ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Περί ΑΝΕΜΩΝ και ΥΔΑΤΩΝ !
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2006, 21:09:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Σκέφτηκα να ανοίξω αυτό το τόπικ, για να μιλάμε … περί ανέμων και υδάτων.
Όπως καθόμαστε σε μια παρέα, και συζητάμε. Χωρίς περιορισμούς, ότι θέλει ο κάθε ένας ή ότι έχει ανάγκη.
Πράγματα απλά, καθημερινά, χωρίς τα όρια που θέτουν τα άλλα τόπικ. Αλλά βέβαια μες τα πλαίσια του σεβασμού της αντίθετης άποψης. Μπορούμε απλά να λέμε μια καλημέρα ή μια καλησπέρα, όσοι το έχουν ανάγκη, εγώ το έχω. Και μη γελάσετε, δεν είναι καθόλου αστείο να βρίσκετε κανείς μακριά από όλους και όλα.
Λοιπόν να μη σας κουράζω άλλο, ας κάνουμε αρχή με μια μπιρήτσα, που μου βρίσκετε, βέβαια με τέτοιο καιρό θα πήγαινε κάνα τσίπουρο, αλλά προς το παρόν είναι δύσκολα τα πράγματα.
Άντε βρε στην υγειά σας.


ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2006, 22:44:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis
ειναι πολυ πιθανον με τετοιο καιρο (πολυ ψυχρων ΑΝΕΜΩΝ)να εχουμε
χιονι(παγωμενα ΥΔΑΤΑ)

ενα λογοπαιγνιο με τις λεξεις της επικεφαλιδας

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2006, 23:01:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
και εδώ χάλια ειναι... αέρας... πολύς .

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2006, 23:15:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Αυριο εχει δουλια... δυστιχος, για αυτο...
καληνηχτα σε ολους

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 07:25:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Καλημέρα σε όλους και όλες.
Καφεδάκι κανείς;

Είδατε βρε παιδιά τίποτα ύδατα;
Παγωμένα ή μη;
Ε φίλε gigenis;
Εδώ ύδωρ γιοκ !

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2006, 18:27:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Κανένα κουτσομπολιό βρε παιδιά; Τίποτα ;

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 07:44:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Καλημέρα σας.


ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 13:12:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος
Φίλε Krios, θα τιμήσω το θέμα που άνοιξες, με κάτι σχετικό με την παραμονή της πρωτοχρονιάς.

Λοιπόν για μένα αυτή η μέρα είναι από της πιο ξενέρωτες του χρόνου.

Γιατί ;

Γιατί ότι και να κάνω, στο τέλος μου δίνεται η αίσθηση ότι θα μπορούσα να κάνω κάτι καλύτερο από αυτό που επέλεξα τελικά να κάνω.
Όσες φορές έχω αποφασίσει να βγω έξω, στο τέλος το έχω μετανιώσει γιατί όπου και να πάω γίνεται χαμός. Όλος ο κόσμος που θα βγει, βγαίνει την ίδια περίπου ώρα με αποτέλεσμα πολύ κίνηση στους δρόμους δύσκολο παρκάρισμα και στα μαγαζιά κατάσταση σαρδέλας μέσα σε κονσέρβα.
Συν ότι όλο αυτό το χάλι το χρυσοπληρώνεις κιόλας.
Από την άλλη όταν αποφασίσω να μείνω στο σπίτι, περνάω καλύτερα και πιο ανθρώπινα, αλλά στο τέλος όταν μιλάω με φίλους που βγήκαν, σκέφτομαι μήπως τελικά θα ήταν καλύτερα να έβγαινα και εγώ τελικά μια βολτούλα, παραβλέποντας (λόγο της ημέρας) όλα τα παραπάνω στραβά ;

Γενικά αυτή η μέρα, μου αφήνει την αίσθηση του ανικανοποίητου.


Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 13:37:59  Εμφάνιση Προφίλ
ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΠΙΤΙ
ΜΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΘΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
whiz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


196 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 15:00:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους whiz

Καλησπερα κι απο μενα παιδια!
και Χρονια Πολλα!


Φιλε Krie,
μπραβο που ανοιξες αυτο το θεμα.
Ειναι φορες που κι εγω αισθανομαι πως θελω ναμιλησω με καποιον.
Κιας μην υπαρχει κατι συγκεκριμενο να πω...

Λοιπον εμενα δεν μου αρεσουν οι γιορτες γιατι υπαρχουν πολλα πρεπει,
πολλες υποχρεωσεις...
Ολοι θελουν να σε συναντησουν και αν βρεθεις με εναν ο αλλος παρεξηγητε,ετσι γιοκ χρονος για μας!!!

Το μονο που μου αρεσει ειναι οταν μου λεει η βαφτιστηρα μου τι θελει απο τον Αγιο Βασιλη και φυσικα οταν την επισκεφτω με τα δωρακια της.

Αυτα τα παιδια γεμιζουν την ζωη μας!Μας δινουν χαρα!
Και σιμερα εφτασε η μερα που θα την επισκεφτω.
Ανυπομονω λιγακι,δυστηχως λογο της σημερινης εποχης που ειμαστε παντα στο τρεξιμο δεν την βλεπω οσο θελω...

Σας ζαλισα ε?

Φταιει που δεν εχω πελατη εδω και κανα 2ωρο.
(χαχαχαχα!)

αυτα...........

Mε εκτιμηση ΆνταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ευστράτιος
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
785 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 15:10:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ευστράτιος
Και πάλι κάτι σχετικό με αυτές τις μέρες.

Υπάρχει κανείς που να μην έχει περάσει καλά τις γιορτές των Χριστουγέννων ή της Πρωτοχρονιάς ;

Ρωτάω ρε παιδιά, γιατί όλος ο κόσμος που ακούω, λέει ότι τα περνάει τέλεια, φοβερά, γαμάτα, φοβερό κέφι, πολλά ποτά, ατελείωτα ξενύχτια, “καλός” κόσμος έξω, του μ…νιού το πανηγύρι στα club από γυναίκες (άσχετα που όταν βγαίνεις εσύ, πέφτεις πάντα στη γιορτή του άντρα) και όλα γενικά τα ευχάριστα που θέλει να φανταστεί ο καθένας μας.

Κάποιος που να μην έχει περάσει καλά ρε αδερφέ, υπάρχει ;

Ρωτάω γιατί πιστεύω, ότι αυτές οι μέρες μας δημιουργούν μια τεχνητή, μια πλαστή, μια ψεύτικη χαρά, γιατί είναι γιορτές και γιατί έτσι πρέπει να δείχνεις, έτσι πρέπει να συμπεριφέρεσαι και έτσι πρέπει να λες, για να είσαι μέσα στο κλίμα και όχι ξενέρωτος.
Ασχέτως το πώς αισθάνεσαι και το πώς περνάς.

Μόνο εγώ το βλέπω έτσι ;

Υπάρχουν αρκετές μέρες μέσα στο χρόνο, που προσωπικά περνάω πολύ καλύτερα με τους δικούς μου ανθρώπους, είτε μέσα είτε έξω, από ότι αυτές τις μέρες.


Στράτος


Ήρθα...Διάβασα...Έγραψα...Έφυγα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 15:28:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Πρώτα να σας καλωσορίσω και τους δύο, φίλε Ευστράτιε, φίλε Open Mind, καλώς ήρθατε.
Άνοιξα αυτό το τόπικ με σκοπό να συζητάμε διάφορα, μικρά καθημερινά πράγματα, κάτι σαν καφενείο δηλαδή. Είχα μάλιστα σκοπό να το ονομάσω «Το καφενείο ΕΣΟΤΕΡΙΚΑ» αλλά άλλαξα γνώμη.
Τώρα όσο αφορά τη πρωτοχρονιά, και σε μένα φίλε Ευστράτιε συμβαίνει το ίδιο πράγμα, κάθισα και το σκέφτηκα, και κατέληξα στο συμπέρασμα, ότι μάλλον από χρόνο σε χρόνο περίμενα περισσότερα για αυτό και η αίσθηση της μη ικανοποίησης. Βέβαια τα τελευταία χρόνια προτιμώ και εγώ όπως το φίλο Open Mind να τα περνώ οικογενειακά, σπιτικά, με φίλους και συγγενείς. Άλλωστε όταν υπάρχει κέφι και όρεξη, περνάει κανείς πολύ καλύτερα. Άλλωστε οι μέρες αυτές από μόνες τους εμπνέουν οικογένεια, αγάπη, ζεστασιά κ.τ.λ. κ.τ.λ.


ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 16:00:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Φίλε/η whiz, καλός μας ήρθες. Ελπίζω και εγώ αυτός ο χώρος να ικανοποιήσει αυτή μας την ανάγκη, και να ανταποκριθούν και άλλα μέλη. Για τις γιορτές, λυπάμαι που το λέω, αλλά και μένα μου έχει τύχη, κάποιες φορές να μην μου αρέσουν καθόλου. Ειδικά το να πας σε κάποιο σπίτι και να παρεξηγήσει ο άλλος που δεν πήγες. Είναι ένα μεγάλο πρόβλημα αυτό. Για να μην πω και το άλλο, τα ψώνια, είναι ότι χειρότερο μπορεί να μου συμβεί. Δεν τα πάω με τίποτα.

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 18:05:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Νομίζω ότι είναι η ώρα ...

για το φραπεδάκι μου.


quote:
Υπάρχει κανείς που να μην έχει περάσει καλά τις γιορτές των Χριστουγέννων ή της Πρωτοχρονιάς ;

μα ο μισός πληθυσμός της γης φίλε μου... και δεν υπερβάλω.

quote:
Ρωτάω ρε παιδιά, γιατί όλος ο κόσμος που ακούω, λέει ότι τα περνάει τέλεια, φοβερά, γαμάτα, φοβερό κέφι, πολλά ποτά, ατελείωτα ξενύχτια, “καλός” κόσμος έξω, του μ…νιού το πανηγύρι στα club από γυναίκες (άσχετα που όταν βγαίνεις εσύ, πέφτεις πάντα στη γιορτή του άντρα) και όλα γενικά τα ευχάριστα που θέλει να φανταστεί ο καθένας μας.

Έτσι όπως τα λες είναι, και ο λόγος; κατά την ταπεινή μου γνώμη, ΜΜΕ !
Και εξηγώ :

quote:
Ρωτάω γιατί πιστεύω, ότι αυτές οι μέρες μας δημιουργούν μια τεχνητή, μια πλαστή, μια ψεύτικη χαρά, γιατί είναι γιορτές και γιατί έτσι πρέπει να δείχνεις, έτσι πρέπει να συμπεριφέρεσαι και έτσι πρέπει να λες, για να είσαι μέσα στο κλίμα και όχι ξενέρωτος.
Ασχέτως το πώς αισθάνεσαι και το πώς περνάς.

ΜΜΕ Μεγάλο θέμα το συζητάμε και σε κάποιο άλλο τόπικ. Τι μας κάνουν, μας βομβαρδίζουν από το πρωί μέχρι το βράδυ με ότι διαφήμιση
φανταστεί κανείς, άνθρωποι χαμογελαστοί, χαρούμενοι, ψωνίζουν συνεχώς κ.τ.λ. και ειναι όλοι στα χάι τους. Και εμείς σαν ηλίθιοι προσπαθούμε να τους μοιάσουμε, να πεις για τις διάφορες τηλεοπτικές γιορτινές εκπομπές; Τελικά φίλε μου νομίζω ότι μας κάνουν ότι θέλουν, οι διάφοροι τηλεοπτικοί ΜΕΓΗΣΤΑΝΕΣ !

quote:
Υπάρχουν αρκετές μέρες μέσα στο χρόνο, που προσωπικά περνάω πολύ καλύτερα με τους δικούς μου ανθρώπους, είτε μέσα είτε έξω, από ότι αυτές τις μέρες.

Αλίμονο φίλε μου αν περιμέναμε τις γιορτές για να περάσουμε καλά !

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fantomas3004
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
145 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 19:18:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fantomas3004
quote:
Ρωτάω γιατί πιστεύω, ότι αυτές οι μέρες μας δημιουργούν μια τεχνητή, μια πλαστή, μια ψεύτικη χαρά, γιατί είναι γιορτές και γιατί έτσι πρέπει να δείχνεις, έτσι πρέπει να συμπεριφέρεσαι και έτσι πρέπει να λες, για να είσαι μέσα στο κλίμα και όχι ξενέρωτος.
Ασχέτως το πώς αισθάνεσαι και το πώς περνάς.

Βασικά παραμονή χριστουγέννων και πρωτοχρονιάς πρέπει οπωσδήποτε να ξενυχτήσεις στα μπουζούκια.
Άν καταφέρεις και το κάνεις λύθηκε το πρόβλημα σου είσαι in ... μέσα στην μόδα, δέ μπορεί να σου πεί κανείς τίποταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 20:15:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Καλός μας ήρθες φίλε fantomas3004, πως τα πάτε στο Αμέρικα;

quote:
Βασικά παραμονή χριστουγέννων και πρωτοχρονιάς πρέπει οπωσδήποτε να ξενυχτήσεις στα μπουζούκια.
Άν καταφέρεις και το κάνεις λύθηκε το πρόβλημα σου είσαι in ... μέσα στην μόδα, δέ μπορεί να σου πεί κανείς τίποτα

Καθόλου άσκημη ιδέα, το μόνο προσωπικά που μου τη χαλάει ειναι το in...and the out της κάθε μόδας.

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
fantomas3004
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
145 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2006, 20:52:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fantomas3004
quote:
Καλός μας ήρθες φίλε fantomas3004, πως τα πάτε στο Αμέρικα;

Very good ... very good

quote:
Καθόλου άσκημη ιδέα, το μόνο προσωπικά που μου τη χαλάει ειναι το in...and the out της κάθε μόδας.

Eμένα να δείς ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 00:33:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών
εγώ αναρωτιέμαι γιατί δίνετε τόση σημασία
σε γεγονότα όπως αλλαγή χρόνου ή χριστουγεννιάτικα ρεβεγιόν

έχω πάψει -δυστυχώς?ευτυχώς?- να ασχολούμαι με τέτοια πράγματα,
μάλιστα είναι συχνός λόγος τσακωμού με την οικογένειά μου !

αλλά θέλω να δρω όπως νιώθω κι επειδή δε νιώθω τίποτα ξεχωριστό
αυτές τις μέρες,δεν ασχολούμαι

φυσικά τα δώρα στα παιδιά θα τα δώσω κι αυτή είναι η πιο ευχάριστη στιγμή όλων των ημερών

υγ- krios, σοκολάτα διαθέτει το μαγαζί ?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 09:18:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
ΚΑΛΗΜΕΡΑ
Σοκολάτααα
Βεβαίως και διαθέτει...
το μαγαζί


Καλός ήρθες φίλε Αγνοών στο ...

καφενεδάκι μας

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 09:27:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Για τα υπόλοιπα, αργότερα που θα...
ξυπνήσω
Εγώ πάντως προτιμώ το παραδοσιακό

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
whiz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


196 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 12:50:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους whiz

Kαλημερα φελι κριε!

Τι κανεις?
Ορεξη για κουβεντουλα υπαρχει?

Mε εκτιμηση ΆνταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 13:29:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
quote:


Kαλημερα φελι κριε!

Τι κανεις?
Ορεξη για κουβεντουλα υπαρχει?

Mε εκτιμηση Άντα


Βεβαιώτατα

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 13:34:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Ουπς σόρι, χαίρετε, γιατί για καλημέρα,

είναι μάλλον... αργά

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 13:53:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Φίλε αγνοών, τώρα που ξυπνήσαμε, να το συζητήσουμε το θέμα.

quote:
εγώ αναρωτιέμαι γιατί δίνετε τόση σημασία
σε γεγονότα όπως αλλαγή χρόνου ή χριστουγεννιάτικα ρεβεγιόν

Λόγο ΜΜΕ; ίσος. Λόγο συνήθειας; Μπορεί.

quote:
έχω πάψει -δυστυχώς?ευτυχώς?- να ασχολούμαι με τέτοια πράγματα,
μάλιστα είναι συχνός λόγος τσακωμού με την οικογένειά μου !

Φίλε μου δεν έχεις και πολύ άδικο.

quote:
αλλά θέλω να δρω όπως νιώθω κι επειδή δε νιώθω τίποτα ξεχωριστό
αυτές τις μέρες,δεν ασχολούμαι

Το θέμα είναι να νιώθεις εσύ καλά. Με την οικογένεια μπερδέυουν λίγο τα πράγματα.

quote:
υγ- krios, σοκολάτα διαθέτει το μαγαζί ?

Χεχε πάει αυτή κι άλλη να ήταν.

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2006, 09:33:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios

Το μενού περιλαμβάνει σήμερα:

Καυτή Σοκολάτα! (Αγνοών που είσαι, θα κρυώσει)


Και ζεστή Μπουγάτσα!
Για το φίλο τον PREDATOR!

Θέλει κανείς τίποτα άλλο;

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
αγνοών
Πλήρες Μέλος

Greenland
803 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2006, 11:01:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους αγνοών
...εγώ θα φέρω λίγο σπιτικό εκμέκ καταίφι...

από τα καλά της τουρκοκρατίας θα έλεγα !!

πάντως πρέπει κάποια στιγμή να ξεφύγουμε από τα στερεότυπα των χριστουγέννων και της πρωτοχρονιάς

το μόνο που καταφέρνουμε είναι να ξοδεύουμε λεφτά άνευ λόγου και αιτίας

αλήθεια,σκεφτήκατε ποτέ να οργανώσουμε ως μέλη του χώρου αυτού ένα συσσίτιο ??

ξέρετε πόσος κόσμος δεν έχει να φάει εκεί έξω ??

νιώθω κάτι ενοχές ώρες ώρες...

υγ- σοκολάτα ζεστή...το αγαπημένο μου ρόφημα !
krios, κράτα μία για μέναΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

snoopy
Πλήρες Μέλος

Algeria
1042 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2006, 11:05:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους snoopy
quote:
Krios: Θέλει κανείς τίποτα άλλο;

ΣΟΥΒΛΑΚΙ ... γύρο με πίτα!

quote:
αγνοών: αλήθεια,σκεφτήκατε ποτέ να οργανώσουμε ως μέλη του χώρου αυτού ένα συσσίτιο ??

ξέρετε πόσος κόσμος δεν έχει να φάει εκεί έξω ??

νιώθω κάτι ενοχές ώρες ώρες...


Aυτό είναι το πραγματικό νόημα των Χριστουγέννων, κάτι που έχουμε όλοι ξεχάσει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2006, 11:52:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Χεχε το σουβλάκι το έχουμε...
Η πίτα με δυκολέυει λίγο...
Νωρίς είναι βέβαια, αλλά δεν πιράζει, έτσι;

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2006, 12:16:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
Κάτι βρήκαμε και σε πίτα...
λίγο μικρό βέβαια...
Ε ; τι λες;
Καλός μας ήρθες φίλε snoopy


ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2006, 12:20:28  Εμφάνιση Προφίλ
Krios ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ.
ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krios
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1951 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/12/2006, 12:42:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krios
quote:
Krios ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ.
ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .

Φίλε Open Mind Επίσης!

Μάλλον δουλειά είσαι... Για αυτό ένα κουτί κεραστικά μαλλον θα σου χρειαστούν.


ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ

Χρόνια πολλά σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy