ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ-ΕΚΚΛΗΣΙΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/10/2010, 20:59:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Απο εκει και περα το να βριζεις σε ενα φορουμ μεσα ειναι πολυ θρασυδειλη ενεργεια ειμαι σιγουρος οτι αν μιλαγαμε εκτος ιντερνετ θα το σκεφτοσουν 2 φορες ισως και παραπανω για να ξεστομισεις αυτα που ξεστομισες εναντιον μου.

αν θες θα σου στείλω σε mail το τηλ να βρεθούμε από κοντά

quote:
φαντασθειτε το Βατικανο να ειχε νικησει τις πολυεθνικες και να ετοιμαζε τωρα τη δικη του παγκοσμιοποιηση και καποια στιγμη να εβγαζε αυτο την καρτα συναλλαγων...

οιμωγες που θα ειχαμε απο τος αθεους συμφορουμιτες...

αλλα τωρα επειδη ο Μεγαλος Αδελφος ειναι αθεος και χριστιανομαχος τσιμουδια και προσοχη..


στο είπα και πριν σε διακατέχει το σύνδρομο του κυνηγημένου και τις συνωμοσίας ενάντια στην θρησκεία σου που δεν έχει καμία διάφορα από τις χιλιάδες άλλες μπαρούφες που ονομάζουν θρησκείες

και αν έχεις έστω και ελάχιστο μυαλό δες το ποσοστό των μετοχών σε πολυεθνικές και τράπεζες έχουν και το βατικανό αλλά και η ορθόδοξη εκκλησία και μετά πες μου πάλι για το ποιος είναι ο μεγάλος αδερφός
και τις λοιπές μπούρδες περί μιας παγκόσμιας κυβέρνησης κλπ κλπ

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 01:13:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευτυχώς τα πνεύματα ηρέμησαν, γιατί αλλιώς θα αναγκαζόμουν να σας διαβάσω……. μπας και βάλετε μυαλό.!!!!


Edited by - elo on 14/10/2010 01:14:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 08:42:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αν θες θα σου στείλω σε mail το τηλ να βρεθούμε από κοντά
αθεος
Οκ στειλε και τα 2 να τα εχω .

http://www.youtube.com/watch?v=RCHErevvc84
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geostat
Μέλος 3ης Βαθμίδας


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 09:18:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
αν θες θα σου στείλω σε mail το τηλ να βρεθούμε από κοντά
αθεος
Οκ στειλε και τα 2 να τα εχω .

http://www.youtube.com/watch?v=RCHErevvc84



Ελπιζω να βγαλετε φυλλαδιο με ημερομηνια τοπο και ωρα για οσους θελουν να συμμετεχουν!
Εγω θα οργανωσω την κερκιδα και θα βαλω τα ξηροκαρπια...


Ελπιζω να μαζευτειτε ολοι σε μια μαχη μεχρις εσχατων...
Αν δε σκοπευετε να γενικευσετε τη συρραξη τουλαχιστον γυριστε σε βιντεο την προσωπικη σας,θα γινει αναρπαστη στο τιουμπ!


You've got to fight for your right

to fight
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
geostat
Μέλος 3ης Βαθμίδας


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 09:34:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oi χριστιανοι θα εχουν και το θεο μαζι τους,να δω πως θα τα βγαλετε περα οι αθεοι!!!


You've got to fight for your right

to fight
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
geostat
Μέλος 3ης Βαθμίδας


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 09:42:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενα tip:


You've got to fight for your right

to fight
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 10:53:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
VELISSARIOS
εγω τουλαχιστον μπαινω σε καποιον προβληματισμο και αντιδρω οταν κατι δεν μου αρεσει και παραβιαζει την προσωπικη μου ζωη και σιγουρα δεν χρησιμοποιω την λεξη χεστηκα οταν δεν εχω να πω κατι.

Φίλε VELISSARΙΕ , το ότι τα super markets χρησιμοποιούν τον bar code για να ελέγξουν τα στοκ στις αποθήκες τους και να καταγράψουν την διακίνησή τους από τις ταμιακές τους μηχανές , η αν ο ΑΜΚΑ βασίζεται στο 666 , το 888 ή το 999 , ποσώς με ενδιαφέρει , όπως δεν με ενδιαφέρει αν η νέα κάρτα που θα έχη την ψηφιακή υπογραφή μου θα περιέχει τους αριθμούς της αστυνομικής ταυτότητας, του ΑΜΚΑ και του ΑΦΜ .

Όπως έγραψαν και οι υπόλοιποι φίλοι , ούτως ή άλλως αυτά είναι γνωστά σαν στοιχεία μου στην ΔΕΗ , τον ΟΤΕ , την ΕΥΔΑΠ , την εταιρεία κινητής τηλεφωνίας , και την τράπεζά με την οποία συναλλάσσομαι . Τι θα αλλάξη δηλαδή αν συμπεριληφθούν και σε μια ενιαία κάρτα ; Για μένα τίποτα !! Όμως για τα λαμόγια που κατακλέβουν το κράτος και τελικά την πληρώνω εγώ και ο κάθε μισθωτός και συνταξιούχος που δεν μπορούμε ούτως ή άλλως να κρύψουμε τίποτα , θα αλλάξουν πολλά . Αν κάποιοι λοιπόν πρέπει να ανησυχούν είναι αυτοί που πλουτίζουν εις βάρος των υπολοίπων από την φοροδιαφυγή και την φοροκλοπή , και όχι εσύ κι εγώ . Εκτός και αν έχεις κρυφά εισοδήματα .

Αν τώρα εσύ και κάποιοι άλλοι συνέλληνες θέλετε να αντιδράσετε για τους δικούς σας λόγους , αυτό είναι αναφαίρετο δικαίωμά σας να το κάνετε . Δεν έχει παρά να μαζευτούν όλοι οι χριστιανοί , ΟΧ και ΓΟΧ , μαζί με την (ιερά ;) σύνοδο στο Σύνταγμα , να ανεμίση και ο Ιερώνυμος μαζί με τον Μακάριο , αν μπορέσουν να συνυπάρξουν , το (Λάβαρο της Επαναστάσεως) και να διαμαρτυρηθούν . Αν τολμούν ας κάνουν και ένα δημοψήφισμα σαν εκείνο του μακαριστού για τις ταυτότητες για να μετρήσουν τους πιστούς τους .
Πρέπει επιτέλους κάποιοι να καταλάβουν ότι ο Μεσαίωνας αποτελεί παρελθόν και η εκκλησία να περιοριστή στα όποια πνευματικά καθήκοντα υποτίθεται ότι επιτελεί , γιατί εγώ βλέπω ότι η μόνη ασχολία των ρασοφόρων είναι ο πλουτισμός τους !


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 12:02:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
περα απο τα θηρια και τα τερατα , αναρωτιεμαι τι ΧΑΝΕΙ η εκκλησια εαν ΕΛΕΓΧΟΝΤΑΙ οι συναλλαγες της , ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ???? τελος οι υπο και οι υπερ τιμολογησεις μηπως ? δε ξερω ρωταω ...

κοπτονται για μας και το θηριο ? ή για αυτους και την τσεπη τους ?? ΜΗΠΩΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΙΚΑ ???? γιατι και τα γραμματια και οι επιταγες εχουν μπαρ(πα) κοντ αλλα δεν τους ειδα να τις σκιζουν ... ουτε να μη κανουν συναλλαγες ... ουτε τα λαδια τα πετανε γιατι εχουν μπαρ(πα) κοντ ... αρα ??? ΑΡΑ ΛΕΜΕ ??? ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ???

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5138 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 12:56:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

quote:
μην εκνευριζεσε και βγες απο τα στενα ορια της κριτικης που ασκεις εναντια στην θρησκεια για να καταλαβεις οτι αυτο το θεμα αφορα ολους μας ανεξαρτητα απο το τι πιστευει ο καθενας.Δεν θα κρυφτω μην φοβασε αλλωστε μην μπερδευεσε δεν εισαι νερωνας η διοκλητιανος ουτε το φορουμ αυτο ειναι το κολοσαιο για να μας ριξεις στα λιονταρια και γενικως μην βλεπεις φαντασματα υποθετω οτι εισαι νεος ανθρωπος.

το σύνδρομο του κυνηγημένου καλά κρατεί
ρε κακομοίρη πότε έκανα αρνητική κριτική στην θρησκεία σου;
πάνω στην μπουρδολογία που ασπάζεσαι κάνω κριτική και λέω ότι όλα όσα θα περιλαμβάνονται στην νέα κάρτα τα έχουν άπειρα άτομα στα χέρια τους εδώ και χρόνια,αλλά είσαι τόσο τραχανοπλαγιάς που το μόνο που βλέπεις είναι κυνήγι κατά της θρησκείας σου
γραμμένη την έχω την όποια θρησκευτική παπαρολογία που λατρεύει ο κάθε κουφιοκέφαλος

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

Edited by - αθεος on 13/10/2010 16:07:05


καταρχας δεν ειναι αναγκη να ανεβαζεις τους τονους με χαρακτηρισμους που δεν ταιριζουν σε ανθρωπους που ειναι σε ενα φορουμ για να κουβεντιασουν ενα θεμα.Απο εκει και περα το να βριζεις σε ενα φορουμ μεσα ειναι πολυ θρασυδειλη ενεργεια ειμαι σιγουρος οτι αν μιλαγαμε εκτος ιντερνετ θα το σκεφτοσουν 2 φορες ισως και παραπανω για να ξεστομισεις αυτα που ξεστομισες εναντιον μου.Τωρα επι του θεματος κανε οτι θελεις δεν με πολυενδιαφερει μην νομιζεις οτι θελω να σου κανω και πλυση εγκεφαλου το στοματακι σου συγκρατησε λιγο μονο .

http://www.youtube.com/watch?v=RCHErevvc84



Βελησάριε,
τα παιδάκια αυτά, δυστυχώς για το φόρουμ, είναι στο απυρόβλητο, είναι τα χαϊδεμένα των διαχειριστών και δεν είναι τυχαίο.
Ούτως ή άλλως, το φόρουμ στο οποίο συμμετέχουμε και εμείς κάθε άλλο παρά φιλικό ή ουδέτερο είναι προς το Χριστιανισμό.

Πόσα απωθημένα άραγε να έχουν στη ζωή τους ώστε να χρησιμοποιούν το παρόν φόρουμ ως χώρο εκτόνωσης;

***Το ωραίο είναι πως κατηγορούν πάντα εμάς ότι δυναμιτίζουμε τις συζητήσεις, τι στιγμή που όλοι γινόμαστε μάρτυρες όταν ο κάθε κομπλεξικός μπαίνει και αφοδεύει όπου βρει γιατί, μάλλον, δεν έχει τίποτα καλύτερο να κάνει.

Και αν τολμήσεις και του ανταποδώσεις τους χαρακτηρισμούς τότε γίνεσαι ο κακός Χριστιανός και δώστου ακόμη περισσότερο με ειρωνείες κατά του Χριστιανισμού αλλά και εσένα του ίδιου.

Το έπιασες το κόλπο;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 12:59:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
αν θες θα σου στείλω σε mail το τηλ να βρεθούμε από κοντά
αθεος
Οκ στειλε και τα 2 να τα εχω .

http://www.youtube.com/watch?v=RCHErevvc84


εστάλη

quote:
περα απο τα θηρια και τα τερατα , αναρωτιεμαι τι ΧΑΝΕΙ η εκκλησια εαν ΕΛΕΓΧΟΝΤΑΙ οι συναλλαγες της , ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ???? τελος οι υπο και οι υπερ τιμολογησεις μηπως ? δε ξερω ρωταω ...

κοπτονται για μας και το θηριο ? ή για αυτους και την τσεπη τους ?? ΜΗΠΩΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΙΚΑ ???? γιατι και τα γραμματια και οι επιταγες εχουν μπαρ(πα) κοντ αλλα δεν τους ειδα να τις σκιζουν ... ουτε να μη κανουν συναλλαγες ... ουτε τα λαδια τα πετανε γιατι εχουν μπαρ(πα) κοντ ... αρα ??? ΑΡΑ ΛΕΜΕ ??? ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ???


έλα τώρα και εσύ τι είναι αυτά που λες; αλλά έτσι είναι είσαι και εσύ νεοεποχίτης άθεος και χριστιανομάχος,αλλά είσαι τυχερός που καταργήθηκε η καύση των αντιφρονούντων

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 13:01:01  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
για καποιους απο αυτους, θα αποκαλυφθουν οι "ρεμουλες" που κανουν... μην ξεχνατε, αυτοι που φωναζουν πιο "δυνατα" εχουν και περισσοτερο λερωμενη τη φωλια τους


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 13:03:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Βελησάριε,
τα παιδάκια αυτά, δυστυχώς για το φόρουμ, είναι στο απυρόβλητο, είναι τα χαϊδεμένα των διαχειριστών και δεν είναι τυχαίο.
Ούτως ή άλλως, το φόρουμ στο οποίο συμμετέχουμε και εμείς κάθε άλλο παρά φιλικό ή ουδέτερο είναι προς το Χριστιανισμό.

Πόσα απωθημένα άραγε να έχουν στη ζωή τους ώστε να χρησιμοποιούν το παρόν φόρουμ ως χώρο εκτόνωσης;

***Το ωραίο είναι πως κατηγορούν πάντα εμάς ότι δυναμιτίζουμε τις συζητήσεις, τι στιγμή που όλοι γινόμαστε μάρτυρες όταν ο κάθε κομπλεξικός μπαίνει και αφοδεύει όπου βρει γιατί, μάλλον, δεν έχει τίποτα καλύτερο να κάνει.

Και αν τολμήσεις και του ανταποδώσεις τους χαρακτηρισμούς τότε γίνεσαι ο κακός Χριστιανός και δώστου ακόμη περισσότερο με ειρωνείες κατά του Χριστιανισμού αλλά και εσένα του ίδιου.

Το έπιασες το κόλπο;


πω πω!!!! γάτα είναι ο ψηλός, ξεσκέπασε την παγκόσμια συνωμοσία που έχουμε κάνει κατά του χριστιανισμού και σαν άλλος μάρτυρας-όσιος πολεμά με κάθε ανάσα του την αθεϊστική-αντιχριστιανική μας προπαγάνδα

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

makfor
Πλήρες Μέλος

Greece
1496 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 13:18:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ Και αν τολμήσεις και του ανταποδώσεις τους χαρακτηρισμούς τότε γίνεσαι ο ΚΑΛΟΣ Χριστιανός και δώστου ακόμη περισσότερο με ΑΓΑΠΗ ΥΠΕΡ του Χριστιανισμού αλλά και εσένα του ίδιου.

τοπιασες το ΤΡΥΚ ?

[ΠΕΡΙ ΠΙΣΤΗΣ - Όποιος πραγματικά έχει γνώση για κάποιο θέμα λέει «κατάλαβα». Όποιος δεν έχει γνώση λέει «πιστεύω».]
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 13:28:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν μου ηρθε κανα μηνυμα απο σενα αθεε .

http://www.youtube.com/watch?v=RCHErevvc84
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αθεος
Ανεπιθύμητη Συμμετοχή


2069 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 13:34:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αθεος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν μου ηρθε κανα μηνυμα απο σενα αθεε .

για κοίτα στα προσωπικά μηνύματα

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 13:40:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Δεν μου ηρθε κανα μηνυμα απο σενα αθεε .

για κοίτα στα προσωπικά μηνύματα

«Σε εκείνα τα μέρη του κόσμου όπου η μάθηση και η επιστήμη έχουν επικρατήσει, τα θαύματα έχουν παύσει· αλλά στα μέρη όπου επικρατεί βαρβαρότητα και αμάθεια, τα θαύματα είναι ακόμα της μόδας.»
—Ethan Allen



Οχι και παλι ας το τσεκαρει καποιος αντμιν αν γινεται.

http://www.youtube.com/watch?v=RCHErevvc84
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VELISSARIOS
Πλήρες Μέλος

Greece
1030 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/10/2010, 14:07:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
τα παιδάκια αυτά, δυστυχώς για το φόρουμ, είναι στο απυρόβλητο, είναι τα χαϊδεμένα των διαχειριστών και δεν είναι τυχαίο.
Ούτως ή άλλως, το φόρουμ στο οποίο συμμετέχουμε και εμείς κάθε άλλο παρά φιλικό ή ουδέτερο είναι προς το Χριστιανισμό.
Πόσα απωθημένα άραγε να έχουν στη ζωή τους ώστε να χρησιμοποιούν το παρόν φόρουμ ως χώρο εκτόνωσης;

***Το ωραίο είναι πως κατηγορούν πάντα εμάς ότι δυναμιτίζουμε τις συζητήσεις, τι στιγμή που όλοι γινόμαστε μάρτυρες όταν ο κάθε κομπλεξικός μπαίνει και αφοδεύει όπου βρει γιατί, μάλλον, δεν έχει τίποτα καλύτερο να κάνει.

Και αν τολμήσεις και του ανταποδώσεις τους χαρακτηρισμούς τότε γίνεσαι ο κακός Χριστιανός και δώστου ακόμη περισσότερο με ειρωνείες κατά του Χριστιανισμού αλλά και εσένα του ίδιου.

Το έπιασες το κόλπο;


δεν μπορω ν αμπω σε αυτη την λογικη ψηλε γιατι δεν εχω μαθει να βριζω καποιον που δεν μου εχει κανει τιποτα και μαλιστα μεσω ιντερνετ,δεν ξερω τι να πω ο καθενας πουλαει την εξυπναδα του χωρις να σκεφτεται τους στοιχειωδους τροπους σμπεριφορας.Αν θες να βριστεις παρτον εξω και βγες να τσακωθεις.

http://www.youtube.com/watch?v=RCHErevvc84
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy