ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Νέα Ακρόπολη... Νο.1
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 53
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 14:46:22  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Τους υπόλοιπους που του την πέσαν όπως είπε ο Αντώνης με άνανδρους υβριστικούς τιποτένιους τρόπους (κατά πολύ χειρότερους τρόπους) δεν τρέχει τίποτα)
Να λες ονόματα και το γιατί, διότι θα σε παρεξηγήσουν...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
koukou2
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 15:46:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou2
quote:
Να λες ονόματα και το γιατί, διότι θα σε παρεξηγήσουν..

2 πολύ σοφές παροιμίες του λαού μας,

Καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται
όπως επίσης
Ο βρεγμένος το νερό δεν το φοβάται

Όταν κάνω ένα λάθος και το καταλαβαίνω , ζητάω συγνώμη και το παραδέχομαι,αλλάζω την συμπεριφορά μου, δεν φοβάμαι να αλλάξω Αίολος.

επίσης τον παρεξηγημένο τι τον νοιάζει αν θα το παρεξηγήσουν.

Αν θέλεις πήγαινε να τα πεις στον Νίκομαχο και τον Ζιπ που παίζανε τον καλό κακό μπάτσο με μένα

και όσον αφορά το ποσό θα με παρεξηγήσει κάποιος, σου λέω ότι αυτός που θα με παρεξηγήσει θα είναι αυτός που έχει την φωλιά του λερωμένη σχετικά (με αυτό που είπα),

οι υπόλοιποι ξέρουν πολύ καλά ότι δεν συμμετείχαν σε καμία άνανδρη επίθεση και δεν θα με παρεξηγήσουν καθόλου,

Εσύ από ποιους είσαι;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 15:51:13  Εμφάνιση Προφίλ
Koukoy 2

...με φώναξες?

Γειά σου κι εσένα!
Ποιόν προτείνεις να αντικαταστήσει την διαχείρηση?
Απλή περιέργεια...

Αν διαχειριζόσουν εσυ το esoterica,τι θα έκανες διαφορετικό απο τον Admin?

Θα το μετέτρεπες σε "bourdela.com" ??

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 16:22:45  Εμφάνιση Προφίλ
Koukou 2
Kαι οι συν...αυτώ!!

Λάβετε υπ'όψιν σας τα εξής:

Ο admin δεν κόλλησε το περίστροφο στον κρόταφο κανενός,για να τον αναγκάσει να γίνει μέλος στο φόρουμ.

Το φόρουμ είναι δικό του ή αυτός το διαχερίζεται.Οποιο και να συμβαίνει δεν αλλάζει σε κάτι το ό,τι το πεπόνι και το μαχαίρι το κρατάει αυτός!

Οποιος θέλει μένει,όποιοε θέλει φευγει.

Δεν με νοιάζει άν ο Admin είναι,δεξιός,αριστερός,χριστιανός,εβραίος,πρακτορας της ΜΙΤ,της CIA ή της ΜΙ5.Θεοσοφιστής ή ενσαρκωμένος Ανδρομέδιος ή Ερπετοειδής!
Δεν με πίεσε να εγγραφώ στο φόρουμ,ούτε με πιέζει να παραμείνω.
Δεν μου κάνει κατήχηση,ούτε προσυλητισμό.

Επομένως αναρωτιέμαι,τι σας έχει πιάσει μερικούς απο τους πρώην βλάκες κατα δήλωση του πρώην αρχηγού σας [αν θέλετε να σας την παραθέσω] και προσπαθείτε με προσωπικές επιθέσεις,να "χτυπήσετε" την διαχείρηση του φόρουμ.Ποιός είναι ο ΑΝΣΚ σας?

Μόνο για την ΝΑ δεν μας μιλάτε.Και οτι λέτε είναι τόσο συγκαλυμένα,που περισσότερο διαφήμιση της κάνετε παρά "κατεδάφιση"!!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

koukou2
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 16:39:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou2
Επιτέλους ήρθες!!! ειλικρινά χωρίς εσένα θα έπλητα ανυπόφορα.

