ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Επίσημη Συνάντηση ESOTERICA.gr - 10/4/2005 (για τα Μέλη των Forums)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 17:26:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εάν κάποιος έχει μάθει κάτι για την ώρα τέλεσής του, παρακαλώ να ενημερώσει εδώ.
Πάντως, η Συνάντηση έχει προβλεφθεί να γίνει απογευματινές/πρώτες βραδινές ώρες.

Λοιπόν.. με τις πρώτες πληροφορίες... ο αγώνας θα αρχίσει στις 20.30...
και το αποτέλεσμα... 1-0 υπερ του Ολυμπιακού... γμφ#@$$%


Edited by - allzzaro on 05/04/2005 17:39:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 19:22:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ναι βρε ΑΦΡΟΔΙΤΗ μου, γιατί δεν ρωτάς;
Μη μου πεις καλή μου Zadok ότι ξέρεις τους ταλαντούχους (Ποιοι; Που; ...στις εισηγήσεις; και σε τι θέμα;) και δεν μας ενημερώνεις!;!;

ΥΓ: Εγκό ντεν ίμε ταλαντούχο...


Βρε το Jejeje...!!! Βασιλικότερος του Βασιλέως βλέπω...

Αδιάβαστο σε πιάνω πάντως!
Έχω ξαναγράψει ότι επαγγελματικώς τουλάχιστον για τα ταλέντα είμαι πιο ειδική.
Το δικό σου ταλέντο (αν δε με απατά η μνήμη μου) περιορίζεται στα "Τεχνικά θέματα των Φόρουμς" και απ' ότι βλέπω, σε αναγκάζει να γράφεις επιλεκτικά στα ελληνικά κάποιες φορές.
Τέλος πάντων, ό,τι θυμάσαι χαίρεσαι κι εσύ...

Συγγνώμη που δε σας ενημέρωσα, αγαπητέ μου συντονιστά, αλλά δεν ήξερα ότι είναι υποχρέωσίς μου!
(Πάω να ξαναδιαβάσω τους κανόνες λειτουργίας )
Είμαι στη διάθεσή σας για ό,τι χρειαστείτε και νομίζω ότι η προθυμία μου τουλάχιστον, δεν αμφισβητείται.

Στα κατώτερα δωμάτια προσφέρουμε και κολλύριο για τα ματάκια!

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 19:33:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΚΕΦΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ.
ZADOK MOY!
EΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΩ -ΜΕ ΚΛΩΤΣΙΕΣ-, ΣΥΓΝΩΜΗ ΛΑΘΟΣ!!!
ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΙΚΟΝΑ ΠΙΣΩ ΜΟΥ...
ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΟΥΜΕ ΤΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΙΛΛΟΥΜΙΝΑΤΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΦΩΤΙΣΤΟΥΜΕ ΟΜΑΔΙΚΑ.
ΣΑΣ ΦΙΛΩ,
ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΛΑΜΠΕΡΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.
ΙΔΩΜΕΝ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 20:08:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πραγματικά δεν περίμενα αυτή την απάντηση αγαπητή Zadok. Πραγματικά δεν είχα καμία πρόθεση να σε θίξω. Αστειεύτηκα, κάτι αντίστοιχο με αυτό που έχει γίνει και από άλλους πριν από εμένα. Το αν σε σέβομαι νομίζω ότι το έχω αποδείξει σε άλλες (αν και λίγες) συζητήσεις μας. Δεν μου αρέσει να χαλάω για "ψύλλου πήδημα" τις σχέσεις μου με τους άλλους, οπότε δεν είχα την πρόθεση και στη συγκεκριμένη περίπτωση να το κάνω. Εσύ μάλλον άλλα κατάλαβες από το μήνυμά μου. Κατάλαβες ότι έπρεπε να με ενημερώσεις για το τι πρέπει να γράφεις... Κατάλαβες ότι έχω γίνει βασιλικότερος του βασιλέως.... Δεν θέλω να ακολουθήσω το ύψος του τελευταίου σου μηνύματος γιατί πραγματικά πιστεύω ότι το έγραψες χωρίς να γνωρίζεις τις πραγματικές μου προθέσεις.

Σε χαιρετώ

ΥΓ1. Το σχόλιο με το κολλύριο για τα μάτια στα κατώτερα δωμάτια δεν το'πιασα. Μπορείς να διευκρινήσεις; (παίρνω το θάρρος μιας και όπως γράφεις είσαι στη διάθεσή μου σε ότι χρειαστώ) Αν θέλεις μπορείς να μου απαντήσεις και μέσω email.
ΥΓ2. Τι κρίμα που δεν γνωρίζεις τα ταλέντα μου.
ΥΓ3. Δεν χρειάζεται να ξαναδιαβάσεις του κανόνες λειτουργίας. Είμαι σίγουρος ότι τους ξέρεις και τους τηρείς.

--Je^3--

Listening to ~Bloodhound Gang~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 20:28:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΩ... ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΑ!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΕΡΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.
ΣΩΣΤΑ ΟΜΙΛΩ;
ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΧΡΟΝΙΑ, ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΝΕΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ.
ΑΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ.
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ Η ΠΟΥ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΑΣ ΤΗΡΗΘΟΥΝ.
ΧΛΩΜΟ;
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΗΡΕΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΑΚΗ ΕΚΛΕΙΨΗ.
-8 ΑΠΡΙΛΗ ΣΤΟΝ ΚΡΙΟ- ΓΙΝΕΤΑΙ.
ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΚΑΥΓΑΔΕΣ.
ΑΜΗΝ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 21:14:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Jejeje, νομίζω ότι θα πρέπει να σου θυμίσω, ότι αστρολογικά διανύουμε περίοδο "ανάδρομου Ερμή" στο ζώδιο του Κριού.

Δεν γνωρίζω τί ζώδιο είσαι και αν σ' επηρεάζει άμεσα όπως εμένα, αλλά γενικά αυτές οι περίοδοι δεν είναι καλές για επικοινωνία κάθε είδους.
Χρειάζονται προσοχή, διότι προκύπτουν ασυνεννοησίες, μικροπαρεξηγήσεις και σε τεχνικό επίπεδο επικοινωνιακές βλάβες (αυτό ίσως να το έχεις παρατηρήσει δεδομένων των ενδιαφερόντων σου).

Νομίζω ότι κάπου αμφότεροι δε γίναμε αντιληπτοί και ως εκ τούτου, επέτρεψέ μου να προβώ στις σχετικές διευκρινίσεις, για τις οποίες οι περίοδος του "ανάδρομου Ερμή" είναι ιδανική.

quote:

Πραγματικά δεν περίμενα αυτή την απάντηση αγαπητή Zadok.

Δε θέλω να είμαι προβλέψιμη, αλλά στην προκειμένη περίπτωση λυπάμαι ειλικρινά αν σε απογοήτευσα.

quote:

Πραγματικά δεν είχα καμία πρόθεση να σε θίξω.

Μπορείς να δεχθείς ότι ούτε εγώ είχα τέτοια πρόθεση απέναντί σου;

quote:

Αστειεύτηκα, κάτι αντίστοιχο με αυτό που έχει γίνει και από άλλους πριν από εμένα.

Και από εμένα την ίδια. Κάποιος έδειξε να μην αντιλαμβάνεται, αλλά είπαμε... "ανάδρομος Ερμής" είναι αυτός.
Οψόμεθα...

quote:

Το αν σε σέβομαι νομίζω ότι το έχω αποδείξει σε άλλες (αν και λίγες) συζητήσεις μας.

Δεν τίθεται θέμα και νομίζω ότι έχω καταθέσει επανειλημμένως και εγώ την εκτίμησή μου για την προσφορά σου στο χώρο τον οποίο μας φιλοξενεί.

quote:
Δεν μου αρέσει να χαλάω για "ψύλλου πήδημα" τις σχέσεις μου με τους άλλους, οπότε δεν είχα την πρόθεση και στη συγκεκριμένη περίπτωση να το κάνω.

Αχ αυτά τα σεξουαλικά υπονοούμενα...

quote:

Εσύ μάλλον άλλα κατάλαβες από το μήνυμά μου.

Σε κάποια σημεία ναι.
Σε κάποια άλλα νομίζω ότι καλά κατάλαβα, αλλά ίσως δε φάνηκε στην απάντησή μου.

quote:

Κατάλαβες ότι έπρεπε να με ενημερώσεις για το τι πρέπει να γράφεις...

Εδώ δε με κατάλαβες:

Εννοούσα να σε ενημερώσω για τα πορίσματά μου περί ταλέντων των μελών του esoterica.

quote:

Κατάλαβες ότι έχω γίνει βασιλικότερος του βασιλέως....

Θα σε παρακαλούσα να μην το παρερμηνεύσεις. Ήταν σχήμα λόγου.

quote:

Δεν θέλω να ακολουθήσω το ύψος του τελευταίου σου μηνύματος γιατί πραγματικά πιστεύω ότι το έγραψες χωρίς να γνωρίζεις τις πραγματικές μου προθέσεις.

Σ' ευχαριστώ για την ευγένειά σου κι ελπίζω ειλικρινά, να απαλύνθηκε η όποια παρεξήγηση.

quote:

ΥΓ1. Το σχόλιο με το κολλύριο για τα μάτια στα κατώτερα δωμάτια δεν το'πιασα. Μπορείς να διευκρινήσεις; (παίρνω το θάρρος μιας και όπως γράφεις είσαι στη διάθεσή μου σε ότι χρειαστώ) Αν θέλεις μπορείς να μου απαντήσεις και μέσω email.

Ξεκινώ από εδώ κι αν θελήσεις, συνεχίζουμε και μέσω e-mail...
Στα "Μεταξύ Τύρου & Αχλάδου" κάναμε κάποια αστεία...
Αν δεν έτυχε να τα διαβάσεις, καταλαβαίνω ότι σε ξένισε αυτή η πρόταση.
Σ' εκείνο το "σενάριο" λοιπόν, το αστείο έλεγε ότι είχαμε μία επιχείρηση εμπορίας φαρμακευτικών προϊόντων και χορηγούσαμε κατάλληλα σκευάσματα (ηρεμιστικά, καρδιοτονωτικά, κολλύρια κλπ.) ανάλογα με την περίσταση σε μεγάλες ποσότητες και σε λογικές (φιλικές) τιμές.
Εν προκειμένω, άτομα τα οποία περνούν πολλές ώρες μπροστά σε οθόνες και ταλαιπωρούν τα μάτια τους, χρειάζονται κολλυριάκια για να συνεχίσουν να βλέπουν άνετα και καθαρά...

quote:

ΥΓ2. Τι κρίμα που δεν γνωρίζεις τα ταλέντα μου.

Θα μ' άρεσε να τα γνώριζα πάντως, αν θέλεις κι εσύ.

quote:

ΥΓ3. Δεν χρειάζεται να ξαναδιαβάσεις του κανόνες λειτουργίας. Είμαι σίγουρος ότι τους ξέρεις και τους τηρείς.

Σ' ευχαριστώ!

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 21:23:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, η ελπίδα έμεινε μόνη στο κουτί της Πανδώρας...

Άσε τους Illuminati (οι οποίοι παρεπιμπτόντως δεν κλίνονται οι Ιλλουμινάτι, των Ιλλουμινάτων κλπ.) κι επικεντρώσου στην αστρολογία που σε "πάει" και θα χρειαστεί και στη συνάντηση...

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 05/04/2005 21:25:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Jejeje
Πρώην Συνεργάτης

Greece
533 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 22:46:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Jejeje  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Zadok, σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αν μου επιτρέπεις νομίζω ότι πρέπει να σταματήσουμε τη συζήτηση εδώ. Προσωπικά έχω καλυφθεί πλήρως από τις διευκρινήσεις σου. Θα συμφωνήσω με τον Admin στο ότι αυτό το θέμα πρέπει να αποτελέσει τη βάση για ένα δημιουργικό διάλογο / συζήτηση σε σχέση με τη συνάντηση των μελών του forum την Κυριακή. Ας επικεντρωθούμε λοιπόν σε αυτό!

Για το τέλος αντιγράφω τον Gothic:

quote:

Εξ άλλου υπάρχουν πολλά αξιόλογα μέλη τα οποία θα ήθελα να γνωρίσω από κοντά και εύχομαι να έρθουν.

--Je^3--

Listening to ~Bloodhound Gang~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 23:16:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να 'σαι καλά, αγαπητέ Jejeje!
Σ' ευχαριστώ για το χώρο που άφησες μέσα στην καρδιά σου για να αναπτυχθούν οι σπόροι της κατανόησης!

Εύχομαι αυτή η προσπάθεια, όπως και κάθε προσπάθεια, να ευοδωθεί σύμφωνα με τις προσδοκίες του εμπνευστή της!

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 05/04/2005 23:23:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Peter Gore
Νέο Μέλος

Argentina
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 01:34:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Peter Gore  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σας

Αγαπητοι φιλοι θα ηθελα να ρωτησω αν μπορει να παραβρεθει στην εκδηλωση κι ενα νεο μελος (ο γραφων δηλαδη)

Επισης θελω να ρωτησω αν αποτελει προβλημα το γεγονος οτι πλησιαζω σε αυτο που λεμε 3η ηλικια

Ευχαριστω

Κατα τα λοιπα, ευχομαι να εχει η εκδηλωση καθε επιτυχιαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya 1
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 04:15:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya 1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτή τη φορα δεν το γλιτωνεται το γιαουρτι και θα ναι και σαπιο *Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Labolas Glasya 1
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 04:32:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya 1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
- Αυτή η "Συνάντηση των Φίλων του ESOTERICA" Θα λάβει χώρα την Κυριακή 10 Απριλίου και πάλι στον Χώρο "Studio IDEA",
Ιπποκράτους 156 & Βελισσαρίου, Αθήνα

- Θα υπάρξουν εισηγήσεις από Μέλη της Ομάδας Υπευθύνων του ESOTERICA

- Θα υπάρξουν επίσης εισηγήσεις από Μέλη των Forums καθώς και Ανοιχτή Συντονιζόμενη Συζήτηση με Ερωτήσεις, Προτάσεις και γενικότερα Απόψεις για τον Τόπο του ESOTERICA και τις δράσεις του.

Η Είσοδος θα είναι Ελεύθερη.


Η ΕΞΟΔΟΣ ? *Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya 1
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 04:35:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya 1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε @-ντ-μιν πόσο νούμερο είσαι θα μας πεις? *Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Labolas Glasya 1
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 04:36:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya 1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Allzaro εσύ θα εισαι? Θα σου φερω και κοψίδια από τη Βάρη ρε μπαγασάκο. *Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 14:08:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εκτός από τον Λογαριασμό Labolas Glasya 1 έχει επίσης απενεργοποιηθεί και ο(ιδίας προελεύσεως) Peter Gore.


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 15:36:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Allzaro εσύ θα εισαι? Θα σου φερω και κοψίδια από τη Βάρη ρε μπαγασάκο. *

Axx..αχ.. ατιμούλικο ευελπιστώ να είμαι.. εξαρτάται τι ώρα θα γίνει..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 18:31:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜ ΕΧΩ ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΘΕΛΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ (ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΗΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΧΑΖΗ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΝΩΟΗΣΕΤΕ.....)
ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ 8 ΜΙΣΗ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΙΚΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΓΑΒΡΟΥΣ ΣΩΣΤΑ????

ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΡΙΧΝΩ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ.....

Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΠΟΙΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ???
ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΙΛΑΝΕ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΝΕΤ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΔΛΔ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΕΑ......
Η ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΥΠΙΚΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ.....
ΔΛΔ ΔΝ ΕΣΤΙΑΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΠΛΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ.....???
ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ........????


ΣΟΡΡΥ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΑΣ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΧΑΖΕΣ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΑΔΑΗ.....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 18:58:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΠΟΙΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ???

Βρέ cyber ποιός μίλησε για εκδήλωση.. συνάντηση είναι..
Ενας χώρος με καρέκλες αλλά και όρθιους.. αλλοι θα μιλάνε και αλλοι θα ακούνε .. οποιος θα θέλει να πεί κάτι .. το λέει... οσο για το ποιός είναι ποιός... δεν σου είπαν οτι πρέπει να φορέσεις μπλουζάκι που θα έχει τυπωμένο το cybermaster... ετσι δεν θα χρειάζεται ούτε να συστήνεσαι..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 19:07:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
δεν σου είπαν οτι πρέπει να φορέσεις μπλουζάκι που θα έχει τυπωμένο το cybermaster...

ΔΛΔ ΤΖΑΜΠΑ ΧΑΛΑΣΑ 20 ΕΥΡΑ???????????????????????????

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 23:54:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλησπερα σας

Αγαπητοι φιλοι θα ηθελα να ρωτησω αν μπορει να παραβρεθει στην εκδηλωση κι ενα νεο μελος (ο γραφων δηλαδη)

Επισης θελω να ρωτησω αν αποτελει προβλημα το γεγονος οτι πλησιαζω σε αυτο που λεμε 3η ηλικια

Ευχαριστω

Κατα τα λοιπα, ευχομαι να εχει η εκδηλωση καθε επιτυχια



αυτο γιατι κοκκινησε ρε παιδια?


μου διαφευγει κατι?


πλησιαζω και εγω σε αυτο που λεμε τριτη ηλικια και ανησυχω!

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χαϊβάνι 3-0
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 00:57:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χαϊβάνι 3-0  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ

ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΝ ΤΑ ΦΟΡΑ

ΜΑ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΣΤΗ ΦΟΡΑ

ΚΑΠΟΙΑΝΩΝ ΘΑ ΒΓΟΥΝΕ ΤΩΡΑ

ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ

ΠΟΥ ΝΑΙ ΣΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΑΚΙΑ

ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΠΑΝΕ

ΜΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΔΕ ΘΑ ΦΑΝΕ

ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
amalia
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 01:03:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΡΙΧΝΩ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ.....

Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΠΟΙΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ???
ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΙΛΑΝΕ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΝΕΤ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΔΛΔ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΕΑ......
Η ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΥΠΙΚΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ.....
ΔΛΔ ΔΝ ΕΣΤΙΑΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΠΛΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ.....???
ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ........????



Αχ βρε CYBERMASTER!

Αφού το γράφει ο Χριστιανός () στην ανακοίνωση:

"Η Συνάντηση αυτή, όπως είναι προφανές, θα αναφέρεται στο ίδιο το ESOTERICA και σε αυτά που αντιπροσωπεύει για τον καθένα από εμάς, σε αυτά ακόμη που θα ήταν δυνατόν να είναι και σε αυτά που μπορεί να γίνει, θα δοθεί μεγαλύτερο βάρος στα ζητήματα που αφορούν στα Forums, στις ελπίδες, στόχους, όνειρα και προβλήματα που σχετίζονται με αυτά, στα πράγματα που γίνονται αυτή τη στιγμή και σε αυτά που προγραμματίζονται για μέλλον, στην κριτική σκέψη σχετικά με αυτά, θετικής ή αρνητικής χροιάς, αλλά κατ'ευχήν δημιουργική."

Πάντως προσωπικά θα χαρώ να σε γνωρίσω από κοντά!

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 01:58:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Η ώρα έναρξης της "Συνάντησης των Φίλων του ESOTERICA"
καθορίστηκε τελικά για τις:

16:30 το απόγευμα της Κυριακής 10 Απριλίου

Συγκεκριμένα,

  • Στις 16:30 θα είναι ανοιχτός ο χώρος για την προσέλευση όσων θα παρευρεθούν στη συνάντηση
  • Στις 17:00 θα αρχίσουν οι εισηγήσεις από τα Μέλη της Ομάδας Υπευθύνων του ESOTERICA


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 02:12:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΥΨΟΜΕΝ ΑΛΛΩΣΤΕ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΘΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 02:38:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Τι έκανα πάλι admin πάλι τις φωνές μου βάζεις?

Είναι και ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΑΤΡΙΑΡΧΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 02:53:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΑΤΡΙΑΡΧΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΔΩ ΣΤΑ ΙΕΡΟΣΟΛΥΜΑ

ΘΑ ΕΛΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΓΑΠΗΤΑ ΜΟΥ ΤΕΚΝΑ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 02:56:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΔΕΣΑΜΕ!!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΒΥΛΗΣ - ΦΩΚΑΣ
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 03:02:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΒΥΛΗΣ - ΦΩΚΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΜΕΝΟΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ

ΝΑ ΕΛΘΩ ΚΙ ΕΓΩ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pope John Paul II
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 03:12:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Pope John Paul II  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΙ ΕΓΩ

ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ

ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΜΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 03:29:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΜΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΙΓΟΥΡΑ

ΚΑΙ ΘΑ ΧΩ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΥΦΗ ΜΟΥ ΚΑΜΕΡΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy