ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Η εκπομπή της Δρούζα στις 4 το απόγευμα στην ΝΕΤ (Ατλαντίδα, UFO, ταξίδια στον χρόνο)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 12
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 10:31:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ζηλεύεις ε; Ζηλεύεις που ενώ εγώ θα εξευρενώ και θα μελετώ εξωγήινους πολιτισμούς σε 2000 χρόνια εσύ θα παίζεις μπριτζ με τους αράπηδες και τους πακιστανούς στην κόλαση. Ζήλια - ψώρα.

Ειλικρινά τι πέρνεις - δεν είναι φυσιολογικό για κάποιον να μένει χωρίς ύπνο για 5 μέρες. Το μυαλό μου πάει κατευθείαν κάπου αλλού.
(Στην εσχάτη, εάν έχεις καλό πράμα κάνε και μία πάσα - μην είσαι μονοφαγάς)

ΧΡΗΜΑΤΟΣΟΤΗΣΗ!!!
Κάνε κάτι πολύ απλό - βάλε μία αγγελία. Ζητείται χρηματοδότης για να με βοηθήσει να αποκαλήψω το μυστικό των αιώνων - όλο και κάποιος θα βρεθεί να μοιραστεί την δόξα μαζί σου. Στην τελική γιατί δεν ζητάς βοήθεια από τους "αξιολογότατους μεγάλους εκδότες". Αυτοί δεν θέλουν δηλαδή την δόξα και μοιραστούν το μεγαλείο μαζί σου;
Άλλωστε πικρά τα ψέματα: εάν ήσουν ερευνητής που πεθαίνει για την αλήθεια θα είχες πουλήσει ακόμα και την οικία σου για οδηγήσεις εκεί τα κανάλια και τους δημοσιογράφους και να τους αποδείξεις πόσο δφάλουμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ - αλλά....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 10:50:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Έχω αρχίζει να πρήζομαι, αλλά θα μιλήσω όμορφα για χάρη του Ευστράτιου. Ευστράτιε δεν έχω πύραυλο να σε πάω στη Σελήνη, ούτε να σου στείλω νοητικές εικόνες μπορώ


Ειχαν ομως οι Αμερικανοι που οντως πηγαν.Και περιφορα γυρω απο την Σεληνη εκαναν και δορυφοροι αλλων χωρων.Και επιβεβαιωθηκε η προσγειωση των Αμερικανων οχι μονο απο φωτογραφιες αλλα και με αλλες μεθοδους.Μονο ονειροφαντασμενοι ερευνητες της πλακας δεν το αποδεχονται.

quote:
Αλλά όποια πηγή και να αναφέρω θα μου τη βγάλετε σκάρτη και χαιβάνια σαν τον medtech περιμένουν απάντηση από επίσημους φορείς

Απαντησεις περιμενω απο την ΔΙΕΘΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ με τις αυστηρες της απαιτησεις αναφορικα με την μεθοδολογια των μελετων και των ερευνων και το peer review που ασκει και ΟΧΙ απο αυτον που κοιμαται και νομιζει οτι πηγε στην σεληνη με το αστρικο του σωμα.

quote:
Αλλά όποια πηγή και να αναφέρω θα μου τη βγάλετε σκάρτη και χαιβάνια σαν τον medtech περιμένουν απάντηση από επίσημους φορείς. Να σε σίγουρος όμως med ότι σε αναμέτρηση face to face θα καταλάβαινες ποιος δεν έχει σύμπλεγμα κατωτερότητας και ποιος θα αποκτούσες.
Δεν μπορώ να σε πάρω και σοβαρά στο κάτω κάτω προστατεύεις αυτά που σε χαρακτηρίζουν στην κοινωνία των φαύλων, ως σπουδαγμένο. Το κύρος σου προστατεύεις όπως όλοι οι γιατρουδάκοι που κοροιδεύουν την εναλακτική ιατρική για να μην χάσουν την αυθεντία τους. Ουτέ ένας από τους σπουδαίους γιατρούς σας δεν έχει βρεί τη θεραπεία του καρκίνου αντιθέτως με την εναλακτική ιατρική. Το προβλήμα είναι πώς όσοι τη βρήκαν και τη δημοσίευσαν, λιδορήθηκαν πρίν καν εξετάσουν την μέθοδο και ως δια μαγείας εξαφανίστηκαν χωρίς ιχνή (στο πάτο καμιάς θαλάσσας ή σε κανένα βαρέλι με οξύ, οι Λευί είναι μανούλες σε αυτά, ρωτήστε και τον Alex.)



Και ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΣΥΝΟΜΩΣΙΟΛΟΓΙΑ κυριες και κυριοι.

Δεν υπαρχει εναλλακτικη ιατρικη και κλασικη ιατρικη υπαρχει ιατρικη που ειναι ιατρικη και ιατρικη που ΔΕΝ ειναι ιατρικη δηλ δεν θεραπευει.

Στις διπλα τυφλες κλινικες μελετες η "εναλλακτικη" "ιατρικη" κατακρημνιζεται.

Η ΜΟΝΗ ιατρικη που ΕΧΕΙ βρει θεραπειες για τις διαφορες μορφες καρκινου (που δεν ειναι ενα ειδος ασθενειας εξυπνακια αλλα πολλες και διαφορετικες και καθεμια χρηζει διαφορετικης μορφης αντιμετωπισης εξυπνακια που διαβασες πεντε βιβλια φιλοσοφιας και νομιζεις οτι εγινες πανεπιστημονας και παντογνωστης) και που οι επιτυχιες της επιβεβαιωνονται απο τις κλινικες δοκιμες,την μακροχρονια παρακολουθηση των ασθενων που υποβληθηκαν στις θεραπειες ειναι η ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ βιοιατρικη,η ιατρικη που βασιζεται στο γεγονος οτι το σωμα μας αποτελειται απο μορια που αλληλεπιδρουν μεταξυ τους με ολους τους επισης ΧΙΛΙΟεπιβεβαιωμενους κανονες της χημειας,της φυσικης και της βιολογιας.

