ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Για τον Deva Parinito
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 9
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2012, 12:01:06  Εμφάνιση Προφίλ
Ενα τελευταίο σχόλιο για τον Πυθαγόρα.
Τώρα το είδα.
quote:
1) Θα τράβαγα μια αγωγή στο zip που το έστησε και το δημιουργησε όλο αυτό ?

2) Θα τράβαγα μια αγωγή στους υπεύθυνους του Esoterica.gr που το φιλοξένησαν, και το "ανέχτηκαν", για κάποιο διάστημα, αυτό το "φαινόμενο" ?


Σαφώς το 1 χωρίς θέματα εδώ. Είναι άνευ λόγου και ουσίας, αν εξαιρέσουμε το κακοήθέστατο ξεβράκωμα του zip για τον άλλο λογαριασμό, κάτι που ήταν γνωστό σε όλους.

Ουτε η διαχείρηση, ούτε κανείς άλλος δεν είναι υποχρεωμένος να γνωρίζει τι σημαίνει το κάθε ψευδώνυμο, ούτε υπάρχει κατωχυρωμένο ψευδώνυμο, ούτε είναι υποχρεωμένοι να γνωρίζουν τι έλεγε ο Ρασούλης. Αυτά είναι μαλακίες.
Επομένως η διαχείρηση ουδεμία ευθύνη φέρει.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2012, 12:05:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Όχι πυθαγωρα, εγώ είμαι...από τους απέξω...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nays
Μέλος 2ης Βαθμίδας


255 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2012, 13:30:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nays
quote:

nays
το λιγότερο που θα μπορούσα να πω είναι ότι φαίνεται λίαν περίεργη η συμμετοχή σου στο παρόν θέμα.
Όπως φυσικά, έχει υπάρξει περίεργη και σε άλλα θέματα...


Ναι, το ξέρω ότι σου φαίνεται περίεργο κάποιος να υποστηρίζει ελεύθερα κάποια γνώμη. Ναι, το ξέρω και από άλλες φορές...
Το θέμα το διαβάζω καθημερινά από τότε που ξεκίνησε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2012, 15:47:40  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Ήθελα να ήξερα γιατι έκανες τον κόπο να μου στείλεις ανιχνευτικό μήνυμα το mail;.. Δεν βαρέθηκες να το κάνεις;..
Ο Νταλάρας, "Πυθαγόρα", μιας και τον ανέφερες, δεν άνοιξε καν συζήτηση με τον Πανούση. Τον πήγε κατευθείαν στα δικαστήρια και δεν μάσησε ακόμα κι όταν ο Πανούσης ήταν με έμφραγμα στην εντατική να τον δικάσει. Οπότε μην συγκρίνεις ούτε για αστείο. Άστα καλύτερα, γιατί δεν τα ξέρεις πολύ καλά.

Sorry, αλλά αυτό δεν το'πιασα....

Να βαρεθώ να κάνω τι?


Όσο για τα του Νταλάρα-Πανούση,
δεν γνωρίζω προσωπικά ούτε τον ένα ούτε τον άλλο.
Ξέρω όσα βγαίνουν στα ΜΜΕ.
Και για κάποιο λόγο, οι περισσότεροι (ίσως και από αντίδραση) παίρνουμε το μέρος του Τζιμάκου, γιατί θεωρούμε ότι ο Νταλάρας το χόντρυνε πολύ.
Δεν με ενδιέφερε ούτε με ενδιαφέρει η λεπτομερής ιστορία. Το αφήνω για αυτούς και τους δικηγόρους τους....

Αλλά αν κρίνω από τον "θαυμασμό" που βγάζεις για το Νταλάρα που "δεν μάσησε" τότε αρχίνα τα δικαστήρια και συ κατά παντός, γνωστού και αγνωστου....

Και μια που το'φερε η κουβέντα (ας με διαφωτίσουν οι νομικά γνωρίζοντες), ερώτησις κρίσεως:

Αν είμαι η Aurelia, και θελω να κινηθώ νομικά εναντίον κάποιου που θεωρώ ότι δυσφημισε το Ρασούλη και το έργο του τότε τι θα έκανα?

1) Θα τράβαγα μια αγωγή στο zip που το έστησε και το δημιουργησε όλο αυτό ?

2) Θα τράβαγα μια αγωγή στους υπεύθυνους του Esoterica.gr που το φιλοξένησαν, και το "ανέχτηκαν", για κάποιο διάστημα, αυτό το "φαινόμενο" ?

3) θα έκανα και τα 2 παραπάνω μαζί ?

4) Τι άλλο προτείνετε?


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "


Εννοώ, δεν βαριέσαι να είσαι εδώ επικριτικός και στα e-mail να είσαι στο άλλο άκρο; Αν θέλεις γίνε και στα mail σου επικριτικός. Δεν έχει διαφορά.
2ον: Το "δεν μάσησε" για τον Νταλάρα το λέω γιατί τον θεωρώ απάνθρωπο! Γι' πιστεύω ότι οι απανθρωπιά οδηγεί ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ στα δικαστήρια.
'Οσο για το ερωτηματολόγιό σου, ΔΕΝ ΘΕΛΩ να κάνω τίποτα από τα παραπάνω γι' αυτό είμαι εδώ και συνομιλώ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ.
Άλλος απλά δεν θα το έκανε. Αλλά και ο καθένας λειτουργεί διαφορετικά.
Τώρα το 'πιασες;
Προπαντώς το φόρουμ δεν φταίει σε τίποτα. Και θα ήταν το λιγότερο ηλίθιο όταν βλέπεις κάποιον να προσπαθεί να διαλευκάνει την ιστορία αυτή να του κάνεις και αγωγή. Άλλωστε ότι εδώ έχει γραφτεί για τον Ρασούλη δεν τα έχει γράψει κάποιος από την διαχείριση.
Τώρα για τον zip, πάλι εγώ δεν έχω καμμία σκέψη για αγωγές. Αν ήταν, θα το είχα κάνει ήδη.
Οπότε και ο zip αυτό με τα δικαστήρια καλύτερα να τα βάλει στην άκρη και να δώσει κάποιες εξηγήσεις και ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝ Ο ΜΑΝΩΛΗΣ ΡΑΣΟΥΛΗΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΓΡΆΨΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΟΛΟΥΣ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2012, 16:08:56  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝ Ο ΜΑΝΩΛΗΣ ΡΑΣΟΥΛΗΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΓΡΆΨΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΟΛΟΥΣ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ.
Προσωπικά, ούτε ήξερα τον Μ. Ρασούλη μέχρι ο Deva Parinito να γράψει σε αυτό το φόρουμ. Πόσω μάλλον αν "παρίστανε" αυτόν. Εμείς τα μέλη πάντα γνωρίζαμε τον Deva Parinito ως Ζιπ, για αυτό και από την αρχή πήραμε αυτά που έλεγες ότι ο Deva Parinito είναι ο γνήσιος Deva Parinito ως άτοπα. Αν κάποιος πριν 7 χρόνια θεώρησε κάτι διαφορετικό, ότι ο Ζιπ είναι κάποιος που δεν είναι, δεν το γνωρίζω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2012, 16:17:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
1. Μπορεί για μια περίοδο να το έκανε. Μα γράφει τόσα χρόνια!

2. Πως ο Ρασουλης το γνώριζε, είναι σίγουρο. Εκείνο που δεν ξέρουμε, είναι αν έγραψε καποια φορα και ο ίδιος ο Ρασουλης. (αυτό το γράφω, γιατί παραδέχτηκε σε άλλο τοπικ πριν καιρό, ειπε ακριβως...και ομως ο devas δεν είναι ο ζιπ, μα δεν επεκτάθηκε)

3. Σε ότι έχεις φέρει και γράψει, από τα παλιά κείμενα, σαν απουθεγματα δηλαδή, είναι αυτά που λες πως θα διεκρινες με κλειστά ματιά, (την προέλευση)

4. Υπάρχει στο παρελθόν του ζιπ η (μπουρλα) κοινώς, κοιτά τι θα γράψω και τι έχει να γίνει. Το διασκεδαζε και διασκεδάζει. Σε βάρος μάλιστα πολλων ανυποψίαστων μελών! Είναι του χαρακτήρα του, και είναι εντελώς απρόβλεπτος. Ακόμα και σ'αυτο το τοπικ, (αν νικομαχοσκεφτομουν) θα έλεγα...δακτύλος του και εκεί είναι..

5. Εσύ, αγαπητή, ίσως μπήκες για ένα φεγγάρι και θέλεις κάτι να ξεδιαλυνεις. Εμείς γράφουμε χρόνια, δεν είμαστε γνωστοί, φτάσαμενοι, διάσημοι, κάποιοι τέλος πάντων...(ισως και να μην μας ενδιαφερει) δεν είμαστε οι περισσότεροι και τίποτα άλλο, εκτός από τους εαυτούς μας και η προσπάθεια του να έρθει στην επιφάνεια οτιδήποτε δεν γνωρίζουμε. Και ο Ζιπ είναι κάποιος που σου βγάζει το ξυγκυ, μα στο τέλος κάτι θα βγει...

6. Είναι αστείο(πρώταπριλιατικο) και μόνο να σκέφτεται πως κάποιοι (οι υπεύθυνοι) δεν τον θέλουν.

7. Εκτός και βαρέθηκε...μπήκε με πάταγο και βγείκε ομοίως.


Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 01/04/2012 16:22:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2012, 16:19:17  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Εννοώ, δεν βαριέσαι να είσαι εδώ επικριτικός και στα e-mail να είσαι στο άλλο άκρο; Αν θέλεις γίνε και στα mail σου επικριτικός. Δεν έχει διαφορά.

Δεν είμαι επικριτικός. Προσπαθώ να αντιληφώ πέντε πράγματα από δω μέσα, με βάση την κοινή λογική, και να δω πού το πάτε εσείς (ενν. τα μέρη του...τριγώνου).
Αν δω κάτι που δεν μ'αρεσει ή δεν το βρισκω λογικό, το σχολιαζω απλώς, και λέω τη γνώμη μου. Δεν είναι επικριτικό αυτό.
Και στο ημέηλ την ίδια σταση/λογική έχω... Απλώς άλλο το δημόσιο (φόρουμ) και άλλο το ιδιωτικό (ΡΜ)

quote:
2ον: Το "δεν μάσησε" για τον Νταλάρα το λέω γιατί τον θεωρώ απάνθρωπο! Γι' πιστεύω ότι οι απανθρωπιά οδηγεί ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ στα δικαστήρια.

Χαίρομαι που συμφωνούμε. Ο Νταλάρας (και ο κάθε Νταλάρας) όσο καλή φωνή και να έχει, όσο καλά τραγούδια και να λέει, με κάτι τέτοιες ενέργειες γίνεται αντιπαθής.

quote:
'Οσο για το ερωτηματολόγιό σου, ΔΕΝ ΘΕΛΩ να κάνω τίποτα από τα παραπάνω γι' αυτό είμαι εδώ και συνομιλώ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ.
Άλλος απλά δεν θα το έκανε. Αλλά και ο καθένας λειτουργεί διαφορετικά.
Τώρα το 'πιασες;

Δεν είμαστε όλοι εδώ πέρα
και τόοοσο άγνωστοι, άλλα τελοσπάντων....

quote:
Προπαντώς το φόρουμ δεν φταίει σε τίποτα. Και θα ήταν το λιγότερο ηλίθιο όταν βλέπεις κάποιον να προσπαθεί να διαλευκάνει την ιστορία αυτή να του κάνεις και αγωγή. Άλλωστε ότι εδώ έχει γραφτεί για τον Ρασούλη δεν τα έχει γράψει κάποιος από την διαχείριση.

Και σε αυτό συμφωνούμε όλοι. Το'χει πει ήδη κι ο Αίολος και άλλα μέλη.

quote:
Τώρα για τον zip, πάλι εγώ δεν έχω καμμία σκέψη για αγωγές. Αν ήταν, θα το είχα κάνει ήδη.
Οπότε και ο zip αυτό με τα δικαστήρια καλύτερα να τα βάλει στην άκρη και να δώσει κάποιες εξηγήσεις και ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝ Ο ΜΑΝΩΛΗΣ ΡΑΣΟΥΛΗΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΓΡΆΨΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΟΛΟΥΣ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ.

Ο zip, από ότι φαίνεται, ότι ήτανε να δώσει από εξηγήσεις το έδωσε, και μάλιστα κατ'επανάληψιν.

Τώρα για το αν ο Ρασούλης του "ανέθεσε" αυτό το "έργο" (ή μέρος αυτού, καθ'οιανδήποτε εκδοχή και ερμηνεία), και σε αυτό απάντησε ο zip (εστω και συγκεκαλυμμένα και 'ντριπλαδόρικα'. [Υποννοώντας ότι τα κουτσολέγανε πού και πού, και ήταν "μαθητής" του, και συζητάγανε για λαϊκά τραγούδια και μέσα, κλπ,κλπ].

Αν θες τη γνώμη μου, εγώ θεωρώ ότι ουδέποτε ο Ρασούλης είπε, εν είδει "εντολής", -Κοίτα zip αγόρι μου πήγαινε σε αυτό το φόρουμ, γράψε επί κάνα χρόνο ό,τι θέλεις, κόψε κίνηση, και πριν παρέλθει το ετησιο deadline φέρε μου πίσω σημειώσεις και στίχους για να κάνουμε τραγούδια και δίσκους. Αυτό είναι το project που σου αναθέτω πιστέ μου Μαθητή.

Αλλά και πάλι ξαναλέω, τον zip τον γνωρίζουν οι περισσότεροι εδώ, μπορείς να τον βρεις κι εσύ άνετα, να του γραψεις ημέηλ, να του τηλεφωνήσεις, να...., να....
οπότε ποιος ο λόγος να εικοτολογούμε όλοι δημοσίως γι'αυτό το ζήτημα, δεδομένης μάλιστα της άποψής σου να μην κινηθείς δικαστικά εναντίον του οποιουδήποτε?


.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2012, 16:47:40  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Dr Jekyll Mr Hyde:
Εμείς τα μέλη πάντα γνωρίζαμε τον Deva Parinito ως Ζιπ, για αυτό και από την αρχή πήραμε αυτά που έλεγες ότι ο Deva Parinito είναι ο γνήσιος Deva Parinito ως άτοπα.


Αυτη είναι η αλήθεια Dr
αν κάποιος δεν παρακολουθεί το φόρουμ δεν μπορεί να ξέρει πρόσωπα και καταστάσεις .

Για όλους τους τακτικούς μετέχοντες
ηταν γνωστό ποιος ήταν πίσω απο τον επίμαχο λογαριασμό .

Αυτο πρέπει να το καταλάβει και η Aurelia και να δικαιολογήσει
την επίθεση που δέχτηκε απο αρκετους και να σταματήσει επιτέλους κάπου εδω το θέμα,
μια και το ζήτημα δεν έχει να κάνει πια με το χώρο του esoterica.gr .

Όσον αφορά τον zip , είπε οτι είχε ενημερώσει τον ίδιο το Ρασσουλη οτι έκανε χρήση του ονόματος Deva ...
Όπως έχει πει ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΣΤΑΤΑ οτι έκανε πολλά λάθη και μεγαλοποίησε καταστάσεις ...
(ίσως και σε φανταστικό σημείο)

Ως απλό μέλος εμένα αυτό μου αρκεί.

Απο την άλλη κατανοώ και την "ανάγκη" της Αurelia να καλύψει τα όποια κενά έχει αφήσει ο zip.

Καλό θα ήταν όμως αυτό να γίνει σε προσωπικό επίπεδο,
και να σταματήσουν τα υπόλοιπα μέλη να δίνουν τροφή για διαξιφισμούς.

Η ελευθερία λόγου που ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ έχει προσφέρει απλόχερα
ο συγκεκριμένος χώρος , πρέπει σε κάποια σημεία,
(σεβόμενοι το χώρο που μας φιλοξενεί)
να τοποθετούμε και κάποια όρια μόνοι μας , και να μη τα υπερβαίνουμε .



Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2012, 18:33:10  Εμφάνιση Προφίλ
Nομίζω ότι αυτό το θέμα είναι καιρός να κλείσει
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Aurelia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


71 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2012, 00:52:21  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Nομίζω ότι αυτό το θέμα είναι καιρός να κλείσει


Μίλησα τελικά με τον zip προσωπικά και μου είπε την άποψή του, του είπα και την δική μου και το θέμα -εδώ ειδικά- κλείνει οριστικά και αμετακλήτως. Κατανοώ την αναστάτωση με την δική μου παρέμβαση εδώ, όμως θα πρέπει να καταλάβετε και την δική μου αναστάτωση καθώς και των υπολοίπων από την δική μου πλευρά μέχρι να δούμε το ποιός, το πώς και το γιατί.
Από εκεί και πέρα, ο καθένας έχει την άποψή του και πιθανά και η τριβή με τέτοιου είδους καταστάσεις να αφήνει και κάτι παραπέρα στον καθένα μας.
Η θέση μου είναι λεπτή μα και σαφής ως προς την προστασία της προσωπικότητας του πατέρα μου. Είναι οικογένειά μου και η προστασία του είναι ηθικό χρέος μου και βαθύ καθήκον μου. Και δεν το εννοώ με την απρόσωπη έννοια.
Δεν γνωρίζω ποιοί είστε ο καθένας, αλλά δεν πειράζει. Συνήθισα τα ονοματα που χρησιμοποιείτε εδώ και ίσως υπό άλλες συνθήκες να είχαμε γνωριστεί και κάτω από φιλικό κλίμα.
Θέλω να πω, οτι οι διαχειριστές του φόρουμ ήταν τσακάλια και βοήθησαν πάρα πολύ στην επίλυση του προβλήματος μ' έναν τρόπο πολύ αξιοπρεπή και αξιέπαινο.
That's all Folks,
Γεια χαρά,
Ναταλία-Auralie (στην ελληνικήν, Αουρέλια)Ρασούλη

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

promitheus90
Μέλος 2ης Βαθμίδας


433 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2012, 10:46:35  Εμφάνιση Προφίλ
Και τώρα που έφυγαν τα σύννεφα του πολέμου μια αφιέρωση από μένα και το θαυμασμό μου

http://www.youtube.com/watch?v=Wf6txgmbueA (ιδίως στο 3:35).

Να'σαι καλά Ναταλί!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2012, 15:10:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
Dark music, promitheus90.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2012, 19:32:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost

Με το που είπε πάντως Προμηθέα για Swan Christy kai Holy records εγώ την πίστεψα

Kαι από εμένα ένα μπράβο στους Septic Flesh και τη Ναταλία για αυτή την ατμοσφαιρική κομματάρα!!! http://www.youtube.com/watch?v=JzjWP0qKAAM
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

promitheus90
Μέλος 2ης Βαθμίδας


433 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2012, 22:39:19  Εμφάνιση Προφίλ
Κομματάρες και μπαντάρες φίλοι μου! Άλλα επίπεδα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2012, 13:22:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Ωραία.

"Ενδιάμεση" Απενεργοποίηση του θέματος.


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 9 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy