ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Παράξενες Ιστορίες No1...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2010, 19:25:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Μα τι σου φταίει ο gasmas χεχε...

Α! ΟΧΙ ΡΕ ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟΝ gasmas...ΧΕ!ΧΕ!

quote:
Πήγε να εκραγεί ο εγκέφαλος απ το διάβασμα??

ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ...
ΕΠΑΘΑ 2 ΤΡΟΧΕΑ...ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΡΑΘΥΡΟ...

quote:
Έβαλες λάθος quote? Τι έχεις και τι έχει να κάνει το πληκτρολόγιο με το μέιλ? Στον Ντεσκτοπ έχει χαλάσει ο λαπτοπ ειναι οκ.

ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ...
ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΩ SORRY...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΛΑΘΩΣ quote...

quote:
Anyway σου στειλα το μέιλ μου, έχω ebook περι αστρικής προβολής και άλλα πιο ενδιαφέροντα, τα είχα κατεβάσει απ το αείμνηστο mininova που δυστυχώς έκλεισε πριν λίγο καιρό

ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΕΙΛ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ...??
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ...
ΚΑΤΣΕ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΤΟ ΜΑΙΛ ΣΟΥ??
ΠΟΤΕ ...?
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ.... ΑΣΤΟ..

cHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2010, 20:42:38  Εμφάνιση Προφίλ
Νομίζω τα χεις παίξει λόγω πυρετού

quote:
ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ...
ΕΠΑΘΑ 2 ΤΡΟΧΕΑ...ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΡΑΘΥΡΟ...

Το παράθυρο είναι καλά???
quote:
ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΕΙΛ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ...??
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ...
ΚΑΤΣΕ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΤΟ ΜΑΙΛ ΣΟΥ??
ΠΟΤΕ ...?

Λοιπόν, ας το πάρουμε σιγά σιγά..

Αν κοιτάξεις πάνω απο τα μηνύματα όλων των μελών υπάρχει ένα εικονίδιο που δείχνει ένα ανοιχτό γράμμα. Αν το πατήσεις αυτό, το σάιτ σου δίνει τη δυνατότητα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟ ΜΈΙΛ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ να του στείλεις μήνυμα ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΜΕΙΛ ΣΟΥ στο μέιλ του.

Τώρα λοιπόν που όπως είπα σου στειλα μήνυμα με το μέιλ μου, θα πρέπει να υπάρχει στο inbox σου ένα μήνυμα με τίτλο "ESOTERICA FORUMS: Μηνυμα απο το μέλος Dr Jekyll Mr Hyde" με το δικό μου ιμέιλ ΦΑΝΕΡΟ μέσα στο οποίο σου λέω το κύριο ιμέιλ μου(που διαφέρει απο αυτό που έχω βάλει στον λογαριασμό του εσωτέρικα).

Το μήνυμα το έστειλα μετά απ το τελευτάιο μου μήνυμα στο παρόν φόρουμ χτες(όταν σου απαντάω στο μηνυμα σου που λες για δώρο).

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 01/01/2010 20:57:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 00:13:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
[/quote] DR.ΣΤΕΛΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΝΩΡΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ,ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΝΥΧΤΟΜΑΓΑΖΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΛΕΟΝ..ΤΩΡΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΕΡΙ ΟΡΓΙΟ ΜΕ ΠΛΑΤΩΝΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΚΟΛΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ..Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΩ ΜΝΜ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΑΥΤΑ ΑΠΟ Μ'ΕΝΑ..

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 00:23:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
[quote]CHARMED ΜΟΥ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΤΟΥ ΠΕΦΤΕΙΣ ΛΙΓΗ Η' ΟΧΙ ΑΛΛΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ..ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟΥ ΕΠΕΦΤΕΣ.. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ Κ ΤΟ 2010 ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΧΑΡΑ,ΕΥΤΗΧΙΑ,ΑΓΑΠΗ Κ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ..!! ΦΙΛΙΑ..!!!

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 00:59:55  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
DR.ΣΤΕΛΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΝΩΡΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ,ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΝΥΧΤΟΜΑΓΑΖΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΛΕΟΝ..ΤΩΡΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΕΡΙ ΟΡΓΙΟ ΜΕ ΠΛΑΤΩΝΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΚΟΛΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ..Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΩ ΜΝΜ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΑΥΤΑ ΑΠΟ Μ'ΕΝΑ..

Ηρεμία hanter, πλακίτσα κάνουμε. Είναι δυνατον να μη είμαι σε ηλικία να μη ξέρω τα club?? Ηρεμία στο μεσαίωνα γεννήθηκα!? Ως προς το όργιο έκανα λογοπαίγνιο. Ίσως είναι πιο δύσκολο να καταλάβεις το όλο θέμα γιατί δεν έχεις πάει θεωρητική. Γιατί στη 3η λυκείου κάθεσαι ολημερίς κ διαβάζεις για Πλάτωνα κ για ιδανικές πολιτείες, όπου η κορύφωση της ευτυχίας είναι όταν ο φιλόσοφος αντικρίζει το "αγαθόν" και φτάνει σε ένα τέτοιο πνευματικό επίπεδο που εγκαταλείπει τα εγκόσμια(κ όλα τα του σώματος) όπου κατακλύζεται απο ιδονές.. πνευματικες(δηλαδή βαράει ενέσεις). Αυτό διακωδωμούσα. Σκέψου Κωσταντίνο Κατακουζινό για να καταλάβεις .

Είσαι ** και δε σου αρέσουν τα νυχτερινά κέντρα? Και το καταθέτεις τώρα? Ταιριάζει στη κατηγορία.
Για αυτό είσαι αρραβωνιασμένη.. Δε μου λες έχεις καμία αδερφή(δίδυμη κατα προτίμηση) φίλη κολλητή τίποτα τέτοιο να μου γνωρίσεις?

Αλήθεια γιατί δε σ'αρέσουν πια? Πες μου να ξέρω ποια είναι η γιατρεια δηλαδή στην εμμονή που έχουν όλες(οι νέες) σήμερα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 02/01/2010 01:50:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 14:39:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ Κ ΤΟ 2010 ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΧΑΡΑ,ΕΥΤΗΧΙΑ,ΑΓΑΠΗ Κ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ..!! ΦΙΛΙΑ..!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ hanter ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ..
ΤΟ 2010 ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ..
ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΥΧΗ...
ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΠΩ...
ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ..
ΧΑ!ΧΑ!ΘΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΠΑΛΙ...

quote:
DR.ΣΤΕΛΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΝΩΡΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ,ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΝΥΧΤΟΜΑΓΑΖΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΛΕΟΝ..ΤΩΡΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΕΡΙ ΟΡΓΙΟ ΜΕ ΠΛΑΤΩΝΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΚΟΛΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ..Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΩ ΜΝΜ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΑΥΤΑ ΑΠΟ Μ'ΕΝΑ..

hanter ΜΟΥ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΤΟΥ DR MAΣ ΕΙΝΑΙ ...
ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΩΡΑ...
ΤΟ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΕΜΕΝΑ...

ΚΑΙ ΣΥ DR ΠΡΟΣΕΧΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΔΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ
ΧΑΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΡΤΙ....

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 15:09:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Είναι δυνατον να μη είμαι σε ηλικία να μη ξέρω τα club?? Ηρεμία στο μεσαίωνα γεννήθηκα!? Ως προς το όργιο έκανα λογοπαίγνιο.

EΛΑ ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΣΕ ΟΙ 30 ΣΤΑ CLUB?
XE!XE!XE!

quote:
Γιατί στη 3η λυκείου κάθεσαι ολημερίς κ διαβάζεις για Πλάτωνα κ για ιδανικές πολιτείες, όπου η κορύφωση της ευτυχίας είναι όταν ο φιλόσοφος αντικρίζει το "αγαθόν" και φτάνει σε ένα τέτοιο πνευματικό επίπεδο που εγκαταλείπει τα εγκόσμια(κ όλα τα του σώματος) όπου κατακλύζεται απο ιδονές.. πνευματικες(δηλαδή βαράει ενέσεις). Αυτό διακωδωμούσα. Σκέψου Κωσταντίνο Κατακουζινό για να καταλάβεις .

.... ..... ...... MΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ.... .... .... ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ + ΦΥΣΙΚΗ + ΧΗΜΕΙΑ
4EVER

quote:
Είσαι ** και δε σου αρέσουν τα νυχτερινά κέντρα? Και το καταθέτεις τώρα? Ταιριάζει στη κατηγορία.
Για αυτό είσαι αρραβωνιασμένη..

ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ CLYB ..
ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ...Η hanter ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ..
ΟΠΟΥ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ.. Ο ΧΩΡΟΣ ΕΣΤΙΣΑΣΗΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΩΝ ΘΑΜΩΝΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ
ΕΧΟΥΝ ΦΟΡΕΣΕΙ ΤΗΝ ΑΡΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΒΑΣΑΝΙΣΟΥΝ ΤΗ ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΤΩΝ ΕΣΩ ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΟΥΣ ΠΟΡΩΝ ΜΕ ΑΚΑΘΟΡΙΣΤΟΥ
ΜΟΥΣΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ ΗΧΩΝ ΗΤΟΙ..ΛΑΙΚΟΤΡΑΓΟΥΔΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΧΩΡΙΖΟΝΤΑΙ
ΣΕ ΝΤΑΛΚΑΔΙΑΡΙΚΑ,ΚΑΨΟΥΡΙΚΑ,ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΕ ΚΑΙ ΚΟΨΟΦΛΕΒΙΤΙΚΑ...
ΟΠΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΠΙΣΤΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΠΙΣΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ
ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ. Ο ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΧΘΡΙΚΟ ΑΒΑΤΑΡ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΗ-ΘΑΥΜΑΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ ΚΑΦΑΛΙ ΤΟΥ ΜΕ ΝΤΟΥΖΙΝΕΣ ΔΙΣΚΩΝ
ΜΕ ΓΑΡΙΦΑΛΑ..ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΡΓΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΛΕΧΤΕΙ ΜΕ ΛΙΓΗ
ΒΟΤΚΑ...ΑΝ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΔΕ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ EXTRA BONYS
ENΩ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΑΟΙΔΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ
ΤΡΕΙΣ ΖΩΟΥΛΕΣ...
ΑΚΟΥΣΤΕ ΛΙΓΗ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ...

quote:
Δε μου λες έχεις καμία αδερφή(δίδυμη κατα προτίμηση) φίλη κολλητή τίποτα τέτοιο να μου γνωρίσεις?

ΕΧΩ ΕΓΩ ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΔΥΜΗ....
ΟΧΙ ΜΗΝ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ ΑΣΤΕΙΑΚΙ ΕΙΝΑΙ...ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 15:37:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Νομίζω τα χεις παίξει λόγω πυρετού

ΝΑΙ...ΛΕΣ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΚΟΥΣΟΥΡΙ??

quote:
Το παράθυρο είναι καλά???

ΚΑΛΑ ΡΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΜΕ ΡΩΤΑΣ???
ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ???

quote:
Λοιπόν, ας το πάρουμε σιγά σιγά..

ΝΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...

quote:
Αν κοιτάξεις πάνω απο τα μηνύματα όλων των μελών υπάρχει ένα εικονίδιο που δείχνει ένα ανοιχτό γράμμα. Αν το πατήσεις αυτό, το σάιτ σου δίνει τη δυνατότητα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟ ΜΈΙΛ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ να του στείλεις μήνυμα ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΜΕΙΛ ΣΟΥ στο μέιλ του.

Α! ΜΑΛΙΣΤΑ...

quote:
Τώρα λοιπόν που όπως είπα σου στειλα μήνυμα με το μέιλ μου, θα πρέπει να υπάρχει στο inbox σου ένα μήνυμα με τίτλο "ESOTERICA FORUMS: Μηνυμα απο το μέλος Dr Jekyll Mr Hyde" με το δικό μου ιμέιλ ΦΑΝΕΡΟ μέσα στο οποίο σου λέω το κύριο ιμέιλ μου(που διαφέρει απο αυτό που έχω βάλει στον λογαριασμό του εσωτέρικα).

Το μήνυμα το έστειλα μετά απ το τελευτάιο μου μήνυμα στο παρόν φόρουμ χτες(όταν σου απαντάω στο μηνυμα σου που λες για δώρο).


ΡΕ ΣΥ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ...INBOX..ΠΟΥ ΛΕΣ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ
ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΝΜ...
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΤΣΕΚΑΡΩ.. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ...
ΕΣΕΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ... ???
ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΩΕΩ???

sb help me.. i am out of control..
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 16:10:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΡΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ...
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ %$&*("@'$ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ..

ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΩΣ ΑΝΟΙΞΕ?????????????????????????????

ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ INBOX ΝΑ ΒΡΩ ....
ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΕΛΙΑ....

sb help me i am out of control
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 18:28:12  Εμφάνιση Προφίλ
.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 02/01/2010 18:58:11Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 18:48:21  Εμφάνιση Προφίλ
Stay with me Charmed! Calm down. Cut the red wire first!

Λοιπόν...

Εγώ ξέρω να σε καθοδηγήσω αν έχεις ιμέιλ στο windows live(άσχετα αν τελειώνει σε hotmail, live etc) ή στο yahoo.

Τώρα, εγώ δεν είχα ποτέ πρόβλημα στο yahoo. Στο windows live συμβαίνουν διάφορα.

Το να μην μπορεί να μπει στο inbox μπορεί να λύνεται απλά κάνοντας reboot το μόντεμ. Αν το αφήνεις ανοιχτό ολημερίς και ολονυχτίς αρχίζει να τα παίζει και καλό είναι να το κλείνεις για λίγη ώρα και μετά όταν το ξανανοίξεις θα είναι περδίκι. Εγώ το κάνω συνέχεια βασικά.

Τώρα, αν θυμάμαι καλά και εγώ μια περίοδο δεν μπορούσα να μπω στο μέιλ μου και είτε το πρόβλημα λύθηκε όπως περιγράφω παραπάνω είτε μετά απο λίγο καιρό "του πέρασε". Γενικά βέβαια οι υπολογιστές και τα που μετά απο λίγο καιρό σταματάνε απο μόνα τους.

Γενικά πάντως συνήθως υπάρχουν περισσότερες απο μία διαδρομές που σε βάζουν στον inbox. Καλό είναι να πατήσεις οτιδήποτε σε βάζει "κοντά" ή μέσα στο inbox γιατί για αγνώστους λόγους καμιά φορά μπορεί να μη δουλέυει η μία διαδρομή και να δουλεύει η άλλη.

Δηλαδή σκέψου έξυπνα και προσπάθησες να ξεγελάσεις τo "σύστημα" ώστε να κάνεις αυτό που θέλεις(στη περίπτωση σου να μπεις στο inbox) γιατί μόνο έτσι θα γλιτώσεις απο τα διάφορα παράξενα που κάνουν ανα καιρούς τα ****μηχανήματα.
Πειραματίσου και ίσως κάτι καταφέρεις..

Κατα τα άλλα
κρατούμενα:
1) Μπορεί το μέιλ σου να έχει βάλει στα σπαμ(spam) το μήνυμα(ίσως να μη τα λέει σπαμ αλλά junk) ή γενικά κάπου εκτός απ το inbox.
2) Είσαι σιγουρη ότι το ιμέιλ που χρησιμοποιησες για να γίνει μέλος στο φόρουμ είναι το ίδιο με αυτό που αναφέρεις(αν όχι πήγαινε στο προφίλ για να δεις)?
3) Αν το ιμέιλ σου δεν το χεις φτιάξει σε κάποιο γνωστό σάιτ(ie windows live) καλό είναι να φτιάξεις καινούριο σε ένα γνωστό.
4) Στη χειρότερη(αν αλλάξεις μέιλ ή τεσπα έχεις ζαλιστεί με το μέιλ σου κλπ) στείλε μου εσυ μέσω του εσωτ. κάποιο μέιλ ή κάτι τεσπα που να δουλεύει αν φυσικά έχεις διάθεση να μπεις στη ταλαιπώρια.

Γενικά αν τα απο πάνω δεν σε καλύπτουν κάνε google search κ θα βρεις τη λύση

quote:
ΝΑΙ...ΛΕΣ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΚΟΥΣΟΥΡΙ??

Ελπίζω όχι...
quote:
ΚΑΛΑ ΡΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΜΕ ΡΩΤΑΣ???
ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ???

Αφού σου χω πει μη φωτοσυνθέτεις τόσο κοντά στο τζάμι εσύ τι πας και κολλάς τη μούρη σου
Σοβαρά τώρα πώς έπεσες? Και δε μου λές ήταν τζάμι νταλίκας?
quote:
ΕΣΕΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ... ???

Ε νομίζω, αλλά θα μπω σε λίγο κ αν δεν ανοίγει θα σου πω.
quote:
ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ CLYB ..
ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ...Η hanter ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ..
ΟΠΟΥ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ.. Ο ΧΩΡΟΣ ΕΣΤΙΣΑΣΗΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΩΝ ΘΑΜΩΝΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ
ΕΧΟΥΝ ΦΟΡΕΣΕΙ ΤΗΝ ΑΡΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΒΑΣΑΝΙΣΟΥΝ ΤΗ ΜΕΜΒΡΑΝΗ ΤΩΝ ΕΣΩ ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΟΥΣ ΠΟΡΩΝ ΜΕ ΑΚΑΘΟΡΙΣΤΟΥ
ΜΟΥΣΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ ΗΧΩΝ ΗΤΟΙ..ΛΑΙΚΟΤΡΑΓΟΥΔΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΧΩΡΙΖΟΝΤΑΙ
ΣΕ ΝΤΑΛΚΑΔΙΑΡΙΚΑ,ΚΑΨΟΥΡΙΚΑ,ΤΣΙΦΤΕΤΕΛΕ ΚΑΙ ΚΟΨΟΦΛΕΒΙΤΙΚΑ...
ΟΠΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΠΙΣΤΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΠΙΣΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ
ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ. Ο ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΧΘΡΙΚΟ ΑΒΑΤΑΡ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΗ-ΘΑΥΜΑΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ ΚΑΦΑΛΙ ΤΟΥ ΜΕ ΝΤΟΥΖΙΝΕΣ ΔΙΣΚΩΝ
ΜΕ ΓΑΡΙΦΑΛΑ..ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΡΓΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΛΕΧΤΕΙ ΜΕ ΛΙΓΗ
ΒΟΤΚΑ...ΑΝ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΔΕ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ EXTRA BONYS
ENΩ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΑΟΙΔΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ
ΤΡΕΙΣ ΖΩΟΥΛΕΣ...
ΑΚΟΥΣΤΕ ΛΙΓΗ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ...

Σε νιώθω.. Αντί ο κόσμος πηγαίνει rockwave, gagarin, texas necropolis να ακούσει arch enemy(που ήρθαν πρόσφατα), hatebreed, Linkin Park, moonspell, Muse και όλα τα σχετικά, πάει και ακούει αυτές τις παπαρ-ούνες να 'ούμε. Έλεος. Σκέψου το περασμένο σ/κ μου στείλανε να πάω Τσαλίκη(αγόρι κιόλας)πού οδέυουμε δηλαδή. Οξύς πέλεκυς πεσήτο επι τας κεφαλάς ημών! Πω τι θυμήθηκα ο άνθρωπος. Πάρε μουσική να μαθαίνεις χεχε:
http://www.youtube.com/watch?v=63qrzBKjF2Y

quote:
EΛΑ ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΣΕ ΟΙ 30 ΣΤΑ CLUB?
XE!XE!XE!

Οι 30? Ο πυρετός σου πείραξε την όραση νομίζω.. ένας είμαι μόνο.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 02/01/2010 19:03:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 19:44:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Stay with me Charmed! Calm down. Cut the red wire first!

I SEE NOW...THERE'S A LIGHT IN THE SKY....

quote:
Το να μην μπορεί να μπει στο inbox μπορεί να λύνεται απλά κάνοντας reboot το μόντεμ. Αν το αφήνεις ανοιχτό ολημερίς και ολονυχτίς αρχίζει να τα παίζει και καλό είναι να το κλείνεις για λίγη ώρα και μετά όταν το ξανανοίξεις θα είναι περδίκι. Εγώ το κάνω συνέχεια βασικά.

ΜΠΑ...ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ...ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ

quote:
Τώρα, αν θυμάμαι καλά και εγώ μια περίοδο δεν μπορούσα να μπω στο μέιλ μου και είτε το πρόβλημα λύθηκε όπως περιγράφω παραπάνω είτε μετά απο λίγο καιρό "του πέρασε". Γενικά βέβαια οι υπολογιστές και τα που μετά απο λίγο καιρό σταματάνε απο μόνα τους.

I HOPE SO...

quote:
Γενικά πάντως συνήθως υπάρχουν περισσότερες απο μία διαδρομές που σε βάζουν στον inbox. Καλό είναι να πατήσεις οτιδήποτε σε βάζει "κοντά" ή μέσα στο inbox γιατί για αγνώστους λόγους καμιά φορά μπορεί να μη δουλέυει η μία διαδρομή και να δουλεύει η άλλη.

Α!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ....ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
Ε!ΩΡΑΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ 2-3...ΕΣΥ..
ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΣΥ???

quote:
Δηλαδή σκέψου έξυπνα και προσπάθησες να ξεγελάσεις τo "σύστημα" ώστε να κάνεις αυτό που θέλεις(στη περίπτωση σου να μπεις στο inbox) γιατί μόνο έτσι θα γλιτώσεις απο τα διάφορα παράξενα που κάνουν ανα καιρούς τα ****μηχανήματα.
Πειραματίσου και ίσως κάτι καταφέρεις...

ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΡΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΓΕΛΑΣΩ...
ΚΑΜΟΙΑ ΧΑΚΕΡ...ΝΟΜΙΖΕΙΣ ...
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ....

quote:
2) Είσαι σιγουρη ότι το ιμέιλ που χρησιμοποιησες για να γίνει μέλος στο φόρουμ είναι το ίδιο με αυτό που αναφέρεις(αν όχι πήγαινε στο προφίλ για να δεις)?

ΝΑΙ ΡΕ ...
ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ...
ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ...

quote:
στείλε μου εσυ μέσω του εσωτ. κάποιο μέιλ ή κάτι τεσπα που να δουλεύει αν φυσικά έχεις διάθεση να μπεις στη ταλαιπώρια.

ΚΟΙΤΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΜΗΠΩΣ ΞΕΜΠΛΟΚΑΡΕΙ...
ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΓΩ...

quote:
Αφού σου χω πει μη φωτοσυνθέτεις τόσο κοντά στο τζάμι εσύ τι πας και κολλάς τη μούρη σου

ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΡΑΨΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΕΝΑΡΙΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ
ΠΛΟΥΣΙΟΣ ....
ΦΥΤΟ ΕΓΩ ...?????

quote:
Σκέψου το περασμένο σ/κ μου στείλανε να πάω Τσαλίκη(αγόρι κιόλας)πού οδέυουμε δηλαδή.

ΣΤΟΝ ΤΣΑΛΙΚΗ .... ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ....
ΤΙ ΑΚΟΥΩ... ΚΑΙ ΣΥ ΠΗΓΕΣ??ΡΕ??

quote:
Οξύς πέλεκυς πεσήτο επι τας κεφαλάς ημών! Πω τι θυμήθηκα ο άνθρωπος.

ΛΟΙΠΟΝ...

ΣΥΠΛΗΡΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΤΩΝ ΡΗΜΑΤΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΗ ΕΥΚΤΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΚΤΙΚΗ

ΗΜΑΡΤΟΝ ------------ ----------- --------------
--------- ΤΥΧΗΣ ----------- --------------
--------- ---------- ΕΛΘΟΙ --------------

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 19:58:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Πάρε μουσική να μαθαίνεις χεχε:
http://www.youtube.com/watch?v=63qrzBKjF2Y

ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΜΟΥΣΙΚΗ?????
ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΡΕ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣ....
ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ...ΠΩΠΩ
ΣΑΤΑΝΙΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ?? ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ....
Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ...
ΠΩ! ΠΩ! ....................................


quote:
Σοβαρά τώρα πώς έπεσες? Και δε μου λές ήταν τζάμι νταλίκας?


ΤΙ ΤΖΑΜΙ ΝΤΑΛΙΚΑΣ ΝΑ ΤΑΝ??
ΚΑΛΕ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ
ΗΡΕΜΗΣΕ....ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ ΟΜΩΣ DR..

quote:
Οι 30? Ο πυρετός σου πείραξε την όραση νομίζω.. ένας είμαι μόνο.


ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒEΣ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ...
ΕΣΕΙΣ(ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΚΟΙΝΟΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙΣ}
ΤΩΝ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΣΕ CLUB??

ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΦΩΤΟΣΥΝΘΕΤΩ..

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 02/01/2010 20:00:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 20:44:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΨΑΞΙΜΟ
ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΙΝΒΟΧ ΜΟΥ
Ε-Π-Ι-Τ-Ε-Λ-Ο-Υ-Σ

ΚΑΛΑ ΡΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΝΜ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ...
ΞΑΝΑ ΣΤΕΙΛΕ ...
ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΑΛΛΟΥ...


ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΜΑΣ ΦΩΤΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 21:18:40  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΜΟΥΣΙΚΗ?????
ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΡΕ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣ....
ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ...ΠΩΠΩ
ΣΑΤΑΝΙΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ?? ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ....
Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ...
ΠΩ! ΠΩ! ....................................




Κοίτα ακούω τα πάντα(εκτός απο Τσαλίκη κ γενικά σκυλάδικα).
Πχ έχω δει το Χατζηγιάννη δυό φορές(τη μία δωρεάν). Αλλά γενικά ακούω τα σκληρότερα που υπάρχουν σε μέταλ, ροκ κλπ(αυτό δηλαδή που σου στειλα ήταν πολύ χαλαρό αν και το συγκεκριμένο συγκρότημα έχει ένα τρόπο να σε βάζει στα άδειτα του υποσυνείδητου). Το πιάνο σου άρεσε?
Πάρε αυτό:
http://www.youtube.com/watch?v=rYDuNq-a5b4
ή αυτό απ το ίδιο γκρουπ αν κ δεν ακούγεται καλά:
http://www.youtube.com/watch?v=q2DOZCz_fGM&feature=related
Απλά θεοί.


quote:
ΤΙ ΤΖΑΜΙ ΝΤΑΛΙΚΑΣ ΝΑ ΤΑΝ??
ΚΑΛΕ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ
ΗΡΕΜΗΣΕ....ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ ΟΜΩΣ DR..
Χαχα και γω με τη νταλίκα σε δουλεύω χαχα..

quote:
ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒEΣ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ...(+εμ to κατάλαβα όμως+...)

ΕΣΕΙΣ(ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΚΟΙΝΟΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙΣ}
ΤΩΝ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΣΕ CLUB??



ΔΕΝ-ΕΙΜΑΙ-30-ΕΤΩΝ επομένως μου είναι και αδύνατο να απαντήσω στην ερώητηση που έθεσες. Αν με κάνεις 30 πάντως καλό είναι

quote:
Α!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ....ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
Ε!ΩΡΑΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ 2-3...ΕΣΥ..
ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΕΣΥ???

Πάντως όχι απ το παράθυρο... ε κανονικά. Για ξαναδοκίμασε. Δε μου είπες τι ιμέιλ είναι windows live?

quote:
ΣΤΟΝ ΤΣΑΛΙΚΗ .... ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ....
ΤΙ ΑΚΟΥΩ... ΚΑΙ ΣΥ ΠΗΓΕΣ??ΡΕ??
Εννοείται πως όχι, είχα να κάνω κονέ σε μια φίλη με ένα φίλο κ ήθελα κ να βγω κ με τη συγκεκεριμένη παρέα γιατί είχα καιρό.

quote:
ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΡΑΨΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΕΝΑΡΙΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ
ΠΛΟΥΣΙΟΣ ....
ΦΥΤΟ ΕΓΩ ...?????

Θα γίνει κ αυτό όταν θα χω ιδέες κ χρόνο χεχε. Θα με δικτυώσει η φίλη μου που κέρδισε τα βραβεία σε κάναν εκδοτικό οίκο αφού αρχίσει να βγάζει τα δικά της. Εκείνη γράφει και σα μηχανή να 'ούμε. Αλλά το όνειρο μου είναι ακόμα να γίνω πολιτικός.

Φύτο.. εντάξει.. όσο πατάει.. υπολόγισε κάθε βαθμός πάνω απ το 16 και πατούσα.. άρα.. ε.. δεν είμαι καλός σε αυτά.. θεωρητική βλέπεις.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 02/01/2010 21:40:40Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 21:33:08  Εμφάνιση Προφίλ
Ο καλά. Hanter μάλλον σε σένα πήγε. Ελπίζω δηλαδή.
Κοίταξες κ στα Spam Charmed?

Ooook αντε πάλι να το γράψω απ την αρχη.Βαριεεεεμαι

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 22:22:36  Εμφάνιση Προφίλ
έστειλαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 23:26:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
[/quote]
Ηρεμία hanter, πλακίτσα κάνουμε. Είναι δυνατον να μη είμαι σε ηλικία να μη ξέρω τα club?? Ηρεμία στο μεσαίωνα γεννήθηκα!? Ως προς το όργιο έκανα λογοπαίγνιο. Ίσως είναι πιο δύσκολο να καταλάβεις το όλο θέμα γιατί δεν έχεις πάει θεωρητική. Γιατί στη 3η λυκείου κάθεσαι ολημερίς κ διαβάζεις για Πλάτωνα κ για ιδανικές πολιτείες, όπου η κορύφωση της ευτυχίας είναι όταν ο φιλόσοφος αντικρίζει το "αγαθόν" και φτάνει σε ένα τέτοιο πνευματικό επίπεδο που εγκαταλείπει τα εγκόσμια(κ όλα τα του σώματος) όπου κατακλύζεται απο ιδονές.. πνευματικες(δηλαδή βαράει ενέσεις). Αυτό διακωδωμούσα. Σκέψου Κωσταντίνο Κατακουζινό για να καταλάβεις .

Είσαι ** και δε σου αρέσουν τα νυχτερινά κέντρα? Και το καταθέτεις τώρα? Ταιριάζει στη κατηγορία.
Για αυτό είσαι αρραβωνιασμένη.. Δε μου λες έχεις καμία αδερφή(δίδυμη κατα προτίμηση) φίλη κολλητή τίποτα τέτοιο να μου γνωρίσεις?

Αλήθεια γιατί δε σ'αρέσουν πια? Πες μου να ξέρω ποια είναι η γιατρεια δηλαδή στην εμμονή που έχουν όλες(οι νέες) σήμερα

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 02/01/2010 01:50:11
[/quote]ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΥ ΚΟΛΛΟΥΣΕ..ΤΕΣΠΑ..ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ Κ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ,ΕΙΜΑΙ ΤΙ..??? Σ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΣ..ΟΣΟ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ Κ ΕΒΓΑΙΝΑ Κ ΞΕΝΥΧΤΑΓΑ Κ ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΞΩ,ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΑ Κ ΣΧΟΛΑΓΑ ΣΤΗΣ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΕ ΚΛΑΜΠ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΠΡΩΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ..ΗΡΘΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΣΗ ΝΑ ΒΓΩ Κ ΝΑ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΟΥΤΟΣ Η' ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΕΡΝΕΙ κ.τ.λπ...ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ Κ ΚΑΝΕΙΣ,ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ Μ'ΑΡΕΣΕΙ Κ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΓΙΑ ΤΠΤ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΠΙΝΤΜΠΟΥΛ ΜΑΣ Κ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΟΝΤΑ Κ ΚΑΝΑ 2-3 ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ ΜΑΣ,ΜΕ ΤΑ DVD ΜΑΣ,ΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΜΑΣ ΦΑΓΗΤΑΚΙ Κ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΑΠ'ΤΟ ΤΕΛΕΙΑ...!!!! ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ,ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ..!!!!!! ΕΧΩ ΑΔΕΡΦΗ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ..ΣΟΡΥΥΥΥΥΥ..!!!!! ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ,ΙΣΩΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΣΕ Μ'ΕΝΑ..ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ..!!

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hanter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
211 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 23:34:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hanter
quote:

quote:
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ Κ ΤΟ 2010 ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΧΑΡΑ,ΕΥΤΗΧΙΑ,ΑΓΑΠΗ Κ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ..!! ΦΙΛΙΑ..!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ hanter ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ..
ΤΟ 2010 ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ..
ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΥΧΗ...
ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΠΩ...
ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ..
ΧΑ!ΧΑ!ΘΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΠΑΛΙ...


ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΣΩ ΒΡΕ..??? ΙΣΑ ΙΣΑ Κ ΟΛΑΣ ΒΡΕ CHARMED ΜΟΥ..ΤΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΙΛΑΕΙ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΚΑΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΩΝΤΑΣ ΤΟ..ΤΕΣΠΑ..ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΑΛΛΟ..ΠΑΕΙ ΠΕΡΑΣΕ..ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΕΡΑΣ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΕΝΑ ΕΝΑ ΞΑΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΥΠΟΥΛΑ ΠΟΥ ΣΚΟΡΠΙΣΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΕΜΟ..??? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ Κ ΤΑ ΣΚΟΡΠΙΣΕ ΠΑΝΤΟΥ..ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..!!!

(''v'') ' v 'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/01/2010, 23:35:39  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ Κ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ,ΕΙΜΑΙ ΤΙ..???

Ότι είσαι τόσο(**) χρονών.

quote:
ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΥ ΚΟΛΛΟΥΣΕ..
Καλά εγώ κάνω χιούμορ σε άσχετες περιστάσεις έτσι για να σπάει το κλίμα σοβαροτητας.
Αχέμ, συνεχίζουμε:
quote:
.ΑΥΤΟ ΠΟΥ Μ'ΑΡΕΣΕΙ Κ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΓΙΑ ΤΠΤ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΠΙΝΤΜΠΟΥΛ ΜΑΣ Κ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΟΝΤΑ Κ ΚΑΝΑ 2-3 ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ ΜΑΣ,ΜΕ ΤΑ DVD ΜΑΣ,ΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΜΑΣ ΦΑΓΗΤΑΚΙ Κ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΑΠ'ΤΟ ΤΕΛΕΙΑ...!!!! ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ,ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ..!!!!!!

Εγκρίνω!
quote:
ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ,ΙΣΩΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΣΕ Μ'ΕΝΑ..ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ..!!

Πάντως ήμουν πολύ σίγουρος ότι το στειλα στην Charmed. Ποιος ξέρει.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 12:44:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΙΝΒΟΧ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΙΝΒΟΧ
ΠΟΥ ΝΑ ΧΑΘΕΙΣ......ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΝΟΙΞΕ ΑΝΟΙΞΕ ΑΝΟΙΞΕ.................
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΙΝΒΟΧ....

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 12:55:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
E! ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ
ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΙΝΒΟΧ ΜΟΥ .....
ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ.. ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΩ ΤΕΤΟΙΟ ΟΝΕΙΡΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙS ΜΟΥ..

quote:
Ooook αντε πάλι να το γράψω απ την αρχη.Βαριεεεεμαι

ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΙ ΕΓΡΑΦΕΣ????
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΝΕΝΑ 5ΛΕΠΤΟ....
ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΕΒΑΨΑ..............

quote:
έστειλα

ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΡΕ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ
ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΝΜ.....
ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ???? ΝΑ ΠΑΡΕΙ...
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΡΗΣΚΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΝΜ ΓΙΑΤΙ???

ΘΥΜΩΣΕΣ???
ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙΙΙΙ

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 03/01/2010 12:56:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 13:23:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Κοίτα ακούω τα πάντα(εκτός απο Τσαλίκη κ γενικά σκυλάδικα).
Πχ έχω δει το Χατζηγιάννη δυό φορές(τη μία δωρεάν). Αλλά γενικά ακούω τα σκληρότερα που υπάρχουν σε μέταλ, ροκ κλπ(αυτό δηλαδή που σου στειλα ήταν πολύ χαλαρό αν και το συγκεκριμένο συγκρότημα έχει ένα τρόπο να σε βάζει στα άδειτα του υποσυνείδητου). Το πιάνο σου άρεσε?
Πάρε αυτό:
http://www.youtube.com/watch?v=rYDuNq-a5b4
ή αυτό απ το ίδιο γκρουπ αν κ δεν ακούγεται καλά:
http://www.youtube.com/watch?v=q2DOZCz_fGM&feature=related
Απλά θεοί.

ωραια ηταν ....
αλλα ναι τετοια μουσικη ακουν τα αγορια...
ωραια....

quote:
Χαχα και γω με τη νταλίκα σε δουλεύω χαχα..

παντωσ για να δινεισ τετοιεσ απαντησεισ εχεισ περασει πολλα..

quote:
ΔΕΝ-ΕΙΜΑΙ-30-ΕΤΩΝ επομένως μου είναι και αδύνατο να απαντήσω στην ερώητηση που έθεσες. Αν με κάνεις 30 πάντως καλό είναι

δεν εισαι 30 θεσ να δειχνεισ ξερεισ να ξεγελασ τον αλλον
αλλα οχι δεν εισαι....
ξερω να ξεχωριζω αυτουσ που προσπιουνται
γιατι και εγω στην αρχη ξεγελασα αρκετους....
εισαι πολυ μικροτεροσ πολυ μικροτεροσ...
και με αυτη την μουσικη που ακουσ...

quote:
Πάντως όχι απ το παράθυρο... ε κανονικά. Για ξαναδοκίμασε. Δε μου είπες τι ιμέιλ είναι windows live?

αχ μωρε δεν τα ξερω αυτα θα ρωτησω τον αδερφο μου και θα σου πω.

quote:
Θα γίνει κ αυτό όταν θα χω ιδέες κ χρόνο χεχε. Θα με δικτυώσει η φίλη μου που κέρδισε τα βραβεία σε κάναν εκδοτικό οίκο αφού αρχίσει να βγάζει τα δικά της. Εκείνη γράφει και σα μηχανή να 'ούμε. Αλλά το όνειρο μου είναι ακόμα να γίνω πολιτικός.

Φύτο.. εντάξει.. όσο πατάει.. υπολόγισε κάθε βαθμός πάνω απ το 16 και πατούσα.. άρα.. ε.. δεν είμαι καλός σε αυτά.. θεωρητική βλέπεις.


αν γινεισ πολιτικοσ ...
θα ριξεισ την ελλαδα στο χηλοσ..
καλυτερα σεναριογραφοσ εχω και ενα σκηνοθετη φιλο..
εγω ηθοποιοσ ετοιμη η ταινια...


δεν μου λεσ εχεισ τπτ παραξενο να πεισ εκτοσ απο εκεινα τα ονειρα με την μητερα σου..
για να επανελθουμε στο θεμα μασ..

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 03/01/2010 13:25:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 14:35:07  Εμφάνιση Προφίλ
Ανα καιρούς διάφορα έχουν συμβεί που τα έχω αναφέρει κιόλας αλλά το καθένα το βάζω στο φόρουμ που του αρμόζει. Πχ έχω βάλει στο φόρουμ Η ΨΥΧΗ(στο Αστρική Προβολή) και νομίζω παλιότερα και στο ΜΥΘΟΣ Κ ΘΡΗΣΚΕΙΑ κάπου.
Αλλά ΒΑ-ΡΙΕ-ΜΑΙ να τις ξαναγράφω πραγματικά. Ίσως βρω καμία και κάνω copy&paste θα δούμε.

quote:
παντωσ για να δινεισ τετοιεσ απαντησεισ εχεισ περασει πολλα..
Απο ποια άποψη(χμμ..)?
quote:
δεν εισαι 30 θεσ να δειχνεισ ξερεισ να ξεγελασ τον αλλον
αλλα οχι δεν εισαι....
ξερω να ξεχωριζω αυτουσ που προσπιουνται
γιατι και εγω στην αρχη ξεγελασα αρκετους....
εισαι πολυ μικροτεροσ πολυ μικροτεροσ...
και με αυτη την μουσικη που ακουσ...

Φώς φανάρι. Τριάντα. Ακούς εκεί. Εσύ έχεις κ το πρόβλημα της ορθογραφίας βασικά(τώρα που το 'πα, πριν έγραψα "άδειτα" αντι για "άδυτα")
Κοίτα, η καλύτερη εποχή για μουσική είναι γύρω στο γυμνάσιο και μέχρι τη 2α άντε κ τρίτη λυκείου, γιατί μετά σου φεύγει η "ζωντάνια" και η δυνατή μουσική δεν σε εμπνέει τόσο. Πριν όμως γίνει αυτό ακούς ό,τι μ**** πέσει στα χέρια σου και είναι πραγματικά υπέροχο. Εγώ πχ ξεκίνησα απο πολύ πολύ βαριές καταστάσεις και κατέληξα σε Μετάλλικα κ Iron Maiden που δεν άκουγα ποτέ στη ζωή μου αλλά ξαφνικά μου κάνανε κλικ. Και τα βαριά πλέον τα ακούω μόνο όταν κάνω γυμναστική αλλιώς με κουράζουν. Αλλά φυσικά αν με ρωτήσουν τι ακούω γενικά θα τα αναφέρω πρώτα προς τιμήν τους.Α σταμάτα αυτο το πράγμα με το "σ" μου τη σπααααει.
quote:
αχ μωρε δεν τα ξερω αυτα θα ρωτησω τον αδερφο μου και θα σου πω.
Βρε παιδί σε τι τελειώνει το μέιλ σου?(@hotmail, yahoo etc?) και ξαναλέω, αν δεν τελειώνει σε κάποιο απ τα προηγούμενα καλύτερα να φτιάξεις καινούριο λογαριασμό στο windowslive.com γιατί τα διαδεδομένα είναι και αξιόπιστα.
quote:
αν γινεισ πολιτικοσ ...
θα ριξεισ την ελλαδα στο χηλοσ..
καλυτερα σεναριογραφοσ εχω και ενα σκηνοθετη φιλο..
εγω ηθοποιοσ ετοιμη η ταινια...


Α θα παίξω και γώ όχι μόνο σενάριο! Έχω κάνει και έξη παραστάσεις ε!
quote:
ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΙ ΕΓΡΑΦΕΣ????
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΝΕΝΑ 5ΛΕΠΤΟ....
ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΕΒΑΨΑ..............

Τίποτα μωρέ 2ο λεπτά μου πήρε το πρώτο και ένα το δεύτερο.
quote:
ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΡΕ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ
ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΝΜ.....
ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ???? ΝΑ ΠΑΡΕΙ...
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΡΗΣΚΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΝΜ ΓΙΑΤΙ???
ΘΥΜΩΣΕΣ???
ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙΙΙΙ
Έτυχες στο λιγότερο εύξαπτο άτομο.. γκρρρ.. η επιστήμη σηκωνει τα χέρια ψηλά! Όπως σου είπα φτιάξε άλλο ιμέιλ στο windowslive, κοίτα τα σπαμ του παρόντος κλπ. Τώρα, κάνε ό,τι νομίζεις!

Έπρεπε να υπάρχει computerologist πάντως να ψυχολογεί τα αψυχολόγητα των pcΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 17:24:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
Απο ποια άποψη(χμμ..)?

ΑΠΟ ΟΛΕΣ...

quote:
Φώς φανάρι. Τριάντα. Ακούς εκεί

ΕΛΑ ΠΛΑΚΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ...ΟΥΤΕ 22 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ...

quote:
Εσύ έχεις κ το πρόβλημα της ορθογραφίας βασικά(τώρα που το 'πα, πριν έγραψα "άδειτα" αντι για "άδυτα")

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ...
ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΙΜΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ...ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΟΥΤΕ
ΣΤΑ ΝΕΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ (ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΠΑΡΝΩ 19 ΚΑΙ 20)
ΣΚΙΖΩ ΟΜΩΣ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΗ...

quote:
Πριν όμως γίνει αυτό ακούς ό,τι μ**** πέσει στα χέρια σου και είναι πραγματικά υπέροχο

ΚΟΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΗΤΑΝ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ E-V-E-R
ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ...
ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΣ...
BUT YES I DID NOT LIKE IT AT ALL....
SORRY FOR THAT...

quote:
Α σταμάτα αυτο το πράγμα με το "σ" μου τη σπααααει.

WHATEVER..

quote:
Βρε παιδί σε τι τελειώνει το μέιλ σου?(@hotmail, yahoo etc?) και ξαναλέω, αν δεν τελειώνει σε κάποιο απ τα προηγούμενα καλύτερα να φτιάξεις καινούριο λογαριασμό στο windowslive.com γιατί τα διαδεδομένα είναι και αξιόπιστα.

A! ΠΕΣΤΟ ΕΤΣΙ..ΗΟΤMAIL..

quote:
Α θα παίξω και γώ όχι μόνο σενάριο! Έχω κάνει και έξη παραστάσεις ε!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΙΣΩ
ΤΟ ΕΞΙ ΜΕ "Η" ??????ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΠΟΥΤΖΙΔΗΣ??
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΤΥΠΟΥ ROBERT PAΤTINSON
ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΕΣΥ....

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 03/01/2010 17:26:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 18:22:44  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΕΛΑ ΠΛΑΚΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ...ΟΥΤΕ 22 ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ...

Και αυτό καλό είναι. Άλλοι στα 22 αρραβωνιάζονται
quote:
ΚΟΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΗΤΑΝ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ
ΜΟΥΣΙΚΗ E-V-E-R

Καλά οι moonspell ούτε οι Muse σου αρέσανε? Θεωρείς ότι έχεις μουσική παιδεία τώρα?? ΑΑΑΑΑΑΑ. Καλά μιλάμε. Παρακμή είναι η νέα γενιά. Όλο χιπ-χοπ και σκυλάδικα. Εσύ τι ορίζεις δηλαδή ως ποιότητα? Οι Πυξ Λαξ σ'αρέσουν?
quote:
A! ΠΕΣΤΟ ΕΤΣΙ..ΗΟΤMAIL..
Αν δεν κάνω λάθος αυτό ανάγεται στο σάιτ του windowslive οπότε ναι. Αυτο γενικά κάνει διάφορα μικροπροβλήματα. Αλλά να μην σου χουν έρθει καθόλου τα μηνύματα? Δύσκολο. Ξαναλέω, σε οποιαδήποτε μέρος βάζει μηνύματα το μέιλ σου ψάξ'το. Μαλλον θα το έχει στα "ανεπιθύμητα"(σπαμ).

quote:
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΙΣΩ
ΤΟ ΕΞΙ ΜΕ "Η" ??????ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΠΟΥΤΖΙΔΗΣ??
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΤΥΠΟΥ ROBERT PAΤTINSON
ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΕΣΥ....

Καλά θέλει δουλειά για να βγει σενάριο ξεκωλόνεσαι βασικά.
Σιγά τον πολύ όμορφο.. σαν βαμπιρ είναι χαχα. Στο πηγούνι του μοιάζω στα άλλα καμιά σχέση. Ε μέχρι να γίνει η ταινία θα χω παχύνει οπότε ναι θα 'μαι κούκλος

Το έξι μόνο? Έγραψα ιδονη αντί για ηδονι. Είναι λάθη απροσεξίας αλλά έχουν μια λογική. Πχ την ηδονη την μπέρδεψα με το "ιδανικό" και το "έξι" θα σκέφτηκα ότι όποια λέξη στο πληθυντικό δεν τελειώνει σε "οι"(άνθρωπ'οι') τελειώνει σε "η"(ως ουδέτερο) πχ "τα έξη γουρουνακια".Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 20:28:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:

Και αυτό καλό είναι. Άλλοι στα 22 αρραβωνιάζονται

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΙ 25 ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕ ΤΠΤ....
hanter ΣΠΟΝΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ...ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ...
(ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΣ DR..XI!XI!XI!XI!)

quote:
Καλά οι moonspell ούτε οι Muse σου αρέσανε?
KOITA ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ
ΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΑΝ

quote:
Θεωρείς ότι έχεις μουσική παιδεία τώρα?

ΝΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ...

quote:
ΑΑΑΑΑΑΑ. Καλά μιλάμε. Παρακμή είναι η νέα γενιά. Όλο χιπ-χοπ και σκυλάδικα. Εσύ τι ορίζεις δηλαδή ως ποιότητα?

ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΧΙΠ ΧΟΠ...
ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ...

ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΕΩΡΩ ΕΓΩ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ..
ΠΕΣ ΘΕΣ??

quote:
Οι Πυξ Λαξ σ'αρέσουν?

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ?
ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ??
ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ..

quote:
Καλά θέλει δουλειά για να βγει σενάριο ξεκωλόνεσαι βασικά.

5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ??
ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΙ ΝΕΑ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ...

quote:
Σιγά τον πολύ όμορφο.. σαν βαμπιρ είναι χαχα.

ΕΛΑ ΤΩΡΑ ....

quote:
Στο πηγούνι του μοιάζω στα άλλα καμιά σχέση.

Α! ΕΙΣΑΙ ΔΗΛ ΞΑΝΘΟΣ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ..

quote:
Ε μέχρι να γίνει η ταινία θα χω παχύνει οπότε ναι θα 'μαι κούκλος


ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ...
ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΗΝ ΤΡΩΤΑΣ...ΣΕ ΘΕΛΩ ΛΕΠΤΟ...

quote:
Το έξι μόνο? Έγραψα ιδονη αντί για ηδονι. Είναι λάθη απροσεξίας αλλά έχουν μια λογική. Πχ την ηδονη την μπέρδεψα με το "ιδανικό" και

ΑΜΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΡΕ ΕΤΣΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΠΡΟΣΕΞΙΑ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΛΑΘΟΣ...

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 03/01/2010 20:30:05

Edited by - CHARMED3 on 03/01/2010 20:32:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 21:04:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3
quote:
ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΕΡΑΣ,ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΕΝΑ ΕΝΑ ΞΑΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΥΠΟΥΛΑ ΠΟΥ ΣΚΟΡΠΙΣΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΕΜΟ..??? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ Κ ΤΑ ΣΚΟΡΠΙΣΕ ΠΑΝΤΟΥ..ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ..!!!

ΔΕΣ ΛΙΓΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ VIDEO CLIP THΣ BEYONCE(ΜΠΙΑΝΣΕ ΛΕΓΕΤΕ
ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΜΠΙΓΙΟΝΣΕ)ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ...
ΕΜ ΕΜ...BROCKEN HARTED GIRL ME ΤΟ ΤΡΙΝΤΑΦΥΛΛΟ ....

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ
ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΥΣ(ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ gasmas)ΠΟΥ ΜΕ ΛΕΝΕ ΛΙΓΟ ΦΥΤΟ
ΚΑΙ ΓΟΥΡΟΥΝΑ
ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
ΣΤΟ ΑΦΙΕΡΩΝΩ

DR MHN EISAI ETOIMOS NA TO ΔΕΙΣ....
ΘΑ ΦΑΩ ΚΡΑΞΙΜΟ ΑΥΡΙΟ ΧΕ ΧΕ

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 21:25:29  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΧΙΠ ΧΟΠ...
ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ...

Διάγνωση:Πνευματικά υγειής

quote:
KOITA ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ
ΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΑΝ

Δεν είσαι η μόνη.. Εγώ τους λάτρεψα απ τη πρώτη στιγμή το ίδιο και οι παμπολοι οπαδοί τους. Τα κορίτσια είστε λίγο παράξενα σε αυτά. Μια καλή φίλη μου πχ θεωρεί τους HIM καλύτερους απ τους Linkin Park(Α ρε Chester φωνάρα) και μια άλλη μισεί τους Muse για να μη μπω για τη πρώην που μου είχε πει ακριβώς το ίδιο για τα ντάπα ντούπα. Αλλά με τα Club καμία δεν έχει πρόβλημα. Πώς γίνεται.. Αλλά δεν είστε όλες έτσι ευτυχώς. Η κολλητή μου λχ ακούει Skidrow, Guns, Bon Jovi και Τρύπες και μια άλλη έχει πόρωση με LP. Αυτά είναι.
quote:
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ?
ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ??
ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ..

ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ ΤΩΡΑ??????????
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΥΞ ΛΑΞ???????????
Σαν να μου λες δε ξέρω να κλίνω το λύω. Έλεος. Ξεφτίλα. Έλεος. Ονειδος αιδώς και αίσχος!!
HANTER ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΑΛΟΥΚΙ ΤΩΡΑ!
Κάτσε να σου φρεσκάρω τη μνήμη μπορεί και να τους ξέρεις.
"Έπαψες αγάπη να θυμίζεις", "Καράβι μικρό", "Τι δεν έμαθε ο θεός" και ένα σωρό άλλα. Φιλιππος Πλιατσικας you know??
Ανέβασε μια φώτο σου στο φόρουμ με τους εξωγήινους!
Εντάξει το παράκανα λίγο.. ξέρεις τουλάχιστον τον Παπακωνσταντινου?
Δεν είναι θέμα ηλικίας απλά έχω ψαχτεί πολύ μουσικά.
quote:
Α! ΕΙΣΑΙ ΔΗΛ ΞΑΝΘΟΣ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ..
Όχι είπαμε μη το παρακάνουμε. Απο πλευράς χαρακτηριστικών εννοώ. Καστανός είμαι πρασινομάτης.
quote:
ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ...
ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΗΝ ΤΡΩΤΑΣ...ΣΕ ΘΕΛΩ ΛΕΠΤΟ...
Άσε δε σου λέω.. θα με περνάς χαχα. Είμαι περισσότερο απο 10 κιλά κάτω απ το ύψος μου και τρώω τα πάντα(με τη καλή έννοια)
quote:
ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΕΩΡΩ ΕΓΩ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ..
ΠΕΣ ΘΕΣ??
Για πες για πες..

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/01/2010, 23:17:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
CHARMED3 και Dr Jekyll θα μου λύσετε μια απορία μου…

Τι σχέση έχουν όλα αυτά που γράφετε με το φόρουμ… - Παράξενες Ιστορίες...-

Συγγνώμη για την παραξενιά μου στα παράξενα…


Edited by - elo on 03/01/2010 23:19:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy