ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Παράξενες Ιστορίες No1...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2004, 19:04:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx
quote:
Ηταν ενα βραδυ μονοι στο σπιτι εγω και η αδερφη μου.και ημασταν στα δωματια μας(ειναι κολητα μονο μια πορτα τα χωριζει) και εγω εβλεπα μια ταινια στο DVD(συγκεκριμενα το Τιγρης&Δρακος)και μια στιγμη βγαινει η αδερφη μου απο το δωματιο της να παει τουαλετα(να κανει την αναγκη της...)και ακουσε κατι θορυβους απο το σαλονι...τους ειχα ακουσει και εγω(αλλα δεν ειπα τιποτα) ηταν κατι σαν να συζητανε ψυθιριστα.Δεν δινει σημασια η αδερφη μου...και παει στο δωματιο της...μετα αρχισα εγω να ακουω βηματα στον διαδρομο του σαλονιου προς την κρεβατοκαμαρα...δεν δινω σημασια εγω(γιατι τα ειχα ξανα ακουσει κι'αλλες φορες) και με λεει η αδερφη μου...ηρθε μηπως η μαμα η ο μπαμπας...και τις λεω Οχι..γιατι ρωτας; και μου λεει γιατι ακουσα βηματα...τις λεω τα ακουσες και εσυ ε? μετα απο λιγο...ακουο την πορτα της κρεβατοκαμαρας να ανοιγωκλεινει και να ακουω βηματα...ε λεω θα ειναι κανα παραθυρο ανοιχτο και θα κανει ρευμα και θα ανοιγει η πορτα... (να πω οτι απο το δοματιο μου δεν βγηκα εξω γιατι ειχα ψιλο φοβηθει..και τα φωτα στο σαλονι ηταν κλειστα)μετα απο λιγο ακουο παλι τα βηματα και αυτη τη φορα σαν να ηταν περισσοτερα απο ενα "ατομο" και να ξανα ανοιγει η πορτα τις κρεβατοκαμαρας και απο το σαλονι ακουγα φασαρια...(μετα απο αυτα ειχα κατα φοβηθει..το ιδιο και η αδερφη μου)...μετα παω κοιμαμε στο δωματιο της αδερφης μου...και μετα απο 1ωρα ερχονται οι γονεις μου(κατα τις Τρεις το βραδυ)...ολα κυριλε..ξυπναω εγω...και παω στο σαλονι που ηταν ο μπαμπας μου..ολα ενταξει...στην κρεβατοκαμαρα η μαμα μου...και στο μπανιο η αδερφη μου...! μετα ξανα παω στο δωματιο της αδερφης μου και καθομαι...και ακουο να ανοιγει η πορτα του δωματιου μου και να κλεινει με πολυ προσοχει για να μην ακουστει θορυβος...ενα παρα πολυ μικρο "κλικ" ακουστικε...και ακουο το πατωμα να τριζει στο δωματιο μου...σαν καποιος να περπαταει(γιατι ειναι απο ξυλο κατω και ακουγεται οταν εχει απολυτει υσιχεια) και παει και καθεται;ξαπλωσε;πανως πηγε και ακουμπησε στο κρεβατι μου...το καταλαβενω γιατι κανει ενα θορυβο η σουστες οταν καθεσε πανω στο στρομα...! παω στο δωματιο μου...και δεν ειναι κανεις....και μετα ολα τελειωσαν!!! αυτη ηταν και η τελευταια φορα που ακουσα βηματα και ειδα σκιες να περπατανε στο σπιτι...!!!
ΦΙΛΕ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣ;ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ;

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

korleone
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
109 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2004, 23:45:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους korleone  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος korleone
Kαλησπέρα σε όλους

Αν εχετε την καλοσύνη δείτε αυτά τα βιντεάκια και πείτε μου.

Είναι όντως παράξενες ιστορίες;

http://www.sjgr.org/video.htm

korleoneΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/02/2004, 23:59:33  Εμφάνιση Προφίλ
Όντως παράξενα τα βιντεάκια σου.
Είναι όμως και αληθινά?
Σε διάφορες ιστοσελίδες βλέπουμε φωτογραφίες ανάλογες και βίντεο.
Δεν σημαίνει όμως πως είναι και αληθινά.
Θα μπορούσε να το πει κάποιος μετά από έρευνα.Αλλά έτσι βλέποντας απλά,αυτό δεν είναι δυνατό.
Άρα:
Παράξενες ιστορίες?
Ή
Παράξενα παραμυθάκια?


<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2004, 01:44:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface
ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ ΤΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ...

ΗΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑΣ ΤΑΞΙΤΖΗΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕΡΡΕΣ (ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ)... ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΣΥΝΑΝΤΑΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ, ΒΓΕΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΚΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ... ΤΗΝ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΤΑΞΙ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΟΙΟ..... ΓΥΡΝΟΝΤΑΣ ΠΙΣΩ Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ ΕΙΠΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕ ΕΓΚΥΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΔΕΙΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.... ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ... ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΟΥ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΚ ΓΕΝΝΕΤΗΣ ΣΤΕΙΡΟΣ..

ΦΙΛΙΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Livas_D
Νέο Μέλος

Greece
16 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2004, 02:36:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Livas_D
quote:

quote:
Ηταν ενα βραδυ μονοι στο σπιτι εγω και η αδερφη μου.και ημασταν στα δωματια μας(ειναι κολητα μονο μια πορτα τα χωριζει) και εγω εβλεπα μια ταινια στο DVD(συγκεκριμενα το Τιγρης&Δρακος)και μια στιγμη βγαινει η αδερφη μου απο το δωματιο της να παει τουαλετα(να κανει την αναγκη της...)και ακουσε κατι θορυβους απο το σαλονι...τους ειχα ακουσει και εγω(αλλα δεν ειπα τιποτα) ηταν κατι σαν να συζητανε ψυθιριστα.Δεν δινει σημασια η αδερφη μου...και παει στο δωματιο της...μετα αρχισα εγω να ακουω βηματα στον διαδρομο του σαλονιου προς την κρεβατοκαμαρα...δεν δινω σημασια εγω(γιατι τα ειχα ξανα ακουσει κι'αλλες φορες) και με λεει η αδερφη μου...ηρθε μηπως η μαμα η ο μπαμπας...και τις λεω Οχι..γιατι ρωτας; και μου λεει γιατι ακουσα βηματα...τις λεω τα ακουσες και εσυ ε? μετα απο λιγο...ακουο την πορτα της κρεβατοκαμαρας να ανοιγωκλεινει και να ακουω βηματα...ε λεω θα ειναι κανα παραθυρο ανοιχτο και θα κανει ρευμα και θα ανοιγει η πορτα... (να πω οτι απο το δοματιο μου δεν βγηκα εξω γιατι ειχα ψιλο φοβηθει..και τα φωτα στο σαλονι ηταν κλειστα)μετα απο λιγο ακουο παλι τα βηματα και αυτη τη φορα σαν να ηταν περισσοτερα απο ενα "ατομο" και να ξανα ανοιγει η πορτα τις κρεβατοκαμαρας και απο το σαλονι ακουγα φασαρια...(μετα απο αυτα ειχα κατα φοβηθει..το ιδιο και η αδερφη μου)...μετα παω κοιμαμε στο δωματιο της αδερφης μου...και μετα απο 1ωρα ερχονται οι γονεις μου(κατα τις Τρεις το βραδυ)...ολα κυριλε..ξυπναω εγω...και παω στο σαλονι που ηταν ο μπαμπας μου..ολα ενταξει...στην κρεβατοκαμαρα η μαμα μου...και στο μπανιο η αδερφη μου...! μετα ξανα παω στο δωματιο της αδερφης μου και καθομαι...και ακουο να ανοιγει η πορτα του δωματιου μου και να κλεινει με πολυ προσοχει για να μην ακουστει θορυβος...ενα παρα πολυ μικρο "κλικ" ακουστικε...και ακουο το πατωμα να τριζει στο δωματιο μου...σαν καποιος να περπαταει(γιατι ειναι απο ξυλο κατω και ακουγεται οταν εχει απολυτει υσιχεια) και παει και καθεται;ξαπλωσε;πανως πηγε και ακουμπησε στο κρεβατι μου...το καταλαβενω γιατι κανει ενα θορυβο η σουστες οταν καθεσε πανω στο στρομα...! παω στο δωματιο μου...και δεν ειναι κανεις....και μετα ολα τελειωσαν!!! αυτη ηταν και η τελευταια φορα που ακουσα βηματα και ειδα σκιες να περπατανε στο σπιτι...!!!
ΦΙΛΕ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣ;ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ;

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ



Εχει καιρο που εγινε αυτο! εχει γυρο στο εναμιση χρονο! που εγινε αυτο!
Και μενω Θεσσαλονικη στα Μετεωρα... σε Πολυκατοικια!!!!!

~~~~!~~~~Livas_D~~~~!~~~~

Edited by - Livas_D on 12/02/2004 00:06:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2004, 10:51:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully
Και τα 2 τα παιδάκια, πώς τα'κανε...?!

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2004, 13:31:51  Εμφάνιση Προφίλ
χαχαχαχαχα! Αυτό είναι ανέκδοτο,μεταφυσικής φύσεως
Skully καλό μου,τί ερωτήσεις είναι αυτές?
Τα παιδάκια τα βρήκε στα λάχανα!

<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2004, 14:55:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface
ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ... ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΠΑΤΑ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΝ ΑΠΑΤΟΥΣΕ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΛΛΟΝ....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 10:42:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully
A!
Aντε βρε κι εμένα πήγε αλλού το μυαλό μου...με παρέσυρε το όλο κλίμα του θέματος...
Και ήμουν έτοιμη να βάλω εξωγήινους, ενδογήινους κτλ για να "εξηγήσω" την κατάσταση...!

(Δεν είμαι ξανθιά...)

"Στην Αφρική θα πάω με τους Massai...!"
http://img.pathfinder.gr/clubs/photos/70380/29.jpgΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 13:52:22  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
(Δεν είμαι ξανθιά...)

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ!!!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Warface
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
247 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2004, 15:41:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Warface
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ SCULLY.... ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΠΩΣ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ... ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΚΟΥΓΕΤΕ...
ΧΕΧΕΧΕ ANYWAYΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ

ΦΙΛΙΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2004, 13:36:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya
Θα σας πω μία ιστορία που μου θύμισε η μητέρα μου και την είχα ξεχάσει. Η αδελφή της γιαγιάς μου λέει τον καφέ. Εμένα προσωπικά ότι μου έχει πει λίγα μου έχουν βγει κυρίως γιατί η καλή αυτή θεία μας για να μην μας στενοχωρήσει δεν λέει ποτέ τα δυσάρεστα. Πριν από 15 χρόνια ο πατέρας μου είχε πάει με τον αδελφό του στην Αμερική για να κάνει ο θείος μου μεταμόσχευση. Μεγάλο Σάββατο πήγε στο αεροδρόμιο για να γυρίσει Κυριακή του Πάσχα να κάνει γιορτές μαζί μας. Δεν υπήρχε όμως θέση ούτε για δείγμα και αφού περίμενε στην λίστα αναμονής μέχρι να κλείσει η πτήση τηλεφώνησε στην μητέρα μου και της είπε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μπει στο αεροπλάνο και θα προσπαθήσει να φύγει την επομένη. Η μητέρα μου την ίδια μέρα μας πήγε στην γιαγιά μου για να κάνουμε όλοι μαζί Ανάσταση και εκεί ήταν κι η θεία μου. Κάποια στιγμή έκαναν ελληνικό και στην πλάκα της κοίταζε το φλυτζάνι. Η μητέρα μου δεν τα πιστεύε αυτά. Της λέει λοιπόν, έρχεται ο άντρας σου σύντομα. Ε, ναι αύριο μάλλον θα φύγει ποιός θα ταξιδέψει ανήμερα το Πάσχα είπε η μητέρα μου. Τότε η θεία γούρλωσε τα μάτια της, κοκκίνησε και σχεδόν φώναζε : όχι σου λέω έρχεται τώρα, σχεδόν σαν να μπαίνει από την πόρτα. Όλοι τρομάξανε δεν την είχαν ξαναδεί έτσι. Λίγες ώρες μετά την Ανάσταση, ξημερώματα του Πάσχα ο πατέρας μου γύρισε! Μας είπε ότι οι κοπέλες στην αεροπορική εταιρεία θες γιατί η μητέρα μου δούλευε σε αυτήν την εταιρεία, θες γιατί τον λυπήθηκαν, τον βάλανε αφού είχε κλείσει η πτήση σε μία από τις θέσεις που κάθονται οι αεροσυνοδοί και δεν πρόλαβε να ειδοποιήσει!

Από τότε η μητέρα μου πιστεύει στον καφέ που λέει η θεία αλλά δεν ζητάει ποτέ να της το πει γιατί φοβάται.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2004, 22:24:50  Εμφάνιση Προφίλ
To χάρισμα αυτό το είχε και μια φίλη της μαμάς μου που ήταν φαρμακοποιός... Ποτέ δεν ήθελε όμως να το λέει και πάντα αισθανόταν άσχημα και γι'αυτό και το απέφευγε... Και να φανταστείς ότι είχε πάει στην Ιατρική...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2004, 00:39:40  Εμφάνιση Προφίλ
Μακάρι αυτό το χάρισμα να αφορούσε μόνο τα χαρούμενα γεγονότα.
Ένιωσα αρκετές φορές άσχημα,μαντεύοντας δυσάρεστες καταστάσεις-έως τραγικές.
Ένιωθα υπεύθυνη.
Και για να <ξορκίσω> αυτό το συναίσθημα,τύψεις θα το έλεγα,άρχισα να διαδίδω παντού με πάθος και μανία,την άποψή μου(!!!),ότι κάθε προάισθημα,ένστικτο,φλυτζάνια κλπ.είναι φαντασιώσεις.
Κακά τα ψέματα.Μόνο τον εαυτό μου ξεγελούσα.
Κι αυτόν έως κάποιο σημείο.
Λογικό η φίλη της μητέρας σου Avallon να νιώθει άβολα.
Για μένα είναι δίκοπο μαχαίρι...

<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

obelix
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2004, 03:20:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους obelix
Φίλοι μου Καλησπέρα σας,
είχα καιρό να μπώ στο forum και πραγματικά η συζήτηση έχει γίνει πολύ ενδιαφέρουσα. Καιρός λοιπόν να καταθέσω και μια δική μου ιστορία.

Καταρχάς θέλω να διευκρινίσω τα εξής:
τη συγκεκριμένη ιστορία ειλικρινά δε θυμάμαι πότε την άκουσα πρώτη φορά. Συνεπώς δε θυμάμαι ποιός μου τη διηγήθηκε πρώτος, έχω όμως την εντύπωση ότι ήταν ο πατέρας μου. Έχει πάντως επιβεβαιωθεί από αρκετά άλλα άτομα όχι σαν ιστορία αλλά ως γεγονός. Αρκετά όμως με τα διαδικαστικά.

Κατάγομαι από ένα χωριό της Μάνης. Το χωριό μου είναι παραθαλλάσιο και βρίσκεται ουσιαστικά στη βάση ενός "αμφιθεατρικού" τοπίου έχοντας, συνεπώς, οπτική πρόσβαση στις πλαγίές των γύρω βουνών. Επί χρόνια οι κάτοικοι του χωριού μου, αλλά και των χωριών που βρίσκονται στις πλαγιές ενός από τα βουνά, έβλεπαν ένα φώς -η ονομασία του ήταν Φαναράκι- να ξεκινά κάθε βράδυ κοντά από ένα από αυτά να κατευθύνεται σε ένα άλλο και έπειτα να γυρίζει πίσω στο χωριό, από όπου ξεκινούσε, όπου και χανόταν. Είχαν παραμονέψει για να δούν τι ήταν αλλά την ώρα που τους πλησίαζε ξαφνικά τους προσπερνούσε. Το πότε ξεκίνησε αυτό να συμβαίνει δεν το ξέρω, ο πατέρας μου πάντως που γεννήθηκε και μεγάλωσε εκεί, εκτός από την περίοδο της κατοχής, το θυμάται όλα του τα χρόνια. Επίσης δεν ξέρω το πότε ακριβώς σταμάτησε, ήταν, όμως, κατα τη διάρκεια της χούντας όταν άνοιξαν δρόμο.

Η εξήγηση ήταν ότι τα παλιά τα χρόνια ο παπάς του χωριού από όπου ξεκινούσε το Φαναράκι πήγε στο άλλο χωριό να κοινωνήσει έναν ετοιμοθάνατο, στο γυρισμό όμως πέθανε. Όταν άνοιγαν το δρόμο βρήκαν τα οστά του.

Την ιστορία την πιστεύω γιατά την έχω ακούσει από πολλούς συγχωριανούς μου και γιατί πιστεύω ότι και αν ακόμα ήταν ψέματα δεν θα υπήρχε λόγος ο πατέρας μου να επιμένει σε αυτήν τώρα που είμαι 23 αν μου την είχε πεί για να με τρομάξει.


"Είναι τρελοί αυτοί οι Ρωμαίοι"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

i_see_s_d
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2004, 07:55:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους i_see_s_d
Geia sas paidia kai apo emena... kainourios egw edw.... oraio to forum kai wraies kai oi istories sas, an kai den me peithoun...
Genika eimai dyspistos se tetoia themata (px den pisteyw oti yparxei anthropos panw stin gi pou exei synantisei eksogiino (tha katalavete parakatw ti ennow))kathws prospathw na dinw orthologikes apanthseis sto kathe "aneksigito fainomeno" pou peftei sthn antilhpsi mou... Pisteyw paidia (xwris vevaia na thelw na prosvallw kanenan edw pera) oti ola ayta ta gegonota pou exoun eipwthei edw se ayto to forum einai sthn pleiopsifia tous kalosthmenes farses kapoiwn se varos aytwn pou tis exoun zisei kai tis diigountai...kai merikes fores, poly spaniotera einai fantastika pragmata... oti diladi den exoun yliki ypostasi alla einai pragmata pou ta fantazomaste, pou yparxoun mono mesa sto myalo mas...(edw thelw na dieykrinisw ti ennow...gia na mhn pareksigithw).Den ennoo oti osoi vlepoun i zoun katastaseis pou ksefeygoun apo tin logiki einai trelloi, alla mporei o syndyasmos kapoiwn katastasewn me kapoies symptwseis na odigisei se tetoia fainomena! px eimaste kourasmenoi, vlepoume viastika kati kai mas dimiourgei lathos entypwsi...eimaste kai ligo eykolopistoi panw se ayto to thema... kai tsoup... na sou to aneksigito !!! loipon.. den kserw... se pollous mporei na fainontai vlakeies ola ayta pou lew, omws einai mia apopsi kai ayti...! parepiptontws tha sas pw oti eimai 19 xronwn, eimai foititis kai to spiti mou pou menw oso kairo spoudazw einai se ena xwrio,se kapws apomakro meros kathws eksw apo to spiti mou exei ktimata!!!! kai 1 kolwna fws ana kamposa metra... loipon..ekei pou thelw na kataliksw einai oti den exw dei pote mou tipota aneksigito stin zoi moi.. apo fantasmata mexri ufo.... tipota...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2004, 08:15:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya
Καλή μου Ελευθερία σε καταλαβαίνω απόλυτα. Και η θεία μου φοβάται να μας πει αυτά που βλέπει στον καφέ. Το χειρότερο περιστατικό είχε συμβεί πέρσι. Πίναμε καφέ στη θεία μου, η γιαγιά μου, η αδελφή της μητέρας μου και εγώ. Κοίταξε το δικό μου, μου είπε τα καλά, ίσως παρέλειψε τα κακά και ενώ η γιαγιά και η αδελφή της μαμάς μου κουβέντιαζαν και δεν πρόσεχαν πήρε το φλιτζάνι της γιαγιάς και το κοίταγε. Εγώ την παρακολουθούσα και είδα ότι ταράχτηκε και ακούμπησε αμέσως το φλιτζάνι στη θέση του. Ήθελα να τη ρωτήσω τι είδε αλλά δεν τόλμαγα γιατί δεν ήθελα να στενοχωρηθεί η γιαγιά. Η αδελφή της μαμάς μου τη ρώτησε τι βλέπει στο φλιτζάνι της γιαγιάς και τους είπε ότι δεν βλέπει τίποτα γιατί είχε πολύ κατακάθι και δεν το γύρισε καλά. Όταν μάζεψα τα φλιτζάνια να τα πάω μέσα είδα ότι της γιαγιάς ήταν κατάμαυρο. Σε λιγότερο από 1 εβδομάδα η γιαγιά έπεσε και χτύπησε στα καλά καθούμενα και την είχαμε στο νοσοκομείο για 3 εβδομάδες. Στο νσοκομείο η θεία μου μου είπε ότι είχε δει πως κάτι κακό θα συνέβαινε και δεν είχε πει τίποτα. Ίσως πιστεύει ότι αν δεν πει τα κακά θα τα αποτρέψει.
Αυτό το χάρισμα προκαλεί φόβο σε αυτούς που το έχουν και είναι λογικό, ίσως να τους δημιουργείται η εντύπωση ότι προκαλούν αυτά που βλέπουν.
Πάντως μου βρίσκει πάντα τα ταξίδια του άντρα μου με κάθε λεπτομέρεια (μακριά-κοντά, λίγες-πολλές ημέρες) κι εγώ επίτηδες ποτέ δεν της λέω τίποτα για να δω αν θα τα βρει.

Αγαπητέ obelix πολύ ενδιαφέρουσα η ιστορία σου. Το φως ίσως εμφανιζόταν γιατί η ψυχή του παπά δεν είχε ησυχάσει γιατί είχε αφήσει ανολοκλήρωτη την αποστολή του.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

i_see_s_d
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2004, 08:20:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους i_see_s_d
Τώρα που ξαναδιαβάζω αυτά που έγραψα, διαπιστώνω οτι θέλουν ενα συμπληρωματικό κειμενακι...γιατι όταν το έγραφα είμουν σε παλιότερο κομμάτι της κουβέντας αυτής.... μερικές σελίδες πιο πίσω !!! άρα για να κολλήσουν αυτά που λέω με τα όσα έχετε πει εσείς πρεπει να συμπληρώσω...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

i_see_s_d
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2004, 08:29:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους i_see_s_d
Μπα... βαριέμαι να συμπληρώσω.... πάνω-κάτω καταλαβαίνετε τι θέλω να πω...

Υ.Γ Τα βιντεάκια αυτά δεν μου λένε τίποτα... μερικά που είδα, είναι σαν να πετάει κάποιος σαϊτες μέσα σε ένα δωμάτιο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2004, 09:26:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster
quote:

Καλή μου Ελευθερία σε καταλαβαίνω απόλυτα. Και η θεία μου φοβάται να μας πει αυτά που βλέπει στον καφέ. Το χειρότερο περιστατικό είχε συμβεί πέρσι. Πίναμε καφέ στη θεία μου, η γιαγιά μου, η αδελφή της μητέρας μου και εγώ. Κοίταξε το δικό μου, μου είπε τα καλά, ίσως παρέλειψε τα κακά και ενώ η γιαγιά και η αδελφή της μαμάς μου κουβέντιαζαν και δεν πρόσεχαν πήρε το φλιτζάνι της γιαγιάς και το κοίταγε. Εγώ την παρακολουθούσα και είδα ότι ταράχτηκε και ακούμπησε αμέσως το φλιτζάνι στη θέση του. Ήθελα να τη ρωτήσω τι είδε αλλά δεν τόλμαγα γιατί δεν ήθελα να στενοχωρηθεί η γιαγιά. Η αδελφή της μαμάς μου τη ρώτησε τι βλέπει στο φλιτζάνι της γιαγιάς και τους είπε ότι δεν βλέπει τίποτα γιατί είχε πολύ κατακάθι και δεν το γύρισε καλά. Όταν μάζεψα τα φλιτζάνια να τα πάω μέσα είδα ότι της γιαγιάς ήταν κατάμαυρο. Σε λιγότερο από 1 εβδομάδα η γιαγιά έπεσε και χτύπησε στα καλά καθούμενα και την είχαμε στο νοσοκομείο για 3 εβδομάδες. Στο νσοκομείο η θεία μου μου είπε ότι είχε δει πως κάτι κακό θα συνέβαινε και δεν είχε πει τίποτα. Ίσως πιστεύει ότι αν δεν πει τα κακά θα τα αποτρέψει.
Αυτό το χάρισμα προκαλεί φόβο σε αυτούς που το έχουν και είναι λογικό, ίσως να τους δημιουργείται η εντύπωση ότι προκαλούν αυτά που βλέπουν.
Πάντως μου βρίσκει πάντα τα ταξίδια του άντρα μου με κάθε λεπτομέρεια (μακριά-κοντά, λίγες-πολλές ημέρες) κι εγώ επίτηδες ποτέ δεν της λέω τίποτα για να δω αν θα τα βρει.

Αγαπητέ obelix πολύ ενδιαφέρουσα η ιστορία σου. Το φως ίσως εμφανιζόταν γιατί η ψυχή του παπά δεν είχε ησυχάσει γιατί είχε αφήσει ανολοκλήρωτη την αποστολή του.



Καλημερα σε ολους!!!
Εσυ που ξερεις τι παιζει ομως με τα υπερφυσικα,γιατι δεν προσπαθεις να την πεισεις οτι δεν φταιει σε τιποτα εκεινη για αυτα που βλεπει.Θα ηταν μαλιστα καλητερο να τους προιδοποιει για αυτα που βλεπει.Αλλωστε οποιος της ζηταει να "διαβασει"το φλιτζανι του,θα πρεπει να ξερει οτι μπορει να ακουσει ασχημα πραγματα αλλα και καλα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2004, 12:33:48  Εμφάνιση Προφίλ
Είναι πολύ φυσικό αυτοί που έχουν την «δυνατότητα» να δουν κάποια πράγματα απ’ το μέλλον, να μην θέλουν να τα μοιραστούν με άλλους. Φυσικά αναφέρομαι μόνο σε ανθρώπους που αληθινά έχουν αυτή την δυνατότητα και όχι σε αυτούς που ισχυρίζονται ότι την έχουν λόγω κέρδους (μέντιουμ κλπ).

.... Όπως έχω γράψει και παλιότερα στο forum έχω την δυνατότητα (γιατί προσωπικά δεν το θεωρώ χάρισμα όπως αναφέρουν κάποιοι) να «διαβάζω» τα χαρτιά.

Μετά από μία «μανιώδη», θα έλεγα, προσπάθεια μερικών χρόνων του ν’ «αποδείξω» ή να διαψεύσω τον εαυτό μου ότι πραγματικά έχω αυτή την δυνατότητα το σταμάτησα τελείως... Έχω «μείνει» με την άποψη ότι είναι κάτι περισσότερο σαν φορτίο παρά σαν καλό και συμβουλευτικό στήριγμα .

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2004, 12:43:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster
Συμφωνω,αλλα για να δεις,εσυ π.χ,το μελλον καποιου θα πρεπει να του διαβασεις τα χαρτια.Δεν γινεται αυτοματα.Αρα για να γινει αυτο θα πρεπει να στο ζητησει,αρα ξερει οτι μπορει να ακουσει ασχημα η καλα νεα,και να το κανεις εσυ με δικια σου θεληση,αρα πρεπει να μοιραστεις μαζι του αυτα που θα δεις.Δεν μπορει να σε αναγκασει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2004, 13:42:25  Εμφάνιση Προφίλ
Κανείς δεν μπορεί να σε αναγκάσει να δεις κάτι! Ούτε ο ίδιος σου ο εαυτός!

Όμως δεν είναι ανάγκη να υπάρχει πάντα κάποιος άλλος φίλε stickmaster. Αυτά που αναφέρω, κάλλιστα ισχύουν και για μένα την ίδια!

Όταν λοιπόν διαβάζω τα χαρτιά για μένα, αυτόματα βλέπω κάποια πράγματα για άλλους, δικά μου αγαπημένα πρόσωπα ή ακόμα και απλούς γνωστούς μου. Άθελά μου λοιπόν, μαθαίνω / ξέρω πράγματα που σε άλλη περίπτωση δεν θα είχα την δυνατότητα. Αυτό δεν είναι επίσης μεγάλο βάρος?

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stickmaster
Μέλος 1ης Βαθμίδας


137 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2004, 13:48:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stickmaster
Ετσι οπως το λες εχεις δικιο.Δεν μου αρεσει ομως η λεξει βαρος που λες.Ετσι εισαι εσυ,και αυτο σε κανει μοναδικη!!!
Μην λες βαρος κατι που ειναι κοματι του εαυτου σου.
Δεν ξερω,μπορει να τα λεω αυτα επειδη δεν το ζω αυτο που ζεις εσυ καθε μερα...Λενε οτι οποιος ειναι εξω απο το χορο ξερουν πολλα τραγουδια...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/02/2004, 15:52:05  Εμφάνιση Προφίλ
Γεια σας και πάλι!
χαίρομαι που η κουβεντούλα μας εξελίσσεται τόσο καλά!
Παράξενη όντως η ιστορία του νέου φίλου μας,obelix.
Αγαπητέ i_see_s_d καλά κάνεις και αμφισβητείς.
Είναι αστείο να βγάζουμε συμπεράσματα εύκολα,και να λέμε το βρήκα:<είναι αυτό>.
καλύτερο είναι να άναφέρουμε τα γεγονότα.
Δεν συμφωνώ όμως,ότι όλα αυτά τα παράξενα είναι στην φαντασία κάποιου.
quote:
px eimaste kourasmenoi, vlepoume viastika kati kai mas dimiourgei lathos entypwsi...eimaste kai ligo eykolopistoi panw se ayto to thema... kai tsoup... na sou to aneksigito !!!

Ούτε αυτό το δέχομαι.
Μου έτυχε για ώρες να παρατηρώ κάτι.Να είμαι ξεκούραστη,και μάλιστα να το βλέπουν άλλα 100 άτομα μαζί με μένα.
Ωραία το είπες <Ανεξήγητο>.Ας μείνω σε αυτό.Δεν χωρά εξήγηση..Ή υποθετικά πάντα, προσπαθώ να δώσω μια εξήγηση.
quote:
Εσυ που ξερεις τι παιζει ομως με τα υπερφυσικα,γιατι δεν προσπαθεις να την πεισεις οτι δεν φταιει σε τιποτα εκεινη για αυτα που βλεπει.Θα ηταν μαλιστα καλητερο να τους προιδοποιει για αυτα που βλεπει.Αλλωστε οποιος της ζηταει να "διαβασει"το φλιτζανι του,θα πρεπει να ξερει οτι μπορει να ακουσει ασχημα πραγματα αλλα και καλα.

Ξέρεις δεν είναι τόσο απλό.
Δεν νιώθεις απλά υπεύθυνος,αλλά πιάνεις την αρνητική ενέργεια.Βιώνεις το κακό.Ότι και να σου πει κάποιος από έξω,δεν είναι αρκετό για να διώξει αυτό το συναίσθημα.
quote:
Συμφωνω,αλλα για να δεις,εσυ π.χ,το μελλον καποιου θα πρεπει να του διαβασεις τα χαρτια.Δεν γινεται αυτοματα.

Δεν είναι απαραίτητο αυτό που λες.
Συχνά χρειάζεται βέβαια να συγκεντρωθείς κάπου.
Άλλοτε,απλά σου έρχεται η εικόνα ή το νιώθεις μέσα σου.
Έχεις τη <δυνατότητα>, που πολύ καλά ανέφερε η φίλη μας.
Δεν χρειάζεσαι πάντα κάτι συμπληρωματικό.
Και ναι, είναι βάρος...

<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2004, 09:50:02  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ekei pou thelw na kataliksw einai oti den exw dei pote mou tipota aneksigito stin zoi moi.. apo fantasmata mexri ufo....

Φίλε i_see_s_d καλώς όρισες καταρχήν στην διαδικτυακή μας παρεούλα...
ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΟΤΕ...
Οσα φέρνει η ώρα δεν τα φέρνει ο χρόνος...
Την επόμενη βδομάδα μπορεί να σου συμβεί κάτι ανεξήγητο...
Γιατί μη μου πεις ότι ΟΛΑ μπορούν να εξηγηθούν ορθολογιστικά... ξέρω δεν το πιστεύεις και έχεις δίκιο γιατί σου απουσιάζουν τα ανάλογα βιώματα...αλλά ποτέ δεν ξέρεις...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alma libre
Νέο Μέλος

Bulgaria
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2004, 00:52:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alma libre
Γεια χαρα σε ολους σας και καλως σας βρισκω. Προσφατα ανακαληψα την σελιδα σας και επειδη μου αρεσε, αλλα και επειδη εχω κι εγω καποιες ιστοριες να διηγηθω αποφασισα να γινω μελος της. Πριν 5 χρονια λοιπον η μητερα μου μαζι με αλλα 4 ατομα ειχαν παει να επισκεφθουν ενα μοναστηρι. Ξεκινησαν λοιπον το μεσημερακι γιατι τα φωτα του αυτοκινητου δεν λειτουργουσαν καλα, για να γυρισουν νωρις. Οταν εφευγαν απο την μονη, ο γεροντας τους ειπε να προσεχουν στο δρομο. Γυριζοντας ομως για Χαλκιδα ανακαλυξαν πως ειχαν χαθει. Ξαφνικα το αυτοκινητο σταματησε και αναψαν τα φωτα του στη μεγαλη σκαλα που πριν δεν λειτουργουσε. Ξεχασα να πω πως ειχε νυχτωσει. Ο οδηγος φυσικα παραξενευτηκε για τα φωτα. Τοτε βλεπουν στην μεση του δρομου ενα μαυρο κατσικι να κατευθηνεται προς το αυτοκινητο. Το ζωο λοιπον πηγε μπροστα τους και αρχισε να χτυπαει το κεφαλι του πανω στο καπο του αυτοκινητου. Επιτα ανεβηκε πανω στο καπο και εβγαζε αφρο απο το στομα ενω ειχε βαλει το κεφαλι του αναμεσα στα πισω ποδια του. Περιττο να πουμε την τρομαρα της παρεας οι οποιοι αρχιζαν να κανουν προσευχες ενω το μικρο κοριτσι της παρεας ειπε΄- αυτος για να μας τρομαξει εβαλε το κεφαλι του στον κ.... του. Υστερα απο λιγα λεπτα αφου προσευχονταν ολοι, το ζωο αρχισε κι εκανε βηματα προς τα πισω, κατεβηκε απο το αυτοκινητο κι εξαφανιστηκε. Αμεσως επανηλθε το αυτοκινητο, χαμηλωσαν παλι τα φωτα του και καταφεραν να βρουν το δρομο. Το παιδακι για 3 μηνες δεν μπορουσε να κοιμηθει μονο του, ενω η παρεα αυτη δεν ξεχναει ευκολα το περιστατικο. Η ιστορια μου ειναι 100% αληθινη, οπως και οι ανθρωποι που την εζησαν. Γι αυτο φιλοι μου ποτε μην λετε ποτε.

apΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

coperrolo
Μέλος 2ης Βαθμίδας


191 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2004, 04:03:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους coperrolo
quote:

Επιτα ανεβηκε πανω στο καπο

Μου θυμίζει ένα καλοκαίρι στη Θάσο να τρέχω αλλόφρων από την ξάπλα της πετσέτας για να κυνηγήσω ένα κοπάδι κατσίκια που σκαρφάλωσε σε καπώ και ουρανό για να βοσκήσουν την ελιά στον ίσκιο της οποίας είχα παρκάρει. Κατά ένα παράξενο τρόπο δεν είχαν καβουλιάσει ή χαράξει το αυτοκίνητο. Πολύ μυστήρια πλάσματα τα κατσίκια...

My Karma ran over your Dogma
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nefertity
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
95 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2004, 14:22:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nefertity
ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ FORUM,ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ FORUM:ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ...ΜΗΠΩΣ???...
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ/ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alma libre
Νέο Μέλος

Bulgaria
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2004, 14:33:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alma libre
Παρολαυτα φιλε COPERROLO μονο καλοκαιρακι δεν ηταν και φυσικα δεν ηταν κατι το ευχαριστο. Φυσικα παλι μπορεις να το εμηνευσεις οπως θελεις. Παντως οι ανθρωποι που ηταν μεσα δεν το ερμηνευσαν ως κατι το φυσιολογικο. Μην νομιζεις φυσικα οτι κι εγω ειμαι καποια ευκολοπιστη. Αλλα καποια περιστατικα που συμβαινουν γυρω μου δεν μπορω να τα προσπερασω. Και βεβαια δεν μου το ειπαν τυχαιοι ανθρωποι. Αλλα αναμεσα τους ηταν κι ενα παιδι που πιστεψε με δεν εχει λογο να πει ψεματα. Απλα ειναι μεχρι να σου τυχει.

apΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy