ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΠΕΡΙ ΠΡΟΣΒΟΛΩΝ ΚΥΡΙΑ DARKANGEL ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΑΤΟ....
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 09:45:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΕΔΩ, ΕΙΣΕΡΧΕΤΑΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΓΝΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΤΑΠΕΙΝΩΝ ΤΟΥ ΑΞΙΩΝ. ΣΤΟΧΕΥΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ, ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟΡΡΙΨΗ ΕΝ ΜΕΡΕΙ.
Η ΚΥΡΙΑ DARKANGERL ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ? ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ.
ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΘΟΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ.
ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ. ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΟΥΣ.
ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΤΥΧΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ. ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΕΣ ΕΧΩ ΒΡΑΒΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΤΕ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΙΣΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ. ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΕΡΓΑΜΗΝΕΣ. ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΝΕΟΤΗΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΛΟΥΤΟ ΨΥΧΗΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΔΑΝΕΙΣΤΩ ΛΟΓΑΚΙΑ ΚΑΝΕΝΟΣ. ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΕΤΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ.
ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΩ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΛΑΣΠΗ?
ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ
ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΚΥΡΙΑ DARKANGEL ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΔΙΩΧΝΕΤΕ ΚΟΣΜΟ.
ΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ.
--------------------
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΨΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΚΑΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΑΠΟ ΣΩΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 09:51:51  Εμφάνιση Προφίλ
Eίναι γνωστό ότι ο έχων ΓΝΩΣΗ δεν έχει απαραίτητα και ΣΟΦΙΑ και το αποδεικνύεις περίτρανα φίλη με τα πολλά πτυχία και με αυτή σου τη στάση...
Κάτσε εδώ να αποδείξεις το αντίθετο, με τον καιρό...
Μια φιλική συμβουλή


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 12:37:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie
quote:
ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΤΥΧΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ. ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΕΣ ΕΧΩ ΒΡΑΒΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΤΕ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΙΣΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ. ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΕΡΓΑΜΗΝΕΣ. ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΝΕΟΤΗΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΛΟΥΤΟ ΨΥΧΗΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΔΑΝΕΙΣΤΩ ΛΟΓΑΚΙΑ ΚΑΝΕΝΟΣ.

Και με master ή PhD ή ό,τι άλλο τελοσπάντων στην αρετή της...μετριοφροσύνης!

Εύγε!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 13:11:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

quote:
ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΤΥΧΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ. ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΕΣ ΕΧΩ ΒΡΑΒΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΤΕ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΙΣΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ. ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΕΡΓΑΜΗΝΕΣ. ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΝΕΟΤΗΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΛΟΥΤΟ ΨΥΧΗΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΔΑΝΕΙΣΤΩ ΛΟΓΑΚΙΑ ΚΑΝΕΝΟΣ.

Και με master ή PhD ή ό,τι άλλο τελοσπάντων στην αρετή της...μετριοφροσύνης!

Εύγε!



ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ. ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟΧΩΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΕΡΧΟΜΑΙ ΞΑΝΑ. ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ.
ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΗ ΦΙΛΕ ΜΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΥΠΕΡΟΨΙΑ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΨΕΥΤΙΚΗ ΜΕΤΡΙΟΦΡΟΣΥΝΗ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΜΟΙΟΙ ΣΟΥ.
ΑΠΟΧΩΡΩ. ΔΙΑΓΡΑΦΟΜΑΙ ΠΕΣΤΕ ΤΟ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ 2-3 ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΡΑΤΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΗΜΑΝΤΟΙ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.
ΤΕΛΟΣ.
ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 13:24:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Αγαπητή ΑΦΡΟΔΙΤΗ, όπως πολύ σωστά υποδεικνύει και η scully στο Θέμα που μάλλον προκάλεσε την "έκρηξη" αυτή της αγανάκτησής σου >> ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΩΝ ΠΥΡΑΜΙΔΩΝ, μάλλον η λέξη της συντονίστριας Darkangel_78, "αντέγραψες", που προφανώς ήταν η αφορμή, είχε εντελώς διαφορετική χροιά από αυτήν που τελικά εξέλαβες.

Βέβαια θα συμφωνήσω απόλυτα πως μάλλον ήταν άστοχη επιλογή λέξης αλλά στο κάτω-κάτω το "αντέγραψες" από μόνο του δεν έχει άσχημη σημειολογία. Γνωρίζοντας τη μεγάλη "αγάπη" της Darkangel_78 για το παράξενο, το ανεξήγητο και το μυστήριο μάλλον πρόκειται για δήλωση ενδιαφέροντος από πλευράς της... γι'άυτό και σε ρωτάει για το βιβλίο(εάν πρόκειται περί βιβλίου) από το οποίο παραθέτεις το απόσπασμα εκείνο (εάν πρόκειται περί αποσπάσματος).

Νομίζω πάντως πως η μόνη αρμόδια να λύσει την οποιαδήποτε παρεξήγηση και να διαλευκάνει το ζήτημα είναι η ίδια η Darkangel_78.

Εγώ σου απαντώ σε αυτό το θέμα που άνοιξες, παρότι δεν συνηθίζω να λαμβάνω το ρόλο του απολογητή εκ μέρους άλλων και ειδικά των αξιόλογων Συντονιστών μας που μπορούν μία χαρά να εκφράσουν με τον καλύτερο τρόπο τις απόψεις τους και να τις επεξηγήσουν, γιατί α) η συντονίστριά μας μάλλον δεν θα μπορεί να απαντήσει αυτή τη στιγμή, πιθανώς λόγω εργασίας και β) βρίσκω την κίνησή σου να ανοίξεις ένα ολόκληρο θέμα (και μάλιστα συμπεριλαμβάνοντας το όνομά της) κάπως βεβιασμένη και υπερβολική. Πιστεύω ότι, ελπίζω άθελά σου, φέρνεις τον συγκεκριμένο άνθρωπο σε πολύ δύσκολη θέση, αν αποδεχτούμε και την πιθανότητα να πρόκειται απλά για μία παρεξήγηση που θα μπορούσε να διευθετηθεί με άλλον τρόπο... να περίμενες για την απάντηση στο ίδιο το θέμα που προκάλεσε την αντίδρασή σου για παράδειγμα.

Τέλος πάντων, θα σου πρότεινα κι εγώ με τη σειρά μου, να ακολουθήσεις τη συμβουλή της Avallon και παραμένοντας να βοηθήσεις κι εσύ μαζί μας να αναδείξουμε το αυτονόητο: ότι η Σοφία είναι μία απείρως υψηλότερη ιδιότητα από την ξερή Γνώση.

Αν βέβαια επιλέξεις, κατ'ευχήν, να παραμείνεις στα Forums, προσπάθησε σε παρακαλώ να έχεις κατά νου ότι ο άξονάς τους είναι οι Συζητήσεις. Δηλαδή, εννοώ ότι είναι καλύτερο να ανοίγουμε όλοι Θέματα Συζήτησης στα οποία θα συμμετέχουμε, θα τα "φροντίζουμε" με περαιτέρω έρευνα και παράθεση στοιχείων, θα αλληλεπιδρούμε με τους ανθρώπους που ενδιαφέρθηκαν για το Θέμα μας, από το να ξεκινάμε πολλά θέματα που έχουν τον χαρακτήρα της απλής άποψης. Και σε παρακαλώ μην με παρεξηγείς για το παραπάνω, δεν αναφέρομαι μόνον σε σένα, απλά έχω διαπιστώσει μία μικρή τέτοια τάση τους τελευταίους καιρούς από κάποια Μέλη, που μάλλον οφείλεται σε αγνό ενθουσιασμό οπωσδήποτε, αλλά δημιουργεί μία κάποια αλλοίωση του χαρακτήρα των Συζητήσεών μας και της Λειτουργικότητάς τους.

Καλή συνέχεια λοιπόν... ότι και αν επιλέξεις!


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 13:42:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Δυστυχώς δεν είχα δει το τελευταίο μήνυμα της ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ όταν έστελνα το δικό μου!

Χμμμμμ ....

ΑΦΡΟΔΙΤΗ, κάθε Δράση φέρνει μία Αντίδραση και αυτή με τη σειρά της προκαλεί καινούργια Αντίδραση/Δράση και ούτω καθεξής... και "εις τον αιώνα των Αιώνων". Είναι απαράβατος Νόμος του Σύμπαντος. Βέβαια οι Δράσεις και οι Αντιδράσεις δεν περιορίζονται μόνο στα πιο "παχυλά" πεδία των Φαινομένων αλλά πολύ συχνά και στα πιο... αόρατα, συναισθήματα, σκέψεις και ιδέες(εμμονές, απωθημένα, πικρίες κ.λπ.). Αυτά θέλουν και τη μεγαλύτερη προσοχή.

Νομίζω ότι οι φίλοι που σου απάντησαν παραπάνω, κάποια καλά πράγματα θέλησαν να σου πουν...


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Neos
Μέλος 1ης Βαθμίδας


121 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 14:36:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Neos
Αστην να πάει στην ευχή του θεού...

