ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Αυτοκτονία
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2003, 22:08:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΛΕΥΡΑ.

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΕΩΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΥΣΤΙΚΙΣΜΟ.

ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΣΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΤΟΜΟ.
ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΖΗΣΑ.
ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ....

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΤΜΑ ... Ο ΚΑΛΟΣ ΣΟΥ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΕΥΕΣΘΗΣΙΕΣ ΕΙΧΕ (ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ)....
ΤΙ ΔΥΝΑΜΗ ΕΙΧΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙ ΤΙΣ ΑΝΤΙΞΟΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ?????
ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΛΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗ ΜΑΣ ?????
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ????
ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΟΙΡΟΛΑΤΡΕΣ ??????
ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΤΜΑ ΘΕΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ........

Η ΦΙΛΗ Darkangel_78 ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΚΩ ΑΡΚΕΤΑ ΣΟΒΑΡΑ

quote:

Και τελικά...
Όταν κάποιος ΝΙΩΘΕΙ ΕΝΟΧΟΣ ΠΟΥ ΖΕΙ...
Όταν κάποιος ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΟΤΙ Η ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΦΕΡΝΕΙ...
Όταν κάποιος ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΑΧΑ ΠΟΝΟ...
Όταν κάποιος ΒΛΕΠΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΕ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ...
Όταν κάποιος ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΕΛΠΙΔΑ...
Όταν κάποιος ΨΑΧΝΕΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙ...
Όταν κάποιος ΝΙΩΘΕΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΜΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...

ΤΙ ΛΕΜΕ Σ’ΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΑΙΔΙΑ???
Και γω στη θεωρία καλή είμαι...


ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΦΙΛΗ Darkangel_78 ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΛΗ ΕΙΜΑΙ ...
ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑ ΛΕΣ ΘΑ ΠΟΛΕΜΙΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΩΡΙΑ ???
ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ... ΝΙΟΘΕΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ....
ΚΟΙΤΑΞΕ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ????
ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ EΓΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ??????
ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΑΝ ΖΗΤΗΣΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΑΠΛΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ??????

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ .....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2003, 23:57:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑ ΛΕΣ ΘΑ ΠΟΛΕΜΙΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΩΡΙΑ ???
ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ... ΝΙΟΘΕΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ....
ΚΟΙΤΑΞΕ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ????
ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ EΓΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ??????
ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΑΝ ΖΗΤΗΣΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΑΠΛΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ??????


Ποιά ζωή Avatargr?
Και όταν κάποιος έχει εγκαταλειφθεί από τον θεό,νομίζεις ότι ενδιαφέρεται κάποιος άνθρωπος?
Μακάρι να'ναι έτσι...

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"

Edited by - Darkangel_78 on 12/01/2003 23:58:32Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2003, 00:45:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ... ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ...

ΦΙΛΗ Darkangel_78

quote:
Και όταν κάποιος έχει εγκαταλειφθεί από τον θεό,νομίζεις ότι ενδιαφέρεται κάποιος άνθρωπος?
Μακάρι να'ναι έτσι...

ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ Darkangel_78 ΚΟΙΤΑΞΕ ΓΥΡΟ ΤΟΥ
ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ EΓΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ??????
ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΑΝ ΖΗΤΗΣΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΑΠΛΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ??????

ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΑΝ ΕΓΙΝΑ ΒΑΡΕΤΟΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ.......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΑΝΕΧΕΣΘΑΙ.....


** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2003, 01:34:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη DARKANGEL_78,να σου ζητήσω συγγνώμη για την παρανόηση...βλέπεις είμαι καινούργιος στο forum

Θα συμφωνήσω με αυτά που έγραψε ο AVATARGR

quote:
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ........
ΚΡΑΤΟΥΝ ΤΗΝ ΦΛΟΓΑ .......
ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΑΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ ....
ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥΣ ΟΡΘΙΑ .....................
ΠΟΛΕΜΟΥΝ


και υπάρχουν πολλά παραδείγματα ανθρώπων που πολέμησαν.
Γιατί όμως άλλοι εγκαταλείπουν και παραδίνονται;
Μήπως τελικά γεννιόμαστε με κάποιες προδιαγραφές, συγκεκριμένες για τον καθένα μας;


Οταν γεννηθήκαμε δεν υπογράψαμε κανένα χαρτί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Darkangel_78
Πλήρες Μέλος

Egypt
1013 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2003, 14:52:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Darkangel_78  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα καλοί μου φίλοι...
Old Tiger μη ζητάς συγνώμη...απλά δεν ήξερες...τώρα έμαθες!!

Μίλησες για κάποιες προδιαραφές που φέρει ο καθένας μας...
ΑΝ εννοείς τα αποθέματα δύναμης του καθενός,τότε μη βρίσκεις σύμφωνη ότι διαφέρουν από άνθρωπο σε άνθρωπο,διότι καθένας από μας είναι ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ...Όμως τότε γιατί τα βάρη (ή οι δυσκολίες αν θέλεις) της ζωής πέφτουν περισσότερο σε αυτούς που δεν έχουν τη δύναμη να τα βγάλουν πέρα? Και τελικά οδηγούνται στο να πληγωθούν ανεπανόρθωτα ή να τερματίσουν τη ζωή τους?
ΑΝ πάλι ΔΕΝ κατάλαβα αυτό που έγραψες σε παρακαλώ να με διορθώσεις...

Τέλος θα πω κάτι στον φίλο Avatargr...(και μη ξαναπείς πως μας κουράζεις...για μένα είναι χαρά να διαβάζω τόσο τα δικά σου μηνύματα όσο και των άλλων παιδιών!)
Γνωρίζω ανθρώπους που ζήτησαν βοήθεια και δεν έλαβαν...
Ή όσοι τη προσφεραν ζήτησαν ανταλλάγματα γιατί θεώρησαν πως η αλληλοστήριξη είναι ένα ατέρμονο παζάρι...
Λοιπόν?
Εν αναμονή της συνέχειας...

"Ποιό το αληθινό μέγεθος της σκιάς σου;"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/01/2003, 15:48:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΥΓΕΙΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ...
ΧΩΡΙΣ ΝΑΔΙΑΦΩΝΩ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ,ΘΑ'ΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΠΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ.....ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΣΥΝΑΝΤΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΜΕΙΝΑΜΕ ΕΔΩ...ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΒΑΤΑΡ,ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ +ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΑΓΓΕΛΟ...
...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ...+ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΠΥΘΙΑ ,ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΩ ,ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΦΟΒΟΤΑΝ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ,ΦΟΒΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...
ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΗ ΜΟΥ,'ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ 'ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΤΑΝ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΒΟΗΘΕΙΑ+ΑΣ ΥΠΗΡΧΕ ΑΠΛΟΧΕΡΑ...ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ...+ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ....ΑΦΗΣΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΥΣΤΑΤΗ ΜΑΧΗ.....ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΓΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ 'ΡΘΕΙ....

...ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟΔΡΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΡΩΤΟΜΙΛΗΣΕΙ ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1000 ΕΔΩ.....

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

old tiger
Μέλος 3ης Βαθμίδας


507 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2003, 01:49:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους old tiger  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη DarkAngel_78

quote:
Όμως τότε γιατί τα βάρη (ή οι δυσκολίες αν θέλεις) της ζωής πέφτουν περισσότερο σε αυτούς που δεν έχουν τη δύναμη να τα βγάλουν πέρα?

Mήπως απλά έτσι φαίνεται;
Καλή μου DarkAngel_78 μιλάς για αποθέματα δύναμης...ποιάς δύναμης, της εσωτερικής ή της συμπαντικής, ή είναι το ίδιο πράγμα; Οταν μιλάμε για δύναμη, μιλάμε για ενέργεια. Η ροή της υπάρχει σε ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...μήπως απλά αυτή η ενέργεια (άρα και η δύναμη) πρέπει να ξεμπλοκαρισθεί;
Είναι έτσι φίλη ΑΤΜΑ; Πως;
Οι δρόμοι είναι χιλιοπερπατημένοι...Οι προδιαγραφές αυτές που προανέφερα, μήπως έχουν να κάνουν με τις "συσωρευμένες" εμπειρίες μας; Ή μήπως τελικά τα "αρχέγονα" ένστικτα χρήζουν μεγαλύτερης προσοχής μας;


Οταν γεννηθήκαμε δεν υπογράψαμε κανένα χαρτί...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2003, 10:50:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ.

ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ ΜΑΣ.

Η ΦΙΛΗ DarkAngel_78 ΜΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ

quote:
Γνωρίζω ανθρώπους που ζήτησαν βοήθεια και δεν έλαβαν...
Ή όσοι τη προσφεραν ζήτησαν ανταλλάγματα γιατί θεώρησαν πως η αλληλοστήριξη είναι ένα ατέρμονο παζάρι...


ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ....
ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ Η ΕΑΝ ΒΟΗΘΕΙΣΟΥΝ ΖΗΤΑΝΕ ΑΝΤΑΛΑΓΜΑΤΑ.....
ΒΕΒΑΙΑ ΔΙΑΦΩΝΩ ΠΛΗΡΩΣ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ.....

ΦΙΛΗ DarkAngel_78 ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ?????????
ΚΑΙ ΕΑΝ ΝΑΙ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕΣ ??????????????????????

Η ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΜΑ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ.

quote:
ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΗ ΜΟΥ,'ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ 'ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΤΑΝ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΒΟΗΘΕΙΑ+ΑΣ ΥΠΗΡΧΕ ΑΠΛΟΧΕΡΑ...ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ...+ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ....ΑΦΗΣΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΥΣΤΑΤΗ ΜΑΧΗ.....ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΓΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ 'ΡΘΕΙ....

ΕΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΕΧΤΗΚΕ....
ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΣΤΑΤΗ ΜΑΧΗ (ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ) ΤΗΝ ΑΦΙΣΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ.
ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΟΥΣΕ ΑΣΧΕΤΑ ΕΑΝ ΕΙΧΕ ΒΟΗΘΕΙΑ Η ΟΧΙ ????????????

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΒΑΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ......
Ο ΦΙΛΟΣ old tiger ΒΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΡΩΤΗΜΑ

quote:
μήπως απλά αυτή η ενέργεια (άρα και η δύναμη) πρέπει να ξεμπλοκαρισθεί;

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2003, 13:20:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΜΟΥ,
ΑΓΑΠΗΤΕ ΑΒΑΤΑΡ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΩ ΠΩΣ ΕΝΝΟΩ 'ΥΣΤΑΤΗ ΜΑΧΗ ',ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ.
ΤΩΡΑ ΙΣΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ,ΝΑΙ ΑΥΤΗΝ ΑΠΟΖΗΤΟΥΣΕ,ΕΨΑΧΝΕ ΤΡΟΠΟΥΣ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΓΙΑ Ν'ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΓΥΡΩ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ 'ΑΓΑΠΩ' ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 'ΔΙΩΧΝΩ''Η'ΒΟΗΘΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ...'
ΑΛΛΑ+ΣΤΟΡΓΗ +ΦΡΟΝΤΙΔΑ+ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ+ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ+ΥΠΟΜΟΝΗ+.....
'ΠΗΓΕ' ΛΟΙΠΟΝ 'ΕΚΕΙ ',ΕΦΤΑΣΕ 'ΕΚΕΙ', ΠΕΡΑΣΕ ΤΗ ΛΕΠΤΗ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ...ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ...ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ+ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΕ...

ΑΠΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΜΑΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΕΝΑ ΠΛΑΣΜΑ,ΑΚΟΜΗ +ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΑΝΙΑ ΘΕΙΚΗ ,ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΑΡΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΚΑΘΟΡΙΣΤΗΚΕ ΑΡΧΙΚΑ,ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΕΠΑΝΩ...ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΡΑΤΤΕΙ ΕΔΩ ΚΑΤΩ...

Ο ΦΙΛΟΣ old tiger,ΓΡΑΦΕΙΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΕΝΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.
Η ΨΥΧΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ?ΘΑ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ ΜΕ ΜΙΑΝ ΕΡΩΤΗΣΗ 'ΣΠΙΡΤΟ'...

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2003, 13:32:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΙΣΩΣ Θ'ΑΝΑΡΡΩΤΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΛΗΓΩΣΕ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ...ΕΝΑΣ ΠΑΠΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΠΟΣΟ ΠΛΗΓΩΝΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ...ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΑΛΛΟΝ...
ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΒΑΡΒΑΡΟ ΝΑ ΛΕΣ Σ'ΕΝΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΣΟΥ,ΠΟΥ ΣΕ ΘΕΩΡΕΙ 'ΔΙΔΑΣΚΑΛΟ',ΟΤΙ "ΟΠΟΥ +ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΘΑ ΣΕ ΔΙΩΧΝΟΥΝ..."
ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ Η ΦΡΑΣΗ ΚΛΕΙΔΙ...
ΕΖΗΣΕ +Η ΑΤΜΑ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ...ΕΝΑΣ ΠΑΠΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ ΚΛΕΙΔΙ...ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΗΚΕ +ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ 'ΕΥΛΟΓΙΑ' 'Η 'ΚΑΤΑΡΑ'...


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2003, 14:08:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΤΜΑ ΤΟΡΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ...

quote:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ,ΝΑΙ ΑΥΤΗΝ ΑΠΟΖΗΤΟΥΣΕ,ΕΨΑΧΝΕ ΤΡΟΠΟΥΣ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΓΙΑ Ν'ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΓΥΡΩ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ 'ΑΓΑΠΩ' ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 'ΔΙΩΧΝΩ''Η'ΒΟΗΘΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ...'
ΑΛΛΑ+ΣΤΟΡΓΗ +ΦΡΟΝΤΙΔΑ+ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ+ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ+ΥΠΟΜΟΝΗ+.....

'ΠΗΓΕ' ΛΟΙΠΟΝ 'ΕΚΕΙ ',ΕΦΤΑΣΕ 'ΕΚΕΙ', ΠΕΡΑΣΕ ΤΗ ΛΕΠΤΗ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ...ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ...ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ+ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΔΕΧΤΗΚΕ...

ΜΕΣΤΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ....

ΣΤΗΝ ΛΕΞΗ ΣΠΙΡΤΟ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΑΤΜΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΦΩΤΙΑ ????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2003, 14:19:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΙΕΡΗ ΦΩΤΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΙΕΡΗ ΦΩΤΙΑ...

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Skies tou Fegariou
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
306 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2003, 19:58:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Skies tou Fegariou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AUTOKTONIA.


PROSOPIKA INE MIA PRAXI APELPISIAS.OI PERISOTEROI DEN ADEXOUN AUTA PU VLEPOUN KE AKUNE ETSI I MONI LISI TOUS GIA NA LITROSUN TON EAUTO TUS APO TIN DROPI KE TON PONO PU EXI IPOSTI I PSIXI TOUS INE NA DOSUN TELOS STIN ZOI TUS.
I PRAXI AUTI 8ELI KOTSIA FILOI MOU.


PROSOPIKA PADA,OLI OSI LENE OTI AUTOS PU AUTOKTONI INE DILOS GIATI DEN BORESE NA ADIMETOPISI TIN KATASTASI,8A TU PO TO EXIS....(OLI MAS PANO KATO PISTEVO OTI 8A EXUME TIN IDIA APOPSI):

AS MIN VRE8I POTE SE TETIA DISKOLI 8ESI OSTE NA AUTOKTONISI.

AGAPA GIA NA MIN MISIS.

Leonardo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2003, 21:32:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ Skies tou Fegariou ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΔΩ.

ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ ????????
ΓΡΑΦΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ

quote:
I PRAXI AUTI 8ELI KOTSIA FILOI MOU

ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΑΧΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΤΣΙΑ ?????
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ?????
ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΛΟΣ ??????

ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΙΑΦΟΝΩ ΠΛΗΡΟΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

** FWS PERISSOTERO FWS **
** EAN NIOSEIS THN SKIAS SOU NA FEYGEI MHN GYRISEIS PISW NA THN KOITAXEIS **Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Skies tou Fegariou
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
306 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2003, 22:32:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Skies tou Fegariou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MA DEN IPA OTI PREPI NA AUTOKTONUME.DEN DIAFONO MAZI SU.MIN PIANESE ME MIA PROTASI,DIAVASE TI EPIXIRIMARA EXO PIO PANO.DEN I8ELA NA PO OTI OPIOS EXI KOTSIA AUTOKTONI KE OPIOS MAXETE GIA TIN ZOI DEN EXI.
I ZOI EXI DISKOLIES KE GIA NA MIN PAREXIGI8O,8A OLOKLIROSO TIN PARAGRAFO.STIN ZOI MAS EXUME POLES DISKOLIES PU ME TON ENA I ME TON ALO TROPO TIS ADIMETOPIZUME.SINI8OS GIA OLUS MAS,O XRONOS INE O KALITEROS GIATROS GIA NA ADIMETOPISUME KATI.
OMOS EXIS POTE SKEFTI GIA NA AUTOKTONISI ENA IGIES ATOMO ME SOVARI PROSOPIKOTITA,ISXIRI AUTOPEPI8ISI KE SIGEKRIMENA NA ER8O STO SKEPTIKO SU ENA ATOMO PU 8EORIS ESI OTI INE NORMAL KE POTE DEN 8A EKANE KATI TETIO,......IPO8ETO PADA,EXIS SKEFTI AN AUTOKTONUSE TI 8A ITAN EKINO PU 8A TON LIGIZE TOSO POLI?VEVEOS TO EROTIMA MAS DEN INE TI 8A TON EFERNE SE TETIA 8ESI ALA....GIATI LIGISE KE PIRE AUTI TIN 8ARALEA GIA KAPIOUS,TIN APELPISMENI GIA KAPIOUS ALUS "TROMERI" GIA TON EAUTO TOU APOFASI.
OPOS IPA KE PIO PANO ISOS DEN ADEXUN PSIXIKA AUTO PU ADIMETOPIZUN,INE NA MIN SU TIXI PISTEVO.KE PADA 8EORO KE LEO,ISOS AN,AN KE PALI LEO INE STIN IDIOSIGRASIA TU KA8E ENA APO EMAS,INE NA MIN XTIPISI STO EVES8ITO SIMIO MAS KE MAS ANAGASI SE MIA STIGMI APELPISIAS,SE ENA XRONIKO PU IDI IMASTE KATAPONIMENI APO DIAFORA.
PEDIA TO 8EMA INE POLI LEPTO.AVANTAR....KALA EKANES TIN PARATIRISI AUTI,ALA SKEFTITE KE PALI,OPIOS DEN INE STO XORO GIA NA KATALAVI TON ALO DEN TON ES8ANETE.OLI IXAME KE 8A EXUME DISKOLIES.OMOS INE MERIKES FORES PU LES NA MIN SU TIXI GIATI DEN ISE ETIMOS NA ADIMETOPISIS SOVARES KATASTASIS.

8A I8ELA NA SIZITISUME PERETERO TO 8EMA.AVANTAR AN DEN SE KALIPSA PES MU.
EUXARISTO...
ME SEVASMO,
AGAPA GIA NA MIN MISIS.

Leonardo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/01/2003, 10:06:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρωί πρωί στη δουλειά, και καθώς έχω ευχάριστη διάθεση, ως συνήθως, δεν άντεξα στον πειρασμό να γράψω κάτι.
Καταρχήν συνειδητά μέχρι τώρα δεν αναφέρθηκα στο θέμα, γιατί το θεωρώ ιδιαίτερα λεπτό αλλά και επικίνδυνο...
Δεν ξέρω πού θα μπορούσαν να οδηγήσουν αυτά που γράφουμε, κάποιον που είναι -ας πούμε- υπό ψυχική ταλάντευση...
Η δική μου πλευρά θα ήθελα να δώσει μια πιο αισιόδοξη νότα, καθώς και γω προσωπικά έχω περάσει απίστευτες καταστάσεις, αλλά πάντα έλεγα "υπάρχουν και χειρότερα" και καθώς κοιτούσα τον ήλιο, ένα σύννεφο, ένα πουλί, ένα λουλούδι άλλαζα διάθεση...
Έχω αποκτήσει πια την πεποίθηση ότι δεν είναι το δικό μου πρόβλημα το σημαντικότερο και το δυσκολότερο του κόσμου, όπως όλοι πιστεύουμε σε στιγμές αδιεξόδου, αλλά παντού υπάρχουν άνθρωποι που περνούν τα ίδια (και φυσικά και χειρότερα) από μένα...
’λλωστε, ποια είναι τα προβλήματα που γενικότερα μας απασχολούν;
Ο θάνατος, η μοναξιά, η αρρώστια, η αποτυχία σε κάτι, η αμφισβήτηση, η..., ο...., το....
Όλοι μας δεν τα ζούμε αυτά; Σ' όλους δεν έχουν συμβεί (ή θα συμβούν κάποια στιγμή);
Αυτό όμως είναι το παιχνίδι της ζωής στο οποίο σαφώς δεν είμαστε μόνοι!
Είμαστε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ άνθρωποι με τις ίδιες καταστάσεις και δυσκολίες, με διαφορετικές όμως αντοχές ο καθένας για να τις αντιμετωπίσει...
Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός, και κάποιος/κάτι σοφός/σοφό θα το έχει κάνει να είναι έτσι... Για όλους μας.

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 18:28:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΤΑΤΕ...ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ....ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΑ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΚΑΘΩΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟΠΙΚ...
ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ...+ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΝΤΟΠΙΣΑ ΗΔΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ...
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΟΝΤΑ...

ΜΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑΡΙ...ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΧΡΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΜΟΥ ΨΥΧΗΣ...ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΑΠΟΘΕΤΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΔΕΡΦΟ...ΑΚΟΜΗ...
ΕΔΩ
ΣΤΟ ΤΩΡΑ
ΤΟΥ ΠΟΤΕ
ΣΤΗ
ΧΩΡΑ
ΕΔΩ
ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΑΣ


ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 'ΟΛΑ' ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΟΥ ΤΟΞΟΥ...
ΣΗΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ...ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ..ΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΓΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ...(ΣΠΑΝΙΟ+ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΜΑ...)ΜΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΑΠΟΡΡΟΦΑΩ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ...
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΟΡΕΙΑΣ ΠΡΟΣ ΤΗ ΛΥΤΡΩΣΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΘΛΙΒΒΕΡΗ Η ΖΩΗ ...ΛΥΡΙΚΗ ΙΣΩΣ...ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΕΝΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΑΥΤΑΠΑΤΕΣ...
ΜΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ...Η ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΗΣ...
ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΜΑ...ΣΤΟ ΓΚΡΕΜΟ...ΣΤΟ ΑΔΙΕΞΟΔΟ...ΣΤΟ ΧΩΡΙΣΜΟ...ΣΤΟ ΘΑΝΑΤΟ...ΣΤΗΝ ΑΠΟΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΜΟΝΑΞΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΟΔΗΓΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ ΜΑ ΜΟΝΑΧΑ ΣΤΗ ΔΙΑΛΥΣΗ...
ΟΤΑΝ
ΟΤΑΝ
ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΟΤΑΝ
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΜΟΝΟ Η ΕΠΑΦΗ ΤΟΥΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ
+ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ... ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...
ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΑΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ...
ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΕΛΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤ'ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ...
ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΟΜΑΣΤΑΝ Σ'ΕΝΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΚΑΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΤΙΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΙΣ ΨΥΧΗΣ...ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΣΤΙΧΟΥΣ+ΑΚΑΤΑΣΧΕΤΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ...ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΔΑΜΙΝΟ ΑΚΡΟΑΤΗΡΙΟ..ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΕ ΘΑΝΑΤΟ...ΜΕΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ... ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ...
ΜΑ ΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΩ ΠΑΛΙ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΤΙΠΟΤΕΝΙΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ...ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ...


...ΜΑ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ Μ'ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ...ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ...

ΕΔΩ...
ΤΩΡΑ...
ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΙΩΝΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...
ΑΥΤΟΚΤΟΝΩ...
ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ...
ΑΛΛΗ ΜΙΑ...
ΣΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ...
ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΤΑΧΤΕΣ ΜΟΥ...
ΘΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΘΩ...
ΑΥΤΟ ...
ΕΙΝΑΙ ...
ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ...
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΕΛΥΦΟΣ...
ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ...
ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΠΑΣΩΩΩΩΩΩ...
+ΘΑ ΣΚΟΡΠΙΣΩ
ΠΑΝΤΟΥ
ΜΕΣΑ + ΕΞΩ
ΓΥΡΩ
ΣΑΣ
ΠΑΝΤΟΥ
.......
ΦΩΣ+ΑΓΑΠΗ
ΑΤΜΑ
ΜΑ ΠΡΙΝ ΤΕΛΕΙΩΣΩ...ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΟ...


...ΕΝΑΣ ΓΥΦΤΟΣ ΜΑΣ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΟΤΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ...ΠΟΥΛΟΥΣΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ...ΦΟΡΑΓΕ ΓΥΑΛΙΑ...ΜΑ Ο ΗΛΙΟΣ ΑΝΤΑΝΑΚΛΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ
+ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ...ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΟΙ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΥΑΛΙΑ...
ΜΑ ΝΟΜΙΣΕ ΠΩΣ...
ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ...
ΑΝ ΚΑΤΣΕΙ Σ'ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ...
ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΩΡΑΣ...
ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΧΡΥΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...
ΜΑ ΑΥΤΟΣ ΕΨΑΧΝΕ ΑΛΛΑ...
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...
ΜΑ ΔΕ ΘΑ ΠΩ...
ΘΑ ΠΩ ΜΟΝΑΧΑ...
ΠΩΣ ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΛΕΥΚΟ ΦΩΣ...
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ...
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΔΥΣΗΣ...
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙΣ ΩΣΑΝ...
ΑΟΡΑΤΟΣ...
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ...
ΠΡΟΣΓΕΙΟΣ...
ΜΑ ΠΟΤΕ ...
ΠΡΙΝ...

...ΣΑΣ ...
ΒΛΕΠΟΥΜΕ...


'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 26/02/2003 18:34:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 19:08:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΜΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΜΕΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ..............ΕΣΤΩ
ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.......ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ
ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ.......
ΑΤΜΑ ΣΟΦΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ....ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥΣ
quote:
...ΣΑΣ ...
ΒΛΕΠΟΥΜΕ...

ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΣΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!
ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ!

Υ.Γ ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΛΟΓΟΣ ΜΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΑΚΟΜΑ..........

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 19:23:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
UR FROZEN..WHEN YOUR HEART 'S NOT OPEN....
ΜΟΥ ΨΥΘΙΡΙΖΕΙ ΣΑΝ ΑΝΕΜΟΣ Η ΜΟΥΣΑ ΤΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΜΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...Η ΜΑDΟΝΝΑ...ΚΑΘΩΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΙΩΔΟΥΣ ΑΚΤΙΝΑΣ...


ΤΗΕ RAY OF LIGHT...INTIGO BOY...
THE RAY...

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 22:27:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΕΝΟΙΑ ΤΟΥ ΟΡΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ .....

ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΚΑΙ Η ΠΡΑΞΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΗΝ ΜΟΝΗ ΑΡΚΑΔΙΟΥ..

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dreamtrap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
63 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 22:32:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dreamtrap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GEIA SAS FILOI MOU
SYMFWNW ME TIS APOPSEIS SAS ALLA 8A 8ELA NA PROS8ESW PWS
DEN PAEI NA PEI OTI EMEIS EIMASTE 8ARALEOI POU DEN VAZOUME TELOS STHN ZWH MAS. KAPOIA ATOMA EINAI STHN ZWH AKOMA OXI GIATI 8ELOUN NA THN ANTIMETOPISOUN ALLA EPEIDH FOVOUNTE TON 8ANATO KAI TON PONO.
EPISHS PISTEVW OTI 8ELEI DYNAMH KAI PREPEI NA EISAI POLY APELPISMENOS GIA NA AFTOKTONHSEIS KAI EIDIKA ME ASXHMO TROPO...
8A H8ELA NA GRAPSW PERISOTERA
PROSFATA AFTOKTONISE TO TAIRI MOU
KAI EINAI TOSA POLLA AFTA POU 8ELW NA GRAPSW POU EINAI OLA MESA STO MYALO MOU KOUVARI...
EIMAI SIGOURI OTI DEN SAS EDWSA NA KATALAVETE TI 8ELW NA PW
THN EPOMENH FORA 8A PROSPA8ISW KALYTERA :)
NA EISTE KALA!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 01:05:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΩΣ! ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΕΣ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΘΕΜΑ..ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ Μ'ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ..ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ..ΦΙΛΟΥΣ..ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ...ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ...Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΔΗΛΩΝΕΙ ΠΟΣΟ ΕΝΤΟΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ...
ΜΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ...ΝΑΙ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΔΥΝΑΜΗ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ...ΜΑ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ..ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΜΕΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΕΙΣ ΠΕΡΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΥΤΗ ΚΑΤΙ ΘΑ 'ΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΘΥΛΩΝΕΙ ΕΚΕΙ...ΩΣΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΙΣΜΟΣ ΑΓΕΦΥΡΩΤΟΣ....
ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΑΚΡΑΙΕΣ ΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ..ΝΑ ΠΡΑΤΤΕΙ ΜΙΑΝ ΕΚΡΗΞΗ Ο ΝΟΥΣ ΤΟΥ..ΚΑΙ ΝΑ ΔΡΑ...
ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΚΕΙΝΟΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΦΙΛΟ..ΠΟΥ ΤΟΣΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ..ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΟ.. ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ...ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΑΣ..ΜΕ ΝΕΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΕΡΡΕΑΝ ΣΑΝ ΧΑΡΤΙΝΟΙ ΠΥΡΓΟΙ..ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..
ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ...ΜΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΓΙΑΤΙ...
ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ...
...Σ'ΕΝΑ ΠΑΡΚΟ ΛΟΙΠΟΝ.. ΕΝΑ-ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ...ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ...ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ...ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ...-Η ΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ...-
ΠΕΡΑΣΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ! ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕ...
ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ...ΓΕΙΑ ΣΟΥ **** ,ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ...ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΕΙΔΑ..
...ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...ΕΓΙΝΕ ΑΣΤΕΡΑΚΙ...

Η ΑΤΜΑ ΘΑ ΠΕΙ...ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΣΕΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΥΤΕΙΣ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ....

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 02:27:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΚΕΙΝΟΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΦΙΛΟ..ΠΟΥ ΤΟΣΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΓΡΑΨΑ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ..ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΟ.. ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ...ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΑΣ..ΜΕ ΝΕΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΕΡΡΕΑΝ ΣΑΝ ΧΑΡΤΙΝΟΙ ΠΥΡΓΟΙ..ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..
ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ...ΜΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΓΙΑΤΙ...
ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ...

ΜΜΜΜ ΑΤΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΑΛΛΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΑΝΤΗΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΟΣ..........ΛΕΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 02:50:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NAI, ΙΩΔΕΣ ΑΓΟΡΙ...ΥΠΑΡΧΕΙ....ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΑΡΟΝΤΟΣ...


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

buda36gr
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
149 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 09:57:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους buda36gr  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος buda36gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΜΑΥΡΟ..ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΗ ΣΚΛΗΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ..ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΤΟΥ ΜΟΝΟ!
ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΕΜΑΜΕΝΑ ΧΕΡΙΑ,ΒΛΑΣΦΗΜΟΥΣΕ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΑΝΑΙΡΟΥΣΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΤΟΥ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΣΑΡΚΩΣΗ..ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΚΙΝΗΤΟ,ΣΙΧΑΜΕΡΟ,ΒΡΩΜΕΡΟ..ΑΥΤΟΣ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΕΚΠΟΡΝΕΥΜΕΝΗ ΙΔΕΑ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ,ΜΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΧΝΩΤΟ,ΤΟ ΚΑΘΑΡΟΤΕΡΟ ΔΕΙΓΜΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΣΗΠΤΙΚΩΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ..ΥΠΕΡΛΑΜΠΡΟ ΣΚΟΤΑΔΙ Η ΜΟΝΑΞΙΑ..
ΟΙ ΩΡΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΑΗΔΙΑΣ,ΟΠΟΥ Η ΘΕΛΗΣΗ ΑΔΥΝΑΤΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ
ΤΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΠΟΥΧΑ ΜΕΣΑ,ΜΕΙΝΑΝΕ ΜΙΣΑ..ΨΕΥΤΙΚΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ,ΓΛΟΙΩΔΗΣ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ(ΠΟΙΑ???)...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΩ,ΕΜΑΘΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΩ ΕΙΔΩΛΑ ΣΕ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ
ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩ ΤΗ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΜΟΥ ΑΠ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΟ ΠΟΥΘΕΝΑ,ΟΥΡΛΙΑΖΩ ΕΝΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΔΙΑΠΕΡΝΑ ΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ
ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΟΝΟΣ...

ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΟΥΜΕ ΟΣΟΥΣ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΔΕΙΛΙΑΣΟΥΝ
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ...

ΟΤΑΝ Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΕΙ,Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/03/2003, 15:05:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειά σας Φίλοι μου.
Τον θάνατο τον βιώνουμε καθημερινά. Κάθε στιγμή γεννιόμαστε και κάθε στιγμή πεθαίνουμε κι αυτό γίνεται με μια υπερβολικά γρήγορη ταχύτητα. Κάθε βράδυ επίσης πεθαίνουμε για να ξαναγεννηθούμε το πρωί, κ.λ.π. Ποια η διαφορά με το φυσικό θάνατο; Η μνήμη. Αυτή η συνείδηση που μένει ζωντανή και διαρκής χωρίς να διακόπτεται άμεσα, αλλά που μόνο ξεθωριάζει, μας κάνει να νιώθουμε ότι ζούμε.
Κάποιες φορές ερχόμαστε αντιμέτωποι με καταστάσεις όπου πρέπει συνειδητά να παραδεχτούμε ότι κάτι από εμάς πέθανε, ή που πρέπει να το σκοτώσουμε εμείς οι ίδιοι. Μια μικρή αυτοκτονία μέσα στη συνέχεια της ζωής, χωρίς όμως την καταπραυντική πινελιά του θανάτου, που θα μας λυτρώσει. Σαν έναν θάνατο που διαρκεί πέρα από αυτό που πιστεύουμε ότι είναι η αντοχή μας. Μη μου πείτε ότι δεν το έχετε νιώσει ποτέ; Οταν κάποιος πολύ δικός μας και αγαπημένος μας πεθαίνει, ή φέυγει για πάντα από τη ζωή μας, δεν είναι σαν να πεθαίνει κάποιο τμήμα του εαυτού μας; Και αν η απόφαση της απομάκρυνσης είναι δικιά μας, δεν μοιάζει αυτό με αυτοκτονία; Κι όμως συνεχίζουμε να ζούμε για να διαπιστώσουμε ότι η αυτοκτονία αυτή, μας έκανε πιο δυνατούς. Μας απελευθέρωσε. Παρά τη μνήμη, παρά το γεγονός ότι το μοναδικό πράγμα που έχει μίνει ζωντανό από το αυτοκτονημένο αυτό τμήμα του εαυτού μας, υπάρχει μόνο για να μας πονάει...
Και έτσι μαθαίνουμε. Οτι μπορούμε να πολεμήσουμε τα πάντα! Σε μια ζωή. Ανακαλύπτουμε ότι ως άνθρωποι, έχουμε δύναμη, που ίσως ποτέ δεν είχαμε υποψιαστει ότι τη διαθέτουμε. Και συγχρόνως συνειδητοποιούμε ότι καταφέραμε να μετενσαρκωθούμε χωρις πρώτα να πεθάνουμε σαρκικά, μέσα στην ίδια αυτή μας τη ζωή.
Αυτή νομίζω είναι και η διαφορά του να αυτοκτονείς ή του να συνεχίζεις...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Parania7
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 01:20:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Parania7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.....


ΔΕΝ ΕΙΑΝΙ ΟΥΤΕ ΘΑΡΡΟΣ ΟΥΤΕ ΔΗΛΙΑ....
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΨΥΧΙΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ....
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΩΣ ΕΝΑΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΣΕΙ.....
ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΕΛΛΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΙΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΚΑΤΑΘΛΗΨΗ....
ΥΠΟΣΕΙΝΗΔΗΤΑ ΟΜΩΣ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ.......
ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΔΙΑΜΟΡΦΟΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ..ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΦΤΑΝΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟ ΥΠΟΣΕΙΝΥΔΗΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΟΝΤΑΣ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.....


ΕΠΕΙΣΗΣ ΣΤΝΗΘΩΣ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΥΤΟΚΤΟΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΤΟΜΑ ΕΞΥΠΝΑ....
ΕΧΟΥΝΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΥΡΩ ΤΟΥΣ....
ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥΣ ΑΝ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΑΛΛΩΤΟ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΤΗΣ ΛΥΤΡΩΣΗΣ,ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ...
ΓΙΑΤΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΣ ΗΤΕ ΑΛΟΙΩΝΕΤΕ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ Η ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΤΡΩΣΗ........

Welcome_To_The_World_Of_Darkness
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

buda36gr
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
149 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 09:09:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους buda36gr  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος buda36gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΕ ΠΑΡΑΝΟΙΑ,ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟΣ???????

ΟΤΑΝ Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΕΙ,Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 13:54:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
XMM...ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΒΟΥΔΑ..ΙΣΩΣ ΚΡΥΒΟΥΝ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΕΟΦΕΡΜΕΝΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΑΣ...
ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΓΛΥΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΝΟΣ...ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ

ΚΑΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ..ΓΙΑ ΜΙΑ..ΑΙΩΝΙΟΤΤΗΤΑ+ΜΕΡΑ...
ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΔΕΡΦΙΑ ΕΙΝΑΙ..ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΝΤΙΘΕΣΗ "ΧΡΟΝΙΚΗ"(ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΠΕΡΙΕΧΕΙ Η ΛΕΞΗ ) ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΕΠΕΙ..ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΙΑ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ...ΟΣΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΤΑ "ΕΓΩ" ΤΟΥΣ..ΤΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ...ΑΝ ΟΜΩΣ ΜΙΛΟΥΝ ΩΣ ΨΥΧΕΣ..ΣΙΓΟΥΡΑ..ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ...(ΧΜΜ!ΑΥΤΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΟΥ ΜΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!)

ΦΩΣ+ΑΓΑΠΗ
ΑΤΜΑ


ΥΓ..+ΒΕΒΑΙΑ...ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΦΙΛΕ ΜΑΣ...Parania7!

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

buda36gr
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
149 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/03/2003, 20:16:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους buda36gr  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος buda36gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕ ΔΥΝΑΜΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΙΕΠΕΤΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ,ΟΥΤΕ ΑΝ ΟΠΟΙΕΣΔΗΠΟΤΕ ΥΠΕΡΒΑΤΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΟΜΕΙΩΣΟΥΝ..ΕΠΕΙΔΗ Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΑΚΟΜΑ,ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΝΑ ΘΕΩΡΩ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ,ΩΣ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ,ΑΧΡΟΝΗ ΒΟΥΤΙΑ ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΣ,ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΒΙΩΜΑ ΚΑΙ Η ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΟΛΟΥ ΑΕΝΑΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ..ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΑΠ ΤΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΤΟΥ ΕΔΩ(ΖΩΗ),ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙ(ΘΑΝΑΤΟΣ),ΘΑ ΤΑ ΝΟΣΤΙΜΕΥΤΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΚΑΘΑΡΣΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΟΛΟΣ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΠΟΥΚΑΝΕ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ,ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ,ΝΑ ΜΟΡΦΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΑΣ???ΛΕΤΕ ΝΑΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ ΜΑΣ?

ΟΤΑΝ Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΕΙ,Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy