ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΧΛΕΥΑΣΜΟΣ-ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 12:05:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΧ.... ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΗ. ΧΛΕΥΑΣΜΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΛΕΞΕΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΩΝ ΟΜΟΛΟΓΩ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΘΥΜΑΤΟΠΟΙΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ. ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ. ΕΙΣΗΛΘΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΔΙΔΑΧΘΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΛΙΘΑΡΙ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΩ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΔΥΣΑΡΕΣΤΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΚΑΙ ΦΡΑΣΕΙΣ. ΤΟ ΤΑΚΤ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ. ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΠΛΗΓΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΖΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥΣ.
ΤΟ ΛΥΠΗΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΠΩΣ ΕΙΣΗΛΘΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ, -ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ- ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ -ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΤΩΡΑ- ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΦΙΛΟ, ΔΙΑΤΥΠΩΘΗΚΕ Η ΑΠΟΡΙΑ ΑΝ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΥΡΟΠΙΤΑ, ΚΑΙ ΤΥΡΟΠΙΤΑ ΚΑΙ ΚΟΤΟΠΙΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΙΔΕΣ ΜΕ ΣΑΛΤΣΑ ΑΠΟ ΚΑΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΑΓΟΥ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΡΕΜΜΥΔΙΑ ΚΑΙ ΚΡΟΚΟ ΚΙ ΟΤΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ. Η ΚΑΛΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΥΡΑ. ΑΛΛΑ ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ. ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΣΑΝ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΣΤΙΓΜΑ, ΗΡΕΜΑ ΚΙ ΑΠΛΑ. ΤΟ ΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΝΟΙΩΣΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΑΛΕΞΙΣΦΑΙΡΟ ΓΙΛΕΚΑΚΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΑΡΚΕΤΩΝ.
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ, ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ, ΙΣΩΣ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΚΙ Η ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ΠΑΝΤΩΝ.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ, ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΥΘΙΚΤΗ, -ΣΠΑΝΙΑ ΘΥΜΩΝΩ- ΑΛΛΑ Η ΛΕΞΗ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΗΠΙΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ.
ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΑΘΑΙΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ. ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΤΟ ΣΚΕΦΘΗΚΑ ΚΑΛΑ ΕΨΑΞΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΤΥΧΑΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΚΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΙΛΩ ΜΕ ΑΣΑΦΕΙΕΣ ΜΗΤΕ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ.
-------------
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΤΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΥΡΟΠΙΤΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΤΥΧΟΣ.
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ. ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΗΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ. ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΚΑΙ ΝΑΙ.
ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ. ΒΕΒΑΙΩΣ. ΟΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΚ ΓΕΝΝΕΤΗΣ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 12:27:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλημέρα Aφροδίτη.
Διαβάζοντας το μήνυμα σου δεν μπορούσα να μην αναρωτηθώ για μερικά πράγματα...
Λες ότι δεν θέλεις να σπαταλάς τον καιρό σου σε δυσάρεστες σκηνές κ φράσεις. Mιλάς για τακτ. K φυσικά εκφράζεις κ κάποια παράπονα για τα όσα ειπώθηκαν για σένα.
Kαλή μου, καταρχήν αν ένιωσες ότι η Darkangel σε πρόσβαλλε θα μπορούσες να της στείλεις ένα προσωπικό mail κ όχι να ανοίξεις ένα θέμα -μ'αυτό δύο- επιτρέποντας έτσι στον καθένα από μας να πάρει θέση.
Kατά δεύτερον, νομίζω ότι γενικά βιάστηκες. Nα χαρακτηρίσεις κ να αποχωρήσεις.
Xαίρομαι που επέστρεψες, ελπίζω το όλο ζήτημα να τελείωσει εδώ κ KAΛH ΣYNEXEIA...


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 12:35:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Kαλημέρα Aφροδίτη.
Διαβάζοντας το μήνυμα σου δεν μπορούσα να μην αναρωτηθώ για μερικά πράγματα...
Λες ότι δεν θέλεις να σπαταλάς τον καιρό σου σε δυσάρεστες σκηνές κ φράσεις. Mιλάς για τακτ. K φυσικά εκφράζεις κ κάποια παράπονα για τα όσα ειπώθηκαν για σένα.
Kαλή μου, καταρχήν αν ένιωσες ότι η Darkangel σε πρόσβαλλε θα μπορούσες να της στείλεις ένα προσωπικό mail κ όχι να ανοίξεις ένα θέμα -μ'αυτό δύο- επιτρέποντας έτσι στον καθένα από μας να πάρει θέση.
Kατά δεύτερον, νομίζω ότι γενικά βιάστηκες. Nα χαρακτηρίσεις κ να αποχωρήσεις.
Xαίρομαι που επέστρεψες, ελπίζω το όλο ζήτημα να τελείωσει εδώ κ KAΛH ΣYNEXEIA...

NAI ΒΙΑΣΤΗΚΑ. ΕΝΟΙΩΘΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΕΔΩ, ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΙΑΤΥΠΩΝΟΝΤΑΣ ΔΕΙΛΑ-ΔΕΙΛΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ. ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ ΟΛΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ. ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΤΕ. ΑΥΤΟΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΦΕΥΓΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΑΡΓΑ.
ΚΑΤΙ ΦΟΡΕΣ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ΠΛΗΓΩΜΕΝΟΙ ΛΥΠΗΜΕΝΟΙ ΘΥΜΩΜΕΝΟΙ ΑΝΗΣΥΧΟΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΙ Η ΕΝΟΧΟΙ...
ΙΣΩΣ ΜΑΣ ΣΩΖΕΙ Η ΣΩΣΤΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ.
ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΜΑΣΤΕ -ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ- ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΡΥΦΕΣ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙΣ.
ΟΤΑΝ ΘΥΜΩΝΟΥΜΕ ΠΟΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑΥΤΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΑΨΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΟΛΗ.
ΚΑΠΟΤΕ Ο ΑΡΧΑΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ ΕΠΙΚΤΗΤΟΣ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΟ ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΤΟΥ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΟ.
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΤΟΥ.
ΣΟΦΟ. ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΩ ΑΝΗΦΟΡΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΣΟΦΗ.
ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΔΩ.
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΠΟΛΥ.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 12:47:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδή Αφροδιτούλα,
τελικά

ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ Η ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ;;;

η συμβουλή μου:

μείνε, και δε θα το μετανιώσεις

θα δείς ότι αυτός ο χώρος που βρέθηκες είναι μιά υπέροχη κοινότητα, όπου οι προθέσεις -πιστεύω- όλων αυτών που μένουν είναι οι καλύτερες.
όποιος γράφει στο ESOTERICA γιά να χλευάσει, να κοροιδέψει, να ειρωνευτεί, δεν έχει θέση εδώ. το ίδιο το σύστημα σιγά-σιγά τον αποβάλλει. σπάνια βέβαια συμβαίνει κάτι τέτοιο. και κατά τη γνώμη μου, αυτό που χαρακτηρίζει πολλές συζητήσεις είναι το χιούμορ και όχι ο χλευασμός.
ακόμη, καλό είναι να ανακοινώνεις αν έχεις κάποιο παράπονο, αλλά μη στέκεσαι σε αυτό, γιατί μπορεί να είναι κομματάκι της αλήθειας, και όχι ολόκληρη η αλήθεια. μπορεί κάλλιστα να είναι παρεξήγηση, ό,τι και νάναι πάντως, μιά καθαρή και απευθείας συναλλαγή με το άτομο, που πιστεύεις ότι "σε έθιξε", μπορεί να λύσει τα "μάγια" και να σκέφτεσαι μετά το περιστατικό με ένα χαμόγελο.

μείνε λοιπόν Αφροδιτούλα, αν το επιθυμείς,
και μην ανησυχείς.

από εδώ θα πάρεις σίγουρα πολλά πράγματα...

Καλημέρα

Λάρα Κροφτ -η αποθέωση!!!
click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 15:06:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαίρομαι για την εξέλιξη που πήραν τα πράγματα,
όπως και για το γεγονός ότι μας δώθηκε όλων η ευκαιρία να πάρουμε ένα μικρό μάθημα.

Καλή συνέχεια Αφροδίτη και μια συμβουλή:
Εχε τις κεραίες σου στραμμένες στην αγάπη και την καλή προαίρεση, κι όχι στην κακία και την απόρριψη και θα δεις ότι θα εισπράξεις τα ανάλογα!

αυτή...που τα κατάφερε!κάνε κλικ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 16:47:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Χαίρομαι για την εξέλιξη που πήραν τα πράγματα,
όπως και για το γεγονός ότι μας δώθηκε όλων η ευκαιρία να πάρουμε ένα μικρό μάθημα.

Καλή συνέχεια Αφροδίτη και μια συμβουλή:
Εχε τις κεραίες σου στραμμένες στην αγάπη και την καλή προαίρεση, κι όχι στην κακία και την απόρριψη και θα δεις ότι θα εισπράξεις τα ανάλογα!

αυτή...που τα κατάφερε!κάνε κλικ!


ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΚΑΡΔΙΑΣ. ΤΟ ΞΕΡΩ. ΘΑ ΕΧΩ ΣΤΡΑΜΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΚΕΡΑΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗ, ΚΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΙΨΗ.
ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ. ΤΑ ΦΩΤΕΙΝΟΤΕΡΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Η [ΜΗ] ΕΥΘΙΚΤΗ ΠΛΕΟΝ.

[Η ΦΡΟΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ Η ΑΡΜΑΤΩΣΙΑ ΤΟΥ ΣΟΦΟΥ.
Η ΠΕΡΙΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΡΑΘΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ.
ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΤΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΜΕ ΣΙΩΠΗ ΣΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΙΔΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΣΑΝ ΝΑ ΑΓΑΠΑΜΕ.
ΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ].


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
80 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 21:49:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΩΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΚΑΤΙ....ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ!!

ΦΙΛΙΚΑ ΘΟΔΩΡΗΣ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Helios
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 21:53:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Helios  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλη ΑΦΡΟΔΙΤΗ,οι δυσκολιες ειναι για τους δυνατους οργανισμους...
Ετσι,παραμενοντας,συμμετεχεις στο reality,με ολα τα + και -,που εχει αυτο για σενα ...

Edited by - Helios on 03/12/2003 21:55:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2003, 02:31:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφροδίτη καλώς όρισες...(καινούργια αρχή)
Σου απάντησα στο άλλο φόρουμ (συμπάθα με, βαριέμαι να τα μεταφέρω)
'
Άντε δώσε και καμμιά αγκαλιά στον Προμηθέα που του τρέχουν τα σάλια...
...
(επειδή ανέφερες όλα αυτά τα εδαίσματα)

~Γρηγόρης~
Once you were wild, don't let them tame you

Edited by - reptilesalonica on 04/12/2003 02:33:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
80 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2003, 02:49:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε Γρηγορη σε ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη σου!!!!

~Θοδωρης~

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Γιώργος
Πλήρες Μέλος


970 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2003, 14:13:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Γιώργος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφιερωμένο στην ΑΦΡΟΔΙΤΗ…
…..από τον τύπο με τις τυρόπιτες…

Absolute beginners… (D. Bowie)

I've nothing much to offer
There's nothing much to take
I'm an absolute beginner
And I'm absolutely sane
As long as we're together
The rest can go to hell
I absolutely love you
But we're absolute beginners
With eyes completely open
But nervous all the same

CHORUS
If our love song
Could fly over mountains
Could laugh at the ocean/sail over heartaches second time
Just like the films
There's no reason
To feel all the hard times
To lay down the hard lines
It's absolutely true

Nothing much could happen
Nothing we can't shake
Oh we're absolute beginners
With nothing much at stake
As long as you're still smiling
There's nothing more I need
I absolutely love you
But we're absolute beginners
But if my love is your love
We're certain to succeed

Καλώς ήρθες στο εσωτέρικα…
Have fun…

Γιώργος
… η δική μου σπεσιαλιτέ είναι μακαρονόπιτα …και γαρίδες σαγανάκι


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

solitude
Νέο Μέλος

Greece
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/12/2003, 14:26:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους solitude  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πωπωπω!!! λίγες μέρες έλειψα με τα μαθήματα, μου έπεσαν βαριά!!!και έχασα πολλά!! βρε εσείς γιατί το αποπήρατε το κοριτσάκι και εσύ καλέ Αφροδίτη μη μας την λές έτσι!!! δεν είμαι καιρό εδώ αλλά έχω διαπιστώσει ότι όλοι είναι ξεχωριστά άτομα και αγαπητά! άντε καλή αρχή και πάνω απο όλα ηρεμία, τάξη, ασφάλεια!!!
αχ!!τώρα πάω να διαβάσω!!!!
φιλάκιαααα!!!!

Η ζωή μας τι είναι;Να: Λίγες ώρες που διαβαίνουν.Μόνο η πρώτη μας γεννά και όλες οι άλλες μας πεθαίνουν..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/12/2003, 03:16:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΝΥΜΦΗ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...
"ΜΙΑ ΦΥΛΑΚΗ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ"...
+ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ...ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ Η ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ...Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΘΑ ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑΑΑ ..ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..


ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΜΙΑ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟ..ΠΡΟΣ ΣΚΕΨΗ..

ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΛΕΞΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΤΟΠΙΚ(ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΑΜΥΝΑΣ /ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ)
ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΜΟΝΑΧΑ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΔΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!
..ΑΝΕΤΑ ΔΙΑΣΥΡΕΤΑΙ....
ΑΠΟ ΑΣΚΟΠΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ...
(ΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΚΑΤΑΝΟΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ..ΑΦΟΥ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ...)
ΑΝΤΕΧΕΙΣ + ΑΥΤΑ;;;
ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΣΑ ΗΔΗ ΣΕ ΕΘΙΞΑΝ....;

ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΡΕΘΗΚΑ ΝΜΑ ΑΜΥΝΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΙΩΘΩΝΤΑΣ ΑΠΕΙΛΟΥΜΕΝΗ..ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ!(ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΕΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΕΧΩ...ΣΕΝΑΡΙΑ...)

..ΜΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ..
ΟΤΑΝ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο,ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΟΡΜΗΣΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ....
ΑΝ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΑΓΕΛΗ...ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΟΜΑΔΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ....
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ....ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΡΟΣΜΕΝΑ(ΝΟΜΙΖΕΙ!)+ΜΟΝΟΣ....

ΑΝ ΟΛΑ ΛΕΝΕ "ΠΟΛΕΜΟΣ" ΚΙ ΕΣΥ ΠΕΙΣ "'ΕΙΡΗΝΗ"'
....ΤΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΝΙ
(ΟΧΙ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΜΑ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΣΟΙ ΔΙΨΑΝΕ ΓΙΑ "ΑΙΜΑ"...+ ΦΑΣΑΡΙΕΣ...ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...
ΓΗ ΦΩΤΙΑ ΑΕΡΑΣ..ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΥΡΚΑΓΙΑ
+ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟ "ΤΙΠΟΤΑ" ΠΟΥ ΧΡΕΩΝΕΣΑΙ ΤΕΛΙΚΑ...ΕΣΥ(ΕΔΩ Ο ΚΑΘΕ ΑΣΧΕΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΠΑΡΕΟΥΛΑ"...)


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΨΗΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ.
ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΦΙΔΙ / ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ .(ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΚΡΙΝΟΥΜΕ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ....)
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ /ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΟΥΡΑΝΟ.
(ΕΝΑΣ ...ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΒΡΕ!
Η ΝΑ ΠΩ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ;;;;;;ΔΙΑΚΡΙΣΗ + ΕΠΙΓΝΩΣΗ...)


-ΑΣ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΙΕΡΑΡΧΙΕΣ* ΤΩΝ ΨΥΧΩΝ -ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΣΟΙ ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ ...."ΑΜΑΝ ΠΙΑ!" -

ΥΓ:ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΕΡΑΡΧΙΑ* ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ..
ΤΟ ΒΑΚΤΗΡΙΔΙΟ ΠΡΟΗΛΘΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΡΟ.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΖΩΝΤΑΝΟΙ....
ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ
ΣΑΝ ΡΟΚ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ....
ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΣΧΟΙΝΙ....
ΘΑ ΦΑΝΕΙ ...
ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ....

ΥΓ"ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ+ ΑΛΛΑ"...ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΕΥΣΤΟΧΟΣ ΤΙΤΛΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ...MOY!
(ΤΙ ΛΕΣ Ν'ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΥΝΤΑΓΕS + ΓΙΑ ΠΑΣΤΙΤΣΙO;;;
...ΕΧΩ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ...ΜΑΡΙΚΑΣ MH. -UKNOW WHO-[])
..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2003, 11:41:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΝΥΜΦΗ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...
"ΜΙΑ ΦΥΛΑΚΗ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ"...
+ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ...ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ Η ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ...Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΘΑ ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑΑΑ ..ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..


ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΜΙΑ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟ..ΠΡΟΣ ΣΚΕΨΗ..

ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΛΕΞΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΤΟΠΙΚ(ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΑΜΥΝΑΣ /ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ)
ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΜΟΝΑΧΑ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΔΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!
..ΑΝΕΤΑ ΔΙΑΣΥΡΕΤΑΙ....
ΑΠΟ ΑΣΚΟΠΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ...
(ΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΚΑΤΑΝΟΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ..ΑΦΟΥ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ...)
ΑΝΤΕΧΕΙΣ + ΑΥΤΑ;;;
ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΣΑ ΗΔΗ ΣΕ ΕΘΙΞΑΝ....;

ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΡΕΘΗΚΑ ΝΜΑ ΑΜΥΝΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΙΩΘΩΝΤΑΣ ΑΠΕΙΛΟΥΜΕΝΗ..ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ!(ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΕΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΕΧΩ...ΣΕΝΑΡΙΑ...)

..ΜΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ..
ΟΤΑΝ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο,ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΟΡΜΗΣΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ....
ΑΝ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΑΓΕΛΗ...ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΟΜΑΔΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ....
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ....ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΡΟΣΜΕΝΑ(ΝΟΜΙΖΕΙ!)+ΜΟΝΟΣ....

ΑΝ ΟΛΑ ΛΕΝΕ "ΠΟΛΕΜΟΣ" ΚΙ ΕΣΥ ΠΕΙΣ "'ΕΙΡΗΝΗ"'
....ΤΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΝΙ
(ΟΧΙ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΜΑ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΣΟΙ ΔΙΨΑΝΕ ΓΙΑ "ΑΙΜΑ"...+ ΦΑΣΑΡΙΕΣ...ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...
ΓΗ ΦΩΤΙΑ ΑΕΡΑΣ..ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΥΡΚΑΓΙΑ
+ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟ "ΤΙΠΟΤΑ" ΠΟΥ ΧΡΕΩΝΕΣΑΙ ΤΕΛΙΚΑ...ΕΣΥ(ΕΔΩ Ο ΚΑΘΕ ΑΣΧΕΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΠΑΡΕΟΥΛΑ"...)


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΨΗΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ.
ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΦΙΔΙ / ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ .(ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΚΡΙΝΟΥΜΕ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ....)
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ /ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΟΥΡΑΝΟ.
(ΕΝΑΣ ...ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΒΡΕ!
Η ΝΑ ΠΩ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ;;;;;;ΔΙΑΚΡΙΣΗ + ΕΠΙΓΝΩΣΗ...)


-ΑΣ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΙΕΡΑΡΧΙΕΣ* ΤΩΝ ΨΥΧΩΝ -ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΣΟΙ ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ ...."ΑΜΑΝ ΠΙΑ!" -

ΥΓ:ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΕΡΑΡΧΙΑ* ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ..
ΤΟ ΒΑΚΤΗΡΙΔΙΟ ΠΡΟΗΛΘΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΡΟ.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΖΩΝΤΑΝΟΙ....
ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ
ΣΑΝ ΡΟΚ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ....
ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΣΧΟΙΝΙ....
ΘΑ ΦΑΝΕΙ ...
ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ....

ΥΓ"ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ+ ΑΛΛΑ"...ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΕΥΣΤΟΧΟΣ ΤΙΤΛΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ...MOY!
(ΤΙ ΛΕΣ Ν'ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΥΝΤΑΓΕS + ΓΙΑ ΠΑΣΤΙΤΣΙO;;;
...ΕΧΩ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ...ΜΑΡΙΚΑΣ MH. -UKNOW WHO-[])
..



---------------------------------------------------------------------
ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΠΟΥ...
[ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΗ ΔΙΔΑΣΚΕΙΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ].

-ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ ΕΓΩ ΤΩΡΩ- ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΥΤΟ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΞΑΝΑ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. -ΟΧΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΛΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ-. ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ. ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ.
ΑΛΗΘΕΙΑ, ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΕΔΙΩΞΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΤΕΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΩΝ. ΒΕΒΑΙΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΓΕΝΝΑΙΟΔΩΡΙΑ ΨΥΧΗΣ ΜΕ ΠΛΑΤΙΕΣ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΜΑ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΜΦΥΤΗ ΚΑΛΟΣΥΝΗ. ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ. ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΕΛΑΣΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ. ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΝΩ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑ. ΗΡΘΑ ΝΑ ΔΙΔΑΧΘΩ, ΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΗ. ΑΝ ΑΝΤΙΓΡΑΨΩ ΘΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΩ, ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΩΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΤΙ ΚΑΤΑΠΙΑΣΤΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΕΙΣ ΤΟ ΕΞΗΣ ΝΑ ΕΙΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΩΣΤΗ, ΣΕ ΑΥΤΟ, ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΗ. ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΥΠΟΒΑΘΡΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΚΑΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΚΟ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΩ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ, ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΡΗΞΗ ΣΤΙΣ ΦΙΛΙΚΕΣ ΜΑΣ -ΠΙΣΤΕΥΩ- ΣΧΕΣΕΙΣ.
1. ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑ.
2. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΕΦΕΡΕΣ ΠΙΣΩ. -ΚΙ ΕΚΑΨΕΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ-.
3. ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ. ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΕΙΚ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ ΛΟΥΚΟΥΜΙ ΜΕ ΡΟΥΜΙ ΚΑΙ ΚΑΡΔΑΜΟ.
4. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.
ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ
Η ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2003, 14:19:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

-ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ ΕΓΩ ΤΩΡΩ- ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΥΤΟ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΞΑΝΑ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. -ΟΧΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΛΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ-. ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ. ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ.
ΑΛΗΘΕΙΑ, ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΕΔΙΩΞΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΤΕΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΩΝ. ΒΕΒΑΙΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΓΕΝΝΑΙΟΔΩΡΙΑ ΨΥΧΗΣ ΜΕ ΠΛΑΤΙΕΣ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΜΑ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΕΜΦΥΤΗ ΚΑΛΟΣΥΝΗ. ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ. ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΕΛΑΣΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ. ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΝΩ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑ. ΗΡΘΑ ΝΑ ΔΙΔΑΧΘΩ, ΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΗ. ΑΝ ΑΝΤΙΓΡΑΨΩ ΘΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΩ, ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΩΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΤΙ ΚΑΤΑΠΙΑΣΤΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΕΙΣ ΤΟ ΕΞΗΣ ΝΑ ΕΙΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΩΣΤΗ, ΣΕ ΑΥΤΟ, ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΗ. ΕΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΥΠΟΒΑΘΡΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΚΑΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΚΟ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΩ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ, ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΡΗΞΗ ΣΤΙΣ ΦΙΛΙΚΕΣ ΜΑΣ -ΠΙΣΤΕΥΩ- ΣΧΕΣΕΙΣ.


Χαίρομαι που αποφάσισες να μείνεις!
Καλωσόρισες ξανά στη μεγάλη μας παρέα!
quote:
ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ
Η ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΗ

Εγώ θα έλεγα: ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ η ευπρόσδεκτη!

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
80 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2003, 17:09:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και απο εμενα φιλη Αφροδιτη καλως ηρθες.Τι λες ομως τωρα για δαμασκηνα με σοκολατα και κεικ πω πω πω ρε Αφροδιτη λυπησουμε φοιτητης εξωτερικου ειμαι και εχω βαρεθει να τρωω μακαρονια!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/12/2003, 19:18:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΙΡΟΜΑΙ "ΑΔΕΡΦΗ" ΑΦΡΟΔΙΤΗ...
....ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΗ "ΠΟΛΕΜΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ"....
ΑΝ + ΛΙΓΟΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ...
ΓΙΩΡΓΗ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΜΑΓΕ ... ΘΕΛΩ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΤΥΡΟΠΙΤΑΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!
-Ο ΣΥΜΒΟΛΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑΣ... ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ....(!)


..ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
ΠΟΥ
ΑΕΝΑΑ
ΓΥΡΙΖΕΙ
ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ...
ΨΑΞΕ ΜΕ...
"ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ"
ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΜΕΣΑΣΟΥ ...
AΛΗΘΕΙΕΣ...

ΑΤΜΑ_JNANI


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy