ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ-OUR STRANGE STORIES
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
BENTON
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2003, 18:22:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BENTON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ
ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ.ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΦΟΡΤΙΣΗ,ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΡΡΕΑΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ(ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ,ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙΣ ΚΤΛ.).ΠΕΡΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΕΥΘΕΙΓΡΑΜΙΣΣΗΣ ΠΛΑΝΗΤΩΝ,ΠΑΝΣΕΛΛΗΝΟΥ.Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ,ΑΡΚΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΑΣΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ.ΣΑΣ ΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΥΤΕΣ,ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΟΥΜΕ
ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΩΣ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ.ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ,ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΡΟΝ ΓΕΙΑ ΣΑΣ


p.s
ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ
ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2003, 15:39:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ναι...
υπαρχουν τετοιοι "ανθρωποι"...
οι πιο επικινδυνοι ειναι οσοι γνωριζουν την δυναμη τους,
εχουν μαθει +καποιες "τεχνικες" για να τη διοχετευουν...
+ κυκλοφορουν ελευθερα με τα προσωπεια τους...της φωτεινοτητας+αγαπης..-
μπορεις να κανεις ενα "τεστ απορροφητικοτητας" με τετοια ατομα...
-ΜΟΝΑΧΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ...-
συνηθως ειναι δυσκολο να βγεις απο το ιστο τους...μα οταν βγεις μπορεις να τους εξολοθρευσεις...σταδιακα + ...βασανιστικα οπως λειτουργησαν προς εσενα...
η ενεργεια ετσι κι αλλιως δεν ειναι κατι καλο η κακο...
αυτο που την χρωματιζει...ειναι μαλλον η λογικη.
οποτε οποιος θελει να σου κανει κακο και γνωριζει ολα τα 'πως',
περι ενεργειας ...τιποτα δεν τον σταματαει...εκτος...

...

προσωπικα, εχω αμεση ταυτιση με πολλα "μηχανηματα"..-
αλλα μαλλον δυναμαι να ομαλοποιω "την προβληματικη τους...λειτουργια"...

"εναρμονιση με το συμπαν" /
'η "εναρμονιση με τις ενεργειες τις φυσης"
δεν σημαινει...
πχ...
χαλαω τον "υπολογιστη σου"/εισβαλλω στο "νου"σου,
για να μην "υπαρχεις"/για να σε "χειραγωγω"..
μα νοερα σε βοηθω να επιλυσεις το "προβλημα"...
σε βοηθω να ενεργοποιησεις επισης την αυτη επικτητη
ικανοτητα σου
...
δεν σημαινει " σφετεριζομαι" προς οφελος μου...
μα ειμαι "ο αγωγος ομαλοποιησης των ολων"...
ναι! ειμαστε λιγοι/μα θα γινουμε περισσοτεροι...
οταν οι τεχνικες των,
εξασθενισουν
απο ελλειψη.."λογικων συμπερασματων"


*θα μπορουσα να πω ακομη και τις ζωδιακες εκφανσεις αλλα ειναι το μυστικο μου...συμπαντικο...συμπερασμα..-

καλημερα απο το ανεξιχνιαστο συμπαν



Let there be Light!

Edited by - ΑΤΜΑ on 01/07/2003 15:59:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2003, 09:09:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το θέμα αυτό έχει αναλυθεί διεξοδικά σε ένα άλλο τόπικ ο τίτλος του οποίου ήταν νομίζω "Οταν προχωράτε σβήνουν οι λάμπες?" ή κάτι τέτοιο. Εκανα μια μικρή έρευνα αλλά δυστυχώς δεν βρήκα το εν λόγω τόπικ για να σου το παραθέσω. Ελπίζω κάποιος άλλος να θυμάται κάτι παραπάνω και να σε βοηθήσει

quote:
*θα μπορουσα να πω ακομη και τις ζωδιακες εκφανσεις αλλα ειναι το μυστικο μου...συμπαντικο...συμπερασμα..-

Aν έχεις να πεις κάτι ΑΤΜΑ πες το αλλιώς δε βλέπω το λόγο να το αναφέρεις... αλλωστε τα μυστικά είναι για τους φίλους...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2003, 10:24:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη Avallon
μάλλον αυτό ψάχνεις
topic.asp?TOPIC_ID=1042

Τώρα εάν έχει αναλυθεί...θέλει συζήτηση


Tiger! Tiger! burning bright
In the forests of the night,
What immortal hand or eye,
Dare frame thy fearful symmetry?
WILLIAM BLAKE
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2003, 10:57:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τhoth HELP!!!

Δεν ανοίγει η σελίδα που τοποθέτησα στο προηγούμενο μήνυμά μου

Για όσους ενδιαφέρονται να βρουν αλλιώς την σελίδα...γιατί ως γνωστόν, το καλό το παληκάρι, ξέρει κι’άλλο μονοπάτι...

ΠΑΡΑΞΕΝΟ - 3η σελίδα - "οταν προχωράτε σβήνουν οι λάμπες" (τελευτ.Post 24-5-2003)


Tiger! Tiger! burning bright
In the forests of the night,
What immortal hand or eye,
Dare frame thy fearful symmetry?
WILLIAM BLAKE
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2003, 10:59:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eχεις δίκιο φίλε old tiger!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2003, 04:55:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλη μου ,συνηθωςδε γραφω χωρις λογο.
(μα απ'οσα εγραψα εδω μοναχα αυτο σου εκανε εντυπωση.. ;χμμμ..αναρρωτιεμαι η ψυχη..-)
οσα "ειπα"ηταν οσα επρεπε.
-οσο για τους φιλους,αστο!
ειναι μια ...πονεμενη ιστορια...-

+κατι αλλο -το θεμα που αναφερεστε ετσι οπως ειχε εξελιχθει...μαλλον ειναι καλυτερο που δεν το βρισκουμε στην αναζητηση....
ποτε μιλησαμε διεξοδικα εκει;;;
θυμαμαι τις σελιδες να περνουν με...*******...

ας συνεχιστει το θεμα -συνετα αυτη τη φορα- σε τουτη τη γωνια...

καλημερα :)



Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2003, 09:01:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
καλη μου ,συνηθωςδε γραφω χωρις λογο.
(μα απ'οσα εγραψα εδω μοναχα αυτο σου εκανε εντυπωση.. ;χμμμ..αναρρωτιεμαι η ψυχη..-)

Mήπως...λέω... μήπως...
δε τα σχολίασα γιατί αυτά που έγραφες δεν ήταν καινούργια για μένα?
Μήπως διαβάζοντάς τα μου φάνηκαν οικίες σκέψεις? Σκέψεις που κάποτε είχα κάνει και εγώ?
Είναι λάθος να νομίζεις καλή μου πως μόνο εσύ έχεις το προνόμιο να σκέφτεσαι ή να αισθάνεσαι έτσι... θα σε λυπήσω αλλά δεν έχεις το copyright!
Ξέρεις πόσες φορές ταυτίστηκαν οι απόψεις μας εδώ μέσα?
Μοναδική παραφωνία στο όμορφο μήνυμά σου το υφάκι "Ξέρω Ξέρω αλλά δε σας το λέω..." που πραγματικά με εξέπληξε γιατί δε σου ταιριάζει...

Αλλο εσωτερική αναζήτηση και άλλο προσωπική...

quote:
+κατι αλλο -το θεμα που αναφερεστε ετσι οπως ειχε εξελιχθει...μαλλον ειναι καλυτερο που δεν το βρισκουμε στην αναζητηση....
ποτε μιλησαμε διεξοδικα εκει;;;
θυμαμαι τις σελιδες να περνουν με...*******...

Τώρα είναι η δική μου σειρά να αναρωτηθώ γιατί επαναλαμβάνεις κάτι που όχι μόνο έχει ξαναειπωθεί αλλά και έχει απαντηθεί...
Εγώ η ίδια απάντησα στο φίλο old tiger ότι έχει δίκιο...βλέπεις δε φοβάμαι να παραδεχτώ τα λάθη μου άρα ποιός ο λόγος της επανάληψης αναρωτιέται η Avallon?...

Οσο για το αν έχουν γραφτεί στο θέμα ****** όπως λες δε νομίζεις ότι προσβάλεις τους συμμετέχοντες σε αυτό το τόπικ?

Oμως ας δώσουμε τα φώτα μας αρμονικά σε αυτό εδώ τουλάχιστον το θέμα...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2003, 09:31:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ολδαϊγέρη, διόρθωσα το url και τώρα ανοίγει η σελίδα.

