ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Το επικινδυνο παιχνιδι "Ποτηρακι"..Αληθινη ιστορια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 43
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
The Lurker Below
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 13:07:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Παιδιά καλημέρες και καλός σας βρήκα και εγώ μια απλή μυκρή βοή8εια 8α εί8ελα
να με βοηθείσεται που μπορώ να βρώ και εγω το OUIJA BOARD εχω πσάξει στο net google και φυσικα στο ebay που εκει το εχει αλλα δεν θέλω απο ebay
εαν καπιος ξέρει καπιο μαγαζάκι στην αθήνα να μου προτίναται 8α με διευκολιναται πολυ :)απυρα thanks περιμένω μυνηματά σας!!!!! :) Και μπραβω σας για τα ωρέα θέματα που έχεται ανύξει :)

Δεν υπαρχει μαγαζακι στην Αθηνα. Δεδομενου οτι το εχουν ρωτισει απειροι, και κανεις ποτε δεν εδωσε καμμια συγκεκριμενη διευθυνση, μπορω να σου εγγυηθω, οτι αν δεν βρεις καποια πληροφορια στο esoterica, δεν θα την βρεις πουθενα.
Επομενως, δεν υπαρχει τετοιο μαγαζι στην Αθηνα...
τωρα το αν υπαρχει, το ξερουν κατι λιγοι, και το κρυβουν, ε, δεν θα το μαθουμε, οποτε ενα και το αυτο.
Γιατι ομως δεν θες να αγορασεις μεσω ιντερνετ ? εχει τεραστια γκαμα σε απειρα site εκ των οποιων πολλα ειναι και πολυ αξιοπιστα, π.χ Amazon.


Tender lumplings everywhere
Life's no fun without a good scareΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 13:15:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φυλε να σε καλα thnks αναγκαστικα τοτε θα αγωρασο μεσο νετ με πιστοτικι καρτα ;)thnks kai pali

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

The Lurker Below
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 13:23:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν κανει τιποτα :)
Καλη τυχη σου ευχομαι, και πανω απ'ολα προσοχη :P

Tender lumplings everywhere
Life's no fun without a good scareΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 13:26:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
να σε καλα σε εχφαριστω ε ναι 8α το πσαξω πολυ το θεμα η εκτος αν βρω καπιον εμπυρο σε αυτα :) ;)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 13:35:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DakraiGoth γιατί δεν φτιάχνεις ένα δικό σου; Θα είναι και πιο ισχυρό έτσι. Αλλά όπως και να 'χει, αν δεν γνωρίζεις τις occult λεπτομέρειες του πράγματος δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθείς.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 27/11/2010 13:35:45Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 13:51:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το ειχα σκεφτει να κανω ενα αλλα δν 3ερω αν 8α μου βγει καλο xd :D ;) hmm βασικα εχω διαβασει καπια που πρεπει να προσεχεις σχετικα με οταν μιλας με καπιο πνευμα απο εδω στο (esoterica) πιστευω πολυ σε πνευματα ghosts demons etc εδω να δεις μια φορα ειμουνα μονος στο σπιτι λυπανε οι γονοις μου ακουγα μουσικη (δυνατα) ειχα τα ακουστικα τα μεγαλα ετσι οπως ακουγα μουσικη αισθανθηκα κατι να με ακουμπαι στον ομω ε λεω στην αρχη κανενα κουνιπη κτλ 8α ειναι εκανε καπιες διακοπες αλλα σε καπια φαση το αισθανθηκα pio πολυ ετσι λυπον για ποτε βγικα εξω απο το σπιτι πεταξα τα ακουστικα στον αερα γμστα χεστικα σου λεω.. :D γενικα βλεπω σκιες ανθροπων μονο που αυτα λενε ειναι τησ φαντασιας του μυαλου αλλα μια φορα που μυλισα σε σκια του λεω εε εσυ μετα ειχα γυρισει αλλου και μετα μολυς ξανακιταξα ειχε φυγει anyway ει8ελα πολυ να παρω ouija board gt θελω να το δοκιμασω και εγω γτ αν δεν το κανω 8α ξενεροσω και 8α με φαι η περιεργεια ασε που 8ελω να μυλησω με τν παππου μου ^^ 8α αγορασω απο ebay...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 14:44:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειδικά αν έχεις τέτοια προβλήματα παραφυσικού τύπου δεν θα σου πρότεινα να ασχοληθείς.

Οι πιθανότητες να μιλήσεις όντως με τον παππού σου είναι ελάχιστες ακόμα και αν σου δίνει σωστές πληροφορίες... σκέψου το αυτό.

Υπάρχουν και άλλες προεκτάσεις του θέματος που δεν γράφονται στο φόρουμ.


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 27/11/2010 15:00:58Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Atrum
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:41:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Atrum  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα

Με κέντρισε η περιγραφή γιατί μου θύμισε μια παρόμοια ιστορία

Έχω λοιπόν κάποιες απορίες προς αυτόν που περιγράφει την ιστορία.

α) Το ποτήρι είχε σηκωθεί όταν άρχισαν τα παράθυρα να σπάνε, να φυσάνε βοριάδες κτλ? Δηλαδή το αφήσατε?

β) Το άτομο που σας παρότρυνε να το κάνετε το είχε ξανακάνει?

γ) Μετά από αυτό το γεγονός σας συνέβη κάποιο ατύχημα στις επόμενες μέρες?

Η ιστορία είναι ανατριχιαστικά παρόμοια με κάτι που είχε συμβεί σε συγγενή μου. Και θέλω να δω αν τυχαίνει να γνωρίζεστε. Περιμένω απάντηση στο θέμα ή με προσωπικό μήνυμα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 18:42:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aυτή είναι σχετικά κλασική ιστορία ανθρώπων που δοκιμάζουν ουίτζα για «πλάκα»... Δεν έχουν ιδέα για τις συνέπειες, τρομοκρατούνται –όπως είναι φυσικό-όταν τις βιώσουν και τα επιπλέον επακόλουθα είναι γνωστά... Είπαμε, το τραπεζάκι είναι επίκληση-αυτοκτονία.

DacraiGoth. Όπως πολύ σωστά τονίζει ο Δόκτωρ, είναι σχεδόν απίθανο να επικοινωνήσεις με τον παππού σου(με τη μέθοδο ουίτζα τουλάχιστον...).

Aααααν πετύχει και καταφέρεις να πραγματοποίήσεις μια επικοινωνία, πάντα «μαζεύεις» πνεύματα των χαμηλότερων αστρικών πεδίων, δηλαδή λόγου χάρη πνεύματα ανθρώπων που είχαν τραγικό θάνατο (αυτοκτονία, δολοφονία...)και είναι γεμάτα θυμό, οργή και εκδικητικές τάσεις, πνεύματα που δυσκολεύονται να «αναπαυθούν». Επίσης, μπορεί να είναι πνεύματα ανθρώπων που υπήρξαν πάρα πολύ «κακοί» στη ζωή τους και δεν τους επιτρέπεται να ανέλθουν ακόμα στα ανώτερα αστρικά πεδία.

Γενικά, η μέθοδος ουίτζα είναι πραγματικά επικίνδυνη και μπορεί να μετατραπεί σε μια κατάσταση ανεξέλγκτη. Μόνο αν υπάρχει ένας ενδιάμεσος (ένας ισχυρός πνευματιστής), είναι πιο ευνοικές οι συνθήκες για να πραγματοποιηθεί το τραπεζάκι... Αν και πάλι δεν θα την πρότεινα.

Πάντως, μου φαίνεται γελοίο που στην Αμερική πωλούνται πίνακες ουίτζα ως επιτραπέζια παιχνίδια.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 19:50:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπράβο πληροφόρηση η NarkissaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 20:34:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Narkissa555 thanks :) ναι οντος σωστα τα λες εχω δει και στο youtube που το περνουν (οuija board)μεχρι και μικρα παιδια ελεος δλδ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 20:40:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ahh να προσθεσω κατι ακομα δν ειμαι μυκρος σε υλικια ειμαι 21 χρονον δν 8α το επερνα ετσι για πλακα το ouija board ξερω ειναι επυκινδινο εχω δει σε ταινιες εχω διαβασει καπια πραγματα σχετικα με το ouija και sory και για τα ορθογραφικα μου λαθοι που κανω εχω συνυθισει να γραφω οπως κι αλλoi με greeklish ;)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 20:57:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

sory και για τα ορθογραφικα μου λαθοι που κανω εχω συνυθισει να γραφω οπως κι αλλoi με greeklish ;)




Έλα ντεΣτραβώθηκα μέχρι να τα διαβάσω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 20:59:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
a0xoa0xoa καλα σορυ xd :D να γραφω καλητερα με greeklish? :P

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 23:06:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γράφε σε αγγλικάΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2010, 08:50:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γράφε σε αγγλικά


Ποια Αγγλικά??

Αφού και το sory λάθος το έχει γράψει!

Δεν πειράζει, ούτως ή άλλως, κάποια στιγμή θα αναγκαστώ να βάλω γυαλιά

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2010, 08:55:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kalhmereess Dr Ok 8a grafw se agglika popo mefagate ecois Narkissa555 to sory grafetai me 2 r (sorry)eides pou 3erw?! :D ;P mpika yia ligo paw 3ana na 3aploso pali ta leme guyss!!!!! :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2010, 08:57:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Kalhmereess Dr Ok 8a grafw se agglika popo mefagate ecois Narkissa555 to sory grafetai me 2 r (sorry)eides pou 3erw?! :D ;P mpika yia ligo paw 3ana na 3aploso pali ta leme guyss!!!!! :)




Άντε, καληνύχτα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2010, 08:59:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
thankss (Narkissa555) :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5138 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 12:54:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν, έχω να προτείνω κάτι.

Καταλαβαίνω πως είστε αρκετά νέα παιδιά που συμμετέχετε στο παρόν θέμα, τι λέτε να κάνουμε όλοι μια προσπάθεια να γράφουμε σωστά ελληνικά;
Προς Θεού, δεν το παίζω δάσκαλος. Αντιθέτως, έχω ανάγκη να μάθω και εγώ.
Πριν καιρό, και εγώ έγραφα με λατινικούς χαρακτήρες, ώσπου, κάποια στιγμή, συνειδητοποίησα πως "έχανα" τη γλώσσα μου.
Αποφάσισα, λοιπόν, να μην ξαναγράψω έτσι και να ζοριστώ να μάθω τη γλώσσα μου. Ακόμη και τώρα κάνω συντακτικά, αλλά και ορθογραφικά λάθη, αλλά το παλεύω.
Τι θα λέγατε να κάνουμε όλοι μια προσπάθεια;

Είναι κρίμα να βλέπω νέα παιδιά που ζουν, μεγαλώνουν στην Ελλάδα και έχουν τόσα προβλήματα στη γραφή της γλώσσας τους.


αθεος
είπε:
η λύση για την παράνομη μετανάστευση είναι απλή
να πυροβολούνται οι εισερχόμενοι παράνομα τα σύνοραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 13:05:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Λοιπόν, έχω να προτείνω κάτι.

Καταλαβαίνω πως είστε αρκετά νέα παιδιά που συμμετέχετε στο παρόν θέμα, τι λέτε να κάνουμε όλοι μια προσπάθεια να γράφουμε σωστά ελληνικά;
Προς Θεού, δεν το παίζω δάσκαλος. Αντιθέτως, έχω ανάγκη να μάθω και εγώ.
Πριν καιρό, και εγώ έγραφα με λατινικούς χαρακτήρες, ώσπου, κάποια στιγμή, συνειδητοποίησα πως "έχανα" τη γλώσσα μου.
Αποφάσισα, λοιπόν, να μην ξαναγράψω έτσι και να ζοριστώ να μάθω τη γλώσσα μου. Ακόμη και τώρα κάνω συντακτικά, αλλά και ορθογραφικά λάθη, αλλά το παλεύω.
Τι θα λέγατε να κάνουμε όλοι μια προσπάθεια;

Είναι κρίμα να βλέπω νέα παιδιά που ζουν, μεγαλώνουν στην Ελλάδα και έχουν τόσα προβλήματα στη γραφή της γλώσσας τους.


αθεος
είπε:
η λύση για την παράνομη μετανάστευση είναι απλή
να πυροβολούνται οι εισερχόμενοι παράνομα τα σύνορα



Τα βλέπεις, DakraiGoth??
Πάρε παράδειγμα

Όταν χρειαστεί να γράψεις στο χαρτί με greeklish θα γράφεις??

Πάντως, συχγαρητήρια, Ψηλέ! Πάιρνεις 100/100 σε αυτό τουλάχιστον το ποστ για την ορθογραφία και τη σύνταξη.
(δεν θυμάμαι τα άλλα)

Εσένα DakraiGoth θα σε παρακολουθώ στενά και θα σε βαθμολόγώ μέχρι να μάθεις να γράφεις τα ρήματα με ω.

Edited by - Narkissa555 on 29/11/2010 13:08:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 13:17:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με "ω" γράφονται;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 13:32:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΦΑΓΑΤΑΙ XD :D ΟΚ Kαθηγητές Καί Καθηγήτριες μου :P ;) ahhh οκ δηλ. να γράφω όλα τα οοο με ωμέγα Narkissa555 ? :D ;P πλάκα κανώ
θα γράφω με Ελληνικός :)αν κάνω καποια λάθοι να με διορθώνεται οκ?! :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 13:37:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Με "ω" γράφονται;;


Εγώ με ω τα γράφω, εσύ γραψε τα όπως θες

Μην αγχώωωνεσαι εσύ, παιδάκι μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 13:39:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ok δέν 8α αγχώνομαι :D ;)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 13:39:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΦΑΓΑΤΑΙ XD :D ΟΚ Kαθηγητές Καί Καθηγήτριες μου :P ;) ahhh οκ δηλ. να γράφω όλα τα οοο με ωμέγα Narkissa555 ? :D ;P πλάκα κανώ
θα γράφω με Ελληνικός :)αν κάνω καποια λάθοι να με διορθώνεται οκ?! :)




το οοο δεν ειναι ρήμα.

β πρόσωπο πληθυντικού με ε στο τέλος.

όλα τα ουδέτερα σε -ος(δάσος, πάθος, άγχος... ΚΑΙ λάθος) με η στον πληθυντικό.
Μη με ρωτήσεις αν το η πάει στο τέλος ή στην αρχή, θα σε σκοτώσω

Edited by - Narkissa555 on 29/11/2010 13:41:05Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 13:43:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
έχω εγώ μια μικρή απορία το η πάει στο τέλος ή στην αρχή?? :D x0aox0aoxaxo0 anyway καλό μεσημέρι να έχεται :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 13:45:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

έχω εγώ μια μικρή απορία το η πάει στο τέλος ή στην αρχή?? :D x0aox0aoxaxo0 anyway καλό μεσημέρι να έχεται :)




με ε είπαμε το "έχετε"!!!!

Καλό μεσημέρι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 13:46:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ok δέν 8α αγχώνομαι :D ;)




εσύ να αγχώνεσαι, ο Δόκτωρ να μην αγχώνεται γιατί φοβάμαι τα αποκρυφιστικά ξεσπάσματά του

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 14:06:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Don't worry you are at a safe distance

quote:
με ε είπαμε το "έχετε"!!!!

Καλά πριν δε μας έλεγες ότι τα ρήματα είναι με "ω";; Πωωω θα μας τρελάνεις..

Πάντως να σας πω ένα νέο παιδιά, ενδέχεται μέσα στο μήνα να κάνω ούλτζα μπόαρντ με ειδικούς.. οπότε, αν ακόμα ψήνομαι να το κάνω και το κάνω, θα έχω να σας πω λάιβ γεγονότα...

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 29/11/2010 14:07:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 43 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.171875
Maintained by Digital Alchemy