ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Παράξενες Ιστορίες No1...
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
CarlitoGR
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2011, 20:10:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CarlitoGR
Γεια σας και απο εμενα.Λοιπον σε ηλικια περιπου 23 ετων και λογο κουρασης για μια περιοδο επεφτα για υπνο σχετικα νωρις περιπου κατα τις 23:00.Κατα την διαρκεια του υπνου εβλεπα ενα τρομερο ονειρο.Εβλεπα οτι στο δωματιο μου γινοταν καποιου ειδους τελετη,ακουγα διαφορα μουρμουρητα και αισθανομουν μια παρουσια στο δωματιο μου.Δεν μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι και ενοιωθα το κεφαλι μου σαν καποιος να μου το πιεζει με ολη του την δυναμη και παραληλα ενα πολυ δυνατο βουητο.Οταν τελικα καταφερνα να σηκωθω απο το κρεβατι αναβα το φως και αυτο δεν αναβε και ετσι συνιδητοποιουσα οτι κοιμομουν ακομα.Μετα απο τρεις προσπαθειες τελικα ξυπναγα και αναβα το φως ενω το ρολοι εδειχνε 03:02.Αυτο το περιστατικο μου συνεβενε αρκετα συχνα εκεινη την περιοδο.ξερει κανεις τι μπορει να ηταν;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toto
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2011, 10:58:17  Εμφάνιση Προφίλ
sixna ksipnao kai skeftome oti i ora einai toso kai ontos einai toso akrivos mou exei tixei para polles fores kai den leo mono gia ores 6 px pou katalaveneis oti einai 6 gt ksimeronei.den ksero an einai tixeo alla genika meso ipnou kai ksipniou mou simvenoun polla

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

toto
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2011, 11:00:05  Εμφάνιση Προφίλ
παιδια παλι ξεχαστηκα με τους ξενους χαρακτηρες χιλια συγνωμη

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/08/2011, 20:37:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Δεν πειράζει, αγαπητέ toto.
Ευτυχώς το θυμήθηκες μόνος σου.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
LordThomas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
495 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/08/2011, 12:20:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους LordThomas
quote:
...enas anthropos pou pistevei poli se auta mou pe oti stous efivous pou einai entonoi kai psaxnoun ton xaraktira tous i se ti kai pion na pistepsoun simvenoun polles fores tetia pragmata.

Φίλε toto πραγματικά το πιστεύω αυτό. Από μικρός ένιωθα πάντα μια παρουσία μαζί μου αλλά όχι άσχημο δεν ένιωθα φόβο. Στην ηλικιά 5-7 στο σκοτάδι έβλεπα δυο καταγάλανα μάτια να με κοιτάνε αλλά δεν μου δημιουργούσε φόβο απεναντίας. Ανέκαθεν δεν με ενοχλούσε το σκοτάδι, μου άρεσε να κάθομαι στα σκοτεινά. Βέβαια όσο μεγάλωνα έχασα αυτή την επαφή με ότι ήταν αυτό. Αλλά όποτε ξάπλωνα ένιωθα κάποιον δίπλα μου, σαν να με προσέχει. Έχω εκατοντάδες περιστατικά που πραγματικά ένιωσαν ότι "κάποιος" έβαλε το χεράκι του λένε και σώθηκα. Το χειρότερο περιστατικό γύρω στα 7 στη θάλασσα με τον μικρότερο κατά 2 χρόνια αδερφό μου παίζαμε και ήθελε να τον πάω μέχρι εκεί που πατάω εγώ και όχι αυτός για να δει πως είναι. Τότε τρόμαξε και άρχισε να με πατάει μέσα στο νερό. Είχα φτάσει σε σημείο να έχω χάσει τις αισθήσεις μου αλλά αυτό που βίωσα ήταν μια απόλυτη γαλήνη, πρωτόγνωρη και σε καλούσε να αφεθείς. Τότε ένιωσα ένα χέρι να με τραβάει έξω, ήταν ο πατέρας που μας έβγαλε. Μπορεί τα περισσότερα να είναι παραισθήσεις ή ψυχολογικά δημιουργήματα αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι ακόμα και μετά από τόσα χρόνια νιώθω ακόμα αυτή την παρουσία αλλά δεν είναι κάτι που θέλω να διώξω.

Ο Θεός βρίσκεται τόσο σ' ένα κομμάτι ξύλο, όσο και σ' ένα ανθρώπινο όν. Η διαφορά είναι ότι το κομμάτι ξύλο δεν γνωρίζει τίποτε για το Θεό, ενώ ο άνθρωπος μπορεί να συνειδητοποιήσει την παρουσία Του, μέσα του.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ermionh
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/08/2011, 17:05:38  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Η δικιά μου ιστορία.

Ότι είχα γεννήσει το παιδάκι μου και (3 ημέρες) με καισαρική. Ήμουν στην κλινική. Εκείνο το βράδυ ακούω το ονομά μου και πετάγομαι. Βλέπω μια κόκκινη σκιά να βγαίνει από την κούνια του παιδιού. Λέω όνειρο θα ήταν. Εν τω μεταξύ εγω σταύρωνα κάθε βράδυ το παιδί μου. Περνάνε 3 μήνες στο σπίτι πλέον κάποιο βράδυ ξαναακούω το ονομά μου και ξανα πετάγομαι. Ξανα βλέπω την κόκκινη σκιά να βγαίνει από την κούνια του παιδιού μου. Εκείνη την ώρα ακούω μια φωνή "μη σταυρώνεις μωρή το παιδί" 3 φορές μου το είπε. Εγώ φυσικα ταράχτηκα. Το επόμενο πρωί πήγα σε κάποιον παπά και του έιπα τι έγινε. Το διάβασε το παιδί και έφυγα. Το ίδιο βράδυ ενώ κοιμόμουν με θάμπωσε ένα έντονο άσπρο φως. Κοιτάζω στο παράθυρο και είδα έναν άνθρωπο ντυμένο στα άσπρα (στεκόταν πισωπλατα και δεν είδα πρόσωπο) πάντως τα μαλλιά του φτάνανε μέχρι τον ώμο και γύρω του είχε μια λάμψη που με έκανε να νιώσω γαλήνη και ηρεμία.



Nα το χαίρεσαι και να το προσέχεις!

everything happens for a reason!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pennoula87
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/09/2011, 22:09:05  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα αγαπητοι φορουμφίλοι!!! Θα ήθελα να μοιραστω μαζί σας κατι που μου συνεβει χτεσ τα μεσανυχτα κατα τις 2μιση η ωρα περιπου.Κοιμομουν ανασκελα με το δεξι χερι ν'ακουμπαει στο στηθος και το αριστερο το ειχα στο μαξιλαρι πισω απο το κεφαλι.Ξαφνικα αισθανομαι στο δεξι χερι σα κακοιος να μου εριξε 2 παρα πολυ γρηγορες σφαλιαρες (επισημανω στο χερι,οχι προσωπο).μολις αντιλαμβανομαι τι εχει συμβει απο το φοβο μου δεν ανοιξα τα ματια μου και απλως μετεφερα το δεξι μου χερι παραλληλα με το σωμα μου.μολις εκανα αυτη τη κινηση,αισθανθηκα σε ολο το σωμα σαν κατι να με ωθει εξω απ'αυτο και ημουν απο τη κορφη ως τα νυχια μουδιασμενη.εκεινη τη στιγμη απο το φοβο μου παω να κουνηθω για να γυρισω προς τον αρραβωνιαστικο μου και να τον σκουντιξω αλλα ηταν αδυνατον.δεν μπορουσα να κουνισω ουτε το μικρο μου δαχτυλο.σα κατι να με εμποδιζε.αυτο εγινε σε κλασματα δευτερολεπτου γιατι μετα ενιωσα να ειμαι καλα και καταφερα να γυρισω και να γραπωσω αγκαλια τον αραβωνιαστικο μου.δεν μπορω να καταλαβω τι σημαινει ολο αυτο.σας εχει συμβει κατι παρομοιο?μου περασε στο λαιμο ο αραβωνιαστικος μου ενα φυλαχτο διαβασμενο απο εκκλησια για να αισθανθω καλυτερα.βεβαια που να κλεισω ματι.για να ειμαι ειλικρινης το τελευταιο χρονο δηλωνα αθεη γιατι ειχα απογοητευτει απο πολλα πραγματα στη ζωη μου τα οποια με καναν να σκεφτομαι οτι δεν υπαρχει κατι να πιστευω.μηπως ολο αυτο ηταν κατι το οποιο με ταρακουνισε για να ξαναβρω την πιστη μου?γιατι κατευθειαν το πρωι πηγα και αναψα κερι στην εκκλησια και καθισα στη λειτουργια.αν καποιος εχει κατι να μου εξηγησει σε ολο αυτο θα ημουν υποχρεη γιατι εχω τρομαξει παρα πολυ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sofiame
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2011, 05:43:38  Εμφάνιση Προφίλ
γεια σας πρωτη φορα που λεω εμπρειρια μου εδω λοιπον απο μικρη υλικια 7 8 εκει βασικα απο τοτε που 8υμαμαι τον εαυτο μου σχεδον οταν επευτα στο κρεβατι μου για υπνο ειχα την αισ8ηση πως καποιος ειναι κοντα μου πολλες φορες ενιω8α ενα κρυο αερακι να με χτυπα ενω ηταν ολα κληστα αλλεσ μαλιστα κατι να μου τραβαει τα ποδια που ηταν πολλες φορες σκεσκεπαστα μετα απο ενα σημειο το σηνι8ησα ολο αυτο μπορει να μου πει καποιος τι μπορει να ηταν ολα αυτα? ακομα και τωρα σε ηλικια 18 χρωνων νιω8ω διαφορα αλλα οχι τοσο συχναΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
violent king
Μέλος 1ης Βαθμίδας


90 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2011, 08:10:54  Εμφάνιση Προφίλ
βασικα πιστευω οτι οι 2 τελευταιες λετε παραμυθια δεν πιστευω καμια σας,σε αγγιζει κατο το βραδυ σε πιεζει σε ποναει και αντι να πεταχτεις ουρλιαζοντας απλα κλεινεις τα ματια σου? οκ πολλες φορες στο δρομο νιωθω ψυχαλες ενω ειναι ξαστερια

Countess it is your night
You are haunted by your wild desires
Possessed by bestial lust
You are the goddess of the loveΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

violent king
Μέλος 1ης Βαθμίδας


90 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2011, 08:16:48  Εμφάνιση Προφίλ
ειλικρινα κλαψουριζω εντονα το παραδεχομαι,αλλα βαρεθηκα να μπαινει ο καθενας και να λεει το κοντο και το μακρυ του,αν καν λαθος βριστε με,το νημα παραξενες ιστοριες συμφωνα με την αποψη μου και μονο,αφορα ιστοριες για γεγονοτα ανθρωπου περιοχες κατι σαν αστικους μυθους,το οτι μπαινει ο καθενας και απλα λεει αοριστολογιες του τυπου νιωθω οτι με βλεπει καποιος οταν κοιμαμαι αλλα οταν ανοιγω τα ματια μου δεν ειναι κανεις εκει,σημαινει οτι εχει πεσει τρελη σαπιλα

Countess it is your night
You are haunted by your wild desires
Possessed by bestial lust
You are the goddess of the loveΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pennoula87
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2011, 09:37:43  Εμφάνιση Προφίλ
Καποιος ξυπνησε με ορεξη αλλα δε πηραζει,δε θα πεσω στο ιδιο επιπεδο συζητησησς.αυτη ειναι η αποψη σου,προσωπικα δεν εχω καμια ορεξη ν'αρχζω να γραφω στα φορουμ οτι μου κατεβει στο κεφαλι και ουτε εχω υπαρξει ποτε στη ζωη μου μυθομανης.απλα μου συνεβει αυτο που συνεβει και επειδη στο παρελθον εχω διαβασει απο αλλους φιλους και φιλες εδω πολυ χειροτερες καταστασεις,ηθελα να το μοιραστω για ν'ακουσω τη δικη τους αποψη.παντως θελω πολυ καποια στιγμη να σου συμβει κατι τετοιο (και δε το λεω με υφος κακο πιστεψε με) για να δω πως θα αισθανεσαι και συ μετα γιατι τοτε θα θυμηθεις οτι καποια που την εβγαζες τρελη τελικα εχει δικαιο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Pennoula87
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/09/2011, 09:42:06  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

βασικα πιστευω οτι οι 2 τελευταιες λετε παραμυθια δεν πιστευω καμια σας,σε αγγιζει κατο το βραδυ σε πιεζει σε ποναει και αντι να πεταχτεις ουρλιαζοντας απλα κλεινεις τα ματια σου? οκ πολλες φορες στο δρομο νιωθω ψυχαλες ενω ειναι ξαστερια

Countess it is your night
You are haunted by your wild desires
Possessed by bestial lust
You are the goddess of the love

Πρωτ'απολα να σου πω κατι γιατι μαλλον δεν καταλαβες τιποτα απ'αυτα πυ ειπα.πρωτον δεν πονεσα και δευτερον δεν ανοιξα καν τα ματια μου απο το φοβο μην αντικρισω κατι.Και δεν ειμαι τρελη για να πεταχτω ουρλιαζοντας απο τη στιγμη που δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτο που μου το προκαλεσε.δηλαδη αν ηταν καποιος κλεφτης εσυ θα ουρλιαζες?γιατι αν ουρλιαζες μαλλον θα βρισκοσουν στον αγιο πετρο αυτη τη στιγμη....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2011, 14:18:12  Εμφάνιση Προφίλ
Pennoula87 καλώς ήρθες. Αυτό που περιγράφεις μοιάζει με το πρώτο στάδιο Αστρικής Προβολής. Όλοι παραλύουμε στον ύπνο μας στη διάρκεια του βαθύ ύπνου από τον οργανισμό μας για να μην αυτοτραυματιστούμε. Κάποιες φορές μπορεί να μπεις σε μια κατάσταση ημι-συνειδητότητας και να σκέφτεσαι συνειδητα ενώ το σώμα σου βρίσκεται σε βαθύ ύπνο με αποτέλεσμα να μη μπορείς να κουνηθείς. Αυτή είναι καλή κατάσταση για εξωσωματικές και άλλες εμπειρίες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Pennoula87
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2011, 15:50:09  Εμφάνιση Προφίλ
Καλως σας βρηκα!Δηλαδη Dr Jekyll Mr Hyde βρισκομουν σε καποιο ονειρο αλλα δεν ημουν σε πληρη παραληση ή συνειδητότητα να το πω ετσι.σωστα?Και επειδη μου αναφερεις τις εξωσωματικες,υπαρχει περιπτωση να ηταν καποιο ειδος εξωσωματικου συμβαντος?σε σχεση με το θρησκευτικο θεμα το αποκλειουμε δηλαδη,ετσι?ευχαριστω για την απαντηση σου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

violent king
Μέλος 1ης Βαθμίδας


90 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2011, 02:55:46  Εμφάνιση Προφίλ
οταν παει να σε παρει ο υπνος,πολλες φορες στη φαση πριν κοιμηθεις που εισαι σε μια κατασταση ναρκωσης και εχεις μερικος μια επαφη με το περιβαλλον,το να ακους φωνες ομιλιες αλλα ολα αυτα σαν τα λεει καποιος διπλα στο αυτι σου,μπορει να μου εξηγησει καποιος,ειναι παιχνιδια του μυαλου?ή κατι αλλο που?

Countess it is your night
You are haunted by your wild desires
Possessed by bestial lust
You are the goddess of the loveΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2011, 01:08:27  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Καλως σας βρηκα!Δηλαδη Dr Jekyll Mr Hyde βρισκομουν σε καποιο ονειρο αλλα δεν ημουν σε πληρη παραληση ή συνειδητότητα να το πω ετσι.σωστα?
Ναι, αυτό πιστεύω ότι σου συνέβη, επειδή μου 'χει συμβεί κάτι παρόμοιο

quote:
Και επειδη μου αναφερεις τις εξωσωματικες,υπαρχει περιπτωση να ηταν καποιο ειδος εξωσωματικου συμβαντος?σε σχεση με το θρησκευτικο θεμα το αποκλειουμε δηλαδη,ετσι?ευχαριστω για την απαντηση σου!
Ναι μπορεί να ήταν κάποιο εξωσωματικό συμβάν. Το θρησκευτικό κομμάτι δεν σχετίζεται απαραίτητα με αυτό που συνέβη, αλλά η προσευχή, η πίστη και γενικά η επαφή με ανώτερες ενέργειες είναι κάτι γενικά ωφέλιμοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2011, 01:10:11  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
οταν παει να σε παρει ο υπνος,πολλες φορες στη φαση πριν κοιμηθεις που εισαι σε μια κατασταση ναρκωσης και εχεις μερικος μια επαφη με το περιβαλλον,το να ακους φωνες ομιλιες αλλα ολα αυτα σαν τα λεει καποιος διπλα στο αυτι σου,μπορει να μου εξηγησει καποιος,ειναι παιχνιδια του μυαλου?ή κατι αλλο που?
Το πιο πιθανό είναι να είναι προβολές του υποσυνειδήτου σου.. αν τώρα βέβαια ακούς τίποτα πιο "περίεργο" δεν ξέρω τι ακριβως μπορεί να είναι..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2011, 01:22:00  Εμφάνιση Προφίλ
Παιδια η μανα της κοπελας μου που μενει στη Κυψελη στον δευτερο οροφο μιας πολυκατοικιας βρηκε στο μπαλκονι της ενα μικρο παπακι!Ρωτησε και κανεις στην πολυκατοικια δεν ειχε.Οτι να ναι.

τι ειναι αν-ηθικο?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2011, 06:08:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Ναι, βρε ahlobar, αλλά προσπαθώ να καταλάβω τι το παράξενο ή έστω τι το υπερφυσικό, παράδοξο, ανεξήγητο ή και μεταφυσικό έχει το θέμα με το παπάκι στο μπαλκόνι της μητέρας της κοπέλας σου ώστε να ταιριάζει με το συγκεκριμένο θέμα.
Εξάλλου, μπορεί να έχασε απλώς τον δρόμο για την ποταμιά...




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Notirk
Πλήρες Μέλος

Greece
1278 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2011, 07:49:35  Εμφάνιση Προφίλ
-Tωρα θα το πω και οτι βρεξει ας κατεβασει.
-Ειμουν υπερτασικος.Η συστολικη μου πιεση ηταν 15 και η διαστολικη μου 11!!!.Οι γιατροι μου προτειναν φαρμακα τα οποια δεν πηρα ποτε γιατι γενικα ,ειμαι κατα των φαρμακων.
-Σε ονειρο μου,ηρθε καποιο γιγαντιαιο μεταλικο ρομποτ και με πηρε ενω εγω αντιστεκομουν τρομοκρατημενος και με πηγε σε ενα διαστημοπλοιο.Αφου με περασε απο κατι διαδρομους,εφτασε σ'ενα σημειο οπου υπηρχε ενας τεραστιος κυλινδρος.Ανοιξε μια πορτα/καταπακτη και με πεταξε μεσα ,ενω εγω συνεχιζα να αντιστεκομαι.Εκλεισε την καταπακτη και αμεσως ο κυλινδρος αρχισε να περιστρεφετε με ολο αυξανομενη ταχυτητα.Καποια στιγμη σταματησε και τοτε ξυπνησα στο κρεβατι μου.
-Απο εκεινη τη στιγμη και μεχρι τωρα,εχουν περασει κοντα 20 χρονια,η πιεση μου ειναι, η συστολικη 13-14 το πολυ και η διαστολικη μου 7-8.
-Θα ηθελα καποιος γιατρος να μου δωσει καποια εξηγηση.Μεχρι τωρα ομως
σε οποιον γιατρο ειπα οτι η πιεση μου διωρθοθηκε χωρις φαρμακα,δεν μου εδωσε καμια.

Edited by - Notirk on 11/10/2011 07:50:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

anna999
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2011, 12:25:33  Εμφάνιση Προφίλ
Τα όνειρα μας οδηγούν,πότε δεν λαθεύουν.Χρειάζεται να ζητάμε, να διακρίνουμε Αν το όνειρο φέρνει ταραχή,είναι απ' τον εχθρό της

ψυχής μας,αν μας φέρνει ειρήνη αυτό μας

δίνει την βεβαιότητα ότι βαδίζουμε με συνετά βήματα στη ζωή μας.

Θεραπεύτηκα πολλές φορές μέσα από όνειρα.Σ'ένα όνειρο μέσα σε μια στιγμή, είδα να περνά ένα χέρι απ'το σώμα μου και να μου αφαιρεί

ένα μεγάλο όγκο. Το όνειρο με οδήγησε, Έτσι έγινε η επέμβαση και θεραπεύτηκα. Κάποιος μου είπε,

"Είχα το ίδιο πρόβλημα και θεραπεύτηκα χωρίς επέμβασή,μόνο με μια προσευχή.." η πίστη ..λοιπόν..

anahsΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2011, 13:08:57  Εμφάνιση Προφίλ
Φιλε Dying_Incubus :) ηταν λιγο κουλο και ηθελε να το πω/που να το βαζα :P

τι ειναι αν-ηθικο?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2011, 15:01:56  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

-Tωρα θα το πω και οτι βρεξει ας κατεβασει.
-Ειμουν υπερτασικος.Η συστολικη μου πιεση ηταν 15 και η διαστολικη μου 11!!!.Οι γιατροι μου προτειναν φαρμακα τα οποια δεν πηρα ποτε γιατι γενικα ,ειμαι κατα των φαρμακων.
-Σε ονειρο μου,ηρθε καποιο γιγαντιαιο μεταλικο ρομποτ και με πηρε ενω εγω αντιστεκομουν τρομοκρατημενος και με πηγε σε ενα διαστημοπλοιο.Αφου με περασε απο κατι διαδρομους,εφτασε σ'ενα σημειο οπου υπηρχε ενας τεραστιος κυλινδρος.Ανοιξε μια πορτα/καταπακτη και με πεταξε μεσα ,ενω εγω συνεχιζα να αντιστεκομαι.Εκλεισε την καταπακτη και αμεσως ο κυλινδρος αρχισε να περιστρεφετε με ολο αυξανομενη ταχυτητα.Καποια στιγμη σταματησε και τοτε ξυπνησα στο κρεβατι μου.
-Απο εκεινη τη στιγμη και μεχρι τωρα,εχουν περασει κοντα 20 χρονια,η πιεση μου ειναι, η συστολικη 13-14 το πολυ και η διαστολικη μου 7-8.
-Θα ηθελα καποιος γιατρος να μου δωσει καποια εξηγηση.Μεχρι τωρα ομως
σε οποιον γιατρο ειπα οτι η πιεση μου διωρθοθηκε χωρις φαρμακα,δεν μου εδωσε καμια.

Edited by - Notirk on 11/10/2011 07:50:05



Eχεις ππέσει θύμα απαγωγής απο εξωγήϊνους Notirk?
Να πάς να κάνεις αξονική,μήπως σου έχουν βάλει τσιπάκι!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Notirk
Πλήρες Μέλος

Greece
1278 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2011, 15:21:09  Εμφάνιση Προφίλ
-Καλα ...γελα εσυ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2011, 23:27:42  Εμφάνιση Προφίλ
ahlobar αν το παπάκι το έχετε ακόμα και αν είναι σε ηλικία που να μπορεί να τρώει κανονική τροφή, ενδιαφέρομαι να το αποκτήσω!

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 11/10/2011 23:28:04Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2011, 23:50:18  Εμφάνιση Προφίλ
Δυστηχως φιλε μου το εδωσε σε πετ σοπ

τι ειναι αν-ηθικο?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2011, 01:33:27  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

ahlobar αν το παπάκι το έχετε ακόμα και αν είναι σε ηλικία που να μπορεί να τρώει κανονική τροφή, ενδιαφέρομαι να το αποκτήσω!

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 11/10/2011 23:28:04


Είσαι απίστευτος!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

violent king
Μέλος 1ης Βαθμίδας


90 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2011, 10:50:38  Εμφάνιση Προφίλ

Countess it is your night
You are haunted by your wild desires
Possessed by bestial lust
You are the goddess of the loveΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2011, 11:13:57  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

-Tωρα θα το πω και οτι βρεξει ας κατεβασει.
-Ειμουν υπερτασικος.Η συστολικη μου πιεση ηταν 15 και η διαστολικη μου 11!!!.Οι γιατροι μου προτειναν φαρμακα τα οποια δεν πηρα ποτε γιατι γενικα ,ειμαι κατα των φαρμακων.
-Σε ονειρο μου,ηρθε καποιο γιγαντιαιο μεταλικο ρομποτ και με πηρε ενω εγω αντιστεκομουν τρομοκρατημενος και με πηγε σε ενα διαστημοπλοιο.Αφου με περασε απο κατι διαδρομους,εφτασε σ'ενα σημειο οπου υπηρχε ενας τεραστιος κυλινδρος.Ανοιξε μια πορτα/καταπακτη και με πεταξε μεσα ,ενω εγω συνεχιζα να αντιστεκομαι.Εκλεισε την καταπακτη και αμεσως ο κυλινδρος αρχισε να περιστρεφετε με ολο αυξανομενη ταχυτητα.Καποια στιγμη σταματησε και τοτε ξυπνησα στο κρεβατι μου.
-Απο εκεινη τη στιγμη και μεχρι τωρα,εχουν περασει κοντα 20 χρονια,η πιεση μου ειναι, η συστολικη 13-14 το πολυ και η διαστολικη μου 7-8.
-Θα ηθελα καποιος γιατρος να μου δωσει καποια εξηγηση.Μεχρι τωρα ομως
σε οποιον γιατρο ειπα οτι η πιεση μου διωρθοθηκε χωρις φαρμακα,δεν μου εδωσε καμια.

Edited by - Notirk on 11/10/2011 07:50:05


Προφανώς θα είχαν προσθέσει μερικούς κύβους καλκονίτ στο πλυντήριο.
Αυτά γίνονται, τα ξέρουν και οι εξωγήινοι.
Τριάντα εννέα κατασκευαστές πλυντηρίων, συνιστούν ανεπιφύλακτα καλκονίτ.
Με τους εξωγήινους γίνηκαν σαράντα τα παλληκάρια.

Άντε βρε, καλά ......σαράντα

Υ.Γ
Άσχετο
Μήπως οι γιατροί εκτός από τα χάπια σε συμβούλευσαν μακριά από αλάτι, καφέδες, οινοπνευματώδη, λιπαρά?

Βέβαια όλα αυτά δεν ..... σχετίζονται με την πίεση.
Το πλυντήριο από μόνο του έκανε το θαύμα.
Αλήθεια είχε και στέγνωμα?
Στις πόσες χιλιάδες στροφές?

Να σώσουμε και κανέναν άλλο χριστιανό ρε φίλε!!!
Δεν πρέπει να το κρατάς μυστικό.

Μέρες που είναι....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2011, 13:38:26  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:

ahlobar αν το παπάκι το έχετε ακόμα και αν είναι σε ηλικία που να μπορεί να τρώει κανονική τροφή, ενδιαφέρομαι να το αποκτήσω!

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 11/10/2011 23:28:04


Είσαι απίστευτος!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.



Μα δε κάνω πλάκα
Έχω μια αρσενική και χρειάζομαι μια θηλυκιά για να απαραγωγή

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 12/10/2011 13:39:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.21875
Maintained by Digital Alchemy