ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Dr. Know (Οι απαντήσεις που ψάχνατε)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 15
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 19:53:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η άποψή σου Άλεξ -τουλάχιστον για μένα- έχει τόσο αξία ... όση αξία έχει και ο αέρας ο κοπανιστός και για την ακρίβεια είσαι η προσωποποποιησή του!!!
Την μαλακία την έχεις αναγάγει σε επιστήμη αλλα δεν είναι...και όλα όσα λές αποτελούν ΚΑΘΑΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΟΥ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ μη έχουσες καμμιά απολύτως σχέση με την πραγματικότητα αλλα αυτό δεν με ενοχλεί , λές/καταθέτεις τις απόψεις σου και μέχρι εκεί όλα καλά...
Δεν σου αρκεί όμως αυτό , είσαι ΚΑΙ προκλητικός και θέλεις να επιβάλλεις την φαντασιοπληξία σου...με στρατηγικές πονηρής αλεπουδίτσας αλλα αυτά τα κατινίστικα είναι πολύ ευτελή ρε Άλεξ , όσο είναι η ζοφερή και φθηνή παρουσία σου ανθρωπάκι....
Πρόσεξε την ενέργειά σου , το ενεργειακό είναι μείζονος σημασίας θέμα...χαζούλη...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 19:57:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εντός Έδρας

(Ξεκόλλα [λέμε] μαλάκα / η ζωή έχει πλάκα)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 19:57:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το ανησυχητικό θα ήταν ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:03:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η άποψή σου Άλεξ -τουλάχιστον για μένα- έχει τόσο αξία ... όση αξία έχει και ο αέρας ο κοπανιστός και για την ακρίβεια είσαι η προσωποποποιησή του!!!
Την μαλακία την έχεις αναγάγει σε επιστήμη αλλα δεν είναι...και όλα όσα λές αποτελούν ΚΑΘΑΡΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΟΥ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ μη έχουσες καμμιά απολύτως σχέση με την πραγματικότητα αλλα αυτό δεν με ενοχλεί , λές/καταθέτεις τις απόψεις σου και μέχρι εκεί όλα καλά...
Δεν σου αρκεί όμως αυτό , είσαι ΚΑΙ προκλητικός και θέλεις να επιβάλλεις την φαντασιοπληξία σου...με στρατηγικές πονηρής αλεπουδίτσας αλλα αυτά τα κατινίστικα είναι πολύ ευτελή ρε Άλεξ , όσο είναι η ζοφερή και φθηνή παρουσία σου ανθρωπάκι....
Πρόσεξε την ενέργειά σου , το ενεργειακό είναι μείζονος σημασίας θέμα...χαζούλη...

Περαστικά φιλαράκι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:04:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εντός Έδρας

(Ξεκόλλα [λέμε] μαλάκα / η ζωή έχει πλάκα)



Τσιπάκο...για δές στην γωνία αν έρχομαι...
Θα δώσω μια ευκαιρεία για εκτόνωση της κατάστασης...άδραξέ την και μην συνεχίζεις , άκουσέ με...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:04:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Dr Jekyll Mr Hyde

Εσύ και ο Πελεγκρίνο!


Α, οk.



Βλέπεις, για αυτό σε ρώτησα τις προάλλες για την αγάπη κλπ, γιατί θεωρητικά οκ, ξέρω δυο πράγματα, πρακτικά όμως δεν έχω ιδέα. Ούτε ξέρω τι είναι η αληθινή Αγάπη, η Αγάπη χωρίς Εγώ. Απλά αντιλαμβάνομαι, σε περιορισμένο βαθμό, ποιες συμπεριφορές, πράξεις, συναισθήματα προέρχονται από το Εγώ και ποιες όχι. Αυτό είναι ουσιαστικά το όλο που μπορώ να κάνω, άντε και να σκοτώσω μερικά Εγώ για κάποιο χρονικό διάστημα μέχρι να τα ξαναποκτήσω.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 07/06/2011 20:07:16Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:06:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Περαστικά φιλαράκι.

Ευχαριστώ!!!


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:08:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να! το το γκολάκι ψήνεται ...

(κουφάλα Snake, τα πάντα εν σοφία εποίησες)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:09:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Βλέπεις, για αυτό σε ρώτησα τις προάλλες για την αγάπη κλπ, γιατί θεωρητικά οκ, ξέρω δυο πράγματα, πρακτικά όμως δεν έχω ιδέα. Ούτε ξέρω τι είναι η αληθινή Αγάπη, η Αγάπη χωρίς Εγώ. Απλά αντιλαμβάνομαι, σε περιορισμένο βαθμό, ποιες συμπεριφορές, πράξεις, συναισθήματα προέρχονται από το Εγώ και ποιες όχι. Αυτό είναι ουσιαστικά το όλο που μπορώ να κάνω, άντε και να σκοτώσω μερικά Εγώ για κάποιο χρονικό διάστημα μέχρι να τα ξαναποκτήσω.

Ενδιαφέρον,γιατί δεν μεταφέρεις την ερώτηση καλύτερα στο θέμα μας?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:15:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δε ξέρω ποια ερώτηση βλέπεις στο συγκεκριμένο μήνυμα (αν έγινε αφορμή για κάποια νέα ερώτηση go ahead!), αλλά γενικά ερωτήσεις έχω ήδη κάνει στο θεμα της αγάπης! Αν τώρα ο Ζιπ μπορεί και θέλει να απάντηση(γιατί είναι και λεπτά αυτά τα ζητήματα) νομίζω το παρόν θέμα είναι καταλληλότερο για απάντηση (γιατί στο άλλο μπορεί να μη καταλάβει και κανείς πώς αυτό που γράφει ο Ζιπ σχετίζεται με το θέμα της αγάπης....).


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 07/06/2011 20:17:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:16:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Dr Jekyll Mr Hyde

Βλέπεις, για αυτό σε ρώτησα τις προάλλες για την αγάπη κλπ, γιατί θεωρητικά οκ, ξέρω δυο πράγματα, πρακτικά όμως δεν έχω ιδέα. Ούτε ξέρω τι είναι η αληθινή Αγάπη, η Αγάπη χωρίς Εγώ.[ Ξέρεις. Βαθιά μέσα σου ξέρεις. Απλά, δεν έχεις φτάσει ακόμη ο ίδιος τόσο βαθιά στο ψάξιμο του εαυτού σου για να το διαπιστώσεις και μόνος σου ... ] Απλά αντιλαμβάνομαι, σε περιορισμένο βαθμό, ποιες συμπεριφορές, πράξεις, συναισθήματα προέρχονται από το Εγώ και ποιες όχι. Αυτό είναι ουσιαστικά το όλο που μπορώ να κάνω, άντε και να σκοτώσω μερικά Εγώ για κάποιο χρονικό διάστημα μέχρι να τα ξαναποκτήσω.[ Γιατί δεν τα σκοτώνεις στην πραγματικότητα. Αν τα σκότωνες στ' αλήθεια, δεν θα εμφανιζόταν ξανά. Κάτι άλλο τα κάνεις ... Ψάξε ... ]


Όλα τα πράγματα / γίνονται θαύματα!

Edited by - zip on 07/06/2011 20:22:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:22:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
[ Γιατί δεν τα σκοτώνεις στην πραγματικότητα. Αν τα σκότωνες στ' αλήθεια, δεν θα εμφανιζόταν ξανά. Κάτι άλλο τα κάνεις ... Ψάξε ... ]
Εγώ είχα την εντύπωση, ότι πρώτα βλέπεις κάτι, και μετά παίρνεις τη φλογά, ή μάλλον να το θέσω αλλιώς, ζητάς απ' τη φλόγα να πέσει και να το κάψει! Ίσως είναι άλλη η διαδικασία..; Ίσως νομίζω ότι έχω σκοτώσει αλλά δεν το 'χω σκοτώσει; Τι να πω δε ξέρω.
Ίσως να ξαναγεννιούνται γιατί η φλόγα η δικιά μου, η προσωπική μου δηλαδή φλόγα ως εργένη.. να μην αρκεί. Πραγματικά δε ξέρω. Ότι ξέρω, το ξέρω απο βιβλία, και αυτά ακόμη, δεν είναι εντελώς κατατοπιστικά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:26:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Dr Jekyll Mr Hyde

Ίσως νομίζω ότι έχω σκοτώσει αλλά δεν το 'χω σκοτώσει;


Πες μου πως τα σκοτώνεις, πες μου δηλ. τι χρησιμοποιείς, πες μου τι "όπλο" χρησιμοποιείς και θα σου πω αν τα σκοτώνεις ή όχι.

Edited by - zip on 07/06/2011 20:26:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:29:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τη στιγμή που μπαίνει ο κλέφτης στο σπίτι, με συνειδητή παρατήρηση (όχι όμως σε τελείως κενό απο κόσμο σπίτι) τον βλέπω, τον αναγνωρίζω... και μετά φωνάζω τη μαμά μου!

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 07/06/2011 20:31:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:38:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Dr Jekyll Mr Hyde

Τη στιγμή που μπαίνει ο κλέφτης στο σπίτι, με συνειδητή παρατήρηση (όχι όμως σε τελείως κενό απο κόσμο σπίτι) τον βλέπω, τον αναγνωρίζω... και μετά φωνάζω τη μαμά μου!


Ναι ; Τι μου λες ; Και τι κάνει η μάνα σου ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:40:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξέρω γω... παίρνει την κατσαρόλα με το καυτό λάδι και τον καίει υποθέτω Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:46:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Dr Jekyll Mr Hyde

Ξέρω γω... παίρνει την κατσαρόλα με το καυτό λάδι και τον καίει υποθέτω


Ε, τότε πες στη μάνα σου να κάνει ένα από το δύο : Ή να αλλάξει κατσαρόλα Ή να αλλάξει λάδι ... κυκλοφορούν βλέπεις, πολλές ποιότητες, άλλο το αγουρέλαιο άλλο το σπορέλαιο ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:50:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δηλαδή πρέπει να ανησυχώ και για το πώς λειτουργεί η μάνα μου; Γιατί εγώ θεωρούσα ότι θα έκρινε απο μόνη της και θα έβαζε τη καλύτερη ποιότητα! Εγώ βασικά δεν ξέρω καν απο αγουρέλαια και σπορέλαια!
Και για να σου σπάσω τα νεύρα, θα σε ρωτήσω: Και ποια η διαφορά αγουρέλαιου με σπορέλαιου;(γιατί εγώ αγνωνούσα εντελώς ότι υπάρχει θέμα "λαδιού")Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:53:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δηλαδή πρέπει να ανησυχώ και για το πώς λειτουργεί η μάνα μου; [ Ασφαλώς! Αφού την αφήνεις να μπερδεύεται στα πόδια σου, ασφαλώς θα πρέπει να ανησυχείς για το τι κάνει και πως το κάνει ] Γιατί εγώ θεωρούσα ότι θα έκρινε απο μόνη της και θα έβαζε τη καλύτερη ποιότητα! Εγώ βασικά δεν ξέρω καν απο αγουρέλαια και σπορέλαια!
Και για να σου σπάσω τα νεύρα, θα σε ρωτήσω: Και ποια η διαφορά αγουρέλαιου με σπορέλαιου;(γιατί εγώ αγνωνούσα εντελώς ότι υπάρχει θέμα "λαδιού") [Ε, πως αγνοούσες ; Αφού ΕΣΥ ανέφερες πρώτος για λάδι... για δες πιο πάνω ... τέλος πάντων, την διαφορά θες να μάθεις ; Κοίτα κάποιο από τα βιβλία σου. Την έχουν σίγουρα γραμμένη ... ]


Edited by - zip on 07/06/2011 20:55:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 20:57:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
[ Ασφαλώς! Αφού την αφήνεις να μπερδεύεται στα πόδια σου, ασφαλώς θα πρέπει να ανησυχείς για το τι κάνει και πως το κάνει ]
Μα δεν την αφήνω, εγώ ο ίδιος την καλώ γιατί υποτίθεται ότι μπορεί να κάνει αυτό που απο μόνος μου δεν μπορώ...
quote:
[Ε, πως αγνοούσες ; Αφού ΕΣΥ ανέφερες πρώτος gia λάδι... για δες πιο πάνω ... τέλος πάντων, τι διαφορά θες να μάθεις ; Κοίτα κάποιο από τα βιβλία σου. Την έχουν σίγουρα γραμμένη ... ]

Όκ θα τα ψάξω...

ΥΓ: Για πες βρε Άλεξ, έχεις να μου προτείνεις κάνα καλό βιβλίο;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 21:09:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Dr Jekyll Mr Hyde

Μα δεν την αφήνω, εγώ ο ίδιος την καλώ γιατί υποτίθεται ότι μπορεί να κάνει αυτό που απο μόνος μου δεν μπορώ...


Το ίδιο είναι.

Για την άλλη ερώτηση, θα σου απαντήσει κάποια στιγμή ΚΑΙ ο Dr. Know. [Χε, χε, ΑΥΤΕΣ είναι ερωτήσεις φιλαράκο, ΑΥΤΕΣ ... ]

Edited by - zip on 07/06/2011 21:09:41Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 21:13:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΥΓ: Για πες βρε Άλεξ, έχεις να μου προτείνεις κάνα καλό βιβλίο;

Τί να σου πώ και εγώ ο καημένος,δύσκολο να βρείς κανέναν καλό βιβλίο, πάντως υπάρχει και το internet,κάτι κάνει και αυτό.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 21:37:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το ίδιο είναι.
Δεν έχεις και πολύ καλή σχέση με τη μητέρα σου ε;
quote:
Τί να σου πώ και εγώ ο καημένος,δύσκολο να βρείς κανέναν καλό βιβλίο, πάντως υπάρχει και το internet,κάτι κάνει και αυτό.
Ωραία... απο ότι κατάλαβα δε φτάνουμε στην αυτοπραγμάτωση κάποια στιγμή σύντομαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 21:42:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ου καλά,όσο για αυτό,αστο καλύτερα.Θές και αυτοπραγμάτωση εσύ,τρομάρα σου .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 21:43:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εντάξει και μια γκόμενα καλή είναι Αφού δεν αυτο-πραγματώνεσαι εσύ, τουλάχιστον να αυτο-πραγματώνεις την γκόμενα


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 07/06/2011 21:45:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 21:48:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ωραίος,συμφωνώ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 21:53:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
(Βέβαια εγώ στα.. σαρανταπέντε μου -που λέει ο Νικόμαχος- είμαι μικρός για παντρεια )Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 21:56:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντα είμαστε μικροί για τέτοια πράγματα,είναι πιό πιθανό να αυτοπραγματωθούμε παρά να παντρευτούμε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 22:01:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμ! Έτσι είναι. Και είμαι σίγουρος ότι και ο Αίολος την ίδια άποψη έχει. Και άμα λέει κάτι ο Αίολος, είναι ευαγγέλιο Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2011, 22:07:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καληνύχτα Dr Jekyll Mr Hyde και καλή αυτοπραγμάτωση .Τα λέμε αυριο.

(Αυτοπραγμάτωση,τί λέξη και αυτή.)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 15 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy