ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Επίσημη Συνάντηση ESOTERICA.gr - 10/4/2005 (για τα Μέλη των Forums)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2005, 19:45:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου ΑΦΡΟΔΙΤΗ.

quote:
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΠΑΓΓΕΙΛΩ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΠΟΙΗΜΑ.
ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΑΠΕΙ;

Ε, εάν είναι όμορφο το ποίημα, μπορούμε να πούμε όχι;
Είσαι ευπρόσδεκτη να έρθεις να μας το απαγγείλεις!
(αν και θα ήταν καλύτερα να έρθεις πριν από τις δέκα-μισή που γράφεις, για να είναι όλοι εκεί να το ακούσουν )


κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2005, 19:53:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥ,
ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΛΘΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ. 5 ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ.
ΘΑ ΤΟ [ΣΚΑΣΩ] ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.
ΤΟ ΠΟΙΗΜΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΕΠΙΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΑ ΤΟΥ [ΕSOTERICA] ΘΕΜΑΤΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.
ΣΑΣ ΦΙΛΩ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2005, 14:51:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια επισήμανση:

Λόγω βλάβης του δικτύου του ΟΤΕ στην περιοχή,
το τηλέφωνο του "Studio IDEA" (210 6466466) δεν θα λειτουργεί σήμερα.

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες
σχετικά με τη συνάντηση
μπορείτε να καλέσετε τον αριθμό:

6944 673323



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2005, 18:50:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΔΕΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΝ ΟΤΕ;;;;

Don't judge a book just by the cover
Unless you cover just another
And blind acceptance is a sign
Of stupid fools who stand in line.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2005, 22:51:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα, κάτι που ήθελα να πω στην συνάντηση, και το συζήτησα μόνο με με τον Jejeje, ήταν να δημοσιευθούν στο forum οι εισηγήσεις που έγιναν ούτως ώστε να μην μείνουν παραπονεμένοι όσοι δεν μπόρεσαν να παρευρεθούν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2005, 23:21:30  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Καλησπέρα, κάτι που ήθελα να πω στην συνάντηση, και το συζήτησα μόνο με με τον Jejeje, ήταν να δημοσιευθούν στο forum οι εισηγήσεις που έγιναν ούτως ώστε να μην μείνουν παραπονεμένοι όσοι δεν μπόρεσαν να παρευρεθούν.

Ναι,παιδιά συμφωνώ.. γιατί εγώ δεν μπόρεσα να παρευρεθώ.. ..

Αλήθεια.. πως πήγε η συνάντηση...?

Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ

Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/04/2005, 23:50:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αλήθεια.. πως πήγε η συνάντηση...?

ΑΝ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ (ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΕΣΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ......) ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ.....

ΘΡΗΝΟΥΜΕ ΘΥΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ JUDGEMENT DAY ΜΟΝΟ Ο ΤΣΑΝΑΚΑΛΟΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΕΠΙΖΗΣΕΙ.....
ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΡΗΞΗ Η ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΒΟΜΒΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΑΓΝΩΣΤΟΣ......
ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΚΑΙ ΜΕΛΩΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ......

ΚΑΜΙΚΑΖΙ : Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ.....

ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ : ΜΑ ΤΙ ΘΕΣ ΕΣΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΣΟΥ????

ΚΑΜΙΚΑΖΙ : ΕΙΝΑΙ C4 ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΤΙΝΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΑΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΜΟΛΙΣ ΠΑΤΗΣΩ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟΠΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ.....

ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ : ΜΑ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΔΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΦΤΑΙΜΕ......

ΚΑΜΙΚΑΖΙ : ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΔΙΕΦΘΑΡΜΕΝΟΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΛΗΤΙΑ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ.....

ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ : ΜΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΤΣΙ......

ΚΑΜΙΚΑΖΙ : Η ΘΥΣΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ..... ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΘΑ ΜΑΘΕΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ......

ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΩΝΗ : ΟΧΙ!!!!!!!!!


ΚΑΜΙΚΑΖΙ : ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΣΥΝΕΒΗ.........
ΜΠΑΜ ΚΑΙ ΚΑΤΩ......

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2005, 02:39:14  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΝ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ (ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΕΣΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ......) ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ.....

ΘΡΗΝΟΥΜΕ ΘΥΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ JUDGEMENT DAY ΜΟΝΟ Ο ΤΣΑΝΑΚΑΛΟΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΕΠΙΖΗΣΕΙ.....
ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΡΗΞΗ Η ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΚΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΒΟΜΒΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΑΓΝΩΣΤΟΣ......
ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΚΑΙ ΜΕΛΩΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ......

ΚΑΜΙΚΑΖΙ : Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ.....

ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ : ΜΑ ΤΙ ΘΕΣ ΕΣΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΣΟΥ????

ΚΑΜΙΚΑΖΙ : ΕΙΝΑΙ C4 ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΤΙΝΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΑΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΜΟΛΙΣ ΠΑΤΗΣΩ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟΠΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ.....

ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ : ΜΑ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΔΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΦΤΑΙΜΕ......

ΚΑΜΙΚΑΖΙ : ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΔΙΕΦΘΑΡΜΕΝΟΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΛΗΤΙΑ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ.....

ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ : ΜΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΤΣΙ......

ΚΑΜΙΚΑΖΙ : Η ΘΥΣΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ..... ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΘΑ ΜΑΘΕΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ......

ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΩΝΗ : ΟΧΙ!!!!!!!!!


ΚΑΜΙΚΑΖΙ : ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΣΥΝΕΒΗ.........
ΜΠΑΜ ΚΑΙ ΚΑΤΩ......


Και μετά και μετά?

Τί? Αυτό ήταν όλο? Δεν επέστρεψε κανένα από τα μέλη μας/καμιά νεκρανάσταση? κάτι της, βρε παιδί μου.. να μας πει τί υπάρχει εκει στον άλλο κόσμο? Μα τί στο καλό? Τόσο μελάνι χύθηκε εδώ μέσα... κανείς δεν έμαθε τα κόλπα για να μας ενημερώσει....????

Ωχ..... κάτι <<αλλούτερο>> με πλησιάζει... μηηηηηηηηηηη........


Η Πείρα δεν ΔΙΔΑΣΚΕΤΑΙ

Η ομορφιά απλώνεται.....

S I M O R I L .......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2005, 05:05:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...........CYBERMASTER ΕΔΩΣΕΣ "ΡΕΣΙΤΑΛ".

Don't judge a book just by the cover
Unless you cover just another
And blind acceptance is a sign
Of stupid fools who stand in line.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2005, 12:43:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΞΟΧΗ ΗΤΑΝ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.
ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΟΙ ΔΥΝΑΜΙΚΟΙ.
ΛΑΜΨΑΜΕ ΔΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΜΑΣ.
ΠΟΥ ΚΡΥΦΤΗΚΑΚΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ;
ΧΑΣΑΤΕ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πετρος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
256 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2005, 20:40:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Πετρος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προς τον ADMIN και λοιπούς συντονιστές,

Αγαπητοί φίλοι,

Από την θέση αυτή και σαν απλό μέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω και να συγχαρώ
όλους τους συντελεστές της σεμνής,φιλόξενης και φιλικότατης δεύτερης επίσημης
συγκέντρωσης του forum ΜΑΣ.
Επίσης θα ήθελα να εκφράσω και την ικανοποίησή μου για τα νέα μέλη που παρε-
βρέθησαν και τίμησαν συγχρόνως, όλους εμάς τους ...πιο παλιούς.Η γνωριμία μέ
κάποια από τα νέα μέλη και η «δια ζώσης» επικοινωνία και ανταλλαγή απόψεων
αποτέλεσαν ένα θετικότατο στοιχείο,της όμορφης βραδιάς, ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.

Φιλικότατα
Πέτρος


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2005, 21:04:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΑΚΑΡΙ ΟΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΟΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΧΝΟΤΕΡΕΣ.
Μ΄ΑΚΟΥΤΕ;
ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΣΥΧΝΟΤΑΤΕΣ.
2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ.
ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.
ΑΡΚΕΤΟ ΦΩΣ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΝΤΟΣ ΜΟΥ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
***
Πολύ τα μέλη εκτιμώ μα απ΄όλους υπεράνω,η λογική διαλέγει εσάς,μα η καρδιά τον Μάνο...
***
Μ.Β.σε ευχαριστώ,όντως τα εμπόδια είναι χάρτινα. Σοφότατο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2005, 22:18:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΓΑΠΗΤΗ ΑΦΡΟΔΗΤΗ.....
ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΑΚΟ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΟΙ ΣYΝΑΝΤHΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ.....
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ...... ΜΕ ΤΙΣ ΖΕΣΤΕΣ


------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...

Edited by - CYBERMASTER on 11/04/2005 22:21:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2005, 22:40:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΧΜΜμμμμμμμμ !!!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ostria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


4324 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/04/2005, 22:55:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ostria  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΓΑΠΗΤΗ ΑΦΡΟΔΗΤΗ.....
ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΑΚΟ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΟΙ ΣYΝΑΝΤHΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ.....
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ...... ΜΕ ΤΙΣ ΖΕΣΤΕΣ


Τότε θα ζεσταίνεσαι και θα προτιμήσεις να πας για κανένα φραπεδάκι!


Η συνάντηση ήταν ενδιαφέρουσα και νομίζω ότι ακούστηκαν πολλές απόψεις για το πώς μπορούμε εξασφαλίσουμε ένα ακόμα καλύτερο 'esoterica'.

Τα "καινούργια παιδιά" εκτός από πολύ συμπαθητικά, φαίνεται ότι έχουν σωστό κριτήριο, πραγματικό ενδιαφέρον και ήθος. Σημαντικά προσόντα για νέους ανθρώπους που μπαίνουν σε έναν "δύσκολο" και αρκετές φορές "παρεξηγημένο" χώρο αναζήτησης.
Ελπίζω λοιπόν στο καλύτερο!

'We are either alone in the universe or we are not. Both ideas are overwhelming'
-Arthur C. Clarke-
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/04/2005, 02:18:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χαιρομαι που υπηρξε κοινη γραμμη πλευσης και συμπνοια αποψεων,αν και απειχα,ημουν μαζι σας με τις ομορφοτερες και θετικοτερες σκεψεις μου,ενα μεγαλο ευχαριστω απο τον μανο ,σε ολους και ολες για την προσπαθεια να βρεθουμε ολοι και ολες μαζι περισσοτερο κοντα για την πορεια του τοσο σημαντικου forum και των ανθρωπων του που το απαρτιζουν.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/04/2005, 12:24:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


τρια πραγματα θα καταλαβαινε σιγουρα οποιος παριστατο στην συγκεντρωση:


οτι καποιοι καταβαλουν φιλοτιμες προσπαθειες για να υπαρχει το εσωτερικα και να μας δινεται η ευκαιρια να συμμετεχουμε.


οτι αυτοι οι καποιοι ειναι θετικα ατομα.


και οτι τα φορουμς ειμαστε εμεις που γραφουμε σ αυτα, και απο μας εξαρταται η ευρυθμη λειτουργια τους, οχι απο οποιονδηποτε κανονισμο.

ΘΕΛΕΙ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ!


ναστε καλα

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθεινΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/04/2005, 14:33:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑΤΙ, ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΤΕΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ;

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
***
Πολύ τα μέλη εκτιμώ μα απ΄όλους υπεράνω,η λογική διαλέγει εσάς,μα η καρδιά τον Μάνο...
***
Μ.Β.σε ευχαριστώ,όντως τα εμπόδια είναι χάρτινα. Σοφότατο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/04/2005, 18:44:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τότε θα ζεσταίνεσαι και θα προτιμήσεις να πας για κανένα φραπεδάκι!

ΜΠΑ ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ ΑΜΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΝ ΘΑ ΤΗΝ ΧΑΣΩ ΜΕ ΤΠΤ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ.....
ΤΕΣΠΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ Ο,ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΤΙ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ.....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!


ΤΗΕ LAST DΑRK KNIGHT...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy