ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Έρωτας - υποβολή - συναισθήματα - Internet
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Flexable
Νέο Μέλος

Greece
35 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2003, 02:04:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flexable  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Flexable  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Thewrisa soto na anoixoume ena topic gia osous prosferan th kardia toys kai den eixan
antapokrish !!!!!!!!!!!!!!
poikramenoi tou kosmoy enotheite
Flexable

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2003, 02:54:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με την άδεια του συγγραφέα, ας μου επιτραπεί να κάνω μια μικρή αλλαγή στο θέμα...Έστω ως μικρή παρένθεση...Κατα τη γνώμη μου υπάρχουν δύο κατηγορίες ανθρώπων...Στην πρώτη, ανήκουν εκείνοι που δίνουν κάθε φορά μικρό μέρος της "καρδιάς" τους. Αυτοί έχουν το πλεονέκτημα να μην πληγώνονται συχνά, όμως, λίγο λίγο κάθε φορά, υπάρχει ο κίνδυνος να εξαντληθούν, κι από ένα σημείο και μετά να μην έχουν τι να δώσουν. Στη δεύτερη ανήκουν εκείνοι που κάθε φορά δίνουν ό,τι έχουν και δεν έχουν. Κι αυτοί είναι που εύκολα, και πολλές φορές μοιραία, απογοητεύονται. Όμως, κάθε απογοήτευση γεννά καινούργια δύναμη μέσα τους, καινούργια όρεξη για να ξαναδώσουν ό,τι έχουν και δεν έχουν για ακόμη μία φορά. Ποτέ δεν θα εξαντληθούν, πάντα αυτή η επίπονη και ψυχοφθόρα διαδικασία θα τους ανανεώνει, θα τους στέλνει πότε στα ουράνια και πότε στα τάρταρα, όμως ποτέ στο βάλτο και στη στασιμότητα...Εσείς σε ποια από τις δύο κατηγορίες ανήκετε;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2003, 17:02:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εσείς σε ποια από τις δύο κατηγορίες ανήκετε;

Δύσκολη ερώτηση!!!
Άποψή μου είναι ότι όλοι ξεκινάνε από την δεύτερη και καταλήγουν στη πρώτη...μετά που θα "φάνε τα μούτρα τους" αρκετές φορές!
Εγώ είμαι κάπου ανάμεσα...όπως πάντα κρατάω μια δυναμική ισορροπία!

O Σκοτεινός Άγγελος!
"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2003, 18:08:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ίσως να 'χεις και δίκιο , αγαπητέ/ή Darkangel. Εγώ μέχρι χθές--και κυριολεκτώ με το χθές--πίστευα ότι ανήκω στη δεύτερη, το έλεγα χωρίς να το σκεφτώ. Τώρα όμως συνειδητοποιώ, με κάποιο τρόμο είναι η αλήθεια, ότι δανείζομαι πολλά στοιχεία από τους πρώτους...και πραγματικά δεν ξέρω αν μου αρέσει ή όχι! Πάντως, πιστέυω θα συμφωνήσεις ότι υπάρχουν κι άνθρωποι γεννημένοι για μία από τις δύο κατηγορίες αποκλειστικά. Αυτό βλέπω γύρω μου τουλάχιστον!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

faye
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2003, 21:22:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους faye  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος faye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"ΕΡΩΤΑ,ΑΝΙΚΗΤΕ ΣΤΗ ΜΑΧΗ....".ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ????

ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΜΕΘΥΣΤΙΚΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!
ΠΑΡ'ΟΤΙ ΧΑΝΕΙΣ ΤΑ ΛΟΓΙΚΑ ΣΟΥ,ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΛΗΡΗΣ!!!!!!!!
ΓΕΛΑΣ,ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΛΑΙΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΙ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ...ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ,
ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ.
ΟΤΑΝ ΕΡΩΤΕΥΕΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ.ΔΕΝ ΛΟΓΙΖΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Η ΑΠΟΤΥΧΙΑ.

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ DURDEN ALIE,ΑΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ "ΚΑΤΗΓΟΡΙΟΠΟΙΗΣΩ" ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΝΟ.2

FAYE


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

faye
Νέο Μέλος

Greece
31 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2003, 21:26:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους faye  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος faye  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΙΣ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΔΙΑΟΛΟΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΟΥ.

SORRY AGAIN

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2003, 02:58:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
-Kαλη μου φιλη,
απλα μπορεις να χρησιμοποιησεις
τον καδο καθε μηνυματος...
επανελαβε το ιδιο~~~τρεις φορες :)...-



Let there be Light!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2003, 03:36:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ερμήνευσα λάθος την ερώτηση, έσβησα την πρώτη που είχα δώσει και ομολογώ αθεράπευτα ερωτευμένος με την Γυναίκα και σφόδρα χτυπημένος απο την πολυδαιδαλώδη, πολυσχειδή "φύση" του internet. Δίχως αμφιβολία ανήκω στην 2η περίπτωση. Κι αυτό γιατί ερωτεύομαι σπάνια αλλά γερά. Όταν συμβεί δεν υπάρχουν μέσες καταστάσεις...ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Atlanta
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2003, 05:01:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Atlanta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Στην πρώτη, ανήκουν εκείνοι που δίνουν κάθε φορά μικρό μέρος της "καρδιάς" τους. Αυτοί έχουν το πλεονέκτημα να μην πληγώνονται συχνά, όμως, λίγο λίγο κάθε φορά, υπάρχει ο κίνδυνος να εξαντληθούν, κι από ένα σημείο και μετά να μην έχουν τι να δώσουν.

Εγώ πιστεύω ότι αν έρθει το σωστό άτομο θα βρουν να δώσουν αγάπη ακόμα κι αυτοί.
Βέβαια, κι εγώ έχω παρατηρήσει ένα φαινόμενο από μερικούς φίλους μου: αυτοί νομίζουν ότι ερωτεύτηκαν συχνά, βρίσκονται στα ουράνια για 2-4 βδομάδες, ισχυρίζονται ότι είναι ο έρωτας της ζωής τους και μετά... βαριούνται!!! (Αν είναι δυνατόν!)Καταφέρνουν να συνδυάσουν έναν ρομαντισμό χωρίς μέτρο με εντελώς εφήμερες σχέσεις (και με κανένα απολύτως κριτήριο στην επιλογή συντρόφου)! Δεν ξέρω αν κι εσείς ξέρετε τέτοια άτομα. Και αναρωτιέμαι αν γι' αυτά τα άτομα έχει πλέον χαθεί για πάντα η ελπίδα για τον έρωτα. Νομίζω ότι είναι εντελώς χαμένοι από το δρόμο για αυτόν, γιατί απλούστατα αν και έχουν αγάπη μέσα τους δεν ξέρουν σε ποιόν και πώς να τη διοχετεύσουν έχοντας δημιουργήσει κακό προηγούμενο. 'Οταν κάνεις εφήμερες σχέσεις και το ξέρεις, είσαι εντάξει. 'Οταν ζεις τον μεγάλο έρωτα και το ξέρεις, είσαι εντάξει. 'Οταν όμως κάνεις συστηματικά εφήμερες σχέσεις και νομίζεις κάθε φορά ότι ζεις τον μεγάλο έρωτα είσαι χαμένος! Ακόμα κι αν υπάρξει το σωστό άτομο, ίσως να μην το αναγνωρίσεις.
Τελοσπάντων. Σ' εμένα είναι εντελώς ξεκάθαρο το τι είναι έρωτας (όσον αφορά τον εαυτό μου). Για να ονομάσω κάτι πραγματικό έρωτα (και όχι απλό ξεμυάλισμα) ζητάω πάρα πολλά (που δεν ξέρω βέβαια αν τα δικαιούμαι), βασικά από το μυαλό και την καρδιά του άλλου, γι΄αυτό και ερωτεύομαι πολύ πολύ δύσκολα. Για μένα δεν υφίσταται "κεραυνοβόλος έρωτας", υπάρχει μόνο "κεραυνοβόλο ξεμυάλισμα" (όπου ξεμυάλισμα σημαίνει ότ επειδή σου άρεσε η εμφάνιση του ή η συμπεριφορά του ή εν πάσει περιπτώσει κάτι που είδες σε μία στιγμή, νομίζεις ότι ξέρεις τα πάντα γι' αυτόν - συμπληρώνεις κατά βούληση ό,τι σου λείπει από το παζλ- και παρασύρεσαι σε φαντασιώσεις χωρίς τελειωμό). Το παθαίνω κι αυτό συχνά, αλλά ξέρω ότι πρόκειται για ξεμυάλισμα και το απολαμβάνω σαν αυτό που είναι, έχοντας υπ' οψιν μου ότι μπορεί με την πρώτη κουβέντα που θα κάνω μαζί του να απογοητευτώ τελείως και να ξεθωριάσει το όνειρο. Συμπέρασμα: για μένα ο έρωτας είναι κάτι αρκετά εγκεφαλικό* (όχι ότι δεν εκτιμώ ένα ωραίο πρόσωπο ή σώμα) και "χτίζεται" καθώς ανακαλύπτεις τον άλλον γι' αυτό και δεν πληγώνομαι εύκολα -δίνω σιγά σιγά και (προσπαθώ να) απολαμβάνω τον αρχικό ενθουσιασμό χωρίς προσδοκίες, ωστόσο δεν ανήκω στην πρώτη, αλλά ούτε εντελώς και στη δεύτερη κατηγορία.
*Δεν καταλαβαίνω πλέον όταν οι άνθρωποι (κυρίως γυναίκες) λένε "είναι κωλόπαιδο, αλλά εγώ είμαι ερωτευμένη μαζί του" ή "μου φέρεται άσχημα, αλλά τι να κάνω, αφού είμαι ερωτευμένος και ο έρωτας δεν ελέγχεται"! Να υποθέσω ότι αυτό που πιστεύουν ότι τους αξίζει είναι σε τόσο χαμηλό επίπεδο (μπα, μάλλον απλώς δεν είναι έρωτας- στη δική μου ορολογία**) ή ότι απλώς έχουν την ψευδαίσθηση ότι "κατά βάθος είναι καλό παιδί, μωρέ" ή ότι "θα την αλλάξω εγώ";
**τελικά μήπως είναι όλα θέμα ορολογίας του καθενός;

Αυτά και συγνώμη για τη φλυαρία! (Φταίει το ότι είναι αργά-ή μάλλον νωρίς!)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2003, 14:49:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορώ να πω ότι ανήκω σε μία τρίτη κατηγορία??

Ανήκω σε αυτούς που προσπαθούν! Και το εννοώ! Σε αυτούς που προσπαθούν να μάθουν για τον έρωτα, που θέλουν να δώσουν, να ερωτευθούν, να ζήσουν!

Φυσικά και πόνεσα, πληγώθηκα, προδόθηκα. Είναι μέσα στο "παιχνίδι" της ζωής. Όμως ξανα-στάθηκα στα πόδια μου, το πάλεψα και ξεκίνησα πάλι από την αρχή, ακόμα και με όλα αυτά τα άσχημα συναισθήματα που είχαν μείνει μέσα μου.

... δικαιώθηκα όμως που δεν τα παράτησα. Βρήκα έναν άνθρωπο που θέλει να γιορτάζει καθημερινά μαζί μου!

Ακόμα και αν τα παραπάνω ακούγονται σαν βουή στ' αυτιά σας, μην το βάζετε κάτω!

* Irene *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2003, 02:42:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Atlanta,
Η μόνη μου παρατήρηση σ' αυτά που λες είναι ότι μήπως, περνώντας τους πάντες και τα πάντα από ένα κόσκινο λογικής, ουσιαστικά χάνουμε το νόημα του έρωτα; Διότι αν είναι κάτι ο έρωτας, είναι εξιδανίκευση, είναι το "ξεμυάλισμα", όπως λες κι εσύ. Πόσες και πόσες φορές δεν έχουμε αναρωτηθεί : "Μα, τί του/της βρήκε;" Αυτό είναι έρωτας! Είναι ένα συναίσθημα αυστηρά προσωπικό, έντονα βιωματικό, που δεν υπόκειται στους νόμους της λογικής, δεν είναι υπολογισμός. Είναι να πλάθεις όνειρα ελπίζοντας, ή καλύτερα πιστεύοντας ότι θα βγουν αληθινά. Γι' αυτό και συχνά δεν έχει διάρκεια...Επειδή οι προσωπικές προσδοκίες του καθενός σπάνια επαληθεύονται, καθώς με το πέρασμα του χρόνου, το έτερον ήμισυ σταδιακά αποκαλύπτεται ή και απομυθοποιείται.
Τώρα, όσο γι' αυτούς/αυτές που λένε "είναι κωλόπαιδο, αλλά εγώ είμαι ερωτευμένη μαζί του" κλπ, ε, αυτό σίγουρα δεν είναι έρωτας...Μπορείς να το πεις εξάρτηση, ανασφάλεια, ανωριμότητα, αλλά οι άνθρωποι αυτοί χρησιμοποιούν τον "έρωτα" ως άλλοθι, σαν να κρύβονται πίσω από το δάχτυλό τους. Όταν αρχίζεις και δυσανασχετείς από τα ελαττώματα του άλλου, ο έρωτας έχει πια χαθεί.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2003, 20:36:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σας !

Θελετε λιγο το ταξιδι μου , θελετε λιγο η παντελως ελειψη υπνου εδω και δυο μερες ... ομολογω πως το τοπικ με μπερδεψε λιγο ως προς την θεματολογια του.

Μιλαμε για τον ερωτα ? για τις σχεσεις ?
Για την υποβολη που θα προσπαθουσαμε να κανουμε ενδεχομενος σε καποιον, λογο του "ερωτα" μας?
Στο κατα ποσο μπορει να γινει η υποβολη αυτη ?
Στα συναισθηματα μας γενικοτερα και - και ειδικοτερα τα οσα μπορουν να δημιουργηθουν μεσα απο το συναισθημα του ερωτα?
Και ολα αυτα μαζι μεσα απο το ιντερνετ?
Αποψεις στο κατα ποσο ολα αυτα μαζι εχουν καποια ουσιαστικη συνδεση?

Oneiric1 πιστευω οτι ολοι μας ανηκουμε στην τριτη αυτη κατηγορια... ολοι προσπαθουμε να δωσουμε και φτανω στο συμπερασμα οτι το κατα ποσο δινουμε, αμεση σχεση εχει το αλλο ατομο (ειτε αυτο ειναι φιλος/η ειτε ειναι εραστης) τι θα καταφερει το ατομο αυτο να μας εξωτερικευσει, αφου ολοι εχουμε μεσα μας συναισθηματα. Αλλα πανω απο ολα ουσιαστικο ειναι να γνωριζεις τον εαυτο σου, τα ελλατωματα του, τις αδυναμιες του, να γινεις ενα με την ουσισαστικο μεσα σου...με την μαγεια, το θαυμα που εισαι.

And I keep on wondering....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2003, 10:09:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΔΙΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.

ΕΑΝ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΝΔΕΤΙΚΟΣ ΚΡΙΚΟΣ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ.
" Ερωτας .....υποβολη ....συναισ8ηματα .. internet "
ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΑΝΑΦΕΡΩΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ....
ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΗΓΟΥΣΕΣ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ...


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2003, 14:56:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε AVATARGR,
Θα πρέπει εδώ να ομολογήσω την ενοχή μου σε κάτι...Θέλοντας να κάνω μια "παρένθεση", στην ουσία άλλαξα όλη τη ροή του θέματος σε κάτι άλλο. Η παρένθεσή μου όμως αυτή έγινε αρκετά νωρίς, πριν προλάβει ο δημιουργός του θέματος να μας δώσει κάποιες περισσότερες πληροφορίες. Γι' αυτό ίσως κι ο αγαπητός flexable δεν θέλησε να δώσει συνέχεια...Θα ήθελα να του ζητήσω συγγνώμη κι ελπίζω να επιστρέψει για να συνεχίσει το θέμα του όπως επιθυμεί.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.34375
Maintained by Digital Alchemy