ΜΑΘΕ ΟΤΙ ΧΑΡΗ στη επιστημονικη ιατρικη επιτευχθηκε η πληρης ιαση σε ΠΟΛΛΕΣ μορφες καρκινου και η παραταση της επιβιωσης σε αλλες.

Οι εναλλακτικες μπουρδοιατρικες ΠΟΤΕ δεν καταφεραν να επιτυχουν κατι αναλογο και οι "επιτυχιες" τους βασιζονται μονο σε ανεκδοτες μαρτυριες (πηγε η θεια του ξαδερφου του μπατζανακη και εγινε περδικι).Οταν ασκειται επιστημονικη μεθοδολογια αξιολογησης των αποτελεσματων τους ΚΑΤΑΚΡΗΜΝΙΖΟΝΤΑΙ.

Α και μιλας σε ατομο που προσβληθηκε απο λεμφωμα και εγινε καλα μετα απο χημειοθεραπεια.(αυτα για τις αθλιες συκοφαντιες σου παλαβιαρη οτι τα παιρνω για να καταπιεσω τις εναλλακτικες μπουρδοιατρικες.Αμα εχετε τα @@,παραδεχτειτε στον κοσμο οτι οι "θεραπειες" της εναλλακτικης αποτυγχανουν στις κλινικες δοκιμες).


Να σε μαθω λιγη επιστημονικη μεθοδολογια φαντασμενε?

Ανευ χημειοθεραπειας και ακτινοθεραπειας:

Ποσοστο πενταετους επιβιωσης ασθενων με λεμφωμα Hodking:5%

Με χημειοθεραπεια και ακτινοθεραπεια:

Ποσοστο πενταετους επιβιωσης ασθενων με λεμφωμα Hodking (σταδιο Ι):90%

Φερε μου καμια κλινικη μελετη εξυπνακια που να δειχνει οτι ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ειδος εναλλακτικης μπουρδοιατρικης καταφερε να παρατεινει την επιβιωση ή να θεραπευσει ασθενη με οποιοδηποτε ειδος καρκινου και μετα ελα να πεταξεις τις μπουρδες σου οτι η "εναλλακτικη" εχει βρει θεραπεια για τον καρκινο.

Μονο ανεκδοτες μαρτυριες και αγνοια της επιστημονικης μεθοδολογιας αναφορικα με την αξιολογηση των θεραπειων υποστηριζουν τις εναλλακτικες μπουρδοιατρικες.

Αντιθετα η επιστημονικη βιοιατρικη,περναει το τεστ και καταφερε να αντιμετωπισει ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΑΤΑ πληθος ασθενειων ενω η επιστημονικη μεθοδολογια που ακολουθει σε αντιθεση με τους αγυρτες της "εναλλακτικης","ολιστικης" (εχει πολλα ονοματα η αγυρτεια) της επιτρεπει να ξεχωριζει ποιες θεραπειες ειναι ΟΝΤΩΣ αποτελεσματικες και ποιες ΟΧΙ.


ΠΟΤΕ ΚΑΤΑΠΙΕΣΕ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ?

ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΥΜΑΤΙΩΣΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΟΛΟ ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΠΟΥ ΚΟΥΡΑΡΑΝ ΤΟΠΥΣ ΦΥΜΑΤΙΚΟΥΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΝ ΠΙΑ?

ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΜΒΑΝΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΙΟΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΚΤΗΡΙΑΚΕΣ ΛΟΙΜΩΞΕΙΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΑΝ ΟΙ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΑΝΑΝ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΩΛΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΩΝ ΑΣΘΕΝΕΙΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΜΒΑΝΑΝ ΟΙ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΙ?


Και εαν σου βασταει,στο μελλον ΜΗΝ προστρεξεις στην επιστημονικη ιατρικη για να σε θεραπευσει.

Να υποβληθεις ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ σε "εναλλακτικες" "θεραπειες".Οταν παθεις εμφραγμα ή καρκινο ή διαβητη ριξτο στο ρεικι ή στον βελονισμο ή στην ομοιοπαθητικη η πηγαινε στους αγυρτες που υποστηριζουν ΨΕΥΔΩΣ οτι οτιδηποτε φυσικο ειναι αποτελεσματικο και ασφαλες και ριξτο στη βοτανοθεραπεια ή σε οποιοδηποτε αλλο ειδος αναξιοπιστης "εναλλακτικης¨ επιθυμεις.Και ΤΟΤΕ θα δεις ποσα απιδια χωραει ο σακος.


Οσο για τη διαρκη συκοφαντια που ακουμε οτι οι γιατροι τα παιρνουν απο τις εταιριες για να καταπιεζουν την "εναλλακτικη" μαθε οτι η "εναλλακτικη" ειναι μια ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ δισεκατομμυριων δολαριων και θα μπορουσε ανετα να δωροδοκησει για να βγαλει κλινικες μελετες που να βγζουν τα προιοντα της αποτελεσματικα.ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ κατακρημνιζεται και παλι στις κλινικες δοκιμασιες.

Εχει τα φραγκα η δηθεν "αγνη" "εναλλακτικη" για να δωροδοκησει.Και τα παιρνει απο τους ασθενεις ΚΑΙ τους πουλαει αχρηστες θεραπειες απο πανω.Και πανε τα καρακοροιδα και τα ακουμπανε στους αγυρτες.


quote:
Όταν ένας άνθρωπος αρχίζει να αποκτά ανώτερες γνώσεις(μακρυά απο τα επιτευγμάτα του υλικού πεδίου), αυξάνονται η κραδασμοί του και κρυσταλοποιείται η ψυχή του.

Διαγνωση:New Age ελληνοκεντρισμος αλα Ντενικεν.


quote:
(σίγουρα έχεις φάει γερό ξύλο στη ζωή σου, έλλην123, εκτός από κουτόχορτο, βεβαίως βεβαίως

Φαινεται απο χιλιομετρα.

quote:
Ενα άλλο παράδειγμα είναι ο θεός (αδιάφορο το όνομα), όσοι ελπίζουν να τον συναντήσουν νόμιζουν ότι είναι αρκετό να ζουν την ζωούλα τους χωρίς να πράτουν το κακό (αν ξέρουν να το ξεχωρίζουν) ή πράτοντας το καλό μόνο και μόνο για να μαζέψουν ένσυμα παραδείσου. Αυτό δεν είναι αρκετό, ο θεός μας έδωσε τη σκάλα(ψυχή), για να ανέβουμε και να τον δούμε, αν τώρα σπάμε τα σκαλάκια ένα ένα αφιερώνοντας τη ζωή στη καθημερινότητα, όχι μόνο δεν θα ανεβούμε, αλλά δεν θα έχουμε και σκάλα στο τέλος!

Φερε μου αποδειξεις οτι υπαρχει θεος και οτι υπαρχει ψυχη και μετα αρχισε να μιλας για σκαλες και ανσανσερ.


Τυφλη πιστη λοιπον,συνομωσιολογια,επιθεσεις ad honimen,αλαζονια,επιπλαστη αισθηση ανωτεροτητας,μεταφυσικες ατεκμηριωτες αποψεις,αστρικα σωματα,θεοι,δαιμονες κτλ

Εκει καταληγει οποιος απεμπολει την επιστημονικη μεθοδολογια.Οταν παρασυρθεις στην τυφλη παραδοχη οτιδηποτε σε ευχαριστει ΕΚΕΙ καταληγεις.Οταν δεν εχεις μετρο για να συγκρινεις τι εστι αξιοπιστο στοιχειο και τι ΟΧΙ,δεν εχεις και μετρο στο τι θα δεχτεις οτι ισχυει και τι οχι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 11:07:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ουπς, έστειλα ξανά την ίδια απάντηση. Τι να κάνουμε τρέχουμε στην δουλειά.
Γιατί εγώ τουλάχιστον έχω δουλειά, δεν δουλέύω τον κόσμο...

Dear PREDATOR, ένας από τους λόγους είναι ότι έχω βαρεθεί από τους διάφορους "σωτήρες και φωστήρες" που ενώ δεν έχουν κάνει τίποτα στην ζωή τους, μπορούν και βρίζουν προβληματικούς περίπου όλο τον γήινο πληθυσμό και επίσης να προσβάλουν κατάφορα το παρατσούκλι με το οποίο μπαίνουν να μιλήσουν σε ένα forum.

Αλήθεια ΧΧΧΧ123 τι στο καλό σημαίνει το 123;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 11:11:32  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
medtech μην μπαινεις στο τρυπακι που ξεκινησε ο ΧΧΧΧ123, γιατι σε παρασυρει εκει που εκεινος θελει... ας τον να λεει, εκεινος θα εχει προβλημα

OAHNNSEA, προφανως το 123 πρεσβευει το μεχρι που μετραει? ή οτι ειναι ο 123ος Ελλην!!!! Αναμφιβολα το γνωριζει ο ιδιος! Ας τον παραγκωνισουμε, ας τον τιμωρησουμε και εμεις (απο ποιον αλλον τιμωρηθηκε δεν μας ειπε) και ας περασει στην αφανεια!


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 11:18:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
medtech μην μπαινεις στο τρυπακι που ξεκινησε ο ΧΧΧΧ123, γιατι σε παρασυρει εκει που εκεινος θελει... ας τον να λεει, εκεινος θα εχει προβλημα


E μα ποια ξερεις ποσες φορες εχω ακουσει την ΙΔΙΑ μπουρδα (οτι τα παιρνω απο τις μεγαλες εταιριες) απο τους υποστηρικτες των αγυρτειων οταν εκθετω το ΠΟΣΟ τσαρλατανε ειναι οι μεθοδοι τους?

Ναι βρε παιδια,δεν προλαβαινω να ανοιγω λογαριασμους για να καταθετω τα φραγκα που μου ακουμπανε οι φαρμακευτικες για να καταπιεζω τους "εναλλακτικους" (βλεπε τσαρλατανους με την βουλα).

OANNHSEA αναζητω το Baldurs Gate Throne of Bhaal (αχααααα,να που αποκαλυπτεται τελικα η συνδεση μου με υποχθονιες σατανικες δυναμεις!!!)για να ολοκληρωσω την τριλογια.

Go for the eyes Booo!Go for the eyes!!!
"squeeeeek"!

Go battle Boo!Run Boo Run!

Edited by - medtech on 17/11/2006 11:23:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 11:24:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
τελικα ο ελλην123 ειναι ενα ακομη ατομο που εφαγε αρκετη μπουρδολογοσουπα με μπολικη κουτοχορτοπιτα απο τα γνωστα λαμογια

ειναι γνωστη η μεθοδος που εχουν τα λαμογια

περνουν την οποια ιστορικη αναφορα και την ξεχειλωνουν για να την φερουν στα μετρα τους

ετσι μπορουν να παρουν σαν παραδειγμα την τροια
(την πολη που βρεθηκε στα παραλια της μικρας ασιας)
και να φτασουν στο συμπερασμα οτι ο αχιλλεας ηταν πραγματικο προσωπο

η <<λογικη>> τους ειναι απλη

ο ομηρος αναφερει εναν πολεμο που εγινε μεταξυ ελληνων και τρωων στην μικρα ασια
με τους ελληνες ηταν και ο αχιλλεας στον πολεμο ελαβαν μερος και οι θεοι

βρεθηκε πολη εκει που ελεγε ο ομηρος
αρα ολα εγιναν ετσι οπως τα ελεγε ο ομηρος

με την ιδια λογικη περνουμε ενα ιστορικο γεγονος
(τιτανικος)
και καταληγουμε οτι ολες οι ταινιες που εχουν αναφορα στον τιτανικο ειναι πραγματικες ιστοριες


ελλην123 με ρωτησες ποιες αποδηξεις θα δεχομουν μολις στις ανεφερα
αρχησες για συνωμοσιες και διαφορες γνωστες απο το στρατοπεδο σου δικαιολογιες
αν ποτε φερεις καποια αποδηξη που ναμην καταρηπτεται τοτε ευχαριστως να το συζητησουμε
αλλα μεχρι τοτε απλα θα εισαι για τα πανηγυρια
αντε και καλα διαπλανητικα ταξιδια

υ.γ. και μην ξεχασεις το φωτοσπαθο


Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 11:27:35  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Nαι... σαν αλλος Darth Wader... αλλα εγω το κοβω ποιο πολυ για Michael J. Fox στο Back To The Future... ΧΧΧ123 που εχεις κρυμμενο οτ DeLorean ????


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΗλίαςΡ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


220 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 12:01:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΗλίαςΡ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είναι καν καλος ούτε να δίνει τροφή στα προϊοντα της φαντασίας του... Προσπαθεί παρατηρώντας μερικες τελίτσες και γραμμούλες σε φωτογραφίες του SOHO να δει αυτα που θέλει και να πεισει και τους υπολοιπους... Τώρα να του εξηγήσουμε τι είναι αυτά που βλεπει; Χαμένος κόπος. Έτσι κι αλλιως θα μας πει πως απλα του μεταφερουμε αυτα που τα αφεντικα μας μας λενε, θα πει πως οι φωτο ειναι ρετουσαρισμενες, θα βαφτισει τις εξηγησεις υπεκφυγες κλπ κλπ.

Τουλάχιστον εγώ δεν θα μπω στον κοπο. Αλλα αν το είχες ψάξει λιγο παραπάνω θα είχες βρει καλύτερο υλικο για τροφη στη φαντασία σου. Ούτε στο να κοροιδεύεις τον εαυτο σου δεν είσαι καλος... Αντε, πάρε τις παρακατω φωτο απο το SOHO, δείξτες και στους φίλους σου τους Ελ, για να χαρειτε λιγακι και να αυτοικανοποιηθείτε πως κάτι βρήκατε...Δε θα σου πω τι βλεπεις. Ετσι κι αλλιως δεν εχει νοημα για σένα.

Πάσαρε τες και σε ατομα με αγνοια, και θα τους πεισεις ότι μέχρι και τον εαυτο σου βλεπεις σε αυτες να ταξιδευει. Το πιο ευκολο πραγμα είναι αυτο. Το μόνο που σε σταματαει ειναι το ήθος και η υπευθυνότητα. Αλλα μάλλον ζητάω πολλά.

Πλέον δε χρειαζεται πεισεις καποιον πως οι άγνωστης ταυτοτητας ιπταμενες τελιτσες είναι διαστημοπλοια... Έχεις καλυτερο υλικο. Καλή διασκέδαση.


http://lasco-*www*.nrl.navy.mil/debris_gif/980114_0340c3.gif

http://lasco-*www*.nrl.navy.mil/debris_gif/960524_c3.gif

http://lasco-*www*.nrl.navy.mil/debris_gif/970430_c2b.gif

http://lasco-*www*.nrl.navy.mil/debris_gif/960525_c2.gif

ΣΣ: βγάλτε τα αστερακια απο το www γιατι αλλιως το λινκ δε θα δουλεψει. Αν δε βαλω τα ** τα λινκ βγαινουν πολυ περιεργα στην παραθεση...

Edited by - ΗλίαςΡ on 17/11/2006 13:06:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 12:08:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ
ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΓΡΑΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.
ΕΛΛΗΝ123 ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΤΕ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΝΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ
ΒΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΤΕ.
ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΤΕΣΤΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 12:15:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


quote:

Johnie τις εξυπνάδες στους φίλους σου. Εγώ δεν έχω μικύ μάους.



ο μικυ μαους ηταν ελληνας!

Μικυ Μαουσιδογλου λεγοταν και πηγε μεταναστης στην αμερικη


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΛΛΗΝ123
Νέο Μέλος


49 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 12:45:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΛΛΗΝ123  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καραγκιοζάκηδες ζητάγατε αποδείξεις, το πρόγραμμα της ΝΑΣΑ το κατεβάσατε, αν όχι τι μιλάτε; Δεν είδα σχόλια, εγώ είμαι που αποφεύγω;

Αν τα βιβλία δεν σας κάνουν, φαίνεται το επίπεδο σας. Και πάνω από όλα ξέρετε χωρίς να έχετε διαβάσει. Med ακουλουθώντας ένα υγιεινό τρόπο ζωής δεν θα χρειαστεί ποτέ το επαγγέλμα σας, ουτέ για καρκίνο, ούτε για τον προστάτη, ουτέ καν για το δόντι. Πείνα που θα έπεφτε. Ο Πυθαγόρας έπαιζε χορδές και θεράπευε τους τρελούς. Τώρα για κάποιο μυστήριο λόγο νομίζετε ότι είστε καλύτεροι απο αυτόν, αλλά όπως είπα, νομίζετε. Για τους άσχετους το 123 είναι ο λεξάριθμος του Έλλην. Είμαι δυο φορές Έλλην γιατί γεμίσαμε ρωμιούς και γραικύλους(τι είναι τούτο τρώγεται;)Φυσικά αυτά είναι μπουρδές γιατί το λέτε εσείς με ποίες γνώσεις;
Το θεό med δεν μπορώ να στον δείξω, πρέπει να το έχεις και λίγο μέσα σου, διαφορετικά δεν γίνεται, είπα η φύση αποκαλύπτεται στα όμοια της, ξέρεις ποιος το είπε αυτό ή πολλά ζητάω; Για την αύρα δεν μου απάντησες, το αποφεύγεις;
Τώρα το ποιος κοιμάται και ονειρεύεται είναι άλλο θέμα, αλλά δεν μπορώ να κάθομαι να αποδεικνύω τα αυταπόδεικτα. Θα διαβάσετε καμιά από τις πηγές που έδωσα ή θα συνεχίσετε να μου πρίζετε τα @@ γιατί μόνο σε αυτό είστε καλοί; Πάντως για να μην τους δίνετε σημασία φαίνεται και η διάθεση σας γι αυτό πάυω να απαντάω σε κρεατόμαζες. Δεν είμαστε όλοι έξυπνοι για να τα καταλαβαίνουμε όλα, κάπιοι πιστεύουν ότι είναι, αλλόι μπορούν να το αποδείξουν.
Predator με σήμα των thundercats νομίζω δεν χρειάζεται αναφορά στο ποίος είναι ο γελοίος εδώ, πρόσεχε τον Μάμαρα.
Μόνο με τη μεθόδο του Ήφαιστου θα έβαζαν μυαλό κάπιοι εδώ, αλλά δεν έχω τσεκούρι.
Διαβάστε κανένα βιβλίο ξερόλες και μετά τα λέμε, γιατί τελικά για να μιλήσει κάποιος μαζί μου πρέπει να έχει κάποιες στοιχειώδεις γνώσεις που δεν έχετε η πλειοψηφία των μαζών εδώ μέσα. Και μια και ακούστηκε και ο Darth Vader, to death star είναι αντιγραφή του Ιάπετου(τι είναι τουτό, δεν το είπε στο πάρα πέντε).
"που εχεις κρυμμενο οτ DeLorean ????"
Το έκρυψα όταν έσκυβες predator, μην μου το λερώσεις.

Πολύ θα ήθελα να δω τις φατσούλες σας τι χρώμα θα έχουν σε 5-6 χρονάκια απο τώρα και να δω τι θα λέτε τότε. Με τους φαλλόσοφους εδώ δεν θα ασχοληθώ άλλο αρκετή αξία σας έδωσα.Hasta la vista jackassesΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 12:53:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το ζήτημα δεν είναι τι θα λέμε εμείς αλλά που θα έχεις κρυφτεί εσύ για να μην μπορούμε να σε βρούμε - αν και μέχρι τότε θα έχεις βρει κάτι καλό να μας πασάρεις.

Δεν μου απάντησες όμως στο ζήτημα της χρηματοδότησης - θέλεις να πεις ότι ΠΟΤΕ δεν δοκίμασες να βρεις χρηματοδότες για να αποδείξεις τις ιδέες σου. Ή μήπως περιμένεις να έρθουν τα "χρόνια των αποδείξεων"

Καλέ PREDATOR δεν ήρθε με Delorian - με την μηχανή του χρόνου του Γουελς έκανε την δουλειά...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΗλίαςΡ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


220 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 13:45:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΗλίαςΡ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΛΛΗΝ123 (κατι σαν το 007 του James Bond είναι αυτο το 123), ναι κατεβασα το προγραμμα, το εγκατέστησα, το ανοιξα και δεν είδα τιποτα. Ειδα σε μια απεικονιση της σεληνιακης σφαιρας απο διαφορες περιοχες να λειπουν φωτο, μεταξυ αυτων και τον πόλο, αλλα σε αλλες απεικονήσεις όλες οι περιοχες ήταν καλυμμένες με φωτο. Και λοιπον;

Το πως έβγαλες συμπερασμα πως η Σελήνη είναι κοίλη δεν είναι περιεργο... Εδω μερικες τελιτσες σε φωτο του SOHO τις ονομαζεις διαστημόπλοια των Ελ... Πλέον τιποτα δε μου προκαλει έκπληξη.

Γράφεις "Δεν είδα σχόλια, εγώ είμαι που αποφεύγω;"

Κοίταξε να δεις, δε χρειαζεται ο καθενας να σου απανταει σε καθε ασυναρτησία... Η μη απαντηση δε σημαινει αποδειξη των ασυναρτησιών σου. Αν ειναι ετσι, εχεις ευκολη δουλεια... Η ΝΑΣΑ έχει μερικα δις φωτο στα site της. Πάρτε τες μια μια και λεγε πως εχουν ουφο, ειναι παραποιημένες κλπ κλπ. Καποτε θα βαρεθουμε να σου απανταμε και περιχαρης τοτε θα μπορεις να πεις: "Δεν ειδα σχολια για τη φωτο υπ' αριθμο 134564, εγώ είμαι που αποφευγω;"

Αντε, έχεις δουλεια. Πολύ σοβαρη δουλεια. Να κοροιδεύεις τον εαυτο σου και τον κοσμο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 15:49:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Med ακουλουθώντας ένα υγιεινό τρόπο ζωής δεν θα χρειαστεί ποτέ το επαγγέλμα σας, ουτέ για καρκίνο, ούτε για τον προστάτη, ουτέ καν για το δόντι


Οι γνωστες αγυρτοβλακειες της πενταρας.

Και την καλυτερη τροφη να παρεις και τον πιο υγεινο τροπο ζωης να ακολουθεις ΠΑΛΙ δεν γινεσαι απροβλητος στις ασθενειες!


Αλλα οπως ειπα ο καθενας παει και διαβαζει πεντε μπουρδοβιβλια φιλοσοφιας και αγυρτειας και το παιζει πανεπιστημονας.

Εγω ξαναεπαναλαμβανω την προκληση.Ετσι και παθεις κατι σοβαρο (οχι κρυωματακι που περναει μονο του) ΜΗΝ υποβληθεις σε θεραπεια επιστημονικης ιατρικης.Για να δεις ποσα απιδια χωραει ο σακος.


quote:
Πείνα που θα έπεφτε.

Μακαρι να εξαφανιζοταν οι ασθενειες εξυνακια και μην στεναχωριεσαι οι ΑΞΙΟΙ δεν χανονται.

quote:
Ο Πυθαγόρας έπαιζε χορδές και θεράπευε τους τρελούς.

Χουχαχαχαχαχαχχα!Αλλα εσυ του ξεφυγες.

quote:
Για τους άσχετους το 123 είναι ο λεξάριθμος του Έλλην.

Δεν εχεις αφησει αγυρτια και αγυρτια βλεπω.Σε λιγο θα μας πεις και το ζωδιο σου.

quote:
Το θεό med δεν μπορώ να στον δείξω, πρέπει να το έχεις και λίγο μέσα σου, διαφορετικά δεν γίνεται, είπα η φύση αποκαλύπτεται στα όμοια της, ξέρεις ποιος το είπε αυτό ή πολλά ζητάω; Για την αύρα δεν μου απάντησες, το αποφεύγεις;

Εχεις ιδεα ποσες φορες εχω γραψει σε αυτο το φορουμ για την αυρα,εξηγωντας οτι το φαινομενο της αυρας δεν ειναι γνησιο?

Αυρα δεν υφισταται,στην Κιρλιαν ΔΕΝ φαινεται αυρα,νευρολογικες διαταραχες (οπως πχ καποιες μορφες επιληψιας) μπορουν να δημιουργησουν αυτη την εσφαλμενη αισθηση σε ορισμενους ανθρπωους και ανθρωποι που τεθηκαν σε δοκιμασιες για να αποδειξουν οτι κατεχουν αυτη την ικανοτητα απετυχαν παταγωδως.Ευχαριστημενος?

quote:
Και μια και ακούστηκε και ο Darth Vader, to death star είναι αντιγραφή του Ιάπετου(τι είναι τουτό, δεν το είπε στο πάρα πέντε).

Και στον Ιαπετο παλι τελευταιος φτανεις.Το παραμυθι με τον Ιαπετο χιλιοαναλυθηκε σε αυτο το φορουν πολυ πριν εμφανιστεις εσυ και μας κανεις τον εξυπνο.Στο τοπικ 12κλωνο DNA μαλιστα.


Ειμαστε πλεον βετερανοι με περιπτωσαρες σαν κι εσενα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 16:18:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγνώμη που διακόπτω...

Θέλω να ρωτήσω αν το θέμα θα παραμείνει ενεργό, όσο διαρκεί και η τηλεοπτική σεζόν της Δρούζα ή όχι.

Ρωτάω επειδή δεν θα μπω στο forum το Σαββατοκύριακο, θέλω να ξέρω αν είναι, να βάλω να το "γράψω".

Και πάλι συγνώμη για τη διακοπή.

Μπορείτε να συνεχίσετε...


Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 16:19:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Medtech εγώ πήρα την προσφορά της Αtari που έχει και τα τέσσερα Βalburs μαζί σε DVD παρακαλώ. Κάνε μία κίνηση - έχει λιγότερο από 15 ευρώ.

Υ.Γ. Έχεις δίκιο ότι του ξέφυγε. Που θα πάει όμως, κάποια στιγμή θα τον συναντήσει - ποιό γρήγορα πό όσο νομίζει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kosh
Νέο Μέλος


24 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 16:36:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kosh  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ θα ήθελα να δω τις φατσούλες σας τι χρώμα θα έχουν σε 5-6 χρονάκια απο τώρα και να δω τι θα λέτε τότε. Με τους φαλλόσοφους εδώ δεν θα ασχοληθώ άλλο αρκετή αξία σας έδωσα.Hasta la vista jackasses
-----------------------------------------------------------------------

2006+6=2012. ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 16:47:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ο Μικυ Μαους ηταν ελληνικης καταγωγης μεταναστης

και με αποδειξεις παρακαλω!

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 17:00:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μας μπινελίκωσε, μπαϊλντιασε και αφού το ευχαριστήθηκε συκώθηκε και έφυγε...
Θα ξαναγυρίσει όταν τον ξαναπιάσουν τα ψυχολογικά του...

Να θυμασαι χρυσό μου - θα σε περιμένουμε...
(Με ανοιχτές τις αγκάλες - ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stanfromgreece
Πλήρες Μέλος

Greece
1043 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 18:19:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαχαχαχαχαχχααααα....
δεν μπορώ άλλο... θα πεθάνω από τα γέλια...
Μπράβο βρε 123... μπράβο! αφού ξέρεις και τους Thundercats τί άλλο να σου πώ... Μόνο που ο κακός λέγεται Mum-Ra και όχι μαμαρα... αλλά δεν πειράζει... το ίδιο μυαλό χειμώνα καλοκαίρι... τί να σου κάνει...
Αλήθεια... αφού ΔΕΝ βλέπεις TV και δεν διαβάζεις τίποτα άλλο εκτός απο "Πλεύρη" (για τον Καλέντζη δεν απαντάς... καλααααα) και "επιστημονικές" (και καλά) μελέτες... τους Thundercats από πού τους ξέρεις? Μας δουλεύεις? Και μας βρίζεις κιολας!!!
Παντος έχεις πολύ πλάκα... οι βρισιές σου μου θυμίζουν διάλογο Κακαουνάκη-Ζουράρη στην εκπομπή του Μητσικώστα... (Αυτό το βλέπεις???)
Τέλος πάντων... ένα έχω να πώ! ΠΑΙΔΙΑ...ΑΨΗΦΙΣΤΕ ΤΟΝ... το να μην του δίνουμε σημασία από εδώ και πέρα σε ότι χαζομάρα μας αραδιάσει θα είναι η καλύτερη τιμωρία του...
Κosh...όπως πάντα... όλο και κάποιος νέος θα φανεί να πετάξει μια μπαρούφα για το 2012 και να την κάνει... και εσύ σε αυτή την κατηγορία ανήκεις?Δεν σε δασκάλεψαν καλά... οι όμοιοί σου γράφουν ανορθόγραφα!!!Μήπως θα πρέπει και εμείς να δούμε την δική σου φατσούλα σε 5-6 χρόνια που δεν θα έχει γίνει τίποτα για να δούμε πώς θα είναι? Α! και ξέχασα... για το 2012 υπάρχει άλλο topic... μην τα κάνουμε όλα εδώ μέσα σαλάτα... μας φτάνει 1(23)σεφ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 18:44:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ο Μικυ Μαους ηταν ελληνικης καταγωγης μεταναστης


Οποιος ξανακλέψει θέμα του περιοδικού μου χωρίς την έγκριση του εκδότη θα φάει μύνηση για κλοπή πνευματικής ιδιοκτησίας. Συνενοηθήκαμε Τζόνυ??

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wendigo
Μέλος 3ης Βαθμίδας


561 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2006, 20:38:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wendigo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μας μπινελίκωσε, μπαϊλντιασε και αφού το ευχαριστήθηκε συκώθηκε και έφυγε...
Θα ξαναγυρίσει όταν τον ξαναπιάσουν τα ψυχολογικά του...

Αναρωτιέμαι αν και την επόμενη φορά θα του πούμε τρυφερά για τον Βολταίρο...
Δεν συμφωνώ με την υπερβολικά ήπια αντιμετώπισή του από τον -πάντα προσεκτικό, ομολογουμένως- Dying Incubus. Επιπλέον όλα τα post του παιδαρά πέρα από υβριστικά (οπότε θα έπρεπε να τα είχε φάει ο μαύρος Χάρος) είναι ακόμα και τώρα γεμάτα από λεξούλες και εκφρασούλες που όταν τις γράφει άλλος δεν προλαβαίνει να φύγει μόνος του από το φόρουμ.
Η τακτική του να υπομένουμε κάθε πίθηκα που μπινελικώνει ασύστολα, μην του χαλάσει η ζαχαρένια και μας πει κακούς, μήπως είναι λίγο "μπόσικη" ρε παιδιά;


ΥΓ: Το γνωστό ρητό του Βολταίρου, στην πραγματικότητα δεν το είπε καν ο Βολταίρος! Αυτό που σίγουρα έχει πει είναι:
"Ένα πνευματώδες ρητό δεν αποδεικνύει τίποτα".
Προσωπικά δεν θα υπερασπιζόμουν μέχρι θανάτου το δικαίωμα οποιουδήποτε καθικιού να πει οποιαδήποτε ανοησία του κατέβει στο σάπιο του κεφάλι.
Αλλά, πάλι, έχω παλιοχαρακτήρα.

No Method, No Guru, No TeacherΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cult
Μέλος 1ης Βαθμίδας


67 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2006, 00:34:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cult  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
hendrix,η ταινια που εψαχνες μερικες σελιδες πιο πανω λεγεται the arrival,με τον charlie sheen ,παραγωγης '96.Τωρα παω να συνεχισω το oblivion.
p.s. με το gothic 3 εχει ασχοληθει κανεις;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
A. Kircher
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

USA
1626 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2006, 03:58:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους A. Kircher  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
OBLIVION ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2006, 11:39:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
με το gothic 3 εχει ασχοληθει κανεις;

Οχι ακομα (κλαιει)..

