ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Φαντασματα,δαιμονες,αγγελοι
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ThanasisTheGreat
Νέο Μέλος

Greece
24 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2009, 11:28:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ThanasisTheGreat
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
Τι γνωμη εχετε για τα Φαντασματα?
Για τους Δαιμονες?
Για τους Αγγελους?
ισως υπαρχουν ισως οχι,να καποιος εχει δει,εχει βιωσει,η θελει να πει κατι πανω στο θεμα ας το πει,περιμενω αποψεις.

YedFocused peace out

hunter1
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
547 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2009, 13:51:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hunter1
ταπεινη αποψη μου οτι αν συμφωνει κ ο συντονιστης να γινουν 2 τα θεματα..αλλο θεμα ειναι οι αγγελοι κ οι δαιμονες κ αλλου ανηκουν τα φαντασματα..τι λες κ συ?

d.kΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2009, 15:37:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος
εγώ λέω ότι μια χαρά είναι το θέμα όλα στο μυαλό του πιστού ζούνε και όχι στην πραγματικότητα αν θέλει ο θεματοθέτης μπορούμε να προσθέσουμε και άλλους φανταστικούς ήρωες ή κακούς

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι

ακόμα της μόδας.»

—Ethan AllenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2009, 17:48:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Αποκαλύφθηκε πάλι ότι διαβάζεις πολύ φανταστικές ιστορίες,ότι είσαι φανατικός καλέ μου άθεε;Ποιούς ήρωες, προτιμάς εσυ; Τον...Μπάτμαν, ή τον ..Ζούπερμαν;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2009, 00:38:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo
Thanasi για να μην έχουμε διπλά θέματα μπορείς σε κάποιο από αυτά τα λινκ να συμμετάσχεις στον διάλογο πάνω σε αυτό που σε ενδιαφέρει.

UFO, ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ, ΝΕΡΑΙΔΕΣ, ΞΩΤΙΚΑ, ΚΡΥΠΤΟΖΩΟΛΟΓΙΑ

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ!!!

Σ’ ευχαριστώ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hunter1
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
547 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2009, 09:19:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hunter1
το θεμα ομως αγγελοι κ δαιμονες οντοτητες απο το υπερπεραν ή απλα η υπερουανια διαμαχη καλου κ κακου δεν θα μπορουσε να υπαρχει απο μονο του αγαπητε συντονιστη?

d.kΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2009, 09:39:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Αυτό που προτείνεις καλή μου hunter1, θα ήταν μια καλή ιδέα...Νέα και με προοπτική, νομίζω...Μιας και οι δυνάμεις του καλού και του κακού συγχέονται πολλάκις....
Αλλά, γίνεται να έχουμε ένα σοβαρό διάλογο;....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hunter1
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
547 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2009, 10:41:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hunter1
μονο του σπανου τα γενια δεν γινονται..τι λες ανοιγουμε το θεμα μαζι ή πρεπει να περιμενουμε παρεμβαση συντονιστη?

d.kΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2009, 13:16:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Τι λές καλή μου hunter1; Ίσα κι όμοια όλοι; Βγάζουν θέματα, σοβαρά,οπως "ας πλακωθούμε λιγάκι",αλλά κι άλλα, περι ύβρεων κατά του χριστιανισμού, όπως λέμε, αλλά, θέματα που άπτωνται χριστιανικών πεποιθήσεως, μόνο στις αποψεις, προτάσεις, μεταξύ τύρου και αχλαδιού, στον απόπατο μπορούν να φολοξενηθούν,ενώ μπορεί να τύχον και άλλων .....δημοκρατικών λύσεων....
Που θα παει, θα γίνουμε δημοκράτες κάποτε κι εμείς οι χριστιανοί!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hunter1
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
547 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2009, 13:51:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hunter1
ως συνφορουμιακο μου ταιρι σου ζητω να ανοιξεις το θεμα...βαλε κ τα δυο nicknames ετσι ισχυ εν τη ενωση..

d.kΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/12/2009, 17:20:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Έχει μπει ήδη, το παρόν, αγαπητή μου hunter1, το θέμα είναι αν το αφήσουν να γίνει θέμα με αντικείμενο και όχι θέμα κόντρας με τους χριστιανούς στην πλατεία...
Υπάρχουν θέματα, που αξίζουν,αλλά δεν τα αφήνουν να κάνουμε μια ωραία αναζήτηση, να φτάσουμε κάπου...Τα....αλλότρια συμφέροντα,απεργάζονται χάος και ταραχή....Αλλά, σιγά σιγά γίνεται η αγουρίδα μέλι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2009, 09:57:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus
Αγαπητέ ThanasisTheGreat, όπως σου είπε κι ο elo, η συζήτηση θα μπορούσε να συνεχιστεί σε κάποιο από τα προτεινόμενα θέματα.

Γενικότερα, μπορείς να χρησιμοποιείς την Αναζήτηση (επάνω αριστερά στην σελίδα) ώστε να βρεις εάν υπάρχουν παλιότερα θέματα σχετικά με αυτό που σε ενδιαφέρει.
Συμπληρώνεις τις λέξεις - κλειδιά για το θέμα που σε ενδιαφέρουν και κλικάροντας στην επιλογή Αναζήτησε! θα βρεις όλες τις παλιότερες σχετικές συζητήσεις.
Εάν υπάρχει κάποια ενεργή, μπορείς να συνεχίσεις εκεί ώστε να αποφύγουμε τα διπλά θέματα και να έχουμε όλες τις απόψεις συγκεντρωμένες σε ένα θέμα.

Εάν λοιπόν χρησιμοποιήσεις την Αναζήτηση με τον τρόπο που σου ανέφερα μόλις, θα βρεις αρκετά θέματα - πέραν των θεμάτων που σου πρότεινε ο elo - τα οποία μπορούν να σε καλύψουν.

Η συζήτηση λοιπόν απενεργοποιείται εφόσον μπορεί να συνεχιστεί σε κάποιο από τα προτεινόμενα θέματα.



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1230469
Maintained by Digital Alchemy