ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΚΥΠΡΟΣ-ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΩΡΕΣ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 28
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
alati13
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2003, 14:10:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alati13
Γεια σας και από εμένα. Απλά θα ήθελα να σας πω ότι παρακολουθώ με μεγάλη προσοχή την συζήτησή σας. Θέλω να πιστεύω ότι είμαι ένας από τους πολλούς που αν και βρίσκουν το θέμα πολύ ενδιαφέρων δεν έχουν σχηματίσει μια ολοκληρωμένη άποψη( και θα μου επιτρέψεις να μην συμφωνήσω στο ότι όποιος δεν έχει άποψη δεν ενδιαφέρεται). Προσωπικά έχω γράψει σε διάφορα θέματα που οι γνώσεις μου ήταν το ίδιο λίγες με αυτό. Όμως έχω έρθει στην Κύπρο και έχω μιλήσει με αρκετά παιδιά ( είχαμε επισκεφτεί την Κύπρο και είχε γίνει αδελφοποίηση με ένα άλλο σχολείο της Κύπρου) και αν και δεν κατάφερα να έχω μια ολοκληρωμένη άποψη, κατάφερα να καταλάβω πως νιώθουν. Ήταν ένα μεγάλο βάρος. Είναι προτιμότερο να σε έχουν σε ένα κλουβί με ανοιχτεί την πόρτα παρά σε μια απέραντη έκταση και να σου πούν ότι μετά από 1000 χιλιόμετρα υπάρχει μια γραμμή που ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να την περάσεις.
(γιαυτό μην απελπίζεσαι από την μικρή συμμετοχή. Αν θες κοίτα και τις αναγνώσεις. Είναι πάνω από 150 και διαβάζουμε με πολύ ενδιαφέρων αυτά που γράφονται.)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2003, 15:35:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
Φίλε αλατι

Σε ευχαριστώ για την συμετοχή σου.Ισως και να έχεις δικιο.
Εγω θα είμαι εδώ και θα σας γράφω οτι νεότερο υπάρχει για να ενημερώνεσται.

Ελπίζω να είναι όπως τα λες και να υπαρχει ενδιαφέρον για το θέμα και να υπάρξει και περισσότερη ανταπόκριση.

Το μέλλον θα δήξει φίλε μου.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/05/2003, 22:17:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΙΔΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΡΟΠΟΙΗΣΕ.
ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΟΚΥΠΡΙΑΚΗ ΣΥΝΟΙΚΙΑ ΣΤΗΝ ΛΕΜΕΣΟ ΤΟ ΠΡΩΙ.
ΚΑΤΑ ΤΗΣ 11 ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΚΑΤΑΦΘΑΝΟΥΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ΓΕΜΑΤΑ ΤΟΥΡΚΟΚΥΠΡΙΟΥΣ.ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΗΡΘΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 10.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΥΠΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΝΤΥΜΕΝΗ ΜΕ ΚΑΛΑ ΡΟΥΧΑ.ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΘΙΓΓΑΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ.ΗΤΑΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΥΝΑΤΟΙ ΟΛΟΙ.ΜΙΚΡΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ.ΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΤΟΥΣ, ΤΟ ΦΕΡΣΙΜΟ ΤΟΥΣ, Ο ΤΡΟΠΟΣ ΤΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ.
ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2003, 16:50:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
Σήμερα 60 περίπου τουρκοκύπριοι επισκεύθηκαν το χωρίο που γεννήθηκα.
Πριν απο το 74 ήταν μισοί μισοί οι κάτοικοι.

Υπήρχαν άτομα απο αυτούς που μιλούσαν άπταιστα κυπριακά.
Ηταν πολύ καλά ντυμένοι και δεν είχαν καμία διαφορά απο έναν κύπριο.
Είδικα οι νεαροί εάν τους έβαζες ανάμεσα απο κύπριους δεν υπήρχε περίπτωση να τους καταλάβει κανείς.
Δεν εχουν καμία σχέση με τουσ τουρκους που έχουμε συνηθήση.
Όλοι είπαν οτι θέλουν μια καλή και δίκαιη λύση για να επιστρέψουν και αυτοί στα σπίτια τους γιατί στην ουσία είναι και αυτοί πρόσφυγες.
Αυτά είπαν.

Οι χωριανοί τους υποδέχτηκαν με ενθουσιασμό και τους έστρωσαν και ένα μεγάλο τραπέζι όπου κάθησαν και έφαγαν ολοι μαζί.

Περιττό να σας πω οτι οι μεγαλύτεροι σε ηλικία και απο τις δύο πλευρές δάκρησαν.Ειδικά όταν είδαν παλίους φίλους΄.

Τα σχόλια δικά σας.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2003, 20:48:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
Δεν υπάρχουν σχόλια να κάνει κανείς φίλε Λουκά για όσα όμορφα κι ανθρώπινα περιγράφεις...
Μόνο ένα χαμόγελο...

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/05/2003, 23:51:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
Φίλε ΑΝΑΝΑ πραγματικά οι σκηνές που εξελίσονται τις τελευταίες δεκα μέρες στο νησί είναι άκρως συγκινητικές.
Δάκρυα χαράς και συγκίνησης.
Κατα 99% και μπορεί και περισσότερο βλέπεις μόνο χαρούμενες φάτσες.
Γεροντάκια και γριούλες να κάνουν σαν μικρα παιδιά.
Να ξυπνάνε παλίες αναμνήσεις.

Στους καφενέδες και οπου συχνάζουν άτομα που έζησαν στα σκλαβωμένα εδάφη πριν την εισβολή,μεταξή τους και με τους τουρκοκυπριους επικρατούν οι φράσεις:

ΡΕ θυμάσαι πως ζούσαμε........................

Ρε θυμάσαι τι κάναμε.........................

Θυμάσαι τότε που είμασταν παιδιά.....................

Και άλλα πολλά τέτοια και εκεί αρχίζουν τα πρώτα δάκρυα.Και απο τους τουρκοκύπριους και απο τους ελληνοκύπριους.

Σε ευχαριστώ φίλε ΑΝΑΝΑ που παρακολουθείς το θέμα και δίνεις το παρόν σου.

Ελπίζω στην συνέχεια να δώσουν και άλλα άτομα το παρόν τους και τισ απόψεις τους για να δείξουν κιόλας οτι οι έλληνες είναι εδώ και ενδιαφέρονται για την ΚΥΠΡΟκαι τους κύπριους.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.

Edited by - Loucas on 05/05/2003 23:56:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2003, 16:46:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
Υπάρχουν αρκετές ειδήσεις σήμερα.
Επειδή έχω κάποια δουλεία τώρα γι'αυτό θα σας πω τους τίτλους για να σας κρατήσω σε εγρήγορση και αγωνία και θα αναπτήξω μετά.

1)Ο ντεκτας θα κάνει μαύρες λιστες και καταλόγους.

2)Μπάχαλο η κυβέρνηση.Δεν ξέρουν τη τους γίνεται.

3)Το πρώτα πολιτικά πρόσωπά πέρασαν χθες και επίσημα στα κατεχόμενα ενώ πριν περνούσαν οι περισσότεροι πολιτικοί ανεπίσημα και παράνομα και πήγαιναν και έπαιζαν στα καζίνο και έτρωγαν και το ψάρι τους στην Κερυνεια και στις άλλες κατεχόμενες παραλιακές πόλης.
Πολλα χρόνια πρίν ανοίξουν τα σύνορα. ΑΝΑΜΕΙΝΑΤΕ

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2003, 20:28:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
Καλησπέρα σε όσους τους ενδιφέρει το θέμα και αγαπάνε την κύπρο και
γενικώς σε όλον τον κόσμο΄(Μια καλησπέρα ειναι του θεού)

Στα θέματα που μας ενδιαφέρουν και σας υποσχέθηκα τώρα.

1)Ο Ντεκτας ανακοίνωσε οτι θα κάνει μαύρες λίστες που θα περιέχουν άτομα ανεπιθύμυτα στα κατεχόμενα.Με αυτήν την είδηση αμέσως ο νους κάποιου πάει στο ότι σε αυτές τις λίστες θα εμπεριέχωνται άτομα τα οποια έκαναν σφαγές σκώτοσαν τουρκοκύπριους και γενικώς έκαναν κακό στους τουρκοκύπριους.
Μπορεί να είναι και αυτοι στο μέλλον αλλά τώρα αυτοί που ανακοίνωσε ότι θα βρίσκονται στη λίστα είναι οι πραξικοποιματίες του 74.
Δηλαδη αυτοι που του έδωσαν το δικαίωμα και την ευκαιρία να κάνει αυτό που κάνει και να βρίσκεται εκεί που βρίσκεται.
Λίγο παράξενο το βρίσκω εγώ αυτό.

Εσείς τι νομίζεται

Δεν ξέρω σε τι αποσκοπεί με αυτό το μέτρο.
Εσείς μπορείτε να σκεφτείτε κάτι


THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2003, 20:41:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
Πριν το γράψω αυτό να αναφέρω οτι δεν ανήκω σε καμία κομματική παράταξη γιατί πιστεύω οτι αυτοί κοιτάζουν μόνο το δικό τους συμφέρον και αν πέσει κάτι απο το στόμα τους τότε τρωνε και οι φτωχοί.(Ως συνήθως όμως μασάνε καλά την τροφή τους)

Αυτό για αποφυγή τυχόν παρεξηγήσεων.

2)Στο θέμα λοιπόν.

Μπάχαλο η κυβέρνηση.
Απο την μία ανακοινωνουν μέτρα για καλύτερη και ευκολότερη πρόσβαση των ελληνοκυπρίων στα κατεχόμενα ανοίγωντας μάλιστα και άλλες διόδους και απο την άλλη βγαίνουν και η κυβέρνηση και κάποιοι υπουργοι και κατηγορουν τους πολίτες που επισκέπτονται τα κατεχόμενα.
Λένε οτι δεν κάνουν καλά που πηγαίνουν,ότι αναγνωρίζουν τον Ντεκτάς και κάποιοι μέχρι και το προδότες χρησιμοποίησαν.

Πάλι τα σχόλια δικά σας.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2003, 21:03:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
3)Είναι γνωστό σχεδόν σε όλον τον κυπριακό λαό ότι πολλοί πολιτικοίέπιχειρηματίες και τέτοιοι πολλά χρόνια πρίν απο την σημμερινή κατάσταση πήγαιναν στα κατεχόμενα και έτρωγαν το ψάρι τους(που μέχρι πριν απο 10 μέρες ήταν παύθυνο στα κατεχόμενα)στην κερύνεια και όπου αλλού έχει καλά παραλιακά κέντρα(που σημειώστε οτι εχουν κτιστεί και επίσημα ανοίκουν σε ελληνοκύπριους αλλά με την εισβολή έχουν πέσει στα χέρια τουρκοκυπρίων) και τα βραδάκια τους σύχναζαν στα καζίνο που υπάρχουν στα κατεχόμενα(είναι περισσότερα απο δέκα).
χθές δύο πολιτικοί που άνηκαν στην προηγούμενη κυβέρνηση είχαν το θάρρος να σταματήσουν αυτήν την παρανομία και ηλιθιότητα και η ώρα 9 το βράδυ πέρασαν νόμιμα και επιδηκνύωντας τα διαβατήρια τους στα οδοφράγματα πρόσβασης προς τα κατεχόμενα.

Το τι έγινε αστε το.

Ολοι σχεδόν οι πολιτικοί απο όλες τις παρατάξεις άρχισαν να τους κατηγορούν και σχεδόν να τους βρίζουν ενώ αυτοι εξακολουθούν να πηγαίνουν παράνομα στα κατεχόμενα.Δεν μιλω για όλους.Υπάρχουν και άλλοι που δεν έκαναν ποτέ κάτι τέτοιο, πάλι απο όλες τις κομματικές παρατάξεις.

Φίλοι μου

Είμαστε για κλάματα.
Όταν αυτοί που ψηφίζει όλος ο κυπριακός λαός να των εκπροσωπεί δεν κρατάνε ουτε τα προσχήματα και προσπαθούν μάλιστα να κοροΪδέψουν ενα ολόκληρο κρατος.................................................

Τότε τι άλλο να πω εγω εκτός απο ένα απλό λυπάμαι πραγματικά για αυτήν την κατάντια.

Τωρα όλα τα σχόλια δικά σας.

Και βρε παιδία εαν ενδιαφέρεσται λιγάκι για αυτό το θέμα πέστε κάτι γιατί εχω την εντύπωση ότι μιλάω μόνος μου.

Σχεδόν μόνο το όνομα μου βλέπω στα μυνήματα

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2003, 01:30:54  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Τι αλλο θέλουμε ....απευθείας ανταπόκριση από την καρδιά των γεγονότων
Σε σκεφτόμουνα κάποιες στιγμές......και ελεγα τι τυχερός μέσα στην ατυχία του ..που ζει ολα αυτά που εμείς βλέπουμε πετσοκομένα, με την πραγματική τους διάσταση !!!!

Μ ε το θέμα ασχετη ....δυστηχώς ...
Από τα λίγα που βλέπω στης ειδήσης ...εχω βγάλει το συμπέρασμα...οτι Ο Ντεκτάς ...πολύ τρώγετε τώρα με τις εισχωρήσης στην ευρωπαική ενωση ...και κάνει σπασμοδικές κινήσεις μπάς και ανεβάσει μετοχές.....
χλωμό το βλέπω γιατί ειναι ηλίου φαεινότερο οτι ολα ειναι μέρος του παιχνιδιού!!!!!

Με λύπησε το γεγονώς οτι γεροντάκια και ανθρωποι που ζούσαν σε κάποια σπίτια, ξαναγυρίσαν σαν επισκέπτες και μόνο !! Εγώ αν ειμουνα εκεί θα εκανα κατάλήψη η δεν ξέρω ..δεν νομίζω να το επερνα πάντος και πολύ ψύχραιμα....μάλλον για το τρένο του μεσονυχτίου θα οδευα ....

Συνέχισε αγαπητέ Λουκά να μας αναπαριστάς το κλίμα που επικρατεί ...ειμαι σίγουρη ...οτι πολύ θέλουν να μαθουν !!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2003, 14:00:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON
ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΕΔΩ
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ (ΥΠΟΘΕΤΩ). ΛΟΥΚΑ ΑΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΔΑΛΙ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΒΑΘΕΙΑ ΑΝΑΣΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΕΣΟΥ ΤΗ ΓΕΝΝΕΤΗΡΑ ΜΟΥ....ΕΧΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΟΥ Β.ΤΜΗΜΑΤΟΣ.

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΛΟΥΚΑ ΔΕΝ ΠΑΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΕΝΝΑ ΚΥΠΡΟΥ ΓΙΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΗΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΣΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΑΣ Η ΕΙΚΟΝΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΣΤΡΕΥΛΩΜΕΝΗ...(ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ;)

ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΑΣΤΡΕΥΛΩΣΗ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ;

ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ Η ΤΟΥΡΚΙΑ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗ;

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ... ΛΟΥΚΑ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΟΠΩΣ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ;) ΧΜΧΜΧΜ ΝΕΟ ΑΙΜΑ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ ... ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ Ε; ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ Η Μ.ΑΝΑΤΟΛΗ...ΛΕΣ Η ΚΥΠΡΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΤΟΥΡΚΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ;

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ; ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΧΡΗΜΑΤΗΣΤΗΡΙΟ; ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΙΣΡΑΗΛΙΤΙΚΩΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ ΕΚΕΙ;

ΜΕ ΑΓΑΠΗ
ARCHON

Υ.Γ. ΛΟΥΚΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΦΥΣΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΙΑ...ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2003, 20:59:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΦΙΛΗ CAT,

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ.ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΟΥ.


THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2003, 21:47:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΦΙΛΕ ARCHON,

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Η ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ,ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΡΟΔΙΝΑ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ.ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΥΤΕ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΟΥΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΑΠΛΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ.


ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟ ΔΑΛΙ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΕΓΚΑΙΡΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΓΕΝΕΤΗΡΑ ΣΟΥ.


ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ .
ΙΣΩΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΛΑΒΟΥΝ ΣΑΝ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΗ .


ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΧΘΕΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ.


ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΣΤΡΕΥΛΟΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΕΙΠΕΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ.
ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ.
ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΩΣΤΟ.
Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ.


ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ , ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΞΗ ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΗΣ ΠΟΔΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙ ΛΟΓΩ Ε.Ε.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.

Edited by - Loucas on 07/05/2003 23:26:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2003, 23:49:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΦΙΛΕ ΑΡΧΩΝ ΜΕ ΡΩΤΑΣ:
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙΣ ΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (ΟΠΩΣ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ;) ΧΜΧΜΧΜ ΝΕΟ ΑΙΜΑ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ ... ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ Ε; ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ Η Μ.ΑΝΑΤΟΛΗ...ΛΕΣ Η ΚΥΠΡΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΤΟΥΡΚΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ;

ΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ.ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΕΓΑΛΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΜΕΓΑΛΟΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑΤΙΕΣ ΕΤΡΕΞΑΝ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΝΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΟΥΝ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΛΕΣ Η ΚΥΠΡΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΤΟΥΡΚΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΚΥΠΡΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΠΑΦΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ.
ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΞΗΓΑ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΡΩΤΑΣ:ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ; ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΧΡΗΜΑΤΗΣΤΗΡΙΟ; ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΙΣΡΑΗΛΙΤΙΚΩΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ ΕΚΕΙ;

ΗΔΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ.ΕΧΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΕΔΩ.ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΟΙ ΙΣΡΑΗΛΙΤΕΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΒΙΤΡΙΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΥΠΡΙΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ ΟΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΕς ΧΩΡΕΣ.

ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΞΕΡΑ ΕΞΑΡΧΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΣΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣΤΗΜΕΝΕΣ ΠΑΓΙΔΕΣ ΠΟΥ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΓΙΔΕΥΣΟΥΝ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΦΤΩΧΩ ΚΟΣΜΑΚΙ.
ΘΑ ΠΡΟΣΛΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΙΣΡΑΗΛΙΤΙΚΩΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ.ΟΧΙ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΧΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΙΚΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΩ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΕΑΝ ΕΞΕΡΕΘΕΙ Η ΑΓΑΠΗΤΗ ΓΑΤΟΥΛΑ ΜΟΝΟ ΑΝΤΡΕΣ ΣΥΜΕΤΕΧΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.
ΙΣΩΣ ΝΑ ΘΕΛΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΕΙΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.Ο ΧΡΟΝΟΣ ΟΛΟΣ ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ.ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΡΚΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2003, 23:57:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΝΕΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΑΛΛΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.
Ο ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΘΑ ΕΠΙΣΚΕΥΘΕΙ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΡΟΒΕΙ ΣΕ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΣΟ ΤΟΥ ΝΟΜΙΜΟΥ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΚΥΠΡΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΣΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥ ΤΟΥΡΚΟΚΥΠΡΙΑΚΟΥ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ.ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΙΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΝΤΕΚΤΑΣ΄ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΟΛΥΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΛΛΗΝΟΚΥΠΡΙΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΚΑΤΕΧΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΕΛΗ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

ΕΑΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΝΗΠΟΦΟΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΙΑΡΟΣ, ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΒΑΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΛΩΣ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ.
ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2003, 01:45:36  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Πιστεύω οτι η Τουρκία την εχει την παρανομία στο αιμα της .....
εδώ εχουμε παραβιάσεις του εναέριου χώρου καθημερινά...
Στο παράνομο αεροδρόμιο θα κολώση

Δεν ξέρω πως θα μπορούσαν να εξελιχθούν τα γεγονότα, ομως περιμένω μεγάλες αλλαγες....και απροσδόκειτα γεγονότα ...και αυτό δεν συνεπάγεται οτι θα ειναι και θετικά.

Ας ελπίζουμε να γίνει κάτι μαγικό ..και να ξυπνήσετε ενα πρωί ...και να εχει πέσει το ψευδοκράτος ...!!!!!!!!

Ποτέ μη λες ποτε !!!!!!!!!

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2003, 20:50:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
kαλησπέρα σε όλους.

φΙΛΗ CAT

Δεν νομίζω να γίνονται την σήμερον ημέρα τέτοια μαγικά και μάλιστα μέσα σε μια νύχτα.

Τώρα κάποιες αλλαγές της περιμένω και εγώ.
Τώρα φοβάται ο βρεγμένος απο τα νερά?Έχουμε συνηθίσει απο αρνητικά γεγονότα.Αλλα πες μου με αυτούς που μπλέξαμε τη περιμέναμε.

Σε ευχαριστώ φίλη CAT που σπαταλάς τον πολίτιμο σου χρόνο και ασχολείσαι με αυτό το θέμα που για μερικούς ίσως να μην είναι ενδιαφέρον.Πέζεται όμως το μέλλον ενός λαού.Μίας χώρας και μάλιστα ελληνικής.

Σήμερα ρωτήθηκαν μερικοί νεαροί τουρκοκύπριοι πως βλέπουν τις ελεύθερες περιοχές.

Η απάντηση τους ήταν :

Άλλα ήθελαν να πιστεύουμε για σας και άλλα βρήκαμε.

Βασικά η υπόλοιπη ειδησηογραφία ασχολειται σχεδόν αποκλειστικά με την κάθοδο του Ερντογαν στην κύπρο.

Και κάτι άλλο.Πολλοί συγγενείς αγνοουμένων εχουν αρχίσει προσωπικές ερευνεσ για ανακάληψη τυχον στοιχείον για τα αγνωούμενα αγαπημένα τους πρόσωπα και αυτό γιατί η κυβέρνηση δεν έχει αποφασίσει κανένα μέτρο ακόμα για αυτό το ζήτημα.

Τα σχόλια δικά σας φίλοι μου.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2003, 21:09:57  Εμφάνιση Προφίλ
Γνωρίζω Λουκά ότι δεν έχω να προσφέρω τίποτα σε αυτήν την κουβέντα και γιαυτό δεν έχω πάρει θέση μέχρι τώρα. Απλός παρακολουθώ.
Το μόνο που έχω να πω είναι ότι οι Κύπριοι είναι Έλληνες και ως Έλληνες τους δέχομαι και την Κύπρο, ως ένα μεγάλο νησί που ανήκει στην οικογένεια την Ελληνική.
Τίποτα περισσότερο. Ελπίζω αυτό να σου λέει κάτι αδελφέ συν-Έλληνα!


Πάνα καλώ κρατερόν,νόμιον,κόσμοιο τό σύμπαν...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2003, 21:18:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ Η ΤΟΥΡΚΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟ ΨΕΥΔΟΚΡΑΤΟΣ ΤΟΥ ΝΤΕΚΤΑΣ ΣΥΝΕΠΩΣ Η ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘ' ΟΛΑ ΝΟΜΙΜΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΟΡΘΗ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠ' ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΔΙΕΘΝΕΣ FIR ΠΑΡΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΡΑΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΕΘΝΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟ (ΠΕΡΙΕΡΓΟ Ε;)
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕΙΣ ... ΦΙΛΗ ΓΑΤΟΥΛΑ ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΑΜΕ ΣΕ ΔΙΕΘΝΕΣ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΘΑ ΔΙΑΣΥΡΘΟΥΜΕ, ΑΣΦΑΛΩΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΛΥΘΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΥΝΟΡΩΝ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΔΙΚΑΙΟ (ΑΙΓΙΑΛΙΤΙΔΑ - ΥΦΑΛΟΚΡΙΠΙΔΑ - ΕΝΑΕΡΙΟΣ ΧΩΡΟΣ) ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΧΑΘΗΚΕ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΣΤΑ 12 ΜΙΛΙΑ... ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΔΙΚΑΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΔΙΚΟ...ΚΑΙ ΕΔΩ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΛΙΓΗ "ΚΑΚΙΑ" ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΣΘΕΝΟΣ ΝΑ ΥΠΕΡΑΠΙΣΤΟΥΜΕ ΑΝΑΦΑΙΡΕΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΜΑΣ (ΔΕΣ 12 ΜΙΛΙΑ) ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΝΑ ΣΕΙΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΩΝ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΜΕΜΠΤΟΙ ΚΟΙΝΩΣ..ΤΟΥΣ ΤΥΛΙΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΛΛΑ ΧΑΡΤΙ. Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΘΑΡΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΥΒΡΝΗΣΗ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΕ ΚΛΙΜΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΓΚΡΙΖΩΝ ΖΩΝΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΝΟΜΙΚΑ ΣΤΕΚΟΥΝ...ΤΩΡΑ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΥΠΟΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ... ΜΑΓΚΕΣ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΟΙ ΚΥΠΡΙΟΙ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΒΓΑΛΑΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟ ΦΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΠΙ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΟΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΕΔΩ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ.

ΜΕ ΑΓΑΠΗ
ARCHON

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2003, 21:43:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
Φίλε ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ διαφωνώ μαζί σου.Με το ότι βρίσκεσαι εδώ και ενδιαφέρεσαι για αυτό το θεμα έχεις ήδη κανει πολλά φίλε μου.
Αδελφέ εμάς τους κύπριους αυτό που μας ενδιαφέρει περισσότερο απο ολα τα άλλα ειναι να νιώθουμε οτι ο ελληνικός λαός είναι μαζί μας μας πονεί και μας νιώθει σαν αδέλφια του και θα βρίσκεται μαζί μας όποτε παραστεί ανάγκη γιατι οι περισσότεροι κύπριοι έχασαν την εμπιστοσυνη τους αυτή απο τα γεγονότα του 74.¨Εχουμε ανάνγη αυτές τις κρίσιμες και δύσκολες στιγμές να σας έχουμε δίπλα μας.
Αυτά που έχεις πει μου λένε πολλά φίλε μου ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ.
Σε ευχαριστώ και σε παρακαλώ να μήνεις μαζί μας.

Ποιο πάνω έχω αναφέρει ότι θα θέματα πολιτικής και τα τιαύτα έχει αναλάβει ο φίλος ¨ΑΡΧΩΝ(σαν συνδιμιουργός αυτού του θέματος) και μέχρι στιμής με βγάζει ασπροπρόσωπο με αυτά τα ενδιαφέροντα που λέει και οφείλω να αναφέρω οτι ο μέσος κύπριος δεν έχει ιδέα για αυτά(ούτε και εγώ είχα).

Σε ευχαριστώ φίλε ΑΡΧΩΝ για την σημαντική βοήθεια που δίνεις στο τοπικ και ελπίζω να συνεχίσεις να βοηθάς.

Σας ευχαριστώ όλους.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2003, 22:28:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON
ΦΙΛΕ ΛΟΥΚΑ
ΤΟ ΕΝΙΑΙΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΔΟΓΜΑ ΑΠΕΤΥΧΕ ΛΟΓΟ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ.
Η ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΩΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΙΩΝΙΟ ΓΝΩΡΙΣΜΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΔΕΡΦΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΜΗΤΡΑΣ, ΜΙΛΑΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΤΟ ΘΕΟ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΑ ΤΟΥ ΡΩΜΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ...ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΑΔΗΤΕΣ. ΟΙ ΠΑΤΡΙΔΕΣ ΔΕ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΕ ΧΑΡΤΙΑ ΛΗΞΕΙΑΡΧΕΙΩΝ ΑΛΛΑ ΣΕ ΙΕΡΟΥΣ ΒΡΑΧΟΥΣ ΠΟΥ ΟΙ ΡΙΖΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ.

ΟΜΩΣ ΛΟΥΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΠΑΛΙ...ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΩΝ...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΜΝΗΜΕΣ, ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ..ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2003, 00:03:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΜΟΛΙΣ ΕΧΩ ΣΧΟΛΑΣΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΕΞΑΝΤΛΗΤΙΚΟ ΔΕΚΑΕΞΑΩΡΟ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ ΕΠΤΑ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ.

ΦΙΛΕ ΑΡΧΩΝ ΕΙΠΕΣ:
ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΩΝ...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΜΝΗΜΕΣ, ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ..ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΣ.

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΔΙΔΙΚΤΙΑΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΤΟΥ ΕΣΟΤΕΡΙΚΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ.ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΟΤΕΡΙΚΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΓΩΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΚΑΙ ΑΦΥΠΝΙΣΗΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΑΟΥ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ.

ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΕΙΣΗΓΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

ΣΑΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΕΙΣΗΓΗΘΩ ΕΓΩ ΚΑΤΙ.ΑΥΤΗ Η ΕΙΣΗΓΗΣΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΟΜΕΡΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΤΙΑΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΕΙΣΗΓΗΣΕΩΝ.ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΕΙΣΗΓΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ(ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ)ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΛΕΠΤΟΜΕΡΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΣΙΤΕ.

ΕΙΣΗΓΟΥΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΣΙΤΕ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΚΥΠΡΟΣ.
ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΘΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΘΟΥΝ ΕΔΩ ΦΑΝΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΡΥΦΕΣ ΠΤΥΧΕΣ ΤΟΥ ΚΥΠΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΦΟΡΑ.ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΡΙΣΟΤΕΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ.
ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΥΠΡΟΣ.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΟΝ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΜΑΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΠΑΡΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΔΙΠΟΤΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΛΛΙΠΕΙ ΕΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ,Ο ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ,Ο ΜΑΤΣΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΤΟ ΞΕΡΑΤΕ ΟΤΙ ΗΡΘΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 18 ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΡΚΟΙ?ΝΑΙ ΣΥΝΕΒΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΙΣΗΓΗΣΗ ΜΟΥ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΥ..ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ.ΟΜΩΣ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΣΙΤΕ ΑΣ ΕΞΕΤΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΙΣΗΓΗΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΕΙΣΗΓΗΣΕΙΣ ΕΑΝ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΟΡΙΦΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ ΣΙΤΕ.

ΟΜΩΣ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ 1% ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΗΛΑΔΗ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΝΕΑ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΠΑΡΕΤΗΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΑΡΕΤΗΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.

ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ 99%ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ.
ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.

Edited by - Loucas on 10/05/2003 00:06:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2003, 00:10:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΝΕΟ ΕΙΝΑΟ ΟΤΙ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΣΙΩΠΗΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΧΑΜΕΝΑ.ΜΕΝΕΙ ΑΠΑΘΕΙΣ ΣΕ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΑ ΕΧΕΙ ΧΑΜΕΝΑ.ΧΑΜΕΝΑ ΦΕΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΥΠΟΥΡΓΟΙ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΞΙΟΛΟΓΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..............................

ΚΑΛΥΝΗΧΤΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARCHON
ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Greece
317 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2003, 12:54:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARCHON
ΦΙΛΕ ΛΟΥΚΑ

ΘΕΩΡΩ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ..ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΤΗΣ ΑΡΧΙΚΗΣ ΣΟΥ ΙΔΕΑΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ, ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΑΥΛΑΚΙ..ΜΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ; ΕΝΑΣ ΧΩΡΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ, ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΡΙΖΕΣ ΣΟΥ; ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΚΛΙΣΗ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΝΑ ΣΥΝΔΡΑΜΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΗΜΑ ΜΙΑ ΨΗΦΟ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΥΤΗ.
ΩΣΤΟΣΟ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΝΑΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΘΕΜΑ..ΚΥΠΡΟΣ,ΑΡΧΑΙΑ ΑΘΗΝΑ, ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΡΩΜΥΛΙΑ, ΒΥΖΑΝΤΙΟ, ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ, ΤΡΑΓΩΔΙΑ, ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΤΛ ΚΤΛ....
ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΑΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΠΟΛΛΩΝ ΜΕΛΩΝ ΑΥΤΟ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ;

ΜΕ ΑΓΑΠΗ
ARCHON

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2003, 13:18:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
quote:
ΩΣΤΟΣΟ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΝΑΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΘΕΜΑ..ΚΥΠΡΟΣ,ΑΡΧΑΙΑ ΑΘΗΝΑ, ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΡΩΜΥΛΙΑ, ΒΥΖΑΝΤΙΟ, ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ, ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ, ΤΡΑΓΩΔΙΑ, ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΤΛ ΚΤΛ....

Μία θετική ψήφος, καταχωρήθηκε...

Συγχαρητήρια Λουκά και Άρχοντα.

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2003, 13:29:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss
Θα μπορούσε μάλιστα να μεταφερθούν εκεί και όλα τα ήδη υπάρχοντα σχετικά θέματα που βρίσκονται διασκορπισμένα σε διάφορες ενότητες για την Ελλάδα, τον εκλεκτό (!) λαό, την Κύπρο κ.α.
Δουλειές με φούντες για τους Διαχειριστές...!
Έτσι όμως μπορεί να μπει μια σχετική τάξη τουλάχιστον σ' αυτό το επίπεδο...

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2003, 15:50:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΦΙΛΕ ΑΝΑΝΑ ΚΑΙ ΦΙΛΕ ΑΡΧΩΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ.
ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΜΕΛΩΝ (ΕΑΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ)ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩΝ ΤΟΥ ΣΙΤΕ ΠΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ THOTH ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΕΤΑΣΧΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΙΣΩΣ ΛΟΓΟ ΦΟΡΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΛΟΓΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΑΥΞΗΣΗΣ ΤΩΝ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ.

ΦΙΛΕ ΑΡΧΩΝ ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ.

ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ:

ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ.

ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩΝ.

ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/05/2003, 16:03:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΦΙΛΕ ΑΝΑΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ.

Η ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ:

ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΩΝ ΤΟΥΡΚΟΚΥΠΡΙΩΝ.ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΕΡΑΣΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΥΡΚΟΚΥΠΡΙΑΚΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ.

Ο ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΗΡΘΕ ΕΙΔΕ ΜΑΣ ΥΠΕΝΘΥΜΗΣΕ ΤΗΝ ΑΔΙΑΛΑΞΙΑ ΤΗΣ ΑΓΚΥΡΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΖΕΙ Η ΘΡΑΣΥΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΤΕΚΤΑΣ ΚΑΙ ΑΠΗΛΘΕ.
ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΛΥΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΔΥΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΒΟΥΛΟΝ ΚΡΑΤΩΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΠΑΠΑΓΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΦΤΑΝΕΙ ΚΥΡΙΕ ΕΡΝΤΟΓΑΝ.ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΠΙΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ.ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΠΑΡΑΜΘΥΘΙΑ ΣΑΣ.ΑΛΛΑΞΤΕ ΡΕΠΕΡΤΟΡΙΟ.ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ.
ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΥΡΙΕ ΕΡΝΤΟΓΑΝ?

ΘΥΜΩΣΑ ΠΑΛΙ

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2003, 11:25:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ Ο Κ. ΣΗΜΙΤΗΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΕΡΝΤΟΓΑΝ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΜΟΔΙΑ ΣΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΡΟΤΟΒΟΥΛΙΕΣ,ΤΩΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΥ Η ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΜΕΝΕΙ ΑΠΑΘΗΣ ΣΕ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.
ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΗΣ ΑΠΕΝΕΝΤΙ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΣΑΝ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 28 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy