ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 To παράδοξο του Fermi (περί εξωγήινων πολιτισμών)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 13
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 21:15:47  Εμφάνιση Προφίλ
Μελέτησα πολύ την σημερινή κατάσταση των άστρων.
Σήμερα έχουμε Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 2015 και η ώρα είναι 21.20.

Η κατάσταση στον ουρανό δεν είναι καλή.
Προς Βορράν ευρίσκεται ο Πολικός Αστέρας.
Προς Ανατολάς ο Αλντεμπαράν.
Προς Δυσμάς ο Φομολχούτ και
Προς Νότον ο άστα να πάνε Αλτάϊρ.

Αυτές οι θέσεις εξηγούν το φαλτσάρισμα του kost.Αστρολόγος θέλει να γίνει και μπορεί να με επιβεβαιώσει.

Ο Αλτάϊρ αναγκάζει τον Ερμή να γίνει ανάδρομος κυνηγώντας των αμφίδρομο Πλούτωνα.

Ο Αλντεμπαράν αναγκάζει τον kost να γίνεται...φαύλος κύκλος, επειδή δεν μπορεί να εξηγήσει πως ο Κηφέας θα είναι σε λίγα χρόνια στην θέση του Πολικού Αστέρα.

Δύσκολη κατάσταση.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Osmosis
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


545 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 21:18:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Osmosis
quote:

Δεν βρέχει.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


είναι επειδή φοράς μπούργκα μωρή και δεν καταλαβαίνεις τις ροχάλες

We seldom stop to think that we are
still creatures of the sea, able to
leave it only because, from birth to
death, we wear the water-filled
space suits of our skins.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 21:21:10  Εμφάνιση Προφίλ
Nice.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 21:34:21  Εμφάνιση Προφίλ
Να σου ξεκαθαρίσω οτι το url με τον Ζήκο το έβαλα για πλάκα και δεν υπονόησα πως είσαι θρασύδειλος. Βασικά είναι δυο γραφικές περσόνες από τον Ελληνικό κινηματογράφο, μέχρι εκεί.
Αυτό που θεωρώ εγω, είναι πως ο dsm, ο κάθε dsm, δεν ήθελε τίποτε από τα παραπάνω. Συνεχίζει να είναι αυτός που είναι, σχεδόν απο την αρχή που ήρθε στο φόρουμ. Εσύ θίγεσαι τώρα, γιατί νομίζεις πως έγινε kost για λίγο και εσύ τρόμαξες με τον ρόλο του Κηφέα. Πρόσεξε τι γράφω εδω, χρειάζεται πάνω απο μια ανάγνωση.

Να σου πω επίσης κάτι περί ύπαρξης "κλίκας" στο φορουμ. Την βλέπω σαν τους Reservoir Dogs, την ταινία του Q.Tarantino. Φιλαράκια, όλα ωραία και καλά, μέχρι την στιγμή που θα αρχίσει να σημαδεύει ο ένας τον άλλο με τα ρεβόλβερ. Η "κλίκα" του φόρουμ, μεταξύ της, ανταλλάσει σε ανύποπτο χρόνο απίστευτες ρουκέτες, κάποιες απο τις οποίες έχω εισπράξει κι εγώ, σε κάποιες έχω απαντήσει και κάποιες τις έχω αγνοήσει.

(επίσης έχω ενα beretta 9m στη ζώνη, όταν θα χρειαστεί να το τραβήξω, θα το καταλάβεις).

Είναι όμως "κλίκα" επειδή συνεχίζουν να μιλάνε, επειδή εχουν πιεί πέντε μπύρες μαζί ή συμβαίνει κάτι άλλο; Γιατί οι παρεξηγήσεις δεν ριζώνουν;
Ας πούμε κάτι άλλο: Μπορείς εσύ να προσπαθήσεις να με θίξεις, να σκαλίσεις παλιά μου μηνύματα, να ψάξεις για αντιφάσεις, να βρείς κάλους που με ενολούν και να τους πατάς, κι αυτό συνέχεια. Αν όμως σπάσω, το πρόβλημα θα το έχω εγώ. Εσυ θα εχεις ήδη χαρακτηριστεί. Εγω γιατί να ξεφύγω;

Σκέψου τώρα την δικιά σου αδυναμία, την σκιά σου, και άσε τους ελεεινούς τύπους να λένε οτι γουστάρουν. Σε ενδιαφέρει να μάθεις γιατί ξέφυγες;

(δεν θα σου το πω εγω, ούτε κανένας άλλος. Θα το καταλάβεις αργότερα ή κάποτε)

Edited by - Heretic on 06/11/2015 21:44:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 21:49:27  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Δεν βρέχει.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Που να καταλάβει βρε μπατζάκια...
Που να τον έβλεπες και παλιά.
Εκεί να δεις βροχή! θεωρούσε πήδημα τότε την ξεφτίλα από μια χαζογκόμενα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 21:50:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost
quote:
Αυτές οι θέσεις εξηγούν το φαλτσάρισμα του kost.Αστρολόγος θέλει να γίνει και μπορεί να με επιβεβαιώσει.

Θα μπορούσα να γίνω αστρολόγος κάλλιστα! Και να τα παίρνω χοντρά από μιλφάρες και γκιλφάρες (γιατί είμαι κι ωραίο παιδί, και θα ζητούσαν κι άλλες υπηρσίες), να μού τα σκάνε χοντρά για να τις παραμυθιάζω!!!

αλλά βλέπεις αντί για την ξευτύλα αστρολογία των μαγκαζίνων έχω επιλέξει να ασχολούμαι -μεταξύ πολλών άλλων- με την αστρολογική εικονογραφία, και την Αστρολογική έρευνα στους Μύθους και τα Αρχέτυπα...έχω επιλέξει την Αστρολογία που αγάπησαν οι Πλάτωνας, Νεοπλατωνικοί, Φιτσίνο, Παράκελσος, Γιουνγκ και τόσοι άλλοι απείρως πιο καλλιεργημένοι από σένα...


quote:
Αυτό που θεωρώ εγω, είναι πως ο dsm, ο κάθε dsm, δεν ήθελε τίποτε από τα παραπάνω. Συνεχίζει να είναι αυτός που είναι, σχεδόν απο την αρχή που ήρθε στο φόρουμ. Εσύ θίγεσαι τώρα, γιατί νομίζεις πως έγινε kost για λίγο και εσύ τρόμαξες με τον ρόλο του Κηφέα. Πρόσεξε τι γράφω εδω, χρειάζεται πάνω απο μια ανάγνωση.


Ο dsm ήθελε πάση θυσία να με ξεβρακώσει, απεγνωσμένα λέμε...μιας και σου αρέσουν οι ψυχολογικές προσεγγίσεις δες τη φρασεολογία του και θα το δεις, κάνει μπαμ...αυτό που τρόμαξα μην το ξαναπείς...δηλαδή στις ψυχολογικές προσεγγίσεις Heretic δεν το πολυέχεις και με το συμπάθιο...ο λόγος που τρελάθηκα είναι διότι είναι αδιανόητο για τον δικό μου κώδικα ηθικής να κάνω κάτι για το οποίο έχω πρόσφατα κατηγορήσει άλλον! και όταν ο άλλος ο κόμπλας προσπαθεί απεγνωσμένα να δημιουργήσει κλίμα και να μου κολλήσει τη ρετσινιά του απατεώνα και κλεφτράκου, ενώ εγώ εδώ και τόσα χρόνια έχω δώσει ακριβώς τα αντίθετα δείγματα ήθους, fair play και προσοχής) εκεί πλέον game over για αυτόν...εκεί πλέον η ξευτύλα είναι όλη δική του και τού αξίζει 100% το ξευτύλισμα του...και συ τώρα ψαρώνεις από το ψευτο-μποέμ στυλάκι του...τον έχει τσούξει αυτό το χουνέρι που φαγε! και γι'αυτό καλύτερα που είστε όλοι με το μέρος του να πάρει και λίγο τα πάνω του τ'αγόριμαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 21:53:42  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
kost
τα δυο ελεεινά, ξεχεσμένα και παρακμιακά τυπάκια

DSM και ΑΜΕΙΝΙΑ εσάς εννοεί, ή μήπως εμένα και τον ΠΥΘΑΓΟΡΑ?

Μήπως τον Heretic και τον Sesostris?

Η αλήθεια είναι, πως δυσκολεύομαι να καταλάβω ποιούς εννοεί.

Λίγη βοήθεια?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 21:56:30  Εμφάνιση Προφίλ
Black Knight

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:03:52  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
kost
έχω επιλέξει να ασχολούμαι -μεταξύ πολλών άλλων- με την αστρολογική εικονογραφία

Αστρολογική εικονογραφία?

Μάλιστα.Βλέπουμε μερικά άστρα από την Γη, σε αποστάσεις απίθανες και με την νοσηρή μας φαντασία τους δίνουμε σχήματα ζώων.
Αν όπως πάτε κοντά στον αστερισμό, όχι ζώο δεν θα βλέπετε, αλλά ούτε την τύφλα σας.Σοβαρή ασχολία kost, δεν μπορώ να πω.


quote:
kost
έχω επιλέξει την Αστρολογία που αγάπησαν οι Πλάτωνας, Νεοπλατωνικοί, Φιτσίνο, Παράκελσος, Γιουνγκ και τόσοι άλλοι απείρως πιο καλλιεργημένοι από σένα...

Σαφώς ναι.Ολοι αυτοί ήξεραν τότε, περίπου τα ίδια που ξέρει ο Λεφάκης και η Ιωαννίδου σήμερα.Μιλάμε για απίστευτες αστρονομικές γνώσεις.Μπράβο kost και νόμιζα ήσουν αμόρφωτος.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:04:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

quote:
quote:
kost
τα δυο ελεεινά, ξεχεσμένα και παρακμιακά τυπάκια
DSM και ΑΜΕΙΝΙΑ εσάς εννοεί, ή μήπως εμένα και τον ΠΥΘΑΓΟΡΑ?

Μήπως τον Heretic και τον Sesostris?



Έκανες ωραίοκολλάζ στα μπινελίκια μου για να φαίνονται ακόμα πιο χαριτωμένα και χοσέ! Εμπνευσμένο

όχι ρε, Αμεινίας-Πυθαγόρας μια χαρά φαίνονται, τώρα αν σάς έχουν φίλους τότε ντάξει ουδείς τέλειος!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:08:19  Εμφάνιση Προφίλ
Αθάνατα Ζαγοροχώρια...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:08:45  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
kost
Έκανες ωραίοκολλάζ στα μπινελίκια μου για να φαίνονται ακόμα πιο χαριτωμένα και χοσέ! Εμπνευσμένο

Ευχαριστώ!Η αναγνώριση με...φουσκώνει.Νιώθω άρχοντας στην Σιδηρά Νήσο.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:08:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost
quote:
Αστρολογική εικονογραφία?

όχι ρε βλάκα, ο κλάδος της εικονολογίας (ο σημαντικότερος ίσως κλάδος και μέθοδος έρευνας της ιστορίας τέχνης του 20ου αιώνα) από την αστρολογική εικονογραφία των Warburg και Panofsky ξεκίνησε και στηρίχτηκε...λογής αστρολογικά προγράμματα στην Αναγέννηση και το Μπαρόκ...τώρα θα μου πεις τι σου λέω, λες και έχεις χαμπάρι από το τι σημαίνει 'εικονογραφία'...εδώ 'ιστορία τέχνης' δεν είμαι σίγουρος αν έχεις ακούσει ποτέ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:11:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost
quote:
Σαφώς ναι.Ολοι αυτοί ήξεραν τότε, περίπου τα ίδια που ξέρει ο Λεφάκης και η Ιωαννίδου σήμερα.Μιλάμε για απίστευτες αστρονομικές γνώσεις.Μπράβο kost και νόμιζα ήσουν αμόρφωτος.


ωχ, έλα πλήττω...μα χαμπάρι?? αυτά που έλεγαν και γνώριζαν οι Πλάτωνες για τους πλανήτες οι Λεφάκηδες ούτε που τα διανοούνται...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:11:04  Εμφάνιση Προφίλ
sic

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:11:16  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
kost
όχι ρε, Αμεινίας-Πυθαγόρας μια χαρά φαίνονται, τώρα αν σάς έχουν φίλους τότε ντάξει ουδείς τέλειος!

