ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Συσσωρευτής οργόνης και συσκευή ηλεκτρονικής τηλεπάθειας
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
 
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
georgepre10
Νέο Μέλος


14 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2006, 10:35:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους georgepre10  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ο Patrick Flanagan έφτιαξε μία συσκευή ηλεκτρονικής τηλεπάθειας από τα σκουπίδια στα 14 και λένε ότι δουλεύει. Έχει ακούσει κανείς τίποτα? Δουλεύει? Πως γίνεται να φτιάξει κάποιος? Μία άλλη εφεύρεση που μου κίνησε την περιέργεια είναι ο συσσωρευτής οργόνης και πολλοί λένε ότι ξέρουν πως να την φτιάξουν(έχω στείλει email στον johniee). Μήπως θα μπορούσατε να μοιραστείτε τις γνώσεις σας μαζί μας? ευχαριστώ
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2006, 14:30:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ georgepre10, σχετικά με τον συσσωρευτή οργόνης του Βίλχελμ Ράϊχ υπάρχει ήδη σχετικό topic ενεργό (κλίκαρε στον παρακάτω τίτλο για να το δείς):

Ο συσσωρευτής οργόνης του Βίλχελμ Ράϊχ.

Οπότε θα μπορούσες να αντλήσεις κάποιες πληροφορίες από εκεί για αυτήν την ανακάλυψη.
Για την συσκευή ηλεκτρονικής τηλεπάθειας, δεν γνωρίζω κάτι...

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
georgepre10
Νέο Μέλος


14 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2006, 17:43:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους georgepre10  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
opoios gnorizei pos ftiaxnontai alles oi dio siskeues toy einai eukolo na mou steilei ena pm? euxaristo!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gonzalez
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2006, 20:04:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gonzalez  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ο Patrick Flanagan έφτιαξε μία συσκευή ηλεκτρονικής τηλεπάθειας από τα σκουπίδια στα 14 και λένε ότι δουλεύει. Έχει ακούσει κανείς τίποτα? Δουλεύει? Πως γίνεται να φτιάξει κάποιος? Μία άλλη εφεύρεση που μου κίνησε την περιέργεια είναι ο συσσωρευτής οργόνης και πολλοί λένε ότι ξέρουν πως να την φτιάξουν(έχω στείλει email στον johniee). Μήπως θα μπορούσατε να μοιραστείτε τις γνώσεις σας μαζί μας? ευχαριστώ

Αγαπητέ geogepre10, δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσω αλλά έψαξα σχετικά με την συσκευή ηλεκτρονικής τηλεπάθειας και βρήκα το site www.atlantisrising.com/issue4/ar4topten.html όπου υπάρρχουν οι 10 απίθανες εφευρέσεις και μαζί με αυτές και η συσκευή ηλεκτρονικής τηλεπάθειας, ελπίζω να ξέρεις αγγλικά γιατί το άρθρο είναι στα αγγλικά. Ελπίζω να σε βοήθησα

Ότι γράφει δεν ξεγράφειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hendrix
Μέλος 2ης Βαθμίδας


286 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2006, 22:09:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hendrix  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σχεδια οργονοσυσσωρευτη εδω: http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=3&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=7244

_________________________
The seething seas ceaseth
and twiceth the seething seas sufficeth us.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

georgepre10
Νέο Μέλος


14 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2006, 22:23:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους georgepre10  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ευχαριστώ παιδιά! gonzales αυτό το top10 το έχω βρει και στα ελληνικά. πως φτιάχνετε ψάχνω. ευχαριστώ πάντωςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
georgepre10
Νέο Μέλος


14 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2006, 20:34:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους georgepre10  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
έχει φτιάξει κανείς κάτι από τα δύο?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
   
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy