απο τα δύσκολα ... βγαίνουν και όμορφα πράματα...που υπο προϋποθέσεις μπορούν να γίνουν ακόμα καλύτερα..

Ελπίζω σε καλύτερες στιγμές και σε πιο όμορφες επικοινωνίες "ένθεν"...

Καλό σου βράδυ Med..


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 11:29:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή μου amalia, επαναλαμβάνω, ότι η γνώση του ζητηματος,λεει πολλά...Η προσπάθεια, αλλοίωσης του, επίσης προφανώς, απευθύνεται
σε κρετίνους,οπότε, ας μείνει, οτι η εγκαλούμενη,παρορμητική,όχι γώ Δήμο μου,ακόμη δεν έχει φανερώσει σε ποιό επίπεδο σπουδών είναι,
όταν μιλά,σαν επίσημος εκπρόσωπος, όχι μόνο σε αυτό το φόρουμ αλλά και σε άλλα, όπου επίσης, την έχουν εγκαλέσει να κόψει το παραμύθι...

Απο κει κι έπειτα, δικαστήρια,είπες καλή μου;...
Για κάνε μου τη χάρη, να το κάνεις...
Χαρά μου....
Πέραν αυτού, το ότι το θέμα προυπήρχε,λέει πολλά...
Και φυσικά, η λέξη ύβρις, έχει ευτελιστει αφού το να βρίζει το νιάνιαρο θερείται ορθόν και να του λέω ότι δεν είναι σοβαρός συνομιλητής, απο τέτοιες ενέργειες κι όχι κατάλληλη, όπως νομίζει για να μιλά,λέει ότι τη βρίζω...
Εγωισμό το λένε...
Πέραν αυτού, καλημερα...


___________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ

25/9/2010
___________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5138 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 15:44:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

αθεος
1)δεν νομίζω ότι η medtech έχει ανάγκη από υπερασπιστές
2)σου ζήτησα αποδείξεις για το ότι είμαι κλώνος(όχι ότι με καίει απλά έτσι για να σπάσω πλάκα με την μαλάκυνση εγκέφαλου που έχεις σκατόμυαλε) ακόμη να φέρεις, τι έγινε βρε τραχανοπλαγιά θα τις φέρεις ποτέ;

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

______________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΥΒΡΙΣΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΩΝ

18/9/2010
______________________________________________________



Όλα τα προβληματικά έχουν ανάγκη κατανόησης και υποστήριξης.
Δεν είσαι και το πρώτο προβληματικό που πέρασε από το Εσωτέρικα.
Τώρα, τι φταίμε εμείς να σας έχουμε στην καμπούρα μας .......; ας όψεται η ασυλία που σας παρέχουν οι συντονιστές.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 16:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Όλα τα προβληματικά έχουν ανάγκη κατανόησης και υποστήριξης.
Δεν είσαι και το πρώτο προβληματικό που πέρασε από το Εσωτέρικα.
Τώρα, τι φταίμε εμείς να σας έχουμε στην καμπούρα μας .......; ας όψεται η ασυλία που σας παρέχουν οι συντονιστές.

το ποιος είναι προβληματικός φαίνεται
εσύ βλέπεις παντού κλώνους και κυνηγούς της αίρεσης σου, εγώ απλά απολαμβάνω το καφεδάκι μου και γελάω με την όλη ιστορία

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 18:04:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά κανεις άθεε..Το ξέρουμε ότι μας έχεις γραμμένους εδώ και καιρό....Το πόσο το απολαμβανεις είναι που δεν ξέρεις...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 18:16:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αγαπητή μου amalia, επαναλαμβάνω, ότι η γνώση του ζητηματος,λεει πολλά...Η προσπάθεια, αλλοίωσης του, επίσης προφανώς, απευθύνεται
σε κρετίνους,οπότε, ας μείνει, οτι η εγκαλούμενη,παρορμητική,όχι γώ Δήμο μου,ακόμη δεν έχει φανερώσει σε ποιό επίπεδο σπουδών είναι,


Εχει δηλωσει σε τι επιπεδο σπουδων ειναι,αν και αυτο ειναι ασχετο με το γιατι κατηγορεισαι αυτη την στιγμη.

Ισχυριστικες κατι απολυτως αναληθες για μενα και διαψευστηκες πανηγυρικα,οταν εφερες το μηνυμα που υποτιθεται σε δικαιωνε.

Σαφως και την προσπαθεια σπιλωσης μου απο σενα,μονο ενας κρετινος θα μπορουσε να την αποδεχτει ως εγκυρη,πλεον.


quote:
όταν μιλά,σαν επίσημος εκπρόσωπος, όχι μόνο σε αυτό το φόρουμ αλλά και σε άλλα, όπου επίσης, την έχουν εγκαλέσει να κόψει το παραμύθι...


Δεν εχω μιλησει ποτε και σε κανενα forum ως επισημος εκπροσωπος οποιασδηποτε οργανωσης συκοφαντη!

Ουτε ποτε με εχει εγκαλεσει ο οποιοσδηποτε να κοψω το παραμυθι!

Τα εχεις βγαλει ολα απο το μυαλο σου!

Οταν σου ζητηθηκαν αποδειξεις για τους ισχυρισμους σου,εφερες ενα μηνυμα που σε ΔΙΑΨΕΥΔΕΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ!

Με αλλα λογια την εβαψες.


quote:
Απο κει κι έπειτα, δικαστήρια,είπες καλή μου;...
Για κάνε μου τη χάρη, να το κάνεις...
Χαρά μου....
Πέραν αυτού, το ότι το θέμα προυπήρχε,λέει πολλά...

Κανενα θεμα δεν προυπηρχε,το εβγαλες απο το μυαλο σου με λιαν ευφανταστη παρερμηνεια.Οποιοσδηποτε εχει 1 δραμι εγκεφαλο,διαβαζοντας το μηνυμα που εφερες μπορει να καταλαβει οτι δεν στοιχειοθετει οσα μου προσαπτεις.

quote:
Και φυσικά, η λέξη ύβρις, έχει ευτελιστει αφού το να βρίζει το νιάνιαρο θερείται ορθόν και να του λέω ότι δεν είναι σοβαρός συνομιλητής, απο τέτοιες ενέργειες κι όχι κατάλληλη, όπως νομίζει για να μιλά,λέει ότι τη βρίζω...

Οποιος διαβασει τα μηνυματα σου,μπορει αν δει οτι με βριζεις και με προσβαλεις διαρκως.Μαλιστα οχι μονο εμενα αλλα και οποιοδηποτε διαφωνησει με την μεγαλη επιστημονικη αυθεντια που λεγεται trexagireve (η οποια επιστημονικη αυθεντια ας πουμε δεν ξερει τι θα πει DNA αλλα τολμαει να ανακατευεται σε συζητησεις για την Θεωρια της εξελιξης,δεν μπορει να λυσει ενα μαθηματικο συστημα 3 εξισωσεων με 3 αγνωστους,αλλα τολμαει να ανακατευεται σε συζητησεις για την φυσικη των υποατομικων σωματιδιων που απαιτουν μαθηματικα τα οποια δεν φανταζεται καν οτι υπαρχουν κτλ)

Η σαλατα μηνυματων ειναι γεματη με μηνυματα σου που αποσυρθηκαν,ενω οι συζητησεις που συμμετεχεις γεματες με τις υβρεις σου σε ατομα τα οποια τολμησαν να διαφωνησουν μαζι σου.

Η λεξη νιανιαρο ειναι μια απο τις αγαπημενες σου προσβολες,σε ατομα νεοτερα απο σενα,αλλα που σε αντιθεση με σενα,περασαν απο ενα πανεπιστημιο και μπορουν ανετα να ξεγυμνωνουν το απυθμενο βαθος της αγνοιας σου.

Μερικοι συνομηλιτες σου αντιμετωπιζουν τις υβρεις σου με υβρεις,εγω δεν θα παρω αυτο τον δρομο.

Περιμενω απο τους διαχειριστες και συντονιστες να παρουν τα απαραιτητα μετρα.

The plural of anecdote is not data.

Edited by - medtech on 19/09/2010 18:17:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 19:13:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το πόσο προβληματική θέλεις να είσαι medtech, είναι δικό σου πρόβλημα....Κάνε ένα θέμα για σένα και ασχολήσου με την πάρτη
σου...
Εδώ λέμε. για ένα υποτιθέμενο κίνδυνο, περί του ιού της γρίπης των
χοίρων,όπου πέρισυ σκίζατε τα ιμμάτια σας,εσύ και άλλοι, ότι είναι πανδημικό φαινόμενο και ότι υπάρχει πρόβλημα,αγνοώντας, την ...καταστροφική γαι τον ανθρώπινο οργανισμό δράση, του
εμβολίου εναντίον του, που ΑΥΤΌ σκοτωσε ανθρώπους...
Η επιστήμη, πάιζει ρόλο εγκάθετου, αφού εξυπηρετεί συμφέροντα,
πολυεθνικών,αποσιωπώντας, το ότι κάνουν πειράματα πάνω σε ανθρώπους,
ότι πεθαίνουν άνθρωποι, απο την επιστήμη, ότι παίζει παιχνίδια με το μέλλον μας...
Η επιστήμη ,είναι στο εδώλιο, γιατί, όλοι οι ιοί που κυκλοφοράνε, ειναι εργαστηριακά παρασκευάσματα και όλοι..κατά λάθος ξεφύγανε,αλλα, δεν μας λένε, αν έπρεπε όσοι ασχολούνται με αυτούς, να καταδικάζονται ως εγκληματίες πολέμου κι άν πλήρωσε κανείς τέτοιες "δεξιότητες".........
Ποιός πλήρωσε για τέτοιες ...."αμέλειες", ποιός σταματάει αυτή την ...εργοδιάρροια των απανταχού χημικών, που σκοτώνουν ανθρώπους;
Αυτή είναι η πραγματικότητα...
Τώρα, που κοιμάται και που ταξιδεύει κανείς, είναι πρόβλημα του, καθαρά προσωπικό....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2010, 19:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το πόσο προβληματική θέλεις να είσαι medtech, είναι δικό σου πρόβλημα....Κάνε ένα θέμα για σένα και ασχολήσου με την πάρτη
σου...


Με την παρτη μου ασχολουμαι,με την τιμη και την υποληψη μου που τολμησε να την λερωσει ενας κατεξην υβριστης και συκοφαντης ΕΣΥ δηλαδη.

Σου υπενθυμιζω οτι ακομα δεν εχεις φερεις αποδειξεις για οσα μου προσαπτεις και οτι σου εχει δωθει διορια γιαυτο η οποια ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ.

quote:
Εδώ λέμε. για ένα υποτιθέμενο κίνδυνο, περί του ιού της γρίπης των
χοίρων,όπου πέρισυ σκίζατε τα ιμμάτια σας,εσύ και άλλοι, ότι είναι πανδημικό φαινόμενο και ότι υπάρχει πρόβλημα,αγνοώντας, την ...καταστροφική γαι τον ανθρώπινο οργανισμό δράση, του
εμβολίου εναντίον του, που ΑΥΤΌ σκοτωσε ανθρώπους...

Αλλη μια επιδειξη της απυθμενου βαθους αγνοιας σου.

Δεν εχει νοημα να συζηταω με εναν αμαθη οπως εσυ.

Εχει νοημα ομως να υπερασπιστω την τιμη και την υποληψη ΜΟΥ.

Τι θα γινει παντογνωστη trexa τα βρηκες ακομα εκεινα τα μηνυματα που δηλωνω οτι ειμαι εκπροσωπος/μελος του συλλογου εργαστηριακων γιατρών;;;

Ξανα σου υπενθυμιζω οτι σου ζητηθηκε τοσο απο εμενα προσωπικα οσο και απο την Amalia να φερεις αποδειξεις για οσα μου καταμαρτυρεις και κατα γενικη συμφωνια δεν τις εχεις φερει ακομα.

Ολα τα υπολοιπα που γραφεις ειναι μια θλιβερη προσπαθεια αντιπερισπασμου η οποια δεν θα σε γλυτωσει απο τις ευθυνες σου.

The plural of anecdote is not data.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 17 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.21875
Maintained by Digital Alchemy