Κομπλεξικά ατομα σαν κι αυτήν δεν ανηκουν σε χωρο ανταλαγης αποψεων...

Τί κι αν έχεις 5.000 χαρτιά αν ΔΕΝ έχεις καλοσύνη και τρόπους.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 17:01:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas
ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ,
ΕΣΥ ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΥΓΕΝΙΚΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΔΩΣΕ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ ΚΑΙ ΜΕΙΝΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ.ΜΕΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ,ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΨΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ!
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΔΩΣΕ!
ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Η DARKANGEL ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ,ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΣΤΟΧΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΛΕΞΗΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο AMDIN.ΕΛΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ....
ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....

Edited by - lencolas on 02/12/2003 17:03:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YHVH
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
356 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 17:33:21  Εμφάνιση Προφίλ
Δε θα σχολιάσω πολλά, απλά θα σταθώ σε κάτι αντιπροσωπευτικό που μου έκανε (κακή) εντύπωση.
quote:
ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΗ ΦΙΛΕ ΜΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΥΠΕΡΟΨΙΑ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΨΕΥΤΙΚΗ ΜΕΤΡΙΟΦΡΟΣΥΝΗ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΜΟΙΟΙ ΣΟΥ.

Δηλαδή το γεγονός ότι εσύ έχεις αυτό το αρνητικό χαρακτηριστικό, το οποίο δεν προσπάθησες ποτέ να το εξαλείψεις αλλά σχεδόν περφανεύεσαι που το παραδέχεσαι, σημαίνει ότι όλοι οι άλλοι το έχουν αλλά το κρύβουν και υποκρίνονται το αντίθετο??? Έχεις μεγάλη ευχέρια στο να κρίνεις.... Α, και οι αρχαίοι ημών πρόγονοι δεν εννοούσαν ακριβώς αυτό με το "γνώθι σ'αυτόν"....

Solve et Coagula
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 18:58:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg
Σας χαιρετώ.
Συγνώμη που επέλεξα ετούτο το topic να γράψω την μικρή πορεία της ιστορίας μου με τα Forums του Esoterica.gr, αλλά καλοί μου φίλοι, βρήκα ανοικτά και μπήκα.
Και σας ευχαριστώ που θα με αφήσετε να σας εξομολογηθώ.

Όταν ήρθα κοντά σας, στο (Esoterica.gr). Πρώτα μελέτησα πολύ καλά τα διάφορα topic που με αφορούσαν, μετά απομόνωσα "έψαξα" τις απαντήσεις απο συγκεκριμένα μέλη που με εντυπωσίασαν και κατόπιν δίμηνης μόνο ανάγνωσης, έκανα και την εγραφή μου σαν μέλος. Βέβαια τώρα θα μου πείτε και με το δίκιο σας: Ούτε σπίτι να αγόραζες βρε 'συ!
Όχι καλοί μου φίλοι, στη ζωή μου έπραξα πολλά λάθη (παρ' όλα τα πτυχία που απέκτησα στα εικοσιέξη χρόνια μαθητείας μου), και στην επιλογή, τη συλλογή γνώσεων έκανα μπόλικα. Όσπου κάποιο πρωί, είδα τον "μασκαρεμένο" από γνώσεις εαυτό μου και ΤΡΌΜΑΞΑ με το υπερφίαλο αποτέλεσμα...
Γι' αυτό τώρα, στα 47 χρόνια μου, θα πρέπει να ελέγχω τις πηγές, θα πρέπει να υποβάλω σε τεστ τη νόηση μου για να μην πονέσω ξανά με τον εγωισμό του τύπου, (καλά και πια είμαι ΕΓΩ), τον εαυτό μου που θα καθρεφτίζετε θολά στους άλλους!!!
Να γιατί σας διάβαζα, σας διάβαζα, σας διάβαζα και σας μελετούσα.
Εδώ, εσείς ακουμπάτε της ψυχούλας σας τ' απαύγασμα, της νοησής σας τον καλύτερο ανθό. Πως λοιπον, ΕΓΩ, θα εισέβαλα κουβαλώντας τα ράκη απ' τα όποια λάθη μου, εάν δεν έλεγχα πρώτα τον ΕΓΩΙΣΜΟ που απορρέει απ' την συσσώρευση της γνώσης στην νόησή μου.
Ήρθα καλοί μου φίλοι σαν ισόνομο μέλος και με την εγραφή μου άρχισα να γράφω στο topic της μαγικής Πάρνηθας. Κάποιοι με καλωσόρισαν, άλλοι με αγνόησαν και κάποιοι άλλοι μου επιτέθηκαν για όσα παράξενα μεταφυσικά έγραφα εκεί.
Ναι πιστεύω πως είναι η προσαρμογή, μέχρι ΕΓΩ και οι ΑΛΛΟΙ να γνωριστούμε. Κάποια προβλήματα θα υπάρξουν, ίσως και να αποφεύγω κάποιους που ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω, όπως και άλλοι εμένα. Όμως ο χώρος του Esoterica.gr είναι εδώ, και συνεχίζει να φροντίζει με αγάπη, να φωτίζει όλο και νέες πτυχές στα ήδη εσωτερικά θέματα που γνώριζα. Συνεχίζει, συνεχίζει, συνεχίζει να μου δίνει..
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙ ΑΥΤΟ
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ESOTERICA.GR ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΔΕΙΣ ΑΠΛΟΧΕΡΑ.
Με τούτα φιλικά σας χαιρετώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 19:14:08  Εμφάνιση Προφίλ
E! ρε ψάρωμα που έπεσε...
Είναι γνωστό ότι οι "νέοι" εισερχόμενοι σε ένα χώρο περνάνε μια "μύηση"...(έτσι το λένε εδώ, καψόνι στο στρατό)
Αγαπητή ΑΦΡΟΔΙΤΗ μείνε και θα βγεις κερδισμένη...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 23:22:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ
έλα βρε Αφροδίτούλα,
δείξε λίγη επιείκεια...

κι έρχονται και Χριστούγεννα

Λάρα Κροφτ -η αποθέωση!!!
click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 23:33:54  Εμφάνιση Προφίλ
Λιλιθάκι τι ξένέρωτο δέντρο είναι αυτό ?
Με αμερικάνικες σημαιούλες!
Ας είναι!
Αν είναι για καλό σκοπό...αν είναι να γυρίσει πίσω η Αφροδίτη να το ανεχτούμε


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
spirit
Πλήρες Μέλος

Finland
1485 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 23:49:55  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος spirit
ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΘΕΣΗ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΚΥΝΔΙΝΕΥΗ Η ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΑΡΜΟΝΙΑ,
ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΔΗΛΩΣΕ ΟΤΙ ΑΠΟΧΩΡΗ,ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΗΝ DARKANGEL Ν ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ...ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΥΠΕΡΣΠΙΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ.
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΗ.

ADMIN KΛΕΙΔΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΑ-ΘΕΜΑ
ΟΜ

dsmΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 02:44:47  Εμφάνιση Προφίλ
quote:


Νομίζω ότι οι φίλοι που σου απάντησαν παραπάνω, κάποια καλά πράγματα θέλησαν να σου πουν...



Δεν νομίζω πως όσοι απάντησαν παραπάνω είχαν και την πλέον καλή διάθεση...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Γιώργος
Πλήρες Μέλος


970 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 02:55:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Γιώργος
Προφίλ Μέλους : ΑΦΡΟΔΙΤΗ

quote:
ΕΤΩΝ 27, ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΣ. ΠΕΤΑΩ-ΑΦΗΝΟΜΑΙ ΣΥΧΝΑ ΣΕ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ TAΞΙΔΙΑ ΖΩΗΣ, ΑΓΑΠΩΝΤΑΣ ΩΣΤΟΣΟ ΤΑ ΓΗΙΝΑ ΕΔΑΦΗ. ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ, ΤΙΣ ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ, ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ [ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ-ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ, ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΗ, ΠΑΡΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑ]. ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ -ΜΙΛΑΩ 3 ΑΓΓΛΙΚΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ ΑΓΑΠΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ. [ΦΩΤΕΙΝΟ].ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΧΝΕΣ ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

quote:
ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΤΥΧΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ. ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΕΣ ΕΧΩ ΒΡΑΒΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΤΕ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΙΣΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ. ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΕΡΓΑΜΗΝΕΣ. ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΝΕΟΤΗΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΛΟΥΤΟ ΨΥΧΗΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΔΑΝΕΙΣΤΩ ΛΟΓΑΚΙΑ ΚΑΝΕΝΟΣ. ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΕΤΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ.

δεν μου λες ... από τυρόπιτα πως πάμε...?
ξερεις να φτιάχνεις ?

Γιώργος.
.και η ιπτάμενη μπουγάτσα..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 07:18:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica
Αγαπητή Αφροδίτη,
Είμαι σε αυτό το χώρο εδώ και 9 μήνες.
Απο τότε, αρκετές φορές έχω ανταλάξει απόψεις με την Darkangel και ουδέποτε μου έδεικε τέτοια στοιχεία-ούτε πρόσεξα να τα έχει επιδείξει και σε άλλο μέλος.
Μου φαίνεται κάπως παράξενο λοιπόν για κάποιον σαν εσένα που έχει μόλις 14 μηνύματα να μπορεί να εκφέρει άποψη για κάποιον που δε γνωρίζει.
Ειλικτινά δε γνωρίζω πρωσοπικά ούτε έχω άμεσες σχέσεις με την Dargangel αλλά απλά απάντησα γιατί όλο αυτό το κατηγορώ το θεωρώ άδικο.
Μήπως υπάρχει κάποια...σκοπιμότητα απο πίσω?...
Αν όχι εξηγήσου πριν...απο-χωρήσου
Καλημέρα σε όλους

~Γρηγόρης~
Once you were wild, don't let them tame youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 09:01:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13
Το μελος αφροδιτη εχει καθε δικαιωμα να αισθανεται προσβεβλημενο απο την συμπεριφορα οποιουδοιποτε
αλλα το μελος αν ειχε μια στοιχειωδη ωριμωτητα θα επρεπε να ειχε εκφρασει τα παραπονα της πρωσοπικα πριν να ανοιξει αυτο το τοπικ

Ειληκρινα δεν μπορω να καταλαβω την σκοπιμοτητα του θεματος
..αν οχι να χτυπηθει το φορουμ.

Αντε λοιπον και η συντονιστρια εκανε πατατια (ασ το δεχτουμε) ειναι συμπεριφορα αυτη απο καποια μελη που μπαινουν και "κραζουν" το μελος αφροδιτη?

Τι κανετε ρε σεις ?
τι το παιζεται?
βασιλικοτεροι του βασιλεως?

ο ιδιος α admin προσπαθησε να συμβηβασει τα πραγματα και καποια μελη αρχισαν την χλευη
προς ενα μελος που ελαχιστα ξερουμε
λυπηρον


οπως λυπηρον ειναι να μπαινουν καποιες φωνες και να παρακαλουν την αφροδιτη να μεινει

κατι σαν ελληνικη ταινια

θες να φυγεις κοπελα μου

feel free


Αγαπη για οτι ερχεται και συγχωρεση για οτι εχει ηδη γινειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 09:16:28  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Δεν νομίζω πως όσοι απάντησαν παραπάνω είχαν και την πλέον καλή διάθεση...

Ενώ εσύ με αυτό σου το μήνυμα έχεις την καλύτερη...
Εχουμε συνηθίσει όμως...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΝΑΣΤΗΜΕΝΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


398 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 09:19:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΝΑΣΤΗΜΕΝΟΣ
quote:
Τι κανετε ρε σεις ?
τι το παιζεται?
βασιλικοτεροι του βασιλεως?


ΣΕ ΚΑΘΕ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΥΛΙΚΟΙ.....Ή ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΥΛΙΚΟΙ.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 09:45:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie
Αγαπητέ drumx13,

Επειδή συμμετείχα στο "κράξιμο", πρέπει πιστεύω κάτι να πω κι εγώ, έτσι;

Λοιπόν, σε "ξέρω" και με "ξέρεις" μέσα από το φόρουμ εδώ και καιρό...Και, ειλικρινά, σε εκτιμώ για ό,τι έχεις συνεισφέρει εδώ μέσα με τα μηνύματά σου...Έχω λόγο που το λέω αυτό, δεν είναι "γλύψιμο"...

Ναι, είναι αλήθεια ότι δεν γνωρίζουμε το μέλος "Αφροδίτη"...Ούτε και ξέρω, ούτε και μ' ενδιαφέρει τι προηγήθηκε με τη Darkangel...Όμως το να έρχεται ένα μέλος--οποιοδήποτε μέλος--και να σου πετάει στα μούτρα "περγαμηνές και πτυχία" με ένα ύφος "δεν έχω ανάγκη κανένα σας" είναι κάτι που προσωπικά θεωρώ ότι υποτιμά όλα τα υπόλοιπα μέλη...Γι' αυτό έγραψα ό,τι έγραψα παραπάνω! Εντάξει, μπορώ να δεχτώ ότι αυτό που έκανα είναι αν θέλεις έξω από τις "αρμοδιότητές" μου μια και ένα απλό μέλος είμαι κι εγώ όπως τόσοι άλλοι...Ήταν μια έκρηξη της στιγμής, αυτό το δέχομαι...

Καθένας όμως, αν είναι κάτι, πρέπει να το αποδεικνύει ΜΟΝΟ μέσα από τα γραφόμενά του και σ' αυτό ελπίζω να συμφωνείς μαζί μου...

Όσο για του "βασιλικούς" και τις "γλάστρες", Αναστημένε, ξέρεις, σε κάθε "βασίλειο" υπάρχει και η άλλη κατηγορία, αυτή των κατ' επάγγελμα αντιδραστικών...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΝΑΣΤΗΜΕΝΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας


398 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 09:54:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΝΑΣΤΗΜΕΝΟΣ
quote:
Όσο για του "βασιλικούς" και τις "γλάστρες", Αναστημένε, ξέρεις, σε κάθε "βασίλειο" υπάρχει και η άλλη κατηγορία, αυτή των κατ' επάγγελμα αντιδραστικών...

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΦΙΛΕ.....ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΑΡΝΗΘΗΚΑ.....ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ

Edited by - ΑΝΑΣΤΗΜΕΝΟΣ on 03/12/2003 09:59:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 12:10:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

Eίναι γνωστό ότι ο έχων ΓΝΩΣΗ δεν έχει απαραίτητα και ΣΟΦΙΑ και το αποδεικνύεις περίτρανα φίλη με τα πολλά πτυχία και με αυτή σου τη στάση...
Κάτσε εδώ να αποδείξεις το αντίθετο, με τον καιρό...
Μια φιλική συμβουλή


"Τάδε έφη Avallon"


----------------------------------------------------------------------ΗΜΟΥΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΠΤΥΧΙΩΝ. ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΟΦΙΑ. ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΑΓΩΝΙΩ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ. ΓΝΩΣΕΙΣ ΕΧΩ ΑΛΛΑ Η ΣΟΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ.
ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΟΦΙΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΣΕ ΔΙΝΗ. ΔΕΝ ΕΞΕΤΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΡΟΗ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΠΕΡΙΣΚΕΠΤΑ ΚΑΤΙ ΦΟΡΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ. ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΜΗΤΙΚΑ ΓΥΡΩ, ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΤΟΙ.
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 12:15:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

E! ρε ψάρωμα που έπεσε...
Είναι γνωστό ότι οι "νέοι" εισερχόμενοι σε ένα χώρο περνάνε μια "μύηση"...(έτσι το λένε εδώ, καψόνι στο στρατό)
Αγαπητή ΑΦΡΟΔΙΤΗ μείνε και θα βγεις κερδισμένη...


"Τάδε έφη Avallon"



-------
ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΘΑ ΒΓΩ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΗ.
ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΑΝ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΔΙΚΑΙΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ, ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΕΥΘΙΚΤΗ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 12:45:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

Αγαπητή Αφροδίτη,
Είμαι σε αυτό το χώρο εδώ και 9 μήνες.
Απο τότε, αρκετές φορές έχω ανταλάξει απόψεις με την Darkangel και ουδέποτε μου έδεικε τέτοια στοιχεία-ούτε πρόσεξα να τα έχει επιδείξει και σε άλλο μέλος.
Μου φαίνεται κάπως παράξενο λοιπόν για κάποιον σαν εσένα που έχει μόλις 14 μηνύματα να μπορεί να εκφέρει άποψη για κάποιον που δε γνωρίζει.
Ειλικτινά δε γνωρίζω πρωσοπικά ούτε έχω άμεσες σχέσεις με την Dargangel αλλά απλά απάντησα γιατί όλο αυτό το κατηγορώ το θεωρώ άδικο.
Μήπως υπάρχει κάποια...σκοπιμότητα απο πίσω?...
Αν όχι εξηγήσου πριν...απο-χωρήσου
Καλημέρα σε όλους

ΟΥΤΕ Η ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΑ. ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ. ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΡΩ, ΟΥΤΕ ΑΤΟΜΑ ΕΤΟΙΜΑ ΝΑ ΕΠΙΤΕΘΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΤΟΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. ΓΡΗΓΟΡΗ, ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΜΑΘΩ, ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΛΩΣΩ, ΜΗΤΕ ΣΑΦΩΣ ΝΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΩ Η ΝΑ ΘΥΜΩΣΩ ΕΓΩ. ΤΟ ΑΝ ΥΠΗΡΞΑ ΕΥΘΙΚΤΗ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ, ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΚΙ ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ, ΜΑΘΑΙΝΩ, ΠΛΑΘΩ, ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΩ...
ΕΞΗΓΗΘΗΚΑ ΕΝ ΜΕΡΕΙ? ΤΙ ΛΕΣ?
ΑΦΡΟΔΙΤΗ

~Γρηγόρης~
Once you were wild, don't let them tame you


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 12:51:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

Το μελος αφροδιτη εχει καθε δικαιωμα να αισθανεται προσβεβλημενο απο την συμπεριφορα οποιουδοιποτε
αλλα το μελος αν ειχε μια στοιχειωδη ωριμωτητα θα επρεπε να ειχε εκφρασει τα παραπονα της πρωσοπικα πριν να ανοιξει αυτο το τοπικ

Ειληκρινα δεν μπορω να καταλαβω την σκοπιμοτητα του θεματος
..αν οχι να χτυπηθει το φορουμ.

Αντε λοιπον και η συντονιστρια εκανε πατατια (ασ το δεχτουμε) ειναι συμπεριφορα αυτη απο καποια μελη που μπαινουν και "κραζουν" το μελος αφροδιτη?

Τι κανετε ρε σεις ?
τι το παιζεται?
βασιλικοτεροι του βασιλεως?

ο ιδιος α admin προσπαθησε να συμβηβασει τα πραγματα και καποια μελη αρχισαν την χλευη
προς ενα μελος που ελαχιστα ξερουμε
λυπηρον


οπως λυπηρον ειναι να μπαινουν καποιες φωνες και να παρακαλουν την αφροδιτη να μεινει

κατι σαν ελληνικη ταινια

θες να φυγεις κοπελα μου

feel free

ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΕΖΗ [ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ΟΝΤΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΕΙ],ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΑΣΧΗΜΟ ΝΑ ΧΑΝΟΜΑΙ ΣΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΤΗΤΕΣ.
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Αγαπη για οτι ερχεται και συγχωρεση για οτι εχει ηδη γινει


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 13:00:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ,
ΕΣΥ ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΥΓΕΝΙΚΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΔΩΣΕ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ ΚΑΙ ΜΕΙΝΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ.ΜΕΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ,ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΨΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ!
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΔΩΣΕ!
ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Η DARKANGEL ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ,ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΣΤΟΧΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΛΕΞΗΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο AMDIN.ΕΛΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ....

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΕΜΑΘΑ ΧΘΕΣ ΠΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΗ ΓΑΛΗΝΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ. ΚΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑ Η ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΣΕ ΟΔΗΓΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΩΣΤΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΧΤΑ ΝΑ ΖΥΓΙΖΩ ΤΙΣ ΦΡΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΓΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΑΓΧΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑ Η ΟΡΓΗ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....

Edited by - lencolas on 02/12/2003 17:03:06


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 13:02:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg
Σας χαιρετώ.
quote:

ΟΥΤΕ Η ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΑ. ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ. ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΥΡΩ, ΟΥΤΕ ΑΤΟΜΑ ΕΤΟΙΜΑ ΝΑ ΕΠΙΤΕΘΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΤΟΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. ΓΡΗΓΟΡΗ, ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΜΑΘΩ, ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΛΩΣΩ, ΜΗΤΕ ΣΑΦΩΣ ΝΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΩ Η ΝΑ ΘΥΜΩΣΩ ΕΓΩ. ΤΟ ΑΝ ΥΠΗΡΞΑ ΕΥΘΙΚΤΗ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ, ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΚΙ ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ, ΜΑΘΑΙΝΩ, ΠΛΑΘΩ, ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΩ...
ΕΞΗΓΗΘΗΚΑ ΕΝ ΜΕΡΕΙ? ΤΙ ΛΕΣ?
ΑΦΡΟΔΙΤΗ


Καλώς ήρθες καλή μου φίλη Αφροδήτη, στο χώρο που όλοι έχουμε να δώσουμε, αλλά προπάντων να ΠΑΡΟΥΜΕ για να εξελιχθούμε...
Φιλικά σε χαιρετώ.
Σας χαιρετώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 13:05:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

έλα βρε Αφροδίτούλα,
δείξε λίγη επιείκεια...

κι έρχονται και Χριστούγεννα
ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΕΣ ΣΗΜΑΙΟΥΛΕΣ...ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ? Η ΕΣΤΩ ΣΑΝ ΔΙΚΑΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΚΡΑΤΩΝ.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ. ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ... ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΚΡΥΖΕΙ ΛΙΓΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΑ ΤΗ ΖΩΗ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΤΣΑΓΑΝΟ ΟΠΩΣ ΘΑ ΛΕΓΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ [ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ] ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΨΑΞΩ ΒΑΘΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΜΥΡΝΗ.
ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΑΝΘΙΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΑΝΤΙΞΟΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΝ ΕΝΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΑΦΕΘΕΙ ΣΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΣΤΟ ΛΙΟΠΥΡΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
ΑΝΤΕ... ΜΕ ΕΝΕΠΝΕΥΣΕΣ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΩ ΠΟΙΗΤΙΚΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΠΙΑ Η ΤΑΡΑΓΜΕΝΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.

Υ.Γ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΚΘΕΣΕΙ ΗΤΑΝ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ. ΔΑΣΚΑΛΕ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΕΣ....


Λάρα Κροφτ -η αποθέωση!!!
click ^


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 13:14:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ
quote:

Προφίλ Μέλους : ΑΦΡΟΔΙΤΗ

quote:
ΕΤΩΝ 27, ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΣ. ΠΕΤΑΩ-ΑΦΗΝΟΜΑΙ ΣΥΧΝΑ ΣΕ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ TAΞΙΔΙΑ ΖΩΗΣ, ΑΓΑΠΩΝΤΑΣ ΩΣΤΟΣΟ ΤΑ ΓΗΙΝΑ ΕΔΑΦΗ. ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ, ΤΙΣ ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ, ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ [ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ-ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ, ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΗ, ΠΑΡΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑ]. ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ -ΜΙΛΑΩ 3 ΑΓΓΛΙΚΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ ΑΓΑΠΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ. [ΦΩΤΕΙΝΟ].ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΧΝΕΣ ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

quote:
ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΠΤΥΧΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ. ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΕΣ ΕΧΩ ΒΡΑΒΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΤΕ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΙΣΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ. ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΕΡΓΑΜΗΝΕΣ. ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΝΕΟΤΗΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΛΟΥΤΟ ΨΥΧΗΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΔΑΝΕΙΣΤΩ ΛΟΓΑΚΙΑ ΚΑΝΕΝΟΣ. ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΕΤΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ.

δεν μου λες ... από τυρόπιτα πως πάμε...?
ξερεις να φτιάχνεις ?

Γιώργος.
.και η ιπτάμενη μπουγάτσα..
---------------
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ. ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΚΑΛΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΕΝΤΟ Η ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΟ ΝΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ.
ΛΟΙΠΟΝ. Η ΚΟΤΟΠΙΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΟΣΤΙΜΟΤΑΤΗ ΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΛΙΑΣΤΑ ΝΤΟΜΑΤΑΚΙΑ ΔΙΝΟΥΝΕ ΡΕΣΤΑ Η ΨΑΡΟΣΑΛΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΛΚΑΝΙ ΚΑΙ ΣΑΛΑΧΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΣΑΤΟ ΜΕ ΜΟΥΣΤΑΡΔΑ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΕΡ ΣΟΣ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΝΕ ΑΦΩΝΟ.
ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΔΙΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΕΦΑΓΕΣ ΠΟΤΕ ΡΟΛΟ ΨΗΤΩΝ ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕ ΛΑΔΙ ΡΟΚΑΣ? ΑΣΕ ΤΑ ΓΑΡΙΔΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΥΜΠΑΘΕΣΤΑΤΑ.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ



ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Stavros_Η
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cuba
177 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 13:49:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Stavros_Η
quote:

ΕΤΩΝ 27, ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΣ.

ΞΕΝΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ -ΜΙΛΑΩ 3 ΑΓΓΛΙΚΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ

ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΕΣ ΕΧΩ ΒΡΑΒΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΜΟΥ

ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΕΡΓΑΜΗΝΕΣ

ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΝΕΟΤΗΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΠΛΟΥΤΟ ΨΥΧΗΣ

ΟΝΤΩΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΚΑΛΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΕΝΤΟ Η ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ

ΛΟΙΠΟΝ. Η ΚΟΤΟΠΙΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΟΣΤΙΜΟΤΑΤΗ ΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΛΙΑΣΤΑ ΝΤΟΜΑΤΑΚΙΑ ΔΙΝΟΥΝΕ ΡΕΣΤΑ Η ΨΑΡΟΣΑΛΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΛΚΑΝΙ ΚΑΙ ΣΑΛΑΧΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΣΑΤΟ ΜΕ ΜΟΥΣΤΑΡΔΑ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΕΡ ΣΟΣ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΝΕ ΑΦΩΝΟ.
ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΔΙΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΕΦΑΓΕΣ ΠΟΤΕ ΡΟΛΟ ΨΗΤΩΝ ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕ ΛΑΔΙ ΡΟΚΑΣ? ΑΣΕ ΤΑ ΓΑΡΙΔΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΥΜΠΑΘΕΣΤΑΤΑ.


ΑΓΑΠΗΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΑΝ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΨΗΛΗ ΞΑΝΘΙΑ ΜΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ, ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ESOTERICA ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ...

(ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΑ FORUMS...)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy