ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 - Κινηματογράφος -
 CUBE 2
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 08:42:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ...


Πέθανε μια άλλη μέρα
cube
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
417 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/12/2003, 12:26:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cube  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα WICCA...

Ξαναδες την!!!

Η απλώς ξαναδές το τέλος..?

Εαν δεν καταλάβεις πάλι...τότε θα σου εξηγήσω τι κατάλαβα εγώ...

Να είσαι καλά.
Κύβος!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oculatis Abis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
404 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2003, 01:01:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oculatis Abis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
50% σε ποιότητα και σύλληψη σε σχέση με το Cube 1. Αλλά θα μου πείς στο 99% των sequels πάντα το πρώτο αξίζει. Καλύτερα δες το Cube 1, από τα αγαπημένα μου εγκεφαλικά movies .

Sub rosa

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2003, 10:36:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.

ΤΟ CUBE 1 ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ VIDEOCLUB ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗ ΔΩ. ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ CUBE 2; ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΟΙ ΠΕΘΕΝΟΥΝ; ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟ; Η ΕΤΑΙΡΙΑ AISON ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ; ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ! ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΓΥΝΕΤΕ; ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΗΣ Η SASA/ALEX; ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΗΡΕ Η KΕΙΤ; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η "ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ" ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΚΩΤΟΣΑΝ;;;;;;;;



Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Oculatis Abis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
404 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/12/2003, 12:45:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oculatis Abis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε wicca θα σε μαλώσω. Δεν ξέρεις ότι στις περισσότερες ταινίες αν δεις πρώτα το 2ο μέρος δεν θα καταλάβεις τίποτα αλλά και θα χάσεις τη μαγεία του πρώτου; Μπορείς να δεις πρώτα τους δύο πύργους και μετά τη συντροφιά του δαχτυλυδιού; (Άρχοντας των δαχτυλιδιών). Έπρεπε να κάνεις λίγη υπομονή για να πάρεις πρώτα το Cube 1. Anyway επειδή το 2 είναι πολύ χλιαρό δε έκανες και κανένα σοβαρό λάθος .

Sub rosa

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
cube
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
417 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2003, 12:39:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cube  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δες το 1 πρώτα.

Καλές γιορτές.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2003, 01:58:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ WICCA,OCULATIS ABIS KAI ΦΙΛΗ ΚΥΒΟΣ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ.ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ.ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cube
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
417 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2003, 11:46:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cube  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλη κυβος?????????????????????????


κυβος.... είναι ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟο ΚΥΒΟΣ!

Καλες γιορτές.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

matrx
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2003, 23:39:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους matrx  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΥΒΕ.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΩΡΓΟΣ.ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ WICCA,OCULATIS ABIS KAI CUBE;ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΑΥΤΕΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΣΙΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2010, 15:47:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάπα το καρπούζι.

Καμία σχέση με το αριστουργηματικό και σκοτεινό CUBE του 1997. Οπωσδήποτε η χαζοκωμωδία αυτή δεν μπορεί με τίποτα να συγκριθεί με το πρώτο ανυπέρβλητο μέρος.

Συνιστώ μόνο το πρώτο, όχι τούτο εδώ το τυροπιτοταινιακι.

Lost in Necropolis

La ville de la mort

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
evangel036
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
78 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2011, 16:44:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους evangel036  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΩΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ CUBE ΤΟΥ 1969 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΡΙΛΟΓΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΕΙ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΥΠΑΡΞΗ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΑΡΞΙΑΚΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΜΑΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.0859375
Maintained by Digital Alchemy