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2003, 15:00:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημερα!
Αβαλον, φιλη μου,ποιο υφακι;;;;;;
γιατι μου επιτειθεσαι;
μιλησα για copyrights...;;;;
ειπα η ψχ... such a thing????
"θιγω" τους συνομιλητες μου;

λυπαμαι,μονο τετοια διαθεση δεν ειχα/
αν θυμασαι, συμμετειχα στο εκει θεμα ...
οσο για τα λαθη μας αν δεν τα παραδεχομαστε δεν υπαρχει εξελιξη/αλλα τωρα μιλαμε για ωριμοτητα+εσωτερισμο.


οι αποψεις ταυτιζονται απειρες φορες/το γνωριζω αυτο/ειναι η πραγματικοτητα μου/με θιγει ομως να μου λενε πως εχω μια διαθεση 'Α'οταν δεν εχω καμμια...


ευχαριστω,μα δε θα παιξω...

καλημερα


υγ.παντα επαναλαμβανεται κατι που δεν γινεται κατανοητο.
οπου αστερακια(*)βαζεις οποια λεξη θες....αρα υποκειμενικο το συμπερασμα....



Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2003, 16:28:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε BENTON η ενέργεια ενυπάρχει σε όλους τους ανθρώπους αφού ποτέ δε χάνεται απλά μετουσιώνεται, μετασχηματίζεται.

Δε ξέρω αν υπάρχει θετική ή αρνητική ενέργεια αυτό που πιστεύω είναι ότι χρωματίζεται από τα συναισθήματα που μας διακατέχουν την εκάστοτε στιγμή και είναι λογικό όταν νιώθουμε θυμωμένοι να μας βγει ... αρνητική (?) Προσωπικά μου έχει συμβεί μόνο 2 φορές στη ζωή μου τόσο σε αρνητική όσο και σε θετική αλλά ήταν πάρα πολύ έντονη και εξωπραγματική φάση που δε μπορώ να το συζητήσω γιατί θα με πάρετε για τρελλή...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2003, 17:54:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα συμφωνήσω για τις χρωματικές στα αρνητικά ή θετικά συναισθήματα και πιστεύω έχουν άμεση σχέση με το χρωματισμό στην αύρα...αν δεν είναι αυτές οι ίδιες...
Όμως δε γνωρίζω αρκετά πάνω σ' αυτό...

quote:
αλλά ήταν πάρα πολύ έντονη και εξωπραγματική φάση που δε μπορώ να το συζητήσω γιατί θα με πάρετε για τρελλή...

Avallon καλή μου, γιατί να σε περάσουμε για τρελή...νομίζεις είσαι η μοναδική εδω μέσα?
(μουμπλ!ντγκλ!μπρρρρ!φσσσσσ!)
ΜΗ μας αποκλείεις απο το να γνωρίσουμε την Avallon σε όλες τις της εκφάνσεις (έχουμε κατανόηση, θα σε δικάσουμε με ελαφρυντικά)
Όχι ειλικρινά τώρα, πές μας καλή μου!

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you

Edited by - reptilesalonica on 03/07/2003 17:55:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

BENTON
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2003, 20:15:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BENTON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΑ ΠΕΠΛΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΘΗΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΑΙΒΕΙ.ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ,ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΧΕΔΙΟ<<ΕΞΟΝΤΩΣΗΣ>>.ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΚΟ,ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ,ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ.ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ <<ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ>>,ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΡΡΟΦΗΣΟΥΝ,ΕΞΟΥΘΕΝΩΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΟΜΟ.ΜΠΟΡΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΑΣΚΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΙΡΡΟΗ ΟΠΟΥ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΗΝ <<ΠΥΛΗ>>ΣΕ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΑ ΑΤΟΜΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΘΕΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ,ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ Η ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥΣ(ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ 2).ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ Η ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΡΕΘΙΣΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ 2 ΠΛΕΥΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ,ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ,ΤΟ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ(ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΤΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ).ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΤΥΧΕΣ ΑΥΤΟΥ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΡΟΝ ΑΥΤΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΥΨΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ(ΒΙΑΖΟΜΑΙΑΙΑΙΑΙ).<<ΦΙΛΗ>> AVALON,Ο REPTILE ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ,ΠΡΟΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ,ΑΝ ΙΣΧΥΕ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΤΡΕΛΛΟΣ.

ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΑVALON TA EΙΣΑΓΩΓΙΚΑ ΜΠΗΚΑΝ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΕΣΥ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΚΑΛΛΩ ΦΙΛΗ,ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.

ΦΙΛΙΚΑ
ΓΙΩΡΓΟΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 09:10:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλοί μου φίλοι γειά σας
Kάποια πράγματα καλό είναι να μένουν μυστικά... μάλιστα δεν είχα καν το σκοπό να σας τα αναφέρω απλά το έκανα επειδή ρωτήσατε αν μας έχει συμβεί κάτι ώστε να το διαπιστώσουμε...

Αν λοιπόν σας έγραφα τι μου συνέβει τότε δυνητικά 3 τινά θα συνέβαιναν: είτε θα με περνάγατε για τρελλή, είτε για αλλαζονική, είτε θα το σφυρίζανε στο φίλο μου το Χριστόδουλο και θα με αφόριζε...
Θα σας δώσω κάποιο στοιχείο και τροφή για σκέψη...
Τι είναι το πιο κακό που μπορεί να κάνει άνθρωπος σε άνθρωπο?
Τι είναι το πιο καλό που μπορεί να κάνει ΕΝΑΣ σε έναν άνθρωπο?
Αυτά φίλοι μου και πολλά είπα,
συγχωρείστε με αλλά για μένα το θέμα θα τελειώσει εδώ.

Θα μείνω για να παρακολουθώ διακριτικά τη συζήτησή σας.


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Κάθυ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Australia
767 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2003, 11:53:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κάθυ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το μόνο, το μοναδικό σκληρό νόμισμα, στο σύμπαν είναι η ενέργεια.

Η ενέργεια δεν είναι ούτε θετική ούτε αρνητική. Είναι σκέτη ενέργεια.
Το πως την δέχεται ή την χρησιμοποιεί ο καθένας μας ένα άλλο θέμα.

Να φέρω ένα απλό παράδειγμα με την ηλεκτρική ενέργεια που μπορεί να μας ζεστάνει, να μας δροσίσει αλλά και να μας σκοτώσει-ηλεκτρική καρέκλα.

Τα «ατυχήματα» και τα διάφορα περιστατικά δεν είναι παρά άγνοια του χειρισμού της.
Το ίδιο ισχύει και για τις άλλες αδιόρατες ενέργειες

Αυτή που σας μιλάει από το...μέλλον

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2003, 17:31:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[Kάποια πράγματα καλό είναι να μένουν μυστικά... ]

ΣΩΣΤΗ,Η ΠΑΙΧΤΗΣ!...

ΜΑΑΑ...ΠΡΙΝ ΥΠΗΡΧΕ ΛΟΓΟΣ, ΕΤΣΙ;...ΔΗ ...ΜΥΣΤΙΚΟΣ....
ΑΧ ΠΟΣΑ ΞΕΡΕΙ ,ΠΟΣΑ ΞΕΡΕΙ ...Η ΑΤΜΟΥΛΑ...

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
*θα μπορουσα να πω ακομη και τις ζωδιακες εκφανσεις αλλα ειναι το μυστικο μου...συμπαντικο...συμπερασμα..-
--------------------------------------------------------------------------------


Aν έχεις να πεις κάτι ΑΤΜΑ πες το αλλιώς δε βλέπω το λόγο να το αναφέρεις... αλλωστε τα μυστικά είναι για τους φίλους...


ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ.....

ΝΑ'ΧΑΜΕ ΝΑ ...ΛΕΓΑΜΕ....

ΑΝ ΘΥΜΩΣΕΙΣ...ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ Η ΑΤΜΟΥΛΑ...
ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ..ΤΟ ...ΑΛΗΘΕΣ

DROP IN A DEAD-LY LAUGHTER... AGAIN



Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2003, 09:46:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mια μικρή λεπτομέρεια...
με μεγάλη σημασία φίλη ΑΤΜΑ...

Ερωτηθήκαμε εδώ σε αυτό το τόπικ αν είχαμε ποτέ τέτοια εμπειρία (θεωρώ ότι μια κατάφαση ή άρνηση επί του θέματος είναι σημαντική)γι'αυτό και η αναφορά μου...

Αντίθετα δε ρωτηθήκαμε για αυτό που όπως λες θέλεις να κρατήσεις μυστικό (την προσωπική σου έρευνα) άρα πάντα κατά την άποψή μου αφού δεν είχες σκοπό να το πεις δεν υπήρχε και λόγος να το αναφέρεις...

Αν υπήρχε όμως κάποιος λόγος με χαρά να τον ακούσω...

Xμμ. Αυτό και αν είναι αρνητική ενέργεια... 3 φορές προσπάθησα να βάλω ένα τζιφάκι και αυτό δε βγαίνει. Θα ήθελα πολύ να ξέρω το λόγο αν μπορεί να μου πει ένας συντονιστής αφού απ'ότι φαίνεται τίποτα δεν κάνω λάθος...


"Τάδε έφη Avallon"

Edited by - Avallon on 07/07/2003 09:52:58

Edited by - Avallon on 07/07/2003 09:54:09

Edited by - Avallon on 07/07/2003 09:58:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2003, 01:08:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οδηγίες ...εντός καλή μου Avallon!
/forums/topic.asp?TOPIC_ID=490
/forums/topic.asp?TOPIC_ID=806
Και αν χρειαστείς κι άλλη βοήθεια,εδώ είμαστε!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
BENTON
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2003, 12:16:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους BENTON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ.ΧΑΘΗΚΑ Ε?ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΧΝΑ,ΚΑΤΙ ΣΥΝΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ.ΕΚΡΗΞΗ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ,ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ,ΥΠΕΡΣΤΡΟΦΙΑ,ΔΥΣΑΡΕΣΚΕΙΑ,ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΑΛΗΝΗΣ,ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΗ ΙΣΟΡΡΟΠΙΩΝ ΠΛΕΟΝ.ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ,ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 14:52:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ ΣΗΜΕΡΑ...
ΕΙΘΕ Η ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΡΓΕΙΑ ΑΠ'ΟΠΟΥ ΕΠΗΛΘΕ....
ΕΙΣ ΤΟ "ΑΔΕΙΟ ΜΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ"
ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ ΤΗΣ.-



Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 18:02:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aμήν! (ξουτ ξουτ στους κακούς...)


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 19:12:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
+ΑΜΕΣΩΣ..
ΚΑΤΕΣΤΕΙ ΦΑΝΕΡΗ...
(-ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ-
ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΜΕΓΑΛΕΙΟΤΗΣ (NOWUCANBOOMYYOURSELF!)
ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ "TEXNITH ΣΚΙΑ"...)

'Η ΑΛΛΕΩΣ
"ΤΣΟΥΠ!"

ΑΜΗΝ.-



Technoshamanism
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2004, 23:22:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δε σε πιάνει κανείς ούτε στο κρύο ούτε στη ζέστη!

Διαφωνώ με βρίζεις...
Συμφωνώ πάλι με βρίζεις...

Δηλαδή για να ησυχάσεις και να μην ασχολείσαι μαζί μου (με την τεχνητή σκιά όπως υποννόησες-με Η το τεχνητή και όχι με Ι) πρέπει είτε να σταματήσω να αναπνέω...είτε να σταματήσω να γράφω εσώτερα...

Guess what! Δεν έχω σκοπό να κάνω τίποτε απ΄τα δύο...



"Τάδε έφη Avallon"

Edited by - Avallon on 31/05/2004 23:37:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 01:24:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑ!
quote:
Διαφωνώ με βρίζεις...
Συμφωνώ πάλι με βρίζεις.

ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ!

ΚΑΝΕ ΧΑΡΟΥΛΕΣ ΣΔΕΝ ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ/ΜΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ:))

ΟΣΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΜΙΛΩ ΔΙΑΤΑΡΑΣΕΤΑΙ ΤΟ ΠΟΤΑΠΟ ΣΟΤ ΣΥΜΠΑΝ/ΚΑΙ ΑΠΟΣΥΝΔΕΕΣΑΙ ΜΣΕ ΤΗΝ ΠΗΓΗ:)

ΧΩΡΙΣ ΠΗΓΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ ΥΠΑΡΞΗΣ!
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΣΟΥΜΕ/ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ,ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΣΥΡΕΙ ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΔΙΑΣΤΡΕΥΛΩΜΕΝΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.

KEEP GOING 'TILL... BANANAS:)

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΦΕΥΓΩ.-
-ΕΣΥ ΔΥΚΟΛΕΥΕΣΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΩΝΕΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΤΑ ΗΜΕΡΑ! ΠΡΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΥΤΟ ΝΕΟΦΥΤΗ ΑΝΟΗΤΗ./ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΙΕΡΑΡΧΙΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΗΛΙΑΚΗ ΤΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΑΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΚΟΥΣ/ΚΙΑΣ ΣΟΥ ΦΩΝΑΖΩ.-

"GUESS WHAT"( MA OLA PIA TA KOPIAREI?)
ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ!!!!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ/ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ.
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΩ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΗΣΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ.
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΤΙ:ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙΣ:)ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ/ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ...:)
... ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ ΑΤΥΧΕΣΤΑΤΑ ΕΙΠΕΣ ΤΟΝ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΛΩ...
- ΚΑΝΕΙΣ ΟΝΕΙΡΑ..ΤΡΕΛΑ -



Technoshamanism


Edited by - ΑΤΜΑ on 01/06/2004 01:34:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Haagenti
Νέο Μέλος

Croatia
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 02:11:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Haagenti  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ARNITIKI ENERGEIA. XMM. OTAN DEN YPARXEI KA8OLOU ENERGEIA TI KANOUME?
ENA PARADEIGMA.........
*******

Βλέπε - Άκου - Σώπα

Έγιναν επεμβάσεις λόγω παραβίασης των κανονισμών του forumΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/06/2004, 03:16:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ/Η Haagenti,ΣΕ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΚΑΤΟΠΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ FOROYM,ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΤΙΣ ΤΟΣΟ ΕΠΙΚΟΔΟΜΙΤΙΚΕΣ?
ΑΥΤΗ ΠΙΑ Η ZEZ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ?ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΔΩΡΙΔΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Australia
174 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 01:54:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΔΩΡΙΔΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το μόνο, το μοναδικό σκληρό νόμισμα, στο σύμπαν είναι η ενέργεια.

Μπορεί, όμως, να ρευστοποιηθεί σε ευρώ;


ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2004, 08:46:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μπορεί, όμως, να ρευστοποιηθεί σε ευρώ;

Χα Χα Δωρίδα σήμερα είσαι στα κέφια σου μου φαίνεται...
3 μηνύματα είδα μέχρι τώρα και όλα ξεχείλιζαν από χιούμορ!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/06/2004, 20:02:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΤΜΑ
quote:
συνηθως ειναι δυσκολο να βγεις απο το ιστο τους...μα οταν βγεις μπορεις να τους εξολοθρευσεις...σταδιακα + ...βασανιστικα οπως λειτουργησαν προς εσενα...
Αν κρίνω από αυτά που λες δεν έχω λόγο να φοβάμαι, το πολύ πολύ να αντικαταστήσω την μπαταρία του κινητού μου, όχι και να τους λιώσω όπως λες, σιγά μωρέ? Για λίγη ενέργεια θα κάνουμε έτσι? Εεεεεεε ξεφύγαμεεε

Κάτω ΠάυλαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
379 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/07/2004, 17:21:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα αυτό δεν ξέρω αν έχει καμία σχέση με το θέμα, είχα ένα φίλο να δω πολύ καιρό, και τελευταία που βγήκα μερικές φορές μαζί του, μου συνέβησαν πράγματα από αυτά που κάνουν τουλάχιστον 2 χρόνια να συμβούν, πχ λάστιχο, και άλλες παρόμοιες ζημίες κτλ Το περίεργο είναι ότι όλη μέρα αν γυρνάω δεν παθαίνω τίποτα, με το που τον συναντήσω Τσάκ! Σχεδόν την ίδια στιγμή κάτι θα συμβεί, τι διάολο?

Δεν μπορώ να είμαι απόλυτος και να πω όντως ότι είναι γκαντέμης και να τον κατηγορήσω για κάτι που εξάλλου δεν αποδεικνύεται, αλλά με παραξενεύουν αυτού του είδους οι συμπτώσεις.

Το γνωρίζω πολύ καιρό αυτό το άτομο, και πριν μερικά χρόνια δεν είχα παρατηρήσει κάτι παρόμοιο, τι λέτε?


To Hollywood Έχει Κάψει!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy