ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 ΣΒΑΣΤΙΚΑ: Ενα Μαγικό σύμβολο ;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 01:38:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΩ ΠΩΣ ΔΙΑΚΡΙΝΕΤΕ Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.......

Η ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΘΕΤΕΙ Η SILVERWOLF EINAI ΔΕΞΙΟΣΤΡΟΦΗ;


ΝΑΙ ΔΕΞΙΟΑΣΤΡΟΦΗ ΕΙΝΑΙ:)

ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΔΥΟ ΣΙΓΚΕΛ(ΔΕΣ ΤΟ ΤΟΠΙΚ "Η ΑΤΜΑ+ΤΟ ΦΟΥΘΑΡΚ" ~ΜΥΘΟΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΙΑ~ΕΚΕΙ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΥΝΟ ΑΥΤΟ...ΠΟΥ ΚΑΘΟΡΙΖΕΙ ΤΗ ΡΟΤΑ....ΤΟΥ ΤΡΟΧΟΥ)...
ΕΧΜ..+ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΟΠΩΣ ΟΙ ΔΥΟ ΠΕΛΥΡΕΣ ΜΑΣ...ΤΟΣΟ ΤΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ....ΟΠΩΣ ΟΙ ΔΥΟ ΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ ΑΤΡΑΠΟΙ..ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΕΝΑ ΔΕΞΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΡΙΣΤΡΟ...ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΩΣ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ...


ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙΣ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΟ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΦΟΥΡΦΟΥΡΙ ΚΑΙ ΦΥΣΗΞΕ ΤΟ..ΑΠΛΗΗ ΠΑΙΔΙΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝΝΠΗΓΗ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΣΟΥ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ..ΠΕΡΑΝ ΤΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΤΗΣ ΑΡΧΕΤΥΠΙΚΗΣ ΕΡΜΗΝΕΙΑΣ..ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΟΥ.



Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GEORGE D
Μέλος 2ης Βαθμίδας


199 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 00:24:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEORGE D  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΤΜΑ.................Ι'LL DO THAT

ΒΡΟΤΩ ΔΕ ΠΙΣΤΟΝ ΟΥΔΕΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ogygos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


261 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2004, 03:29:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μήπως η σβάστικα κωδικοποιεί το ίδιο πράγμα που κωδικοποιεί και το διπλό Έψιλον της γνωστής oμάδoς, δηλαδή τον Έλληνα. Άρα μιλάμε γιά φυσική(σταθερά λεπτής υφής) και όχι μαγεία:

http://www.geocities.com/thiva20/Hellenic/swastika.htm


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2004, 03:12:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
επειδη αυτο με το Εψιλον και τη Σβαστικα μου θυμισε πως πρεπει να σκαναρω κατι σχετικο..
να "πω"...ναι! καπως ετσι ειναι....αλλα μεχρι να επανελθω με την εικονα δωσε μας λιγα ακομη στοιχεια....:))

(αυτο με τους Ε-ψιλον οποιος το καταλαβει επακριβως οχι μοναχα δεν θα γελασει αλλα οταν πια καταλαβει "θα ντραπει" αν σε εστω και μια στιγμη χλευασε το μεγαλειο της πατριδας ...που η ψυχη του επελεξε να τον X-σφενδονησει...σε αυτην την ενσαρκωση:)

η σβαστικα "εχει να κανει"με τη φυσικη οταν απεικονιζεται ως
τροχος ενεργειας...
"εχει ομως να κανει" με την ρουνικη μαγεια ,αγαπητε, αν ειναι ενα --διπλο-- σιγκελ....
soοο...αυτο ειναι και το πολυπλοκο της υποθεσης....με τον χιτλερ...
τοσο οσο πολυπλοκη ειναι η ερμηνεια ενος και μονο συβολου..οταν αυτο γινεται..διπλο.(τωρα εμενα γιατι μου θυμιζει μια φραση κλειδι..απο αλλο θεμα;..."πολιορκητικος κριος" απο τον τρωικο ..πολεμο..!)

αν "σκεφτω" πως ο χιτλερ που κατεστρωσε "αρμονικο ωροσκοπιο" για να κατακτησει τον κοσμο....
μαγικο συμβολο για να σφραγισει το μονοπατι του...+το μαυρο συμβολο επανω σε ασπρο-κοκκινο.....τοτε...μαλλον τιποτε δεν εγινε τυχαια!...εκεινος ηξερε πολλα....+ εμεις δεν εχουμε "την ανεση" να τα πουμε ολα....
:)))
αν και εχουμε μαλλον καταδειξει τις απαντησεις..διασπαρτες στα φορουμς...(σε μια εποχη που μεσαιωνα θυμιζει:οποιος ψαχνει βρισκει...)

παντως "εχω δει" το χαρτη του...συμφωνα με ενα συγκεκριμενο search ειναι "μαυρος μαγος"....κι αναρρωτιεμαι πως θα διαμορφωθει η ιδια αυτη οψη αν θεσω τις παραμετρους του αρμονικου~ μεταποιημενου ωροσκοπιου του //εχμ...σβαστικα ομως εδω τοθεμα.....
και οπως ειπα....
σιγουρα λογω καταγωγης εχει καποια σχεση με το μαγικο αλφαβητο των ρουνων...
ε! λοιπον....το σιγκελ ειναι
-ο ηλιος...
εχμ....στη σβαστικα ~~~δυο φορες
"ηλιος";
-ο τροχος

...αν ειναι φυσικη;
βεβαια ειναι αν το δεις σε αυτο το επιπεδο :)

μα... οπως το δει ο καθενας-
η αληθεια σαν ειναι αντικειμενικη....πια,
εχει τοσες παραμετρους!
μα καθισταται φανερη σε ολες/ολους....;

paramatma...


Edited by - ΑΤΜΑ on 28/06/2004 00:37:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ogygos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


261 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2004, 00:05:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όταν έφτιαξα το σχήμα χρησιμοποίησα τυχαία χρώματα. Μετά όμως από αριθμολογική μελέτη των χρωμάτων σε σχέση με τους αριθμούς που εμφανίζονται μπορώ να πω ότι δεν δικαιολογείται το κόκκινο χρώμα των εθνικοσοσιαλιστών. Η σβάστικα έχει 6 ευθύγραμμα τμήματα και ως εκ τούτου σχετίζεται με το μπλε και την Αθηνά. Το σπάσιμο της συμμετρίας του τετραγώνου δε, οδηγεί στο οκτάγωνο και ως εκ τούτου στο Λευκό άρα και τον Απόλλωνα ή την Άρτεμη(ή αν θέλετε και τον Δία). Από την άλλη δε έχουμε την άμεση συσχέτιση του μαύρου με την σταθερά λεπτής υφής(κβαντικό κενό ~ αιθέρα) και τον Δία(Ζευς). Παρατηρούμε δε την ανακυκλωτική αριθμολογική αναπαραγωγή της Ελλάδος στο υπόλοιπο του Έλληνος:

http://www.geocities.com/thiva20/Hellenic/swastika.htm

Το ερυθρό των εθνικοσοσιαλιστών προέρχεται από την Μαρξιστική - υλιστική τους συνιστώσα και άρα σχετίζεται με την πεντάλφα και τον Διόνυσο:

Πυθ(ΕΡΥΘΡΟΝ) = 5 = Πυθ(ΔΙΟΝΥΣΟΣ)

Επίσης παρατηρούμε ότι η σβάστικα αποτελείται από τέσσερα δίγαμμα(F). Το δίγαμμα είχε αριθμητική αξία 6. ΕΛΛΑΣ = ΕΞΑΣ, ΕΛΛΗ Ν = 123 (1+2+3 = 1x2x3 = 6). Αυτό μας θυμίζει τους 6666 στίχους του κορανίου. Όμως η τετάρτη δύναμη του έξι (6x6x6x6) είναι δεκαδικό υποπολλαπλάσιο του αριθμού των δευτερολέπτων της μοίρας στον κύκλο και χρησιμοποιείται στον ορισμό του βασιλικού πήχη(βλέπε πυραμίδες) των Αιγυπτίων, μαζί με την διάμετρο της Γης και την σταθερά λεπτής υφής.


Edited by - Ogygos on 29/06/2004 00:14:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2004, 00:50:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Edited by - ryche on 29/06/2004 00:54:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/07/2004, 05:19:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ενοιωσα την αναγκη να ενωσω τουτα τα θεματα...

Ο ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΥΜΒΟΛΑ


H Ελλας
προοριζεται
να ζησει
+
θα ζησει!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2004, 04:08:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
..κοιτα +αυτο Ryche..;)


Definition: The symbol of Jumis (pr. Yoo-mis), the Baltic Pagan harvest God. The symbol of Jumis is two stylized, crossed corn stalks, a glyph which may be related to the sanskrit word for 'twin.' The stalks represent the two faces of the God, who is also related to the Roman Janus. The symbol is one of prosperity and good fortune, and is often found on clothing and decorative painting.


aummm...


Edited by - ΑΤΜΑ on 19/07/2004 04:11:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/08/2004, 03:37:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


The Swastika Stone is an Iron Age - Rock Carving.

The stone is found in the moors near Ilkley in West Yorkshire.

Αtma in lv
till the (never)end...
there in neverland...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2004, 19:17:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΤΜΑ με ολη τη συμπαθεια που σου εχω αυτα που παρουσιασες ειναι ρουνοι. Καμια σχεση με την ΣΟΥΑΣΤΙΚΑ. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2004, 21:22:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ......ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ ΓΙΑ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.....ΟΤΙ ΟΙ ΑΡΧΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΘΕΩΡΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ''ΑΡΙΣΤΕΡΟΣΤΡΟΦΗ'' ΣΒΑΣΤΙΚΑ ΩΣ ΘΕΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΛΟ

ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΩ ΠΩΣ ΔΙΑΚΡΙΝΕΤΕ Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.......


Φιλε μου, GEORGE D,..."εχουμε νεα" για τη σχεση του..
Lord GANESHA με τη σβαστικα..!
(παρολο που απαντηση δεν πηραμε επι του θεματος οσες φορες και να ζητησαμε διευκρινεις επι ανακριβιων..//με βαλε σε σκεψεις αυτη η συγκυρια..χμ)

ηρθε μια κυρια σουαμι..καθηγητρια γιογκα και περιεργαζονταν ο,τ υπηρχε στο χωρο απο ganesha O_O!---εχμ αλλα "στοιχεια" ας μη δωσω:Ρ/αν + ζητειται και ταυτοτητα πια .(//στην ουσια η πληροφορια μετραει εδω /κι οχι ...τα προσωπικα εκεινου που την εδωσε...:-
"παραξενευτηκα" αφου σκεφτηκα πως ηρθε απο κοντα να μου απαντησει αφου εδω αλλαξε ποσα προσωπα και να πει αυτο που πρπ δεν το ειπε..:((

η πληροφορια λοιπον..//οπως και αναφερθηκε περι δεξιοστροφης και αριστεροστροφης...
το αυτο ισχυει και για την προβοσκιδα του θεου της γνωσης....

------αν υποψιαστω οτι δειχνει με την προβοσκιδα την ατραπο;_; (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΓΩΝΙ;;;;.ΕΧΜ..ΟΨΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΚΟΣΜΟΘΕΑΣΗ//ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ)-----

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ Η ΑΡΙΣΤΕΡΟΣΤΡΟΦΗ//ΣΠΑΝΙΑ "ΟΨΗ" ΟΤΥ ΘΕΟΥ..ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΣΥΜΒΟΛΟ..
:))
ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΣΥΜΒΟΛΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΕΞΙΟΣΤΡΟΦΗ ΠΡΟΒΟΣΚΙΔΑ...

ΕΧΜ..ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΑΝ ΒΡΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙ...
ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΘΕΟΤΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΕΠΑΦΗ....ΜΕ ΤΗΝ ΣΒΑΣΤΙΚΑ..(ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΑΜΗΛΙΕΣ ΦΟΥΣΤΕΣ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΗΣ ΕΡΗΜΟΥ...ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΕΝΤΗΤΕΣ ΜΕ ΣΒΑΣΤΙΚΕΣ...//ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ ΤΥΧΕΡΟΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ...ΑΓΓΙΞΕΙ..Η ΦΟΡΕΣΕΙ...:))

(ευχομαι να μην "θαφτει" το θεμα ..λογω εκεχειριας:(

------κανενας δεν κουβεντιαζει πια εδω;/καλα θα πουν οτι εγω δεν μπροω.:((το εμαθα το σεναριο //μα αναβληθηκε η ταινια λογω ελειψης χρηματοδοτησης απο τον φορεα...:((/μοναχα καραδωκουν να επιτςεθουν οι βαρβαροι;...εχμ...καποιος ενεργοποιησε λαθος σβαστικα....//κατεβαστε την ασφαλεια των ανδρικελων....μηπως και συνεχισουμε.....------


Αtma in lv
till the (never)end...
there in neverland...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2004, 21:29:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΤΜΑ με ολη τη συμπαθεια που σου εχω αυτα που παρουσιασες ειναι ρουνοι. Καμια σχεση με την ΣΟΥΑΣΤΙΚΑ. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPG



ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ:))
για πoια απ'ολα "που παρουσιασα" ,αγαπητε Labolas;

("αν μιλαμε" γενικα...εχμ.../"ας προσεξουμε" οσοι ευκολως παραποιουν τις απαντησεις θα χαρουν + τωρα προκαλωντας ενα νανοσεισμο..:)


παντως.. απο τους ρουνους μεχρι τη σβαστικα>>υπαρχει ενα κοινο σημειο-
το σημειο Hλιος/Σιγκελ
...που αν τεθει διπλο ειναι η σβαστικα...
αυτο εννοεις πως ...εκανα λαθος;...
(κι ο χιτλερ φανταζομαι που την εθεσε αλλοστροφα...αλλα και οι δημιουργοι του φουθαρκ αρχαιωθεν//.._:))

αναμενω απαντηση,dear..

Αtma in lv
till the (never)end...
there in neverland...

Edited by - ΑΤΜΑ on 03/08/2004 21:48:59Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2004, 21:41:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


χμ...εδω μαλλον εχουμε απαντησεις...:))

Αtma in lv
till the (never)end...
there in neverland...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/08/2004, 21:45:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ας κανω αλλο ενα ποστ "ως παρατηρηση" επι της εικονας..

--ο ganesha..( συμφωνα με οσα προειπα )εχειαρστεροστροφη προβοσκιδα...
και
η Saraswati.. κρατα τ'οργανο "δεξιοστροφα"...)

--σαν μιαν αλλη γεννεσι...;))

Αtma in lv
till the (never)end...
there in neverland...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2004, 12:23:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι δουλεια εχει η Swastica στην ακροπολη?
Τι σχεση εχουν οι κολωνες Ιονικου ρυθμου με την Swastica?
Τι σχεση εχει η εταιρεια της Θουλης με την Swastica?
Τι σχεση εχει η μαγεια των Vril με την Swastica?

Οποιος εχει την καλοσυνη ας απαντησει...ευχχαριστω,.!

http://home.ripway.com/2004-8/155141/p21.jpg

"In nomine patris,et filii, et spiritus sancti."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2004, 14:51:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι σχεση εχει η Swastica με την Γερμανια του 1940???


"In nomine patris,et filii, et spiritus sancti."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/08/2004, 20:23:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Hermes,

έχεις διαβάσει το τόπικ ή απλά μπήκες κι έγραψες;


multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2004, 12:10:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλη Zadok, ατυχως το διαβασα, αλλα δεν ελαβα καμια απαντηση...παρα μονο γνωσεις που ηξερα...γι αυτο επαναλμβανομαι για το topic...Εσυ μηπως ξερεις τιποτα πουν δεν ειπωθηκε στο τοπικ...?

Deus X...

"In nomine patris,et filii, et spiritus sancti."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2004, 15:36:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οκ, ας τα πάρουμε ένα-ένα:

quote:
Τι δουλεια εχει η Swastica στην ακροπολη?

Τί σημαίνει αυτό;

quote:
Τι σχεση εχουν οι κολωνες Ιονικου ρυθμου με την Swastica?

Ξέρεις εσύ να έχουν;

quote:
Τι σχεση εχει η εταιρεια της Θουλης με την Swastica?

Ποιά είναι η εταιρεία αυτή;

quote:
Τι σχεση εχει η μαγεια των Vril με την Swastica?

Ποιά είναι αυτή η μαγεία;

quote:
Τι σχεση εχει η Swastica με την Γερμανια του 1940???

Εδώ υποθέτω ότι μας κάνεις "πλάκα" ή δεν έχεις διαβάσει όντως το τόπικ.

Θα ήθελες να γίνεις λίγο πιο σαφής, μήπως και συνεννοηθούμε;

multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lamogio
Μέλος 3ης Βαθμίδας


560 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2004, 19:22:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lamogio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Την παραπάνω εικόνα είχα βρει πέρισυ.
Σήμερα, κατά παράδοξο τρόπο, δεν εμφανίζεται στο σάιτ του πανεπιστημίου (Newcastle).

Ενιγουέι...

Είναι από την κλασσική εποχή σε αθηναϊκό βάζο που απεικονίζει οπλίτη (hoplites).Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2004, 12:46:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oριστε...Η τελευταια καρτα ταρο, στα ενωχιανα...

TEX
Restriction, desire, silence, fear

Reversed: Freedom, satisfaction, courage

Μεχρι που θα φτασει αυτη η κατασταση με την Swastica...?Αχχχχχ...
Για δειτε και εδω...!!!!

Τι ειναι αυτο...? Ξερω αλλα θα πω οταν το θελησω εγω....

"In nomine patris,et filii, et spiritus sancti."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2004, 16:51:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τί λες; Σοβαρά;;;!!!


multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2004, 17:43:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι ρε Zadok...σοβαρα...ρε σοβαρα ρε...ρε ναι ρε!!!


Να και η θειτσα μου...παει στα μαγειρεια...αχ πεινα!!!

"In nomine patris,et filii, et spiritus sancti."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/08/2004, 18:08:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σώώώπα!!!! Τί μας λες;

Μ' αρέσει η επιχειρηματολογία σου πάντως... Είναι ανάλογη του επιπέδου σου φυσικά.

Μόλις σε στριμώχνουν και σου θέτουν ερωτήματα και δεδομένου του ότι είσαι πανάσχετος και δεν μπορείς ν' απαντήσεις, πετάς και μία βαρύγδουπη κοτσάνα μπας και πιάσει σε κάποιον εξίσου πανάσχετο με σένα.


multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2004, 13:24:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποπο...κακια...τστστστσ...ντροπη!!!

Το ξερω οτι ειμαι ασχετος...αν δεν ημουν,δεν θα καθομουνα να συνομιλω μαζι σου, αλλα θα εκανα κατι ποιο δημιουργικο...!
Εσυ εισαι σχετικη δηλ.?
Πως αποκτησες το αξιωμα?
Ρωταω για να γινω και εγω σχετικος, για να μην εχεις παραπονο...!

Ονειρα βλεπεις...ποτε με στριμωξες?
"Ο πινασμενος καρβελια ονειρευεται"...!!!!!

Εγω παρεθεσα κατι αποκαλυπτικο...και εσυ με "δουλεψες"...ε λοιπον σου ανταποδιδω την βλακεια που μου εδωκες!!!
Και μην χανεις την ψηχραιμια σου...μπορει και να σου ξεφυγει κατι που δεν θες.
Εγω σε συμπαθω παντως(πλατωνικα)...

Hermes, ο σιωπιστης....

Να και ο αρχωντας...των τουρμπανιων...μπας και φτιαξει η διαθεση της φιλης Σαδωκ(Zadok)...

"In nomine patris,et filii, et spiritus sancti."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/08/2004, 14:07:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εγω παρεθεσα κατι αποκαλυπτικο...και εσυ με "δουλεψες"...ε λοιπον σου ανταποδιδω την βλακεια που μου εδωκες!!!
Και μην χανεις την ψηχραιμια σου...μπορει και να σου ξεφυγει κατι που δεν θες.
Εγω σε συμπαθω παντως(πλατωνικα)...

Οι μέχρι τώρα αποτυχημένα βαπτισμένες "αποκαλύψεις" σου στα διάφορα τόπικς προκάλεσαν την αντίδρασή μου και μην ανησυχείς, δε χάνω την ψυχραιμία μου με την ανοησία, αλλά ούτε και ισχυρίστηκα ποτέ (όπως εσύ), ότι υπάρχει κάτι για να μου "ξεφύγει".

Αν θέλεις, σεβάσου λίγο το χώρο που σε φιλοξενεί και μην το φορτώνεις με άσχετα...

Αν σε ενδιαφέρει το θέμα, ιδού...

multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 15:24:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σιγα ρε High Society...!!!!
Οι αποκαλυψεις μου μεχρι τωρα ηταν εικονες(τουλαχιστον)...και σιγουρα δεν καταλαβες καμια απο αυτες...αλλα, ετσι και αλλιως αυτοι που καταλαβαν...και κατανοησαν το περιενχομενο τους...ειδαν,εμαθαν και ακολουθησαν αυτα που και εγω ακολουθω...Δεν σου ειπε κανεις να ασχολησε μαζι μου, μονη σου το επελεξες.

Ξερεις, αν μαζεψουμε τις βλακειες σε μορφη κειμενου, και μετα σε μορφη εικονας θα δουμε πως τα γραπτα υπερταιρουν κατα 500%...οποτε το να παραθετω αθλιες εικονες ωστε να "μιλησω" και να περασω ενα μη γραπτο μηνυμα...ειναι το ιδιο με το να γραψω μια "κοτσανα"...Λυπαμαι που στο λεω αλλα οποιοσδηποτε βρισκεται εκτος θεματος...Δεν σεβεται αυτον τον χωρο...Αρα και εσυ κανεις το ιδιο με εμενα...

Και εφοσον μου αρεσει το θεμα θα παραθεσω τα επομενα...

!!!(Δεν βαζω εικονα για να μην παραπονιεσαι)!!!

"In nomine patris,et filii, et spiritus sancti."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 16:32:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
(ΑΡΙΣΤΕΡΑ){Αριστερ./Σβαστικα}/
____
Ι Ι
____Ι____Ι
Ι Ι
Ι Ι____

ΕΜΒΛΗΜΑ/ <ΘΗΛΕΩΝ> ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ
ΚΩΔΙΚΟΣ/ <ΗΡΑ>. ΣΥΜΠΑΝΤΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ
ΘΡΩΣΚΕΙΝ/ ΟΥΔΕΙΣ ΘΕΟΣ, ΟΥΔΕΜΙΑΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ
ΒΡΑΒΕΥΕΙ-ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ-ΤΙΜΩΡΕΙ.

ΣΥΜΒΟΛΙΣΜΟΣ/ΑΣΤΕΡΙΣΜΟΙ ΣΥΜΠΑΝΤΙΚΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ, ΤΑ ΚΡΗΤΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ 9/ ΠΟΣΟΤΗΤΑ-ΠΟΙΟΤΗΤΑ(1)
,ΤΕΚΝΟΓΟΝΙΑΣ(2),ΠΟΛΕΟΓΕΝΕΙΑΣ,(3)ΕΘΝΟΓΕΝΕΙΑΣ,(4)ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΥΠΕΡ ΑΔΥΝΑΤΩΝ,
(5)ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΗ ΖΩΩΝ,(6) ΦΥΤΩΝ,ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΥΓΕΙΑΣ,(7)ΕΔΑΦΟΥΣ,(8) ΥΔΑΤΩΝ.
ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑΣ ΗΤΟΙ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΖΩΟΝΤΟΣ,ΠΛΑΝΗΤΟΥ.ΤΕΚΝΟΓΟΝΙΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥ ΑΡΙΘΜΟΥ 12,
ΚΑΙ ΜΕΓΙΣΤΟΥ 24 ΤΕΚΝΩΝ, 12-ΑΡΡΕΝΩΝ-12 ΘΗΛΕΩΝ, ΕΩΣ ΚΟΡΕΣΜΟΥ ΤΗΣ ΠΛΗΘΥΣΜΟΥ ΑΝΑ ΜΟΝΑΔΑ
ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ ΕΔΑΦΟΥΣ.


(ΚΕΝΤΡΟ){3ΙΕ}

____ Ι ____
Ι Ι Ι
__Ι___Ι___Ι__
Ι Ι Ι
____Ι Ι Ι____
Ι

ΕΜΒΛΗΜΑ/ ΟΥΔΕΤΕΡΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΚΑΡΔΙΑΣ-ΗΛΙΑΚΟΥ ΠΛΕΓΜΑΤΟΣ
ΚΩΔΙΚΟΣ/ ΑΠΟΛΛΩΝ (το ΑΠΟΛΛΩΝ, δι ελξεως του Τ=>Λ και μεταπτωσεως του Β=>Π
του ορου <Α+ΒΕΛΤΕΡΟΣ>-(ΒΕΛΤΙΩΝ),ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟΣ ΒΑΘΜΟΣ ΤΟΥ <ΑΓΑΘΟΣ>.
[δια τουτο] ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΟΛΑΤΙΝΩΝ: WALTER-VOLTAIRE, VOLTERO

ΣΥΜΒΟΛΙΣΜΟΣ/ΤΟΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ <ΘΕΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ) ΠΑΡΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΙΣΤΑΝΑΝ
ΠΑΡ ΑΡΧΑΙΟΙΣ, ΤΑ ΣΕΛΗΝΙΑΚΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΑΠΑΤΗΣ ΤΟΥ <ΓΙΑΧΒΕΧ>.ΟΜΟΙΩΣ ΤΟΥ ΛΟΙΠΟΥΣ
ΘΕΟΥΣ ΔΩΔΕΚΑΘΕΟΥ.

ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑΤΩΝ: ΤΟ ΔΙΑΝΟΗΜΑ (Nazi-Swastica) ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΚΟΙΝΩΝΙΣΜΟΥ
ΟΜΟΤΙΜΩΝ ΕΘΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΙΤΕΥΜΑ.
ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΑΝΑΜΙΓΝΥΕΤΑΙ ΜΕ ΣΙΩΝΙΣΤΙΚΕΣ <ΘΕΩΡΙΕΣ ΝΑΖΙΣΜΟΥ> (ΙΟΥΔΑΙΟΥ ROZENBERG) ΠΕΡΙ
ΘΥΣΙΑΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΚΑΙ ΑΙΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΣΤΟΥΣ ΤΕΥΤΟΝΕΣ ΘΕΟΥΣ, ΜΗΔΕΝΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ
ΗΠΙΑΣ ΑΛΛΑΓΗΣ ΠΟΛΙΤΕΥΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΑΛΛΟΕΘΝΩΝ ΠΟΛΙΤΕΥΜΑΤΩΝ...ΤΟΤΕ ΠΡΟΚΥΠΤΟΥΝ ΤΑ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΠΟΛΕΜΟΥ ΜΕ ΔΙΑΤΑΓΕΣ ΙΟΥΔΑΙΩΝ ΣΕΦΑΡΝΤΙ¨ΧΙΤΛΕΡ-ΑΙΧΜΑΝ-ΜΥΛΛΕΡ.


(ΔΕΞΙΑ){ΔΕΞΙΟΣΤ./ΣΒΑΣΤΙΚΑ}/

____
Ι Ι
Ι____Ι____
Ι Ι
____Ι Ι


ΕΜΒΛΗΜΑ/ <ΑΡΡΕΝΩΝ> ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ
ΚΩΔΙΚΟΣ/ <ΖΕΥΣ> ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΕ
ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΤΗΡΗΣΗ...

ΣΥΜΒΟΛΙΣΜΟΣ/Η ΑΜΥΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΕΩΣ ΑΠΑΙΤΕΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΥΜΩΝ.
ΑΡΧΑΙΚΑ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΕΚΤΙΖΟΝΤΟ ΕΠΙ ΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΚΩΝ
ΓΕΩΔΕΤΙΚΩΝ ΚΟΜΒΩΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ ΠΛΑΝΗΤΟΥ...(ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΕΠΙ-
ΚΙΝΔΥΝΩΝ ΓΝΩΣΕΩΝ...ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΑΣ ΣΤΟ Ε-MAIL MOY).

Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΟ...


"In nomine patris,et filii, et spiritus sancti."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 17:17:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Low Society, δεν ανησυχώ με την ανοησία σου, διότι ως γνωστόν είναι αδύνατον να κατέχεις οποιαδήποτε επικίνδυνη γνώση.

Δε μου λες, παλληκάρι μου, τί το σημαντικό περιλαμβάνουν τα όσα μας παρέθεσες;
Πρώτος εσύ τα έχεις γράψει ή απλά είσαι μάστορας στην αντιγραφή;

multi - persona

"Virtus Junxit Mors Non Separabit"(Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Hermes
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
640 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/08/2004, 19:49:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Hermes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ας τα παρουμε ενα ενα...

Λοιπον...Ειναι επικινδηνες γνωσεις,αρκει να βαλεις το αργοστροφο μυαλουδακι σου να σκεφτει, πως μια ενδεχομενη "μεταβιας" επιβολη νεας πραγματικοτητας μπορει να επιφερει επικυνδηνες επιπτωσεις στην ζωη του καθενος...αλλα που "νιο"-"νιο"...!

2=ον
Δεν ειμαι παληκαρι σου!!!
Και γιατι με λες παληκαρι...ξερεις και την ηλικια μου?

3=ον
Το αν εχουν κατι το σοβαρο αυτα που παρεθεσα,ασε να το κρινει καποιος που ξερει και οχι ολη η δηθεν "Σχετικοκρατια"...."ασχετοκρατια" θα ελεγα καλυτερα!
Απο κει και περα αν ανοιξεις λιγο τα ματακια σου θα δεις την αληθεια!

4=ον και τελος!
Ας μην μιλησουμε για αντιγραφες...δεν ειναι υπερ σου...
Και δεν ειναι απλες αντιγραφες, αλλα εμπνευσεις που εχουν συζητηθει αλλα και γραφτει ανα τους καιρους, απο ανθρωπους "Μη" στενομυαλους...Και κυριωτερα ΚΑΘΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟ "ΥΠΟΓΕΙΑ" ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ.!

Και στην τελικη...καλυτερα να παραθετω θεματα συγραφεων...και να ανοιγω τα ματια των "τυφλων"...Παρα να παιζω το ρολο του "Υπουργου Προπαγανδας"...

"In nomine patris,et filii, et spiritus sancti."

Έγιναν επεμβάσεις λόγω παραβίασης των κανονισμών του forumΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1560059
Maintained by Digital Alchemy