Αρα οι Sesostris και Heretic είναι υποψήφια ξεχεσμένα και παρακμιακά τυπάκια?

Το λέω επειδή έβγαλες εκτός μόνο τους ΑΜΕΙΝΙΑ-ΠΥΘΑΓΟΡΑ.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:14:42  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Αστρολογική εικονογραφία?

όχι ρε βλάκα, ο κλάδος της εικονολογίας (ο σημαντικότερος ίσως κλάδος και μέθοδος έρευνας της ιστορίας τέχνης του 20ου αιώνα) από την αστρολογική εικονογραφία των Warburg και Panofsky ξεκίνησε και στηρίχτηκε...λογής αστρολογικά προγράμματα στην Αναγέννηση και το Μπαρόκ...τώρα θα μου πεις τι σου λέω, λες και έχεις χαμπάρι από το τι σημαίνει 'εικονογραφία'...εδώ 'ιστορία τέχνης' δεν είμαι σίγουρος αν έχεις ακούσει ποτέ...


Ναι ναι, αστρολογικά προγράμματα.Εχεις δίκιο.Ξέχασα να αναφέρω τους αναγεννησιακούς και μπαροκ και διάφορα κουραφέξαλα, σχετικά με την αστρολογία.Αν νομίζεις βρε, ότι το πως βλέπεις κι αισθάνεσαι εσύ και τα άλλα αστρολογικά θηρία, τα άστρα και τις θέσεις τους, έχει κάποια σημασία στην ζωή στη Γη, τότε πήγαινε από τώρα στην Λ.Αθηνών.Θα σωθείς έγκαιρα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:16:17  Εμφάνιση Προφίλ
Kost, διαβάζεις και τον καφέ?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:18:22  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Kost, διαβάζεις και τον καφέ?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Μόνο κάθε πανσέληνο, επειδή μπορούν και καθρεπτίζονται στο κατακάθι οι πλανήτες.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Συνοδινός.1
Μέλος 2ης Βαθμίδας


336 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:19:54  Εμφάνιση Προφίλ
Κάποιοι ξεσκονίζουν τις φωτογραφίες που στέλνει το Curiosity στη ΝΑΣΑ και ανακαλύπτουν "πράγματα".
Βέβαια, καμιά φωτογραφία δεν είναι τόσο καθαρή που να αποδεικνύει με σαφήνεια κάτι. Αυτό από μόνο του, ίσως και να σημαίνει πως όταν ο παρατηρητής θέλει οπωσδήποτε να δει κάτι, τότε θα το δει και συνήθως βλέπει πράγματα τα οποία έχει ήδη δει στη γη και του είναι γνωστά.
http://www.newmoney.gr/diethni/item/257394-perierges-fotografies-apo-ton-ari-simadia-zois-i-simadi-oti-to-diadiktio-exei-xasei-to-mialo-tou
Είναι άραγε τα ύποπτα αντικείμενα σε όλες τις φωτογραφίες τυχαίοι σχηματισμοί από πέτρες;

Εδώ η ιστοσελίδα με κάποιες ανακαλύψεις του ιδιοκτήτη της από τον Άρη:
http://www.ufosightingsdaily.com/

Edited by - Συνοδινός.1 on 06/11/2015 22:43:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Osmosis
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


545 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:21:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Osmosis
quote:

quote:

Kost, διαβάζεις και τον καφέ?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.


Μόνο κάθε πανσέληνο, επειδή μπορούν και καθρεπτίζονται στο κατακάθι οι πλανήτες.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Ρε μπονόμπο🙊🙊🙊,μην κοροΐδευεις πράγματα που δεν κατέχεις.

We seldom stop to think that we are
still creatures of the sea, able to
leave it only because, from birth to
death, we wear the water-filled
space suits of our skins.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:22:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

quote:
Kost, διαβάζεις και τον καφέ?

μη γίνεσαι σαχλός βρε...και ευτυχως ξεκόλλησες από τα μονολεκτικά και τα σικ γιατί είχα αρχίσει να ανησυχώ και να με πιάνουν τα ενοχικά μου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:24:55  Εμφάνιση Προφίλ
Ναι Μάριε. Μην κοροΐδεύεις πράγματα που δεν κατέχεις. Καλά σου λέει. Άστα για τους επιστήμονες του χώρου.

Και μετά λέει, κάνουμε καζούρα στον Χρίστο Ελ...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:27:55  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
kost
μη γίνεσαι σαχλός βρε...και ευτυχως ξεκόλλησες από τα μονολεκτικά και τα σικ γιατί είχα αρχίσει να ανησυχώ και να με πιάνουν τα ενοχικά μου...

Ναι, ναι. Εκτός των άλλων, είμαι και σαχλός. Αλλά δεν μου απάντησες. Τον καφέ τον διαβάζεις, ή είναι ύλη από άλλο εξάμηνο?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:34:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

ωχ πήρε μπρος το αγόρι, έτσι το θέλω, δυνατά να μπαίνει! αν και τώρα πρέπει να την κάνω ρε γμτ...που το τρελό αγόρι δήλωνε και θαυμαστής του Πλάτωνα που όση σχέση έχει με τον πλάτωνα άλλη τόση έχει η μενεγάκη με την πυρηνική φυσική

άντε ρε σεις καλό βράδυ, ντάξει ό,τι έγινε έγινε, απλά αυτά που είπαμε ισχύουν, δεν ασχολείστε πλέον δεν ασχολούμαι...ούτε και κουτσομπολίστικα υπονοούμενα ε;...και θα΄ναι όλα μια χαράΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:37:00  Εμφάνιση Προφίλ
Μάριε, είσαι πράγματι ελεεινός και τρισάθλιος. Και μιλάω εντελώς σοβαρά τώρα. Με άφηνες τόσο καιρό να κάνω κουβέντες περί πολιτικής, προσωκρατικών, Πλάτωνα και δεοντολογίας, με έναν αστρολόγο?

Kost, όσα ειπώθηκαν μεταξύ μας, ψωμί κι αλάτι. Μπέσα. Δεν γνώριζα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:43:25  Εμφάνιση Προφίλ
Τι λες ρε κουραμπιέ?
Ξέχασα να σε ενημερώσω και έγινα ελεεινός?
Εσύ μου είπες πως ο Σκυλόσοφος είναι ο Sun of Απόσκατα?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:47:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

δεν είμαι αστρολόγος βρε, κουφός είσαι ή βλάκας; και τώρα που το σκέφτομαι κορόιδο έχω πιαστεί γιατί θα'βγαζα πολύ καλύτερα λεφτά αν ήμουν!!

και που'σαι Dsm, το ότι χρησιμοποίησες τη λέξη 'μπέσα' δεν σημαίνει ότι είσαι και μπεσαλής...βαριά λέξη η 'μπέσα' και όσοι κάνουν κατάχρηση του όρου συνήθως είναι ύπουλα ποταμάκια...θα το διαπιστώσουμε λοιπόν από αύριο αν όντως έχεις μπέσα και δεν ξανασχοληθείς μαζί μου...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:50:22  Εμφάνιση Προφίλ
Μάριε, πριν προλάβω να πω οτιδήποτε, το έγραψε ο Σωτήρης. Θες και τα ρέστα τώρα?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2015, 22:52:48  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
kost
δεν είμαι αστρολόγος βρε, κουφός είσαι ή βλάκας; και τώρα που το σκέφτομαι κορόιδο έχω πιαστεί γιατί θα'βγαζα πολύ καλύτερα λεφτά αν ήμουν!!
και που'σαι Dsm, το ότι χρησιμοποίησες τη λέξη 'μπέσα' δεν σημαίνει ότι είσαι και μπεσαλής...βαριά λέξη η 'μπέσα' και όσοι κάνουν κατάχρηση του όρου συνήθως είναι ύπουλα ποταμάκια...θα το διαπιστώσουμε λοιπόν από αύριο αν όντως έχεις μπέσα και δεν ξανασχοληθείς μαζί μου...

Εεε, ναι. Μάλλον είμαι επιπλέον και κουφός και βλάκας. Έτσι όπως το θέτεις...

Σου είπα. Ψωμί κι αλάτι. Δεν γνώριζα. Ειλικρινώς.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 13 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy