ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Παράξενες Ιστορίες No1...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
narnia
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/03/2006, 03:06:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narnia
Γειά σας φίλοι μου. είμαι νέο μέλος στην παρέα και θέλω να σας πω ότι όλες οι ιστορίες-εμπειρίες σας είναι πραγματικά εκπληκτικές. πολύ σύντομα θα σας διηγηθώ και εγώ τις δικές μου. φιλάκια σε όλους!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Burbulithra54
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2006, 00:45:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Burbulithra54
Kαλησπερα παιδια!θα σας διηγηθω κατι που συνεβη στον αντρα μου πριν αρκετα χρονια.Ηταν στην ηλικια των 13 ετων περιπου,οπου ενα συνηθισμενο βραδυ Τεταρτης,μεταξυ 10 και μιση με 11 παρα τεταρτο,επεστρεφε απο το ψητοπωλειο της γειτονιας του.Θυμαται καλα την ωρα,διοτι ηταν βραδια ποδοσφαιρου.Να σημειωθει οτι το ψητοπωλειο απο το σπιτι του απεχει εναμιση τετραγωνο σε δρομο απολυτη ευθεια.Η γειτονια που μενει ειναι αυτη του Βυρωνα.Στην αποσταση λοιπον αυτη,ο δρομος εχει μονο 2 λαμπες του δημου σε αποσταση 30 μετρων η μια απο την αλλη,εκ των οποιων η πρωτη βρισκεται στη μεση του πρωτου τετραγωνου και η δευτερη,η οποια ηταν σβησμενη εκεινη τη νυχτα,στο σταυροδρομι.Ηταν αρχες της Ανοιξης και δεν υπηρχε ψυχη στους δρομους.Η απολυτη ερημια.Ξεκινωντας για το σπιτι του και φτανοντας στην πρωτη λαμπα,παρατηρησε οτι στο υψος της δευτερης υπηρχε μια σφαιρα διαμετρου περιπου 2 μετρων,ημιδιαφανης,οπου η επιφανεια της θυμιζε εκεινη της Σεληνης,οταν την παρατηρουμε απο ενα τηλεσκοπιο.Η σφαιρα γυριζε γυρω απο τον εαυτο της με μεση ταχυτητα και αρκετη φωτεινοτητα στο κεντρο της κυριως.Ενα αλλο περιεργο επισης,που του κεντρισε το ενδιαφερον ηταν το οτι το 1/4 της σφαιρας βρισκοταν κατω απο την επιφανεια του δρομου και συνεχισε να "βυθιζεται" σε αυτην.Σαν μικρο παιδι που ηταν,σαστισμενος και "παγωμενος" την κοιτουσε μη εχοντας το κουραγιο να τρεξει προς το σπιτι του.Και εκεινη την στιγμη σταματησε και αυτη να γυριζει με την ιδια ταχυτητα,καθως και να εισχωρει στον δρομο.Παιρνωντας δυναμη και τολμοντας να κανει ενα βημα,η σφαιρα αρχισε να σηκωνεται σιγα σιγα απο την γη και να επιταχυνεται παλι η περιστροφη της.Οσο πιο γρηγορα περπατουσε προς αυτην,με τον ιδιο ρυθμο ανυψωνοταν και η σφαιρα απο το εδαφος,ωσπου την ειδε να πηγαινει στον ουρανο,και τελος,να σταματαει ακριβως μπροστα απο το φεγγαρι.Δεν μπορει να εξηγησει ουτε και εγω να καταλαβω τι ηταν αυτο.Κατι αλλο που ξεχασα,εκεινη τη νυχτα ειχε πανσεληνο.Οποιος μπορει να μας κατατοπισει λιγο στο θεμα,ειναι ευπροσδεκτος.Φιλικα!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alvaradez
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2006, 06:39:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alvaradez
ygia kai xara se olous mas.eimai neo melos.kalos irtha!!!!!!!!!!sorry gia to latiniko alfavito alla eimai agglia kai ston H/P mou den exo ellinikous xaraktires.trelenomai me tis istories sas.den exo prosopiki empiria me para-perierga pragmata alla tha sas po alli fora istories pou mou exoun dihgithei.oi istories sas me kanoun kai meno aypnos an kai 23 xronon(ntropi mou) hehe..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
narnia
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2006, 14:12:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narnia
Καλημέρα σε όλους! Θα σας διηγηθώ ένα γεγονός που συνέβει πριν 10 χρόνια περίπου.Κάθε καλοκαίρι εγώ κ ο αδερφός μου πηγαίναμε στους παππούδες μας στην Πρέβεζα για διακοπές. τότε ήμουν εγώ 10 κ ο αδερφός μου 9 χρονών. είχαμε μια αποθήκη όπου η γιαγιά μου την είχε κάνει κουζινάκι για να μαγειρεύει εκεί κ να μη μυρίζει το σπίτι. στο κουζινάκι λοιπόν είχαμε τοποθετήσει έναν παλιό καναπέ κ δίπλα από αυτόν η γιαγιά μου είχε βάλει μια εικόνα της Παναγίας κ ένα καντηλάκι κ σπίρτα για να το ανάβει. σε εμάς άρεσε να παίζουμε με τα σπίρτα και όταν έλειπε η γιαγιά τα ανάβαμε κ μετά αφού τα φυσούσαμε για να σβήσουν και τα πετούσαμε πίσω από τον καναπέ για να μη τα δει η γιαγιά. μιά μέρα λοιπόν αφού παίζαμε αυτό το παιχνίδι και η γιαγιά ήταν στο σπίτι έρχεται τρέχοντας κ μας βάζει τις φωνές, δεν καταλάβαμε πως ήξερε τι κάναμε αλλά επέιδή μας μάλωσε δεν ξανα έγινε. πριν από λιγες μέρες που θυμήθηκα το περιστατικό ρώτησα από περιέργια την γιαγιά μου πως είχε καταλάβει ότι παίζαμε με τα σπίρτα. Η απάντησή της κυριολεκτικά με άφησε άφωνη. Μου είπε πως εκεί που έπλενε τα πιάτα στην κουζίνα ήρθε ένα σκοτάδι στα μάτα της κ δεν έβλεπε τίποτα. τότε είδε μπροστά της μια γυναίκα μαυροφορεμένη να της λέει το εξής: πήγαινε στην αποθήκη κ πες στα παιδιά να μην παίζουν με τα σπίρτα γιατί θα πάρει φωτιά ο καναπές κ δε θα το καταλάβουν κ θα καούν ζωντανα! όντως ένα από τα σπίρτα που είχαμε πετάξει δεν είχε σβήσει. Ειλικρινά σοκαρίστικα από αυτό το γεγονος! Η Παναγίτσα μας έσωσε τη ζωή κ εμένα κ του αδερφού μου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
narnia
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2006, 14:16:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narnia
alvaradez καλωσορίσαμε και οι δύο γιατί κ εγώ νέο μέλος είμαι!!!
περιμένουμε τις ιστορίες που έχεις να μας πεις με ανυπομονησία. Να 'σαι καλα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Burbulithra54
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
88 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2006, 01:03:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Burbulithra54
Αγαπητη Narnia,καλως ηρθες και καλη πλοηγηση!Πολυ καλη η ιστορια σου.Τη συμμεριζομαι απολυτα καθως σε προσωπικο αλλα και οικογενειακο επιπεδο μου εχουν συμβει περιστατικα τετοιου ειδους.Καλη συνεχεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
soron
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2006, 09:18:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους soron
ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΟ ΧΩΡΟ, ΛΟΓΩ ΥΒΡΙΣΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2006, 09:44:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
soron, υπό άλλες συνθήκες αυτό που θα σου έλεγα θα ήταν να έγραφες με ελληνικούς χαρακτήρες κι όχι με λατινικούς.
Όχι πως δεν είναι σημαντικό κι αυτό βέβαια...
Το πρώτο πράγμα που θα σου πώ όμως για τώρα είναι πως δεν έχεις κανένα δικαίωμα να εκφράζεσαι με τέτοιες εκφράσεις σε κάποιο μέλος, για οποιονδήποτε λόγο.
Η εξύβριση κι η υποτίμηση του συνομιλητή μας είναι κάτι το οποίο είναι αθέμιτο στο Esoterica, οπότε αναλογίσου λίγο την πορεία σου κι εν γένει τη συμμετοχή σου στα forums!

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

soron
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2006, 10:02:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους soron
ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΟ ΧΩΡΟ, ΛΟΓΩ ΥΒΡΙΣΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αχαιός
Μέλος 1ης Βαθμίδας

United Kingdom
69 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2006, 10:19:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Αχαιός
soron αυτα που γραφεις ειναι ντροπη παρακαλω συμορφωσου.
Σεθασου αφτους που πραγματικα ενδιαφεροντε για τετοιου ειδους θεματα.

ΦΟΒΟΥ ΤΟΥΣ ΔΑΝΑΟΥΣ ΚΑΙ ΔΩΡΑ ΦΕΡΟΝΤΕΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

soron
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2006, 10:28:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους soron
ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΟ ΧΩΡΟ, ΛΟΓΩ ΥΒΡΙΣΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pyramid
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1585 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2006, 11:06:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pyramid

Παρακαλώ να μην δίνονται απαντήσεις στο μέλος soron θα γίνει επέμβαση σύντομα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Imperator
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
227 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/03/2006, 15:53:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Imperator
Πριν μερικούς μήνες η γιαγιά μου εγκατέλειψε αυτόν τον κόσμο. Το Σεπτέμβριο. Από τότε έχω δει τουλάχιστον 3 όνειρα πολύ καθαρά - χώρια τα άλλα τα οποία θυμάμαι πιο αμυδρά- αλλά αυτά τα τρία που αναφέρω ήταν πάρα πού καθαρά- κρυστάλλινα θα έλεγα- σχεδόν πραγματικότητα. Σε όλα ένιωθα μετά αφού ξύπνησα μια χαρά και αγαλλίαση - και την ώρα που τα έβλεπα.
Και όμως αυτή η χαρά και η αγαλλίαση συνδυαζόταν με την-σχεδόν με λυγμούς- αγωνιώδη παράκλησή μου "γιαγιά σε παρακαλώ πάρε με μαζί σου"...
Πολύ περίεργο και θάθελα όποιος φίλος ξέρει κάποια πράγματα από όνειρα να σχολιάσειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
narnia
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2006, 12:25:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narnia
Φίλε μου Imperator το όνειρο που είδες είναι αρκετά σοκαριστικό αλλά ταυτόχρονα κ πολύ όμορφο! Είναι όμορφο γιατί με τον συγκεκριμένο τρόπο η γιαγιά σου προσπαθεί να επικοινωνήσει μαζί σου κ να σου δώσει να καταλάβεις πως δεν πρέπει να στενοχωριέσαι που έφυγε, αλλά να είσαι χαρούμενος γιατί εκεί που βρίσκεται τώρα είναι πολύ όμορφα κ έχει βρει τη γαλήνη. Το ότι ένιωθες, όπως λες, πως ήθελες κ εσύ να σε πάρει μαζί της είναι επειδή την έίδες τόσο χαρούμενη αλλά δεν έχει έρθει ακόμα η ώρα σου! Η γνώμη μου είναι να μη στενοχωριέσαι αλλά να σκέφτεσαι ότι περνάει πολύ καλύτερα απο μας κ να της ανάβεις που κ που κανένα κεράκι.

Φιλικά NarniaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Imperator
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
227 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2006, 16:57:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Imperator
Είμαι σίγουρος narnia!Είχε υποφέρει από πολλά πράγματα σε αυτή εδώ τη ζωή και μακάρι να έχει βρει τη γαλήνη τώρα και να είναι καλύτερα εκεί.
Και όοποις είχε αγαπημένο πρόσωπο που δεν είναι πια εδώ καλό θα ήταν να το θυμάται με αυτή την ελπίδα ότι "απέδρασε" για κάπου καλύτερα...
Θυμάμαι χαρακτηριστικά σε ένα σημείο του ονείρου ότι είπε ότι "εδώ είναι ήρεμα και δροσερά σα σε βουνό" Πολύ χαρακτηριστικά τη θυμάμαι αυτή τη φράση. Πάντως είναι αξιοσημείωτο το πως αυτό που αισθανόμαστε καμιά φορά είναι μας οδηγεί στο σωστό δρόμο και είναι αλήθεια. Όταν έφυγε ήταν ένα ηλιόλουστο πρωινό Κυριακής και εκίνη την ώρα ( βέβαια το περιμέναμε το συμβάν από στιγμή σε στιγμή ήταν άσχημα στο νοσοκομείο) ένοιωθα μια απίστευτη και απόκοσμη γαλήνη και ηρεμία.Και αυτό με έκανε να σκεφτώ ότι έτσι θα είναι εκί που πάει, ότι ήταν ένα σημάδι οι συνθήκες γύρω μου εκείνη τη στιγμή για το που πηγαίνει. Νιώθω πάντως πολύ ισχυρά ότι είναι κάπου κοντά δεν έχει φύγει θα κάνει το παν για να πάω κι εγώ εκεί κάποτε...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
FindTheLife
Νέο Μέλος

Greece
30 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2006, 17:40:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FindTheLife
Διαβαζω εδω και καιρο αυτο το topic ,ζηλεψα και θα γραψω και εγω κατι παραξενο.(οχι απο προσοπικι μου εμπιρια αλλα απο αυτα που εχο ακουσει)
Στο νηση που μενω, λενε οτι οταν ειναι να συμβει κατι κακο ,κατεβενει μια γιαγια απο ενα αλλο χωριο στην πολη μονο την νυχτα.Πριν κανει ενα μεγαλο συσμο ,αυτη την γιαγια την ειχαν ειχαν δει πολοι ανθρωποι.Δεν νομιζο να ηταν μια σηνιθησμενη γιαγια μες την νυχτα αλλα ηταν προιδοπιιση για κατι.
αυτο εχω ακουσει εγω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
likaonas
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2006, 15:34:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους likaonas
ΤΟ 1910 ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΕΝΑ ΠΟΤΑΜΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΕ ΦΩΛΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΥΘΜΕΝΑ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ.ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΦΙΔΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΕΜΟΙΑΖΕ ΜΕ ΣΚΥΛΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 20 ΜΕΤΡΑ.ΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΑΦΗΝΑΝ ΣΤΙΣ ΕΚΒΟΛΕΣ ΤΟΥ ΡΥΑΚΙΟΥ 2 ΣΦΑΓΜΕΝΑ ΑΡΝΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΑ ΚΟΠΑΔΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥΣ.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΛΜΗΣΕ ΕΜΕΙΝΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΣΤΕΡΕΨΕ ΤΟ ΡΥΑΚΙ ΛΟΓΩ ΕΡΓΩΝ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 1956 ΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ. ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΞΑΝΑ ΝΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kostas20
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2006, 00:58:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kostas20
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΟΤΑΝ ΥΠΗΡΕΤΟΥΣΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΤΑΝ ΣΤΙΣ ΕΡΗΜΕΣ ΣΚΟΠΙΕΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΖΕ ΤΟΥΣ ΦΑΝΤΑΡΟΥΣ. ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΔΕΙ ΠΟΛΛΟΙ. ΕΓΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑ ΑΛΛΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ. ΜΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΩΤΕΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙΣ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΣΚΟΤΩΘΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗ ΣΚΟΠΙΑ ΠΟΥ ΕΠΡΟΚΕΙΤΟ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΛΥΟΤΑΝ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ Η ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗ ΘΑΨΑΝ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΙΣΧΥΕΙ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΗΞΕΡΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
maria28
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2006, 21:23:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maria28  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος maria28
quote:

καλημέρα σας.
Πολύ ενδιαφέρον το τόπικ που άνοιξες καπετάνιο, και ανατριχιαστικές οι περισσότερες ιστορίες.

Αυτό που αναφέρεις για τη γριά χωρίς πρόσωπο plane, μου θύμησε το "αυτοκίνητο χωρίς οδηγό" που κυκλοφορεί στη λεωφόρο Μαραθώνος. Είναι ένα παλιό τογιότα, που πηγαίνει με 30 maximum και σε πορεία ζιγκ-ζαγκ σε σημείο που σου έρχεται να αυτοκτονήσεις. Προσπαθείς να δεις οδηγό...τίποτα! Τα καθίσματα δεν έχουν από πίσω μαξιλαράκι, άρα είναι πολύ κοντά, παρόλα αυτά δεν εξέχει τρίχα!
Οδηγός υπάρχει βέβαια, και είναι ένας θεόκοντος παππούλης (που απορρώ γιατί δεν του έχουν πάρει ακόμα το δίπλωμα), ο οποίος είναι πρακτικά αόρατος. Πολύ γέλιο, το είδαμε προχθές, και κοντέψαμε να πάθουμε συγκοπή με την αδελφή μου, μάθαμε ωστόσο ότι κι άλλοι που το βλέπουνε στην περιοχή το ίδιο παθαίνουν.

Θα σας πω όμως κι εγώ μια ιστορία που συνέβη πριν από καμιά εικοσαριά χρόνια σε έναν φίλο μου και τον παππού του.
Τίτλος ιστορίας: "Ησυχίιιιιιιααααααααα...!"(Αβατάρ μη γελάς!

Η οικογένεια του Νίκου είχανε μια φάρμα με μοσχάρια, λίγο πιο έξω από τη Χαλκίδα. Στη φάρμα αυτή, κανένας φύλακας δεν δεχόταν να πιάσει δουλειά, και όσα σκυλιά είχανε αφήσει για να φυλάνε, το έσκαγαν μετά από ένα-δύο βράδυα. Γύρω από τη φάρμα δε, ερημιά Θεού.
Μια βραδυά, ο Νίκος (γύρω στα δέκα τότε) και ο παππούς του, αποφασίζουνε να διανυκτερεύσουν στη φάρμα. Φεύγει η υπόλοιπη οικογένεια, η νύχτα αρχίζει να πέφτει (ήτανε περασμένες δέκα όταν...) και ο Νίκος με τον παππού του καθόντουσαν στο καθιστικό, έτοιμοι να πάνε για ύπνο. Ξαφνικά, ακούγεται από την κουζίνα φοβερή φασαρία και θόρυβος, κατσαρόλες να πέφτουνε, πιάτα να σπάνε, φωνές άγριες και θυμωμένες, γενικά χαμός. Ο Νϊκος και ο παππούς του έμειναν άναυδοι, γιατί ήταν μόνοι στο σπίτι και σηκώθηκαν σιγά σιγά να πάνε να ελέγξουν τι συνέβαινε.
Ανοίγουν την πόρτα του χωλ που οδηγούσε στην κουζίνα, και ο θόρυβος ακουγόταν ακόμα δυνατότερος, ενώ οι φωνές ήταν σε ξένη γλώσσα. Πλησιάζουν στην κουζίνα, γυρίζουν το χερούλι και με το που πάνε να σπρώξουν την πόρτα... Ησυχίιιιιιιιααααααααα!
Κανείς δεν υπήρχε, ο θόρυβος σταμάτησε, και η κουζίνα ήταν όπως την είχαν αφήσει...

Κάποιο άλλο βράδυ που πάλι είχαν διανυκτερεύσει, ακούνε ξαφνικά στις τρεις τα μεσάνυχτα θόρυβο, ποδοβολητό μοσχαριών, τουφεκιές, φωνές, βρισιές και τέτοια. Σκέφτηκαν ότι ήρθαν τσιγγάνοι να κλέψουν μοσχάρια, κι επειδή ήταν μόνοι τους και δεν είχαν όπλο, δεν τόλμησαν να βγουν, ούτε καν το φως δεν άνοιξαν. Οι πυροβολισμοί και οι φωνές συνέχισαν για αρκετή ώρα.
Το επόμενο πρωί, βγήκαν έξω περιμένοντας να αντικρύσουν τον χαμό από κάλυκες σφαιρών και τα μοσχάρια σε άθλια κατάσταση (έαν είχε μίνει κανένα). Ανοίγουν την πόρτα, βγαίνουν έξω και πάνε πίσω στα μοσχάρια, αλλά...Ησυχίιιιιαααααααα!
Τίποτε δεν είχε γίνει.

Αργότερα έμαθαν ότι στο λόφο που είναι λίγο πιο πάνω από τη φάρμα, είχε γίνει ομαδική εκτέλεση από τους γερμανούς.

αυτή...που τα κατάφερε!


mariaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maria28
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/04/2006, 21:25:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maria28  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος maria28

ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ Κ ΕΧΕΙ ΓΥΑΛΙΝΑ ΜΑΤΙΑ?

ΦΙΛΙΑ
ΜΑΡΙΑ 28


mariaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2006, 10:42:01  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912
ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΤΟ ΤΟΠΙΚ "ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΜΑΤΙΑ"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
metallic
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2006, 18:09:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους metallic
Γεια σας!!! Είμαι καινούριο μέλος και παρακολουθώ εδώ και καιρό αυτό το topic. Πρέπει να σας πω ότι οι περισσότερες ιστορίες σας είναι συγκλονιστηκές. Εγώ, δυστηχώς ή ευτυχώς, δεν έχω ζήσει (σχεδόν) τίποτα, όμως έχω ακούσει από άτομα που έχω εμπιστοσύνη. Λοιπόν να αρχίσω με μια ιστορία που έγιννε στο χωριό μου, για αρχή.

Λοιπόν το χωριό μου είναι στη Αιτωλοακαρνανία, κοτά στο Αγρίνιο. Εκεί λοιπόν πριν από περίπου 22 χρόνια ζούσε σε ένα σπίτι δίπλα στο δικό μας ένα ζευγάρι με τις 2 κόρες τους. Αυτοί σε λίγο καιρό θα άφηναν το συγκεκριμένο σπίτι γιατί ήταν αρκετά παλιό και θα πήγαιναν σε ένα καινούριο λίγο πιο κάτω. Ένα βράδυ λοιπόν βγήκε ο πατέρας των παιδιών στο μπαλκόνι, το οποίο δεν είχε κάγκελα, μετά από βροχή. Κάπου πάτησε, έπεσε και πέθανε. Μέχρι τώρα έκανα μια αναδρομή για να καταλάβαιτε την προϊστορία. Λοιπόν 17 περίπου χρόνια μετά τα παιδιά δύο οικογεννειών που κατοικούσαν σε εκείνο το χωριό για χρόνια και γνώριζαν και τον νεκρό, αρραβωνιάζαν τα παιδιά τους. Ξαφνικά εκεί που όλα στην τελετή ήταν ωραία και καλά ο αδερφός του γαμπρού λιποθύμισε. Τον πήρε ο πατέρας μου και τον πήγε στο νοσοκομείο στο Αγρίνιο για να δούνε τι έπαθε. Τελικά δεν είχε τίποτα. Όταν γύρισε πίσω και τον ρώτησα τι του είχε συμβεί αυτός είπε πως είδε τον Ανδρέα(τον νεκρό) να στέκεται απέναντί του και πως του είπε να δώσει τις ευχές του στα παιδιά.
Συγγνώμη για τη μακροσκελή αφήγηση
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mhtsos
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2006, 17:55:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mhtsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mhtsos
Γεια σας!! ειμαι καινουριο μελος και διαβαζω εδω και πολυ καιρο τις ιστοριες σας οι οποιες ειναι συγκλονιστικες!!Εχω να σας πω και γω ιστοριες. Θα σας πω μια που μου την ειπε η γιαγια μου και τις αλλες αυριο. Ηταν μια γυναικα και ετρωγε αυγο και επειδη θα ερχοταν η πεθερα της και δεν ηθελε να την δει που τρωει το ετρωγε γρηγορα με αποτελεσμα να πνιγει και να πεθανει.. Στην κηδεια της την στολισαν με χρυσαφικα και αλλα διαφορα. Το βραδυ πηγαν οι κλεφτες στον ταφο της την ξεθαψαν και αρχισαν να κλεβουν τα χρυσαφικα.Καποια στιγμη ο ενας την πατησε στον λαιμο βγηκε το αυγο και αυτη ζωντανεψε.οι κλεφτες αρχισαν να τρεχουν απο τον φοβο τους και φυγανε. Η γυναικα σηκωθηκε και πηγε στην μανα της και χτυποντας την πορτα ελεγε 'ανοιξτε εγω ειμαι'. Ολοι ειχαν φοβηθει μεσα στο σπιτι νομιζωντας πως ειναι κανενα φαντασμα και δεν της ανοιγαν.Και αυτη φωναζε ανοιξτε θα σας εξηγησω τι εγινε.Μετα της ανοιξαν και η γυναικα τους ειπε τι εγινε και δεν μπορουσαν απο την χαρα τους να το πιστεψουν πως ειναι και παλι ζωντανη!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2006, 18:26:56  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΓΟ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ URBAN LEGEND ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AHS-PE
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2006, 00:07:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AHS-PE
Στην κρητη στα χανια πανω σε ενα βουνο ζει ενας ανδρας ο μπαρμπα Μιχαλης.Σημερα ειναι κοντα στα 85 ,ψηλος με μακρια μαλλια και γενια.Οταν τον ρωτησεις να σου πει για τις νεραιδες σου λεει¨ντρεπομαι που το λεω αλλα νεραιδες υπαρχουν και ειναι και ζηλιαρες γεματες φθονο¨
Καποιον συνομιλικο του που ρωτησα μου ειπε οτι ο Μιχαλιος οταν ηταν μικρος ειχε χαθει και τον βρηκαν τα ξημερωματ στο χωραφι μουσκεμα σαν να ειχε μπει σε ποταμι η λιμνη.Το παραξενο ειναι οτι εκει τριγυρω δεν υπαρχει κατι τετοιο.
Ο ιδιος λεει οτι θυμαται οτι τον πηραν 2 ομορφα ξανθα κοριτσια που επαιζαν με μια πυρινη σφαιρα και τον πηγαν σε μια λιμνη και εκαναν μπανιο.Μολις αρχισε να ξημερωνει του ειπαν οτι θα φυγουν γιατι πρεπει να κοιμηθουν και το αλλο βραδυ να ειναι παλι εκει για να συναντηθουν.
Ο μιχαλης δεν ξαναπηγε στο σημειο που τον πηραν και δεν εχει περασει ολα αυτα τα χρονια απο εκει.
Τις βλεπει ομως συνεχεια στο ονειρο του που τον φωναζουν..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gonzalez
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2006, 09:21:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gonzalez
Διάβαζα τις ιστορίες και δεν κρατήθηκα γι’ αυτό θα γράψω κι εγώ μία. Αυτή την ιστορία που την είχε πει ένας φίλος που πήγε κατασκήνωση. Εκεί στη κατασκήνωση, ένας 15χρονος τα είχε με μία 12χρονη την Ε. και αφού τέλειωσε η κατασκήνωση αυτή του έδωσε τη διεύθυνσή της για να τη συναντήσει. Αυτός πήγε και στη πόρτα εμφανίστηκε η μάνα της και αυτός ρώτησε "Είναι η Ε. εδώ;" και η μητέρα του απάντησε "Με τον πόνο μας παίζεις, τ φάρσα είναι αυτή; Η Ε. έχει πεθάνει εδώ και 10 χρόνια"

Ότι γράφει δεν ξεγράφειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2006, 10:18:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW
τελειο το θεμα παιδια και αυτο που μου κανει πιο πολυ εντυπωση είναι οτι υπαρχει απο το 2003..

θα σας πω και γω μια ιστορια, η οποια ειναι απολυτα αληθινη και αυτο γιατι το καιρο που συνεβαινε την ζουσαμε με τους ανθρωπους που τη ζουσαν.
τι εννοω..
η κολλητη της αδερφής μου ειναι μια πολυ νορμαλ κοπελα, παντρεμενη και εχει ενα κοριτσακι..Αυτα συνεβησαν πριν τεσσερα χρονια οταν το κοριτσακι ηταν πεντε χρονων..

για πολλες μέρες το κοριτσακι ξυπνουσε με φωνες και ουρλιαχτα, η φιλη μας ετρεχε να το καθυσηχασει και μετα απο λιγες ώρες εκπληκτη εβλεπε στο προσωπο και στο σωμα του μωρου μελανιες..
το θυμαμαι γιατι ερχοταν στο σπιτι μας, αγχωμενη και σοκαρισμενη γιατι δεν ηξερε τι συνεβαινε..το κοριτσακι βεβαια υποστηριζε οτι καποιος το βραδυ ερχοταν και τη χτυπουσε.. υπηρχε χοντρο προβλημα γιατι το μωρο ηταν τοσο τρομαγμενο που δε μπορουσε να κοιμηθει και δε ξεραμε τι να το κανουμε, για πολλα βραδια κοιμοταν με τη μητερα της, οποτε και δε παρουσιαζοταν το φαινομενο..
ενα βραδι αποφασισε η φιλη μας να κατσει ολο το βραδυ και να φυλαει τη μικρη..σε καποια στιγμη και ενω ηταν στο διπλανο δωματιο ακουει την μικρη παλι να φωναζει.. τρεχει στο δωματιο της μικρης και εκεινη τη στιγμη βλεπει μια σκια απο πανω απο το κοριτσακι..τρομαξε, αναψε το φω ς και η σκια εξαφανιστηκε..

την επομενη πηγε την μικρη στην εκκλησια, οπου ο παπας τη διαβασε και τις ειπε οτι αυτο που ειδε την ισκιος, ειναι πολυ συνηθες φαινομενο..

περιτο να σας πω οτι μετα την παρεμβαση του παππα ολα επανηλθαν στο φυσιολογικο και το κοριτσακι επιτελους κοιματε κανονικα..

παντως υπηρχε πολυ χοντρο προβλημα εκεινο το καιρο, γιατι η φιλη μας και δεν ηξερε τι συνεβαινε αλλα και φοβοταν να το πει σε ατομα εξω απο το στενο κυκλο, για να μη την παρουν για τρελλη..χωρια που φοβοταν μη νομιζουν οτι το δερνει εκεινη το παιδι της..γενικα μια απιστευτη κατασταση...

ελπιζω να μη σας κουρασα, θα σας πω και αλλες ιστοριες που εχω ακουσειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GaTOuNeL_
Νέο Μέλος

Greece
14 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2006, 03:26:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GaTOuNeL_
Με τη σειρά μου θα ήθελα να παραθέσω μια ιστορία η οποία συνέβη σε γνωστή κοπέλα ενός πολύ κοντινού μου προσώπου. Η εν λόγω κοπέλα είχε μία σχέση.Κάποια στιγμλη λοιπόν άρχισε να νίωθει πολύ έντονους πόνους στην περιοχή των γεννητικών οργάνων και αποφάσισε να επισκεφθεί ένα γυναικολόγο. Ο γυναικολόγος την εξέτασε και χώρις να της ανακοινώσει τα αποτελέσματα την παρακάλεσε να επισκεφθεί ξανά τι ιατρείο του μαζί με τους γονείς και τον φίλο της. Όταν λοιπόν η κοπέλα με την οικογένεια της και τον αγαπημένο της πήγαν ξανά στο γυναικολόγο εκείνος τους ανακοίνωσε ότι τα γεννιτικά της όργανα είχαν προσ΄ληθεί από ένα βακτήριο που προκαλέι αποσύνθεση και το οποίο συναντάται μόνο στα σώματα τών νεκρών!ο Γιατρός τους ανακοίνωσε επίσης περίλυπος ότι δεν υπάρχει θεραπέια και πως το παράσιτο θα "κατέτρωγε" σιγά-σιγά τα γεννητικό της σύστημα και θα περνούσε και στον υπόλοιπο οργανισμό.Τους διευκρύνισε ακόμη πως το βακτήριο μπορεί να εκδηλωθεί ως νόσος μονο σε ζωντανές γυναίκες και όχι άνδρες σε ότι αφορά τους ζωντανούς οργανισμούς.Οι άνδρες α΄πλά μπορούν να το μεταφέρουν. Και εδώ να αποκαλύψω πως ο φίλος της κοπέλας δούλευε σε νεκροτομειο.Προφανώς λοιπόν ο "κύριος" είχε στρέψει τις προτιμήσεις του κάποια στιγμη σε νεκρές γυναίκες με αποτέλεσμα να συλλέξει με τα γεννητικά του όργανα το βακτήριο και να το μεταφέρει στην άτυχη κοπέλα του...

Η κοπέλα δυστυχώς εξαιτίας του έφυγε απο τη ζωή σε πολύ νεαρή ηλικία...Να λοιπόν ένας προτότυπος τρόπος με τον οποίο η διαστροφή κάποιων οδηγεί στο θάνατο ανυποψίαστα θύματα.Ο νεαρός κατηγορήθηκε φυσικά για φόνο εξ αμελείας...

"People who know little are usually great talkers, while men who know much say little."(Jean Jacques Rousseau)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2006, 07:49:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
quote:
Προφανώς λοιπόν ο "κύριος" είχε στρέψει τις προτιμήσεις του κάποια στιγμη σε νεκρές γυναίκες με αποτέλεσμα να συλλέξει με τα γεννητικά του όργανα το βακτήριο και να το μεταφέρει στην άτυχη κοπέλα του...

Εμμετικο...

Αστρονομική απόδειξη περί της υπάρξεως φούξια ελεφάντων...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T_Chameleon of Rodos
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
92 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2006, 13:15:50  Εμφάνιση Προφίλ
Έχω να σας αναφέρω μια ιστορία. Πριν από 9 χρόνια περίπου καθόμουν στο σαλόνι του σπιτιού μου και έβλεπα τηλεόραση κατά της 11 περίπου βλέπω στο δωμάτιο μου που είναι απέναντι από το σαλόνι ένα παπα να είναι πίσω από την πόρτα και να με βλέπει επίμονα ο παπα φορούσε ένα μάκρη ράσο μαύρο ήταν μισό διάφανος κρατούσε ένα σταυρό ανάποδα και ένα βιβλίο στο χέρι .μετά το μόνο που θυμάμαι να έκανα ήταν πως πέταξα κάποια πράγματα προς το μέρος του και άνοιξα το φως. φοβήθηκα αλλά κατάφερα να πάω στο δωμάτιο μου να ξαπλώσω ενώ κοιμόμουνα είδα έναν εφιάλτη ξύπνησα ιδρωμένος μετά από έναν χρόνο άρχισα να περιγράφω σε κάποιους γνωστούς αλλά δεν ήξεραν ούτε αυτοί ποίος παπάς η άγιος ήταν από τότε έκανα 4 χρόνια να ξανά ξαπλώσω νύχτα στο δωμάτιο μου. Παράξενα πράγματα γινόντουσαν και στο σπίτι του ξάδελφου μου .Πρόσφατα πριν από 2 μέρες μου είπε πως είδε στο Όνειρο του ένα παπα να κάθετε σε μια καρεκλά και να του λέει ήρθα ν α σου βγάλω τον σταυρό ο ξάδελφος μου δεν τον έβγαζε όταν ξύπνησε ο σταυρός ήταν βγαλμένος πεσμένος κάτω χωρίς να είχε σπάσει το να βγήκε μόνος του είναι απίθανο για τη είναι δεν γινόταν να βγει εκτός εάν έσπαγε .Τι σημαίνει αυτό ούτε και εγώ ξέρω. Ξέρω και άλλες ιστορίες αλλά δεν της πιστεύω αν δεν δω σημάδια η τυπωτά άλλο που να αποδεικνύει πως είναι αληθινές ρωτώντας κάποιους για μια συγκεκριμένη ιστορία είχα πάρει πολλές εκδοχές και σε πολλά σημεία υπήρχαν αντίφασης .Φυσικά της δέχομαι ως ιστορίες τρόμου που λέμε όταν μαζευόμαστε όλοι μαζί την νύχτα κάποιες φαίνονται πολλή αληθής όπως κάποιες από την Κύπρο η από την Ρόδο που βρίσκομε άλλα και να της πιστέψω κάτι μέσα μου δεν με αφήνει ώσπου να ψάξω.

T_Chameleon of RodosΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.2028809
Maintained by Digital Alchemy