ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Η εκπομπή της Δρούζα στις 4 το απόγευμα στην ΝΕΤ (Ατλαντίδα, UFO, ταξίδια στον χρόνο)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 12
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΕΛΛΗΝ123
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 10:17:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΛΛΗΝ123  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά μην σου ανεβαίνει η πίεση, όσο για τα δικαιώματα ασέ να ξέρω κάτι παράπανω, εγώ βρίζω αυτούς που υποβαθμίζουν τις συζητήσεις, όσο για τις απαιτήσεις σου, όλοι έχουμε τι να κάνουμε. Την Ελλάδα την προσβάλουν όσοι ψηφίζουν ΝΔ, Πασόκ, ΚΚΕ, ΣΥΝ, ή ΑΚΥΡΟ και εκφέρουν γνώμη χωρίς γνώση. Και όμως γυρίζει είχε πεί κάποιος, όταν οι ηλήθιοι θεωρούσαν τις ιδέες του γελοίες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΛΗΝ123
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 10:21:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΛΛΗΝ123  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά μην σου ανεβαίνει η πίεση, όσο για τα δικαιώματα ασέ να ξέρω κάτι παράπανω, εγώ βρίζω αυτούς που υποβαθμίζουν τις συζητήσεις, όσο για τις απαιτήσεις σου, όλοι έχουμε τι να κάνουμε. Την Ελλάδα την προσβάλουν όσοι ψηφίζουν ΝΔ, Πασόκ, ΚΚΕ, ΣΥΝ, ή ΑΚΥΡΟ και εκφέρουν γνώμη χωρίς γνώση. Και όμως γυρίζει είχε πεί κάποιος, όταν οι ηλίθιοι θεωρούσαν τις ιδέες του γελοίες. Δεν υποτίμω κανέναν, αν όμως το επίπεδο του είναι χαμηλό δεν θα το ανεβάσω θα το αναφέρω όπως είναι. Εισαι ρεαλιστής λές και δεν είμαι σίγουρος απο τι αποτελείται η δική σου πραγματικότητα, απο αυτά που βλέπει το μάτι σου και αυτά που μετράει το μέτρο σου;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΛΗΝ123
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 10:24:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΛΛΗΝ123  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά μην σου ανεβαίνει η πίεση, όσο για τα δικαιώματα ασέ να ξέρω κάτι παράπανω, εγώ βρίζω αυτούς που υποβαθμίζουν τις συζητήσεις, όσο για τις απαιτήσεις σου, όλοι έχουμε τι να κάνουμε. Την Ελλάδα την προσβάλουν όσοι ψηφίζουν ΝΔ, Πασόκ, ΚΚΕ, ΣΥΝ, ή ΑΚΥΡΟ και εκφέρουν γνώμη χωρίς γνώση. Και όμως γυρίζει είχε πεί κάποιος, όταν οι ηλίθιοι θεωρούσαν τις ιδέες του γελοίες. Δεν υποτίμω κανέναν, αν όμως το επίπεδο του είναι χαμηλό δεν θα το ανεβάσω θα το αναφέρω όπως είναι. Εισαι ρεαλιστής λές και δεν είμαι σίγουρος απο τι αποτελείται η δική σου πραγματικότητα, απο αυτά που βλέπει το μάτι σου και αυτά που μετράει το μέτρο σου; Δεν έχεις ψυχή αφού δεν μπορείς να την μετρήσεις ρεαλιστή, άρα είσαι κρεατόμαζα. Απο τα λόγια σου βγαίνει όχι τους χαρακτηρισμούς μου.


________________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΠΟΔΟΣΗΣ
ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΩΝ
________________________________________________________

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΛΛΗΝ123
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 10:39:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΛΛΗΝ123  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά μην σου ανεβαίνει η πίεση, όσο για τα δικαιώματα ασέ να ξέρω κάτι παράπανω, εγώ βρίζω αυτούς που υποβαθμίζουν τις συζητήσεις, όσο για τις απαιτήσεις σου, όλοι έχουμε τι να κάνουμε. Την Ελλάδα την προσβάλουν όσοι ψηφίζουν ΝΔ, Πασόκ, ΚΚΕ, ΣΥΝ, ή ΑΚΥΡΟ και εκφέρουν γνώμη χωρίς γνώση. Και όμως γυρίζει είχε πεί κάποιος, όταν οι ηλίθιοι θεωρούσαν τις ιδέες του γελοίες. Δεν υποτίμω κανέναν, αν όμως το επίπεδο του είναι χαμηλό δεν θα το ανεβάσω θα το αναφέρω όπως είναι. Εισαι ρεαλιστής λές και δεν είμαι σίγουρος απο τι αποτελείται η δική σου πραγματικότητα, απο αυτά που βλέπει το μάτι σου και αυτά που μετράει το μέτρο σου; Δεν έχεις ψυχή αφού δεν μπορείς να την μετρήσεις ρεαλιστή, άρα είσαι κρεατόμαζα. Απο τα λόγια σου βγαίνει όχι τους χαρακτηρισμούς μου.


________________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΠΟΔΟΣΗΣ
ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΩΝ
________________________________________________________

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 10:47:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτά τα ονόματα δεν σας λένε τίποτα γιατί είστε απλά μαλακισμένα που συνδέθηκαν στο ίντερνετ και χάρην της γαμ. ελευθερίας του λόγου λέτε την γνώμη σας όσο αστοιχείοτη και αν είναι χωρίς κυρώσεις.


χμμμ...
μάλιστα

εμείς εντάξει είμαστε αυτό που λες, οκ, εσύ όμως που είσαι ένας σοβαρός κύριος υποτίθεται, θεωρείς πως είναι σωστό να μιλάς έτσι? Και μη μου λες ότι απλά έχεις το επίπεδο της κουβέντας που γίνεται στο τόπικ, αλλά να μου πεις ότι μπήκες εδώ για να ανεβάσεις το επίπεδο αυτό. Το να μπει κάποιος μέσα σε ένα φόρουμ όσο αστοιχείωτος (έτσι γράφεται έλληνα η λέξη)και αν είναι, αυτό δεν είναι κακό, όλοι είναι εδώ για να μάθουν. Και να θες να μας δώσεις δείγματα της σοβαρότητάς σου, προσπάθησε να μας διδάξεις. Σε τελική ανάλυση με τις γνώμες που παρατίθενται μέσα στα φόρουμς, ο τελικός σκοπός δεν είναι να διδαχτούμε??

20 χρόνια είχες να συγχυστείς, γιατί τώρα?? μετά από τόσα χρόνια θα έπρεπε να φημίζεσαι για τη ψυχραιμία σου.

άντε όμως μάθε σε γέρικο γαϊδούρι, ξένη περπατησιά, λέγαν οι παλιότεροι.


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 10:50:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πάνε είκοσι χρόνια απο τότε που άφησα πίσω μου τις βίαιες μεθόδους, αλλίως με μεγάλη τέρψη θα σας μαζευα όλα μαζί εσας τη τσογλαναρία να σας δείξω πόσα απίδια βάζει ο σάκος, και πως να μιλάτε σε μεγαλύτερους σας.

γνωστη ατακα κουραμπιε που η δυναμη του ειναι αρκετη για να σκισει βρεγμενη χαρτοπετσετα


ας κανω και το τεστ

- Βλέπουν τηλεόραση πάνω από 7 ώρες την εβδομάδα,

λοιπον εχουμε και λεμε βλεπω το 50-50,το παραπεντε και κανενα ντοκιμαντερ αν βαλουμε στο συνολο και καμια ταινια ειμαι γυρο στις 6 ωρες ειμαι ενταξη;;

- Πηγαίνουν σε μπάρ και καφετέρειες,
ναι πηγαινω

- Υποστηρίζουν μια ομάδα

ουτε ποσοι παιχτες παιζουν δεν ξερω

- «Κωλοφτιάχνουν» το αμάξι ή το μηχανάκι,

μονο τα σερβις


- Παίζουν παιχνίδια στον υπολογιστή

κολημα με το γορκραφτ

- Γίνονται πίτα της μέθης

δεν πινω αλκολ

- Παίρνουν ναρκωτικά (συμπεριλαμβάνεται το χόρτο)

μονο παυσιπονα και αυτα με συνταγη

- Φοράνε οποιοδήποτε σκουλαρίκι

επικηνδινο για το αθλημα που κανω

- Έχουν τατουάζ

3 και παω για το 4το

- Είναι κάτω των 26.

30 αλλα εχω επιδερμιδα μωρου

- Έχουν home cinema

homeπως;;;;


- Λένε το οποιοδήποτε ψεματάκι ακόμα και αν είναι λευκό (-Μαμά
πάω στη φίλη μου (δηλ. το Μήτσο), δεν έκανα κοπάνα σήμερα).

λεω τα ψεματα που θα κανουν να ενστανθει καλα ο συνανθρωπος μου
πχ σε εναν ετοιμοθανατο<<ειμαι συγουρος οτι θα τακαταφερεις>>

- Ψηφίζουν αριστερά

στις τελευταιες εκλογες υπηρχαν δυο παραβαν ενα αριστερα και ενα δεξια μπηκα και στα δυο

- Δεν έχουν βιβλιοθήκη με πάνω από 150 βιβλία (όχι εκπαιδευτικά
– σχολικά ενός τομέα)

200+


- Ξημερωβραδιάζονται στα γυμναστήρια να γίνουν σφίχτες.

15 χρονια με διακρησεις σε διαφορα αθληματα

- Παίρνουν την παιδεία τους από τον υπολογιστή
εχω cd με ντοκιμαντερ και ψαχνω στο ιντερνετ για καινουργιες ανακαλυψεις

quote:
Δεν έχουν δικαίωμα να εκφέρουν γνώμη για τα θέματα τα οποία αναφέρω και καλύτερα θα ήταν να έβγαζαν το σκασμό. Οι προαναφερθείς κατηγορίες είναι η μάζα, το κοπάδι, καθίστε να βελάζατε όπου σας πει ο τσομπάνης και εγώ σας αφήνω να χαιδεύετε το έρεβος… Μην έχετε όμως την εντύπωση οτί μπορείτε να κρίνετε πνευματικά ανώτερους σας,

πνευματικα ανωτερος;;;

το ιδιο ελεγε και ο μπαμπης πριν του βαλουν το σακακι που δενει πισω

ελεγε οτι ειναι σε πνευματικη επαφη με τον jriapkjnght

αλλα δεν μπορουσε να το αποδηξει

αληθεια θες να μας αποδηξεις οτι μπορεις να κανεις αστρικα ταξιδια;;

σε προκαλω να ερθεις στο σπιτι μου στις 23.56 και να πεις τι κανω που ειμαι και τι φοραω

ειναι αρκετα απλο για ενα ανωτερο πλασμα σαν και σενα


quote:
Επίσης προς τους moderators, σαν ενοχλεί ο τρόπος που μιλάω και με σβήνετε συνέχεια. Γιατί καταδικάζετε το πώς το λέω και όχι το τι λέω.

σε αυτο θα συμφωνησω αφηστε το ατομο να γραφει οπως μπορει ετσι φαινετε το επιπεδο του

η ολη του κατασταση μπορει να οφειλετε στην ελειψη οξυγονου κατα τα αστρικα του ταξιδια στο φεγγαρι
νομιζετε οτι θελει πολυ ο εγγεφαλος να βαρεσει τιλτ
ποσο να αντεξει χωρις οξυγονο;;;;;
ασε που στο καπακι παει και μια βολτα στ οανοιγμα στον πολο και η πρωτη τζουρα οξυγονου ειναι παγωμενη
οσο απο το μυαλο του εχει μεινει σε λειτουργια γινετε γρανιτα

γι αυτο σας λεω μην του σβηνετε τα μηνυματα αφηστε το παιδι να νομηζει οτι ειναι καποιος το εχει αναγκη
τι θελετε θελετε να εισαστε υπευθηνοι για την απωλεια ενος γνωστη;;;;;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 10:53:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μια παρακληση μονο
ελλην123 αυτη την κρεατομαζα αλλαξε το σε νεροσακουλα
το ανθρωπινο σωμα αποτελειτε κατα 65%-70% απο νερο

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΛΛΗΝ123
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 11:11:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΛΛΗΝ123  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είπα ότι είμαι ψύχραιμος 20 χρόνια διάβαζε καλύτερα star, είπα ότι δεν έχω χτυπήσει άτομο. Όταν μίλαγα ωραία δεν τους άρεσε, τώρα λέω τα πράγματα με το όνομα τους. Τι ακριβώς μπορεί να διδαχθεί κάποιος από αμφισβητίες χωρίς γνώση; Οσό για τα ωρθωγραφεικκά μου αν είναι τα μεγαλύτερα λάθη που θα κάνω μέχρι να αφήσω τα εγκόσμια, μπορώ να ζήσω με το βάρος, δεν έχουμε όλοι ορθογραφικό έλενχο στο word ξέρεις…
Σοβαρός είμαι με τους σοβαρούς και κάφρος με τους γελοίους. Αν βγάλεις τα post από αυτό το θέμα που είναι μόνο και μόνο για να κοροιδεύσουν θα μείνει μόνο μια σελίδα, για ποια σοβαρότητα μιλάς λοιπόν, αυτή που έλειπε πρίν έρθω;
Αυτοί κοροιδεύουν και έχουν το δικαιώμα γιατί είναι γνώμη τους;
Γνώμη μου και εμένα είναι ότι είναι ηλίθιοι.
Αλλά οι λέξεις σας πειράζουν γιατί αυτές είναι που ρίχνουν το ανύπαρκτο επίπεδο ή το σκοτάδι που τους τρώει και θεωρούν την αστοιχείωτη (το διόρθωσα) γνώμη τους για γεγονός; Όταν σταματήσουν να κοροιδευούν, θα σταματήσω να βρίζω. Η και οι δύο μαζί ή κανείς έτσι μου φαίνεται δίκαιο, όσο όμως ρίχνουν το επίπεδο θα ρίχνω τη προσωπικότητα (τι ποια;) τους.

Gigeni συνχαρητήρια για τις διακρίσεις σου στον αθλητισμό, άλλοι είναι όμως για να τρέχουν και άλλοι για να σκέπτοντε, μην αυταπατάσαι ότι κάνεις και τα δύο. Υγιές σώμα δεν σημαίνει υγιές νους.
ΥΓ Ο server είναι σε pstn γραμμή και σέρνεται τόσο;


Edited by - ΕΛΛΗΝ123 on 16/11/2006 11:17:51


________________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΠΟΔΟΣΗΣ
ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΩΝ
________________________________________________________

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 11:30:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
συνχαρητήρια για τις διακρίσεις σου στον αθλητισμό, άλλοι είναι όμως για να τρέχουν και άλλοι για να σκέπτοντε, μην αυταπατάσαι ότι κάνεις και τα δύο. Υγιές σώμα δεν σημαίνει υγιές νους.

ειπα εγω οτι υγιες σωμα σημαινει υγιες νους;;;;;;

πολυ απλα απαντησα στην μπουρδα που εγραψες περι γυμναστηριων

τωρα για το αν ειμαι ικανος η οχι να σκεπτομαι δεν μπορεις να το κρινεις εσυ
υπαρχουν ατομα που ειναι καταληλα για αυτο το θεμα οπως και υπαρχουν ατομα που ειναι καταληλα να κρινουν αν εσυ εισαι ικανος να σκεφτεσαι

εδω μεσα ο καθε ενας γραφει τις αποψεις του και ο καθε ενας κρινετε απο το συνολο
δυστηχως για σενα το συνολο σε εχει κρινει αρνητικα
και ο λογος ειναι οτι δεν μπορεις να αποδηξεις τις αποψεις σου
και οτι βριζεις οσους εχουν αντιθετη αποψη απο εσενα
σου εδωσα μια προκληση αν την δεχτεις και την φερεις σε περας θα εχεις μετα και εμενα συμαχο σου
αν κανεις την παπια τοτε θα εχεις την ιδια αντιμετωπιση που ειχαν ολοι οι προηγουμενοι μπουρδολογοι

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 11:35:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν είπα ότι είμαι ψύχραιμος 20 χρόνια διάβαζε καλύτερα star
ελλην διάβασα πολύ καλά τι έγραψες, να είσαι σίγουρος, για αυτό ακριβώς και απάντησα.
quote:
Τι ακριβώς μπορεί να διδαχθεί κάποιος από αμφισβητίες χωρίς γνώση

η αμφισβήτηση και η περιέργια έφεραν ίσως την ανακάλυψη και την εφεύρεση αγαπητέ μου. δεν είναι κακό να υπάρχει αμφισβήτηση όταν γίνεται διάλογος με αν μη τι άλλο σεβασμό. Και αν έγινε μία πλάκα, ε δεν νομίζω πια να μη μπορούμε και να σαρκάζουμε κάποια πράγματα, πάντα με μέτρο.
quote:
δεν έχουμε όλοι ορθογραφικό έλενχο στο word ξέρεις
ίσως θα έπρεπε να το ενεργοποιήσεις για να μη σου την λένε ενοχλητικές σαν του λόγου μου. δεν είναι κακό.

quote:
Σοβαρός είμαι με τους σοβαρούς και κάφρος με τους γελοίους

σωστά πράτεις. αλλά να μάθεις να φιλτράρεις. για να μπορέσεις να απευθύνεσαι με τους χαρακτηρισμούς που πρέπει σε αυτούς που πρέπει.

quote:
Αλλά οι λέξεις σας πειράζουν γιατί αυτές είναι που ρίχνουν το ανύπαρκτο επίπεδο ή το σκοτάδι που τους τρώει και θεωρούν την αστοιχείωτη (το διόρθωσα) γνώμη τους για γεγονός; Όταν σταματήσουν να κοροιδευούν, θα σταματήσω να βρίζω. Η και οι δύο μαζί ή κανείς έτσι μου φαίνεται δίκαιο, όσο όμως ρίχνουν το επίπεδο θα ρίχνω τη προσωπικότητα (τι ποια;) τους.

Ναι την αμαρτία μου την λέω, προσωπικά με πειράζουν κάποιες λέξεις όπως και κάποιοι τρόποι.
Και ξαναλέω. Δικαίωμά σου είναι να πιστεύεις ότι πιστεύεις. Αναφαίρετο. Αυτό δεν σημαίνει ότι μέσα από μία πλάκα μπορείς να λες πράγματα για ανθρώπους που δεν το αξίζουν, ή δεν το αξίζουν όλοι τουλάχιστον, γιατί δεν μπορεί όλους να τους παίρνει η μπάλα, από τη στιγμή που δεν ξέρεις ο άλλος τι έχει κάνει, τι έχει διαβάσει. Και να σου πω και κάτι? δεν με ενδιαφέρει ο άλλος να έχει διαβάσει τα 150+ βιβλία, με ενδιαφέρει να είναι άνθρωπος. Ο παππούς μου που είχε πάει μέχρι δευτέρα δημοτικού ήταν πολύ πιο "άνθρωπος" από πολλούς που έχω γνωρίσει στη ζωή μου.

Παρέβλεψε τους "ηλίθιους" όπως τους κρίνεις εσύ, και μάθε σε κάποιους που ίσως θέλουν να μάθουν αυτά που ξέρεις. Στο κάτω κάτω δεν μπορούμε όλοι να είμαστε ίδιοι.

Τέλος παντων, δεν έχω καμία όρεξη ειλικρινά να έχω αντιπαράθεση μαζί σου, ούτε σε ξέρω, ούτε ξέρω από που κρατάει η σκούφια σου που λένε. Παράκλησή μου είναι να μη παίρνει η μπάλα τους πάντες. Και αν έχεις κάτι προσωπικό με κάποιον υπάρχουν και τα mail, δεν χρειάζεται να γράφονται τέτοια μέσα σε ένα τόπικ, έστω και αν δεν συμφωνείς.


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 11:36:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οι αποκαλύψεις που έγιναν είναι πέρα για πέρα αληθινές, υπάρχει σχέδιο εκένωσης του πλανήτη και αν είμαστε τυχεροί θα προλάβουμε να φύγουμε πριν ψηθούμε ή πνιγούμε.

Και τώρα βγάζω το σπαθί μου, μόνο ένας αδαής δεν έχει παρατηρήσει την αλλαγή του κλίματος και μόνο ένας αφελής ή κοιμισμένος την αποδίδει αποκλειστικά στον άνθρωπο. Οι γκρίζοι έχουν συνιθίσει στα ζεστά.


Κάποια ταινιούλα sci-fi είχε παίξει πριν κάμποσο καιρό η διαβολική TV (την οποία ο σκεπτόμενος ελλην123 δεν παρακολουθεί) με ακριβώς αυτό το θέμα.

Μήπως κάποιος σινεφίλ μπορεί να μάς θυμίσει τον τίτλο της για να την προσθέσει ο σοβαρός ο ελλην123 στην νοητική του φαρέτρα?

(σίγουρα έχεις φάει γερό ξύλο στη ζωή σου, έλλην123, εκτός από κουτόχορτο, βεβαίως βεβαίως)

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΛΛΗΝ123
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 11:42:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΛΛΗΝ123  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν διάβαζες νωρίτερα θα είχες την απάντηση σου στην πρόκληση. Να είσαι σίγουρος ότι πλέον δεν είμαι διαθετημένος να αποδείξω τίποτα, αλλά και να ήθελα πρέπει να σε γνωρίζω προσωπικά για να συντονιστώ με τις δονήσεις σου. Χαρακτήρισε με όπως θες άλλα από βίωμα έχω κερδίσει το δικαίωμα να είμαι απόλυτος σε ορισμένα θέματα, ή συμφωνείς μαζί μου ή είσαι λάθος. Πάρτο όπως θες αλλά για να καταλάβεις αυτά που λέω χρείαζεσαι κάτι παραπάνω από καλή διάθεση. Οτάν μιλάω για κρεατόμαζες, νομίζεις ότι με ενδιαφέρει η γνώμη τους; Δεν διακρίθηκαν όλοι οι αρχαίοι για το πνεύμα τους. Το λάθος μου είναι ότι ελπίζω και ασχολούμαι, στην αρχή η ρήση μου ήταν «αφού μπορώ εγώ, μπορούνε όλοι» τα γεγονότα όμως με σπρώχνουν να καβαλήσω λίγο το καλάμι και να πώ, ότι δεν είμαστε όλοι για όλα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 12:19:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τώρα κατάλαβα σε ποιους πουλάνε βιβλία οι Λιακοπουλαίοι, Βελοπουλαίοι, Φουράκηδες κτλ...

χεχεχε...


quote:
Πάνε είκοσι χρόνια απο τότε που άφησα πίσω μου τις βίαιες μεθόδους, αλλίως με μεγάλη τέρψη θα σας μαζευα όλα μαζί εσας τη τσογλαναρία να σας δείξω πόσα απίδια βάζει ο σάκος, και πως να μιλάτε σε μεγαλύτερους σας.

Προσεξε μονο μηπως αυτος που θα καταληξει στο ΚΑΤ εισαι εσυ ο "ανωτερος" και οχι εμεις τα "κατωτερα" οντα.

quote:
Σιωνιστές υποκίνησαν το πολυτεχνείο και έχουμε τώρα το κάθε μαλακισμένο σαν και του λόγου σας που παίρνει τις γνώσεις του από τη wiki, και νομίζει οτί τα τα ξέρει

Ενω εσυ εισαι παντογνωστης και νομιζεις οτι οι ονειροφαντασιες ειναι περα για περα αληθινες.

Θα ξεπερασεις ποτε το κομπλεξ σου οτι οι "κατωτεροι" Αμερικανοι καταφεραν και εφτασαν στην Σεληνη?


quote:
Αλήθεια ποίος βάφτισε αυτό το εβραικό κατασκεύασμα της κατ εξοχήν ανθελληνικής προπαγάνδας ως έγκυρη πηγή

Κανεις.Αλλα και ποιος βαφτισε τους Λιακοφουρακοπουλαιους ως εγκυρους ερευνητες?

Ειναι εγκυρο ο,τι κολακευει τα συμπλεγματα κατωτεροτητας σου και μη εγκυρο ο,τι κανειμ σκονη την νεομυθολογια περι Ε?

quote:
Θα αναφέρω τον ποιο άχρηστο για παράδειγμα, ο Λιακόπουλος. Είναι βλάκας, είναι... είναι... είναι και όλα τα σχετικά. Ωραία αρκετά με τους χαρακτηρισμούς στο ψητό, μπορείτε να αντικρούσετε τα επιχειρήματα του; Οι ηλήθιοι ξέρουν μόνο να χαρακτηρίζουν σαν και του λόγου σας, οι υπόλοιποι έχουν επιχειρήματα. Λοιπόν περιμένω να ακούσω, μήπως δεν υπάρχει η Λευκή πυραμίδα; Μήπως δεν υπάρχουν πυραμίδες ακόμα και στην πελοπόνησσο; Δεν υπάρχει το διπλό έψιλον δίπλα στο θρόνο του Μίνωα; Μήπως δεν υπάρχουν δρακόσπιτα στην Ανώπολη της Θεσσαλονικής (κήποι του πασσά);


Και η υπαρξη τους πιστοποιει οτι τους εφτιαξαν εξωγηινοι?

Εσυ ΠΩΣ αγνοεις τις αποδειξεις οτι κατασκευσαστηκαν απο ανθρωπους και γιατι στρεβλωνεις την μυθολογια για να ικανοποιησει τα συμπλεγματα κατωτεροτητας σου?

Και οι αηδιες του Λιακο εχουν αντικρουστει απο καιρου.

quote:
Πόσοι από σας έχετε διαβάσει το Τάο τε Κιγκ;

Πόσοι έχετε διαβάσει τη Μαχαμπαράτα;

Πόσοι έχετε διαβάσει τη Ζεν Αβέστα;


Προτιμαω να ακουω τους επιστημονες και οχι τους φιλοσοφους.

quote:
Αυτά τα ονόματα δεν σας λένε τίποτα γιατί είστε απλά μαλακισμένα που συνδέθηκαν στο ίντερνετ και χάρην της γαμ. ελευθερίας του λόγου λέτε την γνώμη σας όσο αστοιχείοτη και αν είναι χωρίς κυρώσεις

Οπως και εσυ που γραφεις ατελειωτες μπουρδες.

Χωνεψε το,η Ελλαδα δεν θα εξυψωθει απο τους Εψιλονιστες.Τα δε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ σας εχουν αποκαλυφθει απο πολλου.

quote:
Άμμων Ζεύς, δεν είχαν τι όνομα να βάλουν οι αρχαίοι και είπαν δε κολλάμε αυτό… Μήπως έχει καμία σχέση με τους αμμωνίτες (σιγά μη σας λέει τίποτα αυτή η λέξη, είπαμε wiki), μήπως έχει να κάνει με το γεγονός ότι στην ατμοσφαιρά του Δία έχει υψιλές περιεκτηκότητες σε αμμωνία;

Και γιατι δεν του εβαλαν και αλλα επιθετα αφου η ατμοσφαιρα του Δια περιεχει και αλλα στοιχεια?Γιατι δεν τον ελεγαν Υδρογονιο Ζευς ?

Γιατι οι γνωσεις τους ηταν τρομερα ελλειπεις αναφορικα με το συμπαν σε συγκριση με τις σημερινες?

Γιατι καποιοι βλεπουν σχεσεις εκει που δεν υπαρχουν υποκινουμενοι απο τα κομπλεξ τους.

Ελληνοκεντριστες-Αφροκεντριστες η ιδια ψευδοεπιστημονικη μεθοδολογια,τα ιδια κινητρα,το ιδιο αποτελεσμα.Μονο το χρωμα αλλαζει.


quote:
Βλέπουν τηλεόραση πάνω από 7 ώρες την εβδομάδα,

Εξαρταται τι βλεπεις και ΠΩΣ αξιολογεις αυτο που βλεπεις.Ουαι και αλλιμονο εαν ολοι ακολουθησαμε την πτωχοτατη μεθοδολογια σου για την αξιολογηση των στοιχειων.


quote:
Πηγαίνουν σε μπάρ και καφετέρειες,

Και εκδρομες και παιζουμε και μπασκετ και κανουμε βολτες με μηχανες.Αυτο δεν σημαινει οτι εγινε το μυαλο μας νιανια οπως το δικο σου και δεχομαστε ακριτα ο,τι κολακευει τα κομπλεξ μας.

quote:
Υποστηρίζουν μια ομάδα

Καλυτερα οπαδος του ΠΑΟ παρα του καθε συμπλεγματικου,λαλημενου,αντιδημοκρατη,ΑΓΥΡΤΗ.

quote:
Κωλοφτιάχνουν» το αμάξι ή το μηχανάκι,

Δεν εξασκω το σπορ,παντως να αλλαξω τα λαστιχα και τα λαδια μπορω.

quote:
Παίζουν παιχνίδια στον υπολογιστή

Baldurs Gate 4ever!Και Gothic και Deus X και και...

Και ετσι και φτιαξουμε και ενα adventure με την Εψιλονικη νεομυθολογια θα πλουτισουμε!Αναζητουνται συνεργατες...

quote:
Γίνονται πίτα της μέθης

Αλλοι μεθουν με αλκοολ και αλλοι με ιδεες.Και το δευτερο μεθυσι ειναι πιο επικινδυνο απο το πρωτο.

quote:
Παίρνουν ναρκωτικά (συμπεριλαμβάνεται το χόρτο)

Και αλλοι ντοπαρονται με οτιδηποτε κολακευει τα κομπλεξ τους.

quote:
Φοράνε οποιοδήποτε σκουλαρίκι

- Έχουν τατουάζ

- Είναι κάτω των 26.


Τα σκουλαρικια εμποδιζουν τα αστρικα ταξιδια?Γιαυτο εισαι κατά?Mπουχαχαχαχαχαχαχα!

quote:
Λένε το οποιοδήποτε ψεματάκι ακόμα και αν είναι λευκό (-Μαμά
πάω στη φίλη μου (δηλ. το Μήτσο), δεν έκανα κοπάνα σήμερα).

Εσυ που λες τοσα ψεματα στον εαυτο σου πως αντεχεις?


quote:
Ψηφίζουν αριστερά

Ψηφιζω δεξια αλλα πανω απο ολα ψηφιζω δημοκρατια και η δημοκρατια δεν απαγορευει την ελευθερια του λογου σε κανεναν.Ξερω οτι δεν γουσταρεις να μιλανε κι αλλοι εκτος απο σενα τον παντογνωστη γεροσοφο,γιατι ακομα και νιανιαρα ξεσκεπαζουν σε dt τις αηδιες που πρεσβευεις περι εξωγηινης καταγωγης και ελληνικης ανωτεροτητας.

quote:
Δεν έχουν βιβλιοθήκη με πάνω από 150 βιβλία (όχι εκπαιδευτικά
– σχολικά ενός τομέα)

Σημασια εχει η ποιοτητα.Ουαι και αλιμονο εαν η βιβλιοθηκη μου ηταν γεματη απο τα σκουπιδοβιβλια των λαλημενων εψιλονιστων και των λοιπον αγυρτων αλα Ντενικεν και Σιτσιν στα οποια προφανως εντρυφησες...

quote:
Ξημερωβραδιάζονται στα γυμναστήρια να γίνουν σφίχτες

Καλυτερα στο γυμναστηριο παρα στο δηλητηριο της αγυρτειας των Ε.

quote:
Δεν έχουν δικαίωμα να εκφέρουν γνώμη για τα θέματα τα οποία αναφέρω και καλύτερα θα ήταν να έβγαζαν το σκασμό

Δεν ξερω αν το προσεξες αλλα βρισκεσαι σε δημοκρατικη χωρα.Εαν δεν γουσταρεις τη δημοκρατια παρε τα μπογαλακια σου και τραβα στο Ιραν.
Οσο ομως βρισκεσαι εδω,εμεις τα τσογλανακια θα την βρισκουμε κανοντας σκονη τις αηδιες που πρεσβευεις.

quote:
Μην έχετε όμως την εντύπωση οτί μπορείτε να κρίνετε πνευματικά ανώτερους σας, μόνο μεταξύ σας θα ευλογίστε, σε αυτούς που μετράει η γνώμη τους προκαλείτε απλά τον γέλωτα και την αηδία.

Μπουχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!


quote:
Αφού δεν γνωρίζεις την αστρική προβολή γιατί νομίζεις ότι η γνώμη σου έχει αξία; Σίγουρα ξέρεις περισσότερα από τον Πυθαγόρα και όλους τους μοναχους του Θιβέτ μαζί. Όσοι δεν έχουν γνώση δεν έχουν γνώμη, ας το βουλώσουν.-

Μπουχαχαχαχααααχαχαχα νο 2!!!!!

Και κατι τετοιοι,κυκλοφορουν εξω λυτοι!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 12:36:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
η τελευταια σου απαντηση σε τοποθετει στους φυγοπονους,ρυπτασπιδες

τελικα δεν εισαι τυποτα παραπνω απο ενα ατομο που φοβατε να θεσει επι ταπητος τις αποψεις του και να τολμησει να δει ποιες απο τις αποψεις του θα αντεξουν στα χτυπηματα των αλλων
γιατι οταν θετεις τις αποψεις,εμπειρεις,γνωσεις σου σε αντιπαραθεση αυτες που μενουν ειναι και οι σωστες ειναι αυτες που ολοι θα θελουν να τις εχουν ειναι αυτες που εδωσαν στον ανθρωπο την δυναμη να κατεβει απο τα δεντρα και να γινει πολιτισμενος

μεχρι λοιπον να φερεις τεκμηρια και ετσι να αποδηξεις οτι εχεις δικιο
δεν εισαι καλυτερος απο τον τρελο του χωριου
και απο την στιγμη που βριζεις οσους εχουν αντιθετη αποψη απο εσενα γινεσε λιγο χειροτερος απο τον ποιο βλακα που υπαρχει

και εγω μπορω να πω οτι το φεγγαρι ειναι απο τυρι και η νασα λεει ψεματα
μπορω επισης να πω οτι πηγα με αστρικη προβολη και το ειδα με τα ιδια μου τα ματια
σαν αποδηξη μπορω να σας πω οτι πρεπει απλα να με πιστεψετε

τωρα ας κανουμε και μια ποιο λεπτομερη αναλυση στην απαντηση σου

quote:
Να είσαι σίγουρος ότι πλέον δεν είμαι διαθετημένος να αποδείξω τίποτα, αλλά και να ήθελα πρέπει να σε γνωρίζω προσωπικά για να συντονιστώ με τις δονήσεις σου.

θες να πεις οτι γνωριστικες προσωπικα με το φεγγαρι και μετα εκανες το αστρικο σου ταξιδι εκει;;;

quote:
Χαρακτήρισε με όπως θες άλλα από βίωμα έχω κερδίσει το δικαίωμα να είμαι απόλυτος σε ορισμένα θέματα, ή συμφωνείς μαζί μου ή είσαι λάθος.

για να μου δειξεις οτι ειμαι λαθος πρεπει να μου δειξεις που ειναι το λαθος
και για να γινει αυτο πρεπει να μπορεις να αποδηξεις τους ισχυρισμους/βιωματα σου
μεχρι τοτε ο καθε ενας μας θα εχει την αποψη του για το θεμα
και απο την στιγμη που η αποψη μου εχει και την συμπαρασταση των επιστημονων τοτε εισαι εσυ λαθος

quote:
Πάρτο όπως θες αλλά για να καταλάβεις αυτά που λέω χρείαζεσαι κάτι παραπάνω από καλή διάθεση.

ακριβως χρειαζονται αποδηξεις

quote:
ότι δεν είμαστε όλοι για όλα.

σε αυτο συμφωνω απλα οταν καποιος ειναι εστω και λιγο ανωτερος σε καποιον τομεα και φωναζει οτι αυτος τα ξερει καλυτερα οφειλει να το αποδηξει

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 13:21:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΛΛΗΝ123 θέλω να σε ρωτήσω κάτι ρε φίλε.

Εδώ και κάμποσα μηνύματα, έχεις ξεκινήσει και τα χώνεις σε όλους μας, με απόλυτους από μέρους σου χαρακτηρισμούς, που δεν δέχονται κατά την γνώμη σου συζήτηση ή αμφισβήτηση γιατί εσύ γνωρίζεις ενώ εμείς όχι.

Θα μιλήσω για την πάρτη μου…

Ναι ρε φίλε είμαι ηλίθιος, εδώ και τριάντα δύο χρόνια τρώω κουτόχορτο και ότι άλλο με ταΐζουν όσοι θέλουν να με ελέγχουν, αποβλακώνομαι βλέποντας τον Ολυμπιακό μέχρι και στο τάβλι, δεν έχω μεγάλη βιβλιοθήκη και δέχομαι ότι χαρακτηρισμό γουστάρεις να μου προσάψεις και ειλικρινά φίλε δεν έχω κανένα πρόβλημα και αυτό δεν το λέω ειρωνικά.

Αλλά πες μου…θέλω να σε πιστέψω, αλλά πως ;

Απόδειξε μου ότι ισχύει κάτι από αυτά που λες και εγώ μαζί σου.

Μην μου πεις, ψάξε μόνος σου, άνοιξε τα μάτια σου, διάβασε και άλλα τέτοια.

Πείσε με για τα λεγόμενα σου, για να κάνω την αρχή και να βρεθώ στο πλευρό σου (ιδεολογικά).

Αν σου πω μετά από μερικά μηνύματα που έχεις στείλει, ΕΛΛΗΝ123 με έπεισες ρε φίλε, είσαι τεράστιος και τρισμέγιστος, είσαι εσύ ο Ερμής και μετά το χάος, μου άνοιξες τα μάτια κτλ. πως θα με χαρακτήριζες εκτός από μαλάκα ;

Ειλικρινά πες μου.

Αν σου πω :
«φίλε λυπάμαι, αλλά πρέπει να σου αποκαλύψω, ότι όλα όσα πιστεύεις είναι ψέματα και είναι αποτέλεσμα ενός πειράματος που έχεις υποστεί εσύ και μερικές εκατοντάδες άτομα ακόμη και έχει σχέση με τον έλεγχο του νου και τη δημιουργία αυτής της εικονικής πραγματικότητας που ζεις εν αγνοία σου.

Θα ήθελα να σου πω περισσότερες λεπτομέρειες και να σου δώσω πιο πολλά στοιχεία αλλά δυστυχώς δεν μπορώ γιατί ήδη έχω πει πολλά και κινδυνεύει η ζωή μου.

Φίλε ξύπνα για να σωθείς.»

Για τα παραπάνω θέλω να με πιστέψεις ότι σου λέω αλήθεια και δε σου κάνω πλάκα.

Για πες μου πως το βλέπεις το σενάριο ;

Σε πείθω ;


Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 13:24:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά ε, μπήκατε όλοι στο τριπάκι να κάνετε το "τεστ" του Ελληνα;
Για medtech και gigeni δεν ξέρω, αλλά ο dim είναι χαμένος από χέρι!


Σας παρακαλώ μην θυμώσετε τον Ελληνα και φύγει. Εγώ θέλω να μάθω περισσότερα για την επικείμενη έξοδο μας.

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 13:33:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεν είναι τρισμέγιστος, είναι παμμέγιστος

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 13:40:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Από το site της ΝΕΤ, σήμερα τις 4.

"Τα ανεξήγητα φαινόμενα απασχολούν και πάλι την εκπομπή.

Με πλούσιο οπτικό υλικό από το National Geographic Channel, γίνεται αναφορά στις τελευταίες εξελίξεις για την υπόθεση της χαμένης Ατλαντίδας και εξετάζεται το κατά πόσο είναι εφικτό για τον άνθρωπο να ταξιδέψει κάποτε στο χρόνο.
Kαλεσμένοι της εκπομπής είναι ο δημοσιογράφος του ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ ΤΥΠΟΥ Απόστολος Αντωνάκης, ο ηλεκτρονικός ερευνητής Α.Τ.Ι.Α. Μάκης Ποδότας, ο καθηγητής Φυσικής των ΤΕΙ Αθηνών Γιάννης Σκέλλας και η δημοσιογράφος Λυδία Ψιλοβίκου."


Το βάζω πληροφοριακά για όσους θέλουν την δουν. Το θέμα μπορεί να μείνει για 1-2 μέρες και μετά να κλειδωθεί.


'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-


Έτυχε τον τελευταίο καιρό να παρακολουθήσω κάποιες εκπομπές, αυτό που με ενόχλησε είναι η απουσία αντίλογου καθώς όλοι οι καλεσμένοι είναι λάτρεις του μεταφυσικού οπότε η συζήτηση εκφυλίζεται σε ένα συνονθύλευμα υπερβολών για να μην πω ανοησιών που ακόμα και ο αδαής ερευνητής μπορεί να καταλάβει.

Edited by - XD on 16/11/2006 13:43:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 13:44:23  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aμα ο ΧΧΧ123 θελει κατι να πει, ας το πει ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ τον αλλο... Ετσι γινεται ο επικοδομητικος διαλογος, εκτος και αν νομιζει οτι με χουντικο τροπο συζητησης θα καταφερει να μας "αφυπνισει"...