Εχω ασχοληθει με τα GOTHIC I και GOTHIC 2 και μπορω να πω οτι ειναι παιχνιδαρες και οτι μου τρεχουν τα σαλια οταν σκεφτομαι οτι ο κοσμος του GOTHIC 3 θα ειναι εξιδου ζωντανος,με πολλες περισσοτερες επιλογες και οπλυ μεγαλυτερος απο τον κοσμο του GOTHIC 1 και GOTHIC 2.

Και για να γελασετε,την πρωτη φορα που μπηκα στην περιοχη των ορυχειων στο GOTHIC 2 ειχε τοσο σκοταδι που δεν ειδα το καστρο και ακολουθωντας το ποταμι κατεληξα στον πυργο με τις σαυρες (με τον earth dragon)εχοντας θερισει οτιδηποτε υπηρχε στο δρομο μου,εχωντας φρικαρει με τα τερατα που αντιμετωπιζα,απελπισμενη αφου μου τελειωναν τα health potios και μετα οταν ξημερωσε βλεπω που ηταν το καστρο των paladins,ποσο κοντα στην αρχικη μου θεση και τραβουσα τα μαλλια μου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

beyond
Πλήρες Μέλος

Greece
1446 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/11/2006, 16:19:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους beyond  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος beyond  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΝΕΟΝΑΖΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΣΤΙΚΙΣΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΝ ΝΑΖΙ...

ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΒΛΕΠΑΝ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΝΑΖΙ ..
ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΑΝΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ..ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ ΝΑΖΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΛΛΑΓΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

π.χ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΑΡΕΙΑΣ ΦΥΛΗΣ(ΜΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΥΡΗΜΑΤΑ) ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΑ...
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΥΛΗΣ...

ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΛΟΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ "ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ" ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΤΕΤΟΙΟΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΟΤΕΤΟΙΟΙ...

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΤΟΝΟΣ ΑΝΤΙΣΗΜΙΤΙΣΜΟΣ...ΒΟΗΘΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΠΑΓΑΣΗΔΕΣ ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ...

ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ...ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΘΝΙΚΗ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ Η ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΧΑΙΟΥΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΑΘΟΣ...
ΓΕΝΙΚΩΣ

Ήρθα, είδα, νίκησα, είπε ο στρατηγός. Ανέβηκες, ξεκίνησες, έφτασες! ώρα να κατεβείς! λέει ο φιλόσοφοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/11/2006, 11:13:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΝΕΟΝΑΖΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΣΤΙΚΙΣΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΝ ΝΑΖΙ...

ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΒΛΕΠΑΝ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΝΑΖΙ ..
ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΑΝΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ..ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ ΝΑΖΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΛΛΑΓΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

π.χ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΑΡΕΙΑΣ ΦΥΛΗΣ(ΜΕ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΥΡΗΜΑΤΑ) ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΑ...
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΥΛΗΣ...

ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΛΟΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ "ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ" ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΤΕΤΟΙΟΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΟΤΕΤΟΙΟΙ...

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΤΟΝΟΣ ΑΝΤΙΣΗΜΙΤΙΣΜΟΣ...ΒΟΗΘΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΠΑΓΑΣΗΔΕΣ ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ...

ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ...ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΘΝΙΚΗ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ Η ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΧΑΙΟΥΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΑΘΟΣ...
ΓΕΝΙΚΩΣ


Δεν θα μπορουσα να τα πω καλυτερα.


Με τα παραμυθια και την αγυρτεια κανενος ειδος ανωτεροτητα ή προοδος δεν υποστηριζεται.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Drillgr
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/11/2006, 16:30:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Drillgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω παιδια διαβαζω το topic και εχω χασει την μπαλα...Δηλ. ο ολλος χαμος γινεται για ποιο λογο? Απο δρουζα ξενινησαμε και η καταληξη δεν ξερω ποια ειναι!

PS: Το gothic 3 τζαματο παιχνιδι αλλα κουρσουμι απο απαιτησεις, θελει πανω απο 1.5gb ram για να μην lagαρει...


.::Greek Motorola Community::.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/11/2006, 18:34:57  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Που πηγε ο δειλος ΧΧΧ123??? ξεφουρνιζει κατι και σηκωνεται και φευγει???

Αν διαβαζεις αυτα που λεω:

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΛΥΠΟΨΥΧΙΑ, ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΙς ΜΠΟΥΡΔΟΛΟΓΙΕΣ...

Η ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Η ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗ THUNDERCATS...

ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ... ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΕΛΟΙΟΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΔΗΛΑΔΗ...

ΓΙΑ ΑΥΤΟ, ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΤΡΑΒΑ ΣΤΑ ΣΕΛΙΝΙΑΚΑ ΣΟΥ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ, ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΟΥΤΟ ΝΑΣ... ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ!!!!

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ... ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕ ΧΑΡΗ, ΠΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΑΜΑ ΣΕ ΕΙΧΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ, ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΟΥ...

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ Η ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΕΣΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΕ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ...ΤΡΕΛΟΥΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕΒΟΜΑΙ...

Συγγνωμη απο τους διαχειριστες για τα γραφομενα μου, αλλα ο κυριος με εξωθησε στα ακρα... αλλα δεν συνεχιζω...


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

OANNHSEA
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1892 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2006, 08:02:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους OANNHSEA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
PREDATOR,
Γιατί εξαγριώθηκες τόσο; Άμα είναι να μας εξαγριώνει έτσι όποιος κάνει τον θεό... στο τέλος δεν θα είχαμε νεύρα ούτε ένα καφέ να ποιούμε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 12 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.2338867
Maintained by Digital Alchemy