ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Προς Αμαλια (Ερώτημα σχετικά με τα greeklish)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
jim213
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2004, 14:36:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jim213  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν θελω να σε θειξω Αμαλια καθως δεν σε ξερω κ ολας. Αλλα παρατηρω τοσο καιρο να λες οτι δεν θελεις τα μελη να γραφουνε greeklish και απο κατω εχει μια κενη foto που λεει στα τουρκικα οτι δεν υπαρχει φωτογραφια "fotograf yok" μηπως δεν ειναι τουρκικα η λες να φταιει το pc μου? αν ναι συγνωμη. Θα περιμενω να μου απαντησεις. Στην Ελ-λαδε ζουμε μορε οχι στη Τουρκια!!

οι αναμαρτητοι βλεπουν το συμπαν ασπρο

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2004, 15:51:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σου jim213

Αν και θεωρώ κάπως υπερβολικό να ανοίξεις ένα ολόκληρο θέμα για να με ρωτήσεις κάτι τόσο απλό, που θα μπορούσες να μου το στείλεις και μέ ένα email, ωστόσο, για όσο το θέμα αυτό μίνει ανοιχτό, θα σε ρωτήσω με τη σειρά μου:

  • Γιατί σε ενοχλεί μόνο η ψηφιακή μου υπογραφή που μέρος της δεν είναι στα ελληνικά, και δεν σε ενοχλεί το username μου, που είναι στα greeklish; Για να είμαστε δίκαιοι, θα έπρεπε να μου αναφέρεις και αυτό!
  • Γιατί κι εσύ έχεις username στα greeklish; Ε; Γιατί;
    Είναι το "jim" ελληνικό όνομα;
    Στην Ελλάδα ζούμε μορέ, όχι στην Αγγλία!!!

Ετσι λοιπόν, φίλε jim213,
θα σε παρακαλούσα να βρεις έστω και μία παρατήρηση που έχω κάνει σε κάποιον, σχετικά με το αν υπάρχουν greeklish ή και αγγλικά στην ψηφιακή του υπογραφή.
Αν βρεις, σου δίνω το λόγο της τιμής μου, ότι θα βγάλω τα τούρκικα.

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου
Να σπας τα σύνορα
Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου
Να πεθαίνεις και να λες:
ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2004, 00:35:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χwris na thelw na fanei pws petagomai san thn .... , thelw na pw pws h Amalia kanei aytes tis parathrhseis dioti ta posts sta Greeklish einai idiaiterws dysanagnwsta!Den nomizw na to kanei gia eyxaristhsh Ayto toylaxiston pisteyw egw!

Πάρτε για παράδειγμα τα παραπάνω γραφόμενά μου και συγκρίνετέ τα με αυτά εδώ που είναι γραμμένα στα Ελληνικά...!

Και για να λέμε του στραβού το δίκιο, προσωπικά με ενοχλεί πολύ περισσότερο να βλέπω ορθογραφικά λάθη στα Ελληνικά παρά να διαβάζω Greeklish!

Άντε ΜΟΡΕ τώρα, μην τα πάρω!!!

Edited by - Τσανάκαλος on 02/03/2004 00:47:56Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2004, 01:25:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Den nomizw na to kanei gia eyxaristhsh

Μα τι λες τώρα Τσανάκαλε!!!

Ke 8e8aia ta kanw gia evxaristisi!
Antlw - gia tin akri8eia - terastia xara, va kavw paratiriseis gia ta greeklish, ιδιαίτερα όταν είναι αργά, μετά τις 3:00, τα μάτια μου κλείνουν, οι δυνάμεις μου με εγκατελείπουν, αλλά εγώ εκεί: Φανατική στη διασκέδαση!!!

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου
Να σπας τα σύνορα
Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου
Να πεθαίνεις και να λες:
ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2004, 03:11:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
amalia, νομίζω πως ο Τσανάκαλος θέλησε να σου πει ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ότι το "Μωρέ" γράφεται με "ω"!!

Ας μην γινόμαστε υπερβολικοί πάντως... Είναι σίγουρο πως τα Greeklish είναι δυσανάγνωστα! Πέρα από προσωπικές προτιμήσεις σίγουρα είναι προτιμητέο ένα μήνυμα να είναι ελαφρώς ανορθρόγραφο παρά να είναι γραμμένο σε Greeklish. Μην ξεχνάτε ότι ο εγκέφαλός μας έχει εκπαιδευτεί να διαβάζει ελληνικά πριν ακόμη φτάσει στην πλήρη ανάπτυξή του. Θέλω να πω ότι η ανάγνωση στα ελληνικά είναι κατά κάποιον τρόπο ενταγμένη δομικά στον ίδιο τον εγκέφαλικό ιστό.

Θα σας δώσω ένα παράδειγμα:

Κναω κι γωε οθροργφικα λθη κμαια φρα!

Νομίζω πως καταλάβατε σχετικά εύκολα(κάποιοι πιο εύκολα από τους άλλους) τι ήθελα να πω, έτσι δεν είναι; Είναι σχεδόν σίγουρο πως προσπεράσατε αρκετά από τα λάθη της προηγούμενης πρότασης χωρίς καν να τα συνειδητοποιήσετε. Το συνολικό κύκλωμα της οπτικής αναγνώρισης της γραφής είναι έτσι φτιαγμένο που να μην εστιάζει στα λάθη αλλά στη βασική δομή των λέξεων. Το ίδιο αποτέλεσμα(όσον αφορά την ταχύτητα) αναγνώρισης της παραπάνω φράσης δεν θα μπορούσαμε να το έχουμε με την ίδια φράση γραμμένη στα Greeklish. Θα απαιτούσε πολύ μεγαλύτερη προσπάθεια και θα ήταν ακόμη πιο δύσκολο για όλους αυτούς τους ανθρώπους που δεν έχουν συνηθίσει καθόλου να γράφουν και να διαβάζουν Greeklish...

H amalia πάντως κάνει ελάχιστα ορθρογραφικά λάθη και σπάνια και είναι φυσικά αξιέπαινη που έμαθε τα ελληνικά τόσο γρήγορα! Τουρκάλα γαρ...


-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2004, 08:56:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kardasi jim213 νομίζω ότι έχεις χάσει την αίσθηση του χιούμορ σου...
Πιστεύω ότι η Αμαλία χάρην αστεϊσμού και μόνο έγραψε τη φράση στα τούρκικα...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2004, 09:01:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κύριε Αdmin

το ξέρω ότι το "μορέ" γράφεται "μωρέ"!

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου
Να σπας τα σύνορα
Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου
Να πεθαίνεις και να λες:
ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2004, 11:28:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

amalia, νομίζω πως ο Τσανάκαλος θέλησε να σου πει ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ότι το "Μωρέ" γράφεται με "ω"!!


Όχι Admin! Θέλω να πώ...καλά κατάλαβες οτι προσπαθώ να πώ σε κάποιον οτι η λέξη μωρός[= ανόητος εξ' ου και το μωρό ( δεν έχει αναπτυχθεί ακόμα η νοημοσύνη του)] γράφεται με "ω", αλλά αυτή δεν είναι η Amalia! Το πρωτοέγραψε ο jim213 στο πρώτο του post με "ο", και το αντιλήφθηκε η Amalia!

Πάντως πιστεύω πως είναι ιδιαίτερα καλό να γνωρίζουμε ορθογραφία (σχετίζεται άμεσα με την ετυμολογία) αφού έτσι γνωρίζουμε τις ρίζες των λέξεων και χρησιμοποιούμε σωστά τη γλώσσα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jim213
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2004, 11:48:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jim213  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλα πλακα με κανετε?? Ειπα εγω οτι συμφωνω με την χρηση των greeklish σε μια τετοια σελιδα? Απλως ειπα οτι με ενοχλουν τα Τουρκικα σε ΑΥΤΗΝ τη σελιδα. Αν προκειται για χιουμορ δεν νομιζω οτι ειναι και τοσο αστειο. Συγγνωμη αλλα απο παντα δεν ειχα ασθηση του χιουμορ. Συγγνωμη και παλι αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν με ενοχλει. Αν επροκειτο για καποιο απλο μελος δεν θα ανοιγα καινουριο θεμα αλλα εισαι συντονηστρια να παρει η ευχη. Οσο για την ψηφιακη υπογραφη... ναι ειναι λαθος μου μεγαλο που ειναι jim213 και τι να κανω δηλαδη τωρα. Αν και δεν ανεφερα τιποτα εγω για την χρηση της Αγγλικης αφου τυχαινει να ειναι η παγκοσμια ομιλουμενη γλωσσα. Τα Τουρκικα με ενοχλησαν και οτι τυχαινει να εισαι συντονηστρια. Διαφωνεις? Οσο για το μωρε, εκανα λαθος. Ολοι κανουνε ορθογραφικα λαθη. Και μην ξεχνατε οτι υπαρχουν και δυσλεκτικοι που δεν μπορουν να γραψουν οπως πολλοι αλλοι μπορουν ( αυτο απευθυνεται στον Τσανακαλο).

οι αναμαρτητοι βλεπουν το συμπαν ασπροΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2004, 11:49:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κναω κι γωε οθροργφικα λθη κμαια φρα!

Kια μριεεκς φρεος "τωρω" κια γαρμαμτα αοπ τςι λεειξς!!

*Ωχ μωρέ jim... Aν θυμάμαι καλά την ιστορία... η Aμαλία έψαχνε μια φωτό
για το προφίλ της κ της βγήκε αυτό---δεν το έγραψε μόνη της/απλά η φωτό
που έψαχνε δεν υπήρχε...//αν κάνω λάθος διορθώστε με...

Edited by - Valnta on 02/03/2004 11:52:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2004, 12:37:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Συγγνωμη αλλα απο παντα δεν ειχα ασθηση του χιουμορ.

Kαλά ντε δε θα σου πάρουμε και το κεφάλι γι'αυτό αλλά μη μας τη βγεις κιόλας από πάνω...

Τσανάκαλε...τριτοδεσμίτισσα γαρ...ήξερα και γω την ετυμολογία και ορθογραφία της λέξεως... έκρινα όμως ότι δε χρειάζεται να "δυναμιτίσω" άλλο το θέμα αναίτια...

Υπάρχουν σοβαρότερα θέματα εδώ μέσα που χρήζουν μελέτης...
Καλή συνέχεια!...



"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2004, 17:18:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ντιπ για ντιπ πια!
μπαίλντισα με το μοχαμπέτι σου,
νταλκάδιασα ωρέ!

γιά μπουντρούμ πιά, νισάφ!

άλλαξε αμανέ, μουρντάρη, παλιοκιοφτέ, γκιούλμπαστι, ταγάρ!!!

χαμπάρι δεν παίρνεις, θα σε διώξω από το μαχαλά.
και τότε...

όλοι σας γιόκ!

Λάρα Κροφτ -η αποθέωση!!!
click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jim213
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2004, 17:40:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jim213  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α πολυ πλακα δεν το συζητω.. Μια παρατηρηση εκανα βρε παιδια, ενταξει μην το παρακανουμε κι ολας. Τα Τουρκικα δεν καταλαβα που κολανε στην ολη υποθεση. Το προσεχα πολυ καιρο και νομιζω οτι ως συντονηστρια θα μπορουσε να το διορθωσει το Τουρκικο. Τωρα τι σχεση εχει το μωρο και το μωρε... μονο ο Τσανακαλος ξερει. Εκτος αν ηθελες να πεις κατι για την νοημοσυνη μου φιλτατε. Εγω δεν δου επιτεθηκα, εσυ γιατι το κανεις? τοσο πολυ σε πειραξε το οτι εγραψα το μΟρε με Ο? Η σε ενοχλησε το σχολειο μου

οι αναμαρτητοι βλεπουν το συμπαν ασπροΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jim213
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2004, 17:43:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jim213  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και κατι αλλο:
quote:
ντιπ για ντιπ πια!
μπαίλντισα με το μοχαμπέτι σου,
νταλκάδιασα ωρέ!

γιά μπουντρούμ πιά, νισάφ!

άλλαξε αμανέ, μουρντάρη, παλιοκιοφτέ, γκιούλμπαστι, ταγάρ!!!

χαμπάρι δεν παίρνεις, θα σε διώξω από το μαχαλά.
και τότε...

όλοι σας γιόκ!


σε εμενα αναφερεται το παραπανω κειμενο λιλιθ?


οι αναμαρτητοι βλεπουν το συμπαν ασπροΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 00:06:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολυαγαπημένη και φίλτατη Avallon για να μην ξαναρχίσουμε τα ίδια (ξέρεις εσύ), το οτι ανέλυσα την λέξη ΜΩΡΟΣ δεν σημαίνει οτι ρίχνω λάδι στη φωτιά!!!!!!!!!!!

Αγαπητέ jim213 αν ξαναδιαβάσεις το παραπάνω post μου ελπίζω να καταλάβεις τι σημαίνει η λέξη ΜΩΡΟΣ.

ο μωρός = ο ανόητος
η μωρή = η ανόητη
το μωρό (παιδί) = το ανόητο παιδί (λόγω ηλικίας, έλλειψης εμπειριών και γνώσεων δεν αντιλαμβάνεται πολλά πράγματα)

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΕΠΙΤΕΘΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ

ΑΠΛΩΣ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ. ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΥΠΕΡΜΕΤΡΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ. ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΑ ΜΕΙΩΣΩ

Πείτε πως είμαι παράξενος. Was sollen wir machen?

Και τώρα να με συμπαθάτε αλλά πρέπει να διαβάσω Χαρτογραφία!Καλή σας νύχτα!

Υ/Γ Ελπίζω να λύθηκε η παρεξήγηση.......

Edited by - Τσανάκαλος on 03/03/2004 01:33:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 01:26:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
σε εμενα αναφερεται το παραπανω κειμενο λιλιθ?

όποιος έχει τη μύγα... μυγιάζεται!!!

εσύ τι νομίζεις jim213;

έχω μήπως τίποτε προηγούμενα μαζί σου, ή απλά γράφω ένα γενικό μήνυμα, μέσα στο τουρκόπνευμα, που επικρατεί;

παρεπιπτόντως, προσωπικά συμπαθώ αρκετά τους Τούρκους!

Λάρα Κροφτ -η αποθέωση!!!
click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 01:32:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

παρεπιπτόντως, προσωπικά συμπαθώ αρκετά τους Τούρκους!


Ωχ, μακάρι να βγω ψεύτης αλλά προβλέπεται θύελλα αντιδράσεων...!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 03:41:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εμενα κατι μου λεει πως το θεμα ειναι βα-λ-το...
για να ριξετε το διπλανο....exexeeeeτσι δεν ειναι...;
ας πεσουν οι τονοι (τρατα;,τζον γουεστ,ριο μαρε..ολοι:)...λοιπον...
γιατι θα γινει του "τριωδιου" εδω μεσα ////*
(*copyrightΒαλντα:)
γμτβαρεθηκαμεταπροβλεψιματηντυχημουεδωμεσα...
...ευτυχως ερχεται η ανοιξη...
η σταυρωση πλησιαζει...
δεν θα πληξω "η δολια η (Αρχι)-ιερεια*..."...
(αλλα "εκπληξη"..καμμια.-)

ψιθυριστα ηταν τα λογια μου αλλα...
τωρα αν καποιος απαντησει...
μαλλον θα ειναι μεσα στο κεφαλι μου...
-Letsseethen..-

(* ωναι!)


Listen to the rythm of the Universe

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jim213
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 15:04:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jim213  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν θα διαφωνισω οτι το θεμα ειναι βαλτο!! Τωρα θα με ρωτησετε γιατι το ανοιξα ε? Απλως μου κακοφανηκε το Τουρκικο.. ΑΝ σας πειραξε τοσο.. Ε τι να κανω εχω και τις ιδιοτροπιες μου. Φιλε Τσανακαλε σε ρωτησα που κολαει το μωρος με το μωρε, καταλαβα οτι οι λεξεις ειναι ομμοριζες. ΦΥσικα και εμενα με ενοχλουν τα ορθογραφικα λαθη, αλλα μην εισαι και τοσο ιδιοτροπος δεν εκανα δα και κανενα τοσο μεγαλο λαθος. ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΑΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ????? ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ. ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ???????? ΣΕ ΣΥΝΤΟΝΗΣΤΡΙΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΟΧΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΜΕΛΟΣ!!!!!!!!!!! Και λιλιθ γιατι νομιζεις οτι εγω εχω τη μυγα? ( Δικαιωμα σου να εχεις καλες σχεσεις με την Τουρκια, δεν ειπα κατι κακο για αυτην τη χωρα. ειπα?)

οι αναμαρτητοι βλεπουν το συμπαν ασπροΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 17:12:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μα ήδη σου απάντησα jim213:

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

Λάρα Κροφτ -η αποθέωση!!!
click ^
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Τσανάκαλος
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
198 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2004, 19:53:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φιλε Τσανακαλε σε ρωτησα που κολαει το μωρος με το μωρε, καταλαβα οτι οι λεξεις ειναι ομμοριζες. ΦΥσικα και εμενα με ενοχλουν τα ορθογραφικα λαθη, αλλα μην εισαι και τοσο ιδιοτροπος δεν εκανα δα και κανενα τοσο μεγαλο λαθος. ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΑΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ????? ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ. ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ????????

Κακό δεν είναι. Όπως κακό δεν είναι να είμαι και εγώ ( ή οποιοσδήποτε άλλος) ιδιότροπος από τη στιγμή που δεν ενοχλώ κάποιον!


ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1386719
Maintained by Digital Alchemy