Παρ' το χαμπαρι ρε ΧΧΧ123... εισαι πολυ προσβλητικος, και χωρις καν καποιος να σε πειραξει... Εκτος και αν εχεις αποθυμενα... απο καποιους αλλους... Ε, αμα εχεις προβλημα με τους κυβερνητικους, βγες και κραψε τους στην τηλεοραση, στην εφημεριδα, γενικα στα Μ.Μ.Ε. γιατι ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ μπορουν να σε ακουσουν αυτοι...

Αλλιως, μπες σε καμια αστροπυλη και πανε να ζησεις σε καλυτερους κοσμους, ή περιμενε να σε "ελευθερωσουν" οι κυριοι "Πως τους Λενε" της κα. Δρουζας!!!

Δεν μπορεις εσυ να βριζεις και να προκαλεις και να μην αποδεχεσαι την ανταπαντηση των αλλων...


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 13:46:07  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ας σταματησει αυτο εδω!!!! Δεν παει αλλο να σε "ακουμε".. αμα θες να συνεχισεις, κανε το ευχαριστως, αλλα με ηπιο τροπο!!!!


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 14:29:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνώμη για το άσχετο, αλλά το ξέχασα προηγουμένως.

quote:

quote:
Υποστηρίζουν μια ομάδα

Καλυτερα οπαδος του ΠΑΟ παρα του καθε συμπλεγματικου,λαλημενου,αντιδημοκρατη,ΑΓΥΡΤΗ.


Medtech, είσαι σίγουρη ότι έκανες την καλύτερη επιλογή ;

Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 14:38:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mηπως να συνεχιζαμε απο κει που αρχιζε το Θεμα? Ας παρακαμψουμε τα λεγομενα του ΧΧΧ123


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 14:58:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Έτυχε τον τελευταίο καιρό να παρακολουθήσω κάποιες εκπομπές, αυτό που με ενόχλησε είναι η απουσία αντίλογου καθώς όλοι οι καλεσμένοι είναι λάτρεις του μεταφυσικού οπότε η συζήτηση εκφυλίζεται σε ένα συνονθύλευμα υπερβολών για να μην πω ανοησιών που ακόμα και ο αδαής ερευνητής μπορεί να καταλάβει.

1.Συμφωνω οτι δεν υπαρχει αξιολογος αντιλογος αλλα και να υπηρχε
δεν θα μπορουσε να ακουστει γιατι οι συζητησεις στις ελληνικες εκπομπες εκφυλιζονται εξαιτιας της αδυναμιας των παρουσιαστων να συντονισουν την συζητηση και καταληγουν να γκαριζουν ολοι μαζι και κανεις δεν καταλαβαινει τιποτα.

Θα χρειαζονταν ειδικη εκπομπη που να ασχολειται με την απομυθοποιηση αυτων των φαινομενων.

2.Διαφωνω οτι το ανεκπαιδευτο κοινο μπορει να κατανοησει ποσο ατεκμηριωτοι ειναι οι ισχυρισμοι τους,ποσο γελοιοι παραλογοι και γεματοι αντιφασεις.


Να τι εχει να πει ο συγγραφεας του blog SCEPTICO στο κλασσικο ποστ του
"Πεντε μηλα" για την προσπαθεια ενημερωσης του κοινου γιαυτα τα ζητηματα και τον διαλογο του με τους οπαδους ατεκμηριωτων δοξασιων:


ΠΕΝΤΕ ΜΗΛΑ

Να πως είναι η ζωή μου.Έχω τέσσερα μήλα. Τουλάχιστον είμαι αρκετά βέβαιος ότι υπάρχουν τέσσερα μήλα,αγόρασα μόνο τέσσερα,μπορώ να δω μόνο τέσσερα και δεν υπάρχει λόγος να υποθέσω ότι έχω περισσότερα.Θα μπορούσαν να είναι πέντε υποθέτω, αλλά δεν βλέπω λόγο να έχω αυτή την γνώμη.Το πρόβλημα είναι ότι όλοι οι υπόλοιποι νομίζουν ότι είναι πέντε.Ζητάω από τους ανθρώπους αποδείξεις για το ότι υπάρχουν πέντε μηλα.Τους ρωτώ τι λόγο έχουν να υποθέτουν ότι είναι πέντε ή να μου δείξουν ότι μέτρησαν πέντε και αυτές είναι οι απαντήσεις που λαμβάνω:

1.Τι εννοείς «μέτρησε τα μήλα»?

2.Εχεις σπουδάσει γεωπονία?Εαν όχι,πως μπορείς να ξέρεις ότι δεν είναι πέντε τα μήλα?

3.Η πλειοψηφία των ανθρώπων στον κόσμο, νομίζουν ότι τα μήλα είναι πέντε. Ισχυρίζεσαι ότι όλοι κάνουν λάθος?

3.Ειναι στενοκεφαλιά να νομίζεις ότι τα μήλα δεν είναι πέντε.

4.Υπαρχουν πολλές αποδείξεις ότι τα μήλα είναι πέντε,πήγαινε και βρες τις μόνος σου,δεν θα στις απαριθμήσω εγώ για σένα.

5.Τα μήλα δεν μπορούν να «μετρηθούν» από την επιστημη,αρα τα μηλα είναι πέντε.

6.Μπορεις να αποδείξεις ότι δεν υπάρχει ένα πέμπτο μήλο κάπου?

7.Οι επιστήμονες μέτρησαν μόνο τρία μήλα στο παρελθόν και τώρα παραδέχονται ότι υπάρχουν τέσσερα άρα τώρα υπάρχουν πέντε μήλα.

8.Οι αρχαίοι Κινέζοι ήξεραν ότι υπήρχαν πεντε μηλα,η σύγχρονη επιστήμη δεν έχει καταφέρει ακόμα να προοδεύσει τόσο.

9.Γελασαν με τον Γαλιλαίο όταν είπε ότι υπάρχουν πέντε μπανάνες και είχε δίκιο,άρα υπάρχουν πέντε μηλα.

10.Η επιστήμη δεν μπορεί να δει όλα τα μηλα.Δεν μπορείς να δεις τα ραδιοκύματα αλλά υπήρχαν πριν αναπτύξουμε μεθόδους για να τα μετρησουμε,οποτε γιατί να μην υπάρχει ένα πέμπτο αόρατο μηλο τώρα που δεν έχουμε ακόμα αναπτύξει την τεχνολογία για να το δούμε?

11.Η κβαντική μηχανική αποδεικνύει ότι υπάρχουν πέντε μήλα.

12.Απλα ξέρω ότι υπάρχει ένα πέμπτο μήλο εκεί.

13.Υπαρχει μια κυβερνητική συνωμοσία για να συγκαλύψει την ύπαρξη του πέμπτου μήλου.

14.Δεν έχεις γνώση της νεότερης ερευνας.Σημερα έχει αποδειχθεί ότι υπάρχουν πέντε μήλα (αν και δεν μπορώ να θυμηθώ που είναι καταγεγραμμένη αυτή η έρευνα).

Να πως έχουν τα πραγματα.Στην πραγματικότητα έχω τέσσερα μήλα και ένα πορτοκαλί. Αυτοί οι άνθρωποι είναι τόσο απασχολημένοι να φτιάχνουν ιστορίες για ένα πέμπτο μηλο,που δεν συνειδητοποιούν καν ότι υπάρχει το πορτοκαλι.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 15:35:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλά ε, μπήκατε όλοι στο τριπάκι να κάνετε το "τεστ" του Ελληνα;
Για medtech και gigeni δεν ξέρω, αλλά ο dim είναι χαμένος από χέρι!

Προφανώς...

Τι κερδίζω;

Δημήτρης

___________________
Κούκλοι δεν είμαστε όλοι μας;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΛΛΗΝ123
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 15:54:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΛΛΗΝ123  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Έχω αρχίζει να πρήζομαι, αλλά θα μιλήσω όμορφα για χάρη του Ευστράτιου. Ευστράτιε δεν έχω πύραυλο να σε πάω στη Σελήνη, ούτε να σου στείλω νοητικές εικόνες μπορώ. Μου είπες να μην σε παραπέμψω σε βιβλία. Πες μου λοιπόν τι θες να δείς για να πιστείς. Για να τελειώνω με μερικά μυρικαστικά από εδώ μέσα δεν διαβάζω ούτε Λιακόπουλο, ούτε Βελόπουλο ούτε τον παπάρα το Φουράκη (διαβάζω όμως Πλεύρη, έλα τα σχόλια τα καλά). Ο Χ.Γκιόλβας σας κάνει ή θα μου πείτε οτί είναι ανύπαρκτος;;

Gigeni μην απαντήσεις σε αυτό το post, χωρίς να μου πεις στην απάντηση σου ποια πηγή θα σε ικανοποιούσε. Θες τεκμήρια και αποδείξεις; Πές μου ποια δεν θα απορρίψεις και θα κόψω τον ποπό μου να στα βρω.

Αλλά όποια πηγή και να αναφέρω θα μου τη βγάλετε σκάρτη και χαιβάνια σαν τον medtech περιμένουν απάντηση από επίσημους φορείς. Να σε σίγουρος όμως med ότι σε αναμέτρηση face to face θα καταλάβαινες ποιος δεν έχει σύμπλεγμα κατωτερότητας και ποιος θα αποκτούσες.
Δεν μπορώ να σε πάρω και σοβαρά στο κάτω κάτω προστατεύεις αυτά που σε χαρακτηρίζουν στην κοινωνία των φαύλων, ως σπουδαγμένο. Το κύρος σου προστατεύεις όπως όλοι οι γιατρουδάκοι που κοροιδεύουν την εναλακτική ιατρική για να μην χάσουν την αυθεντία τους. Ουτέ ένας από τους σπουδαίους γιατρούς σας δεν έχει βρεί τη θεραπεία του καρκίνου αντιθέτως με την εναλακτική ιατρική. Το προβλήμα είναι πώς όσοι τη βρήκαν και τη δημοσίευσαν, λιδορήθηκαν πρίν καν εξετάσουν την μέθοδο και ως δια μαγείας εξαφανίστηκαν χωρίς ιχνή (στο πάτο καμιάς θαλάσσας ή σε κανένα βαρέλι με οξύ, οι Λευί είναι μανούλες σε αυτά, ρωτήστε και τον Alex.)

Δεν δέχομαι τον αντίλογο από ορισμένους εδώ μέσα γιατί δεν είναι σε θέση να κάνουν αντίλογο. Πρώτα θα διαβάσουν όσα έχω διαβάσει και περισσότερα και μέτα θα ακούσω τις ενστάσεις τους. Τότε έχουν κάθε λόγο να κάνουν αντίλογο και γιατί όχι αν παρατηρήσαν κάτι που μου διέφυγε να με διορθώσουν.

Predator άτομα μεγαλύτερου κύρους από εμένα τους έχουν κράξει, και το μόνο που έχει βγεί είναι λάσπη, στο πρόσωπο τους όσα πανίσχυρα και λογικά επιχειρήματα και αν χρησιμοποίησαν.
Δεν ανησυχώ τόσο για τη δίκη μου ζώη όσο για των συγγένων μου. Δεν θέλω να είμαι αιτία να πάθουν κάτι. Πρόσφατα σκώτοσαν το πατέρα του «δασκάλου» μου. Εσυ κοιμήσου ησύχα ότι αυτά γίνονται στις ταινίες και όχι στην πραγματικότητα.

Η wiki δεν είναι αξιόπιστη πηγή μην τη λιβανίζετε σαν κάτι σπουδαίο.
Medtech ξόδεψες ώρα για να το γράψεις αυτό; Δήλαδη είσαι ο μύστης που όταν όλοι έψαχναν για μήλα εσύ είχες πορτοκάλι. Μπράβο μυάλο με πτυχίο, παρεπτιπτώντος με 5 εκατομμύρια (δράχμες ήταν τότε) σου βγάζω πτυχίο για ότι ειδηκότητα θες. Μην λιβανίζεις την ειδηκότητα σου γιατί για εμε η θέση σου είναι στη κουζίνα.

Τέλος αν η δημοκρατία ήταν στα πρώτυπα της αρχαίας Αθήνας θα ήμουν δημοκράτης, αλλά με τα σημερινά πρότυπα είμαι χουντικός.
Και μια και είναι επίκαιρο, ΨΩΜΙ είχαν οι νοικοκυραίοι, ΠΑΙΔΕΙΑ σαφώς και ήταν πολύ καλύτερη από σήμερα, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ είχαμε, ασυδοσία δεν είχαμε. Η Ελλάς τότε δεν χρώσταγε σε κανένα εβραίο. Σήμερα τα σκόπια για χάρη της δημοκρατίας είναι Μακεδονία και τη επαναστάση του 21 την έκαναν αλβανοί!!! Δεν είμαι ρατσιστής,είμαι ζωόφιλος, αλλά κανείς δεν θέλει κατσαρίδες και ποντίκια στο σπίτι του.

Ούφο να σας φέρω, θα μου πείτε ότι είναι γηίνο, γρίζο να σας φέρω, θα μου πείτε ότι είναι μετάλλαξη, ερπετοειδές να σας φέρω θα μου πείτε ότι είναι υπερτροφικός κροκόδειλος. Περιμένω να ακούσω τι θα σας ικανοποιούσε. Το μόνο που μπορώ από δω να κάνω είναι να προτείνω βιβλία μεγαλύτερα από την ηλικία πολλών εδώ μέσα. Περιμένω να ακουσώ σοβαρές προτάσεις και θα κάνω ότι μπορώ.


________________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ ΑΠΟΔΟΣΗΣ
ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΩΝ
________________________________________________________

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 16:05:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

καλε εδω εχει ενδιαφερον!


quote:

ΕΛΛΗΝ123

Πάνε είκοσι χρόνια απο τότε που άφησα πίσω μου τις βίαιες μεθόδους,



ησουν μελος παρακρατικης οργανωσης ή μπραβος σε πορτα κωλαδικου?


quote:

αλλίως με μεγάλη τέρψη θα σας μαζευα όλα μαζί εσας τη τσογλαναρία να σας δείξω πόσα απίδια βάζει ο σάκος,



εξαρταται απο τον σακο και το μεγεθος των απιδιων - εσυ τι ακριβως μεγεθος χρησιμοποιεις?


quote:

και πως να μιλάτε σε μεγαλύτερους σας.



47, αλλά με σεβασμο μιλαει κανεις σε αυτον που τον αξιζει, ανεξαρτητως ηλικιας


quote:

Σιωνιστές υποκίνησαν το πολυτεχνείο



οριστε???

εγω θυμαμαι την Δαμανακη να φωναζει στο ραδιο "κατω το κρατος, κατω η εξουσια"


quote:

και έχουμε τώρα το κάθε μαλακισμένο σαν και του λόγου σας



αχ ναι, λεγε με μαλακισμενο να νιωθω νεωτερος!!!


quote:

Οι ηλήθιοι ξέρουν μόνο να χαρακτηρίζουν σαν και του λόγου σας, οι υπόλοιποι έχουν επιχειρήματα. Λοιπόν περιμένω να ακούσω, μήπως δεν υπάρχει η Λευκή πυραμίδα;



και ειναι βαση σατανιστων και εξωγηινων?


quote:

Μήπως δεν υπάρχουν πυραμίδες ακόμα και στην πελοπόνησσο;



υπαρχουν πυραμιδες στον ελληνικο χωρο, αλλά ευτυχως δεν ειναι αντρα σατανιστων εξωγηινων


quote:

Δεν υπάρχει το διπλό έψιλον δίπλα στο θρόνο του Μίνωα;



που σημαινει τι ακριβως για σενα?


quote:

Μήπως δεν υπάρχουν δρακόσπιτα στην Ανώπολη της Θεσσαλονικής (κήποι του πασσά);



και στην Ευβοια

οι ντοπιοι μαλιστα τους θυμουνται τους δρακους που τα εχτισαν και τους λειπουν γιατι ηταν αποδοτικοτεροι εργατες απο τους συγχρονους μεταναστες


quote:

Πόσοι από σας έχετε διαβάσει το Τάο τε Κιγκ;
Πόσοι έχετε διαβάσει τη Μαχαμπαράτα;



κυριε, κυριε, εγω!

θα παρω δεκα με τονο?


quote:

Αυτά τα ονόματα δεν σας λένε τίποτα γιατί είστε απλά μαλακισμένα που συνδέθηκαν στο ίντερνετ και χάρην της γαμ. ελευθερίας του λόγου λέτε την γνώμη σας όσο αστοιχείοτη και αν είναι χωρίς κυρώσεις.



γιατι μιλας τοσο υποτιμητικα για τον εαυτο σου?


quote:

Άμμων Ζεύς, δεν είχαν τι όνομα να βάλουν οι αρχαίοι και είπαν δε κολλάμε αυτό… Μήπως έχει καμία σχέση με τους αμμωνίτες (σιγά μη σας λέει τίποτα αυτή η λέξη, είπαμε wiki),



αμωνιτες λεγονται τα μελη ενος απο τα πρωτα ειδη ζωης που αναπτυχθηκαν στις θαλασσες και απολιθωματα τους βρισκονται αφθονα

στο Νεπαλ αγορασα δυο απο Θιβετανους προσφυγες, απολιθωμενους μεσα σε κροκαλες ηφαιστειακης προελευσης (τα Ιμαλαϊα τοτε αρχισαν να δηνιουργουνται)

τι σχεση εχουν με τον Δια ομως?

και τι ειναι αυτο το γουϊκι που αναφερεις συνεχως?

πρεπει να το γνωριζεις καλα απ ο,τι φαινεται


quote:

μήπως έχει να κάνει με το γεγονός ότι στην ατμοσφαιρά του Δία έχει υψιλές περιεκτηκότητες σε αμμωνία;



δεν εχει μονο ο Διας


ΟΥΑΟΥ! ΤΕΣΤ!!! ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!


- Βλέπουν τηλεόραση πάνω από 7 ώρες την εβδομάδα,

Λαζοπουλο, Μητσικωστα, ειδησεις, και ο,τι βλεπουν οι γυναικες του σπιτιου την ωρα που ειμαι στον υπολογιστη - ποσο μας κανουν σε ωρες και ποσο σε τερμινα?


- Πηγαίνουν σε μπάρ και καφετέρειες

που να τρεχω παιδακι μου γερος ανθρωπος σε τετοια μερη...


- Υποστηρίζουν μια ομάδα

την εθνικη ομαδα σνοουμπορντ της Τζαμαϊκα


- «Κωλοφτιάχνουν» το αμάξι ή το μηχανάκι

καποιος να μου κωλοφτιαξει το φορτηγακι υπαρχει?


- Παίζουν παιχνίδια στον υπολογιστή

μενταλ οφ οννορ φορ εβερ!


- Γίνονται πίτα της μέθης

εδω εχασα ποντους - το τσακιζω το κοκκινο κρασι


- Παίρνουν ναρκωτικά (συμπεριλαμβάνεται το χόρτο)

η τεϊνη?

η νικοτινη?

τα χημικα που τρωμε και αναπνεουμε?

οι ενδορφινες και η αδρεναλινη που ανεφερε ο ντιμκαρ?


- Φοράνε οποιοδήποτε σκουλαρίκι

οχι και οποιοδηποτε - κρικο

τον δευτερο τον εβαλα στα σαραντα


- Έχουν τατουάζ

τρια και παω για τεταρτο, σαν τον συνΟλυμπιο γηγενη


- Είναι κάτω των 26.

47 και εχω επιδερμιδα μωρου, σαν τον συνΟλυμπιο γηγενη


- Έχουν home cinema

μενουν ανθρωποι στα σινεμα?

που φτασαμε...


- Λένε το οποιοδήποτε ψεματάκι ακόμα και αν είναι λευκό (-Μαμά
πάω στη φίλη μου (δηλ. το Μήτσο), δεν έκανα κοπάνα σήμερα).

Μητσο σουρχομαι!


- Ψηφίζουν αριστερά

ρε συνΟλυμπιε, δυο ειχε, αυτο το θυμαμαι, αλλά γμ το αϊζενχαουερ που με βασανιζει, μπηκα μονο σε ενα και δεν θυμαμαι σε ποιο


- Δεν έχουν βιβλιοθήκη με πάνω από 150 βιβλία

δυο βιβλιοθηκες και μια ντουλαπα (κανενα του Λιακο )


- Ξημερωβραδιάζονται στα γυμναστήρια να γίνουν σφίχτες.

λιγο περπατημα στο βουνο θα σου εκανε καλο


- Παίρνουν την παιδεία τους από τον υπολογιστή

προσπαθω αλλά δεν ξερω που να βαλω το βυσμα


quote:

Δεν έχουν δικαίωμα να εκφέρουν γνώμη για τα θέματα τα οποία αναφέρω και καλύτερα θα ήταν να έβγαζαν το σκασμό.



πως να μιλησουν αφου εχουν ξεραθει απο τα γελια???


quote:

Οι προαναφερθείς κατηγορίες είναι η μάζα, το κοπάδι, καθίστε να βελάζατε όπου σας πει ο τσομπάνης και εγώ σας αφήνω να χαιδεύετε το έρεβος…



μην τριβεσαι στην γκλιτσα του τσομπανη

οσο για την κρεατομαζα, εσυ εισαι φτιαγμενος απο φλαμπερ?


quote:

Μην έχετε όμως την εντύπωση οτί μπορείτε να κρίνετε πνευματικά ανώτερους σας



εγω υποκλινομαι με δεος μπροστα σου!

ΥΓ. οι γκριζοι αμα γουσταρουν ζεστη να πανε στην Αφροδιτη και να μας αδειασουν την γωνια

ο Αρης πρεπει να τους πεφτει κομματακι παγωμενος, ασε δε τους υπολοιπους πλανητες


ΥΓ. στην αυτοματη γραφη με την οποια επικοινωνουν οι σαντινερ (sic) με την συγγραφεα, ποιανου ειναι η μανιερα?

η τεχνοτροπια βρε παιδι μου, ειναι των εξωγηινων ή της συγγραφεως?


ΥΓ. απ ο,τι θυμαμαι, μελος των εψιλον δηλωσε μονο ο μακαριτης ο Γκιολβας μετα το πρωτο εγκεφαλικο που επαθε


ΥΓ. ελαβα και εγω ενα μηνυμα με αυτοματη γραφη - να το παρουσιασω αραγε?


Edited by - jonniebegood on 16/11/2006 16:23:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 16:18:35  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oτι και να πουμε... θα ειναι λιγο...


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 16:25:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οι αποδηξεις που μου κανουν ειναι

ζωντανη μεταδωση απο την τρυπα στον βορειο πολο που οδηγει στην κουφια γη

δειγματα απο ζωα/φυτα που ζουν στην κουφια γη

εξωγηινο ζωντανο που θα δεχτει να του κανουμε εξετασεις που θα δειχνουν αν ειναι εξωγηινος
οι εξετασεις θα ειναι απλες
θα του παρουμε λιγο αιμα και θα δουμε το dna του
αν δεν θα εχει επιπτωσεις στην υγεια του θα του κανουμε και μερικες ακτινογραφειες,αξονικες

υλικο που δεν υπαρχει στην γη αλλα υπαρχει στον φ,χ,ψ πλανητη που εχεις παρε δωσε


γενικα οτι νομηζεις οτι μπορει να αποδηξει οτι αυτα που λες ειναι πραγματικοτητα και οχι μπουρδολογια

jonniebegood αν δεν ταιριαζαμε δεν θα συνολυμπιαζαμε

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 16:33:32  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2006, 16:42:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τέκνα Ελλήνων μη πρήζετε τον ΧΧΧ123 και σκάσει!!!
Ώστε έτσι Medtech ε; Και σε είχα προσωπικά για αξιόπιστη - balburs gate. Το καινούργιο το πήρες που έχει και τα 4 μέσα - προσωπικά το έχω και είναι κάτι το πολύ ωραίο.

ΧΧΧ123 δεν μου λες να γίνω μάνατζερ σου και να βγούμε στα πανυγήρια; Μόνο το 10% θα πέρνω και θα φωνάζω "περάστε να δείτε τον πανμέγιστο, έλα να πάρεις, πάρε, πάρε".
Επίσης σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Πως ήξερες βρε άτιμο πως έχω σκοπό να ζήσω τουλάχιστον 2 εκατομμύρια χρόνια και με είπες αιώνιο;
Υ.Γ. Τα κόμιξ στην βιβλιοθήκη πιάνονται σαν βιβλία - ειδικότερα το "Τα επτά θαύματα των παπιών";Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 12 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.21875
Maintained by Digital Alchemy