Την διαχείριση θα πρότεινα να την αναλάβεις εσύ, Πιστεύω ότι θα ήσουν πολύ καλύτερος διαχειριστής(νομίζω).

θέλεις να κάνουμε μια φασιστική ψηφοφορία για να το ανακαλύψουμε;;;;;

(Μην εκπλήσσεσαι και ο φασισμός αν θέλει χρησιμοποιεί ψηφοφορία και μάλιστα αυτό που σίγουρα αγνοείς, είναι ότι σε μια δημοκρατία οι πολυψήφια έχει χρέος να προστατεύει την μειοψηφία σαν μειονότητα που είναι, έτσι έξαλλου επισφραγίζει και την δημοκρατική της αντίληψη στο να επιτρέπει την διαφορετικότητα τον απόψεων που αργότερα μπορεί να αποδειχτούν ορθές.

Ενώ ο φασισμός κάνει μια ψηφοφορία για να εξαφανίσει τις μειονότητες(όσοι δεν συμφωνούν, στον καιάδα, οι μειονότητες στον καιάδα, οσο δεν μας αρεσουν στο esoterica διαγραφή κ.τ.λ.π) και μένουν μόνο όσοι συμφωνούν, τι ωραία κάτι σαν την Ν.Α και τον Χίτλερ, άστο ρε Νικόμαχε, που να μπλέκεστε τώρα σε αυτά, κάντε ένα συμβούλιο και όλα μια χαρά,αποφασίστε ποιος είναι να φύγει και τέλος)

αυτό προτείνεις εσύ;;; φασιστικούς εξοστρακισμούς, χρησιμοποιώντας καμουφλάζ δημοκράτη;;;;
Οι φατσούλες παρεπιπτόντος με τα κέρατα σου πάνε πολύ.

Δεν θα διαχειριζόμουν ποτέ το esoterica οπότε δεν θα το άλλαζα σε τίποτα άλλο,

θα πρότεινα όμως σιγά σιγά να βγούμε από εδώ μέσα και να πάμε στις αγορές, να επικοινωνήσουμε όπως οι αρχαίοι πρόγονοί μας, πρόσωπο με πρόσωπο.

Εγώ τουλάχιστον όσο μπορώ το κάνω

Η αλήθεια της Ζωής, είτε τελικά την βρει κάποιος είτε όχι, σίγουρα θα συχνάζει εκεί έξω με τους άλλους ανθρώπους,
σίγουρα όχι στην Ν.Α και σίγουρα όχι εδώ μέσα στο φόρουμ. Σε αυτά μονάχα οι σκιές αυτών υπάρχουν και πάντα θα μας βάζουν σε παιχνίδια σαν αυτά τώρα που κάνουμε μεταξύ μας.

Edited by - koukou2 on 15/12/2011 16:41:10

Edited by - koukou2 on 15/12/2011 16:43:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 16:44:52  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
koukoy2
Οι φατσούλες παρεπιπτόντος με τα κέρατα σου πάνε πολύ.

Εσένα...να δείς!!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

koukou2
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 16:51:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou2
quote:
Το φόρουμ είναι δικό του ή αυτός το διαχερίζεται.Οποιο και να συμβαίνει δεν αλλάζει σε κάτι το ό,τι το πεπόνι και το μαχαίρι το κρατάει αυτός!Οποιος θέλει μένει, όποιος θέλει φευγει.


Μπράβο τώρα μοιάζεις με πραγματικός φασίστας, δεν κρύβεσαι όπως πριν με την μάσκα του δημοκράτη (το ταμπεραμέντο σου είναι τρέλα)
Όσο πάει σε γουστάρω περισσότερο, λες να είσαι το ALTER EGO μου.
Τι να κάνω που πρέπει να στεναχωρήσω τώρα των Dr Jekyll Mr Hyde


Edited by - koukou2 on 15/12/2011 17:08:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

koukou2
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 16:59:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou2
quote:

Ο admin δεν κόλλησε το περίστροφο στον κρόταφο κανενός,για να τον αναγκάσει να γίνει μέλος στο φόρουμ.

Το φόρουμ είναι δικό του ή αυτός το διαχερίζεται.Οποιο και να συμβαίνει δεν αλλάζει σε κάτι το ό,τι το πεπόνι και το μαχαίρι το κρατάει αυτός!

Οποιος θέλει μένει,όποιοε θέλει φευγει.

Δεν με νοιάζει άν ο Admin είναι,δεξιός,αριστερός,χριστιανός,εβραίος,πρακτορας της ΜΙΤ,της CIA ή της ΜΙ5.Θεοσοφιστής ή ενσαρκωμένος Ανδρομέδιος ή Ερπετοειδής!
Δεν με πίεσε να εγγραφώ στο φόρουμ,ούτε με πιέζει να παραμείνω.
Δεν μου κάνει κατήχηση,ούτε προσυλητισμό.


Για Νεοακροπολιτανός είσαι ότι πρέπει.
Τα ίδια λέγαμε και εμείς στη Ν.Α για την Ν.Α.
Ρε συ!!! εσύ είσαι έτοιμος για εκεί!!!

quote:
Δεν μου κάνει κατήχηση,ούτε προσυλητισμό.

Μην παίρνεις και όρκο, εξάλλου αυτό είναι κάτι που κάποιος δεν το καταλαβαίνει εύκολα.
Άλλα έτσι είναι, καταρχήν όπως είπες δεν σε νοιάζει, επομένως, εθελοτυφλούμε και όλο ευθεία, όπου πάει.

Edited by - koukou2 on 15/12/2011 17:07:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 17:41:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Α, και προσέξτε! Μην τυχόν και πείτε κάτι που να θίγει τα "συμφέροντα" των φίλων μας!(ή του φίλου μας -ο αριθμός εξάλλου είναι αδιευκρίνιστο ακόμη εάν ξεπερνάει "κατά τι" τον ενικό...)

Ειδάλως θα κατηγορηθείτε ως "φασίστες", "αντι-δημοκράτες", υποχθόνιοι "προσυλητιστές" της Ν.Ακρόπολης, "άνανδροι", "γραφικοί", "συνομωσιολόγοι", "γκεσταπίτες", ότι θέλετε στην πραγματικότητα να φιμώσετε και να λογοκρίνετε, και διάφορα άλλα...

Τι θέλετε και "τους" ενοχλείτε; Άλλωστε όπως είπε προηγούμενα και ο γαραντζώτης γιάννης(15/12/2011, 00:16:53) το μόνο που κάνουν είναι να 'το "διασκεδάζουν'! Ε τι πειράζει τώρα που απαιτούν κιόλας να "το διασκεδάσουν" όπως και όπου ακριβώς αυτοί επιθυμούν...

koukou2:

quote:
Καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται
(...)
Όταν κάνω ένα λάθος και το καταλαβαίνω , ζητάω συγνώμη και το παραδέχομαι (...)

koukou2, δεν νομίζω πως μπορώ να ασχοληθώ με όλα τα φληναφήματα που σκόρπισες στα μηνύματά σου -αν και ίσως θα χρειάζονταν για μερικά από αυτά, όχι επί του παρόντος πάντως- απλά ήθελα να σε ρωτήσω:

"Καθαρέ ουρανέ", γιατί δεν μας εξηγείς πώς έγινε και βρέθηκε καθαρά ιδιωτική e-mail επικοινωνία (που αντάλλαξα με τον λογαριασμό koukou1) στην κατοχή του γαραντζώτης γιάννης;
Εάν είχες έστω λίγη "τσίπα" -για να χρησιμοποιήσω κι εγώ μία παραδοσιακή ελληνική έκφραση, πλούσια νοήματος- όχι απλά θα ζητούσες συγνώμη, όπως λες, αλλά δε θα διανοούσουν καν να ξαναχρησιμοποιήσεις την ίδια "ταυτότητα"!

Αλλά ξέχασα: από λόγια πομπώδη, βαρύγδουπα και επιλεγμένα για τη δημιουργία "ευνοϊκής ατμόσφαιρας", άλλο τίποτα...



Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pantelis1
Μέλος 2ης Βαθμίδας


170 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 17:47:50  Εμφάνιση Προφίλ
H προσπάθεια ταύτισης μου με τους άλλους users τι θεωρώ άδικη, αβάσιμη και κατά κάποιο τρόπο προσβλητική,

η πρόθεση μου να συμβάλω στο θέμα δεν φαίνεται να εκτιμάτε από τον υπεύθυνο του φόρουμ και αυτό δεν τον τιμά καθόλου,

θα τον παρακαλούσα να αντιμετωπιστεί το θέμα με περισσότερη διακριτικότητα και ευγένεια.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 18:02:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
pantelis1:
quote:
H προσπάθεια ταύτισης μου με τους άλλους users (...)

Δεν υπάρχει καμία "προσπάθεια ταύτισης". Υφίσταται ταύτιση βάσει κυρίως τεχνικών στοιχείων όπως δήλωσα παραπάνω! Και εδώ στο Esoterica με τέτοιου είδους πράγματα δε "διασκεδάζουμε" καθόλου...

Κοιτάξτε... να πείτε στους άλλους "users" σας: μήπως θα έπρεπε να τους κάνουμε και υποκλίσεις για το ακατάσχετο προσβλητο-λόγιο (να με συγχωρείτε για τον νεολογισμό) και υβρεολόγιο που μας έχουν περιλούσει από την πρώτη σχεδόν στιγμή εισόδου τους στον χώρο;


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
koukou2
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 18:16:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou2
admin σου το λέω από μιαν αρχή ότι επικοινωνώ μέσο δικτύου με διάφορα άτομα,
και να σε ερωτήσω και εγώ,

δηλαδή εσύ έχεις δικαίωμα να κάνεις συσκέψεις με τους συνεργάτες σου, ακόμα και να βρίσκεστε από κοντά,

αλλά

εγώ όχι; απαγορεύεται;

Μήπως μπερδεύεσαι από την ιδιότητα σου (μακάρι να ήσουν στο μεταξύ τόσο ηθικός και έντιμος όσο μου ζητάς να είμαι) στο φόρουμ και νομίζεις ότι πρέπει να μας κάνεις κουμάντο και στη Ζωή.

Δεν καταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να σου δώσω αναφορά με ποιους επικοινωνώ,

η μήπως αρνείσαι ότι σε προσωπικό μήνυμα έβριζες τον Γαρατζωτη Γιάννη, αν θέλεις την αλήθεια να είσαι έτοιμος να την δεχτείς όλη

εγώ είμαι ανήθικος ενώ εσύ ηθικότατος

κοίτα που μιλάμε για ηθική ένα μάτσο μασκοφόροι(καρνάβαλοι)

Εσύ σίγουρα δεν είσαι εδώ, έχεις νοικιάσει απέναντη έτσι;

πάμε να βρεθούμε από κοντά να συζητήσουμε περί ηθικής ,
αλλά όταν βλέπω εδώ να λειτουργείς όπως λειτουργείς, γυρνάς και μου λες για ηθική.
Και εσύ θα πρέπει να ντρέπεσαι για κάποιες συμπεριφορές σου άλλα δεν νομίζω ότι θα δεχτείς να πετάξεις το κουστούμι της τελειότητας που σε διακατέχει

Edited by - koukou2 on 15/12/2011 18:19:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 19:23:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
quote:
η μήπως αρνείσαι ότι σε προσωπικό μήνυμα έβριζες τον Γαρατζωτη Γιάννη

"user" koukou2, θα πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός με την χρήση των λέξεων. Αλλά τι λέω... έχουμε συνηθίσει από νωρίς τον τρόπο έκφρασης της συγκεκριμένης "ταυτότητας".

Η "εξύβριση" είναι κάτι αρκετά διαφορετικό από την αρνητική άποψη και κατάκριση! Όπως όμως λες και ο ίδιος, πρόκειται για ένα "προσωπικό" μήνυμα. Δε με ειδοποίησες βέβαια όταν μου πρότεινες ο ίδιος μία προσωπική επικοινωνία (μήνυμα 01/12/2011, 20:58:37) ότι επρόκειτο να δω τμήμα ιδιωτικού μηνύματός μου, δημοσιευμένο από τον γαραντζώτης γιάννης, σαν μέρος των "πυρομαχικών" του εναντίον μας! Ούτε και αντιλήφθηκα να αναλαμβάνεις κάποια ευθύνη γι'αυτό.

Έχεις πάντως μου φαίνεται, κάνει τις έννοιες λάστιχο. Άντε τώρα, σου δίνουμε ακόμη μία ευκαιρία για να λασπολογήσεις και να προσβάλλεις κι άλλο, εμείς οι "ένα μάτσο μασκοφόροι(καρνάβαλοι)"...



Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 20:07:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
koukou 2

Ο zip από ότι φαίνεται Ζιπαρίστικε


Ο zip αναρρώνει από ευθειασμό ρινικού διαφράγματος ...

[ + τοις άλλοις, δεν έχει καμία απολύτως διάθεση να ασχοληθεί με ανοησίες ... ]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 20:23:48  Εμφάνιση Προφίλ
Σιδερένιος Ζιπ!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 20:36:15  Εμφάνιση Προφίλ
koukoy 2

Απο τις απαντήσεις σου,είναι σαφέστατη η ζημιά, η οποία έλαβε χώρα στον ήδη ολιγοκυτταρικό εγκέφαλό σου,κατα την παραμονή του εις την ΝΑ.

Νομίζεις επειδή έφαγες αρκετές "σφαλιάρες" ιδεολογικού τύπου στην ΝΑ,πήρες και το μάθημά σου,για το πώς είναι ο υπόλοιπος κόσμος?
Ξέρεις δηλαδή εσυ καλύτερα απο εμας,που δεν αναλώσαμε την φαιά μας ουσία σε μαλακίες,πώς πρέπει να αντιλαμβανόμαστε την δημοκρατία και πώς πρέπει να την διαφυλάτουμε?

Πάρε αυτές τις πομπώδεις και χάριν εντυπωσιασμού δηλώσεις σου και πήγαινε πάλι πίσω στην ΝΑ,όλο και κάποιον άλλο χαζοχαρούμενο θα πείσεις εκεί.

Καλά koukou2,στην κλίμακα Raven,θα σπάσεις το περιθώριο πρός...τα κάτω!!Δεν έχει ακόμη προβλεφθεί βαθμός που να σε αντιπροσωπεύει.Θα βρεθεί όμως,κάνε υπομονή.

Δεν μου απάντησες όμως σε κάτι:
Ποιός είναι ο Αντικειμενικός Σκοπός της παρουσίας σου,καθώς και των άλλων "users",εδώ στο φόρουμ.

Θα απαντήσεις?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


____________________________________________
Έγινε επέμβαση στο μήνυμα λόγω εμπρηστικού
χαρακτηρισμού και χαρακτηρισμού που εν δυνάμει
προσβάλλει προσωπικότητες ανθρώπων

21/12/2011
____________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 21:02:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Να' σαι καλά NIKOMAXE ... ποτέ δεν πίστευα πως μπορώ να αναπνέω έτσι ... πολύ μεγάλη αλλαγή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 21:37:37  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Να' σαι καλά NIKOMAXE ... ποτέ δεν πίστευα πως μπορώ να αναπνέω έτσι ... πολύ μεγάλη αλλαγή!



Σε καταλαβαίνω.Πάσχω απο χρόνια ιγμορίτιδα!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 22:03:04  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Εσύ από ποιους είσαι;
Είμαι αναρχοαυτόνομος.
Δεν γουστάρω διαταγές και είμαι πολύ πσώνιο για να δεχθώ την ομαδοποίηση.
Με άλλα λόγια, είμαι λύκος της στέπας...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
greydragon2
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 22:30:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους greydragon2
Θεωρώ πως ο λογαριασμός μου απενεργοποιήθηκε αδίκως.

Γράφω μόνο ως GreyDragon και όχι μόνο εδώ, αλλά και σε άλλα φόρουμ όπως:

http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?t=2309&postdays=0&postorder=asc&start=75&sid=044e51d0b8ba2c5a88bb0c4675e0b37f

http://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=28&t=135291&start=645

http://orthodox-world.pblogs.gr/2008/06/apokalyptoyme-ti-einai-h-organwsh-nea-akropolh.html

μάλιστα πολλοί κάνανε copy-paste αυτά που λέω σε δικά τους blog, χωρίς καμία άδεια και προειδοποίηση.
http://norfid.wordpress.com/2011/12/08/αποκαλύπτουμε-τι-είναι-η-οργάνωση-νέ/
Τους ζήτησα να βάλουν μία παραπομπή στο αρχικό μου ποστ στο φορουμ filosofia.gr και τώρα κάνουν τις πάπιες

Όσον αφορά διπλές IP κλπ, ακόμα και να έκαναν login από την ίδια IP, οι δύο λογαριασμοί, αποκλείεται δύο άτομα να μπήκαν από το ίδιο δίκτυο ή ακόμα και από το ίδιο PC; Απαγορεύεται;

Σχετικά με τις "κατήγορίες" και τους "υπαινιγμούς". Παράθεσα την άποψη μου και την στήριξα πάνω σε αυτά που είδα.

Δεν είναι προσβολή να έχει κάποιος σχέση με την ΝΑ. Μπορείτε να πείτε ότι είμαστε μέλη ή έχουμε μία απλή συνεργασία με την ΝΑ, παρ' όλα αυτά προσπαθούμε να κρατήσουμε το φόρουμ αντικειμενικό. Δεν είναι κάτι κακό, παρά μάλλον κάτι υγειές κάποιος να ψάχνεται.

Υπάρχει πάντως, μία προσπάθεια να κρατηθεί το φόρουμ αντικειμενικό. Αυτό είναι σίγουρα κάτι καλό και φαίνεται.

Edited by - greydragon2 on 15/12/2011 22:31:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

koukou2
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 22:48:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou2
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
zip
Admin

ΌΧΙ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 23:18:24  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
zip
Admin

ΌΧΙ



Αυτό το είπαμε απο την 28/10/1940!!
Και ισχύει ακόμη...

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

koukou2
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2011, 23:42:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou2

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Glου Glου
troll


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2011, 09:52:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Glου Glου
quote:
Δεν γουστάρω διαταγές και είμαι πολύ πσώνιο για να δεχθώ την ομαδοποίηση.

Ψευταρακο,
καπου ανηκεις και εσυ,σιγουρα!
Δεν υπαρχει ζωντανο ον που να μη αποζηταει να ανηκει καπου,αλλοι σε ομαδες αιωνια ταλαιπωρων(βλεπε χριστιανους και παοκτζηδες{οχι που νομιζες οτι ξεφυγες μασεντονα})αλλοι σε
ομαδες μεγαλοιδεατων αλλος απλα σε ενα φορουμ!

Βλεπεις μας μεγαλωσαν σαν πριγκιπισες στον πυργο φυλακη μας,να περιμενουμε το πριγκιποπουλο που θα κρεμαστει απο τα μαλλια μας(φτιαξε μια σκαλα βρε ανεπροκοπε) για να του δωθουμε!
Ενταξει αντρακλες σαν και εμενα και τον ψευτογιαννο μεγαλωσαν με το συνδρομο του πριγκηποπουλου και μπορει η δραση να διαφερει,αλλος φτιαχνει σκαλα αλλος γραπωνει τα μαλλια και σκαρφαλωνει αλλος αραζει και αρκειται στο θεαμα
αλλος φτιαχνει μια υπεροχη κουνια και το διασκεδαζει,ομως ο ρολος παραμενει ο ιδιος!Ψαχνουμε καποιον καποια ή κατι να του αφοσοιωθουμε!

Αυτο το εχουν καταλαβει πολλοι,οι πιο οξυδερκεις δεν αρκουνται στα ετοιμα αλλα προχωρουν σε δικες τους συνθεσεις!Εξαλλου ειναι δυσκολοτερο να ανελθεις σε μια προυπαρχουσα ιεραρχια απο το να δημιουργησεις μια δικια σου τοποθετωντας
τον εαυτουλη σου εξαρχης στην κορυφη της,εξαλλου και οι αλλοι καπως ετσι δεν ξεκινησαν;Το ποιμνιο ειναι λιγακι δυσκολο να μαζεψεις και δεν ειναι το οτι δεν υπαρχει προσφορο εδαφος οπως περιεγραψα,απλα,εχει γεμισει ο τοπος μαγαζακια!
Καλυτερα παντως πρωτος στο χωριο παρα δευτερος στην πολη,συμφωνουμε ολοι;(ενταξει στα αναρχοαυτονομα μαγαζακια οι ρολοι δεν ειναι τοσο διακριτοι αλλα δεν παυουν να ειναι περιζητητοι!)


Η ειρωνεια ειναι ο καλυτερος τροπος για να αποφυγεις τη μιμηση ενιοτε και την μυηση!
Try it!

koukou
Γιατι μπηκες 2 μερες νωριτερα απο την μερα που σου επετρεψε ο adminουκος;
Δυο εβδομαδες ειναι 14 ημερες οχι 12!
Το ενα ειναι πολλαπλασιο του 7 και το αλλο του 6!
Διαβολικη συμπτωση δε νομιζεις;
Αληθεια γιατι οι ποινες ειναι ζυγοι και οχι μονοι αριθμοι;
Γιατι καποιος να μπαινει τιμωρια,με το ποδι ορθιο στη γωνια,για δυο τεσσερις κτλ μερες και οχι για 3-5;


quote:
[ + τοις άλλοις, δεν έχει καμία απολύτως διάθεση να ασχοληθεί με ανοησίες ... ]



χαχαχα!
Καλο!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2011, 10:59:17  Εμφάνιση Προφίλ
Admin και λοιποί συντονιστες/διαχειριστές, πιστεύω ότι έχει πάει πολύ μακριά αυτό το καράβι, νομίζω ότι είναι ώρα να γίνουν οι απαραίτητες διαγραφές και αποκλεισμοί σύμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ.
Αν για οποιοδήποτε λόγο δεν μπορείτε ή δεν έχετε αυτή τη διάθεση, προτείνω να σταματήσουμε όλοι να ποστάρουμε σε αυτό το θέμα και να τελειώσει η ιστορία.

Όσοι πιστοί... απέλθετε.

ΕυχαριστώΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

koukou2
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2011, 12:40:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους koukou2
quote:

να γίνουν οι απαραίτητες διαγραφές και αποκλεισμοί σύμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ.
Όσοι πιστοί... απέλθετε.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2011, 12:42:34  Εμφάνιση Προφίλ
Glου Glου
quote:
Ψευταρακο,
καπου ανηκεις και εσυ,σιγουρα!
Δεν υπαρχει ζωντανο ον που να μη αποζηταει να ανηκει καπου,αλλοι σε ομαδες αιωνια ταλαιπωρων(βλεπε χριστιανους και παοκτζηδες{οχι που νομιζες οτι ξεφυγες μασεντονα})αλλοι σε
ομαδες μεγαλοιδεατων αλλος απλα σε ενα φορουμ!

Θα κρατήσω το τελευταίο, αν και δεν ανήκω, συμμετέχω.
quote:
Ψαχνουμε καποιον καποια ή κατι να του αφοσοιωθουμε!
Αν έλεγες ότι ψάχνουμε μια αρχή, μία ιδέα για να στηρίξουμε και να στηριχτούμε, θα συμφωνούσα.
Η επιλογή είναι εύκολη ή δύσκολη αναλόγως τα κριτήρια.
Εαν είναι επιφανιακά, είναι εύκολη η επιλογή, αλλά πιθανότατο αδιέξοδο.
Το ζόρι είναι στην άλλη περιπτωση. Διαρκώς αναθεωρείς.
quote:
Εξαλλου ειναι δυσκολοτερο να ανελθεις σε μια προυπαρχουσα ιεραρχια απο το να δημιουργησεις μια δικια σου τοποθετωντας
τον εαυτουλη σου εξαρχης στην κορυφη της,

Το να βρεθείς στην κορυφή μπορεί να είναι θέμα συγκυριών και τύχης.
Το να παραμείνεις είναι η μαγκιά...
Δεν μ' ενδιαφέρει η κορυφή. Εχει σκοτούρες. Είμαι οπαδός του "λάθε βιώσας".
quote:
Καλυτερα παντως πρωτος στο χωριο παρα δευτερος στην πολη,συμφωνουμε ολοι;(ενταξει στα αναρχοαυτονομα μαγαζακια οι ρολοι δεν ειναι τοσο διακριτοι αλλα δεν παυουν να ειναι περιζητητοι!)

Χαχα! Τα αναρχοαυτόνομα μαγαζάκια έχουν μόνον έναν οπαδό. Αυτόν που το άνοιξε!
Καθόλου περιζήτητοι, διότι χαλάνε την σούπα των άλλων...


η υπομονή είναι αρετή dr

Edited by - Αίολος on 16/12/2011 13:00:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2011, 12:47:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Dr Jekyll Mr Hyde, θα ήθελες να αναπτύξεις τη σκέψη σου έτσι ώστε να καταλάβουμε πως εννοείς τα πράγματα;



Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2011, 12:57:17  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν είναι ευνόητο, ότι οι τρολ λογαριασμοί πρέπει να γίνουν delete; Και ότι όσοι λογαριασμοί αρέσκονται στη συκόφαντία, πρέπει επίσης να γίνουν delete όπως ο ακριβώς έγινε ο Deva Paradino μέσα σε μία-δύο μέρες;(χωρίς να έχει διαπράξει συκοφαντία βέβαια) Δεν καταλαβαίνω γιατί συζητάμε αυτό το θέμα εδώ και εβδομάδες. Οι τεχνικές αναλύσεις έχουν γίνει, χρειάζεται κάτι περισσότερο;
Αν ναι, τι ακριβώς περισσότερο χρειάζεται;

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 16/12/2011 13:28:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2011, 13:22:02  Εμφάνιση Προφίλ
Ηρέμησε dr μας. Κάθε πράγμα στον καιρό του...
Εκκρεμεί κι αυτό: "Admin: (σημ.: υπάρχουν και κάποια άλλα πράγματα που θέλω να σου πω. Στη συνέχεια όμως.)"

Edited by - Αίολος on 16/12/2011 14:57:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 53 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52 53
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy