ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΛΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 48
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Phantom Duck
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2006, 13:35:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Phantom Duck  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kasmpou

http://torrents.to/search/209/Transformers.html το πρώτο πρώτο Torrent με τους πολλούς Seeders και Leechers έχει τα Transformers τα παλιά, αλλά δεν είναι σε καλλή ποιότητα.

Dying_Incubus
Του κουτιού τα παραμύθια λέγεται. Με τον Ρούχλας, Φιόγκος, Σεβαστιανός, Μελιά . Δες οπωσδήποτε αυτό http://www.zortal.gr/modules/mylinks/visit.php?cid=8&lid=2477Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

whiz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


196 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2006, 17:27:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους whiz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Φιλε Phantom Duck,
εισαι απιστευτος πολυ καιρο εψαχνα κι εγω του κουτιου τα παραμυθια.
Να εισαι καλα!Με χαροποιησες παρα πολυ!

Με εκτιμηση 'ΑνταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

whiz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


196 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2006, 17:38:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους whiz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Φιλοι μου,

Κι εγω θα ηθελα με την σειρα μου λιγη βοηθεια..
Μηπως καποιος απο εσας ξερει που θα βρω τον Φρουφρου και τους thuntercats?

Ευχαριστω προκαταβολικα ΆνταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kasmpou
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2006, 19:46:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kasmpou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DYING INCUBUS ΤΟΥ ΚΟΘΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.

ΑΠΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΠΤ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΚΑΙ TRANSFORMERS ΑΣ ΧΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΝΑ SITE ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΜΕ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kasmpou
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2006, 19:56:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kasmpou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε PHANTOM DUCK για να μην κανω καμια ..... ολα τα torrent (απ το site που μου ειπεσ να παω) ειναι με ελλινικους υποτιτλους? η ειναι μονο το πρωτο ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
georgeikos
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2006, 00:07:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους georgeikos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητέ kasmpou, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις του Esoterica!
Σου εύχομαι να έχεις μια καλή και γόνιμη συνέχεια.

Θα σε παρακαλούσα μόνο να έγραφες με ελληνικούς χαρακτήρες ώστε τα μηνύματα σου να είναι πιο ευανάγνωστα.

Η αναφορά σου στα Transformers με κάνει να θυμάμαι πόσο πολύ μου άρεσαν και πως καθόμουν και τα έβλεπα προσηλωμένος.
Οπότε η απάντηση που τυχόν σου δοθεί ενδιαφέρει κι εμένα!

Βρε παιδιά, μήπως γνωρίζει κάποιος τον τίτλο μιας παιδικής Ελληνικής σειράς με κάτι κουκλάκια μικρά μέσα σε ένα κουτί που μιλούσαν?
Σε κάθε επεισόδιο ήταν ένα κοριτσάκι με γυαλιά στο δωμάτιο του που κάθε φορά άνοιγε ένα κουτί που μέσα ήταν μερικά κουκλάκια κι αυτά έλεγαν κάθε φορά κι από ένα παραμύθι.

Δε μπορώ να θυμηθώ τον τίτλο...

In anticipation of my resurrection...



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
georgeikos
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2006, 00:12:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους georgeikos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητέ kasmpou, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις του Esoterica!
Σου εύχομαι να έχεις μια καλή και γόνιμη συνέχεια.

Θα σε παρακαλούσα μόνο να έγραφες με ελληνικούς χαρακτήρες ώστε τα μηνύματα σου να είναι πιο ευανάγνωστα.

Η αναφορά σου στα Transformers με κάνει να θυμάμαι πόσο πολύ μου άρεσαν και πως καθόμουν και τα έβλεπα προσηλωμένος.
Οπότε η απάντηση που τυχόν σου δοθεί ενδιαφέρει κι εμένα!

Βρε παιδιά, μήπως γνωρίζει κάποιος τον τίτλο μιας παιδικής Ελληνικής σειράς με κάτι κουκλάκια μικρά μέσα σε ένα κουτί που μιλούσαν?
Σε κάθε επεισόδιο ήταν ένα κοριτσάκι με γυαλιά στο δωμάτιο του που κάθε φορά άνοιγε ένα κουτί που μέσα ήταν μερικά κουκλάκια κι αυτά έλεγαν κάθε φορά κι από ένα παραμύθι.

Δε μπορώ να θυμηθώ τον τίτλο...
η σειρα πυ ρωτας ονομαζονταν του κουτιου τα παραμυθια και ηταν φτιαγμενο απο τις κουκλες της οικογενειας σοφιανου...το κοριτσακι λεγοταν παρασκευουλα

In anticipation of my resurrection...



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
iron mask
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2006, 00:54:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iron mask  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
re lencolas thymase to kinoumeno oi tris somatofylakes pou to dixne palia i ert?exis vri tpt i kanena site gia afto?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Phantom Duck
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2006, 15:58:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Phantom Duck  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
dimasat το άλλο που ζήτησες πρέπει να είναι "Η ΑΝΝΥ στο διάστημα"
[URL=http://img228.imageshack.us/my.php?image=anny9639649599489539409639649519569452ir0.jpg][/URL]
[URL=http://img224.imageshack.us/my.php?image=anny963964959948953940963951956945nb6.jpg][/URL]

KasmpouΤο πρώτο torrent κατέβασε που είναι 6.79 Gb. Από αυτά που βλέπεις κανένα δεν έχει ελληνικό ήχο ή υπότιτλους. Είναι στα αγγλικά χωρίς υπότιτλους. Τουλάχιστον έτσι θυμάμαι από μερικά επεισόδεια που είχα κατεβάσει

Whizδεν κάνει τίποτα :)

iron mask Πρέπει να λες το Anime Sanjushi

Από εδώ μπορείς να κατεβάσεις και το πρώτο επεισόδειο http://anime.fansub.tv/series.php/820/Anime%20San%20Juushi/#1Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2006, 21:16:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Phantom Duck, σε ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση!
Από Δευτέρα θα κοιτάξω αναλυτικότερα στο link που μου πρότεινες.

Φίλε kasmpou, αναφέρεις:

quote:
DYING INCUBUS ΤΟΥ ΚΟΘΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.

Που τα βρήκες, βρε?
Αλήθεια, πόσα επεισόδια είναι όλα πάνω - κάτω?

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PANXROMANA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


86 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2006, 17:08:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PANXROMANA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όποιος θέλει του κουτιού τα παραμύθια τα έχει το ένα από τα δύο site που θα σας πω... www.blue-whitegt.com και www.greektracker.de , ψάξτε τα κιόλας έχει πολλά παλιά ενδιαφέροντα π.χ. φρουτοπία


Τα πάντα είναι σε torrent!!!


P.S. : Έχει και για Μικρό Πρίγκηπα

Edited by - PANXROMANA on 15/10/2006 17:21:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dimasat
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2006, 17:53:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dimasat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Phantom Duck είσαι θεός-α(?)
1000000000000000000000000000000000000000000000000
Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!
Ειδικά για την Αννυ δεν περιμενα να βρω τιποτα καθώς δεν ήταν καν σειρά.
Μήπως ξέρεις ποιος ήταν ο original τίτλος?
Και ξερει κανείς να μου πει το άγγλικό(ή μάλλον γαλλικό) ονομα των μούμινς?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kasmpou
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2006, 19:04:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kasmpou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τα κατεβασα απο ενα site (www.blue-whitegt.com) ειναι καπου στα 17 νομιζω.υπαρχουν και ολα τα επεισοδια φτουτοπια και απαραδεκτοι.καθως επισισ και αρκετεσ ταινιεσ μα ψαλτη μουστακα.αξιζει να το επισκευτειτε και απορς πως δεν το γνωριζατε.
ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΡΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟΙ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kasmpou
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2006, 19:56:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kasmpou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
PANXROMANA δωσε ακριβως τη διευθυνση για το torrent του μικρου πριγκιπα.σε κανενα απο τα διο site δεν μου εμφανισε κατι σχετικοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Phantom Duck
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2006, 22:15:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Phantom Duck  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
dimasat Ο Φάντομ Ντακ δεν μπορεί να είναι θεά. Για θεός το συζητάμε Τον αυθεντικό τίτλο δεν τον ξέρω, αλλά αν τον μάθω να είστε σίγουροι πως θα τον ανακοινώσω. Τα moomins είναι anime (γιαπωνέζικα κινούμενα). Για περισσότερα δες εδώ http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=431

kasmpou Οι παραπάνω δύο trackers είναι ελληνικοί. Πρέπει να κάνεις register για να κατεβάζεις. Συγκεκριμμένα στο bluewhitegt πρέπει να έχεις πάνω από 5 Gb Upload για να δεις τα πιο πολλά από τα torrents που έχει. Και να κάνεις SEED για να μην σε διαγράψουν. Τον τελευταίο καιρό έχουν σταματήσει να δέχονται μέλη λόγω προβλήματος με τον Server. Δοκίμασε να γραφτείς σε λίγο καιρό ξανά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dimasat
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2006, 23:31:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dimasat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
phantom duck sorry για το θεά, προσπάθησα να κανω edit στο post αλλά δε γινότανε...
Και πάλι ευχαριστώ.Τις φωτογραφίες από το βίντεο με την άννυ πόύ τις βρήκες?

Και, μήπως ξέρει κανείς πού θα μπορούσα να βρω βίντεο με το παλιό ντισνευκλαμπ με το λυκούργο και την καρολίνα?Ή βίντεο με τις βαβουροπατάτες?


πάντα νόμιζα πως οι μούμινς ήταν γαλλικό κινούμενο...Κοίτα να δεις!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kasmpou
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2006, 02:34:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kasmpou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αγαπητε PHANTOM DUCK στο blue-whitegt.com εχω κανει register εδω και μηνες και εχω καπου στα 10 gb upload,οπως καταλαβαινεις δεν τιθεται θεμα,απλα δεν κανω σωστα το search.για αυτο ζηταω να δωσει καπιοσ την πληρη διευθυνση του torrent για τον μικρο πριγκιπα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Phantom Duck
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2006, 10:55:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Phantom Duck  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο Μικρός πρίγκηπας ίσως είναι στο www.greektracker.de . Δεν είμαι γραμμένος εκεί και για αυτό δεν ξέρω. Καλύτερα να περιμένουμε απάντηση από τον PANXROMANA που το ανέφερεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ingrao
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2006, 14:09:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ingrao  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ηθελα να σας πωτησω:Θυμαται κανεις ενα παιδικο που λεγοταν Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΙ?Κατι ακομα:Φιλε ΑΜΥΝΤΑΣ,που μπ[ορω να κατεβασψ τον LOCKE THE SUPERMAN?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
dimasat
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2006, 21:03:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dimasat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάποια άλλα κινούμενα που ψάχνω:
1)Ηταν μια ταινία (που μιλούσαν ιταλικά) με μια παρέα παιδιών που πρωταγωνίστρια ήταν ένα κοριτσάκι με κοντά μαύρα μαλλιά και μεγάλα πεταχτά τα 2 μπροστινά δόντια(άν έχετε δει το κόμικ που βγήκε με το ροναλντίνιο είναι παρόμοιο στυλ σχεδιασμου)και είχε ένα ρομπότ λαγουδάκι, και ταξιδευαν στο διάστημα και τελος πάντων, στο τέλος ερωτευόντουσαν και μετά το ρομπότ έγινε άνθρωπος
2)Ήταν ένα κινούμενο με τη μαμά Χήνα, ΄στο τζούνιορς, αλλά το μόνο που θυμάμαι είναι ότι υπήρχε ένα κάστρο...
3)ήταν μια σειρά που έδειχνε νομίζω κάτι τηλεοράσεις και υπήρχαν κάποιοι ήρωες και κάθε φορά διάλεγε με ποιους θα είναι η ιστορία. πχ Υπήρχαν κάποιοι πρωτόγονοι-πρωταγωνιστές ήταν ένα ζευγάρι που λέγονταν Άκης και Ούλα(!), υπήρχε ένα επεισόδιο με κάτι πλάσματα που ζωγράφιζαν κάτι βλακείες και καλά έργα τέχνης και τελικά το μόνο ωραίο ήταν ένα πανί που ένας σκούπιζε τα πινέλα του...
4)Ήταν ένα με κάτι γάτες που πρωταγωνιστής ήταν ένας καφέ κεραμιδόγατος(νομίζω) που τα είχε με μία ασπρη γάτα πολύ φουντωτη και τα έβαζε με κάτι άλλες γάτες και στην αρχή τους έδειχνε με αληθινές γάτες και μετά στα κινούμενα σχέδια ο πρωταγωνιστής φανταζόταν μια ιστορία και στο τέλος έδειχνε πάλι τις αληθινές γάτες
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kasmpou
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2006, 00:12:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kasmpou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΠΙΟΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ TORRENT ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jhetfield17
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2006, 00:41:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jhetfield17  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φοβερό το topic που εχετε αρχίσει.Αγαπημένα παιδικά και για μένα είναι Andromeda Stories,Mazinger Z,Captain Harlock,Voltron Force,Kabamaru,Jumaru,Windaria,Time Machine,Area 88,Age of the great dinosaurs.Και για να σας θυμίσω και ένα ακόμα το οποίο θα παρακαλούσα όποιος θυμάτε τον τίτλο να τον γράψει.Θυμάστε ένα παιδικό που ήταν ένας τύπος που είχε συνδέσει καλώδια στον ευατό του και ήλεγχε τα παιχνίδια και όποιος πήγιανε να παίξει σε κάποιο απ'αυτά τα παιχνίδια που βάζαμε κατοστάρικα και έπαιζε τον ρουφούσε μέσα στο παιχνίδι όπου ο καλωδιομένος τύπος ήταν ο κακός αρχηγός.Μιλάμε για καρτούν σε στυλ Windaria και Andromeda Tales.Σας θυμίζει κάτι?Ο ήρωας εργαζόταν σε ερευνητικό κέντρο και είχε κάνει high score σε ένα τέτοιο μηχάνημα και τον ρούφηξε μέσα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Phantom Duck
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2006, 12:13:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Phantom Duck  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[URL=http://img181.imageshack.us/my.php?image=okiriarxostoudiastimatosqc7.jpg][/URL]

Ο κυρίαρχος του διαστήματος. Στα αγγλικά ίσως λέγεται TRON. Αυτό λες ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jhetfield17
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2006, 15:11:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jhetfield17  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι ρε συ μπράβο.Κι αυτό ένα απ'τα αγαπημένα.Ξέρεις πως το λένε στα Αγγλικά για να το κατεβάσω ή στα γιαπωνέζικα?Αν ξέρεις και που μπορώ να το βρω μεταγλωτισμένο ακόμα καλύτερα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jhetfield17
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2006, 15:15:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jhetfield17  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξέχνα το προηγούμενο παρασύρθηκα προσπαθώντας να το θυμηθώ που δεν πρόσεξα ότι μου το'χες και στα αγγλικά.Αν ξέρεις που θα το βρώ μεταγλωτισμένο πες,please!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Phantom Duck
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/10/2006, 18:40:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Phantom Duck  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω βρει την κασέτα από ένα Video Club. Ίσως να μπορέσω να την περάσω σε Avi, και να την ανεβάσω σε κανέναν trackerΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jhetfield17
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2006, 19:43:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jhetfield17  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οκ αν μπορέσεις στείλε μου.
Ακόμη δεν ξέρω αν θυμάστε ένα παιδικό που έμοιαζε με την οικογένεια άνταμς αλλά ήταν απλάένα σπίτι με κάτι τέρατα.Μήπως ξέρει κανείς το όνομα?
Αν κάποιος έχει το Andromeda Stories θα τον παρακαλούσα να μου στείλει και αν μπορεί να το ανεβάσειίσως σε torrent αλλά σε public server και όχι bluewhite-gt γιατί έχουν κλείσει τα registrations και δε μπορώ να εγγραφώ.

ΦιλικάΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sam83
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2006, 15:26:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sam83  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλημέρα σε όλους! Ομολογώ ότι είμαι κι εγώ λάτρης των παλιών cartoons, συγκεκριμένα της δεκαετίας του '80, ιδιαίτερα της Candy-Candy. Μάλιστα έψαξα πρόσφατα στα video clubs της γειτονιάς μου και με απογοήτευση βρήκα μόνο μία κασέτα της.
quote:



μιας και είδα ότι ψάχνετε για την candy candy, ορίστε ένα επεισόδιο με ελληνικούς υπότιτλους

http://rapidshare.de/files/37433644/_AnimeClipse__Candy_Candy_09.part1.rar.html
http://rapidshare.de/files/37434313/_AnimeClipse__Candy_Candy_09.part2.rar.html
http://rapidshare.de/files/37434917/_AnimeClipse__Candy_Candy_09.part3.rar.html
http://rapidshare.de/files/37435607/_AnimeClipse__Candy_Candy_09.part4.rar.html
http://rapidshare.de/files/37436412/_AnimeClipse__Candy_Candy_09.part5.rar.html
http://rapidshare.de/files/37437037/_AnimeClipse__Candy_Candy_09.part6.rar.html
http://rapidshare.de/files/37437709/_AnimeClipse__Candy_Candy_09.part7.rar.html
http://rapidshare.de/files/37437815/_AnimeClipse__Candy_Candy_09.part8.rar.html

κατεβάστε και το codec για να παίξει:

Elecard_H.264_DirectShow_Decoder

http://rapidshare.de/files/37437863/Elecard_H.264_DirectShow_Decoder.rar.html

enjoy it B)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PANXROMANA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


86 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2006, 00:52:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PANXROMANA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Sorry που άργησα να απαντήσω αλλά έλειπα... για "Μικρό Πρίγκηπα" το site είναι www.blue-whitegt.com/details.php?id=23313 πρέπει να έχετε κάνει εγγραφή πρώτα!!! Είναι audiobook το αρχείο!!!

Edited by - PANXROMANA on 24/10/2006 00:54:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iron mask
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2006, 15:36:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iron mask  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Re paidia xeri kanis kamia diefthinsi pou na mporo na katevaso episodia kai tis mousikes apo to cartoon anime sanjushi(tris somatofylakes)?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 48 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy