ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΛΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 48
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
zouzouxi
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2007, 00:41:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zouzouxi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα θυμάστε?
Το λαγουδάκι

Ο Σεβάχ?

Ο Λύκος με το Λαγό?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PANXROMANA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


86 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2007, 00:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PANXROMANA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πως λεγόταν το παιδικό με το λαγουδάκι??? Φοβερό ήταν!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
atrobaggio
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2007, 14:55:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους atrobaggio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σε ολους σας.Μπορει καποιος να στειλει μια ενεργη συνδεση torrent η οτιδηποτε απ'οπου μπορει καποιος να κατεβασεΕι επεισοδεια του grendizer? ΕυχαριστωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fm2805
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2007, 13:38:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fm2805  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά τα θερμά μου συγχαρητήρια για το forum! Από εχθές που το βρήκα τυχαία, δεν έχω δουλέψει καθόλου! Διάβασα όλες τις σελίδες και έχω δεί όλα τα link που έχετε προτείνει!
Πόσες αναμνήσεις! Προσπαθώ εδώ και κανένα χρόνο να συλλέξω και εγώ πληροφορίες για τα κινούμενα σχέδια που καθόρισαν την παιδική μου ηλικία και την μετέπειτα πορεία μου ως άνθρωπο!(Πραγματικά πιστεύω πως τα παιδικά που βλέπουμε καθορίζουν τη ζωή μας).
Έχω βρεί φωτογραφίες της Πίπης Φακιδομίτης τις οποίες θα καταβάλλω φιλότιμες προσπάθειες να ανεβάσω (εχώ διαβάσει τις οδηγίες που έχετε δώσει σε άλλους).
Για όσους δεν την θυμούνται ήταν μια σειρά με ηθοποιούς νομίζω Γερμανική με ένα κοριτσάκι γύρω στα 10 με κόκκινες κοτσίδες σηκωμένες στον αέρα. Ζούσε με τον παππού της (μάλλον ήταν ορφανή). Δεν θυμάμαι πολλά. Παιζόταν από την EΡΤ στις αρχές τις δεκαετίας του '80.

Επισκεφτήτε όλοι το ακόλουθο site:
http://www.greek-movies.com/

έχει απίστευτα πράγματα! Μόλις είδα το πρώτο επεισόδιο της φρουτοπίας. έχω όμως μια ερώτηση, αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα. Κατέβασα σε δευτερόλεπτα το πρώτο επεισόδιο το οποίο ανοίγει μέσω Google media player και είναι μόλις 628 Byte! Πως γίνεται να παίζει κανονικά και να είναι τόσο μικρό? Η προέκτασή του είναι avi.gvi
Καταλαβαίνει κανέις να μου πεί? Δεν ξέρω και πολλά από υπολογιστές είμαι και ξανθιά, καταλαβαίνετε

Επίσης προσπαθώ να αποθηκέυσω και το δεύτερο αλλά δεν δείχνει να γίνεται download!

Και μια ακόμα ερώτηση. Μήπως ξέρει κανείς πως μπορείς να αποθηκεύσει κανείς τα videakia που υπάρχουν στο Υοu Tube?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fm2805
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2007, 13:48:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fm2805  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Ιδού λοιπόν η Πίπη Φακιδομύτη Ελπίζω να τα κατάφερα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fm2805
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2007, 13:55:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fm2805  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fm2805
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2007, 14:05:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fm2805  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H πρώτη προσπάθεια απέτυχε, με τη δεύτερη τα κατάφερα!
συγνώμη γαι το μέγεθος η επόμενες θα είναι πιο μικρές. Αν θα μπορέσει κάποιος ας μου απαντήσει στις ερωτήσεις μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PANXROMANA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


86 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2007, 01:58:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PANXROMANA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα, για να κατεβάσεις από youtube videos δοκίμασε αυτά τα δύο sites : http://www.hiphopmusic.com/best_of_youtube/2006/02/how_to_download_and_save_youtu.html
http://www.downloadyoutubevideos.com/


Ελπίζω να βοηθήσουν, γιατί δεν τα έχω δοκιμάσει να ξέρω Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dimismc
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2007, 22:55:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dimismc  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Τι να πώ εχω χάσει το μυαλό μου με ολα αυτα.Βρίκα το forum κατα λάθος
ψάχνοντας για τον ταο ταο και εχω πάθει πλάκα.Εχω βρεί σε dvd τον nils holgerson μεταγλωτισμένο στα ελληνικά. θυμάται κανείς το γύρο γύρο ολοι με τον ζουγανέλη που εβγαινε με την κιθάρα και και αυτοσχεδίαζε?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
dimismc
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/02/2007, 23:04:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dimismc  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
Τι να πώ εχω χάσει το μυαλό μου με ολα αυτα.Βρίκα το forum κατα λάθος
ψάχνοντας για τον ταο ταο και εχω πάθει πλάκα.Εχω βρεί σε dvd τον nils holgerson μεταγλωτισμένο στα ελληνικά. θυμάται κανείς το γύρο γύρο ολοι με τον ζουγανέλη που εβγαινε με την κιθάρα και και αυτοσχεδίαζε?

Sas parakalo poly me endiaferei to DVD metaglotismeno tou Nils Holgerson ,an mporeite epikoinoniste mazi mou sto mail mou dkribas@in.gr oste na erthoume se epafi gia na agoraso apo esas i na mou danisete to dvd to opoio psaxno edo kai poli kairo.Perimeno nea apo esas, i apo opoion exei to sykekrimeno DVD nils holgerson metaglotismeno.Euxaristo.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tsounaki
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/02/2007, 00:10:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tsounaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά καλησπέρα σας.Εχτές είδα το forum αυτό και έκατσα και είδα και τις 29 σελίδες.Τρελάθηκα!!Lencolas συγχαρητήρια!!!Δεν έχω να προσθέσω κάποιο καινούριο κινούμενο σχέδιο.Τα έχετε πει σχεδόν όλα.Α!!Να μη ξεχάσω.Εγώ έχω ακόμα σεντόνια με τον φρου φρου lencolas!!Χαχαχχαα!!
Έχω όμως μια ερώτηση να κάνω.Δε θυμάμαι ποιός ανέφερε οτι μπορούμε να κατεβάσουμε κάποια επισόδεια της κάντυ κάντυ αλλά δεν καταφέρνω να γραφτώ στο site.Άν γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα ιδιεταίρως!

Φιλικά!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pashalispap
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/02/2007, 04:09:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pashalispap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καταρχήν lencolas είσαι ΘΕΑ!!!!

Η αλή8εια είναι ότι αργησα πολύ να ανακαλύψω το θέμα σου αλλά και το site γενικότερα!!!
Φυσικά έπεσα πάνω του κατά λάθος!!!!
Έχω εδώ και 5 ώρες (ίσως και παραπάνω) που προσπαθώ να διαβάσω όλα τα post!!!!
Δεν άντεξα. Kατάφερα να διαβάσω 18 στις 29 σελίδες!!!!

Είμαι (η μάλλον ήμουν αφού κόντευα να ξεχάσω την ύπαρξη τους ) φανατικός των Getta Robot (του αυθεντικού κυρίως) και του Grendizer!!!!
Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς πόσα ακριβως επισόδεια υπάρχουν στα ελληνικά και πόσα ιαπωνικά????

Υ.Γ.1:@Amyntas
Η σελίδα sendover.com δεν δουλέυει !!!!
Ξέρεις κάποια άλλη που να μπορούμε να κατεβάσουμε μεταφρασμένα anime????

Υ.Γ.2 (Άσχετο με το θέμα):
Έχω να γράψω κείμενο στα ελληνικά .............
ούτε κι εγώ θυμάμαι από πότε!!!!
Εδώ και χρόνια μόνο greeklish γράφω!!!!
Τόσο μεγάλη είναι η συγκήνηση που μου προσφέρατε που μέχρι και την συνήθη μου γραφή άλλαξα για χάρη σας!!!!

Edited by - pashalispap on 11/02/2007 04:11:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fm2805
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2007, 14:33:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fm2805  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλησπέρα, για να κατεβάσεις από youtube videos δοκίμασε αυτά τα δύο sites : http://www.hiphopmusic.com/best_of_youtube/2006/02/how_to_download_and_save_youtu.html
http://www.downloadyoutubevideos.com/


Ελπίζω να βοηθήσουν, γιατί δεν τα έχω δοκιμάσει να ξέρω


Καταρχήν ευχαριστώ πολύ PANXROMANA για τις συμβουλές. Να ρωτήσω κάτι μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
Έχω κατεβάσει από το http://www.animeclipse.com/index.php?ind=btitracker&category=14 6 επεισόδια της Κάντυ. κατέβασα επίσης το ΒiTtorrent και ανοίγουν μέσω Media Player κανονικά. Έχουν ήχο αλλά δεν έχω εικόνα. Ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω?
Θα εκτιμούσα λίγη βοήθεια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Phantom Duck
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2007, 17:14:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Phantom Duck  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πήγαινε εδώ και κατέβασε το Codec Pack που έχουν στο Site τους http://www.animeclipse.com/phpbb2/viewtopic.php?t=366 . Λογικά θα σου παίξει τα επεισόδεια χωρίς κανένα πρόβλημα.

Edited by - Phantom Duck on 13/02/2007 17:18:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amyntas
Νέο Μέλος

Greece
45 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2007, 23:44:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amyntas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος amyntas  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος amyntas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Osoi prolavan na katevasoun apo to sendover prolavan paei kai teleiose kanenas den eipe oti ta arxeia tha einai panta up!!!
Tora apo blue-whitegt kai greek-tracker!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2007, 00:31:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ amyntas, θα σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες κι όχι με λατινικούς οι οποίοι δυσχεραίνουν την ανάγνωση των μηνυμάτων.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fm2805
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2007, 15:50:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fm2805  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά είμαι κατα ενθουσιασμένη! Κατέβασα τα πρώτα 9 επεισόδια της Candy με ελληνικούς υπότιτλους και παίζουν τέλεια!
Tα παιδιά του animeclipse έχουν κάνει θαύματα!!!

Phantom Duck ευχαριστώ για τη βοήθεια το εκτιμώ πολύ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fallen_angel82
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2007, 04:19:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fallen_angel82  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό το topic όσες φορές και να το διαβάσω, πάντα θα
με εκπλήσσει! Βρήκα τυχαία μερικά παιδικά.

The minipouces. Δεν θυμάμαι πως το έλεγαν στα ελληνικά. Ίσως οι Λιλιπούτιοι.

Blackstar. Με έναν πιλότο που ταξίδευε στο διάστημα, έγινε ένα ατύχημα
και βρέθηκε σε κάποιο άγνωστο μέρος. Έμενε σε ένα τεράστιο δέντρο με
κάτι νάνους και είχε ένα δράκο για "μεταφορικό μέσω".

Τα ρακούν

Love has no boundary
No limit no wall
When love is the reason
Even angels fallΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sum_wis
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2007, 13:42:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sum_wis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Στο torrentspy υπαρχει ο ταρο ο γιος της δρακαινας στα ελληνικα!!!

http://www.torrentspy.com/torrent/935569/Taro_O_Yios_Ths_Drakainas_avi


Re paidia epeidi eimai ligo asxeti pos mporoume na katevasoume apo to torrentspy ton Taro???Prospauhsa alla den katalavaino....Prepei na katevasoume kai allo programma?????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2007, 16:10:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή sum_wis, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις των Forums του Esoterica!

Θα σε παρακαλούσα να γράφεις με ελληνικούς κι όχι με λατινικούς χαρακτήρες ώστε τα μηνύματα σου να είναι πιο ευανάγνωστα.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zouzouxi
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2007, 21:37:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zouzouxi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για να κατεβάσουμε κάποια ταινία ή και οποιοδήποτε άλλο αρχείο μέσω torrent χρειάζεται να εγκαταστήσουμε στο PC μας ένα αντίστοιχο πρόγραμμα, όπως για παράδειγμα το utorrent
(http://www.utorrent.com/download.php).


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jmj
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2007, 09:38:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jmj  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Οκ! Το site είναι: www.lindsaywagner.net/bwepisodes/bwepisodes.htm
Αλλά εαν κάνετε search στο yahoo.com με θέμα "the bionic woman" θα βρείτε πολλά.

THE DUKES OF HAZZARD



Αφου σου αρεσουν οι ντιουκς μπες εδω να δεις τους ελληνες ντιουκς
[url] www.myspace.com/dukesofgreece [url]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jmj
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2007, 10:14:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jmj  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το starblazers me to καταπληκτικο θωρηκτο yamato!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jmj
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2007, 10:15:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jmj  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
camelot 3000 περιοδικο του 80 με τον αρθουρο και τους ιπποτες του

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sum_wis
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2007, 14:50:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sum_wis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

dimasat το άλλο που ζήτησες πρέπει να είναι "Η ΑΝΝΥ στο διάστημα"
[URL=http://img228.imageshack.us/my.php?image=anny9639649599489539409639649519569452ir0.jpg][/URL]
[URL=http://img224.imageshack.us/my.php?image=anny963964959948953940963951956945nb6.jpg][/URL]

KasmpouΤο πρώτο torrent κατέβασε που είναι 6.79 Gb. Από αυτά που βλέπεις κανένα δεν έχει ελληνικό ήχο ή υπότιτλους. Είναι στα αγγλικά χωρίς υπότιτλους. Τουλάχιστον έτσι θυμάμαι από μερικά επεισόδεια που είχα κατεβάσει

Whizδεν κάνει τίποτα :)

iron mask Πρέπει να λες το Anime Sanjushi

Από εδώ μπορείς να κατεβάσεις και το πρώτο επεισόδειο http://anime.fansub.tv/series.php/820/Anime%20San%20Juushi/#1



Μπράβο Phantom duck....Ξέρεις πόσο καιρό έψαχνα να βρώ τον τίτλο της Άννυς?!!!!!Μήπως ξέρεις και κανένα site από το οποίο μπορώ να κατεβάσω ή τουλάχιστον να δω την ταινία???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

retrolover_
Νέο Μέλος

Austria
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2007, 21:14:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους retrolover_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://retro-gr.blogspot.com/
Κινούμενα Σχέδια [Οδύσσεια του Διαστήματος,Sport Billy,Nu Pogondi(το ρώσικο με το λαγό και το λύκο),Pingu κα]
Ελληνικές και ξένες ταινίες '80s και '90s
Comics [Βαβούρα,Αρκάς,Περιπέτεια κα]
More to Come.........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
NoΑngelGt
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2007, 14:42:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους NoΑngelGt  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημερα..

Σαν λάτρης των Μεν και δεν (Αυτό το κολλητέ με τον Στέλιο Μαίνα ήτανε το γελιο)
θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει σελίδα με downloadsΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Orianna
Μέλος 1ης Βαθμίδας


65 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2007, 23:31:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Orianna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάνε αυτές οι ωραίες εποχές. Τώρα εκτός από τον μπομπ τον Σφουγγαράκη όλα τα παιδικά προγράμματα είναι απίστευτα βίαια και βρίθουν από τέρατα και τρομακτικές φιγούρες. Είναι προφανής η επίδραση τους στην παιδική ψυχοσύνθεση και συμπεριφορά

Μάθε απ΄ τα λάθη των άλλων. Η ζωή είναι πολύ μικρή για να τα κάνεις όλα αυτοπροσώπως ;)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

artina
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2007, 13:24:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους artina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μου αρεσε πολυ ενα παιδικο με ενα κοαλα κ τους φιλους του. Ειχε το τραγουδάκι

"επεσα χτυπησα ε κ τι μ'αυτο... οι φιλοι μου ας ειν' καλα..
Παλι ...(εκει δε το θυμαμαι).... και ξαναααα γελω!!!!!!"

Μηπως θυμαται κανεις πως λεγοταν? Σας παρακαλω θελω πολυ να βρω φωτο η και καποιο επεισόδιο!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

artina
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2007, 13:55:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους artina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το λαγουδακι λέγεται kockasfulu!!!
Για καποιο λογο δεν λειτουργει η εισαγωγη εικονας για να δημοσιευσω κι αλλες με το λαγουδακι..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 48 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy